Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie za pomocą GPS?

Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie za pomocą GPS?

Marek Głogoczowski: Ten materiał brzmi dość przekonywujaco. Gdzieś czytałem dość solidne dane, że USA dysponuje tajnymi “szwadronami śmierci” w ponad 70 krajach świata! Odnośnie wiarygodności informacji rosyjskich specslużb, o przesunieciu satelitarnych, amerykanskich danych do GPS o 500 m, co ponoć zmyliło pilota odnośnie miejsca, w ktorym mial znajdować się samolot, mam jedno zastrzeżenie. Dowiedziałem się od kolegi z Australii, że na samolotach ponoć nie stosuje się systemu GPS takiego jak w samochodach, z tej prostej przyczyny, że samolot zbyt szybko zmienia swe połozenie w stosunku do satelitów nadajacych sygnały GPS. No ale prezydencki TU 154 byl wyposażony w amerykanską elektronikę najnowszej generacji, więc może odbierał – i analizował – sygnał GPS. Niezwykle interesującym jest, dlaczego pilot wyłączył wysokościomierz ciśnieniowy i zdał się tylko na radarowy odległościomierz od ziemi (który też być może był sprzężony z systemem GPS, i mapą satelitarną terenu lotniska, o czym zarówno MAK jak i polska strona uparcie milczy.) Tłumaczę zatem główne punkty otrzymanej wczoraj wieczór informacji:
Rosyjskie slużby wyjaśniły, w jaki sposób został zabity L. Kaczyński. Katastrofa prezydenckiego Tu-154M wynikla wskutek zlośliwego przeorientowania satelitarnego systemu, produkcji amerykańskiej, zainstalowanego na pokładzie samolotu. Wskutek tegho pilot w zlych warunkach pogodowych nie zdążył na czas zareagować i wyciagnąć samolotu ze spadania.
[…] Przy oględzinach miejsca upadku, specjalistów najbardziej zadziwilo, dlaczego samolot odchylił się od ścieżki nalotu aż o 500 metrów i znalazł sie tylko 5 metrów nad ziemią, zamiast 60. wedlug ekspertów, Amerykanie lokalnie zmienili poziom ziemi w systemie GPS samolotu. nikt, oprócz specsłużb USA, nie jest w stanie lokalnie zminić współrzędnych GPS.
Taka możliwość zostala wymyślona dla wykorzystania w okresie wojny. Na przyklad w okresie napaści Gruzji na Poludniowa Osetię w roku 2008 rosyjscy artylerzysci zderzyli się z problemem przesunięcia w ogólnodostępnym sygnale GPS. Amerykanie przesuneli w tej strefie współrzędne o 300 metrów… W rezultacie rosyjscy artylerzysci nie mogli poslugiwać się ogólnie dostępnym systemem GPS. Ta teza się potwierdziła, gdy po stronie gruzinskiej zostały przejęte rządowe “Hummery” z zapasowymi dyskami do wprowadzenia do urzadzeń GPS na ich pokładzie.
Kaczyński był wiernym sojusznikiem Bialego Domu we wszystkim, co się tyczyło wojskowej współpracy skierowanej przeciw Rosji, ale przy tym on aż 18 razy nalożył prezydenckie veto na ustawy Sejmu oraz propozycje Rządu majace na celu liberalizację polskiej ekonomiki. Zarliwy nacjonalizm Lecha Kaczyńskiego blokował kapitał zagraniczny w jego planach wykupu polskich przedsiębiorstw oraz banków, a w biznesie ograniczał wywóz kapitału z kraju. Szczytem jego ekonomicznego konfliktu z Waszyngtonem stało się veto wobec reformy emertytalnej proponowanej przez liberałów. Zgodnie z ich planem setki milionów dolarów mialo być przeznaczone na zakup obligacji rządowych USA i wyslane do przechowania w bankach amerykańskich. A w rezultacie dostaly sie one polskim emerytom (…)
Kaczyński był upartym stronnikiem ekonomicznej suwerennosci polskiej ekonomiki. I za to zapłacił życiem. Katastrofa pod Smoleńskiem miala na celu ustrzelić jednocześnie dwa zające: zbić z jego drogi twardoglowego Lecha i wbić jeszcze jeden klin w stosunki polsko-rosyjskie.
W rzeczy samej
Wkrotce potem amerykanskimi slużbami specjalnymi został zabity były polski wice-premier Andrzej Lepper. Byl to pokojowy przywódca partii “Samoobrona” jedynej prorosyjskiej partii w polskim parlamencie. Lepper był aktywnym stronnikiem bialoruskiego prezydenta Aleksandra Łukaszeno.
………………….
KOMENTARZE
Jerzy Ulicki-Rek 16 Kwiecień 2012
Zmanipulowana (czytaj :totalnie oglupiona) tzw.opinia publiczna dziwnym zbiegiem okolicznosci nawet nie brala pod uwage takiej wlasnie mozliwosci. A przeciez biorac pod uwage odwieczna zasad qui bono? az sie prosi o rozpatrzenie sprawy pod tym wlasnie katem.
Kilka dni temu pisalem o tym wlasnie w naszym forum. Wersja Jedynie Rosjanie mogli to zrobic zaklada nagle, ze Rosja bedaca od 1917 roku pod zydowska okupacja pozbyla sie nagle jak za dotknieciem magicznej rozdzki tej wlasnie wszechobecnej w jej strukturach zarazy i jej wplywu na bieg wydarzen. Jesli przyjmemy jednak, ze “amerykanski” czyli mossad udzial w tej zbrodni jest prawdopodobny trudno bedzie oprzec sie wrazeniu, ze PiS-owski upor w promowaniu jednego tylko wroga moze byc swiadomym dzialaniem w celu zatarcia sladow.
…………………..
Adm 16 Kwiecień 2012
Poseł PiS o Tusku: kolaborant i zdrajca. Zajmie się nim prokurator
Kaczyński: źródło zamachu mogło być w Polsce
Musimy bez żadnych wątpliwości ustalić, czy doszło do zamachu. W cywilizowanym świecie nie było takiego wydarzenia, jak likwidacja całego przywództwa jakiegoś państwa mówi Jarosław Kaczyński Gazecie Polskiej:
————-
Czy dopuszcza Pan hipotezę, że źródło lub pomysłodawca ewentualnego zamachu są z Polski?
Uczciwe śledztwo powinno uwzględniać również taką wersję zdarzeń, bo tak też mogło być. Jednak do zbadania tego konieczne jest uchwalenie odrębnej ustawy.
Jeśli to się potwierdzi, to będzie oznaczało, że mamy do czynienia z aktem terroru porównywalnym do ataku z 11 września. Nie chodzi o liczbę osób, ale o skalę – twierdzi Kaczyński.
——————————-
Jeszcze trochę a Kaczyński wprost oskarży Tuska o zamach i terroryzm i zrobi wszystko by zaprowadzić go na szafot (Uchwali wcześniej przywrócenie kary śmierci). Czy Tusk ma tego świadomość?
……………..
markglogg 16 Kwiecień 2012
A propos, to przecież nie Lech, ale jego bliźniaczy brat Jarosław, ktory z feralnego lotu nagle zrezygnował, namowił Lecha K. w rozmowie na dwadzieścia minut przed katastrofą, aby jednak, pomimo mgly, sprobowali ladować, bo inaczej bedzie wstyd przed światem, że Polacy sie boja katyńskiej mgly… Tę rozmowę przez satelitę ponoc podsłuchali Amerykanie i nie chcą pisnać, o czym “bracia w Panu” mówili ze sobą.
Odnośnie hipotezy, że Lecha Kaczyńskiego, wraz z calym, zapewne “nieposluszym Panu” dowództwem wojska polskiego, zlikwidowali właśnie Amerykanie, to podejrzewam, że mogli to zrobić w ramach planowej wymiany całej polskiej elity, nie tylko wojskowej. Proszę tylko popatrzeć jak systematycznie rozwalają dzisiaj doslownie całe polskie szkolnictwo, ograniczaja nie tylko naukę historii, ale i fizyki, biologiii i chemii. Aby tylko nikt sie nie zorientował do jakiego stopnia zostalismy przez naszych “sojuszników” upodleni.
===============
PB: Chyba “Amerykanie”… Służbami USA kierują obcy, a jeśli już to zadania wykonują szabas-goje i użyteczni idioci, podobnie jak w Polin. Rosyjski  artykuł pisze o domniemanym patriotyzmie LK, podejrzanie zbieżnie z opiniami religiozno-szczeropolskich. Patriota nie wpędziłby Polski do struktur euroatlantyckich (UE i NATO), nie poparłby żydomasonerii Bnai Brith ani ludobójstwa izraelskiego, nie brałby udziału w żydo-nagonkach na potencjalnych i strategicznych sojuszników Polski: Rosjan, Białorusinów, ani w żydo-okupacjach południowych Słowian, Irakijczyków, Afgańczyków… Kolorowe rjewoljucije na Ukrainie i w Gruzji, które LK osobiście poparł, straciły kolory… Zydomasoneria próbowała wykorzystać użytecznych idiotów w Budapeszcie, w tym z Polin pod podobizną śp. LK. Czy rzeczywiście LK uchronił polski kapitał i majątek narodowy dla Polaków? W moim Szczecinie stocznie rozwałkowali za jego kadencji prezydenckiej… Artykuł niedopowiedział aspektu politycznego, więc jego techniczne wnioski też są podejrzane. Podstawowe pytanie: skoro LK nie był jedynym ani głównym celem zamachu, po co jego nazwisko w tytule? I jaki twardogłowy LK? Posłusznie wykonywał wskazówki z Waszyngtonu, Brukseli i Tel Awiwu!
Opolczyk: Ujawnienie akurat teraz informacji rosyjskich spec-służb o manipulacji GPS przez USA wiążę ze wzmożoną nagonką ze strony PiS na Rosję, uwieńczoną niedawną próbą włączenia tzw. parlamentu jewropejskiego do PiS-owsko-hasbarskiego śledztwa. O tym, że Amerykanie byliby w stanie zmylić Tupolewa ich GPS-em, ewentualnie “przeskalować” samego TAWS-a na pokładzie, aby mylnie odczytywał on sygnały, pisałem krótko po katastrofie. Nie wykluczałem też podłożenia przez nich w pobliżu lotniska fałszywej radiolatarni. Ale już wtedy, bez posiadania ostatniej informacji rosyjskich spec-służb od samego początku byłem przekonany, że Smoleńsk był ich operacją pod obcą flagą. To Amerykanie, a raczej amerykańscy koczownicy nakłonili Kaczyńskiego/Kalksteina do lotu w sobotę, 10 kwietnia – aby w zamachu oszczędzić delegację polskich Żydów. O tym pisałem wielokrotnie!
Opinia, że Kaczyński był polskim patriotą bo chronił gospodarkę polską przed liberalizacją i wyprzedażą jest budurą.
Kaczyński dbał przede wszystkim o interesy Izraela i Żydów. A na jego “politykę finansową” kapitalny wpływ miał jego elektorat. A więc rzesze starszych kobiecin, rencistek i emerytek (i ich mężów)  – czyli moherowe berety rebe Rydzyka oraz ślepo prokaczyńska Solidarność kierowana wówczas przez kaczystę Śniadka. Gdyby Kaczyński/Kaczyńscy nie blokowali propozycji wymierzonych w kieszenie rencistów, emerytów i związkowców – poparcie dla nich spadłoby do zera. Przestaliby politycznie istnieć. Tak więc ich “patriotyzm” był wyłącznie wyrachowaniem politycznym i zwykłą koniecznością. Przypominam tutaj, że decyzję liwidacji polskich stoczni komisarze jewropejscy podjęli w czasach rządów PiS. Sam prezez Jarosław jeździł do Brukseli negocjując jedynie “korzystniejsze” warunki likwidacji polskich stoczni, a nie samą ich likwidację. Wystąpieniem z Unii np. nie groził.
Taki to był z niego “obrońca” polskiej gospodarki.
Komentarz Ulickiego pod tekstem jako bzdury pomijam. Oficjalnie nikt nie oskarżał CIA czy Mossadu o zamach, więc PiS nie musiał zacierać żadnych śladów. Wystarczyłoby, aby PiS sprawy nie nagłaśniał, a o katastrofie mało kto by dzisiaj pamiętał. Zastanawiam się obecnie tylko nad tym, czy wierchuszka PiS nagonkę na Rosję i wciąganie w śledztwo UE robi nadal na zamówienie CIA, czy też wyrwała się jej spod kontroli. Bo CIA nie zależy na tym, aby rosyjskie spec-służby ujawniały takie informacje, jak ta o manipulacjach GPS. Chyba że une liczą na to, iż hasbarskie mendia te informacje przemilczą lub je jako “ruskie oszczerstwo” zdyskredytują.
Domysły komentatora “markglogg” o “wymianie elit” uważam za bezpodstawne. Z zabitych generałów np. wszyscy wiernie od lat służyli NATO i USA (niektórzy z nich brali osobiście udział w okupacji Iraku) Jaki więc powód mieliby une, aby ich “wymieniać”? A z marionetek politycznych na pokładzie Tupolewa wszystkie pełniły funkcje w wasalskich agenturalnych partiach, w wasalskim fasadowym sejmie i senacie, w agenturalnym rządzie, w agenturalnej kancelarii prezydęta, oraz w wasalskich instytucjach aprobujących zniewolenie i zwasalizowanie Polski przez Unię i NATO.
Po co więc byłaby konieczna wymiana gorliwych marionetek na inne? Tym bardziej, że w układzie okupującego polską scenę polityczną tandemu PO-PiS nic się nie zmieniło. Oba te kibuce (z fundacji Sorosa) nadal skupiają ponad 50 % głosów wyborców.
Operację “Tupolew” przeprowadzono celowo w tak licznej obsadzie pasażerskiej tylu ważnych przedstawicieli elyty III Rzydopospolitej, aby katastrofa ta wywarła możliwie jak największy szok. Bo to gwarantowało maksymalnie wielkie i długotrwałe zainteresowanie Polaków tą katastrofą. I tym bardziej rzucało podejrzenie na Putina – że za jednym zamachem zlikwidował on tylu wrogów Rosji, z wściekłym rosofobem Kaczyńskim/Kalksteinem na czele.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/