Olimpiada 2012 ZION w Londynie zbiega się z upamiętnieniem zniszczenia świątyń jerozolimskich

Olimpiada 2012 ZION w Londynie zbiega się z upamiętnieniem zniszczenia świątyń jerozolimskich

Tłumaczenie-skrót Ola Gordon, korekta Piotr Bein [grafika i filmy w oryginale tekstu]
Tisha B’Av to w judaizmie coroczny dzień postu, według kalendarza hebrajskiego nazwany 9-ym dniem Tisha miesiąca Av. Post upamiętnia zniszczenia I i II świątyń w Jerozolimie, w odstępie 655 lat, ale tego samego dnia w kalendarzu. W br. Tisha B’Av wypada w dniu ceremonii otwarcia XXX Olimpiady, 27 lipca. Oczy świata będą zwrócone na Londyn.
[Mapa – Londyn to “nowa Jerozolima” (Zion) – plan ulic]
Wioska olimpijska mieści się w londyńskiej dzielnicy Stratford, wybranej na miejsce olimpiady jako ostatnie miejsce. Szczęście, prawda? Spójrzmy na mapę poniżej, wygląda jak każda inna mapa, ale nazwy ulic mają wydźwięk masoński, chrześcijański i judaistyczny. Badacze mówili w programie radiowym o księciu Williamie i jego roli w “New Age”. Urodziny księcia są 21 lipca (przesilenie dnia z nocą), symbolicznie przedstawia on “króla słońce”. W tym roku skończy 30 lat. Wg “tradycji” mesjasz jest / miał 30 lat, kiedy rozpoczął swoją działalność. Nawet król Dawid wszedł na tron w wieku 30 lat. Księga judaizmu, Zohar mówi o Mesjaszu, który ma się pokazać w roku 2012. Wg kalendarza hebrajskiego jest to rok 5773.
Również “Sun God Child” [Dziecko Boga Słońca] Tammuz po arabsku znaczy miesiąc lipiec. Kim jest “Król słońca”, mesjasz czy antychryst (jak twierdzą niektórzy)? Czy to możliwe? Wg brytyjskiego izraelizmu, brytyjska rodzina królewska pochodzi bezpośrednio od króla Dawida. Fragmenty Apokalipsy:
Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już nie wyjdzie na zewnątrz. I na nim imię Boga mojego napiszę i imię miasta Boga mojego, Nowego Jeruzalem, co z nieba zstępuje od mego Boga,
i moje nowe imię. (3:12)
I Miasto Święte – Jeruzalem Nowe ujrzałem zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża. (21:2)
*  *  *
And did those feet in ancient time [A czy te stopy w dawnych czasach]. krótki wiersz Williama Blake’a z przedmowy do jego epickiego Milton a Poem, zbioru pism Księgi prorocze, jest najlepiej znany jako hymn Jerozolima, z muzyką Sir Hubert Parry‘ego z 1916 r. Wiersz zainspirowała apokryficzna opowieść, że w towarzystwie swojego wuja Józefa z Arymatei, młody Jezus udał się na tereny dzisiejszej Anglii i odwiedził Glastonbury. Legenda wiąże się z Apokalipsą (3:12 i 21:2), opisuje drugie przyjście, w którym Jezus ustanawia nową Jerozolimę. Kościół chrześcijański w ogóle, a anglikański  w szczególności użył Jerozolimę jako metaforę dla nieba, miejsca uniwersalnej miłości i pokoju.
W najbardziej powszechnej interpretacji wiersza, Blake zakłada, że wizyta Jezusa na krótko stworzy niebo w Anglii… Wg analityków, Blake stawia 4 pytania, a nie stwierdza prawdy historycznej o wizycie Chrystusa. Toteż wiersz mówi, że mogła lub nie mogła być boska wizyta, kiedy było, choć na krótko, niebo w Anglii. Ale to było wtedy, a teraz mamy do czynienia z wyzwaniem stworzenia takiego kraju po raz kolejny.
*  *  *
Iluminaci mają grę karcianą z 1995 r. Jedna z kart wygląda jak zniszczenie wieży Big Ben. Do tej pory ta gra dokładnie “przewidziała” główne wydarzenia na świecie. Dlatego niektórzy przewidują, że “przewidziano” następne wydarzenie lub operację fałszywej flagi. Czy karta pokazuje Big Ben? Czy pokazuje coś innego, co wydarzy się podczas Olimpiady 2012, kiedy wszystkie “oczy” świata będą skupione na Londynie? Czy mamy czas i miejsce kolejnej fałszywej flagi?
Z powodu wyraźnych symboli syjonistycznych Iran zrezygnował z uczestnictwa w tej Olimpiadzie.
[film w oryginale tekstu]
Inni mówią, że to faktycznie przypomina wieżę Wako w Tokjo. Czy coś się wydarzy?
*  *  *
100 tys. ma zginąć podczas 2012 Olimpiady w Londynie?
Tak jak ataki 11 września i 7 lipca przewidziały filmy i programy TV, przewiduje się fałszywe ataki terrorystyczne podczas lodnyńskiej Olimpiady 2012? W sierpniu 2008 r. BBC pokazało serię Spooks: Code 9, która przewidywała atak nuklearny na londyński stadion olimpijski w 2012 r.
[film]
Transkrypt:
Ten film zawiera informację odnoszącą się do wybuchu nuklearnego lub brudnej bomby podczas londyńskiej olimpiady, jak również chemicznego/biologicznego ataku na londyńskie metro, w wyniku których zginie wiele osób.
Jeśli ta informacja cię przeraża lub wywołuje depresję, nie oglądaj tego filmu.
Potrzebujemy tylko jeden wielki kryzys finansowy i narody zaakceptują NWO – Dawid Rockefeller.
Było wiele odniesień do ataku na WTC przed 11 IX. [czytajcie po kolei tytuły filmów, w oryginale tekstu]
Podobnie rok przed atakiem [16.5.2004] na metro w 2005 r. program BBC Panorama pokazał ćwiczenia, kiedy to terroryści zaatakowali metro i auto. Rok później dokonano ataku na 3 pociągi metra i autobus.
W ten sam sposób przewidziano atak na Olimpiadę. W sierpniu 2008 r. pokazano Spooks… W 2012 r. będzie wydarzenie, które na zawsze zmieni W. Brytanię.
[…] Wybuch był stosunkowo mały, a liczba ofiar ponad 100 tys., wielu innych zginęło od radiacji. Dla tych poza stadionem życie się nie zmieniło. Ale po tym ataku, nic w naszym kraju nie będzie takie jak wcześniej.
Czy to kolejny program pokazujący późniejsze wydarzenia?
Spooks w 3 przypadkach pokazuje podejrzane symbole / numerologię. Dwie sceny pokazują w tle wszech-widzące oko. Ulubiony symbol iluminatów, oko jest też podejrzanie umieszczone na rewersie banknotu dolarowego. Iluminaci używają tego symbolu by powiedzieć, że pokazywane wydarzenia będą miały miejsce w realnym świecie.
Dlaczego nazwa Spooks: Code 9? Był to tytuł oryginalnego serialu Spooks. Code mówi o zaszyfrowanym przekazie. Zaszyfrowany przekaz oznacza, że przedstawiane wydarzenia są zaplanowane w realnym świecie. “9” to ulubiona liczba iluminatów, np. 11 IX.
W pierwszym epizodzie jedna z postaci w dziwny sposób prosi o 5 ½ godzin  [ok. 330 minut] by odnaleźć zabójcę kolegi. Dlaczego dokładnie tyle czasu? To jest odniesienie do liczby 33 (33 stopnie masońskie). Masoneria lub tajne organizacje brytyjskie mówią, że to oni zrobili ten program i przekazują tajną wiadomość. Mówi ona o tym, że pokazywane wydarzenie zostało zaplanowane i będzie miało miejsce w realnym świecie.
Dawid Wolstencroft, twórca “Spooks” napisał dwie książki z okiem na okładkach. Producent serialu nazywa się Kudos [film podaje stronę internetową tej firmy]. Czy to zbieg okoliczności, że twórcy programu i autor książek mają te same iluminackie symbole oka?
Olimpijskie maskotki także mają symbol jednego oka. Dlaczego mają tylko jedno oko? Symbolika jednego oka jest taka sama jak na 1-dolarówce. Jupitery na głównym stadionie również mają tę samą symbolikę jak banknot.
Rick Clay wspaniale pokazał, że symbol Olimpiady w Pekinie ma zaszyfrowany wyraz ZION. Logo londyńskiej Olimpiady ma także wyraz ZION. Wmawia sie nam, że to tylko 2012, to po co ekstra kropka? Ona pasuje do wyrazu ZION. Nie ma wątpliwości, że jest to ZION, o czym powiedział burmistrz Londynu. W 2007 r. odsłonił rzeźbę “Duch syjonizmu” mówiąc, że rzeźba nawiązuje do tematu ZION, który przedstawiamy w logo olimpiady 2012. Logo ostatnich 2 olimpiad umyślnie stworzono by zawierały ZION, sugerując, że olimpiady są ważne w ustanowieniu Syjonu.
W 2010 r. Tom Cain opublikował w brytyjskiej gazecie opowiadanie, w którym wyobrażał sobie wybuch bomby nuklearnej na Placu Trafalgar i na stadionie olimpijskim. Jego prawdziwe nazwisko David Thomas. Dlaczego wybrał nazwisko Cain? David Icke: iluminaci wysokiego szczebla nazywają się “synami Kaina”.Human Race Get Off Your Knees [Ludzka raso, podnieś się z kolan] s. 209. Zauważmy, że tajne hasło mistrza masona 3-go stopnia jest Tubal CAIN. Czy to zbieg okoliczności, żeby autor krótkiego opowiadania o wyimaginowanej bombie na stadionie wybrał nazwisko Cain? Czy Tom Caine jest wysokim rangą iluminatem, z zadaniem poinformowania braci o tym, co zaplanowano na Olimpiadę? Tom Cain mówi także: mój ojciec był dyplomatą o silnych związkach ze służbami. [link] Czy nie jest podejrzane, by autor wyimaginowanego opowiadania przyjął iluminackie nazwisko i miał związki ze służbami przez ojca?
W 2010 r. Fundacja Rockefellera opublikowała raport Plany o przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowym. S. 34: nikt nie był gotowy, by żyć na świecie z katastrofami na wielką skalę o takiej częstotliwości. Lata 2010 – 2020 będą nazwane “dekadą fatum”, z dobrego powodu: bomba na Olimpiadzie 2012, podczas której zginie 13 tys. ludzi… Czy nie jest podejrzane, że Raport sporządziła Fundacja Rockefellera, główny gracz w NWO? Dlaczego wybrali 13 tys.? Iluminaci często używają pewnych liczb, by pokazać, że przekazują tajną wiadomość, często używają liczby 13. Liczba 13 w 13 tys. ofiar w raporcie sugeruje, że iluminaci stoją za spiskiem dokonania mordu na dużej liczbie ludzi podczas Olimpiady. […]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/