Rząd USA kupuje 450 mln kul rozrywających, pancerne budki kontroli drogowej i pigułki na radiację

Rząd USA kupuje 450 mln kul rozrywających, pancerne budki kontroli drogowej i pigułki na radiację

Mike Adams 18.4.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Wszystko to ma być użyte przeciw Amerykanom. Rząd zaczął już zakupy 450 mln sztuk amunicji kalibru 10 mm, z otworem w czubku, o której producent amunicji, ATK, pisze: skutecznie przechodzi przez ropzmaite bariery i zachowuje łuskę w najtrudniejszych warunkach. Amunicja jest dla DHS, bezpieki USA i dla agencji imigracji i ceł, ICE. Nie do ćwiczeń, bo są za drogie. Rozrywają organy człowieka po wtragnięciu do ciała. DHS nie walczy w wojnach poza granicami USA, tylko z Amerykanami w Ameryce. 450 mln pocisków to ok. 2 sztuki na każdego Amerykanina (od niemowlaka po staruszka), w rękach agencji, która namawia do szpiegowania współobywateli, bo może są terrorystami.
DHS zakupiło tysiące budek kontroli drogowej, ze szkła kuloodpornego. Także monstrualne kuloodporne pojazdy ataku. W Houston, agencja bezpieczeństwa transportu (TSA) wypuściła tajnych agentów, szpiegujących użytkowników komunikacji miejskiej i rewidujących im bagaż. Czy będą też obmacywać?
W całym USA zakłada się bariery kablowe na środkowym pasie dzielącym jezdnie. Zapobiegają one zawróceniu przed punktem kontroli.
Rząd zakupił też pigułki z jodku potasu za 400 tys. $, które chronią tarczycę w przypadku opadów izotopów jodu. A kiedy wybuchały reaktory Fukuszimy, Obama naglił Amerykanów, by nic nie robić ani nie brać jodku.

Czas, byś się przygotował

DHS nabywa to do użycia przeciw Amerykanom. Oto racjonalne domysły, po co:
• Następna Fukuszima i fala radiacji, z masą uchodźców z wybrzeża zach. USA.
• Najgorszy scenariusz: masową śmierć w miastach USA. Ogromna fala uchodźców natrafi na budki DHS, które mogłyby też chronić miasta i miasteczka od napływu zdesperowanych uchodźców.
• Upadek finansowy i niepokój społeczny. Punkty kontroli DHS ograniczyłyby podróżowanie i trzymały w ryzach b. niezadowoloną ludność.
• Atak fałszywej flagi i ogłoszenie stanu wojennego. Punkty kontroli jak w NRD: Pokazać papiery! Kto ich nie ma, zostaje aresztowany, bity, gwałcony, potraktowany elektroparalizatorem i wrzucony do jednego z tajnych więzień autoryzowanych przez Obamę prawem NDAA.
• Wybuch pandemii i kwarantanna miast. Punkty kontroli trzymałyby ludność w granicach miast.
• Wprowadzenie kontroli przez DHS bez stanu wyjątkowego, dla przyzwyczajania ludności do stanu policyjnego, jak od lat przez TSA na lotniskach.
Nie wątpię, że nawet gdyby wyrosły tysiące tych budek, wszyscy posłuszni Amerykanie pochwaliliby DHS za utrzymanie bezpieczeństwa  metodami hitlerowskimi. Niektórzy kochają ucisk, zapewne uszkodziły ich szczepionki.
Rekordowa sprzedaż broni w USA
Amerykanie też się przygotowują – co miesiąc kupują rekordowe (od 20 lat) ilości broni. Mój przyjaciel, za-ca szeryfa, sprzedaje broń; musi się nagimnastykować, by sprostać popytowi. Wielu producentów broni w USA ogłosiło, że mają takie zaległości iż ODMAWIAJĄ przyjmowania zamówień.
Szacuję, że Amerykanie nabyli 10 mln sztuk broni tylko od początku br. Legalnie zbroją się po zęby, gromadzą amunicję jak nigdy przedtem. Kupują środki medyczne i żywność do przechowywania. Jeden budowlaniec mówi mi, że w wielkim mieście, gdzie buduje luskusowe domy, każdy właściciel postanowił mieć pokój-bunkier. Wielu ludzi obawia się rządowej konfiskaty żywności, broni, gospodarstw, złota itd. [Patrz ALARM: Ciągły stan wojenno-wyjątkowy w USA – PB.] Ogromna liczba osób bierze kursy samobronnej obsługi broni.
Jak uniknąć konfliktu?
Rząd USA zmierza do zrobienia wrogów z obywateli. Już się zaczęło; skauci szkolą się w zwalczaniu kombatantów, jakby oni byli terrorystami wroga. W niedawnym wywiadzie u Alexa Jonesa, autor James Wesley Rawles ostrzegł, że jeśli rząd spróbuje rozbroić amerykańską publikę, wynikni ekatastrofa i zupełne fiasko. Amerykanie uzbroili się po zęby i ciągle się dozbrajają. A naczelny prokurator Eric Holder spiskuje z sędziną Janet Napolitano, by zdelegalizować II Poprawkę do Konstytucji poprzez przemyt broni do Meksyku (przez służby USA) i obwinienie prawnych właścicieli broni o wynikłą przemoc.
Jeśli Obama wygrałby wybory, mógłby zakazać wszelkiej broni pół-automatycznej,  tj. większości strzelb na ranczach, pistoletów i nawet wielu strzelb. Samo to spowodowało wielki popyt na broń, dzieki Obamie! Trudno też o części zamienne do broni; sam czekałem na nie 8 tyg. Pewien sprzedawca powiedział mi: Wszystko schodzi, wykupywane przez powracających z wojen weteranów.
Szykuje się coś ogromnego i niedobrego. Mogę tylko mieć nadzieję i modlić się, że rząd nieprzeliczy się,  nieanuluje Karty Praw i nie odbierze broni Amerykanom. Taka pomyłka pociągnęłaby ogromne straty w ludziach. Rząd musi niezwłocznie spokornieć i zatrzymać niszczenie Konstytucji, naszych praw i swobód. Niestety nie ma tego. W całym kraju rządy federalny i lokalne zachowują się coraz bardziej arogancko, bojowo i bandycko. Spójrz na niepojęte działania DNR w Michigan, które napuszcza uzbrojone bojówki agentów rządu do masowej rzezi inwentarza żywego farmerów. Niedawno ekipa Darrina McBreena z InfoWars na wizycie w Roswell, Georgia, otrzymała ostrzeżenie od miejscowej policji: przestać filmować ratusz [..] nie ma żadnej publicznej własności w stanie Georgia. W Kalifornii mamy nielegalne obławy na farmerów mlecznych, zaś w Pennsylvanii, policja porywa matkom dzieci w szpitalu, poddaje przymusowym szczepieniom (sterylizacji) w programie odludniania.
Rząd jest coraz bardziej arogancki w całym USA. Obawiam się, że może się to tylko skończyć katastrofą. Naród nie zniesie wiecznej tyranii, przekroczywszy punkt bez powrotu, zda sobie sprawę, że nie ma nic do stracenia i podejmie działania dla przywrócenia podstawowych wolności. Tak uczy historia raz po raz, naród po narodzie.
Gdzie w tym twoje miejsce?
Naglę, byś pozostał bezpieczny. Ja planuję zaszyć się na fermie w Teksasie, z kurami, kozami, zbiornikiem na wodę deszczową i strzelbą. Jeśli trzeba, z szeryfem przeszkodzę szabrownikom. Będę hodował zioła do opatrywania ran (już je zasiałem). Może będę służył uchodźcom z miasta, dawał im pomoc medyczną.
Potrzebujesz mieć strategię, by zaradzić rzeczywistości w sposób poinformowany, współczujący ale zdecydowany. Sytuacja zmienia się szybko. Rząd masowo gromadzi sprzęt i materiały. Obywatele są przekonani, że szykuje się coś wielkiego, może w grudniu (nie wierzę historiom o kalendarzu Majów). Wiem, że będę gotów, ale boję się, że wielu moich czytelników nie będzie. Chcę, byś miał podstawowe umiejętności i był częścią rozwiązania, a nie problemem jako nieprzygotowany.

  • Przeczytaj www.SurvivalBlog.com
  • Obejrzyj mój program 8-go maja.
  • Czytaj NaturalNews i in. wiodące portale alternatywne, rzeczywisty nowy główny nurt: Infowars.com, NoMoreFakeNews.com, NaturalNewsRadio.com itd. Dowiesz się dużo o tym, co nadchodzi (Fukuszima, stan wojenny, wojna z Iranem itd.).

Moja filozofia gotowości

  1. Przygotuj się i wyjedź z wielkiego miasta.
  2. Gromadź zapasy, póki można.
  3. Popieraj miejscową policję dla przywrócenia porządku.
  4. Dziel się zasobami z potrzebującymi.
  5. Hoduj własną żywność i zioła, dziel się nasionami!
  6. Oprzyj się tyranii. Przywróć Republikę.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/