ŻYDOWSCY GENIUSZE

ŻYDOWSCY GENIUSZE

Hans Rutecky (rutecky [małpa] mail.com)
Każda religia lub ideologia ma swoje tabu, których nie można bezkarnie łamać. Przekonał się o tym boleśnie Guenter Grass, wyrażając oczywista, wydawałoby się, opinie, ze wszystkie arsenały nuklearne powinny podlegać międzynarodowej kontroli, wlaczajacw to Iran i Izrael.
http://electronicintifada.net/blogs/david/what-gunter-grass-controversy-says-about-censorship-europe
Wściekle ataki mediów światowych na niemieckiego laureata literackiej nagrody Nobla wynikały właśnie z faktu, ze złamał on jedno z podstawowych tabu ideologii poprawności politycznej, obowiązującej w naszym kręgu kulturowym, które mówi, ze o Żydach i Izraelu można mówić tylko dobrze lub wcale. Przykład ten wskazuje na niebezpieczeństwo jakim jest utrata instynktu samozachowawczego przez narody i spoleczenstwa ulegające praniu mózgów przez promotorow ideologii poprawności poliycznej. Tymczasem kreuje ona rożnej maści perwersyjne koncepcje wrsrod jej wyznawców. Niedawno natknąłem się na jedna z nich w czasie przeglądania pisma Wall Street Journal. Autor, wytykając Hitlerowi rożne “błędne” decyzje, zwrócił uwagę na fatalne konsekwencje jakie dla nazizmu przyniosło usuniecie z terenu III Rzeszy niemieckich fizyków jądrowych pochodzenia żydowskiego. Większość z nich, jak wiadomo, wylądowała w Stanach Zjednoczonych, gdzie wzięli udział w pracach nad zbudowaniem bomby atomowej w laboratorich Los Alamos. Wyobraźmy sobie teraz co byłoby, gdyby Hitler na pewien czas wyhamował swój antysemityzm i pozwolił żydowskim geniuszom jądrowym pracować dla III Rzeszy.
No właśnie.Jak pokazuje ten przypadek, antysemityzm sie generalnie nie opłaca.Hitler przegrałwojnę a przecieżgdyby mu jego fizycy na czas podali na tacy gotowa atomówkę, mógłja łatwowygrać.Dziwny paradoks. Okazuje się, ze nie kadzy antysemityzm jest zły dla ludzkości.No, ale jak to sięmówi”co sięodwlecze, to nie uciecze.” Jak widzimy, ten szalony wynalazek, znacznie udoskonalony, ciągle wisi nad nam jak miecz Damoklesa i wszystko wskazuje na to, ze zacznie krwawe żniwo właśniew ukochanym przez ziomków wspomnianych fizykówregionie świata, tzn. na Bliskim Wschodzie. Amerykanie już raz się przekonali z jak niewdzięcznym narodem majado czynienia. Amerykanscy antysemici posadzili przciez na krzesłoelektryczne Rosenbergów, którzyprzekazali technologiebomby atomowej sowietom. Przez pol wieku ZSRR mógłdziękitemu gracna nosie Amerykanom. Jednakże naródamerykańskiod tamtego czasu cierpliwie i systematycznie wychowywano. Obecnie nikt jużnie reaguje kiedy najwierniejszy sojusznik USA – Izrael – wykrada im bezkarnie najnowsze technologie wojskowe

Wykradanie amerykańskiej technologii przez Izrael


“Znany żydowski historyk wojskowości Martin Karfeld Martin Levi van Creveld oświadczył, iż może nadejść dzień, gdy Izrael będzie zmuszony do eksterminacji całego europejskiego kontynentu używając wszelkiej możliwej broni włącznie z bronia nuklearną, jeśli poczuje, iż zbliża się jego upadek. Creveld podkreślił, iż uważa Europę za wrogi cel.”
http://poznajprawde.net/aktualnosci/197-europa-na-celowniku-izraela.html
Może się wówczas okazać, ze w popiołach, jakie po nas zostana, nie będzie miał kto grzebać w poszukiwaniu np. złotych zębów, jak to malowniczo opisał J.Gross w swoich “dziełach” historycznych o okrutnych i chciwych Polakach.
Jeden z czytelników zwróciłmi uwagę, ze obecnie bardziej realnym zagrożeniemdla Europy jest raczej starzenie się ludnościkontynentu niżzemsta za Holocaust w postaci ataku izraelskich pociskównuklearnych. Tak sięjednak składa, ze idea depopulacji oraz eugeniki również zrodziła sięw głowach żydowskichgeniuszy. Przed wojnaamerykanski miliarder John D. Rockefeller 3-ci oraz jego rodzina utworzyli fundacje, której celem było wspieranie ruchu na rzecz aborcji i eugeniki. Wówczas pomysły te spotkały się jednak z wielkim sprzeciwem społeczeństwa amerykańskiego, przywiązanego do tradycyjnych wartości chrześcijańskich. Instytut eugeniki przeniesiono do Niemiec, gdzie po dojściu nazistów do władzy został włączony do kreowanego przez nich systemu zbrodni.
http://fides-et-ratio.pl/index.php/2011/03/w-tym-szalenstwie-jest-metoda/
Jednym ze zdolniejszych pracowników tego instytutu byl dr Mengele, słynny “doktor Śmierć”. Antysemityzm nazistów zmusił jednak większość wybitnych “doktorów” pochodzenia żydowskiego do powrotu do USA, gdzie kontynuowali swoje prace “naukowe.” Uznanie aborcji za powszechnie obowiązujące prawo w USA najlepiej świadczy o ich “sukcesach”. Zastanawiające jest, ze tak wielu Żydów popiera idée, które Papież Jan Paweł II zaliczył do tzw. cywilizacji śmierci. Nazywanie masowych aborcji “Holocaustem nienarodzonych” wzbudza zwykle olbrzymie protesty ze strony srodowisk zydowskich
http://forum.gazeta.pl/forum/w,96239,126380575,126380575,Czy_Holocaust_stepil_zydowska_wrazliwosc_.html
P.S. Poniżej zamieszczamy tłumaczenie listu na temat aborcji jaki otrzymaliśmy od Martina Foxa Prezydenta National Pro-Life Alliance w USA
Drodzy przyjaciele
W lutym 2010 roku policja otrzymała pozwolenie na wejście do biura aktywisty ruchu popierającego aborcje w Pensylwanii, Kermita Gosnella, podejrzanego o nielegalna sprzedaż leków. Kiedy policjanci weszli do jego siedziby z przerażeniem ujrzeli scenę, która przypominała sklep rzeźniczy. Pokój był pełen odurzonych lekami kobiet, które krwawiły siedząc w brudnych fotelach. W piwnicy znaleziono szczątki 46 dzieci umieszczonych w słojach, pojemnikach i torbach. Ponieważ prawo dopuszcza aborcje, niezależnie od miesiąca ciąży, wiele dzieci po dokonaniu aborcji jeszcze żyło. Jednakże, to nie powstrzymywało Gosnella od wykonywania wyroku śmierci na nich. Gosnell wbijał nożyce w kark dziecka, przecinając mu kręgosłup.
Gosnell oraz dziewięciu czlonkow jego zespołu zostało oskarzonych o dzieciobójstwo oraz bezczeszczenie zwłok. Co można powiedzieć o społeczeństwie, które dopuszcza do tego rodzaju makabry pod pretekstem “normalnej medycznej procedury” oraz “praw kobiet”? Dziesiątki tysięcy dzieci każdego tygodnia jest w ten sposób uśmiercanych w naszym kraju. Czy odcinanie nóżek i raczek tych dzieci tylko dlatego, ze są jeszcze malutkie nie jest przestępstwem? Co wlasciwie odróżnia Snella od “doktora,” który wykonuje aborcje płodu w 20-my miesiącu ciąży a np. odmawia wykonania tego “zabiegu” w 25-my miesiącu? Czym one się różnią?
Tu nie chodzi o żadne “prawa kobiet.” W ten sposób uśmierca się 1,6 miliona dzieci rocznie w USA. Dzieci, które mogłyby dorosnąć i mieć normalne życie, ale nie dano im takiej szansy. Takie historie lamia mi serce. Musimy współpracować i działać, tak aby miliony Amerykanów opowiadających się za życiem doprowadziwszy wreszcie do zatrzymania masakry, która ma miejsce każdego dnia.
Martin Fox, Provident of National Pro-Life Alliance

Homepage (Politics)


—– Forwarded Message —–
From: Martin Fox <martin.fox@nationalprolifealliance.com>
To:
Sent: Sunday, April 15, 2012 4:39 PM
Subject: Fw: You need to hear this
Dear Friends,
Have you heard Senator Paul’s message yet?
If you haven’t, I highly recommend you take a moment and listen to it by clicking here.
Sincerely,
Martin Fox, President
National Pro-Life Alliance
From: Rand Paul [rand.paul@nationalprolifealliance.com]
Sent: Thursday, April 12, 2012 12:37 PM
Subject: You need to hear this
Dear Friends,
I’ve recorded an important message for you detailing how we can finally overturn Roe v. Wade.
Would you take just a moment to listen to it?
I feel so strongly about this message that I wanted to tell you with my own words rather than writing it down in an email.
Please click here or on the image below to hear my short message.
http://nationalprolifealliance.com/lca_ats_donate.aspx?fn=%%first%%&pid=0415b&npla=H1AUAA12I
Sincerely,
Rand Paul
U.S. Senator (R-KY)
Because of NPLA’s tax-exempt status under IRC Sec. 501(c)(4) and its state and federal legislative activities, contributions are not tax deductible as charitable contributions (IRC § 170) or as business deductions (IRC § 162(e)(1)). Privacy Policy.
To help NPLA grow, please consider forwarding this message to a friend.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/