Hasbara sieje rusofobię wśród Polaków, fałszując napad Gruzji na Płd. Osetię jako ruskie barbarzyństwo

Marek Podlecki: Z tego co widzę, ten film jest izraelską dezinformacją. Żołnierze gruzińscy zostali wykorzystani jako testowe mięso armatnie do wojny z Rosją. Saakaszwili jest syjonistycznym agentem szkolonym w USA, a minister obrony tego kraju jest Izraelczykiem! Szkoda Gruzinów, to porządny naród, ale niestety, został on przejęty przez syjonistów, którzy traktują go jako bazę wypadową do wojny z Iranem, a później Rosją.
Nie wiem co autor chciał osiągnąć pisząc, że film nie miał szansy na zaistnienie w Polsce, skoro oficjalna wersja w “polskich” mediach jest właśnie taka – Rosja zaatakowała Gruzję. A przecież było odwrotnie! I BBC to podawała i niezależne źródła. Trzeba trochę poszukać i się znajdzie. Większość materiałów po polsku przedstawia Rosję jako agresora, ten film także – już w reklamie jaka jest rozpuszczana.
Pytanie zachodzi tylko o Prez. Kaczyńskiego – dlaczego popierał agresorów, czy dlatego że byli mniejsi, czy też była to rozgrywka polityczna?
Raczej to drugie – mądry polityk się bowiem nie manifestuje w taki sposób. Tak się wojen nie wygrywa.
Ostra reakcja Rosjan zapobiegła prawdopodobnie wojnie atomowej, USA i Izrael rękami Gruzji testowały Rosję, test im nie wyszedł. Proszę nie rozumieć tego co piszę jako pamfletu na rzecz Rosji, chodzi bowiem o prawdę. Jest wiele nagrań na YouTube, które dowodzą brutalności
ataku gruzińskiego, a świadkowie dziękują Rosjanom za ich “obronę”. USA swoimi wojnami z Irakiem i Afganistanem pozbawiły życia ponad 5 mln ludzi. Czy ktoś o tym puszcza filmy w Polsce?
Piotr Bein: Pytanie do zafajdanego otwieracza oczuf, Andrzeja Sobczyka: to twoj pomysl czy polecenie i od kogo? — jakby sie nie mozna bylo domyslec! Do tego zegnasz sie znakiem Trójcy Przenajświętszej, parchaty sajanie albo szabas-goju za srebrniki!!!
Jak mozesz twierdzic, ze zniewoleni, spodleni, uzywani na kroliki doswiadczalne metod wprowadzania NWO, Polacy mają wolnosc w Polin?! Juz dzieciarnia przedszkolna wie, ze nie, a wy hasbasisci, swoje…
Takich idiotow co propaguja i polecaja ten film ze slowami zachwytu i że to prawda, nalezy oblac kublem lodowatej wody i zmusic do czytania faktow, np. o konflikcie balkanskim, albo kto stoi NAPRAWDE za tym wszystkim — na pewno nie KGB, Watykan ani iluminaci, tylko kompleks władzy judeocentrycznej, ktoremu służysz bez zmrużenia ślepia!
Film moze przedstawic co chce, łącznie z nadpisem, ze oparto go na autentycznych wydarzeniach!  Tworcy filmu cynicznie graja na uczuciach religiozno-szczeropolskich, dedykujac film sp. Kaczynskiemu, narzedziu “Zachodu” w podjazdach na Rosje i Bialorus. Ukrainę urobili bez problemu, w czym pomogl m.in. Kaczynski. Dzis, kolorowe rewolucja na Ukrainie i w Gruzji, ktore poparl Kaczynski, stracily kolory, spoleczenstwa te probuja zrzucic jarzmo ‘zachodniej demokracji’.
Email Sobczyka swiadczy o manipulacji przeznaczonej dla bezmozgowych Polakow. Sobczyk to niebezpieczny dla polskiej racji stanu oszolom albo agent dezinformacji.  Niech sie dzieja dobre rzeczy, poczawszy od neutralizacji odmozdzonych wyskokow tego uzytecznego idioty!
Tylko idiota uwierzy, ze propagandowy film przemycil sie do sieci kin w Polsce, zniewolonej przez tych samych, na zamowienie ktorych powstają takie filmy!
Hasbara spreparowala obrazki samolotow 11 IX, nie wspomne juz o calopalnym oszustwie z Szoa w Holokauscie ponad 20 grup, w tym najwiekszej — Słowian, zaplanowanym i przeprowadzonym przez syjonistow i zydowskich banksterow.  w . Na spreparowane obrazy i donosienia dala sie nabrac wiekszosc Polakow, ze na Balkanach Serbowie sa ludobojcami. Tymczasem US-NATO wykanczalo Serbow, popierajac najemnikow islamistycznych i miejscowe ekstremy: chorwacka i muzulmanska. Tej ostatniej niepoparla wiekszosc: umiarkowani (slowianscy) muzulmanie bosniaccy. “Zachod” zastosowal na Balkanach metodę brygad smierci i podsycania tarc etniczno-religijnych (specjalnosc ‘naszego’ Zbigniewa Brzezinskiego), wyprobowana w Am. Pld. i do dzis stosowana w Iraku, Afganistanie, Pakistanie, Libii, Syrii…
W efekcie “konfliktow balkanskich” (podobnie jak w kazdym z ww. wymienionych z przeklamaną w mendiach przyczyną i narzuconą przez “Zachod” wojną domową), najwiecej stracili Serbowie. Wygnano ich z etnicznych serbskich czesci Chorwacji, Bosni i z Kosowa — kolebki narodowo-religijnej Serbow. “Zachod” wprowadzil na ziemiach Serbow dwa nowe fanatyczne panstwa islamu: Bosnie i Kosowo, takze celem rozlamywania Europe Zach. kawalek po kawalku.
Jesli kto wierzy i popiera ponizsza wredną propagandę o ataku “Gruzji” na Osetię Płd., zasluzyl na wygnanie ze swej ojczyzny. Bo do tego prowadzi wymanipulowana nienawisc podsycana do Rosjan i Bialorusinow oraz poblazanie roszczeniowcom ukrainskim. Niewykluczone ze ci sami sprawcy ‘zachodni’ co w Osetii Płd. przygotowuja wypedzenia Polakow: Slask, Kaszuby, duze czesci Ziem Odzyskanych dla niemieckich odwetowcow i rewizjonistow, czesci wsch. Polski dla ekstremy ukrainskiej…
AS: Do Andrzeja Sobczyka: Gdybym był choć w 1/4 taki odmóżdżony jak pan, to ze wstydu własną pięścią bym się zabił. Na pana nieszczęście jest pan aż tak odmóżdżony, że pan tego nie dostrzega. Kalkstein sprzedał Polskę Izraelowi i zbrodniarzom globalistom z USA, wiernie służył żydowstwu, a pan za to go czci? Nie dziwię się, że Polska ginie, skoro kult żydowskiego agenta miliony uważają za patriotyzm.
Brednie Sobczyka o wolności: Mnie osobiście film inspiruje do podjęcia tematu wolności. Po zobaczeniu tej autentycznej historii upewniam się w myśli, że wolność została nam ZADANA i mając oczy szeroko OTWARTE – trzeba o nią dbać. Amerykańska “wolność” to Guantanamo, w którym zbrodniarze odpowiedzialni z 11/9 (ekipa Busha i CIA) więżą bez wyroków i procesów od ponad 10 lat niewinnych ludzi!  Ci idioci kaczyści nawet nie wiedzą, że w USA wprowadzono przepisy pozwalające dożywotnio, bez sądów, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy więzić, torturować a nawet zabijać dowolną osobę.

Tak wygląda skurwysyńska “wolność” po żydo-amerykańsku. Przecież z tymi pierdolniętymi ludźmi jakakolwiek dyskusja mija się z celem. Durne, odmóżdżone polactfo…Sami idioci pchają się żydostwu pod nóż. I jeszcze ryczą, że są patriotami i walczą o “wolność”. Lepiej, aby Polska zniknęła z mapy, niż aby była wasalem i niewolnikiem  żydostwa i pomagała jemu zniewalać inne kraje.
Nie damy radę w kilku zaledwie bandzie odmóżdżonych kaczystów wytłumaczyć, że jest bandą odmóżdżonych kaczystów/kalksteinowców.
Jak widać żydo-propaganda nie próżnuje.
Przecież nawet koczownicza, bilderbergowska Unia Jewropejska przyznała, że to Gruzja rozpoczęła atak, a nie Rosja.
A potem szybciutko żydowski agent prezydęt Kalkstein popędził na ratunek drugiemu żydowskiemu agentowi, Sakaszwilemu.
Idioci chcą być okłamywani, chcą żyć wizją, że ich idol, żydowski agent jest bohaterem narodowym.
Pisałem kiedyś – odżydzić Wawel i wywalić z niego trumnę Kalksteina. I odesłać ją do Izraela – gdzie jest jej miejsce. – A z nią całą tę bandę kaczystów-kalksteinowców, manipulowaną przez żydo-propagandę.
Józef Bizoń dobrze pisał idiotom o Kalksteinach, jak to z Polski robili strategicznego partnera Izraela i jak żydowstwu do dupy się wpychali. Gdyby wśród tych pierdolniętych kaczystów byli ludzie mający choć odrobinę wątpliwości, być może bylibyśmy w stanie im coś wytłumaczyć. Ale ci ludzie to odmóżdżone polskojęzyczne bydełko wyborcze żydowskiej agentury PiS i do tych tępaków nic nie dotrze. Próbowałem kilkakrotnie sierotom po żydowskim agencie Kalksteinie coś tłumaczyć. Ale mają do tego stopnia wyprane, obrzezane mózgownice, że jest to po prostu strata czasu.

……………………………
Dzielę się  z Tobą tą wiadomością i zachęcam do przesłania dalej.
Jeśli mogę prosić to… zwracam się do wszystkich, dla których Prawda (przez duże P!) ma znaczenie – by posłali tę informację do swoich znajomych. Jak tylko mogę, staram się wspierać dzieła, które robią “dobrą robotę”. Teraz czas na wypromowanie filmu, który będąc niepoprawny politycznie w końcu przebił się do kin w Polsce.
Myślę, że dzisiaj trzeba posłać adres tej strony dalej: http://pierwszaofiarawojny.pl/
Dzięki wielkie! Życzę wszystkiego dobrego.
+++
Andrzej Sobczyk
andrzej@gloria24.pl
www.gloria24.pl
Wesprzyj film, który miał się nie pojawić w Polsce. Dlaczego tak było? 27 kwietnia do polskich kin wchodzi film “5 dni wojny” o rosyjskiej agresji na Gruzję z 2008 roku. Film ten początkowo nie miał szansy na zaistnienie w Polsce. Dzięki determinacji paru osób, po wielu trudach, udało się wprowadzić film do 50 kin.
Dzięki temu możemy zobaczyć historię tego, że podczas wojny to prawda jest pierwszą ofiarą. Fakty z wojny w 2008 roku pokazują siłę mocarstwa, niemoc lidera małego państwa (prezydent Saakaszwili) oraz ostateczną, kluczową pomoc innych krajów (w tym krok polskiego prezydenta!!). Więcej informacji tutaj: http://mboot.pl/link.php?L=8813&F=h&S=3332471&T=N&M=10375
Film w całości został dedykowany Lechowi Kaczyńskiemu, a w polskiej wersji językowej są fragmenty autentycznych wystąpień. Zobacz zapowiedź – trwa 3 minuty: http://mboot.pl/link.php?L=8812&F=h&S=3332471&T=N&M=10375
Mnie osobiście film inspiruje do podjęcia tematu wolności. Po zobaczeniu tej autentycznej historii upewniam się w myśli, że wolność została nam ZADANA i mając oczy szeroko OTWARTE – trzeba o nią dbać.
Kochani,
zachęcam Was – idźcie do kina.  Niech film, który wielu na świecie i w Polsce chciałoby zmarginalizować, stanie się hitem. I niech dalej inspiruje do wolności! Wizyta w kinie w ten weekend jest kluczowa (jeśli będziemy – film będzie długo pokazywany. Jeśli nas nie będzie – szybko zostanie zdjęty z ekranów). Lista kin znajduje się tutaj: http://mboot.pl/link.php?L=8811&F=h&S=3332471&T=N&M=10375
Jeśli ten mail Cię przekonał i ważne jest dla Ciebie wspieranie dobrych dzieł – proszę poślij go dalej. Niech rozejdzie się szybko po Polsce. Wystarczy posłać ten adres: http://PierwszaOfiaraWojny.pl
Zachęcam do zamieszczania informacji o filmie na Facebooku (jeśli ktoś posiada) oraz na swoich stronach, blogach itp. Link do Facebooka: http://mboot.pl/link.php?L=8810&F=h&S=3332471&T=N&M=10375
Ja zaś pozostaję w kontakcie z wszystkimi, którzy mają jakiekolwiek pytania. Pozdrawiam,
Andrzej Sobczyk  andrzej@gloria24.pl
(Niech dzieją się dobre rzeczy!)
PS: Mam nadzieję, że zarówno ten mail jak i film będzie czymś co dobrze ocenisz. Chciałbym by tak było.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/