Szczeropolsko-religioznym niepodoba się atak "Gruzji" na Rosję

Szczeropolsko-religioznym niepodoba się atak “Gruzji” na Rosję

Piotr Bein 2.5.2012
To nie kwestia zamieszczenia hasbarskiego wpisu na własnym blogu bez odpowiedniego komentu (za co Opolczyk zbeształ niesłusznie Mocniejszego w innej sprawie). Otóż potwierdził właściciel katolicko-patriotycznego bloga Królowa Pokoju, Bronek Hotała (strategiczny sojusznik z walki z “pandemią” świnioka 2009), że zgadza się on z treścią niedorzeczności przez niejakiego Andrzeja Sobczyka ws. filmu-pravdy o napadzie Rosji na Gruzję w sierpniu 2008 r. Mianowicie Bronek tak skomentował wklejkę przez Hjk mej krytyki hasbarskich piań Sobczyka:

To opinia członka masonerii który pracował dla rządu Kanady http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/29/czy-piotr-bein-wini-ludzi-za-globalne-ocieplenie/

Zaden autorytet z niego.

Jego wierna sprawom żona dodała: No tak, bliżej niezidentyfikowany kompleks “jot” winien wszelkich zbrodni m.in. tych popełnianych przez NKWD na Polakach. Rosjanie to nasi “najlepsi przyjaciele” i tylko prostaki jak np.ja, stale się o coś czepiają ,a to o rok 1920, a to o 17 września, a to o Katyń, Kołymę,Smoleńsk…i nie chcą tej “bratniej dłoni” uchwycić .
Puszczając “oczko”, Hjk wyręczył mnie wzgl. Szacha płci żeńskiej (Trza by poczytać prace autora, to jest dosć dobrze zidentyfikowany ;-)), więc odparłem szczeroprawosławnie katolickim braciom w Chrystusie:
Przewielebni przywódcy sekty (broń Boże ałtorytety!) Bronku (Królowa Pokoju) i Elu (Szach) Hotałowie!
Umiłowani Kołtuni Szczeropolsko-Religiozni, co pod Miłosiernym Spojrzeniem Bogurodzicy po chrześcijańsku kwestionujecie “ałtorytety” i informacje bez sprawdzenia kto zacz i skąd się wzięła!
Szczerze Wielbieni Tu Hasbasiści, zaopatrzeniowcy w tę ostatnią (przynajmniej tych nie trzeba wymieniać po imieniu, sami wiedzą, co robią i dla kogo)!
 
Odchlapki z niniejszego szamba Pralnia już daaawno wyczyściła:

Co do fuck-tologii tutaj, nie odbiega od neo-ustaszowskiej: Oby Burza nie przyszła do Polski. Czyli jak fakty niepasują do ideologii, do diabła z faktami (jak u talmudinatów, których cechy insynuujecie “wrogom”).
Odrażacie młodych, nawet wygi katolickie z mózgownicą, takie jak Hjk.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/