ALARM: Bojkotujcie ich "miszczostwa" EURO2012

Bojkotujcie ich “miszczostwa” EURO2012

Powielajcie ten apel na wszystkich środkach masowej manipulacji (fora, blogi, portale społecznościowe).
Mamy naprawdę niewiele czasu, by się zjednoczyć.
Wszyscy wiemy, że na euro 2012 Polska wydała 90 miliardów, zaś sam zysk dla naszego państwa będzie wynosił zaledwie miliard.
Wszyscy znamy tematykę najdroższych na świecie autostrad, które psują się jeszcze przed użytkowaniem
Znamy też totalne fiasko inwestycji na kolei. Państwo dokonało przez te 20 lat de facto zagłady polskiej kolei, w zamian za to już teraz mamy reklamy nowych linii lotniczych obsługujących tylko Polskę. Przypadek? Kolejny?
Dziś w III RP sport jest wykorzystywany tak samo, jak w nazistowskiej III Rzeszy, Związku Radzieckim czy DDR. Czyli propagandowo! Przecież Tusk, razem z Komorowskim i innymi politykami, przez miesiące będą obrastać w piórka po tej pseudo imprezie! Imprezie, którą będą spłacać nasze wnuki, o ile Polska jeszcze będzie istniała…
Potrzeba wspólnego frontu różnych środowisk i organizacji w celu już nie bojkotu, bo bojkoty nic nie dają. Potrzeba sabotażu euro 2012. Jak to zrobić?

  • wielkie protesty, manifestacje, blokady ulic, w dniach otwarcia mistrzostw i w czasach meczów.
  • skrzyknięcie się np dużej grupy kierowców i blokada przystadionowych parkingów.
  • bojkot, totalny, produktów tych producentów, którzy sponsorują tę imprezkę.
  • nie pójście na stadiony.
  • można się skrzyknąć i np dużą grupą wykupić wszystkie miejscówki w kilku pociągach pośpiesznych, inter city, w dniu meczów.
  • skrzyknąć się i płacić jednogroszówkami na autostradach (bramki) i innymi drobniakami.
  • jeździć po miastach, autostradach, drogach wojewódzkich z przepisową prędkością lub wolniej. Umożliwi to blokadę dróg.
  • płacić drobniakami na stacjach benzynowych położonych w centrum miasta.

Nie bądź bierny, reagujmy, mamy jeszcze czas!
Dziś, 2 maja 2012, Bronisław Komorowski pouczał nas do tego, żebyśmy nie protestowali w okresie mistrzostw. Ale zaraz! Dlaczego mamy nie protestować? My, zwykli ludzie, mamy z tych mistrzostw same długi do spłacenia. Około 12.000 złotych na mieszkańca. To będzie ICH “sukces”, głównie propagandowy (politycy) i ICH zarobek (prywatna korporacja UEFA). Będzie tak samo jak zawsze, polska drużyna nie wyjdzie nawet z grupy. Prawdziwi kibice i ich organizacje już zbojkotowały tę imprezę. Czas na Ciebie!

PB: Najlepiej odstrasza od Euro2012 sam mosad. Nareszcie Izrael z nami!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/