I rozległ się Uliczny Ryk

[Artykuł przywrócony 2.11.2013 po wyskoku JURa. Jego pogodzenie się ze mną, którego niewytrzymał nawet roku, jest na samym dole. – PB]

I rozległ się Uliczny Ryk

Piotr Bein 2.5.2012
Wniosek (z pomocą Rebbe w synagodze mej)
“Żydowski” prawdziwek prawosławny Bein, cziestnyj krestianin otwieczajet Jur-assom wg nasiej zasady kapelusz za myckie:
Cziestno, nie znaju Djadja ili ja jewriej. No znaju szto babuszka maja Sara (Gospodi, wiecznoje otpocziwanje jej, zagazowannoj w Auszwicu) po otiecziestwu Mojsiejewna z doma Ulicznaja-Reck byla. U niej byl samyj bolszoj burdel na Donskom Prospiektie, wsie gienieraly pobzdykać prichodili… knjazi, targowszcziki,  swiaszczenniki, popy, rabiny i drugije jewreji …wsie za dziengi, cziestno. Tak – kto siewodnia znajet – możiet być my jewreje…. Shalom dorogoj rodstwiennik! Do swidanija w priszlom godu w Jeruzalimie.
Zagajenie
Dysputę Mocniejszy-Opolczyk o uczciwe (choć w końcu z obu stron pomylone) racje publicystyczne za Polską Racją Stanu, umaiła kotwica „Polski Walczącej”, tkwiąca niewzruszenie na dobijowiskach szczeropolsko-religiozno-bezbożnych, Jerzy Ulicki Rek – nieobrzezany kołtun, antysemita bez cudzysłowu, rozpierdzielacz wszystkiego, co mu niepasuje. Jego tylko bożek wie, jak JU-R natychmiast wywęsza, gdzie aktualnie do…ić „wrogowi”. Za jej życia, szydził (wraz z bezmóżdżem typu Tadek Kisiel – Zenobiusz) z patriotki, śp. Elżbiety Gawlas, zasłużonej w Solidarności I, a potem przeciw jot. Dla kogo robi JU-R, próbując antysemicko ośmieszyć, oczernić, zniesławić przednich anty-jotowców. Dla ADL Bani Brith Foxmana w Polin?
Parę dni od rozpoczęcia ww. dysputy, przychodzi odsiecz od JU-Ra. Zachodzę w pejsaty łeb, co skłoniło Mocniejszego do zamieszczenia komentu rasisty i pyskacza bez źdźbła merytoryki. JU-R zlinkował do 2 swych gnojówek-gotowców na Opolczyka: stek niekoherentnych, powtarzanych ad wymiotum cytatów z pyskówek, które w końcu przyznają, że Wierni Polsce Suwerennej (WPS) zatkali w końcu otwór wylotowy JU-Rowego ekskrementu.
Też może dałbym się uwieść kulduralnemu fpisowi JU-Ra (skłonność ludzka do poparcia sprzymierzeńca kogoś, z kim sympatyzujemy czy się zgadzamy w danej chwili), gdyby nie znajomość niektórych  szczegółów, wymanipulowanych przez niego:
Ze współredagowania WPS, Opolczyk przeszedł na komenty u nich – JU-R wmawia (po chamsku), że Opolczyk kontynuował redagowanie, a jakby to niedość zniesławienia, „szczuje” Opolczyka antysemicką psiarnią.
Opolczyk ani Bein nie są ani nie byli Żydami ani żydami – JU-R patologicznie wciska, że byliśmy i jesteśmy, posuwając się do oszustwa graficznego (obciął naszą fotkę ze Zjazdu Mędrców Antysyjonu w Szwarcwaldzie tak, że niepokazuje „menory” 3-ramiennej ani „teleskopu wglądu” w kołtunizm i kabotyństwo).
Odłożyłem do śmietnika straconego czasu incydent niecały rok temu, kiedy to w dyspucie grupki Wykluczonych JU-R przyczepił się beinowej mycki jak rzep do psiego. Wyciągam ze śmieci tę bezcenną edukacyjnie e-wymianę, począwszy od wzniosłej propozycji, by pomóc rewizjoniście Drowi Tobenowi, szykanowanemu przez jot.
Rozwinięcie ze skokiem w 2009
George Ulicki-Rek 3.6.2011: Moze raz chociaz zrobimy cos razem:) Szanowni Panowie, Jest wspaniala okazja aby zrobic cos o ogromnej wadze politycznej a jednoczesnie  pokazac zydom ,ze nie sa bezkarni. Do rzeczy:jednym z nielicznych ludzi ,ktorzy walcza z holo-mitem w Australii jak rowniez na arenie miedzynarodowej jest dr F.Toben z Australii.
Pomimo swojego wieku(wczoraj skonczyl 67 lat) nie dalej niz kilka miesiecy temu wyszedl z kryminalu po kolejnej  (tym razem trzy miesiecznej odsiadce) .
Nie bez znaczenia  (biorac pod uwage polityczny aspekt sprawy- bedzie podkreslenie ,ze dr.Toben jest z pochodzenia Niemcem.
Ostania sprawa  przeciwko niemu byla wniesiona przez ogranizacje zydowskie ,ktore domagaly sie ukarania holo-heretyka za to ,ze  pomimo sadowego zakazu ,ktory zabranial mu  publikowania w internecie uparty kryminalista nie zastosowal sie do wyroku i wyplul knebel.
Zostal wtedy (oprocz 3 misiecy w wiezieniu) skazany na pokrycie kosztow sadowych w wysokosci 56 tysiecy dolarow. Suma gigantyczna dla emeryta z czego zydowska mafia zdaje sobie sprawe. W zwiazku z tym ,ze dr.Toben zaplacic nie moze zydzi maja zamair oglosic jego “bankructwo” co znaczy ,ze zajma jego skromy domek na poczet dlugow a jego wykopia na ulice.
Zadzwonilem do dr.Tobena natychmiast  po tym gdy dostalem informacje o calej sytuacji. Nie jest zalamany ale jak powiedzial “zostala mu tylko modlitwa o cud”. Stad moj apel: ZROBMY CUD. 56 TYSIECY TO OGROMNA SUMA DLA EMERYTA ALE WSZYSCY RAZEM MOZEMY JA ZEBRAC.
Echo takiej akcji ze wzgledu na to ,ze chodzi o “holo-heretyka” jak rowniez  fakt ,ze POLACY przyszli z pomoca NIEMCOWI  bedzie ogromne i dalekosiezne.
Zyska nam rowniez uznanie w oczach Niemcow zniewolonych przeciez przez te sama zydowska lape. Zrobmy ten piekny gest i pomozmy. Pomagajac dr Tobenowi pomagamy rowniez sobie samym. Pokazmy ,ze HUMANIZM I POPARCIE DLA WOLNSOCI SLOWA jest ponad propagande i zaklamanie.
………………..
Na poparcie parę osób przysłało rozmaite linki. Przytoczyłem więc opinię badacza Golgoty Polskiej, Dra Stefana Pągowskiego z 27.2.2009: Panie Piotrze: usilowalem dyskutowac z deniers KL Auschwitz, mysle z takim samym skutkiem jak Piper usilowal mnie przekonac do swoich racji o zamordowaniu tam najwyzej 70 tys. Polakow. Ludzie nie chca wierzyc w to, co jest niewiarygodne (ich zdaniem). W obu przypadkach skonczylo sie na inwektywach w moja strone. Niech Pan sprobuje przekonac Buchanana, ze to nie Polska wywolala wojne w 1939 r….
A rzecz sprowadza sie do pytania: wierzyc swiadkom, czy nie wierzyc? Mowili prawde, czy nie? Bo w koncu dokumenty latwo sfalszowac albo zakwestionowac. Zreszta jak sie okazuje, wyroki sadowe sprzed ponad pol wieku takoz sie nie licza.
Uwazam sie za niezaleznego: uwierzylem Rotmistrzowi Pileckiemu, Piekarskiemu i wielu innym. Piper i s-ka uwierzyli historykom zachodnim i sa gotowi przeczyc ustaleniom Trybunalu Norymberskiego. Za pieniadze ksiadz sie modli, za pieniadze lud sie podli. – Pozdrawiam, SP.
PS. czy zna Pan kogos, interesujacego sie polska emigracja lat 1939-45 i powrotami do Kraju, powiedzmy do konca lat 1950-tych? Poszukuje materialow zrodlowych dla podwazenia znanej liczby (Bermana) 6 028 tys.  Probowalem cosik pozyskac od historykow z Instytutu Zachodniego w Poznaniu, IPN i KUL a teraz czekam juz pare dni na odpowiedz z U.Wroclawskiego. Rozsylam tez wici – strata czasu?
……………….
Parę mies. po Pągowskim, zareagowałem na eskalację propagandy 14.4.2009: Kilka tygodni temu porozsylaliscie pare podejrzanych tekstow, pozornie wiarygodnych (wklejki pod spodem, z komentarzem od innych, gdzie istnieja):
– rewizjonistyczna propagande nt. obozow zaglady i Holocaustu (temat: “Galileusz XXI wieku”)
– przemowe rabina Rabinowicza (tematy:  “it’s not a hoax”, “wazne!”)
– kontrowersje nt. Cenckiewicza.
We wszystkich przypadkach brak jest wskazania, co jest wiarygodne, a co bujda lub pol-prawda. Wiekszosc e-odbiorcow nie ma czasu analizowac i badac przysylanych tekstow; jesli przychodza od osob uwazanych za wiarygodne, sa przyjmowane bezkrytycznie. My, rozsylacze informacji z drugiej reki, mamy      wiec ogromna odpowiedzialnosc. Opracowywanie faktow i samoedukacja przeciw dezinformacji sa o wiele trudniejsze niz odruchowe przeslanie dalej emaila czy urla, ktore pasuja nam do uksztaltowanych juz pogladow.
“Galileusz XXI wieku”
————————
Kalacie pamiec meczennikow, rozprowadzajac rewizjonistyczne smieci. Postudiujcie naszych, niezaleznych badaczy jak Stefan Pagowski. Nie lazi on po miejscach polskiej, slowianskiej i zydowskiej martyrologii jak Tobeny z nowoczesnym ekwipunkiem. Nie manipuluje dowodami, jak Pipery, na szwabsko-syjonistyczne zamowienie. Szacunki liczby zgladzonych w obozach, szczegolnie Zydow, moga byc zawyzone, ale na pewno nie tyle, co twierdza stuknieci rewizjonisci.
Wspolpraca niemiecko-syjonistyczna datuje sie co najmniej od czasow rozbiorow Polski. Na wspolczesnych Polakow chyba najwiekszy wplyw mial uklad Adenauer-syjonici ws. odszkodowan i propagandy Holocaustu. Wielu tzw. rewizjonistow i negatow Holocaustu istnieje za aprobata syjonistow, bo bez ciaglej “kontrowersji” nt. zydowski i “anty-semityzmu” nie moga istniec.
Nauke, pomiary, mozna tak samo manipowac jak slowo czy przekazy swiadkow. Naukowe metody podwazyli medialnie np. sceptycy zmiany klimatu czy okropnych skutkow broni uranowej na zdrowie.  Slowo, fakty, zeznania przekrecic mozna na swoja strone, o czym swiadczy niedawny wyrok marionetkowego trybunalu NATO w Hadze przeciw serbskim patriotom kierujacym any-terrorystycznymi silami Jugoslawii wobec bandyckiej albanskiej szaranczy.
Widzialem na youtube filmik rewizjonistow niemieckich, bodajze z Auschwitz. Pokazali jeden z bunkrow (!) jako komore gazowa, ktore oczywiscie neguja, podkreslajac maly rozmiar obiektu.
Prawdopodobnie za udzial w ostatnim rozbiorze Jugoslawii wg planow judeocentrykow (temat mego referatu dla Hiroshima City University i konferencji naukowych w Belgradzie i Kosowie), neo-ustaszowscy Chorwaci podobnie obnizyli liczbe ofiar ustaszy w II wojnie swiatowej — setek tysiecy Serbow, do dziesiatkow tysiecy, zostawiajac jednak liczbe ofiar zydowskich bez zmian.
Ad pkt 10, za “ocalalych z Holocaustu” judeocentrycy uwazaja wszystkich Zydow zyjacych po II wojnie swiatowej,  nawet tych, ktorym nic nie grozilo, w tym zbrodniarze zydowscy, hitlerowcy-syjonisci i miedzynarodowi syjonisci, ktorzy dolozyli sie do Holocaustu. Wyliczanki tego rewizjonisty sa zatem tak lipne, jak twierdzenie judeocentrykow o wylacznej winie Niemcow i in. chrzescijan (Polacy) za Holocaust.
Pagowski wierzy przekazom swiadkow-patriotow. Ja tez. – Piotr Bein
………………..
Załączając ww. opinie, zapytałem JU-Ra ws. Dra Tobena: Jurku, Nie tak na hura… Czy znasz temat i prace Tobena? Zalaczam korespondencje sprzed 2 lat na ten temat.
Uparcie lansujesz bezmyslny antysemityzm i negacje Szoa (wiec i wiekszego Holokaustu, w ktorym Polacy sa jedna z najwiekszych ofiar). Swoja ignorancja i zapalem mozesz wyrzadzic wiecej szkod niz dobrego. Czy wiesz co robisz, czy ktos cie prowadzi? Bo nic dobrego z tego nie wyniknie poza radykalizacja niecheci Polakow do zydow i Zydow, orzeczenie tego jako ‘antysemityzm’ przez judeocemtrykow,  coraz wieksze potepienie Polakow i Polski globalnie oraz umocnienie judeocentrykow.
………………
Odpowiedź JU-Ra: Tak.Znam.Ale to czy zgadzam sie z jego wersja stosunkow polsko-niemieckich to w tym wypadku drugoplanowe i zadna zydowska propaganda nie jest w stanie tego zmienic. Najwazniejsze jest to ,ze mozemy pokazac -z politycznego punktu widzenia jest to wspaniala okazja-ze mozemy stanac w obronie CZLOWIEKA wiezionegi i niszczonego za to tylko ,ze watpi w oficjalna wersje absurdalnego klamstwa. Spadaj wiec z twoja zydowska propaganda bo zbiera mi sie na wymioty gdy to czytam.
PS.Panie Bein, jwesli do tej pory mialem jakies watpliwosaci co do roli jaka pan odgrywa  ,w tej chwili nie mam zadnych. PRECZ  !!! Ps.II od kiedy jestem z Panem per”Jurku”?
Śledczy psychopata z mydlem
Po tym, JU-R śledzi słowa „żyda” Beina (Jesli zaczniemy gromadzic zloto, to dajemy latwiejsza szanse jego rabunku przez banksterow. Chiny odkryly, ze zakupione przez nich zloto z USA to …pozlacany zubozony uran (identyczna gestosc). JU-R do Piotr Bein: Gowno prawda zydowski ignorancie. .Nie “uran’ tylko WOLFRAM. TYLE SA WARTE TE TWOJE ZYDOWSKIE MADROSCI.PRECZ STAD ZYDOWSKI PROWOKATORZE:)
………………
Z grupy DU-Watch na yahoo sprzed kilku lat wiem, że do tego celu nie używa się wolframu, a zubożonego uranu, o wiele tańszego i występującego w nadmiarze u wzbogacających rudy uranowe. JU-R naciera dalej na kanalię, wtyczkę i prowokatora Beina, linkując literaturę rewizjonistów 4 czerwca 2011 05:01 Specjalnie dla naszej zydowskiej wtyczki: poczytaj sobie zydowska kanalio i milcz. I po angielsku. A jak ci bedzie malo  to wpisz w google moje imie i nazwisko i znajdziesz wiecej. Znikaj  prowokatorze 🙂
Nie przepuścił też JU-R mej rady dla Gallusa (Drogi Gallusie, Juz pisalem ci, takze inni, przy inauguracji twego bloga, zebys nie naduzywal okreslenia “Zyd” w krytyce judeocentryzmu. Zydami sa np.: Finkelstein, Joaw Szamir, Uri Avery, rabin Hecht w “Znieslawieniu” jak wiesz… takze Vanunu, Izrael Szahak, Izrael Szamir, Roy Tov, Chris Bjerknes, Henry Makow, Brat Nataniel Kapner, wszysycy w Neturei Karta, Jewish Voice for Peace – czy wrzucilbys ich do jednego wora z zydobanksteria, Sarko, Obama, Kaczorami, Strauss-Kahnem, Wolfowitzem, Perle, Foxmanem, Netanjahu, Bartoszewskim, Geremkiem, Wojewodzkim, Najsztubem, Michnikiem itp.)
10.6.2011  9:16 PM, JU-R odpisał: Gallus.Nie daj sie zlapac na ten ZYDOWSKI kit i nie probuj z nim dyskuyowac  bo Zyd jest ekspertem od zawracania Wisly kijem i nigdy za nim nie trafisz.To genetyczna przypadlosc ,ktora uksztaltowala sie przez tysiace lat. O ich glupocie swiadczy najlepiej ich mentalnosc wiecznego pasozyt(d)a ktora nie pozwala im zrozumiec tego ,ze na martwym organizmie nie pozyja. Zyd powie ci mala prawde na poczatku po to abys mu uwerzyl ale tylko po to aby -bazujac na zdobytym zaufaniu wyrypac cie bez mydla:)
Dostroiłem się: 11.6.2011 4:34 PM ALERT: psychopata z mydlem: zauwazcie fiuta z napletkiem u JU-Rasa ok. min. 2:13 w tej dramatyzacji debaty miedzy Beinem (Grypa666) a Jerzym Ulicki-Rek (Polski Walczaca o Szoa jak rebbe przykazal, zamiast o Golgote.Pl)
zrodlo: Vismaya – ZATRUDNIĘ TROLLA – CZYLI JAK MANIPULATORZY  ZATRUWAJĄ ŻYCIE NORMALNYM INTERNAUTOM. Tak łatwo zarobisz kilka tysięcy. Obrażając innych. Wkrotce wpis na ten rozrywkowy temat na obu moich blogach.
Na co goj JU-R równie dowcipnie 11.6.2011 3:09:08 AM PDT: Icek nie podniecaj sie. I dalej, nie dając się „żydowi”: Ciekawa reakcja:)Jesli ktos ma jakies watpliwosci jaka role “Bein’ ma tu spelniac wystarczy poczytac jego komentarze:) Spadaj do Izraela zydowski prowokatorze:). W końcu przetrawił artykuł u Vismayi: Zagladnalem..Poczytalem..Czytelnikowo pozostawiam ocene do kogo to bardziej pasuje:) […obszerny cytat z artykułu] Bo z mojego “psychopatycznego” 🙂 punktu widzenia …:):)
Prowokator tkwi na stanowisku, cytując „wszę zagazowaną”, bezczeszczącą pamięć ofiar Szoa w szmacie JU-Ra 11.6.2011 4:00 PM: No chory… jakiekolwiek nazwisko zyda piane mu do ust toczy, piana oczy zalepia, wszy do mozgu przez rozmiekczona czache swidruja… Pravda Wielka i Jedyna — tylko u JURasa co ma z napletkiem kutasa; ty Juras uwazaj, bo za to co tu napisales to do pierdla albo wariatkowa (gorsze, ale bardziej w tym psychologicznym przypadku prawdopodobne) latwo pojdziesz, – ja nawet nie mialbym ochoty marnowac wiecej czasu na taka kreature, nawet oglaszac alertow dla ratowania wariata, ale rozni ludzie sa na tej liscie, a Pan Sas i paru innych rozsyla w swiat razwiedek a te jak wiadomo podlaczone sa do Foxmana, ktoremu rece sie poca trafic na prawdziwego antysemite; nie o mnie chodzi, bo zydem ani Zydem nie jestem ani nie bylem, tylko o bezpieczenstwo naszego rzekomego rodaka, JU-Rasa, publicznie jawnie bluzgajacego ohydnym antysemityzmem w dobie, kiedy jewropejskie i “polskie” prawo wsadza takich w kaftan bez pytania;
Na to JU-R: Icek,nie bij Jerzego bo sie swpocisz i bedziesz smierdzial jeszcze bardziej:) Rozweselił Romka Kafela: Heheheheh,,genialne!!!! Genialne:-))) i oryginalne!!!!!
Pan juz -jak cos powie:-))) to naprawade, czyli…. hehehehe..samo siem czowiekowi smieje:-)_))smierdzial bedzie …heheheheh genialne,,,
Ja siem musze  przyznac- jako pachole byem wychowywany w bardzo patriotycznej atmosferze, np w moim srodowisku funkcjonowala taka wyliczanka, cosmy ja mowili przy grze w pipy…moze nie wszyscy wiedza co to pipy..ale to nie o to chodzi , czyli nie o same pipy, ile o wyliczanke… Bo to ta wyliczanka byla tak:
Bijcie Zyda kamieniami!
Bo sie zesral miedzy nami
Sucha rzepa suchy chrzon
kto sie zesral chyba,,,,, ONNNNN!!!!!!!…hihihihihihi…i sie bylo wyliczonym do pipow, jako smierdzacy, zasrany zyd.
Tak, ze od dziecka wiedzialem, ze zyda poznaje sie po posranym i po smrodzie…i niech tylko ktos wspomni- od razu wyczuwam kto to:-))) I robi sie weselej i od razu mozna zaczac pipy!
Odsiecz Vismayi
Za radą rabinicy w synagdze swej, Piotr Bein 12.6.2011 7:35 AM pisze JURasowi: jeszcze to pominales z Vismayi o psychopatach z mydlem, robiacych dobrze ADL: “żydowskich spamerów, centralnie sterowanych zarówno przez władze Izraela, jak i różne żydowskie organizacje typu ADL. Jednym z powołań życiowych owych kundli jest śledzenie na Internecie wszystkich miejsc, gdzie toczy się jakakolwiek dyskusja i zakłócanie jej na różne sposoby. Typowe miejsce, gdzie żydowscy spamerzy mają swobodę działania, to np. polskojęzyczny Onet.pl, gdzie żaden artykuł zawierający coś pozytywnego o Polsce lub Polakach (czy dowolny artykuł o Kościele) nie przejdzie bez zalewania go gnojem.
1. ‘opluwacze’ – piszą posty typu: ‘ale głupoty’, ‘moherowe berety’, ‘idź do szkoły’ czy inne, wulgarne. Ich zadaniem jest demotywowanie autora tekstu, przeszkadzanie w dyskusjach, zniechęcanie do dzielenia się linkami / materiałami, czy w końcu sprawianie wrażenia, iż dany pogląd jest marginalnym…
2. ‘psychiatryczni’ – typ trolla internetowego … posty te, najczęściej krótkie, są pisane według konkretnego szablonu tak, jakby pisała je stale ta sama osoba. Dziwne jest to, iż posty te często się powtarzają, zmienia ulegają tylko niektóre słowa. Zupełnie tak, jakby były one czerpane z kilku gotowców, schematów, z dodatkiem niewielkiej inwencji autora takiego postu / komentarza. Psychiatryczni – albo pospolite trolle (najczęściej) albo osoby piszące za pieniądze (rzadziej) występują także w sposób stadny. Jakie jest ich zadanie? Spełniają oni ważną pozycję w wojnie informacyjnej o prawdę. Mają oni za zadanie ośmieszenia poglądów, ludzi, których wpisy komentują w oczach innych czytelników. Często opieranie się na naukowych, niezależnych ekspertyzach nazywają teoriami spiskowymi, aby od razu zaklasyfikować negatywnie dany pogląd i go ośmieszyć w oczach innych.
4. ‘pseudo racjonaliści’ …
-brak reakcji na argument, iż oficjalna nauka bądź stan wiedzy są zależne od widzimisię wielkich koncernów, polityków, grup wpływu;
-zastraszanie, wampiryzm energetyczny, szantaż emocjonalny, testowanie granic, toksyczne wpisy, granie na emocjach, socjotechnika i najróżniejsze metody manipulacji.
-sprawianie wrażenia, iż ich poglądy są racjonalne, sprawianie wrażenia specjalizacji w danych dziedzinach, bycia ekspertem czy w końcu wrażenie rzetelności i obiektywizmu.
zadaniem pseudo racjonalistów jest ośmieszanie danych poglądów w oczach innych i niszczenie, demotywowanie ich autorów, osiągnięcie stanu psychicznej dominacji, wyżywanie się, przypisywanie szufladek typu: teorie spiskowe itp. Chodzi tutaj o zwalczanie konkurencyjnych poglądów. Dyskusja z takimi ludźmi jest błędem, gdyż nie chcą oni dyskusji, ale jedynie totalnego poniżenia i wdeptania w ziemię konkurentów. Jeśli przedstawi się takiej osobie wiarygodne wyniki badań przeczące ich poglądom, to albo to zignorują, albo przedstawia spreparowane wyniki badań, bądź też powołają się na takie badania, które były sponsorowane przez koncerny / grupy wpływu, nacisku.
5. ‘fajterzy’… urojenia na temat swojej wielkości, zajebistości, wpływu na innych. Jednocześnie, osoba taka uważa się za wielkiego łowcę czy ‘gangsta’, co samo w sobie jest komiczne i dość żałosne. Troll taki wybiera sobie jedna bądź kilka osób, które chce, w swoim mniemaniu, niszczyć psychicznie. Samo przedstawienie jest dość żałosne, gdy taki troll napotka osobę, której zwisają takie ataki, w tym wypadku mnie. Najczęściej po kilku nieudanych próbach podkulają ogon pod siebie i uciekają. Ich zadaniem jest nietypowy wampiryzm energetyczny, wysysanie życiowych sił ze swojej ofiary, dlatego błędem jest wdawanie się w jakiekolwiek relacje z takimi osobnikami. Po pierwsze, oni gówno mogą, a po drugie gdy tylko wyczują osobę silną psychicznie, to znikają szybciej niż się pojawili. Liczą na słabość adwersarza i możliwość wampiryzmu energetycznego. Osobniki takie produkują się i produkują, licząc na odpowiedź ofiary, jednak przy jej braku milkną sami.”
Czyli, JURas wg powyzszego to:
Opluwacz — bluzga prawdziwym antysemityzmem na prawo i lewo, wyzywajacy jezyk, wulgaryzmy.
Dyskredytuje naukowe pojecie “kompleks jot” podsumowujacy judeocentryczne zlo Zydow, zydow, szabas-gojow i uzytecznych idiotow jak JURas.
Marginalizuje Holokaust ponad 20 grup nie-zydowskich i dziesiatki mln ofiar, najwiecej Slowian, na korzysc Szoa, jak wszyscy  judeocentrycy, Przemysl Holokaustu, rabini Holo-szwindla, syjonisci chrzescijanscy…
Psychopata –  krotkie posty, duzo kopiowania, klepanie tej samej mantry bez oryginalnej skladnej mysli – celem negatywnej klasyfikacji i osmieszenia krytyki jego pogladow.
Maniacko przyczepil sie do rzekomej zydoskosci Beina, gdy ten nigdy nie byl ani nie jest zydem ani Zydem.
Osmiesza krytyke opinii negatywnych rewizjonistow, podtrzymywanych przez ADL dla wiecznego udowadniania antysemityzmu i mowienia o Szoa zamiast o wiekszosciowych ofiarach.
Robi burdy zamiast naukowych badan i publikacji  — slynne domaganie sie przez JURasa zmiany hitlerowskiej nazwy “KL Auschwitz-Birkenau” na polska! M.in. dlatego nie dostal wejscia do archiwow Auschwitz-Birkenau.
Fiksacja na komorach gazowych i Zydach (standardowy temat negatywnych rewizjonistow, ktorzy gardza Polakami i ich Golgota.Pl), jakby Polakow w komorach mordowali w Auschwitz, nie palili w stodolach, na ulicach nie lapali i rozstrzeliwali…
Pseudo-racjonalista, toksyczny wampir, manipulator
W swych rewizjonistow wierzy absolutnie, ignorujac dowody takie jak raporty Rotmistrza Pileckiego z Auschwitz.
Przez ww. fiksacje ignoruje Holodomor wiekszy od Szoa (zginelo z glodu na Ukrainie do 7 mln osob, w tym ponad 1 mln Polakow), pomija “ruska” czesc Polskiej Golgoty oraz zaglade Polakow przez “ruskich” i szwabskich Zydow przed II w.s.
Mysli (jak judeocentrycy), ze jest jedyna oficjalna “wersja Holokaustu” (ktora zwalcza), podczas gdy nie ma niezbitych dowodow na zadna z wersji zagaldy ponad 20 grup w Holokauscie (bo zbrodniarz nie zostawia sladow), a archiwa niemieckie i rosyjskie sa niedostepne i Muzeum Oswiecim “przekazalo” kluczowe materialy do dojczlandii.
Jak judeocentrycy zrownuje Auschwitz, oboz zaglady i meczenstwa Polakow i in. Slowian, z obozem dla zydow i Zydow – Birkenau, ale w swej batalii na necie nosi flage Polski Walczacej — zaprzeczenie istnienia i celow tej organizacji: walki z judeocentrycznym atakiem owczesnego kompleksu jot na Naród Polski ze wschodu, zachodu i od wewnatrz.
Wylapuje niedoswiadczone ofiary, podburza manipulatorsko przeciw swym krytykom. Do czasu wycofania sie Edwarda Maciejczyka z dyskusji, razem saczyli antysemicka i antychrzescijanska trucizne. Przedstawiciele WPS przygladali sie “dyskusji” bez zbesztania sykinsynow.
Probuje sprawiac wrazenie obiektywnego eksperta swymi pseudo-naukowymi tekstami i przeklejaniem z negatywnych rewizjonistow (gdzie zebrales ich pogardliwe wypowiedzi o Polakach i Polskiej Golgocie, ich falszowanie polsko-niemieckiej  historiii II w.s., JURasie?).
“Fajter” czyli zafajdany bojownik
Misja życiowa: zydozerstwo.
Daje linki do swego badziewia “naukowego” na internecie.
Chce dyskutowac ze mna, a nie czytal nawet moich prac. Takoż odstraszyl niezaleznego badacza Polskiej Golgoty, Dra inz. Stefana Pagowskiego z Kanady.
“Uciekl” jak dostal odprawe, a dyskusja zaczela byc za inteligentna.
Wrocil po nastepna ofiare – mlodego Gallusa.
Nieladnie kopac skopanego, ale po chrzecijasku dorzucam jeszcze to (wtrety ## moje):
“1. Unikanie. Nigdy nie wypowiadają się wprost ani nie wnoszą konstruktywnego wkładu w dyskusje, generalnie unikając cytowania oraz podawania źródeł. Zamiast tego, jedynie sugerują to czy tamto. Praktycznie zawsze zabierają głos z pozycji autorytetu i eksperta, doskonale znającego zagadnienie, bez ujawniania jakichkolwiek danych, usprawiedliwiających taką postawę.”
## JURas ma przebogaate dowody, tylko ze wybiorcze: pomija drugi zbior, ktory przeczy negatywnym rewizjonistom.
“2. Selektywność. Starannie wybierają przeciwników, stosując podejście “bij i uciekaj” wobec zwykłych komentatorów popierających przeciwnika albo skupiając atak na kluczowych oponentach, którzy znani są z bezpośredniości. Gdyby jakiś komentator włączył się w kłótnię, przechylając szalę zwycięstwa na stronę oponenta, atak obejmie i jego.”
## Jeszcze sie nikt za Beinem nie wstawil (po chrzescijansku) wiec nie mamy dowodu. Mamy natomiast dowod, ze trzyma z antysemitami i antychrzescijanami. Czego on szuka wsrod Polakow? Użyteczny idiota czy naslany przez ADL?
“3. Przypadkowo. Mają tendencję do pojawiania się nagle i jakby przypadkowo, podnosząc nowy, kontrowersyjny temat, bez wcześniejszego udziału w ogólnych dyskusjach na tej konkretnej arenie publicznej. Podobnie lubią znikać, kiedy temat przestaje budzić zainteresowanie. Zostali prawdopodobnie skierowani tam z konkretnego powodu i z konkretnego powodu zniknęli.”
## W dyskusyjnym gronie Wykluczajacych sie nawzajem, JURas sfrustrowal nawet tolerancyjnego Romana Kafela!
“4. Praca zespołowa. Często działają grupowo, wspierając się i uzupełniając wzajemnie. To oczywiście może zdarzyć się na każdym forum publicznym, ale tego typu częste wymiany przeważnie towarzyszą forom z udziałem profesjonalistów. Czasami jeden z graczy będzie infiltrował obóz przeciwnika, aby pozyskać dane dla taktyki wątłych argumentów lub jakiejś podobnej, mającej na celu osłabienie przeciwnika.”
## Watpie – jesli jest jakis zespol, to zepsul .. najbardziej WPS – swoja marke jako kandydat do przywodztwa patriotycznego.
“5. Anty-spiskowy. Prawie zawsze mają w pogardzie ‘teorie spiskowe’ i zazwyczaj również wszystkich tych, którzy w żaden sposób nie chcą uwierzyć, że JFK nie został zabity przez LHO [Lee Harvey Oswald]. Zastanówcie się, dlaczego zatem – skoro tak pogardzają wyznawcami teorii spiskowych – skupiają się na obronie jakiegokolwiek tematu na grupach dyskusyjnych zajmujących się spiskami? Można by pomyśleć, że albo będą próbowali robić durni ze wszystkich i w każdym temacie, albo po prostu zignorują grupy, którymi gardzą. Nasuwa się więc usprawiedliwiony wniosek, że mają jakiś skryty powód swojej działalności i poświęcania uwagi tym, którym ją poświęcają.”
## “Spisek” Beina polega na ukryciu fiuta, “bujdzie” o kompleksie jot i pisaniu o Holokauscie ponad 20 nie-zydowskich grup zamiast o zydowskim Szoa.
“6. Sztuczne emocje. Dziwny ‘sztuczny’ emocjonalizm i wyjątkowa gruboskórność – zdolność wytrwania nawet w obliczu przygniatającej krytyki i zupełnego braku akceptacji. Prawdopodobnie wynika to ze szkolenia w społecznościach wywiadowczych, że bez względu na dowolnie silne dowody świadczące przeciwko nim, zaprzeczają wszystkiemu i nigdy się angażują się ani nie reagują emocjonalnie. W efekcie emocje dezinformatora mogą wydawać się sztuczne.”
## JURas szkolony?! LOL Wywiadowczo?! LOL Emocje wylaza za kazdym jego wpisem, piana oczy zalewa… Chyba szkolony przez Foxmana w Nowym Jorku:)
“Większość ludzi, jeśli na przykład reaguje gniewem, wyraża swoją urazę odpierając zarzuty. Ale typy dezinfo przeważnie mają problem z utrzymaniem ‘wizerunku’ i drastycznie zmieniają swoje udawane emocje i zwykle spokojny i beznamiętny styl komunikacji. To tylko praca i często nie są w stanie tak samo dobrze ‘odgrywać swojej roli’ w medium, jakim jest Internet, jak potrafiliby w bezpośredniej rozmowie czy konfrontacji. Możesz spotkać się z wściekłością i oburzeniem w jednej chwili, nudziarstwem w następnej i gniewem później – emocjonalne jo-jo. Jeśli chodzi o ich gruboskórność, żadna ilość krytyki nie odwiedzie ich od wykonania zadania. Będą kontynuować stare schematy dezinformacji, niczego w nich nie zmieniając pomimo krytyki, że ich gra jest oczywista. Ktoś bardziej racjonalny, kogo naprawdę obchodzi, co myślą inni, starałby się poprawić swój styl komunikacji, treść i tak dalej, albo po prostu zrezygnowałby.”
## Typowe zachowanie antysemity-oszoloma..
“7. Niespójność. Istnieje również tendencja do popełniania błędów, które zdradzają ich prawdziwe oblicze i motywy. Może to wynikać z nieznajomości tematu lub może być nieco ‘freudowskie’, że tak powiem, w tym sensie, że być może tak naprawdę w głębi wspierają stronę prawdy.”
## Ciul go wie, zaproponowalem wizyte u nasiego sychoanalityka, a JURas nic…
“Zauważyłem, że często przytaczają sprzeczne informacje. Na przykład jeden z takich graczy twierdził, że jest pilotem marynarki wojennej, a swoje braki w zakresie poprawnej komunikacji (ortografia, gramatyka, niespójny styl) przypisywał temu, że skończył tylko szkołę podstawową. Nie znam zbyt wielu pilotów marynarki wojennej, którzy nie mają przynajmniej średniego zawodowego wykształcenia. Ktoś inny początkowo twierdził, że nie zna danego tematu czy sytuacji, a nieco później przypisywał sobie wiedzę z pierwszej ręki.”
## Rasowy (sic) antysemita.
Podoba mi sie “debata” z JURasem: nic nie moze …ale uparty. Chcial zdeptac Beina, a wpadl we wlasne szambo – nie pierwszy i nie ostatni… patrz “Pralnia” […]
Tyle tekstu zobowiązało JU-Ra 11.6.2011 7:28:12 PM PDT: Zbyt wiele tu zydowskich lgarstw aby tracic czas na dyskusje. Takie jak: Takoż odstraszyl niezaleznego badacza Polskiej Golgoty, Dra inz. Stefana Pagowskiego z Kanady. “Uciekl” jak dostal odprawe, a dyskusja zaczela byc za inteligentna. (nie przypominam sobie aby mkiedykolwiek wymienial jakies poglady z p.Pagowskim:) )
Super brednie: Robi burdy zamiast naukowych badan i publikacji  — slynne domaganie sie przez JURasa zmiany hitlerowskiej nazwy “KL Auschwitz-Birkenau” na polska! M.in. dlatego nie dostal wejscia do archiwow Auschwitz-Birkenau. Zydku, twoi kumple ,ktorzy trzymaja w lapach muzeum wiedza doskonale ,ze nie moga mnie przekonac swoimi bredniami.”Slynne domaganie sie zmainay  nazwy” bierze sie twojej chorej wyobrazni.:)
Przez ww. fiksacje ignoruje Holodomor.. Znowu zydlaczysz   klamco liczac na to ,ze nikt nie sprawdzi twoich bredni:zawsze twierdzilem ,ze to twoi wspolplemiency ,ktorzy opanowali Rosje wymordowali miliony niewinnych Ukraincow glodzac ich na smierc.  (Dla wyjasnienia:nire pisze tego dla ciebie  ale dla tych,ktorych probujesz swoim zydowskim gnojem oglupic po to aby mogli twoje fantazje z  rzeczywistoscia.)
Fiksacja na komorach gazowych i Zydach (standardowy temat negatywnych rewizjonistow, 🙂 I wiele innych na ktore szkoda mi czasu:) Wybacz zydowska gnido ale nie znize sie do twojego poziomu 🙂 A teraz precz:)
Żydowska gnida Bein idzie precz, nieodszczekując się czosnkowo, bo łatwo znaleźć, jak JU-R chciał zmiany nazwy i jak mu odmówili wstępu do Auschwitz.
Na scenę wchodzi Dr mgr inż. Maciej Pokora
Dr mgr inż. Maciej Pokora wyskoczył jak Filip z niedorzecznym oskarżeniem w zw. z rozpowszechnianiem filmu Zniesławienie. Hipokrytycznie daje mi kazanie o kulturze blogowo-osobistej i manipulacjach. JU-R chwyta się jak brzytwy 15.6.2011 6:22:15 PM PDT: “Kultury” i manipulacji mozemy sie uczyc odp.Beina. Z mojego punktu widzenia potwierdza to jedynie moja- o nim opinie. Dostalem kilka listow od innych ludzi  (z cytatami) pokazujacych  metody p.Beina. Zapewne chodzi o “ludzi” jak Dratewka, Zenio, Siemaszko, Królowa Pokoju… po których Pralnia do dziś śmierdzi. Na to Roman Kafel: KUltury sie uczyc:-)()))) panowie dosc zartow,zacznijmy od was. Lekcja pierwsza. Poprosiliscie o wykreslenie z listy adresowej….poprosiliscie! I zostaliscie wykresleni wszyscy- ktorzy prosili… I oto wykresleni.. i znudzeni wykresleniem sami rozsylaja na liste adresowa, z ktorej prosili sie o skreslenie…. zacznajac dosc obcesowo i ni z gruchy ni pietruchy, czyli z gupia frant…..NO takie glupie to my juz nie som:-)))) cos panom nie wyszlo??? Co to jest kultura …..wg panow..???
Na to hipokryta Pokora 15.6.2012: Panie Romanie, Dziękuje za kolejną lekcję. Czyli rekolekcję. Sądzę, że i pan już rozczytał na czym polegają dystrakcje uwagi PB, AS i GA.
Weteranizm pod publiczke, jaki oddany, jaki szlachetny, szczery i prawdomowny ten i ów. Ale nie opublikujemy jak to NAPRAWDĘ BYŁO z TYM KODEM  #at=341 i W JAKIM CELU. Co to to NIE! Nie wolno ujawniać technik operacyjnych, nawet gdy już spalone… Gniewamy się, Jedziemy na urlop. Zwijamy bloga. Cokolwiek, byle oszukać czas i nas… A przecież badania naukowe wykazały że:
wódka z lodem = atakuje nerki!
rum z lodem = atakuje wątrobę!
gin z lodem = atakuje mózg!
whisky z lodem = atakuje serce! Więc wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko! Na chucpę najlepsze jest kontr-chucpa! Bo tylko mądra się wygłupia! A głupia jest po prostu głupia!
Zareagowałem Pokorze: […] Co ci do burdy antysemity i koltuna JURasa z Beinem? Nie bylo Pokory, zeby zareagowac na antysemityzm i inne zboczenia JURasa… Prosze odczep sie tez od mego wyznania, bo stajesz sie psychopata jak on. Zaskarzcie mnie o co tam was boli – ale sie odczepcie. Co mam do powiedzenia — patrz moje blogi; jesli chcecie publicznej re-edukacji Beina, robcie to na swoich blogach.
JU-Ra zabolała prawda: Na moim blogu nie ma misjca na zydowska propagande a jesli ja publikuje to w dziale pod tym wlasnie tytulem. To co pisze p.bein nie nadaje sie nawet do tego dzialu:) – Jerzy Ulicki-Rek “zboczony antysemita,koltun i psychopata” 🙂
Zakończenie
Bein: rozpoznanie problemu jest wstepem do terapii […]…a zmary antysemity wymagaja powaznego leczenia.

………………………………..

Artykuł skasowany. P. Bein i Jerzy Ulicki-Rek pogodzili się 10.12.2012.

PB: Jurek, znam twą działalność, nie wiem czy znasz moją… Robimy co potrafimy i jak umiemy przeciw wspólnemu wrogowi, zgodnie z poziomem wiedzy i sumieniem. Obelga “żyd” jest w tym zupełnie zbyteczna.
JU-R: W takim razie-sprobujmy. Zblizaja sie swieta i nawet dla heretyka takiego jak ja maja one swoja humanistyczna wymowe.
PB: Zaczynamy rozmawiać jak ludzie. Co oczekujesz z mej strony, a co mógłbyś zrobić dla mnie?

JU-R:

Piotr..
Co moglbym zrobic dla ciebie-nie wiem.
Czego oczekuje z twojej strony?
Przestanmy sie niszczyc ,zacznijmy szanowac.
Obaj w sumie walczymy w tej samej sprawie.
razem mozemy zrobic jeszcze wiecej.
Pozdrawiam serdecznie
Jerzy

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/