Mocniejszy się umossadnia

10.5.2012: Przedmiot poniższej riposty PB, artykuł O paszkwilach na Mocniejszego został usunięty z blogu Mocniejsego. Oby w procesie normalizacji forum Mocniejszego i stosunków z nim. Mocniejszy usunął też oszczercze pod moim adresem komenty Admina StopSyjonizmowi z  dyskusji pod artykułem pt. Tajemnica zegarowej wieży illuminatów. Podziękowałem mu:

Panie Mocniejszy, dziękuję za usunięcie oszczerczych komentów. Jesteśmy na drodze do normalki. Czemu wykasowal Pan “O paszkwilach na Mocniejszego”? Tekst ten ma wartość dokumentalną, przeciw następnym oszczerstwom od takich jak Zenobiusz. – pozdravP

Riposta PB na ripostę Mocniejszego

Podziwiam szlachetność: opuścił Pan osobiste szczegóły korespondencji. Czy tam właśnie „bardzo brzydko i nieuczciwie” piszę o Panu? LOL Niniejszym zezwalam na opublikowanie wszystkiego, co Panu posłałem; nijak nie oczerniłem tam ani nie zelżyłem Pana. Uczęszczał Pan do jesziwy z Szewczykiem Dratewką: “mam dowód ale nie pokażę – taki jestem szlachetny przy tym nicponiu”. LOL
Chwali się też Panu pełny wykaz majli, ja “okroiłem” je żeby Pana wciągnąć w intrygę, skopać i wkopać. To jasne jak Słońce w pełni Księżyca… :<) Wypadałoby też pokazać nieocenzurowane komenty JU-Ra. Choć okrojony, koment JU-Ra kłóci się z Pana deklaracją wersalu na Pana forum. Wg Pana można zamieścić gnojkowy koment od gnojka pozującego na grzeczniaczka, jeśli tylko popiera Pana opinię, a czytelnik nie zna tła delikwenta? Zasłona milczenia
W jaki sposób pełne teksty mejlii  zmieniają me wnioski nt. Pana gaf i manipulacji? Napisałem już wszystko, a wciąż wywołuje mnie Pan do tablicy. Poniżej dodatkowa riposta, skoro Pan nie rozumie po polsku.
1. Po co Pan łże? Z komentu JU-Ra usunął Pan deprymujące go (a teraz i Pana), oszczercze linki wzgl. Beina i AS. Sam Pan pisze w swych mejlach:
linki od Pana Jerzego były jak najbardziej merytoryczne
W obu linkach wstawionych przez Pana Jerzego głównym bohaterem jest Pan Andrzej
2. Z nowym wpisem, znów zlinkował Pan do mych blogów, “wcisnął” mi Pan pingbacki przez Atlantyk i Antarktyde… LOL  Zakładam sprawę w Sztrasburgu, piszę petycję do ONZ… LOL
3. O szczegóły apelu proszę pytać Jarka Kefirka. On ma mapy, marszruty, miejsca zbiórek, harmonogramy, nazwiska, faszystowskie plakaty, przemowy nacjonalistów itd… :<)))
Masowych protestów bardzo się waadza boi – vide Marsz Niepodległości i “kibole”. Pan i czytelnicy nie musicie brać udziału, nie traficie do obozów FEMA na stadionach, nie pobije was dojczlandska antifa, nie usmażycie się od islamskich bomb. Jeśli ma Pan inne pomysły, niech Pan podaje u siebie.
4. Dla obrony li tylko własnego ego dalszymi oszczerstwami i obelgami, zebrał, podtrzymuje i rozbudowuje Pan “kolokwium” szumowin netowych, wbrew własnym zasadom wersalskim:
– kilkakrotnie banowany recydywista-rozpierniczacz forów patriotycznych i puknięty opluwacz skutecznych autorów i działaczy, kabotyński oszczerca Tadek Kisiel (Zenobiusz), pielęgnujący agentów dezinformacji i prowokacji takich jak Konrad oraz użytecznych szczeropolskich religioznych idiotów jak miłośnik neo-ustaszy chorwackich, Królowa Pokoju i jego żona Szach (Hotałowie)
psychopatyczny antysemita Jerzy Ulicki-Rek, kalający symbol Polski Walczącej bezmyślnym negowaniem Golgoty.pl w Holokauście
– admin StopSyjonizmowi, bezmyślny rusofob, słowem użyteczny idiota dla programu hasbary.
Zaklinał się Pan przed intrygami międzyblogowymi, a wlazł Pan z własnego wyboru w najgłębsze szambo. Te typy spod ciemnej gwiazdy nieodznaczyły się w przeszłości bystrością… Naród swój rozum ma i zrobi, co uważa za najrozsądniejsze. Nasze blogi to popierdywanie w zawieruchę.
Na Pana forum nie widzę masowej dezercji z Grypa666 i PiotrBein; liczniki pokazały nawet wzrost poczytności, podczas gdy wśród najczęściej klikanych jest Czy Mocniejszy jest Mossadniejszy?. Chyba ma Pan wrogów w Wietnamie, bo o pełne 1200% (PiotrBein) i 1600% (Grypa666) skoczyly u mnie wizyty tamtejsze… :<]
Plwociny zwiększają objętość w mocniejszym od mojego szambie… Czekam z zainteresowaniem na wysiłki hydraulika w zapobieganiu przelania. Zapytam mecenasa, o „merytoryczne” propagowanie oszczerstw na „ubocznego bohatera”, naruszenie dóbr osobistych i co tam jeszcze się znajdzie.
PS: Podoba mi się też idea nowego wpisu, żeby nie zaśmiecać ważniejszego …no i nie odciągać od tematów — do lektury których zapraszam na oba blogi me.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/