św. grall UEFA – “SPROFANOWANY” w KRAKOWIE !!! – BRAVO !!!

św. grall UEFA – “SPROFANOWANY” w KRAKOWIE !!! – BRAVO !!!

POLACY SĄ NIE WYCHOWANI – taki afront skandal !!!
I TO GDZIE W KRAKOWIE !!!!
:-)   :-)   :-)
” niech zabierają ten żałosny flakon i….. szukać gdzie indziej durniów którzy będą adorować ten nocnik z rozdziawionymi gębami “ 

 Celebryci, piłkarze, politycy oraz wyznawcy futbolowej religii przybyli dziś na plac Szczepański by powitać święty puchar imienia Henriego Delaunaya. Sielską atmosferę popsuli jak zwykle anarchiści.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 10.00 rano. Środek tygodnia i przedpołudniowa pora zostały wybrane celowo by wszyscy Krakowianie mogli oddać pokłon pucharowi. Poza organizatorami i celebrytami impreza zgromadziła aż kilkudziesięciu gapiów. Nagle gdy rozpoczęła się oficjalna “adoracja” pucharu grupa kilkunastu osób wyjęła transparenty i ulotki z hasłem “Najpierw chleba potem igrzysk”. Ta wywrotowa treść wybitnie nie przypadła do gustu organizatorom “adoracji”, którzy werbalnie i fizycznie zaatakowali protestujących. Ochroniarze próbowali wyprowadzić ich z placu, zabrać transparenty i aparaty fotograficzne. Wszystko po to by nic nie zmąciło jedynie słusznej propagandy sukcesu.

Gdy zaczął przemawiać prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, nie zrażeni niechęciom organizatorów protestujący wykrzykiwali hasła “Chleba zamiast igrzysk” czy “Miasto to nie firma” skutecznie zagłuszając oficjalne wystąpienie. Organizatorzy wielokrotnie prosili straż miejską i policję o surowe ukaranie protestujących.

Następnie – wobec braku pomocy ze strony służb porządkowych – sami brutalnie zareagowali. Gdy protestujący chcieli złożyć podpisy na pamiątkowej ścianie gruby ochroniarz (widoczny na fotografiach) własnym ciałem (głównie brzuchem) blokował dojście do ściany i szarpał za ręce osoby składające pamiątkowe podpisy. Jedna z osób filmujących całe wydarzenie kopniakami i duszeniem próbowała bronić ściany przed anarchistami/kami (na fotografii to pan w ciemnych okularach). Jedna z organizatorek pytała protestujących podczas przepychanek, czy brakuje im chleba i czy ma kupić go. Oni odpowiadali, że może kupić, ale nie nakarmi tysiące bezrobotnych oraz wykluczonych osób. Cała szarpanina trwała około godziny.

Dziękujemy mieszkańcom Krakowa za słowa poparcia podczas protestu!

http://fakrakow.wordpress.com/2012/05/09/powitalismy-swiety-puchar-euro-2012/

Domagamy się możliwości zapewnienia podstawowych potrzeb życiowych poprzez dostęp do godnego mieszkania, bezpłatnej edukacji, godnej pracy i płacy!

10 czerwca w Poznaniu wyjdziemy na ulice miasta solidarnie z pracownikami i pracownicami szkół, żłobków, przedszkoli, komunikacji, także z protestującymi rodzicami i opiekunkami. By wspólnie wyrazić głos sprzeciwu wobec przenoszenia kosztów kryzysu na nas jako mieszkańców.
Tylko wtedy staniemy się słyszalni i widzialni dla elit politycznych, którym sponsorujemy igrzyska. 

KALENDARIUM WYDARZEŃ ANTY – EURO 2012

PRZYŁĄCZ SIĘ DO PROTESTÓW W OKOLICACH SWOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA !!! 

http://www.10czerwca.eu/

http://www.youtube.com/watch?v=W240g0z8DRQ&feature=player_embedded

………………….

PB: Wszytko super: akcja w Krakowie, slogany, kalendarium anty-Euro2012, piosenka anarchistyczna…
Tylko po co i dlaczego logo pięści — odcisk palców departamentu stanu USraela — od Otporu w Jugosławii l. 1990-ych, przez kolorowe rjewoljucje użytecznych idiotow, po dzisiejsze twitterowe “rewolucje arabskie”?
Uważajcie, żeby was uny nie spożytkowali.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/