ALERT ws. oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

W sprawie oszczerstw, obelg i poniżeń wobec Piotra Beina – Apel do publiki i sprawców

Następujące osoby bezkarnie od czasu kampanii przeciw „pandemii” H1N1 w 2009 r. umieściły lub/i umieszczają na necie materiały uwłaczające godności, imieniu, reputacji i innym dobrom osobistym Piotra Beina, niezależnego badacza ludobójstwa, publicysty i działacza:
Szewczyk Dratewka (ksywa)
Ekolog (ksywa)
Michał Siemaszko (w 2009 r. w krakowskiem)
Grzegorz z Klubu Pralnia w Krakowie w 2009 r. (ksywa capricornus)
Maciej Pokora z Warszawy
Tadeusz Kisiel z Bydgoszczy (Zenobiusz)
Bronisław i Elżbieta Hotałowie z Lublina (Królowa Pokoju i Szach)
Konrad „In” NDB2010 (ksywa)
Jerzy Ulicki-Rek (Australia)
Admin StopSyjonizmowi
Adminów blogów i portali, gdzie ukazały się uwłaczające  komentarze i teksty ww. osób, proszę o kooperację w usuwaniu szkalujących mnie materiałów. Blogger Mocniejszy dał niedawno pozytywny przykład, usuwając u siebie z własnej inicjatywy obelgi od Admina StopSyjonizmowi.
Jeśli kogoś podobnie skrzywdziłem, proszę o podanie szczegółów do ewentualnego zadośćuczynienia przeze mnie. Jeśli ktoś z ww. osób przeprosił mnie już formalnie w przeszłości, proszę przypomnieć gdzie i kiedy.
W bezmyślnym, złośliwych próbach dokuczenia, niektóre z ww. osób (w tym zwolennik neo-ustaszy) ujawniły i rozpropagowały po necie moje miejsce zamieszkania, co stworzyło osobiste zagrożenie od neo-ustaszy w Kanadzie, którzy poprzednio ostrzelali cerkiew mej parafii. Miejscowa policja odnotowała tożsamość ujawniaczy mego adresu, na wypadek następnego zamachu. Mimo że osoby te usunęły nielegalne informacje o mnie, potencjał zagrożenia pozostaje z racji tematu mej działalności.
Proszę publikę o podawanie danych osobowych ww. sprawców: imię nazwisko, adres zamieszkania.
Rozważam przygotowanie spraw przeciw tym osobom, z sankcjami dla osób działających na moją szkodę przez internet zza granicy. Daję przedtem ww. osobom szansę zadośćuczynienia do 16.6.2012 r.:
–       Na blogach, portalach i forach, gzie ukazał się szkalujący mnie materiał, umieścić trwale do 16.6.2014 r. w widocznym miejscu nad obrażającym artykułem i/lub komentarzem (zrzuty ekranów wykażą wykasowania).
–       Skasować szkalujący mnie artykuł i/lub koment po 16.6.2014, przy pozostawionych przeprosinach do 16.6.2015 r.
–       Osobne formalne listy z przeprosinami emailem i pocztą zwykłą z poświadczeniem odbioru na mój adres osobisty.
–       Wszystkie ww. przeprosiny mają stwierdzić: (i) co, kiedy, dlaczego i przez kogo stało się obrazą Piotra Beina, (ii) przeprosiny, (iii) szczerą chęć pogodzenia się i cywilizowanego współżycia na necie.
Dla pozytywnego przykładu chciałbym podać godny najwyższej pochwały przypadek Jacka Boki, który początkowo zmylony oszczerstwami od ww. osób, wspaniałomyślnie i z wielką klasą przeprosił mnie.
Dr mgr inż. Piotr Bein
Vancouver, 13.5.2012

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/