Prawdziwie monstrualny lek

Prawdziwie monstrualny lek

Jak pisze Steve Bird w londyńskim Daily Mail, w Chinach dokonuje się 13 mln aborcji rocznie [ponad 35.000 dziennie].
W szpitalach są “pokoje śmierci”, w których zostawia się nowonarodzone dzieci, zgodnie z chińskim prawem posiadania 1 dziecka. Za następne dziecko płaci się bardzo wysoką karę.
Ludzkie ‘płody’ tez się nie marnują. Chińczycy uważają, że im ‘starsze’, tzn. im bliżej terminu narodzenia, tym większe  właściwości lecznicze mają ich komórki: leczą i odmładzają.
W ciągu 2 dni poczęte dziecko przerabia się na kapsułki. Jest zamrażane [nawet przez farmaceutów w ich domach] w kuchennych zamrażarkach, rozmrażane, krojone na kawałki, podgrzewane w mikrofalówkach w niskiej temperaturze, suszone na bibule, mielone w młynkach do przypraw, mieszane z ziołami żeby stłumić zapach gnijącej tkanki, i pakowane do kapsułek. Eksportuje się je do Korei Południowej.
Za łożysko można dostać £100.  Żadnego szacunku dla ludzkiego życia.
A truly monstrous medicine
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2143294/A-truly-monstrous-medicine-The-Mail-investigates-Chinas-gruesome-human-baby-flesh-pills.html
Niedawno Daily Mail opublikował artykuł o dzieciach, które ulegają wypadkom drogowym. Człowiek który ratuje takie dziecko jest za nie odpowiedzialny do końca zycia.
Bojkotujcie wszelkie draństwo u nas sprzedawane.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/