WYWRÓCIĆ STOŁY BANKIEROM

Szanowni Państwo.
To, co się dzieje na świecie, nie dzieje się przypadkowo. Źródłem ZŁA jest ZBRODNICZA konstytucja RP. Zwłaszcza art. 84 i 227.  W związku z powyższym, by przywrócić normalność trzeba WYWRÓCIĆ STOŁY BANKIEROM.  By tego dokonać, potrzeba zbudować siłę, która POKONA ZŁO, wynikające ze ZBRODNICZEJ konstytucji RP.
Powstał Ruch Społeczny, Konwent Narodowy Polski, który za pomocą REFERENDUM buduje siłę, która MA spowodować zmianę konstytucji, na Konstytucję Polski 2012, która jest kompatybilna z PRAWAMI NATURY.
By uzyskać MOC do zainstalowania KP 2012 potrzeba przekroczyć 16 milionów GŁOSÓW Referendalnych.
KRYTERIA są objaśnieniem dla PROCEDURY głosowania w REFERENDUM.
O potrzebach ludzkich mówi zapotrzebowanie na…
STRATEGIA WALKI zaś mówi o sposobach zbierania głosów.
ZWRACAM SIĘ DO Państwa w Imieniu Konwentu Narodowego Polskiego o wystawienie Pełnomocników, Kandydatów na REPREZENTANTÓW oraz EMISARIUSZY, by w niezbyt długim czasie ZMONTOWAĆ SIŁĘ, która udźwignie CIĘŻAR ODPOWIEDZIALNOŚCI za siebie (każdy z osobna), NARÓD i Państwo jako całość.
Z zapotrzebowania wynika, że powinniśmy mieć do dyspozycji 50 tysięcy EMISARIUSZY. Wtedy na jednego EMISARIUSZA przypadnie ZEBRANIE około 300 GŁOSÓW. Jest to dużo, a zarazem mało, by w ciągu miesiąca do dwóch zebrać w całym kraju te magiczne 16 milionów głosów?
Jaki jest świat, to widać. Nie będę więc go przedstawiał, bo go widać w mediach.
Powiem tylko, że jedynym sposobem na to, by świat przywrócić do działania w zgodzie z PRAWAMI PRZYRODY, potrzeba WYWRÓCIĆ STOŁY BANKIEROM.
Nie ma potrzeby udawadniać, że bankierzy przez stosowanie lichwy, a partyjni oszuści za pomocą podatków uczynili świat parszywym i nadal chcą nim rządzić.  Na takie numery już ludzie nie mogą się godzić i wywołujją burdy i podpalają świat, tak jakby nie było parlamentarnego sposobu na rozwiązywanie problemów?
Konwent Narodowy Polski brzydzi się podpalaczami i wszelkimi pomysłami, które utrzymują ten parszywy STAN w działaniu.  A zatem nasz PLAN przedstawiamy publicznie na FORUM www.knpjagla.fora.pl
ORGANIZUJEMY NARÓD do walki z parszywością tego świata, nie koniecznie z tymi, którzy naiwnie myślą, że NIC NIE DA SIĘ ZMIENIĆ i po prostu NIC NIE ROBIĄ, by cokolwiek zmienić.
Zapraszam wobec powyższego PAŃSTWA do wzięcia udziału w przedsięwzięciu, czyli ZAANGAŻOWANIU na stanowiska w Konwencie Narodowym Polskim. Do wzięcia są: stanowiska: Pełnomocników KNP w Okręgach Wyborczych, Kandydatów na REPREZENTANTÓW w tychże Okręgach W., Pełnomocników Gminnych KNP oraz EMISARIUSZY, których potrzeba najwięcej.
ZAPRASZAMY do wzięcia w swe ręce każdego członka społeczeństwa (bez podziałów), by NARÓD w swej masie wziął ODPOWIEDZIALNOŚĆ za SWÓJ LOS.
Nadmieniam, że za każdym GŁOSEM, oddanym w tym REFERENDUM stoi CHLEB w postaci DYWIDENDY SPOŁECZNEJ, której wysokość po godzinie ZERO będzie wynosić 800 złotych miesięcznie dla każdego członka społeczeństwa. NIE JEST TO ŻADNA BAJKA, tylko REALNA SPRAWA, która mówi, że po godzinie ZERO wszyskie potrzeby społeczne mogą być sfinansowane. Szczegóły są na FORUM www.husarz33.fora.pl
Podstawą prawną do wykonania REFERENDUM jest art. 4 punkt 1 Zbrodniczej konstytucji RP.
Elity nie zdały egzaminu, więc tylko NARÓD jest w stanie wydać wyrok i wyrok ten wykonać poprzez REFERENDUM.
Z POWAŻANIEM
Kazimierz Józef Styrna.
Przewodniczący Rady Programowej Konwentu Narodowego Polskiego.
Krajowy Koordynator Referendalny KNP.
Strażnik Centralnego Magazynu Głosów REFERENDALNYCH.
Pełnomocnik Małego Pospolitego Ruszenia.
PS:  To, co się dzieje w Grecji jest polem doświadczalnym dla POLSKI, bo u nas może i to szybko być to samo.
To, co zrobili Islandczycy, jest nie do przyjęcia, bo długi trzeba płacić, ale NIE LICHWĘ, bo lichwa NIE JEST DŁUGIEM, tylko celowo zrobioną dziurą w SYSTEMIE PIENIĘŻNYM, przez którą trwa KRWOTOK, nie do zatrzymania pod władzą tej ZBRODNICZEJ konstytucji RP.
Islandczycy powinni odmówić płacenia lichwy, to wtedy bankierzy byliby winni zwrócić Islandzykom a nie odwrotnie.
Dokładnie spaprali sprawę Węgrzy, którzy poddali się pod dyktat MFW i BŚ.
Co do Greków, to nadal nie pojmują gdzie jest pies pogrzebany, ale kwestią czasu jest, że POLACY pokażą jak powinno się żyć pod władzą Konstytucji Polski 2012, która jest kompatybilna z PRAWAMI NATURY.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/