Satanizm w Europie i talmudyczny rytuał krwi

Satanizm w Europie i talmudyczny rytuał krwi

Czy talmudyczny judaizm jest kultem śmierci?
Seymour Light 6.5.2012, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein
Damaszek 1840
Henry Makow nazwał wydarzenie w Damaszku najsłynniejszym przykładem satanistyczno-żydowskiej rytualnej ofiary ludzkiej:
·      Wybitni kabalistyczni Żydzi rytualnie zamordowali wybitnego włoskiego kapucyna, mnicha o. Tommaso (i jego krew spuścili).
·      Przyznali się i zaprowadzili władze do jego identyfikowalnych szczątków i ubrania.
·      Rotszyldowie wysłali delegację wybitnych angielskich Żydów do Damaszku i naciskali na wszystkich zainteresowanych by stwierdzili, że ich zeznania uzyskano za pomocą tortur.
·      Papież Grzegorz XVI, miał niezawodny wywiad i nie uległ. Ani żaden przyszły papież. Mieli również zeznania mołdawskiego kapłana, b. rabina żydowskiego, który opisał i wyjaśnił wszystkie rytuały, w tym wykorzystywanie chrześcijańskiej krwi do paschalnej macy.
W internecie jest o tym bestseller The Matzo of Zion [Maca Syjonu]. Maca – rodzaj opłatka rzekomo nasączonego chrześcijańską krwią sporządzanego na ich święto Jom Kippur. Cytat:
5.7.1840 r. żydowska dzielnica w Damaszku, zeznanie Żyda:
Zabiliśmy go dla krwi, krew umieściliśmy w butelce w domu rabina Moussa Abou Al-Afieh, zgodnie z naszymi naukami religijnymi. Istotą sprawy było zdobycie krwi, gdyż tego wymaga od nas religia. Rabin Moussa Salaniki dostarczył krew rabinowi Moussa Abou Al-Afieh; zgodnie z tradycją religijną, krew muszą przetrzymywać rabini.
Pytanie: “Dlaczego konieczna jest krew? Czy prawdą jest, że dodaje się ją do chleba? Czy wszyscy Żydzi go spożywają?” Odpowiedź: “Tradycyjnym religijnym zwyczajem establiszmentu jest dodawanie krwi do chleba dla przywódców religijnych, nie dla zwykłych ludzi. Jeśli chodzi o sposób robienia chleba, rabin Jacob Al-Intabi pozostaje w piekarni w nocy Jom Kippur. Wtedy przychodzą do niego wierzący z mąką na chleb. On bez ich wiedzy miesza krew z ciastem chlebowym. Oddaje im chleb zrobiony z ich mąki”. […] Jeśli chodzi o krew, nie spełnia żadnej innej roli niż święto Fatir (święto przaśnego chleba = żydowska Wielkanoc).
Ten sam los spotkał asystenta o. Tomasso: skończył w butelce. W kwietniu 1840 r. z 16 sprawców podwójnego mordu, 4 uniewinniono, a 12 skazano na śmierć. Zgłaszali się inni obywatele, by złożyć zeznania o tajemniczych zaginięciach ich bliskich na przestrzeni lat, zwłaszcza dzieci, i opisywali swoje podejrzenia. Niemiecki dziennik skomentował: Chociaż co roku w Damaszku nagle i bez śladu ginęły dzieci, chociaż zawsze podejrzewano o to Żydów, nikt nie odważył się ich oskarżać, faktycznie, nikt nie odważył się kontynuować sprawy dobrze uzasadnionych podejrzeń, tak wielki był wpływ ich pieniędzy na skorumpowane władze tureckie. W Damaszku społeczeństwo oczekiwało egzekucji podwójnych morderców… a pokazali się kłamcy, poświadczając, że informacje uzyskano torturami.
Historia Toaffa 
Ariel Toaff, profesor historii średniowiecza i renesansu na izraelskim Uniwersytecie Ben-Ilan i syn głównego rabina w Rzymie, opublikował książkę Pasque di Sangue, przełożoną na angielski pt. Passovers of Blood: The Jews of Europe and Ritual Murders [Pascha krwi: Żydzi Europy i mordy rytualne]. Komentarz badacza Talmudu Michaela Hoffmana: Książka Toaffa potwierdza szokujące i przerażające fakty, hipnotyczne i przyprawiające o mdłości zafascynowanie ortodoksyjnego judaizmu krwią. Nie każdą krwią – krwią niewinnych chrześcijan, łącznie z krwią dzieci. Jego książka omawia jak  Od tysięcy lat oskarżano Żydów o mordy rytualne (s. 125).
Izrael Szamir z pewnością jest człowiekiem rozsądnym. Tak napisał o tej książce: Toaff odkrył wiele przypadków takich krwawych ofiar wiążących się z okaleczaniem dzieci, upuszczaniem krwi i pieczenia jej w macy (przaśny chleb) na przestrzeni 500 lat historii Europy. Jak wam się to podoba? Jeśli będziemy o tym mówić, nazwą nas antysemitami?
Toaffowi grożono i złamano go, w końcu tak zaskamłał o swoim magnum opus: Najserdeczniej przepraszam wszystkich tych, których obraziłem swoimi artykułami i przekręconymi faktami, przypisywanymi mnie i mojej książce. Rój go dorwał! Cienie Davida Cole’a… czy Henry’ego Forda w 1927 r., odżegnującego się od wszystkiego co napisał w Dearborne Independent. Czy faktycznie Galileo, jeśli chcecie, by wyglądał jak bohater. Komentarz wnikliwego Hoffmana: Początkowo Toaff był niepokorny przed opublikowaniem jego książki w języku włoskim. Ale w ciągu tygodnia stał się szlochającym wrakiem, po otrzymaniu zwykłych gróźb dotyczących życia i pracy nauczyciela ze strony wiecznie prześladowanych. Wkrótce potem, prof. Toaff nakazał zakaz swojej książki, ale nie wcześniej niż kiedy pokazała się na ulicach Włoch i znalazła się w rękach włoskich uczonych i przetłumaczyli ją na język angielski dla naszego dobra.
Nakazy Talmudu ważne dla kultu śmierci (cytowane w Macy Syjonu): Jeśli Żyd powie coś, co może krzywdzić naród żydowski, powinien zostać bezlitośnie zabity; bo taka jednostka przysparza mu hańby; Talmud nie pozwala mu żyć. . . Każdy kto stawia w niekorzystnej sytuacji religijnej towarzysza swoimi deklaracjami na rzecz obcego [“obcy” wyraźnie oznacza “nie-Żyda”], wydaje oświadczenie przeciwko niemu dla rządu kraju, które może sprowadzić grzywnę, karę cielesną lub śmierć, sam zasługuje na śmierć. Taki zdrajca nie ma nadziei na inny świat. . . i jeśli tylko pozna się intencję wydania takiego oświadczenia, jego miejsce lub najmniejszy szczegół, od tego momentu jest winien śmierci, a ci obecni są odpowiedzialni za zabicie go lub zrobienie wszystkiego co mogą, by zmarł, zanim spełni swój zamiar – księga religii, Kethim. Czy to oznacza, że istotą judaizmu jest tajne stowarzyszenie kultu śmierci?
Angielski zakaz
Władze Damaszku powinny porównać oświadczenie Edwarda I, króla Anglii, odnośnie wypędzenia Żydów z Anglii (1290): król miał dosyć historii o mordach rytualnych chrześcijańskich dzieci dokonywanych przez Żydów i postanowił ich wypędzić (zob. rozdział ‘Żydowski mord rytualny w Anglii’). Hiszpański edykt (1492) o wypędzeniu zawierał taki sam powód. Skąd wzięły się te historie? Po co by je wymyślano?
Aspekt ukrzyżowania gojowskich dzieci w angielskim dekrecie o wypędzeniu pokazuje się na przestrzeni stuleci, jako praktykowany na rytuał paschalny: proces w którym ściąga się krew z umierającego dziecka, i dokonuje się nakłuwania ciała. Odnośnie charakteru potęgi satanistycznej, śmierć wymaga stosowania terroru i horroru, i ma nie być natychmiastowa: zgon dziecka ma być powolna i wywoływać terror – i taka jest istota praktyki przywoływania szatana. (Pascha to ceremonia Wielkiej Nocy ‘świętująca’ rzekome zabicie pierworodnego syna w każdej egipskiej rodzinie wiele lat temu, kiedy Egipcjanie byli gospodarzami Hebrajczyków. Może to staje się bardziej ‘realne’ jeśli doda się śmierć dziecka narodu gospodarza?)
Izraelscy żołnierze, jak widzieliśmy dawno temu w Gazie, są jedynymi, którzy strzelają do małych gojowskich dzieci dla zabawy, dla sportu – nie zrobią tego nawet amerykańscy żołnierze.
Historia wypędzenia Żydów
W Europie było pięć głównych narodów, które przez stulecia wypędzały Żydów, począwszy od wypędzeń brytyjskich w 1290 r. W sumie 109 razy wypędzano całe społeczności żydowskie z krajów, miast i księstw. Nikomu z nas nie wolno dyskutować na ten straszny ciągnący się temat w dziejach Europy: ale jest to jednoznacznie definiująca cecha żydowskiej religii – żadna inna nie ma takich historii! Dobrze byłoby, gdyby ktoś przeczesał wszystkie odnośne teksty, by ocenić, ile z nich dotyczyło zarzutów o rytualne ‘gojowskie’ ofiary. Ze względów historycznych, powinno się to przeprowadzić w Damaszku.
Żydzi mogą być wspaniałym, inteligentnym, utalentowanym narodem, ale trzeba przyznać, że w sensie zbiorowym, wydaje się brakować mu znajomości samych siebie. Czy można zbadać sumienie judejskiej psychiki? Jak w ogóle ich rabinom może udawać się potwierdzenie pojęcia, że w wyniku wielokrotnego wypędzania ich z chrześcijańskich (i innych) społeczności, moralna wada musi leżeć całkowicie w tych innych narodach, a nie w samych ‘Żydach’? Na pewno taki sposób myślenia może być tylko wynikiem indoktrynacji społeczności żydowskich talmudycznymi nakazami rabinicznymi, tzn. że tylko Żydzi są ludźmi, a wszyscy inni nimi nie są? Co jeszcze może tłumaczyć taki katastrofalny koślawy sposób myślenia? Te serie wypędzeń były wynikiem tego, że ludzie odkrywali to, co było w Talmudzie!
‘W różnych czasach Żydów wypędzano z każdego kraju w Europie. I w prawie każdym przypadku było to na skutek oskarżeń o mord rytualny. Najbardziej obiektywną książką na ten temat jest ‘Jewish Ritual Murder’ [Żydowski mord rytualny] Arnolda Leese’a z 1938 r.

250                         Kartagina
415                         Aleksandria
554                         Diecezja Clermont (Francja)
561                        Diecezja Uzès (Francja)
612                         Wizygocka Hiszpania
642                        Imperium Wizygotów
855                         Włochy
876                         Sens
1012                         Mainz
1182                         Francja
1182                        Niemcy
1276                         Górna Bawaria
1290                        Anglia
1306                         Francja
1322                         Francja (ponownie)
1348                         Szwajcaria
1349                         Hielbronn (Niemcy)
1349                        Saksonia
1349                        Węgry
1360                         Węgry
1370                        Belgia
1380                        Słowacja
1388                         Strasbourg
1394                         Niemcy
1394                         Francja
1420                          Lyons
1421                         Austria
1424                         Fribourg
1424                         Zurych
1424                         Kolonia
1432                         Savoy
1438                         Mainz
1439                         Augsburg
1442                         Holandia
1444                        Holandia
1446                         Bawaria
1453                         Francja
1453                         Breslau (Wrocław)
1454                         Wurzburg
1462                         Mainz
1483                         Mainz
1484                         Warszawa
1485                         Vincenza (Włochy)
1492                         Hiszpania
1492                        Włochy
1495                        Litwa
1496                         Neapol
1496                         Portugalia
1498                         Norymberga
1498                         Navarre
1510                         Brandenberg
1510                         Prusy
1514                         Strasbourg
1515                         Genua
1519                         Regensburg
1533                         Neapol
1541                        Neapol
1542                         Praga i Bohemia
1550                         Genua
1551                         Bawaria
1555                         Pesaro
1557                         Praga
1559                         Austria
1561                        Praga
1567                         Wurzburg
1569                         Państwa Papieskie
1571                         Brandenburg
1582                         Holandia
1582                         Węgry
1593                         Brandenburg, Austria
1597                         Cremona, Pavia i Lodi
1614                         Frankfurt
1615                         Worms
1619                         Kijów
1648                         Ukraina
1648                         Polska
1649                         Hamburg
1654                         Białoruś (Mała Rosja)
1656                         Litwa
1669                         Oran (Afryka Północna)
1669                        Wiedeń
1670                         Wiedeń
1712                        Sandomierz
1727                        Rosja
1738                         Wurtemburg
1740                         Białoruś
1744                         Praga, Bohemia
1744                         Słowacja
1744                         Livonia
1745                         Morawy
1753                         Kovad (Litwa)
1761                         Bordeaux
1772                         Polska / Rosja
1775                         Warszawa
1789                         Alzacja
1804                        wioski w Rosji
1808                        wioski w Rosji
1815                        Lubeka i Brema
1815                         Frankonia, Szwabia i Bawaria
1820                         Brema
1843                        granica Rosji, Austria i Prusy
1862                        USA tereny gen. Granta
1866                         Galatz, Rumunia
1880 +                        Rosja
1891                         Moskwa
1919                         Bawaria (Żydzi obcokrajowcy)
1938-45            tereny pod rządem nazistów
1948                         kraje arabskie

[Hitlerowcy sami byli żydowskimi syjonistami, nastraszyli Żydów, by emigrowali do Palestyny. Podobnie Mosad wystraszał terrorem żydów z Iraku i krajów arabskich do Palestyny po II wś. Motywem „wypędzeń” nie były żadne sprawy rytualne, na pewno nie z pomysłu chrześcijan. – PB]  Jeśli chodzi o to dlaczego ich wykrywano (następnie wypędzano), to powód jest prawie komiczny… wskutek szczególnej integralności (czy może powagi, lepsze słowo) ich nabożeństwa dla magicznego satanistycznego krwawego rytuału. Naprawdę chcieli by działała magia, więc stosowali zasady przerażającej gry. Święty Talmud zakazuje pochówku martwych zwierząt, a także definiuje wszystkich nie-Żydów jako zwierzęta. Wg prawa żydowskiego, zakazany jest pochówek zwierząt. Po złożeniu ofiary wg satanistycznego rytuału czarnej magii, nagie, podźgane ciało dziecka, po upuszczeniu z niego krwi, musi zostać wyrzucone na śmietnik. Ten żydowski rytuał zakazuje pochówku ciała, nawet gdyby to miało ukryć wszystkie dowody ich zbrodni. Lękliwi goje są zbyt uprzejmi by się temu sprzeciwić! Można nas teraz oskarżyć o negowanie Holokaustu!
Świat potrzebuje by ktoś, jeśli możliwe w Damaszku, przyjrzał sie każdemu z tych wypędzeń i skomentował ich przyczyny; przyjrzał się obrzędom Purim i Paschy i zbadał do jakiego stopnia zachowała się w ciągu wieków trwająca tradycja picia krwi w Europie, dzięki Mędrcom Syjonu. Wg żydowskiej doktryny Talmudu, dusza zamieszkuje w krwi. Podejrzewam, że legenda o wampirach w Europie pochodzi z tego zjawiska.
Odnoszę także wrażenie, zwróćcie uwagę na to lękliwi, uprzejmi goje, że renesans, ten potężny wybuch ludzkiego optymizmu, kreatywności i pojmowania piękności, miał miejsce kiedy SACów (Satanistycznych Aszkenazyjskich Chazarów) wypędzono z każdego europejskiego narodu – może mogli wałęsać się po Amsterdamie, mimo że wypędzono ich z Holandii w l. 1442 i 1444 – i w wyniku tego można było rozwinąć system bankowy wolny od niszczących wpływów żydowskich. (Faktycznie miliony zaczynają rozumieć, że obecnie świat potrzebuje systemu bankowego – przedmiotu, a nie pana rządów, które mu służą.) Ta sytuacja zakończyła się (1643), kiedy Cromwell pozwolił im na ponowne osiedlanie się, w zamian za finansowanie jego armii i zgodę na rozkazy bankierów w jaki sposób usunąć i zabić zasiadającego króla Anglii, Karola I. (Istotna książka kpt Ramsaya The Nameless War [Ohydna wojna] o II wś., za którą go uwięziono). Te i wiele innych faktów usunięto z podręczników historii.
Święty Talmud
Każdy kto szuka religii opartej na brudzie i perwersji, niech sprawdzi komentarze Elizabeth Dilling nt. Talmudu:
Berakoth             Tytuł książki rzekomo oznacza błogosławieństwa, ale jest najbrudniejszym zbiorem wulgaryzmów, 405 stron “tajnych rozmów”.
Megillah            Sadystyczna celebracja pijaństwa i żądzy krwi, talmudyczne przypomnienie o obowiązku Żyda by spił się w Purim, aby nierozróżniał błogosławieństwa Mordechaja od przeklinania Hamana.
Seder Nashim (kobiety) Ta sekcja zawiera 13 stron wstępu do wydania Soncino autorstwa rabina J.H. Hertza. Książki te różnią się między sobą rynsztokowym brudem i plugawościami.
Baba Kamma (pierwsza brama): 719 stron talmudycznej gadaniny, ogólnych przepisów na temat krzywd, że uszkadzanie własności gojowskiej jest dozwolone; a żydowskiej jest jak atak na boską własność, bo tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi zwierzętami. Takie “braterstwo” forsuje Talmud.
Głównymi cechami Talmudu są: pompa, głupota, plugawość i więcej plugawości, zbiór przepisów pozornie w celu wynajdowania podstępów i uników; zachwycanie się sadystycznym okrucieństwem, odwrócenie wszystkich biblijnych nauk moralnych o kradzieżach, mordach, sodomii, krzywoprzysięstwie, traktowaniu dzieci i rodziców; szalonej nienawiści do Chrystusa, chrześcijan i każdego etapu chrześcijaństwa (cytat z E. Dilling).
Talmud, wg Dilling, kazuistycznie aprobuje poświęcanie gojowskich dzieci demonowi Molochowi, pomaga wyjaśnić trzykrotne potępienie przez Jezusa Chrystusa:
Właśnie wy, faryzeusze, dbacie o czystość zewnętrznej strony kielicha i misy, a wasze wnętrze pełne jest zdzierstwa i niegodziwości (Łk 11:39).
Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa (J 8:44).
Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa (Mt 23:27).
Dziwne, że Go nie aresztowano za antysemityzm! Faryzeuszy uważano za strażników tradycji werbalnej, później spisanej jako Talmud. Judaizm jest jedyną religią mającą satanistyczne teksty – święty Talmud Babiloński. Kevin Boyle słusznie zauważył: Talmud to całkowicie satanistyczny dokument. Jeśli zdefiniujemy tekst satanistyczny jako licencjonujący rytualny mord dziecka, to istnieją tylko dwie księgi: Alastaira Crawleya z 1929 r. (niepodaję tytułu) i Talmud. Istnieje wyprany Talmud dla Gojów, lecz w nieocenzorowanym Talmudzie Babilońskim, wrogie, pogardliwe i samobójcze odnośniki i mowa nienawiści skierowane są do Gojów, co oznacza narodów, wszystkich nie-Żydów (Michael Hoffman ok. minuta 9:00].
Sherry Shriner: Talmud to satanistyczna wersja Tory. Żydzi mają werbalną wersję Tory zwaną Tenach, lub jak niektórzy nazywają Talmud, ale Talmud znany tylko mniejszości Żydów nie jest używany obecnie. Talmud Babiloński jest nadrzędny od 1905 r. […] Faktycznie każdy Żyd dzisiaj uczony jest z tego konkretnego Talmudu. O Jezusie mówi jako bożku, a Jego wyznawcach jako o bałwochwalcach. Twierdzi, że Jezus zajmował się bestialstwem i pali się w piekle w bajorze nasienia. Więc skąd to się wzięło? Od samego szatana. Księgi Talmudu oparte są na naukach faryzeuszy. Żeby zrozumieć dlaczego Jezus tak gardził tą starą sektą elitarystów, chrześcijanie muszą mieć pewna wiedzę nt. Talmudu – zbioru 63 ksiąg napisanych przez starożytnych rabinów. Księgi te zawierają kodeks prawny, tworzący podstawę dzisiejszego judaizmu i żydowskiego prawa. Faktycznie judaizm talmudyczny jest przede wszystkim systemem prawnym w dosłownym sensie. Ma mało wspólnego z religią. Jest bardziej starożytną grupą polityczną z licznymi zwolennikami, którzy nie są otwarcie Żydami. Toteż wielu Żydów otwarcie twierdzi, że są ateistami.
Faktycznie Talmud pochodzi od starożytnego kultu kabały i faryzejskich sekt. Jezus powiedział im, że byli synagogą szatana. Każdy współczesny syjonista trzyma się tego, co uważa za tajne nauki Talmudu […] Większość Żydów w Izraelu praktykuje prawo faryzejskie, talmudyczne – wroga prawdy, Jezusa i Pana Boga.
Talmud jest księgą wykorzystywaną do szkolenia rabinów. Menachem Elon, wice-przewodniczący Sądu Najwyższego Izraela, wyjaśnił (2004) skąd pochodzi władza konstytucyjna jego kraju, skoro nie ma napisanej konstytucji: Wszystko co jest w Talmudzie Babilońskim obowiązuje w całym Izraelu. Każde miasto i kraj musi przestrzegać wszystkich zwyczajów, wprowadzać w życie dekrety i wykonywać akty prawne mędrców talmudycznych, gdyż cały naród żydowski zaakceptował wszystko zawarte w Talmudzie. Talmudyczny fundament izraelskiego prawa ogromnie wpływa na izraelską politykę, kontynuację koszmaru dla reszty świata.
Sensowna opinia witryny VeteransToday: Czy Talmud da się obronić jako święty tekst? I czy Żydzi mogą być akceptowani przez świat, tak długo jak nie wyrzekną sie go i nie przeproszą? Uważam, że odpowiedź jest nie. Izrael Szahak i inni twierdzą, przekonywująco, że jego ludobójcza doktryna inspiruje ukryte zło. Polecam wspaniała książkę Izraela Szahaka ‘Jewish History, Jewish Religion: The Weight of 3000 Years’ [Żydowskie dzieje i religia: 30 wieków historii z Gojami], warto przeczytać” – Casandra.
Opinia Rosjanina
Dr Wladimir Iwanowicz Dal w Searching for the Jews who Murder Christian Babies and How the Jews Use the Babies’ Blood [Szukanie Żydów którzy mordują chrześcijańskie dzieci i jak Żydzi wykorzystują krew dzieci] z 1844 r. pisze w ślad za aferą w Damaszku:
Zbadałem wszystkie straszne przypadki, prawnie udowodnione na przestrzeni historii. Oskarżenia, że Żydzi boleśnie mordują chrześcijańskie dzieci w czasie Wielkanocnym, można uważać za opowieść o duchach i zabobon. Trzeba nabrać przekonania, że oskarżenie to jest rzeczywiście uzasadnione… Oczywiście, żaden inteligentny człowiek nie zaprzeczy, że w krajach, gdzie toleruje się Żydów, od czasu do czasu znajdowano zwłoki noworodków, prawie zawsze w takim samym okaleczonym stanie, lub co najmniej, wykazującym na to, że doznali podobnej gwałtownej śmierci… To nie jest tylko mord, tylko bolesne tortury niewinnych dzieci z premedytacją, przez tych, którzy lubią te tortury ze szczególnych wiążących się z nimi względów… Skąd biorą się zwłoki niewinnych dzieci, umyślnie okaleczane w ten sam sposób? Dlaczego znajduje się je tam, gdzie mieszkają Żydzi? Dlaczego niemal wyłącznie ok. Wielkanocy? Ceremonia religijna z okaleczaniem nie zdarza się wśród wszystkich Żydów, tylko niewątpliwie wśród ich najmniejszej części: u chasydów, sekcie o najbardziej uporczywym fanatyzmie, która uznaje tylko księgi talmudyczne i rabiniczne i odrzuca Stary Testament.
Niemal za każdym razem, przed zasłużoną karą ratowały żydowskich sprawców: słabe, niewystarczające śledztwa, sztuczki, bezczelne i uparte zaprzeczenia Żydów, nieraz przekupstwa, twierdzenie większości wykształconych, że oskarżenie to jest zniesławieniem i wreszcie humanitaryzm naszych przepisów karnych. A oni, używając swoich machinacji, przez składanie fałszywych zapewnień pod przysięgą o niewinności, przy użyciu fałszywej propagandy, która sugerowała, że takie oskarżenia były jedynie wynikiem niesprawiedliwości z oszczerstwami, prawie zawsze dobrze przygotowanymi. Żydzi karali tych, którzy pokazywali wiarygodne dowody. 28.2.1817 r. [w Rosji] wprowadzono prawo, które ogłosiła Najwyższa Komenda 6 marca: Zakazuje się nawet podejrzewać Żydów o takie zbrodnie, a opinię, że Żydzi potrzebowali nie-żydowskiej krwi nazwano uprzedzeniem. Tymczasem badanie miejsc, gdzie odbywało się potajemne szkolenie talmudystów potwierdza dokonanie tego okaleczenia-zabójstwa, a bezstronna opinia w tych sprawach przekonuje bez wątpienia, że to prawda.
Zasady dotyczące składania ofiar dziwnie przypominają instrukcje czarnej magii Alistaira Crawleya, jak to idealnie nadają się do tego “inteligentni” biali 9-letni chłopcy. Dr Eric Bischoff, słynny niemiecki badacz żydowski, odszukał wyraźne uzasadnienie praktykowania żydowskiego mordu rytualnego w Tikunne Zohar, wydanie Berdiwetsch, 88b, księdze o rytuałach kabalistycznych: Ponadto jest nakaz odnoszący się do zabijania obcych, którzy są jak zwierzęta. Ten mord ma być dokonany sposobem legalnym (żydowskim). Ci którzy nie podlegają żydowskiemu prawu religijnemu, muszą stanowić ofiarę dla (żydowskiego) boga (szatana). Tekst wyraźnie wymienia wymóg na białe i małe dziecko – a jeśli nie ma gojowskiej ofiary, można wykorzystywać wysuszoną krew ze wcześniejszej ofiary. Ale żydowskie prawo mówi, że ofiarą Paschy musi być białe dziecko w wieku poniżej 7 lat, które należy wykrwawić do białości, ukoronować cierniami, torturować, bić, dźgać i w końcu zadać mu ostatni cios sztyletem w bok ciała, sztylet ma być w rękach rabina, by całkowicie odtworzyć ukrzyżowanie Chrystusa. To odtworzenie ukrzyżowania, zgodne z czarną magią, było głównym powodem wypędzenia żydów z Anglii (1290).
Dwa niedawne rosyjskie przypadki świadczą wyraźnie o tym, że policji brakuje pewności w satanistycznych mordach rytualnych – jeśli faktycznie nie jest współwinna.
Wrzesień 2006, mord rytualny w Kijowie. Ukraińskie dzienniki doniosły o mordzie rytualnym w stolicy Ukrainy na początku września. Kijowska witryna Ura Inform opublikowała artykuł Czy duch Beilisa błąka się nad Dnieprem? Beilis był rosyjskim Żydem, postawionym przed sądem w Kijowie za mord rytualny 10-letniego chłopca (1913). Tym razem ofiara była także chrześcijaninem, rosyjski działacz prawosławny i dziennikarz Cyryl Bereżnoj. Jego nagie ciało znaleziono 8 września blisko stacji metra, niedaleko Dniepru. Bez dalszego śledztwa, ukraińska policja stwierdziła rzekome samobójstwo.
Nikt nie wierzy policji w Kijowie. Po pierwsze, Bereżnoj nie miał powodu do samobójstwa. Po drugie, był pobożnym chrześcijaninem i samobójstwo jest grzechem śmiertelnym dla każdego chrześcijanina. Po trzecie, rany na ciele są typowe dla mordu rytualnego. Po czwarte, lekarze policyjni w Kijowie zrobili co mogli by ukryć charakter, miejsce i liczbę ran, poprzez dokonanie cięć dokładnie w miejscach ran podczas autopsji. Po piąte, policja odmawia wydania zwłok rodzicom na pochówek.
Styczeń 2011, mord rytualny na Ukrainie. Kozacy oskarżają talmudycznych Żydów o ostatni podwójny mord rytualny dwojga dzieci na Ukrainie. Charakterystyczna powolna śmierć, najpierw wykrwawienie do sucha: ślady ran zadanych nożem pokazują, że dziecko było powoli wykrwawiane, a następnie zabite jednym lub dwoma uderzeniami noża, co wskazuje na mord rytualny… wg obrządku talmudycznego lub kabalistyczneg‘. Ciało drugiej dziewczynki było pocięte na 4 części. Panuje publiczny strach i uważa się, że satanistyczni sprawcy pochodzą z wysokiej klasy społecznej. Dzieci zniknęły 4 stycznia, zwłoki znaleziono 29, policja szacuje, że zabito je tydzień wcześniej. Przetrzymywano je przez 2 tygodnie w celu wywołania terroru, po dokonaniu tego mordu zwłoki przetrzymano przez tydzień, by ukryć fakt, że nie był to atak na tle seksualnym.
Rytualny charakter obu mordów potwierdza fakt, że jedna z dziewczynek zginęła od noża, a druga pocięta na cztery części. Pierwsze rany nożem były drobne, co jest typowe dla obrządku talmudycznego czy kabalistycznego, jako właściwa metoda wykrwawiania ofiary.
Drugim dowodem jest fakt, że dziewczynki zamordowano tydzień przed znalezieniem ich zwłok. Błony śluzowe ich narządów płciowych były w stanie rozkładu. Gdyby mordercami byli sataniści, to ofiary najpierw zostałyby zgwałcone, potem zamordowane. Ale zgodnie z zasadami talmudycznymi, stosunek z żywymi chrześcijankami jest bestialstwem. Zwłoki obu dziewcząt wyrzucono dokładnie tydzień po mordzie by ukryć fakt, że nie zostały zgwałcone i zmarły jako dziewice, zgodnie z przepisami talmudycznymi, że szczególnie cenna jest krew chrześcijańskich dzieci i chrześcijańskich dziewic. Mordu nie dokonała jedna osoba, każdy mord rytualny oznacza pewien porządek. Ten porządek działa, mord miał miejsce w którymś z pobliskich bloków mieszkalnych i najprawdopodobniej mordercy mają wysoki status społeczny, a jedynie brak stanowczego stanowiska władz uniemożliwia złapanie ich.
Jeśli człowiek zajmuje wysoką pozycję społeczną, przede wszystkim stanowisko publiczne, można go zobaczyć, można zidentyfikować, ale ludzie boją się mówić, i obserwują dziwne stanowisko władz. Na przykład obawiają się powiedzieć, że widzieli szanowaną osobę wchodzącą do auta z dziewczynami. W związku z tym, nasze chrześcijańskie dzieci z rosyjskiego miasta Sewastopol nie mają obecnie żadnej ochrony. Władze nie spełniają swojej podstawowej funkcji – ochrony dzieci. Dlatego my, rosyjska społeczność chrześcijańska będziemy przyglądać się tej sprawie, i nie pozwolimy przenieść winy za te brutalne mordy na niewinnych ludzi. I mówimy, że ci którzy je popełnili nie unikną kary, zakończył lider grupy “Sobol”.
Nie unikną? Żeby każdy naród mógł się rozwijać, musi stawić opór drapieżnikowi, a to znaczy, że musi rozumieć metody drapieżnika. Rój zwycięży, jeśli społeczność-ofiara zareaguje w sposób niepodzielny, bo każdy człowiek znosi swoje prywatne cierpienie. W ciągu wieków, ujawnienie takich praktyk doprowadzało do pogromów, ale dzisiaj potrzebujemy  reakcji bez przemocy  – indywidualna przemoc tylko wzmacnia schizoidalną mentalność zaprzeczania. Co może miasto Kijów zrobić? Nikt nie pokazuje dowodów, a władze uznają, że z bojaźni. Ten akt kwestionuje pojęcie świeckiego społeczeństwa – sprawcy są ukryci, zgony ‘bezsensowne’ z każdego świeckiego punktu widzenia, zwłoki pozostawione w widocznym miejscu, czyli jakby był to jakiś rodzaj aktu publicznego. Wtedy każdy żyje w strachu, co było po części celem tego czynu.
Pożądana jest tu reakcja publiczna. Kijów powinien zorganizować lekcje wieczorowe o Talmudzie, o żydowskich ofiarach rytualnych i o tysiącletniej historii stu żydowskich wypędzeniach z różnych kultur, powinien ponownie opublikować książkę Toaffa w języku rosyjskim, plus Macę Syjonu i brytyjski nakaz wypędzenia z 1290 r. lub fragmenty istotne dla ofiar ludzkich, również książkę dr Władimira Dala; oraz powinien umieszczać plakaty w każdym budynku zawierające kopię Talmudu z cytatami, np.:
Rozdz. I:            Chrześcijanie i kościoły chrześcijańskie mówią i robią przeciwieństwo prawdy. Przeciwstawiają się naszej (żydowskiej) prawdzie. Nie są inni od wyznawców bożków. Obowiązkiem żyda jest działać przeciwko tym kościołom i chrześcijanom. Chrześcijańska Biblia jest niczym więcej niż doktryną grzechu, wyraźnie głoszonego. Obowiązkiem żyda jest palenie Biblii wszędzie, gdzie ją znajdzie.
Rozdz. I p. IV: Obowiązkiem żyda jest przeklinanie chrześcijanina trzy razy dziennie i modlitwa do Boga by zniszczył ich wszystkich, zwłaszcza ich królów i rządy. Ten nakaz odnosi się zwłaszcza do ich przywódców religijnych; konieczne jest wzniecanie nienawiści wobec chrześcijan. Bóg dał żydom prawo do odbierania bogactwa chrześcijanom na wszelkie możliwe sposoby, czy przez handel, czy z dobroci i uprzejmości, czy przez oszustwo i podstęp, a nawet kradzież.
Rozdz. IV p. II: Żyd musi być przekonany, że chrześcijanin jest dzikim zwierzęciem, i musi traktować go jako takie. Żydom nie wolno działać ani dobrze ani źle z bałwochwalcą, ale musi starać się zniszczyć chrześcijan. Gdyby żyd zobaczył chrześcijanina w głębokiej czeluści (dół), musi go spychać dotąd aż chrześcijanin wpadnie na dno czeluści (dołu).
To na początek. W ten sposób niewidzialna hierarchia SACów zostanie wyciągnięta na widok publiczny i zmuszona do protestów.
W W. Brytanii rocznie giną tysiące, jeśli nie dziesiątki dzieci. Policja musi potrafić rozpoznać nacięcia wykonane w celu powolnej, wykrwawiającej śmierci rytualnej. Celem i metodą satanistycznej inwokacji jest powolny terror z jednoczesnym wykrwawianiem się ofiary.
Uwagi końcowe
Ludzie muszą wiedzieć o istnieniu i znaczeniu satanistycznego programu. Bóstwo Jahwe naprawdę kiedyś przewodziło Hebrajczykom przez co najmniej 2 tys. lat, ale teraz obrzędy i modlitwy nie będą go wzywały. Trzeba było zrobić coś innego w zamian…
‘Żyd’ ostentacyjnie ma poczwórną definicję: obywatel żydowskiego państwa; członek żydowskiej rasy; wyznawca żydowskiej religii; członek żydowskiej kultury. Prawdziwa definicja (wg Makowa): tajne stowarzyszenie jak masoneria, którego zwykli członkowie nie znają sedna jego programu. Formalnie możemy zdefiniować ‘Żyda’ jako grupę etniczną, której członkowie nie mają zdolności do samopoznania ich wspólnych działań i programu. Dlatego wspólnie przedstawiają nieprawdę. Może tu pomóc refleksja nad poczwórnym aspektem My w Protokołach Mędrców Syjonu: iluminat, bankier, mason i Żyd. (N.B. Uważam, że rosyjska tajna carska policja Ochrana nie odegrała żadnej roli w stworzeniu Protokołów pod koniec XIX w.).
Ludzie nie chcą uwierzyć, że mord rytualny istnieje. Jezus wzywał swoich uczniów bądźcie więc roztropni jak węże. By dostrzec niebezpieczeństwo, potrzeba takiej nieziemskiej mądrości, po trochu okultu. Alistair Crowley praktykował składanie ofiar z dzieci (co opisał w swej książce). Potrzebna jest do tego okultystyczna moc szatańska, powiększona jeśli praktykuje ją wspólnie grupa najlepszych rabinów.
Policja powinna móc zajmować się zbrodniami okultystycznymi, mordami bez przemocy seksualnej czy kradzieży, ale ze śladem przemocy rytualnej. Policja unika ich jak ognia, przez kpiny opinii publicznej i mediów oraz możliwe zarzuty o zniesławienie. Powinna rzucić wojną z terrorem, która represjonuje i torturuje niewinnych muzułmanów, zmusza do przyznawania się do nieistniejących zamiarów terroru. W każdym kraju mającym problemy z zaginionymi dziećmi, policja musi zapisywać daty zniknięcia, z podziałem na płeć: czy mają miejsce około nowiu czy pełni księżyca, zwłaszcza w pełni po wiosennej równonocy? Opisany powyżej przypadek z Damaszku był mordem w nowiu (początek żydowskich miesięcy).
Droga do wyzdrowienia
Dla szczęśliwej koegzystencji religii (czego jeszcze nie było), chrześcijanie powinni przestać obwiniać żydów za śmierć ich Zbawiciela. Jerozolimscy żydzi zbierali się wokół Jezusa i lubili Go słuchać. Ukrzyżowano Go bez procesu – aresztowano w czwartek wieczorem i zabito w piątek rano, dlatego, że gdyby był proces, żydzi pokazaliby się i wyrazili sprzeciw. Kajfasz wynajął tłum, który wołał o Jego krew. Według mnie Jego winę orzekła zmowa między sanhedrynem i  władzami rzymskimi, bez konsultowania jerozolimskich żydów. Nadszedł czas żeby przerwać rasistowską, zbiorową winę i okazać szacunek tym żydom, których religia opiera sie na Torze, a nie Talmudzie, i takim jak Yehudi Menuhin czy Albert Einstein, którzy nie opowiadali sie za katastroficznym ‘państwem żydowskim’.
SAC posiadają specyficzną zdolność manipulacji postrzeganiem rzeczywistości. Rządzą Hollywoodem. Wymyślili obraz 6 mln Żydów zagazowanych przez Niemców. [Wymyślili rewizjoniści jak autor artykułu. Kilka mln Żydów (nie wiadomo dokładnie ile), „Niemcy” zgładzili rozmaitymi metodami: Żydzi ginęli z głodu i chorób w gettach, następnie w akcjach Einsatztruppen (np. Jedwabne), w końcu w obozach zagłady od 1942 r. w rozmaity sposób. – PB] Narzucenie tego kłamstwa może być dowodem na działanie czarnej magii. Niewątpliwie mord rytualny wiąże się z umiejętnością talmudycznych żydów wykorzystujących nadzwyczajną moc szatańskich czarów nad zbiorową świadomością ludzkości. Tu działa coś więcej niż tylko ludzka natura. Moce i księstwa, te same zastępy niebios i wszystkich niższych klas są z pewnością pobudzone szczerością naszych określeń i rytuałów. Być może nasz obecny wielki kryzys istnieje, jako sugerują bp Williamson FSSPX i prof. Michael E. Jones, z powodu zbiorowego przez nas odejścia od Chrystusa, Syna Dobrego Ojca, zasady Logos.
Nigdy nie usłyszycie o najmniejszym dowodzie istnienia takich komór gazowych, ani o kimś zmarłym od cyjanku podczas II wś., ani o żadnym dokumencie potwierdzającym taki program itd. A z niedawnych wydarzeń, Mosad brał udział w 11 IX, fakty są b. jasne.
Jezus Chrystus słowami potrafił rozwścieczyć ludzi do tego stopnia, że chcieli Go ukamienować. Tak ich sprowokował, że Porwali Go z miejsca, wyrzucili Go z miasta i wyprowadzili aż na stok góry, na której ich miasto było zbudowane, aby Go strącić (Łk 4:29). Czy czytelnik dostrzeże znaczenie komór gazowych, albo mordu 20-30 mln Rosjan przez w większości żydowską Czeka, cechującą się strasznym okrucieństwem?
Moc szatańskich czarów wykazywaną przez talmudycznych Żydów można podsumować hebrajskim znakiem obok basenu w Auschwitz (odbudowanym przez władze): To nie był basen do pływania. Chociaż wyraźnie widać, że to JEST basen z platformą do nurkowania na jednym końcu. W jakiś sposób każdy wydaje się wierzyć, że to nie był basen do pływania, czyli napis działa. Taka jest moc propagandy głoszonej o Auschwitz, że okrzykuje się nazistą nawet kogoś, kto wzmiankuje o basenie. [Basen mógł być dla obsługi i kapo, na pewno nie dla więźniów! – PB] Rządzi dysonans poznawczy. Kłamstwa są prawdą. [A negatywni rewizjoniści jak autor artykułu robią farsę ze szczątków prawdy. – PB] Brytyjscy uczniowie są mile widziani w Auschwitz. Zwiedzanie obozu nie obejmuje basenu, ani jedynej prawdziwej komory gazowej, tej o ścianach z niebieskimi plamami, używanej do odwszenia odzieży więźniów, tzn. zachowania ich w zdrowiu i zdolności do pracy, prawdziwego celu obozu. [Taa, pracy na śmierć. Niech autor poczyta raporty Pileckiego. Auschwitz był od początku dla Polaków… Dopiero od 1942 r. zaczęła się zagłada Żydów przywożonych z gett do Birkenau, pod-obozu kompleksu Auschwitz). – PB]
Kościół Katolicki dobrze znał temat i wypowiadał się o nim b. odważnie, ale II wś. to skończyła! ‘Historia holokaustu to wieczna tarcza SACów przed wszelkimi oskarżeniami o podłość i zbrodnie. Oskarżaniem o ‘antysemityzm’ Kłamliwy Naród potępia każdego, kto próbuje opisać ich prawdziwą istotę. To jest kradzież tożsamości Palestyńczyków, którzy są prawdziwymi Semitami, bo SAC nie mają w sobie kropli semickiej krwi. Jezus Chrystus był Palestyńczykiem, teraz najbardziej torturowanym narodem na ziemi. Niezbyt Katolicki Kościół teraz jęczy o ‘holokauście’ i zapewnia dysydenckiego księdza, że wiara w to jest obowiązkowa. To brzmi jak nauki Jezusa! Odważny papież z czasów wojny, Pius XII, jest oczerniany za to, że nie krytykował ‘holokaustu’ – oczywiście nie krytykował, bo ten nigdy nie miał miejsca. [Taaa, raport Pileckiego był zmyślony, a miliony Polaków, Rosjan, Serbów sami się pozabijali. Chorwacka hierarchia katolicka i kler brali udział własnoręcznie w eksterminacji Serbów w Jasenowacu, z błogosławieństwem chorwackiego abpa Stepinaca, beatyfikowanego przez JPII – czytaj Koniec serbskich “zaborów” Chorwacji – PB.] Goje muszą podjąć próbę wszczepienia sobie mocnego kręgosłupa.
Świat nie może oczekiwać szczęśliwej przyszłości, jeśli zezwala się na kult ze Św. Talmudem Babilońskim. Ludzie muszą zrozumieć, że nie chcą tak potężnej mocy, pożywki Kłamliwego Narodu. Talmud nie ma w sobie bóstwa, więc nie jest tekstem religijnym. Jak mówi Michael Hoffman, jest to religia samouwielbienia.
Icke nie ma racji
David Icke mówi o mocy szatańskiej, umiejętnie unikając słowa ‘Ż’. Dlatego może głosić swoje wykłady. Posłuchajcie jego niedawnego wywiadu – jak bardzo się myli: Mamy starożytnych bogów (których przetłumaczono na boga), czczonych przez religie nieświadomie. To samo jest z tajnymi stowarzyszeniami. Tych samych bogów (demoniczne byty jak się je nazywa) czczą sataniści – świadomie.
Starożytne boskie moce są w wielkich religiach starożytnego świata, z których powstał monoteizm. Ale byty, które potrzebują ofiar z ludzkiej krwi, są demoniczne. Skoro pokarm czerpią z ludzkiej udręki, to nie są bogami. Tylko krwiopijcy z piekła pozwalają się przywoływać rytualnymi mordami dzieci podczas Purim i Paschy.
………………………………………………………………………………..
* Dlaczego wypędzono Żydów z Aleksandrii w 415 AD, miasta wtedy słynnego ze wspaniałej eklektycznej tolerancji religijnej? Podpowiedź pochodzi od historyka Josepha Flawiusza, który mieszkał w Aleksandrii w I w.:             Mówi się, że Antioch Epifanes, po wejściu do świątyni, był zaskoczony widząc Greka rozciągniętego na łóżku i otoczonego wykwintnym jedzeniem i bogatymi daniami. Zeznanie więźnia było nadzwyczajne i przerażające. Grek powiedział, że schwytali go Żydzi i ukryli w świątyni. Karmiono go na siłę każdym rodzajem jedzenia. Te niezwykłe okoliczności nie były dlań nieprzyjemne, aż posługacze ujawnili: był predestynowaną ofiarą morderczych żydowskich praktyk ofiarnych. “(Żydzi) dokonują tego (obrządku) co roku we wcześniej ustalonym dniu. Chwytają greckiego kupca i karmią go przez cały rok. Później zabierają go do lasu, zabijają i ofiarują w sposób zgodny z ich religią. Następnie delektują się jego wnętrznościami, i w momencie składania z niego ofiary, przysięgają swoją nienawiść do wszystkich Greków. Potem wyrzucają resztki zwłok do dołu”. Flawiusz pisze, że historia zapisana przez Apione nie został przez niego wymyślona, a raczej pochodzi od innych pisarzy greckich, co wskazuje, że jej rozpowszechnianie musiało być o wiele szersze niż mamy wierzyć z tylko dwóch zachowanych dokumentów, tj. z Damocritusa i Apione’. (Toaff s. 126)
Czy nasi żydowscy przyjaciele mogą nam, uprzejmie prosimy, powiedzieć, czy jest jakiś okres w dziejach cywilizacji europejskiej, w którym nie można znaleźć takich strasznych historii, przypisanych tylko jednej grupie, a nie innej?
Postscriptum
Większość Żydów nie ma nic wspólnego z tymi sprawami. Są jedynie oszukiwani, jak reszta ludzkości. Ale rabiniczne pranie mózgów i Religia Holokaustu (wyznają ją prawie wszyscy, Żydzi i nie-Żydzi) zdaje się przekonało Żydów, że istnieje antysemityzm (ślepa nienawiść Gojów do wszystkich Żydów). To stworzyło nadzwyczajną lojalność zbiorową Żydów do ich przywódców.
Prawda jest taka, że  LOJALNOŚĆ  GRUPOWA  ŻYDOWSKIEGO  NARODU  PEŁNI  ROLĘ  ZASŁONY,  ZA  KTÓRĄ  DZIAŁAJĄ  SATANIŚCI.  NIE  WSZYSCY  ŻYDZI  SĄ  SATANISTAMI. ALE  SĄ  SUPREMATYSTAMI.  DĄŻĄ  DO  ZDOBYCIA  ABSOLUTNEJ  WŁADZY  NAD  NAMI.
Ich narzędziami, jak chwalą się Protokoły, to siła i udawanie. Jak Żydzi, większość Gojów jest uwięziona wewnątrz więzienia umysłowego. Naród żydowski zajmuje uprzywilejowaną pozycję, by przełamać tę szatańską siłę w sposób niemożliwy dla Gojów (o czym wiedzieli psycholodzy Szkoły Frankfurckiej i imperialiści). Naród żydowski musi zdecydować czy oni są jedynymi ludźmi. Jeśli wg nich my, Goje, jesteśmy z tego samego surowca jak oni, to muszą ujawnić Talmud, jego nauki i straszne doktryny; i zacząć odciągać dusze od zatracenia, do którego nieuchronnie doprowadzi oddawanie się takim pomysłom.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/