Użyteczni idioci Alexa Jonesa o 10 IV i 12 VI

http://www.youtube.com/watch?v=fppuw75c1wc

 
PB: Niechlujne ws. Polski, InfoWars zaprzecza sobie. Jeśli Polska stanęła na drodze banksterom, to po co Rosja, która zwalcza żydo-oligarchów u siebie, miałaby zniszczyć samolot wypełniony polskimi VIP-ami?
Bardziej sensowne analiza polityczna: Po 10 IV, polskim 11 IX

Prawdopodonie wrobiono Rosję: atak fałszywej flagi na ich terytorium, samolot ich produkcji i remontu, użycie środkow wybuchowych lub broni ukradzinych Rosji, możliwa kolaboracja rosyjskich odpowiedników żydomasońskiego CIA/Mossad/MI6, który trzyma też polskie służby i rząd. Slectfa nie udowodniły sprawstwa Rosji. Wg mnie, za 10 IV stoi kompleks jot. Rosji byłoby niemądrze to wykonać i nie miała motywu. “Oficjalną” wersję katastrofy natychmiast spapugowały (jak Bin Laden winny 11 IX) żydo-mendia zachodnie.  NATO (tutek był wojskowy), jewrounia ani USrael nie pomogły w ślectfie, a pseudo-polski poseł Macierewicz próbowałl pomocy od …Jjudeocentrycznych kpongresmanów USA, którzy pomogli zatuszować 11 IX!
Ludzie Alexa Jonesa niech trzymają się z dalekaod  tematów politycznych, których nierozumieją i niepotrafią przekonywująco udokumentować. Użyteczni idioci w Polin będą wniebowzięci… Głupki w InfoWars pokazali filmik hasbarski oderwany od rzeczywistości. Jeśli agenci Rosji rzeczywiście likwidowali ocalałych z “katastrofy” tutka, to jakim cudem ktoś nakręcił film i uszedł cało?
bez znacznej obecności służb Rosji w Polsce, byłoby niemożliwe zaplanować i wykonać rosyjski zamach na tutka. Mimo sugestii Michałkiewiczów i Macierewiczów, nie ma takiej obecności w strukturach Polin. B. agenci żydokomuny przeszli na stronę jewropejską lub na emeryturę, jeśli im się jewrounia nie podoba po żydo-sowietounii. Wina ‘ruskich’ w niemal wszystkich nieszczęściach Polin, to zmyłka, dezinfo i legenda żydomasońskiej hasbary, kolportowana w znacznym stopniu przez polskie (?) mendia katolickie! Skorumpowani (oraz judeocentryczni) politycy Polin połykają to, by zachować władzę i przywileje osobiste, jak wszędzie indziej na świecie, wedle zasad cywilizacji inaczej.
Filmik InfoWars podżega polską i globalną rusofobię, przygotowuje publikę na prowokację wykoncypowaną na 12 VI we W-szawie z udziałem jakiejś importowanej antify — specjalność “naszego” rusofoba Zbiga Brzezinsky. Sensowni polscy patrioci ostrzegają: nie wychodzić na 12 VI, bo może być krwawa jatka. Kompleks jot często ogłupiał Polaków do walki za wasia i naszą wolność tj. banksterów wolność rabowania i zniewalniania narodów. Najsmutniejsze były zrywy Polakow przeciw zaborcom, ktorych podgrzewali żydo-banksterzy. W II wś. Alianci  wyrolowali RP z Hitlerem, a po — ze Stalinem, wg planów jot. ten sam kompleks jot (Brzezinsky znów odegrał kluczową rolę wywrócił początkowo autentyczną Solidarność, skorumpował ją judeocentrykami, wysłał najlepszych patriotów na emigrację i wszczepił swego agenta Bolka. InfoWars jedzie na nucie patriotycznej, wzmiankując dumę Polaków, umiłowanie wolności itp. Jak użytycznym idiotą można zostać! Oczywista jest prowokacja przygototwywana przeciw Rosji, z użyciem Polaków, znowu. W wyniku jej zwiną patriotów i docisną śrubę totalitarną w  jednym z najgorszych baraków jewrounii, Polin, jak w USA — a InfoWars tego nie widzi?!
InfoWars nie wspomina “katastrofy” samolotu CASA produkcji USA w Mirosławcu kilka lat wcześniej. Zginęła wierchuszka sił zbrojnych – patriotycznych względnie niezależnych dowódców nieh[gdysiejszej silnej armii polskiej, znacznie osłabionej na potrzeby NATO wg dykatatów jot.
Filmik InfoWars to brudny przyczynek do Operacji Psychologicznych wycelowanych w podjudzenie Polaków przeciw Rosji — odwieczny cel jot. Filmik dowodzi, ż użytecznych idiotów nie brak i poza Polin. Mam nadzieję, że grupa Alexa robi to z głupoty a nie z agenturalności.
Sam temat techniczny zamachu 10 IV jest ogromny. Jeśli kto nie zna polskiego, niech się nie miesza, ani w polską politykę. Dla znających polski, hipotezy zamachu i rozmaite materiały do studiowania.
 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/