Centrum Jana Pawła II w Krakowie i Zbrodnie Światowego Żydostwa

Marek Głogoczowski email 10.6.2012
Mój znajomy z Frankfurtu am Mein, poeta Stefan Kosiewski ogarnięty obsesją znajdywania Żyda pod każdym przydrożnym kamieniem, napisał mi wczoraj ni z tąd ni z owąd: “A wielki głód na Ukrainie holodomor zarządzony przez komunistów pochłonął 10 milionów ludzkich Ofiar. Dlatego komunizm musi być osądzony przez Międzynarodowy Trybunał taki jak Norymberga.”
W związku z tym “pobożnym życzeniem” pozwolę sobie Stefanowi Kosiewskiemu przypomnieć, że dobrze udokumentowany w liczbie “zniknięcia” ludności Stanów Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu początku lat 1930, GŁÓD W USA pochłonął podobną ilość milionów dzieci narodzonych w dziesiecioleciu bezpośrednio poprzedzajacym ten SUPER-KRYZYS KAPITALIZMU.
Ten wywołany przez chciwe żydostwo z Wall Street światowy kryzys doprowadzil nie tylko do głodu w USA, ale i do przejęcia wladzy w Niemczech przez hitlerowców, a zatem i do wybuchu II Wojny Światowej i w jej rezultacie do tak zwanego “holocaustu” środkowo-europejskiego, biednego ortodoksyjnego żydostwa.

Widoczne na powyższym wykresie “piramidy wieku”, zrobionym według spisu ludności Stanow Zjednoczonych w roku 1950, nagłe zniknięcie, aż do 1/4 populacji, zarówno mężczyzn jak i kobiet, która normalnie powinna sie urodzić w dziesiecioleciu przed WIELKĄ DEPRESJĄ oraz w jej trakcie, jest dowodem, że w latach 1930 w USA nie było lepiej niz w ZSRR w tym samym okresie i że to przede wszysktim ŚWIATOWE SUPER BOGATE ŻYDOSTWO winne być sądzone za swe ZBRODNIE PRZECIW LUDZKOŚCI.
(P)ozdrowienia
dr Marek Głogoczowski
www.markglogg.eu (teksty 2011+)
oraz/et/and www.zaprasza.net/mglogo
—————————————————————————-
Blog > Komentarze do wpisu « Ks. Francesco Ricossa: Karol, …   Stefan Kosiewski: O … »
Stefan Kosiewski, 8 stycznia 2006: Nie lękajcie się: Dziwisz, Zoll, Kościelna publiczna osoba prawna stworzona w Polsce
08:57
Nie lękajcie się: Dziwisz, Zoll, …   sowa
Liczba oglądających: 2.635
Metropolita krakowski ks. abp Stanisław Dziwisz podpisał dekret o powołaniu „kościelnej publicznej osoby prawnej” o nazwie Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” i do Rady Patronów tej „kościelnej publicznej osoby prawnej” powołał ateistów i członków gminy żydowskiej, którzy do Kościoła Rzymskokatolickiego nie należą.
W ten sposób żydzi zarządzać będą majątkiem, który Polacy wyznania rzymsko-katolickiego mają zacząć zbierać od wizyty w Polsce Benedykta XVI w maju 2006 roku. Powołany na przewodniczącego Rady Centrum prof. Andrzej Zoll zapowiedział , że jedną z idei budowniczych jest by projekt stworzyli architekci różnych wyznań: chrześcijanin, muzułmanin i żyd.
Bo chodzi o to, że Andrzej Zoll, który przy okrągłym stole Kiszczaka i Jaruzelskiego zasiadał przy tzw. podstoliczku prawniczym napisał wprawdzie ok. 150 prac z zakresu prawa karnego, konstytucyjnego i folozofii prawa, ale na prawie budowlanym nie zna się nic a nic i nie musi np. wiedzieć, że architektów różnych obrządków różnią różne współczynniki bezpieczeństwa, a wyznanie chrześcijańskie dzieli się na lewo i prawoskrętne.
Przewodniczący Andrzej Zoll powiedział , że krakowskie Centrum „Nie lękajcie się”ma być miejscem łączącym ludzi o różnych poglądach, w którym nikt nie powinien się czuć odrzucony, “miejscem dialogu i rozmowy także z myślącymi inaczej w taki sposób, jak nas nauczył Jan Paweł II”.
Centrum, kościelna osoba prawna, na którą Polacy mają łożyć, ma być – w założeniu – stworzona w Polsce przez muzułmanina i żyda niekoniecznie dla katolika. Prawdziwi mordercy księdza Popiełuszki, którzy przed śmiercią wydłubali polskiemu męczennikowi oczy, obcięli język i zrywali płatami skórę z żywego ciała będą mieli się więc gdzie spotykać i dyskutować sobie w spokoju z tymi, którzy tylko porwali księdza, a odsiedzieli za morderstwo. I nie powinni się Polacy lękać, jeżeli Waldemar Łysiak, który w Gazecie Polskiej ogłosił w okresie Wigilijnym 2005 roku prawdę o prawdziwych mordercach księdza Popiełuszki, zmuszony będzie do tego, co łatwo sobie wyobrazić, by zasiąść w takiej, czy w innej Radzie w roli muzułmanina, czy Palestyńczyka w Polsce.
Bo wiceprzewodniczący krakowskiej Rady ks. bp Józef Guzdek ujawnił, że centrum jest nicjatywą wielu środowisk „niekoniecznie katolików i chrześcijan”
+++
W 1975 roku odkryłem w narożniku jednego z domów przy ulicy Królowej Jadwigi w Krakowie wmurowaną tablicę z napisem: tu w styczniu 1945 roku trafił pocisk z sowieckiego czołgu. Druga tablica nad wejściem do budynku głosiła: Chwała budowniczym.
W styczniu 1945 roku komunistyczne władze w Polsce ogłosiły, że w obozie na Majdanku zamordowanych zostało przez Niemców 1,5 mln (półtora miliona) żydów; od tego czasu kilkakrotnie zmniejszano liczbę ofiar.
W Wigilię 2005 roku państwowa Polska Agencja Prasowa podała, iż szef działu naukowego Muzeum na Majdanku Tomasz Kranz wyliczył, że w hitlerowskim obozie koncentracyjnym na Majdanku w Lublinie zginęło 59 tys. żydów.
Dziennik Rzeczpospolita każe płacić za dostęp w internecie do tej tak dobrej nowiny; mniej ofiar – to przecież więcej żywych. Nie lękajcie się (artykuł: Mniej ofiar na Majdanku, 301 – 24.12.2005 8.Kraj); dużo lepiej w tej sytuacji wypada Ziemia Gorzowska Nr 52 – 28.12.2005 r. Tygodnik Regionalny premiera Marcinkiewicza, który otwarcie podaje, że na Majdaku zginęło jeszcze 19 tys. osób innej narodowości (głównie Polaków i Białorusinów).
Magazyn sowa w wydaniu z 20, Dez 2005 r. wyjaśnił, że gazeta wyborcza Michnika skorygowała w 2005 r. (za magazynem “Stern”) liczbę ofiar holocaustu do 1.5 mln.
A wielki głód na Ukrainie holodomor zarządzony przez komunistów pochłonął 10 milionów ludzkich Ofiar.
Dlatego komunizm musi być osądzony przez Międzynarodowy Trybunał taki jak Norymberga. Polska i Europa mają prawo do poznania prawdy o swojej przeszłości. Komunistyczni złoczyńcy i kaci muszą być nazwani po nazwisku, a czyny ich muszą być osądzone jak przestępstwa zbrodniarzy hitlerowskich, jako zbrodnie przeciwko ludzkości
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski http://gloria.tv/?media=98444

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/