Dzisiaj jest 10-tego. Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie

 

…Oni tylko czekają na to, abyśmy zaatakowali ruskich. Wtedy monitoring będzie działał, wszystkie reżimowe media będą dysponowały dziesiątkami nagrań dokumentujących to, jak polscy kibole psują „święto sportu”, a bohaterska policja broni grzecznych kibiców z Rosji przed polskimi bandytami.

Dzisiaj jest 10-tego. Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie

 
Już wiadomo, że na Polskę napuszczono agenturę z Rosji. Nie, to nie jest agentura rosyjska, podobnie jak pod Krzyżem Smoleńskim bydło nie robiła agentura polska, choć polskojęzyczna.
To są agenci międzynarodowej mafii Rotszyldów – Sorosów – Rockefellerów, itd, ludzi zwanych globalistami, syjonistami, satanistami – tych, którzy przez organizacje międzynarodowe i terrorystyczne, wraz z podporządkowanymi sobie siłami zbrojnymi takimi jak NATO, chcą wprowadzić na całym świecie jedno wielkie państwo policyjne.


Cel jest jasny, zresztą oni z tym się wcale nie kryją – wymordowanie większości ludności globu, która z ich punktu widzenia jest już niepotrzebna i tylko zużywa cenne surowce naturalne, będące są ich własnością.
Widzieliśmy co się działo w Egipcie i Libii, wygląda na to, że podobny scenariusz przewidziano dla Polski. W Europie zagnieździła się już ich agentura – grupy terrorystyczne w Kosowie, oddziały bojowe takie jak Antifa w Niemczech, mają też swoich przeszkolonych ludzi w Polsce – widać to podczas wszelkich „parad”, czy pod wspomnianym Krzyżem, ale jest ich za mało by cokolwiek tu zdziałać, szczególnie, że w Polsce sąbardzo dobrze zorganizowane, patriotyczne grupy kibiców.
Dlatego też puszczono silne bojówki z Rosji, które robią tam ciągłe zadymy – widać to było np. po wyborach wygranych przez Putina. Ci prowokatorzy teraz tu przyjechali, manifestując się flagami rosyjskimi, co ma wzbudzić naszą nienawiść do tego kraju. Cel jest jasny – zaostrzenie konfliktu pomiędzy Polską i Rosją, gdyż oba narody nie dają się łatwo usidlić satanistycznym międzynarodowym spiskowcom.
Dlatego nie możemy dać się sprowokować, nie można dopuścić by na polskich ulicach polała się krew. Nie łudźmy się, władza w większości miast jest podporządkowana interesom globalnej mafii – po wczorajszym incydencie we Wrocławiu powinno nastąpić gruntowne śledztwo, a zostało to zignorowane. Widać, że oczekiwane są poważniejsze zajścia i ci bandyci są potrzebni na wolności.
Można się obawiać, że „Rosjan” wzmocnią bojówki z innych krajów, dlatego też należy być bardzo ostrożnym na wszelkie prowokacje. Polscy kibice, szczególnie ci młodsi, powinni zostać poinformowani o zagrożeniu, nie wolno dać się sprowokować. Pokój jest najważniejszy, globalni bandyci źle sobie radzą z krajami, w których nie ma chaosu.
Tu są ci prowokatorzy:

Mamy już potwierdzenie tego, że nie są to zwykli rosyjscy kibice. Wczorajsze komentarze potwierdzają tę tezę, że ci „kibice: niewiele mają wspólnego z rosyjskimi miłośnikami futbolu:
==========================================================
jeden on 9 czerwca 2012 at 20:42:
Zacytuje to co znalazłem na : http://niezalezna.pl/29627-wroclaw-rosjanie-brutalnie-pobili-polakow tłumaczenie ruskiego komentarza po incydencie: Привет мужики! Пишу из Вроцлава, все видел своими глазами. Это были реальные бойцы, все подтянутые, мускулистые, видать за тем и приехали. Я сначала даже не поверил, что наши, потому как без символики и по сравнению с нашими большими дядьками с животами просто выглядели атлетами. Били профессионально, ноги взлетали выше головы. Потом моментально рассеялись, в белых, красных и черных майках. На белых майках сзади надпись ЛАДА ТОЛЬЯТТИ. Зрелище не приятное, я думаю эти люди еще себя проявят. Поляки очень дружелюбные, но эти твари делают все, чтобы нас ненавидели!

Pozdrowienie faceci! Piszę z Wrocławia, wszyscy widział swoimi oczami. To byli rzeczywistymi żołnierzami, wszyscy podciągnięte, muskularne, widzieć za tym i przyjechali. Najpierw nawet nie uwierzyłem, co nasze, dlatego jak bez symboliki i w porównaniu z naszymi wielkimi wujkami z brzuchami po prostu wyglądali na atletów. Uderzali fachowo, nogi wzlatywały wyżej głowy. Potem momentalnie rozproszyli się, w białych, czerwonych i czarnych koszulkach. Na białych koszulkach z tyłu napis Zgody Togliattiego. Widok nie przyjemny, ja myślę ci ludzie jeszcze wykażą się. Polacy bardzo przyjazne, ale te stworzenia robią wszyscy, żeby nas nienawidzili! http://www.sovsport.ru/news/te/
==========================================================
ciociababcia on 9 czerwca 2012 at 18:50:
Igrzyska trwają, zabawa rozkręca się!
Uwaga na czerwoną gwiazdę zła. Uwaga na czerwony pentagram! Czerwoni mordercy wcale nie przegrali i wciąż terroryzują zwykłych ludzi na całym świecie, wciąż zabijają i męczą ludzi, okradają ich i zabierają wolność! Czerwoni – to najgorsze zło w historii świata – teraz otaczają Polskę ze wszystkich stron!

Koszmarów ciąg dalszy. W tej sytuacji uważam, że to są zaplanowane (w Polsce i na Ukrainie) prowokację! http://www.wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=90&p=13503#p13503
==========================================================
Versus3 on 9 czerwca 2012 at 22:03:
Tutaj komentarz z sieci – w skrócie: Nie dajmy się sprowokować rosyjskim kibicom w dniu meczu:
Internet huczy od komentarzy po wczorajszym pobiciu stewardów przez ruskich kiboli. Internet, bo reżimowe media udają, że „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało”. Czytam różne nawoływania, żeby w Warszawie „dać odpór”, „pokazać hołocie, gdzie jej miejsce” itp.
Otóż powiem krótko: nie dajcie się wkręcić! Olejcie to. Niech ruska swołocz szaleje, demoluje, napada – zobaczymy wtedy, co warta jest policja (ja nie mam złudzeń, wy pewnie też) i słodko-pierdzące „głuchanie” HGW i Donalda T. o przyjaźni i miłości polsko-rosyjskiej.
Bo gdy wyjdziemy na ulice, co zrobią psy? Będą ochraniać „legalny przemarsz”, ergo pałować nas, aresztować nas i w ten sposób Platforma O. osiągnie swój cel – spacyfikuje POLSKICH KIBICÓW na długo.
W różnych tefałenach i „gazietach” już mają gotowce o polskim nacjonalizmie, szowinizmie, kibolach i stadionowych bandytach. Oni tylko czekają na to, abyśmy zaatakowali ruskich. Wtedy monitoring będzie działał, wszystkie reżimowe media będą dysponowały dziesiątkami nagrań dokumentujących to, jak polscy kibole psują „święto sportu”, a bohaterska policja broni grzecznych kibiców z Rosji przed polskimi bandytami.
BBC nakręci kolejny film, w którym jakaś nowa Leni Riefenstahl pokaże światu, jakim to okropnym krajem jesteśmy. Nie. Niech nie mają tej frajdy. Niech staną przed wyborem – albo usiłować zamilczeć, albo jednak choć trochę pokazać gawiedzi, że to Ruscy są bydłem. Zadyma i tak pewnie jakaś będzie, bo od czego Platforma O. ma służby? Przebiorą jakichś współczesnych zomowców za kibiców, znajdą trochę mętów i policyjnych kapusiów, którzy za flaszkę i przymknięcie oka na ich „działalność” odegrają swoją rolę. Media i tak będą rwać pejsy z żalu, że „pewne elementy zakłóciły” ale waaadza nie osiągnie jednego – nie spacyfikuje naszego środowiska, nie wyłapie, nie wsadzi do pierdla, nie uzupełni swoich list proskrypcyjnych.
I to powinno być priorytetem. Nie jakieś tam EURO, na które kupić bilet było trudniej, niż zabukować lot promem kosmicznym. Dla nas, Polaków, nie dla Rusków, Czechów, czy Angoli. Nie są priorytetem jakieś tam igrzyska mafii UEFA i jej polskiej rodziny o nazwie PZPN. Co oni nas obchodzą? Co nas obchodzi klubowy zespół PZPN, bo z pewnością nie jest to reprezentacja Polski?
==========================================================
Gawronski Rafzen on 9 czerwca 2012 at 22:31:
Onet informuje, że „rosyjscy kibice uzgodnili z urzędnikami warszawskiego ratusza szczegóły zorganizowanego przejścia fanów rosyjskiej reprezentacji na Stadion Narodowy, na wtorkowy mecz z reprezentacją Polski”. Rosyjsko-warszawski dogawor  jest ściśle tajny jak „powiedziała Agnieszka Kłąb ze stołecznego ratusza” – urzędnicy umówili się z przedstawicielami rosyjskich kibiców, że nie będą informować o szczegółach ustaleń. W czasach transparencji decyzji politycznych to żenujące świadectwo upadłości m.st. Warszawy.

Post scriptum: po incydencie we Wrocławiu z udziałem rosyjskich „kibiców” wiadomo, co czeka warszawiaków. Oczywiście odpowiedzialność za to, co się wydarzy, poniesie opozycja demokratyczna, a nie p. Gronkiewicz-Waltz.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/