Oblężenie Gołego umysłu

Oblężenie Gołego umysłu

Piotr Bein 11.6.2012
Dziś rozpoczyna się wielka prowokacja, zwana Euro, więc hasbarsko wołając za wolność naszą i waszą pod patronatem Bogurodzicy  przed oblężeniem W-szawy przez gości Bufetowej, niejaki Goły próbuje zwerbować użytecznych szczeropolsko-religioznych. Mają rozprawić się z najgorszym  złem w historii świata. Nie z hordami mongolskimi, ani europejskimi w obu Amerykach (największe ludobójstwa w dziejach), tylko ze związkiem sowieckim, który otacza Polskę ze wszystkich stron… A ja myślałem, że będzie o kompleksie jot! Może michałkiewiczowa metafora dla zmylenia ADL Bani Brith — myślę i dalej szukam mądrości. Nadaremnie… Dochodzą następne: z czerwoną, ohydną zarazą nikt nie wygra bez Polski, bo ona jest w tej chwili głównym i najważniejszym punktem na mapie świata, więc jest tak wściekle atakowana. Hmm… podobne ataki żydomendiów mieliśmy walcząc o II RP — nie będąc pępkiem świata i nie dzięki nam inne kraje uzyskiwały suwerenność. Dzięki planowi kompleksu jot (o ile rozumiem historię), by je apjać porozbierać w jewro-imperium, bo przy bezpośrednim przejściu z imperiów goje by się połapali.
Teraz dopiero  (tj. po 10 IV i tuż przed 12 VI?)  rozpoznajemy wroga z mordy i zamiarów. Z mordów to już dawno poznaliśmy (żydo-NKWD, żydo-hitlerowcy i żydokomuna), a co do zamiarów na przyszłość, to też wiadomy w baraku unijnym i Orle zwisającym z hexagramu. Ale Goła pamięć historyczna i miecz na śmierć i życie, ochronią nas przed czerwonym diabłem. Sowieci zdejmują Krzyż w jewroparlamencie, zabijają nienarodzone dzieci, zwalczają religię katolicką i wartości. Kradną nam pieniądze, w zamian dając kłamstwo i zniewolenie. Jak wiadomo banksterzy pochodzą od cara, protoplasty sowieckiej zarazy.
Goły skrzywia hasbarsko pojęcia faszyzm: Unia faszystowska nie będzie rządzić Polską i choćby za cenę wojny, krwi i życia, musimy skończyć z tym złem, zerwać kajdany i wyjść ku wolności! Nie sierp i młot, a Biały Orzeł króluje nad tymi ziemiami! Znaczy żydomasoneria brukselska to sowieci, czerwoni, komuna, piejący “Boch spasi cara”! Jej Euro2012 jest ohydną demonstracją pogardy dla innych narodów pokazywaną przez największych zbrodniarzy tego świata, największych kłamców, wiarołomców i katów – Rosję i Niemcy, plus przestraszonych konfidentów za świata zachodu […] Już czekają hordy Azjatów, podpuszczone przez cara. Z nimi prowokatorzy z miejscowej milicji, z rozkazem pacyfikacji Polaków. Potem zmiana wonTuSSkowii w jeszcze czerwieńszą, a po niej w Judeo Polonię – i to jest fakt! 
Czerwone odnaradawianie zachodzi na grobach zamordowanych w Smoleńsku elit! Gwoli sprawiedliwości poleje się krew… Ale to za mało: Zdrajcy za poniżenie narodu odpowiedzą głowami, jak w talmudycznych 7 Prawach Noego, lecz po chrześcijańsku: Dla wrogów mamy to co zawsze – pancerz Wiary jak Zbroję i Krzyż jak miecz niezwyciężony!
Wśród czerwonego potopu są przyjaciele Węgrzy– otrzymają od Polski wsparcie, bo czerwoni chcą nas zamordować, odebrać wszystko i poniżyć, zgwałcić! […] Czas na miecz i wybór Prawdy! Goły przytacza węgierskie oświadczenie o symbolach czerwonego zła, będącego tak naprawdę godłem faszystowskiej unii [czyli jednak brukselska Maskva …czy moskovskaja bruxela? — już mi się kićka]: powstanie  Węgry 1956, Czechosłowacja 1968, deportacje po II wś., ruch noszący czerwone gwiazdy posłał na śmierć sto milionów ludzi. […] przykład katyńskiego losu naszych polskich braci. […] odrzucamy zarówno nazizm, jak i komunizm. To rozróżniajcie zbrodnie obu, nie mieszajcie w głowach.
Idę zajrzeć w stakan stolicznuju zanim nadejdzie 12 VI – wszystko mi się pokićkało.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/