Kto jest zbrodniarzem – Ukraińcy czy Zydzi?

Zach. reporterzy obecni na Euro2012 oczernili Ukraińców o terroryzm, rasizm i antysemityzm. Niech więc wiedzą o żydo-bolszewickim Hołodomorze l. 1930-ych. Mendia zach. milczą o tym ludobójstwie, w odróżnieniu od Holokaustu, a właściwie Holokaustu Żydów, Szoa, bo żydomendia milczą o Holokauście ponad 20 in. grup, z których naljliczniejszą są Słowianie – jeśli już mamy być plemienii. – PB
 
Grupa żydowska ma obiekcje nt. sprawy Hołodomoru z 15.6.2009
Przekład Piotr Bein
Hołodomor w słowniku jęz. ukraińskiego: sztuczny głód, zorganizowany na ogromną skalę przez zbrodniczy reżim przeciw ludności kraju.
Kijów (JTA) – Grupa żydowska na Ukrainie sprzeciwia się sprawie kryminalnej założonej ws. Hołodomoru. Służby bezpieczeństwa Ukrainy nalega na sprawę przeciw szeregu b. oficjeli sowieckich, większość o Żydów, oskarżonych o popełnienie Hołodomoru, który uśmiercił miliony na Ukrainie w l. 1932-33. Ukraiński prawnik Aleksandr Feldman, przywódca Ukraińskiego Komitetu Żydów (UKŻ), powiedział w ub. tyg., że sprawa jest farsą: Wszyscy organizatorzy Hołodomoru nieżyją.
Bezpieka Ukrainy ujawniła (lipiec 2008) listę wysokopostawionych oficjeli sowieckiego rządu, partii i NKWD, w zasadzie winiąc Żydów i Łotyszów za  Hołodomor. UKŻ wezwało bezpiekę do likwidacji niedokładności listy, źródła międzyetnicznej nienawiści. Wg Feldmana, jest niebezpieczeństwo politycznego użycia afery. Pod koniec maja, szef bezpieki Walentin Naliwajczenko twierdził na spotkaniu z przedstawicielami Światowego Kongresu Ukraińców: Ukraina zebrała dość dowodów, by założyć sprawę kryminalną dot. Hołodomoru, sztucznie wytworzonego przez reżim bolszewicki, w wyniku czego zmarły masy obywateli.
Poprzez ŚKU, Naliwajczenko zwrócił się do wiodących prawników międzynarodowych z prośbą o pomoc ws. ludobójstwa poprzez Hołodomor.
http://globalfire.tv/nj/09en/jews/holodomor.htm
http://www.theepochtimes.com/n2/world/due-recognition-sought-for-reporter-of-1930s-ukraine-famine-149732.html

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/