Niepokonani

Rozmowa z legendarnym spikerem radia “Solidarność” Robertem Teodorem Kudłą

Jerzy Jachnik: NIE DAJ SIĘ. WALCZ Z SYSTEMEM !!

Niepokonani czy wkręceni

PB: Kazdy ruch zagrazajacy waadzy jest zagrozony infiltracja i korupcja. Niepokonani to nie tylko pozoranci. Dlatego wsparlem z datkow na moje blogi wyjazd krakowskiej grupy pokrzywdzonych przez system niesprawiedliwosci Polin. Pojechali do Palacu, zobaczyli, cos im moze genialnego zaswita. Koszt przejazdu byl marginalny wzgl. kosztu wynajecia Kongresowej. Okazji zlotu ogolnopolskiego moze nie byloby bez tych talmudinackich ‘sponsorow’. Za wczesnie na przekreslanie ruchu Jachnika. Niech doswiadczenia osobiste uczestnikow i analizy przez obserwatorów jak Marzec posluza zaostrzeniu walki z tym dranstwem… Marzec myśli, że ma receptę. Jelity nie rządzą Polin – rządzą zleceniodawcy, a nimi ich bossowie, a na samej górze są jaszczury czy jak tam kto nazywa toto. Trudno, żeby Jachnik wypowiedział wojnę ‘jaszczurom’. Tyle lat działa – chyba wie, co robi?

Mocniejszy po zlocie

Oglądałem na żywo transmisję (Pana [Marka Podleckiego] trud nie był na darmo, bo zostało uwidocznione, jak było tam na prawdę, bez tej propagandy w zajawkach w wielkich mediach). I muszę przyznać, że się rozczarowałem. Zjechali się ludzie z całej Polski z nadzieją na działanie i co zastali? Ano to:
– Jakieś tam patronaty i rzekome autorytety z wyższej półki, jakby ruch oddolny bez tego nie mógł zadziałać.
– Gadanie zamiast organizowania działań.
– Brak otwartego dążenia do zdobycia większości w parlamencie i przejęcia rządu krajem. To po co zwoływać ludzi, jak nie ma się zamiaru sięgnąć po władzę? Prowadząca nawet żadała, żeby było bez polityki… Od działalności politycznej odżegnywał się też jeden z mówców. Dobre sobie, zmieniać państwo bez ruszania polityki, możecie ludkowie ponarzekać, popłakać, poprosić o coś partyjniaków, ale od polityki wara!
– Przerywanie dysputy występami artystycznymi jak na jakich dożynkach, czy tam ludzie jechali na koncert, czy po to, żeby w dyskusjach wykuć wolę działania?
– Brak jasnych zasad zabierania głosu, zamiast wyznaczenia czasu na wypowiedź zabieranie mówiącemu mikrofonu w trakcie wypowiedzi (kwitowane słusznie gwizdami na sali). Kto wyznaczył prowadzącą, kto dał jej władzę dyrygowania kongresem? Polsat?
Ogólnie pokazało się w mikroskali tego przedsięwzięcia, jak się tłamsi ruch oddolny przejmując nad nim kontrolę jeszcze na etapie tworzenia. Ciekaw jestem kto tym całym kongresem tak pozarządzał i z czyjego podszeptu…
Porządni ludzie, którzy przyłączyli się do ruchu, pojechali na kongres nie powinni się zrażać do działania, ale wręcz przeciwnie, nie dać się zniechęcić. Powinni się organizować demokratycznie, czyli nie wybierać wodzów, patronatów, nie dać się kolibać autorytetom, lecz zarządzać ruchem demokratycznie przez głosowanie wszystkich uczestników. Powinni stworzyć lokalne wiece niepokonanych, zarządzać nimi tylko demokratycznie (głosowanie wszystkich).
Wiece lokalne powinny stworzyć zgromadzenie ogólne, które decyzje podejmowałoby:
– albo jednostopniowo przez głosowanie wszystkich uczestników wszystkich wieców,
– albo dwustopniowo, najpierw przez głosowania lokalne w danej sprawie, wybranie przedstawiciela z mandatem związanym, który na zebraniu przedstawicieli musiałby zagłosować tak, jak nakazała mu większość jego lokalnego wiecu.
Żeby odpuścić sobie biurokrację — można się wcale nie rejestrować jako stowarzyszenie czy partia, bo takie rejestracje narzucą różne przeszkadzające wymogi. Natomiast przed wyborami parlamentarnymi, prezydenckimi zgromadzenie ogólne powinno zarejestrować krajowy komitet wyborczy, który wystawi kandydatów wskazanych przez wiece lokalne.
Jeśli ludzie porządni, zaangażowani w ruch niepokonanych nie pójdą po władzę, a tylko będą działać jako stowarzyszenie, pewnie coś dobrego dla sprawiedliwości też zrobią, ale nie tak wiele, jak może zrobić parlament.

Wystąpienie Jerzego Jachnika, prezesa Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu

Alternews 31.05.2012

NIEPOKONANI: Forum matek (31.05.12)

NIEPOKONANI: Kobiety walczą o dzieci (31.05.12)

Forum Matek u poseł Joanny Fabisiak

PB: Budująca relacja, Grypa666 cieszy się, że skromnie wsparła żlot Niepokonanych. czekamy na szersze relacje

KONFERENCJA PRASOWA W PAP NIEPOKONANI KONGRES

PB: Wszystko fajno, tylko po co pięść z departamentu stanu USA na wszystkie kolorowe rewolucje i Arabską Wiosnę (właściciwe Wiosnę Izraela), zniewalające naród po narodzie. Co ma do tego ruchu Fundacja Batorego, sorosowski bicz na sprawy Polaków?

NIEPOKONANI: Grzegorz Markowski z Perfectu (31.05.12)

ZUROM W TELEWIZJI SUPERSTACJA PROMUJE KONGRES POKRZYWDZENI LECZ NIEPOKONANI

NIEPOKONANI: Wywiad z Białym (31.05.12)

Sobota i Żurom promują akcję Stop Pomówieniom i Ruch Niepokonani

Niepokonani 2012 – zaproszenie. Jerzy Jachnik, Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/