“Samobójstwo” Gen. Petelickiego

“Samobójstwo” Gen. Petelickiego

PB: Jeśli zarzuty są prawdziwe, to wiadomo, dla kogo robił Petelicki. Stratfor i jego szefa, Friedmana, przeanalizowałem przy okazji zajawki o Wyszechradzie i komunikatu w Stratfor o ‘zabiciu’ Bin Ladena przez służby USraela. Zyd Friedman pokazał, że pracuje na wojnę z terrorem itp. moCIAdowe rzeczy. WikiLeaks to też ich robota. Więc nie mam ZADNYCH wątpliwości. Zastanawiam się tylko, skąd Mizia miał pomysł ogłoszenia Petelickiego patriotą polskim. Może ‘wywiadownia’ Petelickiego miała na kształt WikiLeaks manipulować dla judeocentryków polityką w Polin, żeby nie doszedł do głosu element patriotyczny? Skoro Petelicki tyle energii włożył w dobre stosunki z “kibolami”, być może jego zadaniem była kontrola tego rodzącego się niezależnego, rozproszonego ruchu młodych Polaków dla moCIAdu?

[…] wojna “kiboli” z gauleiterem z łaski Telawiwu Tuskiem była ewidentną operacją PiS-owską, robioną za pośrednictwem Gazety żydo-Polskiej i żydo-Niezależnej (od prawdy)pl. Była to uzgodniona taktyka obu kibuców, PO i PiS – napuszczać wyborcze bydełko obu tych bratnich kibuców na siebie, aby nie zauważyło ono, że jest robione w konia, że PO i PiS to bratnia agentura Izraela i USA oraz  kolesie z fundacji filantropa Sorosa. […]
PB: Dobre podsumowanie, zimny prysznic dla zachwycających się postacią Generała. Nie można działać jako wojskowy, przechodząc z reżimu w ‘nowy’ reżim, zupełnie będąc nieświadomym polityki dookoła. Nawoływanie do czczenia go i udziału w pogrzebie może być na rękę prowokatorom, którzy chcieliby zrobić jakąś patry-jotyczną zadymę, być może przy okazji zwinąć “kiboli” , przycisnąć śrubę. Nie udały się ‘ataki kiboli na ruskich’, miejmy nadzieję, że i to się nie uda.

[…] Agent SB i komunistycznego wywiadu, człowiek guru postkomunistycznego układu Ryszarda Krauzego i jego wierny członek zarządów paru nomenklaturowych firm. Po upadku PZPR przeszedł na stronę wywiadu amerykańskiego, stając się jednym z agentów wpływu w wojsku i przyczyniając się do jego zinfiltrowania przez Amerykanów. Po biznesowym konflikcie z ministerstwem obrony narodowej Platformy – przeszedł do deklaratywnej opozycji „patriotycznej” w wersji smoleńskiej. Nie wiem, czy jak to w demokracji bywa popełnił samobójstwo z pomocą byłych przyjaciół, czy też osobiście. I nie zamierzam snuć na ten temat spiskowych teorii – i tak prawdy nie poznamy, dopóki nie wywalimy w powietrze całego systemu. […]

PB: To jest blok mieszkalny z podziemnym parkingiem! Wwieźli go tam po zamordowaniu, jak Dra Ratajczaka?

…Gen. Petelicki był współautorem raportu poświęconego przyczynom katastrofy smoleńskiej przygotowanego przez Zespół Eksportów Niezależnych, który był odpowiedzią na raport Millera. Zdaniem Petelickiego, lot do Smoleńska miał status wojskowy i nie podlegało to wątpliwości, a odpowiedzialnością za katastrofę nie można obarczać pilotów. Winę za przygotowanie lotu miała ponosić Kancelaria Premiera…
PB: A Kancelaria Prezydenta niewinna?

PB: B. możliwe, bo pierwsze  zapowiedzi w żydomendiach były właśnie takie.

[…] Minister Miller szukał kozłów ofiarnych na najniższych możliwych szczeblach, pomijając pewne rzeczy, byleby zabezpieczyć swoich ludzi. A według nas największą odpowiedzialność ponosi premier, który powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Premier nadrabia miną, ale kiedy odpowiadał na pytania dziennikarzy, widziałem w jego oczach strach. Donald Tusk to inteligentny człowiek, zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił i czego zaniechał. Doskonale wie, ze dał się wypuścić Putinowi.
[…] Zupełnie nie interesowałem się polityką. (…) Całe życie chciałem być komandosem, to było moje największe marzenie i się spełniło. Takie to było wtedy państwo polskie, taki wywiad, więc dla niego pracowałem. (…) Gdybym chciał pracować w Służbie Bezpieczeństwa, to bym poszedł tam, a ja chciałem iść do wywiadu. Był tylko jeden wywiad, a zdrajcą nigdy bym nie był. (…) Nawet gdybym był w złym wywiadzie i w złej parti, to myślę, że taki pomysł jak GROM mnie całkowicie zrehabilitował.
[…] Dla mnie przyjaźń to wielkie słowo. Jestem zakolegowany z Radkiem Sikorskim, którego uważam za prawdziwego męża stanu, znam też innych polityków. Pawła Grasia poznałem jeszcze w Ruchu Stu, bardzo go lubiłem, zainteresowałem sprawami obronności i zaufałem mu. Był nawet w radzie fundacji żołnierzy GROM, ale zawiodłem się strasznie. Okazało się, że będąc w rządzie, on od lat pełni funkcję nocnego stróża u Niemca! My w fundacji może nie mamy pieniędzy, ale mamy reputację, więc dla mnie ktoś pokroju Grasia nie jest człowiekiem honoru […]

Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.

[O GROMie wywiad dla Playboya 1/2011] To jedyna jednostka specjalna na świecie, w której przez dwadzieścia lat, przy kilkuset operacjach bojowych, w trakcie których wykończono ponad pięciuset terrorystów, nie zginął nawet jeden żołnierz.
PB: A kto to ci terroryści? Powstańcy afgańscy i iraccy?

PB: Dziwi wychwalanie Sikorsky’ego przez Petelickiego.

Takich Ludzi już jest bardzo mało… szkoda! to prawdziwy generał, niesamowity autorytet. odważny żołnierz, on powinien stanąć na czele rebelii i poprowadzić nas do zwycięstwa. Panie generale ! Czekamy na rozkazy. – Kapral OPK J.R.B.

PB: Czy data morderstwa Gen. Petelickiego nie zostala obliczona na wszczecie protestow podczas jewro2012 i rozprawienie sie z patriotami, pod pozorem zwalczania chuliganstwa? Uny upiekliby 2 gęsi: zabić Petlickiego być może znającego tajniki 10 IV, udupić “kiboli”.
AS: Tamci kibole to była prowokacja PiS-u! Byli prowadzeni na sznurku przez Gazetę żydo-Polską i żydo-Niezależną.pl.
Petelicki to żydowski prowokator i sługus. Inscenizuje napuszczanie na Tuska, a o konieczności przepędzenia całego UKŁADU, z USA i Izraelem na czele – nie mówił ani słowa!!! Widzę, że dajecie nabierać się na kolejną żydowską “ustawkę”!
PB: Niekoniecznie. Patrz materiały archiwalne powyżej w tym dziale.
Józef Bizoń: fragment wypowiedzi gen. Petelickiego dotyczący młodych ludzi, którzy głosowali na PO, plus jego stwierdzenie, że przyszłe wybory wszystko zmienią, a do tego pozytywny jego stosunek do Olechowskiego przy jednoczesnym zapewnieniu o powstaniu grupy niezależnych ekspertów, daje podstawy sądzić, że chodzi o wytworzenie przechwytującej czapy co by Naród Polski nie wyrwał się spod dotychczasowej kontroli. Skoro gen. Petelicki wymienia w kontekście pozytywnym m.in. Płażyńskiego, a nade wszystko Olechowskiego, to to oznacza, że to jest ich wewnętrzna wojna i Polacy winni trzymać się z daleka od tego.
PB: Petelicki wychwalal Sikorsky’ego w 2011, GROM zabijał “terrorystów” czyli powstancow (Irak, Afganistan?)
wyglada na nastepna wielka manipulacje emocjami Polakow – trzeba byc ostroznym.
Tadeusz Chołda: Zgadzam się całkowicie. Wypowiedzi jego są często sprzeczne same w sobie i w kluczowych sprawach politycznych brak logiki. Poza tym wychwalenie UE i gloryfikowanie NATO ?

…ciało, z ranami postrzałowymi… mógł popełnić samobójstwo…
PB: Strzelił sobie w głowę kilka razy?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/