“Kibole”

Bronisław Wildstein o Majorze Baumanie

Rafał Ziemkiewicz o Baumanie

PB: Szechterowo nie popuściło: nieco prawdy, ale włożone między tytuł uwłaczający kibicom-patriotom a końcową sugestią o ich rzekomym neonazizmie i rasizmie. Robią tak szechterciaki, bo polscy kibice nieodpowiadają ideologicznie dyktatom rasistowskiej judeocentrycznej plemienności, a nazizm wyreżyserowali i skonstruowali syjoniści i żydo-banksteria (a obecnie podtrzymują neonazizm — kto wie czy ci napiętnowani w giewu kibole to nie agentura albo użyteczni idioci sterowani przez mosiad). Ironią jest przylepić toto przeciwnikom judeocentryzmu, którzy próbują wyprostować kahalne sprawy w swych ojczyznach. Tak trzymać, politycznie niepoprawnie, KIBICE POLSCY!

EZ: Jasna Góra. V Pielgrzymka Kibiców (racowisko, ks. Wąsowicz)

PB: Jeśli zarzuty są prawdziwe, to wiadomo, dla kogo robił Petelicki. Stratfor i jego szefa, Friedmana, przeanalizowałem przy okazji zajawki o Wyszechradzie i komunikatu w Stratfor o ‘zabiciu’ Bin Ladena przez służby USraela. Zyd Friedman pokazał, że pracuje na wojnę z terrorem itp. moCIAdowe rzeczy. WikiLeaks to też ich robota. Więc nie mam ZADNYCH wątpliwości. Zastanawiam się tylko, skąd Mizia miał pomysł ogłoszenia Petelickiego patriotą polskim. Może ‘wywiadownia’ Petelickiego miała na kształt WikiLeaks manipulować dla judeocentryków polityką w Polin, żeby nie doszedł do głosu element patriotyczny? Skoro Petelicki tyle energii włożył w dobre stosunki z “kibolami”, być może jego zadaniem była kontrola tego rodzącego się niezależnego, rozproszonego ruchu młodych Polaków dla moCIAdu?

Kibice brytyjscy protestowali w Donietsku, niosąc trumnę z nazwiskiem b. gracza brytyjskiego, Sol Campbell. Rzucili w ten sposób wyzwanie histerycznemu przedstawieniu Ukraińców jako rasistów i antysemitów w programie BBC (28.5.2012), w którym Campbell przestrzegł fanów brytyjskich przed udaniem sie na Ukrainę, bo mogą wrócić w trumnie. Jego słowa spadły z nieba producentom programu BBC Stadiony nienawiści oraz zastępom dziennikurestwa, które od paru miesięcy opisują Ukrainę jako rasowo zacofaną, pół-faszystowską prowincję. Przekonawszy się, że Ukraińcy są normalni, a nawet mili, a twierdzenia Campbella i in. zupełną bzdurą, brytyjscy kibice zorganizowali protest dla wyrażenia swego oburzenia. Mendia określiły to mianem wygłupu, a kibiców — chorymi.

Zwykle mówi się o angielskich kibicach jako głupkach i rasistach, którzy wywyższają się ponad obcokrajowców. Tymczasem to BBC i klakierzy brukowi opisali Ukraińców jako zacofanych i uprzedzonych, a zwykli kibice obnażyli ksenofobiczne bajdurzenie. Kiedy jacyś kibice brytyjscy sporadycznie wdadzą się w rasistowskie przepychanki, mendia nazywają ich chorymi. A kiedy dają wyzwanie stronniczym stwierdzeniom w mendiach, te nazywają ich identycznie — chorymi i szokującymi.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/