Brednie michnikowszczyzny ws. Andrzeja Szuberta

Giewu Opole: Nawet po śmierci wyzywają od agentów SB

……………..

Odpowiedź Andrzeja Szuberta: List otwarty do Leszka Frelicha

kopia

…………………….
Andrzej Szubert: Było to tak:
GW przy wydatnej pomocy Bereszyńskiego i Ryszarda Gleicha przerobiła Gilewicza/Piasta na bohatera “S”. Wcześniej Bereszyński był po drugiej stronie barykady. Po “oświadczeniu” internowanych z Kluczborka, zmienił front i poszedł na służbę w GW. Opisałem to tutaj. Gleich, członek Zarządu Regionu “S” był “gwarantem” domniemanej uczciwości Piasta. Sprawa się rypła gdy moja żona dotarła do teczki Gleicha – TW “Renka”. Misterna konstrukcja kłamstw dwóch TW runęła – jeden TW wystawiał “gwarancję lojalności” drugiemu. No i skompromitowany został Bereszyński – samozwańcza “legenda opolskiej opozycji niepodległościowej”.
GW ruszyła do szturmu. Gleich wystąpił o odszkodowanie za areszt. Sąd w pobieżnym procesie uznał go za nie-agenta. Opisałem tę hucpę tutaj, także tutaj. W obronie Ryszarda Gleicha na łamach GW zaatakował mnie Bereszyński. W międzyczasie GW ten artykuł “skasowała”. Ale jest on dostępny. Wykazałem jego kłamstwa i manipulacje, także tutaj. Krótko potem Gleich wytoczył mi i żonie proces z powództwa cywilnego. Najbardziej bolą go “kwity” wiszące na stronie żony. Proces przegraliśmy mimo oczywistego faktu współpracy Gleicha z SB.
GW wznosiła się na szyty propagandowych kłamstw i manipulacji cytatami.
Odpowiedziałem na bełkot i kłamstwa GW m.in. tak:

“Najbardziej chamską i ordynarną manipulacją GW jest zdanie – cytuję:
“Z kolei Andrzej Sz. i Bożena Sz. domagali się oddalenia pozwu. Argumentowali, że “jest rzeczą notoryjną, że dyskusje i polemiki internetowe znacznie odbiegają od salonowej elegancji”.”
W manipulacyjny sposób GW wycięła z naszej obszernej na 4 arkusze maszynopisu odpowiedzi na pozew jedno mało istotne zdanie, ponadto wyrwane z kontekstu. GW robi to celowo, aby przedstawić nas jako osoby z zamiłowaniem uprawiające i pochwalające internetowe pyskówki i wyzwiska.”

Nastąpił ponowny perfidny, pełen kłamstw i pomówień atak GW. Odpowiedziałem, na wszelki wypadek wkleiłem odpowiedź i tutaj.
Nastąpił kolejny atak GW pełen kłamstw i pomówień. I moja odpowiedź, także tutaj i tutaj. Ostatnim atakiem z tej serii jest ten artykuł. Tym razem jako odpowiedź wybrałem szyderstwo. Skoro na normalne argumenty GóWno nie reaguje – to należy je wyszydzić. Tak wygląda “obiektywna prasa” w “wolnej Polsce”. I takie mamy sądy…
……………………
PB: Pyszny przykład dziennikurestwa! Czy Frelich i Żbikowska chcą się uwiecznić na sektorówkach “kiboli”? Szechter już tam jest, w hańbie większej niż potrafiłbym napisać na blogu. Internauci: kopiujcie, zwłaszcza z gadzinówki, bo ten szmatławiec może skasować kompromitujące wpisy i komenty. Nie ulega wątpliwości, że zasraniec żmijowy współpracuje z kolesiami w załganych sądach kneblujących prawdę w Polin. W pale się nie mieści, że po decyzji sądu 1-ej instancji, Szubert musiał apelować oczywisty przypadek!
Tak to żydomendia przekłamują rzeczywistość… patriotów zmuszono do “emigracji”. Zastąpili ich agenci i szabas-goje solidaruchy: Bolki Kone, Bereszyńscy i Gleiche, którzy zbierają laury za rzekome wywalczenie rzekomej wolności i rzekomej demokracji. Zydomendia i skorumpowani politykierzy na smyczy kompleksu jot wpajają nam jewro-raj jako kwintesencję tych “zwycięstw”, podczas gdy rabunek i zniewalanie Narodu trwają, a Judeopolonia coraz bliżej… Szubertowie na wygnaniu w ubóstwie, a Szechtery jak tuczniki przy korycie z napisem Polin otwierają wrota swjołoczy z Izraela i wyżymają Umęczoną. Za pierestrojki myśleliśmy, że gorzej być nie może — a tu podatek wykastrowany, emerytura po śmierci, masowe eksmisje,  zabójcze ubezpładniające chorobotwórcze scypienia dzieci, bezprawie w sądownictwie, zamach na ogródki działkowe, tera-przekręt z jewro2012, zalichwienie finansów państwowych, ubóstwo i patologie społeczne… zakazana niegdyś loża talmudinatów Bnai Brith, marsze żywych nienawistników i Orzeł zwieszony z hexagramu, globalne żydo-opluwanie Polaków, żydo-przekłamania historii, szczanie na Krzyż, gminne klauny w TV, redukcja programów nauczania, wciskanie zboczeń… podła opieka nad chorobami, tyrania bezpieki i służby chorób jak w USraelu,  globalne eksperymenty na Polakach z trującym GMO, fluorem, przymusem scypień… Na dodatek coraz nachalniej zaciągają wyniszczone polskie mięso armatnie na globalne wojny żydo-banksterii.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/