Dr Jerzy Jaśkowski: List do Newsweeka

W.Sz.P     Paweł Szaniawski
Newsweek
W nawiązaniu do przeprowadzonej rozmowy na temat  sondażu grupy IQS dla Newsweeka  na temat szczepień:
niniejszym informuje, że sondaż był prowadzony niezgodnie z zasadami minimum obiektywności.
Pytania nie dotyczyły szczepień ale odpłatności. W związku z faktem gwałtownego spadku siły nabywczej złotówki w ostatnim okresie, większość zaczyna oszczędzać. A więc pytanie nie może brzmieć czy szczepienia mają być bezpłatne tylko czy wogóle powinny być,  szczególnie na choroby ktore praktycznie nie występują.
Gdyby przeprowadzoić sondaż  co to jest tężec 99% ludzi nie ma pojęcia , jak widać to było na posiedzeniu senatu,  łącznie z senatorami.
Ekspert Komisji Zdrowia nie wie ile jest zachorowań na daną chorobę a ma podejmować decyzje? Vide transmisja z posiedzenia komisji.
Wg podręcznikowej wiedzy. odstęp czasu pomiędzy szczepieniami powinien wynosić minimum 6 tygodni a właściwie  3 miesiace czyli 12 tygodni.
Jeżeli rok czyli 52 tygodnie podzielimy przez 16 to wychodzi nam 3 z kawałkiem. Czyli innymi slowy wbrew podręcznikom wprowadziło się dodatkowe szczepienia.
Czyli od początku stosuje się schizofrenię, pseudonaukę.
Tzw eksperci rządowi nigdy nie opublikowali prac, któreby uzasadnialy tego rodzaju postępowanie, czyli zmianę terminów szczepień.
Dając taką ilość szczepień w krótkim okresie czasu wykazują się brakiem elementarnej wiedzy z zakresu toksykologii. W przeliczeniu na masę ciała dziecko powinno ważyć 1350 kg w tym okresie. Jak Panu wiadomo w Komisji są pediatrzy. Ciekawe który opisał dziecko o masie 1350 kg? i dlaczego jeszcze tego nie ma w księdze rekordow G.
Od 1964 roku obowiązuje ustawa zbierania danych powikłań poszczepiennych. GIS nigdy nie opublikował danych. Dlaczego?
Na jakiej podstawie funkcja kontrolna i handlowa jest w tych samych rękach.? Jest to sprzeczne od 2000 lat – prawo rzymskie, które podobno u nas jest podstawą wydawania przepisów.
Dlaczego większośc zwolenników szczepień prowadzi małe interesy sprzedaży szczepionek?
Rynek szczepionek w Polsce to jest ponad 2 miliardy złotych, czyli zakres większy aniżeli FOZZu. Co robi ABW i CBA?
Dlaczego pomimo braku przymusu w Niemczech i W. Brytanii nie notuje tam się epidemii a u nas tak np. 1974/4 epidemia Polio po szczepieniach. Epidemia  w 1991/2 roku na rzeszowszczyżnie?
Dlaczego w zależności od potrzeb GIS raz uważa szczepionki za leki a innym razem nie?
W załączeniu List otwarty, który otrzymali wszyscy Senatorowie . Po zadawaniu pytań wyraźnie widać, że większość nie bardzo wie o co chodzi, skoro Szef GIS potraktował ich jak przedszkolaków opowiadająć bajki.
Przed publikacją mojej ewentualnej wypowiedzi proszę o autoryzację.
Dodatkowo podaję prace dotyczące skutków szczepień.
Pozdrawiam
jj
Czyżby  tygodnik przygotowywał się do kampani promującej szczepienia?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.