Lipcowa rocznica Srebrenicy

PB: Wszystkie znane z Wiki misje, w których brał udział GROM, byly niechlubnymi żydo-wojnami. Na Balkanach, GROM schwytal domniemanego zbrodniarza wojennego, o ktorym o dziwo nic w Wiki, czyli najprawdopodobniej nie maja dowodow na niego, w dodatku ‘popelnil samobojstwo w Hadze’, jak liczni inni patrioci serbscy. Konflikty bałkańskie zaplanował i dyrygował kompleks jot, zbaczanie na rurociagi etc. to hasbara; wersja polska. Lektura uzupelniajaca o kompleksie jot, wiele przypadkow z Balkanow. O klamstwie srebrenickim:
– wyszukaj haslo ‘srebrenica’ w pliku pdf knigi Nato na Bałkanach
– seria art. na Grypa666 — ostatni.
Zaden badacz, w tym Diana Johnstone (mimo ze w 2009 r. na konferencji w Belgradzie prywatnie przyznala mi racje co do sprawstwa przez kompleks jot), nie odwazyl sie jeszcze zdemaskowac roli kompleksu jot na Balkanach. Nawet nie ceniony Prof. Chossudovsky, ktory odparl mi na tejze konferencji, ze nie wdaje sie w tematy egzotyczne. Widac wiec ze dyskutanci maja spore zaleglosci nt. balkanski, i to wiele lat po opublikowaniu przeze mnie faktow — autorzy zagraniczni wazniejsi od rodzimego? W Polsce pokutuje hasbara nt. zdarzen balkanskich, merdia katolickie przyczynily sie do tego wraz z michnikowem. Jak wiec byliby w stanie ocenic Petelickiego? A Balkany to tylko jeden temat w morzu zaklaman. Kompleks jot utrzymuje klamstwo o Srebrenicy, bo po fiasku procesu Miloszewicia tylko ono pozostaje uzasadnieniem:
– “humanitarnych nalotow” na Jugoslawie,
– utworzenia 2 panstw islamistycznych (skrajny islam) na Balkanach do dalszego rozpieprzania Zachodu w ogole (‘terrorysci’ 11 IX itp. atakow falszywej flagi powiazani z Balkanami, szkolenie bandytow w Kosowie na obecny wywrot Syrii…),
– demonizacji, przesladowania i dyskryminacji Serbii i Serbow,
– rozszerzenia ‘humanitarnych interwencji’ na Afganistan, Irak, Libie wg prototypu żydo-agresji i żydo-wojen, przecwiczonego na Balkanach.
Dlatego dosc prawdopodobne, ze i Karadzic ‘popelni samobojstwo’.

Polecam również lekturę “NATO na Bałkanach”

  • rozdział Legenda o Srebrenicy (włączony w 3 częściach do bieżącej serii)
  • Wielko-Serbizm (m.in. kłamstwa propagandy chorwackiej)
  • Wśród chorwackich braci (masowe zbrodnie nowej Chorwacji)
  • Operacje Błysk i Burza (ludobójcze działania ustaszy podczas II wojny światowej, takież czystki etniczne przez siły współczesnej Chorwacji).

W skrócie o tym i o roli kompleksu jot na Bałkanach.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/