Prof. Majewska: Szczepionkowe oszustwa

Szczepionkowe oszustwa

prof. Maria Dorota Majewska
Warto sie zapoznać z poniższymi linkami (osoby nie znajace angielskiego moga sie posluzyć tłumaczem google). Artykuły opisują skandaliczne oszustwa firm farmaceutycznych ( w tym producentów szczepionek ), które kosztuja ludzkość miliardy $ i skutkują milionami zabitych lub trwale okaleczonych ludzi rocznie.
Odnośnie szczepionek , dwoje wirologów uprzednio zatrudnionych w firmie Merck (producenta m.in. szczepionek MMR , Gardasil/Silgard), niedawno ujawniło wielkie oszustwa tej firmy dotyczace szczepionki MMR, promowanej rzekomo przeciw odrze, swince i różyczce.

Okazało sie, że Merck świadomie i celowo fałszował wyniki badań dotyczące skuteczności tej szczepionki w ochronie przed świnką. W celu zafałszowania wyników i oszukania agencji, które zatwierdzają leki, pracownicy Mercka byli zmuszani przez dyrekcję do dodawania zwierzecych przeciwciał do testów mierzących poziom wytworzonych przeciwcial we krwi zaszczepionych osób, aby stworzyc wrażenie, że szczepionka ta jest skuteczna. Te celowe manipulacje stanowiły potem podstawę do oszustw finansowych na miliardy dolarów , bo rząd, agencje ubezpieczeniowe oraz konsumenci kupowali te zafałszowane szczepionki „przeciw śwince, odrze i różyczce”, które wcale nie chroniły przed świnką.
Prawdopodobnie podobna sytucja dotyczy różyczki. Wystarczy popatrzyć na dane zachorowań z Polski. Każdego roku PZH raportuje do do WHO dużą liczbę zachorowań na świnkę i różyczkę wśród dzieci maksymalnie zaszczepionych przeciw tym chorobom.

Należy dodać, ze szczepionka MMR od lat jest znana sa jako bardzo groźna. Zawiera ona aktywne wirusy, które czesto są przyczyną różnych chronicznych chorób i powikłań poszczepiennych. W bazie VAERS najwiecej przypadków autyzmu zaraportowano właśnie po tych szczepionkach. A więc mamy tu do czynienia ze szczepionką nieskuteczną w ochronie przeciw chorobom zakażnym, ale bardzo skuteczną w okaleczaniu dzieci.
Podobna sytuacja dotyczy prawdopodobnie także wielu innych szczepionek, bo osoby zaszczepione często chorują na choroby przeciw którym były szczepione. Np. dane odnoszące się do szczepionek przeciw grypowych wskazuja, że osoby zaszczepione chorują na grypę częściej i częsciej z tego powodu umierają niz osoby nieszczepione. Po szczepionkach HPV (rzekomo przeciw rakowi szyjki macicy) odnotowuje sie zaś znaczną zachorowalność na tego raka oraz dużą śmiertelność dziewcząt i młodych kobiet.
W odniesieniu do tych faktów, obowiązek, czesto wręcz przymus szczepień praktykowany w Polsce, narzucony przez Sanepid i przypieczętowany przez Sejm, jest wielkim oszustwem, którego celem jest zabezpieczenie maksymalnych zysków dla producentów szczepionek i ich opłacanych agentów kosztem życia, zdrowia oraz funduszy społeczeństwa. Szczepionki nie tylko nie chronią przed chorobami, ale wielu przypadkach je rozprzestrzeniają. W krajach zachodnich szczepienia sa tylko dobrowolne i umieralność niemowląt i małych dzieci jest tam 2-3 razy mniejsza niż w Polsce. Natomiast w USA, umieralność dzieci Amiszów, ktorzy wcale nie szczepią swych dzieci jest mniejsza niz średnia umieralność wysoce wyszczepionych pozostałych dzieci. Dlatego zmuszanie do szczepień należy uznać za celowe działanie na szkodę zdrowia i życia Polaków.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/