Warunek dalszego uczestnictwa Piotra Beina w kampanii przeciw ludobójczej ustawie o szczepieniach

Po co Jane Bürgermeister oczernia Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga? Wspomniałem już o  zniesławieniu przez nią sojuszników. Marek Podlecki jako producent jest współwinny i odpowiadałby przed sądem za zniesławienie Alexa Jonesa i Wolganga Wodarga. Doskonale zna działalność Alexa Jonesa, a pomówienia Jane wzgl. obu osób łatwo zweryfikować — obowiązek reporterów Burgermeister i Podleckiego. Zrobiłem to na kolanie tutaj.
Nie podoba mi się, jak rozwija się ta kampania. Nie pojdę po trupach absurdalnie oczernionych sojuszników. Jane zrobiła to już w 2009 r. w stosunku do paru osób. Wtedy nie orientowałem się, teraz wiem kto jest kto i nie pozwolę na to. Chcemy walczyć z Wielkim Draństwem, a małego nie umiemy uporządkować!
Wzywam Marka ponownie, by wyjaśnił tę sprawę. Filmik może istnieć bez zniesławień. Niech je robi Jane na własnym blogu. Nie będę uczestniczył w kampanii, która wykorzystuje dla swego sukcesu szkalujące materiały.
Marek Podlecki: Piotr, nic sam nie będę usuwał. Chyba, że będzie taka wola większości. Skąd wiesz czy nie ma racji. To jest jej prawo – została potraktowana jak śmieć przez Alexa, ty też byś mówił podobnie. Zresztą nazwisko Jane w koalicji było by bardzo przydatne. Masz możliwość wciągnięcia Alexa Jonesa?
Piotr Bein: Wciagnac Alexa po tym szkalowaniu z twoja pomoca?! Wolfganga tez? Chyba zartujesz… W zadnej koalicji z toba (a tym bardziej z Jane) nie zycze sobie byc, jesli nie wyjasnicie sprawy znieslawien albo nie odetniesz sie od nich.
Piszesz po raz kolejny Skąd wiesz czy nie ma racji. To jest jej prawo… Weryfikacja pomowien to jest pierwszy obowiazek reportera przed publikacja. Do tego jestes producentem tego filmiku! Zweryfikowalem za ciebie we wpisach u mnie po polsku i angielsku, ignorujesz to. Jesli potrzebujesz glosowania w tej oczywistej kwestii, za ktora jestescie wylacznie odpowiedzialni Jane i ty — to żenada… Robisz brukowca ze swej witryny. Odrzucasz potencjalne poparcie ogromnego grona zwolennikow Alexa (i ideowo spokrewnionych czolowych dzialaczy i publicystow) w Polsce i globalnie.
Nikt nie ma prawa znieslawiac! Jane nie uzasadnila swych twierdzen nt. tych osob, dowody na necie pokazuja zupelnie co innego.
To jest ostatnie moje ostrzezenie. Daje ci 24 godziny od stempla niniejszego komentu na twym portalu na oficjalne odciecie sie od tych znieslawien, albo ja odcinam sie od twej inicjatywy.
Alex rzekomo zignorowal Jane — czy poza jej relacja wiadomo, o co poszlo? Jane nie raz znieksztalcila fakty, zeby oczernic osoby ktorym chciala zaszkodzic niewiadomo czemu, raz nawet w moim przypadku.
Nawet jesli z jakichs powodow Alex nie mial z Jane zapowiedzianego wywiadu, jest to epizod osobny, nie dajacy jej prawa do szkalowania calej dzialalnosci Alexa ws. szczepien.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/