Piotr Bein wycofał się z kampanii MonitoraPolskiego z powodu zniesławień Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga przez Jane Bürgermeister / Piotr Bein withdrew from a campaign due to Jane Bürgermeister's libels about Alex Jones and Wolfgang Wodarg

English summary / Po polsku poniżej
A producer of Jane Bürgermeister’s video statement containing libels about Alex Jones and Wolfgang Wodarg, Marek Podlecki replied to my request for verification of her claims that he needs more time to clarify. I have not found his arguments convincing so far, and so decide to withdraw from Podlecki’s coalition against the genocidal bill regarding forced vaccinations in Poland. I will continue to independently contribute to the public protest through both my blogs. I might re-join Podlecki’s coalition after he presents substantiations of Bürgermeister’s  claims against Jones and Wodarg, or distances himself from her libels presented in both versions of the video he has produced, whatever the case may be. Background of the case in English.
…………………………………………
W odpowiedzi do MonitorPolski, w formie komentarza tamże,
Marek, rozumiem, masz ważniejsze sprawy niż zniesławienie jakichś tam pionków, którzy i tak oleją Jane i twoje filmiki po tym, co razem „osiągnęliście”.
Nie mam prolemu z Jane, wbrew twej sugestii. Ona ma problem z uzasadnieniem swych pomówień, nie od dziś. Jak przyznałeś, już podczas nagrywania byłeś świadom przesady Jane. Chodzi o niebagatelne osoby. Czym różni się tu twoje dziennikarstwo i produkcja od załganych merdiów, które zwalczamy? Twój awatar detektywa z lupą jest kpiną. Daję ci znać od paru tygodni, miałeś dość czasu, żeby sprawdzić i naprawić. Szkód łatwo nie odwrócisz, filmik rozszedł się w obu językach. I ty sugerowałeś następnie, żebym zwrócił się do Alexa o poparcie kampanii w Polsce!
Z materiałów na necie wynika, że twierdzenia Jane nieodpowiadają prawdzie. Próbujesz mimo to usprawiedliwić Jane w innych twych komentach, zamiast sprawdzić podane na tacy weryfikacje. Poza pretensją do fiaska wywiadu z nią u Alexa (a co on o tym?), Jane nie przedstawiła żadnych wiarygodnych uzasadnień. Jeśli Alex odmówił jej pomocy w niebezpieczeństwie, to przede wszystkim to powinna była ujawnić. Może ni ejest pewna, że tak było? Mnie też bzdurnie oczerniła publicznie. Podobnie z Wolfgangiem Wodargiem, a przedtem z innymi.
Gdybanie, plotki i domysły to nie dowody. Wymieniasz w jej obronie, „proroctwo” Jane (ignoranckiej w polityce Europy Wsch. i Polin) po 10 IV. Ona tego nie przywiozła do Polski, oparła się na spekulacjach krążących w tym czasie, powołała się na swą koleżankę Danusię, jako źródło informacji! 2009 r. spotkaliśmy Danusię, znasz jej mentalność. Agent służb, które planowały lub wykonały 10 IV (tylko oni mogli znać wtedy fakty), nie ujawniałby prawdy w sposób ułatwiający identyfikację gwizdkowego.
Ww. i poprzednie zniesławienia oraz luki w solidności reporterskiej Jane i jej ignorancja ws. politycznych, ujmują jej działalności przeciw szczepionkom, zasiewają wątpliwości np. u licznych zwolenników Alexa i Jane, w Polsce i globalnie. Nie wyjaśniłeś zniesławienia przed publikacją filmików.
Masz na forum zwolenników-hipokrytów, a popularność i ich opinie są dla ciebie ważniejsze od prawdy; pozwalasz im zniesławiać i ubliżać mi. Jako jeden z pierwszych poparłem twą akcję 2 blogami, zlinkowałem do materiałów z twego portalu, zamieściłem list do Kopacz od Peryskopa, który teraz mnie opluwa i zniesławia. Nikomu nic podobnego nie zrobiłem na twym forum. Nikt nie ma prawa tego robić, a chrześcijanom nieprzystaje to. A jednak, podobnie jak z filmikiem Jane, przyzwalasz na to, dla pomylonego dobra sprawy i utrzymania popularności forum i portalu. Wolność słowa to nie prawo do zniesławiania! Nie chciałeś upodobnić się do faszystów czy komunistów, a ubrałeś ich neo-liberalne piórka.
Proszę wykreśl moje poparcie twej kampanii, a gdy Jane poda uzsadnienie wzgl. obu pomówionych i będzie jeszcze miejsce, to mnie dokooptujesz, ale tylko pod warunkiem, że z wolnością słowa połączysz obowiązek poszanowania praw innych.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

46 comments

 1. Pingback: keith urban
 2. Pingback: Leading disease
 3. Pingback: Agen domino 99
 4. Pingback: ls400 ecu repair
 5. Pingback: file county papers
 6. Pingback: quality hid lights
 7. Pingback: divorce hbo time
 8. Pingback: file free online
 9. Pingback: divorce song prank
 10. Pingback: make additional
 11. Pingback: Cabinets Brings

Comments are closed.