Biegunkowa defamacja i zablokowanie za próby ochrony dobrego imienia MonitoraPolskiego i Marka Podleckiego

Biegunkowa defamacja i zablokowanie za próby ochrony dobrego imienia MonitoraPolskiego i Marka Podleckiego

Piotr Bein 16.7.2012 (w miesięcznicę apelu do opluwaczy o pojednanie)
Dyskusje na forum MonitorPolski przybrały dziwaczny obrót. Chroniony tam gwoli wolności słowa i domniemanej ochrony przed mosiadowymi zamachowcami i hasbasistami… kagiebowskimi agenciurami i trollami, Tadek Kisiel (Zenobiusz) ku zdumieniu tysięcy forumowiczów przepoczwarzył się w … dra mgra inż. Macieja Pokorę (Peryskop). Nie dziwię się, zważywszy na uprzednie zachowania Pokory i zniesławienia – wyeksponowane przez niego samego publicznie, w vendetcie na domniemanym  konkurencie od 2009, przebiegłym i podstępnym hasbarnikiem Beinem.
Początek Monitorowej Wiosny
Ponieważ wystąpiłem ws. „flagowej” dla forumowiczów MonitoraPolskiego, manadatowany przez Społeczność Międzymonitorową, Perykop utworzył Czystopolski Front Forumowy (CFF) na wzór wyzwalanych Libii i Syrii. Zaopatrywani przez koszerne demon-kracje w ciężką broń wolności słowa, rebelianci CFF sukcesywnie oczyszczają monitorowe rewiry spod wrażej totalitarnej dominacji, wprowadzając mierno-krację i upragniony przez forumo-lud pokuj i spokuj.
Dalsze szczegóły i wiadomości na bieżąco – patrz WdebkaPlik (OSTRZEZENIE: nie dla słabych nerwowo i antyseptycznych).
Tło
Wobec niedawnej publikacji filmików Marka Podleckiego ze szkalującą wypowiedzią Jane Bürgermeister, próbowałem ratować sytuację jaką mój Przyjaciel od czasu świnioka 2009 stworzył sobie i Ruchowi Antyscyp w pędzie zatrzymania następnej „pandemii”. Pisałem mu emaile i komentarze na jego forum, skajpowaliśmy, opublikowałem krytyki po polsku i angielsku. Bezskutecznie, toteż odciąłem się od zniesławień przez Jane. Straciliśmy potencjalne poparcie polskich kampanii przez Alexa Jonesa i Wofgaga Wodarga oraz ich zwolenników w Polsce i globalnie. Jane straciła reputację wśród osób obeznajmionych z działalnośią Jonesa i Wodarga (stąd odmowa portalu GodLikeProductions publikacji filmików Marka z Jane?).
Skutek był przeciwny niż potrzeba Kampanii, być może ważniejszej niż tej w 2009 r. przeciw histerii H1N1, bo scypo-ssyny skoncentrowali globalny zamach na Polakach, w tradycji testowania ludobójstwa na Wisłą. Dla profitów Wielkiej Farmacji i ich biurokurew między Bugiem i Nysą, do scyp-ustawy dopisano totalitarny przymus – pogwałcenie podstawowych praw człowieka, prawa jewrounijnego i Konstytucji RP, przy oczywistej manipulacji gwoli zysków i neo-mengelowskiej medycyny wyłącznie w Polin.
Rozmazał się szajs defamacji
Dyżurne czubki na forum MonitorPolski jubilowali „wpadkę” Beina – hasbarnego mieszańca bez dyplomu z Polin, zdrajcy, tchórza i niedorajdy, co tupie jak mu niepotaknąć i niedać $. Jane i Podlecki nieskazitelni, Alex be… W łgarskim dziedzictwie fary-zausznym przedstawili własne wersje ogólnie już znanych kabotyńskich chucp Pokory, uzupełnionych absurdami o banksterskim ocipienia Beina dla klimatu oraz zdesperowaną hasbarą dratewszczyzny 2009.
Defamacje w szufladzie, jeśli kto ma ochotę umaić się łajnem.
Knebel wolności słowa
Najlepszy mój od 2009 cyber-przyjaciel, wystawił nas na ciężką próbę: odmówił usunięcia defamacji od ww. toważyha CFF, bo na forum chce wolności słowa! Niepomogły me emajle, że wolność pociąga obowiązek poszanowania praw innych bla bla. Mój przyjaciel mógł tylko zakodować „Bein” do blokownika, żeby nikt nie śmiał wymienić mego nazwiska na forum! Mudżahedini CFF rzadko nazywają mnie prawidłowo, a jak już, to robią orto-błędy w przydługawym nazwisku (LOL!!!) – więc blokada psu na budę… Marek radośnie powiadomił mnie o niedźwiedziej przysłudze: zmień adres emajlowy, bo twe komenty nie wejdą przy tej blokadzie. Great! Za mało miałem przesuwania papierków na biurku i haseł do pamiętania…
Tak więc zablokowal mnie Przyjaciel, bez możliwości odpisknięcia gnojkom i skór-wielom. Spoko ‘Polak’, to od „noszący wiele skór”, jak wilk np. owczą; a ty myślałeś, że co? :<}
Za to „dobrze” mi życzącym zrobił dobrze (15.7.2012), usuwając z moich ripost identyfikację tchórzliwych anonimów:
Uwaga: zablokowałem nazwiska osób, które chcą występować pod nickiem. Komentarze zawierające te nazwiska nie będą się po prostu ukazywać. Inne, które je zawierały, zostały wymazane na prośbę tych osób. Niestety, nie mam czasu moderować w tej chwili tego bloga – prowadzimy obecnie akcję na Wybrzeżu. […] Uwaga: Ponieważ biorę obecnie udział w akcji Stowarzyzszenia Przeciw Bezprawiu i „Niepokonanych” na Wybrzeżu, to mam utrudnioną kontrolę nad blogiem. Za wszelkie utrudnienia przepraszam.
Przepraszam Cię, Marku, że wtranżalam się w Twe akcje i kampanie…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/