Zrzut z MP 15.7.2012: http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/

Monitor Polski

Blog Marka – PRAWDA ZWYCIĘŻY

Zagrożenie szczepionkową zagładą bardzo realne

Coraz wiecej faktów wskazuje, że producenci szczepionek wraz z WHO przygotowują się do przymusowego wyszczepienia miliardów ludzi zabójczymi szczepionkami przeciw ptasiej grypie. Chcą to czynić na podstawie wyssanych z palca teorii i urojeń producentów oraz biurokratów (dla zysków) , bez żadnych dowodów istnienia jakiejkolwiek pandemii czy epidemii tej grypy, do której prawdopodobnie nigdy nie dojdze. Teraz już wiemy, że Polska została wybrana na taki kraj białych ludzi przeznaczonych do tych ekperymentów i prawdopodobnej szczepionkowej zagłady. Pamiętajmy, że właśnie ta szczepionka zabiła parę lat temu kilkunastu bezdomnych Polaków (w Grudziądzu), którym podstępnie ją podano. Sprawę wyciszono, nikt nie odpowiedział za tę zbrodnię. Taki właśnie los przygotowały Polakom polski Sejm i Senat . Nie można mieć co do tego złudzeń.

Prof. Maria Dorota Majewska, e-mailem

Ocena artykułu
Rating: 5.5/6 (39 votes cast)

374 thoughts on “Zagrożenie szczepionkową zagładą bardzo realne”

 1. Przymusowe szczepienia, Sanepid jak ABW – by żyło się lepiej

  Rating: +11 (from 11 votes)
  • Wladza Policja ABWi inne bandyckie ugrupowania.To wrog publiczny NR.1.To oni morduja patriotow Polskich.Tych ktorzy maja odwage mowic prawde..Co prawda spoleczenstwo Polskie
   niema legalnego dostepu do broni.Ale siekiere noz zawsze masie pod reka..POLACY POLACY POLACY ..WLADZA TA TO WROGOWIE NARODU POLSKIEGO…I NIEMAMY OBOWIAZKU WYKONYWAC ICH ROZPOZADZEN.TO WLADZA OKUPACYJNA…

   Rating: +2 (from 2 votes)
 2. Pobity przez policjanta idzie do więzienia! Apelacja odrzucona.

  Rating: +14 (from 18 votes)
  • komentarze:
   Chore poprostu chore… Ludzie obudzcie sie, kogo wy wybraliscie? By w Polsce Polacy byli bici? i za co? za to ze sa Polakami?
   oto Polska tuska…
   Nowa polska – stalinowska.
   A teraz zastanówmy się – funkcjonariusz własnego państwa nazywa patriotę „nazistą”. Czy to funkcjonariusz rzeczywiście tego państwa ,czy jakiejś obcej siły w nim umocowanej. Analogiczna sytuacja,gdy oficer pruski batożył polskiego patriotę 100 lat temu.Miał jednak do tego prawo,Polska była pod zaborami.Lecz dziś nie jest, kogo więc reprezentuje ten policjant,prokurator i sędzia?

   Rating: +27 (from 27 votes)
  • Ten materiał pokazuje tak naprawdę jaki kierunek obrał nasz nierząd – skoncentrować się na uczestnikach marszu ( Polakach ) a bojówki niemieckie uniewinnić.
   Czy tym osobom nie może pomóc prawicowy adwokat za przysłowiową złotówkę lub też za darmo ? Dlaczego tak się dzieje i nikogo to ze znawców prawa nie zainteresuje , że sądy idą po wytyczonej odgórnie linii ?

   Rating: +16 (from 16 votes)
  • @felicyta
   nie mam zdania o tym drugim, młodszym chłopaku (ale niby czemu miałbym nie wierzyć jemu, a wierzyć policjantom, poza tym w areszcie nie należy bić nieagresywnych aresztantów); natomiast co do tego starszego chłopaka – przecież to jest, k***a skandal! widziałem filmik z 11 listopada, widocznie tzw. wysoki sąd ma tzw. inną optykę; a poza tym – już bez żadnych wątpliwości: Polacy dostali 3 miechy bez zawiasów, Szwaby – usłyszały tylko auf wiedersehen…; ten wrzód nabrzmiewa, i wkrótce pęknie, czuję to! i boję się tego (bo nikt nie wie, jak to się skończy) ale jednocześnie czekam z nadzieją na tę chwilę (BO TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE!!!!!); załączam różne wyrazy – przede wszystkim dla p. S(zcz)uki!!!!!!!!!!

   Rating: +3 (from 7 votes)
  • Australia – Trzy szczepionki dla kurcząt zmutowały i teraz masowo zabijają
   http://losyziemi.pl/australia-trzy-szczepionki-dla-kurczat-zmutowaly-i-teraz-masowo-zabijaja/

   Rating: 0 (from 2 votes)
 3. Wywaleńcy
  Mam mieszkanie własnościowe, ani grosza długu. Właśnie zostaliśmy z niego wyeksmitowani. Na podstawie decyzji sądu sprzed 10 lat. Przyszli zupełnie niespodziewanie, spakowali nasze życie i wywieźli do kanciapy na drugim końcu miasta
  http://wolnemedia.net/gospodarka/wywalency/
  Sanepid będzie szpiegował internautów?
  http://wolnemedia.net/prawo/sanepid-bedzie-szpiegowal-internautow/

  Rating: +12 (from 14 votes)
  • Jeżeli chodzi o mieszkania własnościowe, też w różnych miejscach różnie kasuje się obywateli.
   W moim mieście za własnościowe mieszkanie płacę – czynsz ( uzależniony od ilości zameldowanych osób , fundusz remontowy , śmiecie , ścieki od ilości zużytej wody.
   Gmina oddalona od miasta 20 km – blok byłego szpitala , przejęty przez lokalne władze.
   1 – mieszkania gminne – czynsz, ogrzewanie, ścieki , śmiecie itp
   2 – mieszkanie wykupione od gminy – ogrzewanie, ścieki , śmiecie
   Przychodzi czas podwyżki – pierwsza grupa 150 %
   – druga grupa 90 %
   Tu jest moje ale – jak to jest że poza miastem za własnościowe nie płacę czynszu a w mieście bulę aż miło!?

   Rating: +5 (from 5 votes)
   • zalezy czy masz własność hipoteczną i zarządza wspólnota ew.firma prze nią wybrana i nad wszystkimi oplatami debatują i decyduja mieszkańcy czy spółdzielcze i wtedy mało co masz do gadania – ale mozna się i od nich wydzielic, tylko trzeba znaleźć grupę ludzi – znam jeden blok, ze połowa zarzadza społdzielnia, a połową mieszkańcy.

    Rating: +3 (from 5 votes)
   • A podatek gruntowy to jegomość płaci ? To tak samo jak sprzedałeś samochód i nakazać by ktoś kto kupił płacił haracz! Fajne ! Czy jest to twoje ? POzdrawiam !

    Rating: +1 (from 1 vote)
  • co się łamies,ja nie mam nic to za niczym mi się nie tęskni;]

   Rating: +1 (from 1 vote)
 4. Czy Marszałek Kopacz nie dopełniła obowiązków ?
  „Sąd nakazał prokuraturze wszcząć postępowanie w sprawie domniemanego niedopełnienia obowiązków przez byłą minister zdrowia Ewę Kopacz (PO). Miałoby to polegać na dopuszczeniu do refundowania leczenia lamiwudyną, która – według chorych – w dłuższej perspektywie ma szkodzić.
  W czerwcu Sąd Okręgowy w Warszawie przychylił się do zażalenia złożonego przez chorych na wirusowe zapalenie wątroby typu B na odmowę wszczęcia śledztwa przez stołeczną prokuraturę w tej sprawie z listopada 2011 r. Decyzja sądu nie przesądza wyniku śledztwa.
  Sąd zgodził się z argumentacją skarżących, że prokuratura nie podjęła należnych czynności, by sprawdzić zasadność doniesienia złożonego w 2011 r. przez chorych i Fundację „Gwiazda Nadziei”.
  Według tej fundacji, sąd nakazał prokuraturze m.in. przesłuchanie krajowego konsultanta w dziedzinie chorób zakaźnych dr. hab. Andrzeja Horbana, po którego rekomendacji Ministerstwo przygotowało podpisany przez Kopacz program terapeutyczny leczenia wzw typu B. Przesłuchani mają zostać również eksperci z Polskiej Grupy Ekspertów HBV, którzy przekazywali pani minister rekomendacje zmian w programie terapeutycznym, dotyczące m.in. zaprzestania powszechnego stosowania lamiwudyny w pierwszym rzucie leczenia wzw typu B.
  Doniesienie było reakcją chorych i organizacji broniącej praw pacjentów na zalecenia Ministerstwa dotyczące stosowania w terapii przewlekłego wzw typu B lamiwudyny. Według Fundacji „Gwiazda Nadziei” w okresie 5 lat u 80 proc. leczonych osób powoduje ona nieodwracalny proces mutacji wirusa, prowadzący do znacznego zmniejszenia odpowiedzi na leczenie. Następstwem mutacji wirusa jest także obniżenie skuteczności leczenia wszystkich kolejnych podejmowanych terapii, nawet tych prowadzonych lekami nowej generacji, co może prowadzić do marskości, raka wątroby, a nawet przedwczesnej śmierci”
  PAP
  Pomijając fakty przedstawione powyżej ,należy zadać sobie pytanie o powody popełnienia domniemanej „pomyłki” …
  Dlaczego przez gęste sito weryfikacji w Ministerstwie Zdrowia przeszedł lek który może szkodzić w tym zabijać pacjentów ? Kto opiniował produkt ? Jaką drogę przeszedł ? Od kiedy jest na polskim rynku … I tym podobne kluczowe kwestie…
  Dodatkowo nie zaszkodziłoby aby jakaś służba powołana do tego ,oderwała się na moment od podsłuchiwania obywateli i sprawdziła dla „świętego spokoju” bilingi urzędników Ministerstwa Zdrowia i przedstawicieli producenta leku … oraz możliwych potencjalnych lobbystów …
  Ot tak dla wyczerpania procedur …
  I na koniec nasuwa mi się pytanie …
  Prokuratura prowadzi śledztwo.
  Przeciwko Ewie Kopacz.
  Nie w sprawie a przeciw osobie …
  Konkretnej i prominentnej.Mogącej zastąpić Prezydenta Rzeczpospolitej …
  Czy przypadkiem nie jest tak ,że sąd podejmując decyzję w uzasadnieniu przedstawił konkretne fakty ?
  Czy zatem Najważniejszym politykiem na naszej scenie politycznej powinna być osoba na której ciążą uzasadnione podejrzenia ?
  Nie przesądzam.
  Nie znam materiałów.
  Analizuję fakty.
  A te dla Pani Marszałek wydają się być nieubłagane …
  Choć zawsze jest poduszka powietrzna w postaci immunitetu …
  Lub można powtórzyć ostatnie słowa skierowane do posłów od Palikota …
  „Mam honor. Zostaję” …
  http : // lubczasopismo.salon24.pl/florian/post/433332,czy-marszalek-kopacz-nie-dopelnila-obowiazkow

  Rating: +10 (from 10 votes)
  • Tak z własnej praktyki: ostatnio miałam czelność zachorować na zatoki z całym tałatajstwem rzecz jasna okolicznym. Dostałam receptę na antybiotyk. Antybiotyk kosztował rzecz jasna 4krotność tego, który chciałam dostać. Nazywa się Fromilid uno. A że jestem zboczeńcem zanim przyjęłam przeczytałam sobie ulotkę. I tutaj zaczął się mój paranoiczny śmiech. Mianowicie ULOTKA INFORMACYJNA w części o możliwych działaniach niepożądanych zawiera takie stwierdzenia jak: „istnieją doniesienia o przemijających działaniach niepożądanych na ośrodkowy układ nerwowy taki, jak zawroty głowy, w tym pochodzenia błędnikowego, niepokój, bezsenność, koszmary senne, szumy uszne, STANY SPLĄTANIA, zaburzenia orientacji, OMAMY, PSYCHOZY I DEPERSONALIZACJA. Związek przyczynowy ze stosowaniem klarytromycyny nie został udowodniony”, „informowano o PRZEMIJAJĄCEJ utracie słuchu, ustępującej ZAZWYCZAJ po odstawieniu leku”, „informowano o toksycznym działaniu kolchicyny, kiedy stosowana była jednocześnie z klarytromycyną, zwłaszcza u osób w podeszłym wieku. Działanie to obserwowano NIEKIEDY u pacjentów z niewydolnością nerek. U NIEKTÓRYCH z tych pacjentów nastąpił zgon”. I ja się tutaj pytam – od kiedy ulotka informacyjna do leku refundowanego jest skonstruowana jak cholerny esej? Co to za kwiatki „niekiedy”, „u niektórych”, „istnieją doniesienia”? Gdzie wymogi, by po badaniach klinicznych w ulotce zawarte były RZETELNE informacje na temat stosowania leku? Zresztą, o czym my mówimy, jak lek na zapalenie gardziołka i katarek może u niektórych pacjentów wywołać zgon…
   Tak właśnie pilnują naszego bezpieczeństwa. Za to im właśnie płacimy. Za to, że taki dostanie pieniążek za akceptację, lekarz dostanie pieniążek za wypisanie odpowiedniej ilości leku (jak takie nagrody serwowane lekarzom przez koncerny farmaceutyczne mogą być w ogóle etyczne i zgodne z prawem? nie wiem). Wszyscy zadowoleni. A Ty umieraj, jeśli należysz do niektórych.

   Rating: +3 (from 5 votes)
   • Ruda, mam nadzieję, że wyleczyłaś się bez „leku na skutki uboczne” ?
    Na tym blogu już przerabialiśmy te efekty niepożądane do zgonu włącznie. Ale dla kogoś kto po raz pierwszy dostanie taki cymes z taką ulotką, to zwykle jest szok.
    Zawartość tego rodzaju charakterystyki medykamentu – bo jest to przecież lista skutków jego zażycia – świadczy o upadku medycyny, a farmakologii w szczególności.
    Natomiast praktyczną przyczyną dlaczego producenci stosują taką praktykę jest chęć uniknięcia odpowiedzialności finansowej za wywołane szkody na zdrowiu pacjenta. Na zasadzie – przecież uprzedzaliśmy.
    Pozdrawiam!

    Rating: +5 (from 5 votes)
   • @ A Ty umieraj, jeśli należysz do niektórych.
    -uwazam, ze najnowsze leki sa najczesciej tak opracowywane, zeby przynosily jak najwiecej skutkow ubocznych ze smiercia wlacznie. To nie przypadek ani niemoznosc opracowania lekow bez skutkow ubocznych, to celowe dzialanie bigfarmy nastawione na zarobek i depopulacje. Upomninajcie sie o leki strasze typu penicylina.

    Rating: +3 (from 3 votes)
 5. Szczepienia – historia prawdziwa
  Marta Władymirow, matka dwuletniego synka opowiada swoją historię na temat szczepienia jej dziecka i wynikłych z tego komplikacji. http://www.youtube.com/watch?v=iZQfU4NmkY0
  Już teraz słychać zapowiedzi, że jeśli CETA przepadnie tak jak jej poprzedniczka to KE może wprowadzić kontrowersyjne zapisy nawet bez pytania członków Unii. Takie uprawnienia daje Traktat Lizboński.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/acta-20-czyli-ponowna-proba-przepchniecia-nowego-totalitarnego-prawa

  Rating: +9 (from 9 votes)
 6. David Icke – Nie szczep się! … Dlaczego? (Napisy PL) http://www.youtube.com/watch?v=N7Zeru6QAvk

  Rating: +11 (from 11 votes)
 7. Zenobiusza nie trzeba banować, jego trzeba wyp… z komentarzy.

  Rating: -2 (from 18 votes)
  • Być może.Ale dalej pozostanie problem ,czy będzie to skojarzenie śmiertelnego wirusa,ze śmiertelna szczepionką,To wariant najbardziej racjonalny.Gdy szczepieni zaczną masowo umierać ,powie się że wirus zmutował ,i jest następna szczepionka,Wtedy ludzie rzucą się pod igłę.Opornych ,czyli świadomych,będzie się wyłapywać i szczepić pod przymusem.Dla tego te setki niemerytorycznych komentarzy zalewające blog ,od paru dni,wołają o pomstę do nieba.Nie ma żadnego sensownego materiału,a akcja zbierania dowodów jest biciem piany.Jeśli to się natychmiast nie skończy ten blog i sam Marek będą niewiarygodni ,coraz bardziej.Dzisiaj wstawiłem ,nie tylko ja trochę istotnych materiałów.Te nie moje wkleiłem na wpisy na moim blogu.Konia z rzędem ,temu kto je znajdzie tutaj,Wszystkie zamiast wywołać dyskusje zostały przykryte bagienkiem ,skod którego sterczy peryskop, a i nałókowcem kręci…

   Rating: -9 (from 25 votes)
   • Zaraz przyjdzie Peryskop i ci znowu skopie pupcie :) Tylko napisze to co twierdziłem już rok temu, że powodem tego całego bajzlu i wojen na MP jest twoja osoba i dziwne że Marek jeszcze cie nie zbanował dla dobra bloga i czytających, bo niefajnie sie szuka info. w takim syfie jak np. w poprzednim temacie. A ty jesteś opłacana hasbara i już od dawna to wiadomo.

    Rating: +4 (from 22 votes)
    • Posiłki przybyły.

     Rating: -2 (from 18 votes)
     • @”Nie ma żadnego sensownego materiału,…”
      Która to juzkolejna żenada, bo zaprzestałem liczenia… :-(

      Rating: +2 (from 12 votes)
      • @”Dla tego te setki niemerytorycznych komentarzy zalewające blog ,od paru dni,wołają o pomstę do nieba.”
       hahhahahahahaha
       I kto to pisze – szczyty obłudy
       żenada n+1

       Rating: +6 (from 6 votes)
      • Zenonada !

       Rating: +1 (from 7 votes)
     • Czyżbyś miał dowody ludobójstwa.??
      Znalazłeś je ,no brawo.
      To dawaj,co tak tajemniczo.
      Nie wstydź się ,dawaj !!!

      Rating: -6 (from 10 votes)
      • Dowody to można mieć na razie na PRZYGOTOWYWANIE możliwego ludobójstwa…
       Tego dowodu (jak zdaje się sugerował w swym liscie dr Jaśkowski) dostarczyli nam chyba trochę niechcący (bo być może w sporej części nieświadomie) posłowie w postaci zaklepanego projektu. Teraz tylko dowiedz się, kto jest autorem i już…
       A ustawa, gdy wejdzie, jesli znajda się szaleńcy -ludobojcy, którzy zaczną ją realizować i wprowdzać w życie np. przymusowe szczepienia czy leki, wybitnie to umożliwi, nieprawdaż?
       Jak chyba wiesz z logiki, której cię podobno uczono, dowodzic można czegoś, co miało miejsce, a nie coś z nieokreslonej jeszcze przyszłości…
       Trochę panuj nad sobą, bo już chyba prześcigasz w grafomanii myślącą, dziś baaardzo powściągliwą ;-)

       Rating: +3 (from 5 votes)
       • Zbieramy dowody na proces przeciwko ludobójcom w Rządzie i Sejmie
        Trochę panuj nad sobą, bo już chyba prześcigasz w grafomanii myślącą, dziś baaardzo powściągliwą
        Tyle masz do powiedzenia,na temat,sugerować że mam jakikolwiek kontakt z Mysląca @ po peryskop@ tak zalecił,??

        Rating: -5 (from 7 votes)
       • juz pisalem tu i w innych akcjach, ze planowanie czy przygotowywanie ludobojstwa (do ktorego moze nawet ni edojsc), takze jakikolwiek wspoludzial w tych dzialaniach – jest ludobojstwem wg Konwencji o Ludobojstwie

        Rating: +8 (from 8 votes)
        • Ciekawie jak by wyglądał ten współudział w świetle znichęćania do wszelkich inicjatyw które próbowałem rozpropagować.

         Rating: -5 (from 7 votes)
         • dokladnie tak, jak w Konwencji, tylko po co sie paprac drobiazgiem tutaj, kiedy sa grube ryby na celowniku?

          Rating: +6 (from 6 votes)
        • @grypa
         To bardzo cenna informacja i zmienia postać rzeczy. Sprawę trzeba przemyśleć w takim razie pod tym kątem…
         Niemniej jestem zdania, ze wszystko to dzieje się pod osłoną różnych „maskirowek” i nawet uczestnicy nie maja swiadomosci w czym uczestniczą, bo to wiedzą tylko ci na szczycie piramidy.

         Rating: +4 (from 6 votes)
         • Ten szczepionkarski przekręt nazwałem ludobójstwem odłożonym w czasie.
          Dziś shot! – i od tej chwili postępuje zaprogramowana dekompozycja układu immunologicznego.
          U jednej osoby da to fatalny efekt już dziś lub nazajutrz, u innej za kilka albo kilkanaście lat.
          Zależy od czynników osobniczych oraz od podjętych działań leczniczych.
          Przez to odwleczenie skutków w czasie i niejednakowy okres przeżywalności, a także wpływ czynników zewnętrznych – jest trudniej wykazać w obiektywny sposób związek pomiędzy zaaplikowaną „szczepionką” a chorobą i zgonem. Trudniej niż w przypadku klasycznych trucizn gdzie efekt potrafi być szybki, powtarzalny a objawy porównywalne. Również obraz patomorfologiczny zwłok jest jednorodny. A po „szczepionkach” może się różnić w istotnym stopniu.
          Z tych powodów użycie współczesnych szczepionek (z nielicznymi wyjątkami) należy traktować jako broń biologiczną masowego rażenia, służącą jako narzędzie ludobójstwa odłożonego w czasie.

          Vote Saved. New Rating: 3
   • Zenobiusz mam nadzieje że to nie żadna aluzja do mojego konta,jak tak to je usuń…

    Rating: +1 (from 1 vote)
 8. Polecam obejrzeć całość
   

  Rating: +11 (from 11 votes)
 9. Katastrem w Polaków
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/12/katastrem-w-polakow-2/

  Rating: +8 (from 8 votes)
  • Trzeba powiedzieć tak ! 2 wojna światowa zabiła Polską elitę i żydowskie pospólstwo. Co zostało ? Żydowska elita i polskie pospólstwo. Proste jak ogonek….!

   Rating: +14 (from 14 votes)
 10. Zapraszam wszystkich do wzięcie udziału w wydarzeniu:
  http://www.facebook.com/events/131841330287833/.
  Nie pozwólmy, aby skazano nasze dzieci i nas na przymusowe szczepienia w takiej formie w jakiej proponuje to Sejm i Senat, na stojący ponad prawem Sanepid, a co najważniejsze na zarabianie kolosalnych pieniędzy przez koncerny farmaceutyczne kosztem zdrowia polskich obywateli!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=IBntldylnZc&feature=plcp
  http://www.youtube.com/watch?v=tKd-Rx4JQ48&feature=youtu.be
  PAMIĘTACIE ACTA? STOP GODZENIU W PRAWA CZŁOWIEKA I PACJENTA!
  ‎31 lipca w Polska

  Rating: +7 (from 7 votes)
 11. … Tytuł dodajcie sami … –
  WYBACZ MI ŻYDZIE
  * że przyrzekam mówić prawdę o tobie i twoich czynach,
  * że pamiętam twoje zbrodnie popełnione na mym narodzie, rodzinie, w Rosji, Hiszpanii, na Cyprze, w Palestynie,
  * że wiem, iż za pieniądze twoje i twojego brata – bankiera – Davida Rockefellera z Nowego Jorku, zaprojektowano i zbudowano KOMORY GAZOWE w Oświęcimiu,
  * że wiem, żeś finansował Hitlera, aby mógł na zlecenie twych braci zza Oceanu, wymordować większość „parchatych” twoich współplemieńców ze Wschodniej Europy,
  * że pamiętam, iż na konferencji w Evian, nad jeziorem genewskim w 1938 roku, twoi współplemieńcy z 30 krajów świata, nie chcieli przyjąć z Niemiec hitlerowskich ani jednego żyda, aby go uratować przed HOLOKAUSTEM,
  * że wiem, iż żydowska policja w gettcie warszawskim była okrutniejsza dla twoich współplemieńców niż formacje ukraińskie i niemieckie z SS,
  * że pamiętam to, z opisów postępowanie waszej policji umieszczonych w pamiętnikach twojego ziomka E. Ringenbluma, pt. „Kronika getta warszawskiego”, wydanie z 1983 roku,
  * że czytałem książkę twojej siostry; Anny Arendt „Eichmann w Jerozolimie” opisującej wspomaganie Hitlera przez twoich zbrodniczych współplemieńców w wymordowaniu żydów – twoich współbraci, (Wyd. „ZNAK” z 1987 r.),
  * że wiem, iż PRZEDŁUŻYŁEŚ CELOWO II Wojnę Światową o DWA LATA, by Hitler mógł skończyć swe ponure dzieło,
  * że widzę jak dziś mordujesz Jugosławię i inne narody,
  * że wiem, iż twoi bracia wymyślili komunizm i ujarzmiają świat za pieniądze zdobyte lichwą,
  * że wiem, iż twoi współplemieńcy dopuścili się największych zbrodni w dziejach świata,
  * że wiem jak wymordowaliście 15 tysięcy duchownych w Hiszpanii w 1936/37 roku,
  * że wiem jak wymordowaliście carską rodzinę w Rosji,
  * za to, że wiem jak dokonaliście zbrodni ludobójstwa w czasie rewolucji bolszewickiej w Rosji,
  * za to że wiem, iż „NIELUDZKA ZIEMIA” na terenie Rosji to ŻYDZIE TWOJE DZIEŁO i twoich bankierów,
  * że pamiętam o twoich braciach witających kwiatami nie tylko Armię Czerwoną w Wilnie, we Lwowie i w innych miastach w 1920 i 1939 roku, ale i hitlerowców w 1939 roku,
  * że pamiętam, iż „OKRES BŁĘDÓW I WYPACZEŃ”, tortury, mordy niewinnych – to żydzie twoje dzieło,
  * że widzę jak narzuciłeś ustawy dopuszczające i zmuszające do mordowania nienarodzonych w imię twojego talmudycznego, nikczemnego prawa dla gojów – /nie żydów/,
  * że widzę jak siejesz demoralizację, którą lansujesz, szerzysz ją i narzucasz innym pod hasłem liberalizmu,
  * że widzę ujarzmienie ekonomiczne, polityczne itd., którymi posługują się twoi współplemieńcy by rabować i niszczyć narody, aby ci zapewnić „rządzenie światem”,
  * że pamiętam o żydach Pietruszce i Piotrowskim, którzy zamordowali ks. Popiełuszkę,
  * że wspominam z obrzydzeniem; Urbanów, Rakowskich, Minców, Bermanów, Świerczewskich, Holzerów, Krasińskich i innych twoich współplemieńców, którzy mordowali i mordują dalej – nas i drogą nam Ojczyznę,
  * że wspominam ze wstrętem Mazowieckich, Geremków, Michników, Balcerowiczów, Bratkowskich, Lipskich, Turowiczów, Loranców, i INNYCH TWOICH RODAKÓW – ŁAJDAKÓW,
  * że pamiętam o mordach Berii, Kagana, i innych,
  * że wiem, iż ukrywając się za plecami komunizmu UNICESTWIŁEŚ w tym stuleciu 100 MILIONÓW istnień ludzkich,
  * że wiem o tym, MORDERCO, IŻ KATYŃ TO TWOJE DZIEŁO,
  * że wiem, jak dziś twoi bracia mordują bestialsko arabskie kobiety i dzieci w Palestynie i w Libanie,
  * za to że wiem, iż nie ma drugiego narodu na świecie, który by dokonał tylu zbrodni co wy. WYBACZ MI ŻYDZIE. OJ WYBACZ! BARBARZYŃCO!
  WYBACZ MI ŻYDZIE, że was przyjmowaliśmy w biedzie, że ratowaliśmy was z narażeniem życia z rąk hitlerowców, że ośmielamy się jeszcze żyć na naszej polskiej ziemi, gdyż POWINNIŚMY MOŻE JUŻ DAWNO POPEŁNIĆ ZBIOROWE SAMOBÓJSTWO, aby zostawić ją dla ciebie i twoich już „nieparchatych” rodaków ze „ŻMIJOWEGO PLEMIENIA” – NARODU WYBRANEGO”.
  WYBACZ MI ŻYDZIE, że śmiem jeszcze oddychać w obecności twojej, tym samym powietrzem co ty – uratowany przez nas od śmierci – przypadkowo „wybrany”, spośród mordowanych za twoją wiedzą „parchatych” twoich rodaków z Europy Wschodniej – jak ich nazywali twoi bracia za Oceanem.
  WYBACZ MI ŻYDZIE, że jeszcze żyję, i nie przegoniłem cię precz z mojej ojczystej ziemi. Nawet, gdyby udało ci się unicestwić i uśmiercić nas wszystkich – WÓWCZAS KAMIENIE Z TEJ ZIEMI POWSTANĄ i zapłacą wam za wszelkie zbrodnie popełniane od wieków, na nas i na narodach świata!
  Wiem, że jestem dla ciebie żydzie zwierzęciem, jak mówi twój Talmudek (kodeks przestępczy) : „Żydzi są istotami ludzkimi. Natomiast inne narody świata nie są istotami ludzkimi, ale bestiami-zwierzętami” – Baba Mecia b.
  Parę ciekawostek z Talmudu:
  * „Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas” – Libre Dawid 37.
  * „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.
  * „ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.
  „Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343.
  * „Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny” Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.
  * „na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenia dloa bydła” – Tosefta Rubin III.
  * „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
  * „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
  * „Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” Aruch Choszen, Himiszpat 227.
  I ciekawostka. Talmud idzie dalej w fałszerstwie niż Tora (sfałszowany stary testament). Oto przykład: „Sam Jahwe (Bóg) zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie” – czyli rabini są mądrzejsi od Jahwe.
  Nimi powinni zająć się psychiatrzy. To jakaś plemienna schizofrenia… -Artykuł ze strony- http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/13/tytul-dodajcie-sami/

  Rating: +34 (from 38 votes)
  • @theaspartam on 12 lipca 2012 at 13:49
   DOSKONAŁE!

   Rating: +11 (from 11 votes)
  • No niezłe !!!!!! hahahahahahahaha
   J.M.H

   Rating: +8 (from 8 votes)
  • a w Lublinie na Majdanku ksiutają się już od kilku dni…

   Rating: +3 (from 3 votes)
  • TAK ROBIĄ NIEROBY
   Przychodzi rabin do księdza i mówi:
   – Słuchaj, mam świetny pomysł – jak się najeść za darmo w dobrej restauracji.
   – No to mów szybko co trzeba zrobić – odpowiada ksiądz.
   – Zamawiasz co chcesz, a potem czekasz aż zaczną zamykać restaurację i jak podchodzi kelner mówisz, że już płaciłeś jego koledze, który już wyszedł.
   Następnego dnia poszli do restauracji. Zamówili wszystkie najwykwintniejsze i najdroższe potrawy i czekają, aż zaczną zamykać. Zbliża się godzina zamknięcia. Podchodzi kelner i przynosi im rachunek.
   – Ale my już płaciliśmy pana koledze, który już wyszedł… – mówi rabin.
   – I do tej pory czekamy na resztę… – dodaje ksiądz.

   Rating: +13 (from 13 votes)
  • Hey Yo Man !!! Ochujałęś ???? Przepraszać ??? Za co ??? Za tryb „nietryb” ??? Żyd i żyd, bo jest kilka rodzajów żydów, poniewaz jest ich kilka:
   – żyd – pasożydniczy tryb życia oparty na używanej przyssawce dookoła szczękowej, powodującej przyzss do ciała dawcy jakim jest odwieczny baran ze stada nieogarniętych owieczek
   – żyd – ofiara neokolonializmu, nękana od narodzenia obcinaczką do napletów !
   – żyd – swawolny jeżdziec ubogiej świni, której nikt nie ujechał ale on może !
   – żyd – ofiara eksperymentów mentalno-religijnych mających wpływ na szyszynke !
   – żyd – trójściemnian holokaustu czyli imiennie bezimienna ofiara swego losu !!!

   Rating: +2 (from 4 votes)
   • za takie komenty moga wam zamknac portal; nie za ‚polactfo’ o ktore kruszycie tu kopie i uboty;
    znajdzie sie i inny rodzaj Zyda, ale to nie zadanie dyzurnego hasbary (czy uzytecznego isdoty, bo nie znam KoszernegoDiabla), zeby oswiecac gojow;
    dziwie sie Markowi, ze nie pilnuje swego oczka w glowie; sedziego guzik bedzie obchodzic ze admin w podrozy bla bla…

    Vote Saved. New Rating: 0
  • Oni nie wierza w JEZUSA CHRYSTUSA.Wiec niemam jako Goi obowiazku kierowac sie zadna miloscia w stosunku do zyda ktory ukrzyzowal Jezusa CHRYSTUSA.Parchy zydowskie wasze przepisy juz przestaly dzialac WIEC BUJCIE SIE W POLSCE.TERAZ BEDZIE HOLOKAUST..

   Rating: 0 (from 0 votes)
 12. Pingback: Ważny apel.!!! « Zenobiusz’s Blog
 13. Żydzi w polityce Polskiej
  W Polsce Stalin używał żydów do niszczenia państwa Polskiego.
  Rosja używała żydów do pilnowania Polaków.
  Po wojnie a nawet teraz nic się nie zmieniło rząd w większości to ŻYDOKOMUNA .
  Nic się w Polsce nie zmienia .
  Specjalnie dla państwa lista
  http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/forums/topics/show/6994796-zydzi-w-polskiej-polityce-

  Rating: +16 (from 18 votes)
  • To co? Organizujemy i mpre i zbiórkę na wejściówki do klimatyzowanego krematorium ? Ja tam stanę na bramce…ale na kominie ! Co by nie pouciekali….boczkiem…hahaha

   Rating: -1 (from 5 votes)
 14. http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?area=indo&lang=eng
  Haarp nad Sumatrą.

  Rating: +1 (from 1 vote)
 15. Informacje lecą w świat !!!
  __________________________________________________
  Na stronie list do nagłaśniania sprawy w wielu językach.
  Poszło do posłów Parlamentu Europejskiego (np. Nigel Farage i odpowiedział :)
  __________________________________________________
  Czas powstać i zrzucić kajdany strachu i obłudy!!!
  __________________________________________________
  http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=23256.0
  PS Już niedługo was rozliczymy i przegnamy
  Wiemy kim jesteście i jest nas wielu !!!

  Rating: +24 (from 24 votes)
  • http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/pilna-akcja-wysylanie-wiadomosci-do-parlementu-europejskiego-i-onz-hej-kto-polak-na-bagnety/
   Kto tylko może niech wysyła,
   to nie może nie wyjść .
   Brawo Autorzy.
   Chylę czoła.

   Rating: +14 (from 18 votes)
   • very good!!!

    Rating: +7 (from 9 votes)
   • Ja juz powysyłałem na Węgry oraz do polaczków z Europarlamentu.

    Rating: +4 (from 6 votes)
    • lucas003, czy nie sądzisz że jednak użycie słowa „polaczków” rykoszetem uderza także w Twoją godność – kim nie byliby reprezentanci RP w EU ?
     Podobnie działa samo-obraźliwe określenie „polactfo”. Nie sądzisz ?

     Rating: +9 (from 15 votes)
     • No ,myślałem że napisze ,też wysłałem.
      A tu masz ,pouczenie.

      Rating: +1 (from 13 votes)
      • Albo weź i Ty wyślij, albo pisz na zadany we wpisie Marka temat, merytorycznie.
       Ew. o „polaczkach” i ‚polactfie’.
       W przeciwnym razie zamilcz i uciekaj na swego bloga.
       Wszyscy już mają dość mącenia i dlatego kolejny raz apeluję o wypowiedzi merytoryczne.

       Rating: +1 (from 13 votes)
   • JAK TO?!!! WSZYSCY GŁOSUJĄ ZA TYM.
    NIE ROZUMIEM PROSZĘ O ŁOPATOLOGICZNA WERSJE,CZEGO PIS JEST ZA!!!

    Rating: 0 (from 0 votes)
  • Wysylam…

   Rating: +3 (from 5 votes)
  • SZACUN Tahion … też roześlę…

   Rating: +3 (from 3 votes)
  • Czyny z za klawiatury ? To w 99 % W KOSZU BEZ CZYTANIA. Niech raczej moc będzie z wami i kark do przyjęcia pałki stróżów prawa ! Wtedy na plus !

   Rating: +1 (from 1 vote)
  • Czyli co ? Zwołujemy sie i idzemy spuścić wpier…..ol ? Bo jak tak to lece !!!

   Rating: +1 (from 3 votes)
  • Rewelacyjny pomysł. Szacunek dla osób, które nad tym pracowały.
   Natomiast wyjątkowo smutna i dobitna jest odpowiedź Nigela Farage’a :(
   „Dear Campaigner
   Of all the industrial combines, which are „economic partners”
   (i.e. partners in crime) of the EU-Commission, none is more powerful than
   the pharmaceutical corporations.
   Yours sincerely
   Andrew S. Reed
   Office of Nigel Farage, Brussels”
   Chyba daje nam do zrozumienia, że jest źle, bardzo źle…

   Rating: +1 (from 3 votes)
   • Lena, informacja Nigela Farage’a nie jest tak zła jak to odebrałaś.
    N. Farage potwierdził, że Komisja Europejska jest organizacją przestępczą, a najsilniejszym uczestnikiem tego kryminalnego spisku jest BigPharma.
    Więc nie jest jeszcze „źle, bardzo źle” jeśli choć JEDEN z insiderów ma odwagę i możliwości mówić prawdę o tym co się dzieje.
    A że dobrze nie jest, więc trzeba walczyć.
    Pozdrawiam :-D

    Rating: +7 (from 7 votes)
   • To samo ino po polsku:
    http://www.bioslone.pl/forum/index.php?PHPSESSID=403ru6ahqvu7lfeb8be4mh28h5&topic=23256.60
    „Anastazja_Aga
    Przetłumaczyłam, mam nadzieję, że w miarę wiarygodnie:
    Spośród wszystkich karteli przemysłowych, które są „partnerami gospodarczymi” (tj. partnerami w zbrodni) z Komisją Europejską, żadna nie jest bardziej potężna niż koncerny farmaceutyczne.
    Ponadto w UE, nie ma i nigdy nie może być demokracji. Unia Europejska jest i zawsze będzie, dyktaturą, a jedynym sposobem radzenia sobie z nią jest pogardzać ją i wygnać ją z kraju.”

    Rating: +2 (from 2 votes)
  • wysłałem… – padło na Kurskiego, chociaż to nie „mój” poseł (inna sprawa, że nawet nie wiem, który z nich jest nominalnie „moim”); szacunek dla autorów, którzy te adresy wyszukali!

   Rating: +1 (from 1 vote)
 16. Pingback: Pilna akcja – wysyłanie wiadomości do Parlementu Europejskiego i ONZ.Hej kto Polak na bagnety…. « Zenobiusz’s Blog
 17. co mogło być w powietrzu że deszcz stał się słony ? ( zachód i północny zachód )
  chemię i fizykę jakoś słabo pamiętam za to deszcz z pewnością był słony ma ktoś jakąś koncepcję ?

  Rating: +4 (from 4 votes)
  • A może to ma jakiś związek z tym ?: http://www.monitor-polski.pl/alarm-zagrozenie-radioaktywne-w-polsce/#comment-12106

   Rating: +4 (from 4 votes)
  • Jedno jest pewne sowa@ ze w deszczu jest to cos z chemtrails ! np.Koszalinskie- ze smutkiem obserwuje ze jest to powszechne codzienne zjawisko .

   Rating: +3 (from 3 votes)
  • SOWA, podasz linka ?
   Wygląda na chemtrails.

   Rating: 0 (from 0 votes)
  • Sowa … a zabezpieczyłeś/łaś próbkę?.
   Kiedy to było?.
   Polska zachodnia i północno-zachodnia jest pod wpływem zanieczyszczeń emitowanych z niemieckiego zagłębia przemysłowego tzw. Zagłębia Ruhry.
   Ostatnio wiały w tym rejonie wiatry z kierunku zachodniego i południowo zachodniego więc doszedł smog z okolic Berlina i Szczecina a to duże aglomeracje.
   Z deszczem spływa z nieba wszystko.
   Chemitrailse to tylko część całości.
   Jeśli deszcz jest słony (nie sprawdzałem niestety) to znaczy że w powietrzu wisiało coś co zostało spłukane i raczej nie były to pyłki roślin.
   Ważne jest, na przyszłość, by opisać warunki pobrania próbki.
   Czas, miejsce. Kierunek z którego lokalnie wiał wiatr.
   Czy woda wpadła do naczynia wprost, z góry czy spłynęła po czymś.
   Dobrze by było mieć do wstępnej analizy ogrodniczy miernik współczynnika „ph”.
   Konkretną zaś odpowiedź mogła by dać analiza spektralna wody.
   Najszybciej, jeśli ktoś ma znajomości, można by przeprowadzić ją na politechnice ponieważ metodologia Sanepidu jest ukierunkowana na badanie wody pitnej (samo badanie fizyko-chemiczne kosztuje ok. 500 zł) i z urzędu zmusza ich do wystawiania opinii.
   Jeśli powiesz że to woda ze studni to wydadzą opinię niewiążącą prawnie więc bezużyteczną, po za samą satysfakcją przeprowadzenia czynności.
   Jeśli powiesz im że to deszczówka to prawdopodobnie nie będą chcieli przeprowadzić analizy „wykręcając się sianem”.
   Do końca lat ’70 można było deszczówką płukać włosy bo była „miękka” czyli prawie jak destylat.
   Dziś tego nikomu nie polecam.

   Rating: +1 (from 1 vote)
 18. Antypolska polityka prowadzona przez decydentow.
  Ten film powinien zobaczyc kazdy Polak.

  Rating: +7 (from 7 votes)
  • Babciu i inni madrzy ludzie !
   Oni patrza juz innymi oczami na Polske i swiat ,ich moze zmienic tylko glod podczas ktorego oczy szeroko sie otwieraja chocby na to czy w Poslce zyja jeszcze POLACY CZYSTEJ POLSKIEJ KRWI czy ponad 50 procent MIESZANCOW !
   Polska krew zmieszano z obca i dzisiaj w Polsce zyja przy wladzy i w organach silowych juz tylko MIESZANCY ,im zyje sie wzglednie dobrze , cala reszte maja w …. i glebokim niepowazaniu !!!
   Polska rzadza obcy i SLUGUSY ,ktorych rzadzenie nawet „polskiego posla” Murzyna denerwuje choc jest „synem Boga ” i przyjechal „Polske naprawiac” zasiadajac od razu w „polskim sejmie” w fotelu przytakiwaczy.
   Jeszcze raz apeluje :
   ODCEDZIC POLSKA KREW OD OBCEJ !!!
   Poczawszy od rodziny az po najwyzsze wladze .

   Rating: +3 (from 3 votes)
   • Przykładowo : kazdy uczestnik sejmu, każdy urzędas rządowy – Polska krew do minimum trzeciego pokolenia. I tak z pozostałymi tematami.

    Rating: +1 (from 1 vote)
  • Ta kobieta ma racje Polacy to debile.Mowisz cos mu o polityce.A on sie patrzy na ciebie
   jakbys z ksiezyca spadl.I rzeczywiscie sie debilnie usmiecha.Narod nasz jest martwy duchowo.Urodzeni niewolnicy tylko do robuty za psie pieniadze…Smutna prawda..CO TU PISAC..ALE MIMO WSZYSTKO SURSUM CORDA POLAAAACZKIIII

   Rating: 0 (from 4 votes)
 19. Pingback: Nigel Farage, Brussels”,odpowiada na list moderatora strony http://www.bioslone.pl,w sprawie przymusu szczepień. « Zenobiusz’s Blog
 20. Czy tego nie mozna nazwac programowaniem spoleczenstwa na to, co nadejdzie?
  Na to, co juz jest przygotowane? W zwiastunie pada pytanie: Czy ptasia grypa moze byc bronia?
   

  Rating: +4 (from 10 votes)
  • My@ląca dzięki za linka.
   Tylko szkoda że nie dodałaś, że straszenie ptasią grypą trwa od dekady, było już kilka prób wzniecenia paniki, ale ze względu na biologię – o czym pisał hjk – te mordercze plany nie wypaliły.
   Teraz też nie wypalą, ale straszenie będzie ekstremalne – łącznie z prezentacja inscenizowanych „przypadków” oraz fałszywych danych statystycznych – jakzawsze tylko bardziej, bo ludobójcy chcą uniknąć stryczka.

   Rating: +2 (from 2 votes)
   • A kto jest im w stanie ten stryczek zafundowac – internauci ???
    Albo emeryci i rencisci ?
    Z ludzi uczyniono barany i owce przeganiane z pastwiska na pastwisko,to sa dopiero „gorale” !
    Na dodatek baranom obcieto rogi i wykastrowano !!!

    Rating: +1 (from 1 vote)
  • Oczywiście że tak!.
   To ten sam mechanizm co symbolika masońska na koncertach techno.
   Indoktrynują, oswajając ludzi z tematyką.
   Tworzą w zbiorowej świadomości silne wzorce na które ludzie powinni reagować zgodnie z ich oczekiwaniami czyli poprzez dobrowolne poddawanie się szczepieniom.
   Ustawy obostrzające warunki podawania szczepionek są robione na takich jak my, świadomych zagrożenia!.
   Od 2002 programowali ludzi filmem pt. „Resident Evil” którego do 2010 roku powstały już cztery części.

   Rating: 0 (from 0 votes)
 21. nie moge pisac bo mi żona zabrania ….hahahahaha….nara!!!

  Rating: +6 (from 10 votes)
  • Uściski dla Pani Kosiarkowej :-D :-D

   Rating: +10 (from 12 votes)
   • hahaha…dzięki !!!! :-D

    Rating: +7 (from 7 votes)
    • …a tak przy okazji, przeklej z mojej fazy. Czy wyobrażacie sobie że to jest możliwe ? Możliwe to, że tak może stać się wkrótce ? Pragnmieani umęczonego mężczyzny…..To tylko taka zwała ale …:
     „Nie mogę pisać bo mi żona nie pozwala”
     Był raz sobie koleś. A był to taki sobie koleś. Miał zonę. No bo kto by tej żony nie miał?
     No i tak sobie był, a żona wiedziała co robił. Wiedziała co pił, co jadł, no bo przecież sama mu żryć dawała, po czym, puszczał bąki wiedziała, no i nawet kiedy i po czym kupę robił. Nawet jak minę jakoś zrobił to wiedziała co chciał zrobić.
     Miał tego dość. Nie żony miał dość. Dość miał wszech-wiedzenia o czymkolwiek co zrobił. Była jak sędzia, albo sędzina raczej, bo z góry osąd dawała że wie co zrobi choć nie miał zamiaru tego zrobić. I tak krok po kroku, rodził się w nim bunt. Bunt przed wszystkim co mogło być przez nią wiedziane. Kiedy spał wiedziała co się dzieje, ale bał się jej powiedzieć co mu się śniło, by nie wiedziała co mu się śniło. To była jego tajemnica. Była tak skrycie tajemnicza że po jakimś czasie zaczął się w tej tajemnicy gubić, do tego stopnia, że postanowił z tym zrobić porządek. I tak zaczyna się jego historia, kiedy na tą krótką chwile, gdy spała, zaczął z wyra znikać.
     Super…qrwa ….man
     Późnym wieczorem, na syfiastej ulicy, pewna starsza pani , w wieku przesadnie emerytalnym, nie mogła dosięgnąć śmieciowego pojemnika. Z jej pojezdnego balkonika trudno było wywalić śmieci jakie targała w plastikowej torebce rodem z „biedronki”. Klęła na czym gleba leży, aż tu nagle w ostatniej chwili, kiedy miała zamiar pieprznąć śmieci o glebę pojawił się „Tajemniczy Eugeniusz”. Ubrany w parchaty płaszcz, człowiek w masce gazowej, chwycił jej woreczek ze śmieciami i zalotnie niczym podstępny frajerzyna wrzucił go do pojemnika. Wykonawszy ukłon jak pastuch wobec owcy, oddalił się niezgrabnie w otchłań ciemności, nieoświetlonej od dawna już uliczki…

     Rating: +4 (from 6 votes)
     • Kosiar, no a co na to ta żona-sędzina, którą każdy miał, a niektórzy mają i dziś ?

      Rating: +1 (from 1 vote)
  • No to pogroż swojej pani paluszkiem i powiedz jej po fracuzsku Atansjon ,a następnie daj jej puszke zielonego Bosmana ,,a napewmo pozwoli ci pisac na kompie hahahahahahahahahahahahaha
   J.M.H

   Rating: 0 (from 0 votes)
   • Pierdu pierdu, nikt grozić nie będzie szczególnie Ja, włąsnej żone, no JHM !!! Nie dy rydy ponieważ to GWAŁCI moje szlachetnie popieprzone zasady – wyznajemy demokre celtycką….hehehe….co popieram i warto popierać w zwiażkach małżeńskich….hehehe…no ! Jeśliś kawalier to niestety….nie dy rydy….Hern Protections Brahu !!! hahahaha !!! Jak poznasz klimat to zriozumisz…”katolato” nie ma nic tu do rzeczy…bo to tradycja „późno pogańska” !!!

    Rating: +1 (from 1 vote)
 22. KLIKNIJ W LINK OBEJRZYJ ZDJĘCIE MOŻE WIESZ KTO TO JEST – WAŻNE !!!!
  rozsyłajcie ten link !!!
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/07/12/polska-policja-chce-moc-strzelac-do-dzieci/#comment-45074

  Rating: +6 (from 6 votes)
 23. Kol Nidre
  odmówiłem
  i mam chyba czyste sumienie
  choć tak właściwie nie ma pojęcia o co chodzi w tej modlitwie
  będę bardzo wdzięczny jeśli mi ktoś to wytłumaczy

  Rating: +1 (from 3 votes)
  • @martino2008.Tak ,szatan dał Ci odpust i dalej możesz robić złe rzeczy aż do śmierci ,a wtedy przyjdzie rozliczenie od Boga.

   Rating: +3 (from 5 votes)
 24. OŚWIADCZENIE
  W dniu dzisiejszym Policja poinformowała matkę Iwo Gawrońskiego podczas przesłuchania w charakterze świadka, iż osobą zawiadamiająca Policję o tym, iż jest on maltretowany przez swych rodziców okazał się niejaki Adam Dominiak. Będzie on odpowiadał z kodeksu wykroczeń tak twierdzi Policja mimo, iż zostało złożone formalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na naszą i Iwo Gawrońskiego szkodę.
  Policja wycofuje się z tego, że zaistniało maltretowanie dziecka natomiast twierdzi teraz, iż była to przemoc psychiczna. W taki sposób Policja broni sprawcę zawiadomienia oraz funkcjonariuszy Policji, ponieważ podczas nocnego najazdu Policji w mieszkaniu Iwo Gawrońskiego nie stwierdzono jego obrażeń. Tylko w taki sposób Policja nieudolnie pragnie usprawiedliwić barbarzyńskie metody działania funkcjonariuszy, gdzie osoby nie uprawnione o północy dokonują najazdu na prywatne mieszkanie i dokonują oględzin 4- tygodniowego dziecka nakazując rozebrać dziecko do naga. Policjanci oświadczyli iż wykonują tylko rozkazy. Wszyscy Niemcy oskarżeni o mordowanie Polaków też zawsze twierdzili, iż tylko wykonywali rozkazy i też rozbierali Polaków do naga bez podstawy prawnej.
  Osobnika który zawiadamiał Policję poznałem podczas transportu więziennego z Warszawy-Mokotowa. Podając się za dziennikarza zapewnił mnie, że nagłośni bezprawie w mojej sprawie. Jest to osobnik który według mojej wiedzy graniczącej z pewnością działa na konkretne zlecenie osób trzecich. Podaje się za dziennikarza jednak po moim wyjściu z więzienia zmienionego na areszt domowy nigdy takich uprawnień nie okazał. Jak można się przekonać stare metody podrzucania agentury w bezpośrednie otocznie, czy to do celi, czy to do transportu więziennego działają do dnia dzisiejszego.
  Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich internautów o dostarczenie wszelkich informacje dotyczących tego osobnika i osób które zlecają jemu wykonywanie konkretnych misji.
  W dalszym ciągu mimo ujawnienia sprawcy, jesteśmy zagrożeni przez kryminalną władzę w Polsce.
  Rafał Gawroński
  http://rafzen.wordpress.com/2012/07/12/oswiadczenie-dot-najazdu-policji-do-mieszkania-iwo-gawronskiego/

  Rating: +22 (from 22 votes)
  • Typowo ubeckie metody i tak jak Pan napisał – niemieckie tłumaczenia. Po zachowaniu Pana przeciwników widać że ujawnienie prawdy bardzo ich zabolało i teraz mszczą się jak tylko mogą.

   Rating: +11 (from 11 votes)
   • a W DUPE JEBAĆ KIJEM POPAPRAKÓF !!!! tAK NA UPARTEGO MOŻE NIM BYĆ NAWET SĄSIAD, QRWA JWGO MAC ! wSZEDZIE UBOLE, PEŁNO ICH JAK WSZÓW !

    Rating: +3 (from 3 votes)
 25. ważne – dziś w Lublinie UMCS znów był drastyczny skok radiacji niewiadomego pochodzenia, tym razem 800%

  Rating: +8 (from 8 votes)
  • Ciekawe jakie kłamstwo teraz wymyślą?
   Mam takie podejrzenie (hipotezę, przypuszczenie, gdybanie):
   Z jakiegoś powodu skoczyło w nocy z 9 na 10 lipca promieniowanie o kilka tysięcy procent. Stacja uniwersytecka, jako jedyna poza ścisłą kontrolą reżimową od razu to automatycznie pokazała w internecie. Reakcja reżimu była więc opóźniona — sfałszowano dane, że niby promieniowanie wróciło do normy? Ale w rzeczywistości dopiero w nocy z 11 na 12 stopniowo spadło z kilku tysięcy do kilkuset procent? Ten skok został pokazany, bo na chwilę przerwano fałszowanie wyników pomiarów (ciekawe dlaczego)? Ktoś zadecydował, że kilkaset procent, to i tak za wiele, więc znów włączono fałszowanie?
   To tylko podejrzenie. Ale bardziej jest dla mnie wiarygodne niż takie nagłe skoki i powroty do normy. Wysoki poziom radiacji może pojawić się nagle, ale nie może ot tak zniknąć gwałtownie.
   A massmedia milczą. Przypomina mi się pewna noc, wybuch paniki na wieść o katastrofie w Czarnobylu, pamiętam, jakby to było dziś. Wtedy władze w końcu podały informację i odstąpiły od programu energetyki atomowej… A teraz olewają wszystkie dowody szkodliwości siłowni jądrowych z kataklizmem japońskim włącznie. I to milczenie w sprawie lubelskiej detekcji promieniowania.
   Ciekawe, czy na tym blogu znowu odezwą się uspokajacze, że nic się nie stało, że przedwcześnie panikujemy… To do kurwy nędzy na co mamy czekać? Aż pod niebo wyrosną atomowe grzyby?

   Rating: +16 (from 16 votes)
   • Wedle lubelskiej stacji promieniowanie właśnie wzrosło więcej niż wczorajszej nocy i na razie się utrzymuje. Obchodzi to Was obywatele?

    Rating: +11 (from 11 votes)
    • tak, na pewno mieszkańców lublina i okolic – obecnie 800% normy, ale 3ci obrazek ukazujący widmo nie zgadza się danymi bo nie widać na nim jakiegoś wrozstu…
     Spróbuje skontaktować się z czlowiekiem, który ma profesjonalny miernik i nam coś moze powie…

     Rating: +5 (from 5 votes)
 26. Skopiowane ze stony zeno , bo pewnie nie każdy klikał na pingbanga .Odpowiedź Nigela Farela Eurodeputowanego na nasz apel.
  Uwaga to jest translator ,ale sens zrozumiecie.
  “Wielkie podziękowania za twoje wsparcie i zachętę, i szczęście z
  walką o demokrację gdzie to liczy się najbardziej – w twojej własnej dzielnicy!
  Niezwykłe zjawisko ma teraz miejsce, do publicznego widoku, z
  totalitarne zamiary UE-elity, która stanowi ważną siłę teraz próbując stworzyć dyktatorski
  światowy-rząd.
  Do czasu gdy takie zagrożenie nie było tak widoczne jak to teraz stało się, nie było
  bodźca – w krajach przyuczonych do ignorowania wyborów i konstytucyjnych
  obowiązków – zainteresowania się polityką; ale ten bodziec jest
  teraz nieznośnie obecny.
  Wszystkie UE-rząd poddały fiskalne kompetencje unelected
  UE-komisja; rządzenia w Grecji i Włoszech były otwarcie odrzucony
  i wymieniony na UE-beneficjent; Francusko-niemieckie ogniwo przejęło kontrolę
  nad euro-strefą, i UE żądza władzy rośnie coraz szybciej. Nie można już ignorować dyktatury, która ma miejsce., pojawia się konieczność sprzeciwiania się temu.
  Co potrzebujemy jest demokratyczną, kochającą ojczyznę stroną, w każdym UE-więzionym narodzie,
  i, rzeczywiście, w każdym kraju na całym świecie, przeciwstawić mocarstwo z
  Brukselski-kliką i jego supra-nationalist sponsorami gdzie indziej, mianowicie
  rządy i instytucje, w tym Organizację Narodów Zjednoczonych Organizacja,
  który powinna poprowadzić przez Radę na stosunkach międzynarodowych, Królewski Instytut z
  Międzynarodowe Wydarzenia (Chatham House) i ich licznymi gałęziami i
  najemnikami ciśnienie-grupa.
  Niestety, ledwie mam zasoby organizować takie przyjęcie (UKIP)
  w Zjednoczonym Królestwie. Niemniej, ruch budzi się wszędzie, i mam nadzieję
  znajdziesz drogę pomagania w jego postępie tam, gdzie jesteś.
  UE tak zwany “parlament” jest, oczywiście, nie niczym więcej niż
  propagandowym-organem komisji UE i kamuflażem dla UE
  zasadniczej totalitarnej metody rządu. Nie ma żadne sposobu na to.
  Krajowe działanie jest jedynym sposobem.
  Ilu więcej miesięcy, albo lat, teraz 60-rok – stara UE będzie trwać, jest
  niemożliwym obliczyć, ponieważ wydarzenia są nieskończenie zmienne; ale
  logika upadku UE i rozerwania się wygląda na niezbitą – dużo więcej tak,
  rzeczywiście, niż zrobił to z upadku Związku Radzieckiego, który trwał
  tylko osiemdziesięciolecie – i nawet nasi starsi członkowie i zwolennicy mają nadzieję zobaczyć
  żę nasze nadzieje się spełniły.” Z poważaniem[/i]

  Rating: +1 (from 7 votes)
  • Kefir podał bardzo, bardzo ważną informację, a tu ktoś wkleja jakiś chłam… Czy po to, żeby informacja o ponownym odnotowaniu wielkiego niewyjaśnionego wzrostu promieniowania w Lublinie utonęła w śmieciowych ogólnikach?

   Rating: +6 (from 6 votes)
   • faktycznie to coś dziwnego … od Fuku tam zaglądam co jakiś czas i czegoś takiego jeszcze nie widziałem…

    Rating: +5 (from 5 votes)
    • Czy moglbys -jezeli dysponujesz -podac link, wiem ze gdzies tu byl, ale nie chce mi sie marnowac czasu na przeszukiwania stron

     Rating: +1 (from 5 votes)
     • Linki i wykresy są tu:
      http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/12/zmowa-milczenia-wokol-odnotowania-wielkiego-wzrostu-promieniowania-w-lublinie/
      Po tym co napisał Kefir zacząłem wpis na swoim blogu, wszedłem na stronę UMCS po linki i wykresy, a tu wielka niespodzianka, bo właśnie jest znów pokazane wielkie promieniowanie, zaczynam robić wpis, zaglądam na znów na stronę UMCS i widzę, że włączył się automatyczny alarm PODWYŻSZONY POZIOM PROMIENIOWANIA!!!

      Rating: +10 (from 10 votes)
      • Dzieki za link
       To chyba malo prawdopodobne, aby nadal urzadzenia bylu niesprawne?
       Temperatura w Lublinie takze jest w granicach 17-18 st. C
       Ewidentnie cos tam sie dzieje, a czy nie ma tam gdzies w poblizu elektrowni atomowej?
       Czy jest mapa PL z promieniowaniem, czy tylko lokalna dla Lublina?

       Rating: +4 (from 8 votes)
       • W zdrowym państwie i społeczeństwie wszystkie media przerwałyby programy, żeby zająć się dogłębnym wyjaśnieniem, dlaczego uniwersytecka aparatura wskazuje wielkie promieniowanie. Na miejsce wysłanoby wojska ochrony radiologicznej. Dziennikarze maglowaliby polityków i naukowców. I zrobionoby to już za pierwszym razem. A u nas nawet nie do trzech razy sztuka. Nawet blogosfera w większości to olewa…
        Tymczasem zwykli ludzie nie mają pojęcia, że w ogóle jest problem i prawie nikt im nie chce powiedzieć. Bo w Polsce jakieś bydlaki planują koniecznie mieć siłownie nuklearne.

        Rating: +8 (from 8 votes)
        • no to nie są żarty .. ja właśnie też zrobiłem zrzutkę i jest alarm o podwyższonym promieniowaniu…

         Rating: +5 (from 5 votes)
        • Po Fuku zrobili takie spotkanie z mieszkancami miasta na tym UMCSie, w którym bagatelizowali cały „incydent”i przedstawiano zalety energetyki nuklearnej…

         Rating: +5 (from 5 votes)
         • Warto zaznaczyć, że wbrew temu co pisała My@ląca „to coś” dzieje się nie tylko w Lublinie, bo skażenia tego typu są zwykle o większym zasięgu niż miasto – w dodatku nie mające własnych instalacji nuklearnych.
          A mylne wrażenie że „to coś” jest umiejscowione w Lublinie powstało wobec faktu, że stacja monitorowania na UMCSie jako bodaj jedyna w Polsce
          podaje swoje odczyty w necie.

          Rating: +2 (from 2 votes)
          • Pery
           widze ze jeszcze nie doszedles do zdrowego myslenia!
           A gdzie ja pisalam, ze to dzieje sie WYLACZNIE w Lublinie?
           Mielismy jedynie dane z Lublina!
           Znowu zaczynasz macic i szukasz zwady?
           Opanuj sie!

           Rating: 0 (from 0 votes)
   • Ten jak piszesz chłam to odpowiedź Nigela Farage na lisy blogera,w sprawie szczepionek.To jest ważne nie nieznajomość wasza radiologii.Podobno walczycie z ludobójstwem szczepionkowym.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/nigel-farage-brusselsodpowiada-na-list-moderatora-strony-httpwww-bioslone-plw-sprawie-przymusu-szczepien/

    Rating: -7 (from 13 votes)
    • Tu masz szczegółu akcji,i apel tłumaczony na podstawowe języki europejskie,oraz adresy posłów.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/pilna-akcja-wysylanie-wiadomosci-do-parlementu-europejskiego-i-onz-hej-kto-polak-na-bagnety/
     Niemniej skoro uważasz ,że zaatakowano nas ,nuklearnie,to proponuję byś na swoim blogu apelował o zaklejanie się w domach.

     Rating: -11 (from 15 votes)
    • Moi blogowicze ,operatorzy działek orgonowych mają właściwy sprzęt by podnieść alarm ,gdyby gdzieś było zagrożenie.Nie czynią tego.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/07/10/przypomnienie-akcji-zatrzymania-busterami-chmury-radioaktywnej-nad-baltykiem/
     Są blogi ,które przekładają się na pracę w terenie,a nie tylko sieją strach ,bo czegoś nie doczytali.

     Rating: -9 (from 17 votes)
     • Co ty pierdolisz człowieku?
      Masz jakiś wstyd?

      Rating: +11 (from 19 votes)
     • Nie mam wiedzę,a ty żerujesz na jej braku u czytelników.Ta sama panika po raz trzeci na tym blogu,w ostatnim miesiącu.
      Pisz u siebie alarm,nakaż zaklejać się w domach,masz fajny filmik z Beinem zaklejonym,no taki z nim w fajnej czapeczce, a potem dawaj linkina wszystkie blogi
      Pierwszy Cię rebloguje.

      Rating: -11 (from 17 votes)
      • na północ 45stopni nachylenia
       promieniowanie średnie z 24 ostatnich godzin 0,12 mikro Sv/h
       To fragment wymiany zdań w linka,nie sadzisz chyba ,
       że do pomiaru promieniowania,używaliśmy działek orgonowych.
       Po prostu nie wszedłeś w linka.

       Rating: -7 (from 17 votes)
       • @”Ta sama panika po raz trzeci”
        Okazujesz tym swoją ignorancję, bo za pierwszym razem to był bizmut, a teraz i p-wczoraj coś nieustalonego (pod hasłem „ogólna liczba zliczeń”), na co ta sonda reaguje, ale nie jest na to konkretnie nastawiona…
        jaki mają sprzęt twoi blogowicze? dozymetry z demobilu?? – pochwal się…
        czy moze masz zaufanych kolegów wojskowych i maja dostęp do danych systemu ochrony radiologicznej, bo ta sonda na UMCS-ie mimo, ze dosc zaawansowana, to jednak jest taką w sumie edukacyjną zabawką…
        No i czy twoich wojskowych nie obowiązuje jakaś tajemnica?
        jak to było za czasów czerobyla i tylko tu nam ściemniasz, jak zazwyczaj,poza nielicznymi wyjątkami?

        Rating: +4 (from 8 votes)
      • Ja uległam wtedy namowom Piotra Beina i siedzieliśmy zaklejeni prawie dwa tygodnie czekając na rozwój sytuacji. Jeszcze trochę a powariowalibyśmy. Albo pozatruwali się dwutlenkiem węgla.
       Jaki sens ma życie w takich warunkach? Lepiej umrzeć. Ale jakoś dzięki Bogu żyjemy i mamy się dobrze.
       I tak nic nie poradzimy jeśli wystąpi takie promieniowanie. Naprawdę trzeba spokojnie działać i cieszyć się życiem.

       Rating: 0 (from 12 votes)
       • Poradzisz – przynajmniej będziesz siedziec w domu, a nie będzie ci spadac na głowę nie wiadomo co… Zamkniesz okna, przetrzymasz dzieciaki w domu…
        Zażyjesz jakieś remedia, a w skrajnym przypadku zakleisz okna, jak będzie trzeba…
        Tylko wtedy trzeba pamietać o odswieżaczach powietrza, jak piszesz z tym co2 i jakimś źródle tlenu…

        Rating: +3 (from 7 votes)
        • Dziękuję. Wolę modlitewnie wesprzeć akcję Zena, bo jeśli zajdzie taka potrzeba to zapewne taką zrobi. Obserwowałam i wspierałam poprzednią i włączę się w następną.
         A od czasu Fukushimy unikam właśnie deszczu i miejsc gdzie gromadzi się woda po deszczu.
         Nigdy więcej nie ulegnę panice. Niech się dzieje wola Nieba.

         Rating: -2 (from 14 votes)
   • Tak ,ale się zastanówmy czy tylko w Lublinie czy nad całą Polską jest to promieniowanie.Bo jeżeli są wybuchy na słońcu i czarne dziury to.
    Promieniowanie reliktowe to mikrofalowe promieniowanie tła – promieniowanie termiczne Wszechświata. Jest ono pozostałością po promieniowaniu termicznym wczesnego Wszechświata, którego maksimum przypadało na zakres promieniowania g. W wyniku poszerzania się Wszechświata malała jego temperatura, a maksimum promieniowania termicznego przesunęło się na zakres mikrofal.
    Każdy rodzaj promieniowania ma jakiś wpływ na organizmy żywe. Ludzie są wrażliwi zarówno na działanie promieniowania jonizującego, jak i niejonizującego. Skutki oddziaływania promieniowania są zależne od jego rodzaju, natężenia oraz czasu ekspozycji. Szkodliwe działanie promieniowania jonizującego polega na wybijaniu elektronów z cząsteczek organizmu i tworzeniu jonów dodatnich. Powoduje to zaburzenia czynności życiowych oraz zmiany morfologiczne DNA, które zmieniają jego funkcjonowanie. Zmiany mogą być obserwowane natychmiast lub dopiero po dłuższym czasie (mówimy wtedy o zmianach późnych). Ogólnie zmiany w organizmie wywołane promieniowaniem jonizującym dzielimy na somatyczne i genetyczne. Zmiany somatyczne występują bezpośrednio po napromieniowaniu, skutkują białaczką, złośliwymi nowotworami kości i skóry, zaćmą, zaburzeniami układu pokarmowego oraz bezpłodnością. Zmiany genetyczne (mutacje w obrębie materiału genetycznego) powstają w wyniku oddziaływania z małymi dawkami promieniowania. Ujawniają się dopiero w następnych pokoleniach w postaci nieprawidłowości w budowie zewnętrznej i wewnętrznej. Silne dawki promieniowania jonizującego są zwykle zabójcze, śmierć następuje w okresie kilku – kilkunastu tygodni, czasem nawet miesięcy.
    Poniżej zamieszczono tabelę, w której podano objawy napromieniowania promieniowaniem jonizującym w zależności od dawki promieniowania:
    Dawka [Sv]
    Skutki napromieniowania
    0,25
    Brak
    0,25 – 0,50
    Zmiany we krwi
    0,5 – 1
    Mdłości, osłabienie
    1 – 2
    Mdłości, osłabienie, wymioty, biegunka
    2 – 4
    Mdłości, wymioty, niezdolność do pracy, czasem śmierć
    4 – 6
    Z prawdopodobieństwem 50% zgon w ciągu 2 – 6 tygodni
    6 – …
    Około 100% zgonów w ciągu 2 tygodni
    http://www.bryk.pl/teksty/liceum/chemia/chemia_j%C4%85drowa/9927-promieniowania_%C5%BAr%C3%B3d%C5%82o_%C5%BCycia_czy_zab%C3%B3jca.html

    Rating: +3 (from 3 votes)
 27. mocniejszy, drążmy sprawę ,ja się na tym nie znam .lecz obecnie wszystko jest ważne !!

  Rating: +3 (from 3 votes)
  • sorry , teraz przeczytałem wpis kefira .800 procentowy wzrost radiacji ? !!!
   Co sie kur…. dzieje ?
   A na pewno mamy potwierdzone informacje ?
   może sieją panikę .Oby TAK !!!!!

   Rating: +3 (from 3 votes)
   • bezpodstawną panikę miałem na myśli.

    Rating: +1 (from 1 vote)
   • Stacja uniwersytecka w Lublinie trzeci raz w tym tygodniu odnotowuje wielki wzrost promieniowania. Kto to ma potwierdzić? Może stacje wojskowe albo rządowe? A może świry od działek orgonitowych? Albo wróżka, jasnowidz, objawienie, ksiądz egzorcysta?
    Wiem, że uniwersytety w Polsce szacunkiem się nie cieszą, ale ja bardziej ufam stacji uniwersyteckiej niż wojskowym czy rządowym, a nawet bardziej niż właścicielom artylerii orgonitowej i wróżkom…

    Rating: +12 (from 12 votes)
    • wojsko i rząd obowiązuje tajemnica, zeby ‚nie powodować paniki” jak się okazało w czasie czernobylu… :-(
     są ludzie, którzy maja profesjonalne mierniki w razie czego, ale te chyba coś wskażądopiero, jak juz naprawdę będzie źle.
     Profesjonalny może jakos bardziej sprzęt maja różne placówki naukowe ew.medyczne i trzeba by tam uderzać.

     Rating: +4 (from 6 votes)
    • Godzina idealna…

     Rating: 0 (from 0 votes)
 28. Pingback: Kto z czym walczy a co ośmiesza. « Zenobiusz-Samotny wilk
  • Dziękuję, Dobry Duch@ ale oni nie klikają w linki trzeba im otwierać tekst,co czynię.
   Zresztą ich zdaniem polscy naukowcy to sami zbrodniarze.
   Dlaczego w ostatnich dniach poziom promieniowania w Lublinie osiągał poziom anomalny?
   dr Radosław Zaleski: Jest to zjawisko naturalne związane z opadami deszczu. Za wzrost poziomu promieniowania odpowiedzialne jest zwiększenie się w pobliżu powierzchni Ziemi ilości promieniotwórczego izotopu bizmutu (Bi-214). Można to sprawdzić obserwując rozszerzone informacje podawane przez nasz Monitor (http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1). Nasza interpretacja tego zjawiska (opisana w dziale „Najczęściej zadawane pytania” http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=5) jest następująca: Promieniotwórczy gaz radon (Rn-222), który wydobywa się ze skorupy ziemskiej do atmosfery, ulega rozpadowi promieniotwórczemu. Jednym z produktów rozpadu jest izotop bizmutu (Bi-214), który unosi się swobodnie w powietrzu. Z reguły daje on pewien w przybliżeniu stały wkład do poziomu promieniowania. Jednak gdy zaczyna padać deszcz, Bi-214 opada razem z kroplami deszczu kumulując się na powierzchni Ziemi. Zanim ulegnie on rozpadowi (czas połowicznego rozpadu Bi-214 to około 20 min.) i jego stężenie wróci do normy obserwujemy jego 2-4 razy większą ilość w pobliżu Monitora jako wzrost poziomu promieniowania.
   Największy wzrost poziomu promieniowania następuje zazwyczaj na początku opadów, póki powietrze nie oczyści się ze zgromadzonego w nim Bi-214. Jednak, gdy podczas opadów wieje silny wiatr przynosi on wciąż nowe porcje Bi-214.
   Czy istnieje zagrożenie dla mieszkańców miasta i regionu?
   dr Radosław Zaleski: Nie większe niż kiedykolwiek. Jest to zjawisko towarzyszące nam odkąd istnieją na Ziemi opady deszczu. Niewielkie i chwilowe przekroczenie poziomu anomalnego nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Z rozporządzenia: Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie dawek granicznych promieniowania jonizującego (Dz. U, Nr 20, poz. 168 z 2005 r.) http://isip.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20050200168 wynika, że jeżeli w ciągu danego roku wartość średnia (linia niebieska) nie przekroczy poziomu anomalnego (linia czerwona) nie ma powodów do obaw.
   Kiedy ostatnio dochodziło do tak częstego i intensywnego przekraczania normy promieniowania?
   dr Radosław Zaleski: Podczas poprzednich intensywnych opadów deszczu. Obecne wzrosty wcale nie są rekordowe. Proponuję prześledzić dane archiwalne Monitora (http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=2).
   Czy w następnych dniach przewiduje się dalsze wysokie liczby zliczeń cząstek?
   dr Radosław Zaleski: Tej odpowiedzi można szukać w Państwa serwisie. Z tego co widzę opady deszczu zapowiadane są na niedzielę. Proszę sprawdzić, czy poziom promieniowania rzeczywiście wzrośnie.
   Zapraszam wszystkich czytelników do rozmowy na temat radioaktywności 19 września podczas VII Lubelskiego Festiwalu Nauki (http://www.festiwal.lublin.pl/projekty.html?op=1&pid=900), gdzie będziemy udzielać nie tylko szczegółowych wyjaśnień związanych z promieniowaniem ale również można będzie zmierzyć poziom promieniowania emitowanego przez przyniesione przez Państwa przedmioty.

   Rating: -9 (from 11 votes)
   • Zeno
    promieniowanie to nie moja specjalnosc, ale jest dla mnie niepokojace, ze na stronie uniwersyteckiej pojawia sie wysokie wskazanie promieniowania i nikt na to nie reaguje.
    Wybacz, ale ten artykul, ktory cytujesz, jakos do mnie nie przemawia i to z kilku powodow.
    Po pierwsze byl on proba tlumaczenia na ten pierwszy skok promieniowania, a nadto podano jakoby urzadzenia ulegly „przegrzaniu” przy temp. 17-18 st. C -przeciez to niepowazne.
    Po drugie jest to trzeci przypadek od czterech dni tego tygodnia!
    Po czwarte, zycie nauczylo mnie zbytnio nie dawac wiary tzw. naukowcom, ktorzy pobieraja pobory z panstwowej sakiewki.
    Nie mam wiedzy, co tam sie dzieje, ale cos zadzialalo i nadal dziala. Moze zaczeto skladowac jakies odpady promieniotworcze, bo przeciez wiele krajow ma z nimi problemy, a my, czyli PL za grosze przyjmujemy takie scierwo do siebie nie zwazajac na zdrowie i zycie ibywateli.
    A moze jest gdzies w poblizu jakas elektrownia, gdzie doszlo do jakiegos uszkodzenia.
    O Czarnobylu dowiedzielismy sie po kilku dniach -tez ukrywano przed nami prawde.

    Rating: +7 (from 11 votes)
    • Zenobiusz on 12 lipca 2012 at 23:58 said:
     Upały są w dzień,w nocy temperatura spada,jak masz inną wiedzę ,nie zwlekaj podnieś alarm,przecież ja nie mam wstydu, a ty chcesz ratować Polskę.
     Naukowcy kłamią ,wszyscy wokół to zbrodniarze do dzieła nie zwlekaj.

     Rating: -8 (from 14 votes)
     • za co zamulaczu dziekujesz – za dezinformację?!
      Przecież to o tym bizmucie sprzed chyba 5 dni!!
      nawet ten wywiad nie ma daty, a moze sprzed roku?!
      w czasie 3 ostatnich dni były skoki nie tam jakiegoś bizmutu, ale czegoś nieznanego!!

      Rating: +9 (from 13 votes)
     • Niech Pan sobie przypomni, jak po katastrofie w Czarnobylu różni tacy ludzi uspokajali, że nic się nie stało. Ciężko im potem było z tym żyć. Tym co kłamali o katastrofie japońskiej, jak mają sumienia, to też będą się gryźć. Niech Pan się do nich nie przyłącza, nie warto bronić przemysłu nuklearnego…
      Pan posłucha córki, bo rozsądnie pisze.

      Rating: +8 (from 12 votes)
      • To fakt, czasem córki przerastają ojców jak w tym przypadku :-D
       Dzięki Mocniejszy i hjk za zwrócenie uwagi na zagrożenie.

       Rating: +4 (from 10 votes)
       • Pery@SKOP
        Zagrozeniem to jestes TY. Wbij sobie do tej swojej glowki, ze Rosa to nie Myslaca, a Myslaca to nie Rosa!!!
        I zaprzestan w koncu swoich wyglupow rodem z piaskownicy i trzepaka!

        Rating: +1 (from 5 votes)
      • Mocniejszy
       nie jestem CORKA Zenobiusza! I bardzo prosze nie powielaj tych glupot Peryskopa.
       Rosa i Myslaca to dwie rozne osoby.

       Rating: +2 (from 4 votes)
      • Rerblogowałem ten alarm,jak obiecywałem,przy okazji ,stwierdziłem że jestem zbanowany.
       Rozumiem ,że to w trosce o ustalenie prawdy,i los Polaków.
       Z twoich tam komentarzy wynika ,że nieco znasz się na tym co robisz,ale w sumie wynika z nich ,że każdego dnia mamy umierać ze strachu,bo nic nie jest miarodajne i wszyscy nas oszukują.
       To nie paranoja ,to świadome sianie dezinformacji.Pytanie od czego odwracacie uwagę

       http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/12/zmowa-milczenia-wokol-odnotowania-wielkiego-wzrostu-promieniowania-w-lublinie/
       w dniu 13 Lipiec 2012 @ 10:42 |
       Odpowiedzzenobiusz
       Twój komentarz oczekuje na moderację.
       Reblogged this on Zenobiusz’s Blog.

       Rating: -2 (from 4 votes)
       • Oczekiwanie komentarza na moderację to nie jest ban (u mnie wszystkie czekają). A to w ogóle nie był zwykły komentarz, ale link do reblogowania. Nie puściłem tego linku, bo nie chciałem ludzi przekierowywać na blog osoby, która usiłuje zamiatać pod dywan sprawę wyniku lubelskich pomiarów promieniowania.

        Rating: 0 (from 0 votes)
  • W tym starym już wywiadzie to jest mowa o wzroście ilości izotopu Bizmutu ponad tydzień temu prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. On nie dotyczy wzrostów z tego tygodnia, bo tym razem to nie izotop Bizmutu.

   Rating: +6 (from 6 votes)
   • mocniejszy – baaaaardzo starym wywiadzie bo z 2010 roku … VII lubelski festiwal nauki właśnie wtedy się odbywał … http://www.umcs.lublin.pl/news.php?nid=3241 ..a artykuł to taka dyżurna wlepka … ten sam mi cytowali jak mejlowałem do nich po Fuku …

    Rating: +6 (from 6 votes)
    • A przecież wklejkę z dr Zalewskim bez daty ZENADA już tu publikowała kilka dni temu.
     Ale wtedy Marek był na blogu i ten kolejny dystraktor ujawnił.
     Dzięki sebecx że czuwasz.
     Nie dajmy się oszukiwać przez agentów z zenory.

     Rating: +6 (from 10 votes)
   • W Lublinie juz tak jest gdy „ruski asfalt wyleja” na ulice.
    Nie wpadajcie w panike ,bo zoltki wstrzymaly dostawe towaru,kryzys sie u nich zaczyna.

    Rating: +1 (from 1 vote)
 29. Uwaga: wzrost liczby zliczeń w nocy 9/10 lipca 2012 NIE JEST spowodowany wzrostem natężenia promieniowania lecz niestabilną pracą aparatury spowodowaną wysokimi temperaturami.

  Rating: -11 (from 11 votes)
  • Po co powielać bez komentarza to kłamstwo? Przecież w nocy z 9 na 10 lipca nie było upałów, ale ledwie kilkanaście stopni.

   Rating: +7 (from 7 votes)
   • Upały są w dzień,w nocy temperatura spada,jak masz inną wiedzę ,nie zwlekaj podnieś alarm,przecież ja nie mam wstydu, a ty chcesz ratować Polskę.
    Naukowcy kłamią ,wszyscy wokół to zbrodniarze do dzieła nie zwlekaj.

    Rating: -10 (from 14 votes)
   • To co sądzisz że doszło do wielkiego wycieku w jakiejś wschodniej elektrowni i nas ie poinformowano , a nie do uszkodzenia w dzień przez upal starej aparatury . wiec jak już wyjdzie na jaw za kilka dni ze nie było wycieku podasz sie do „dymisji” ???

    Rating: -7 (from 7 votes)
    • To Belgia jest na wschodzie?
     A ja jestem właścicielem portalu Demotix?
     I dyrektorem RSOE EDIS?
     I pewnie to ja nadzoruję stację pomiaru promieniowania Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej?
     I ta stacja pokazywała wbrew wykresom zwyżki promieniowania w dzień?
     KLASYCZNA METODA ZAKŁAMYWANIA I ODWRACANIA UWAGI

     Rating: +11 (from 11 votes)
   • ha i te kilkanaście stopni było niemalże optymalną temperaturą do pracy tegoż urządzenia !!!!!
    „Osłona cieplna, otaczająca szczelnie scyntylator wraz z fotopowielaczem, złożona jest z aluminiowego cylindra otulonego warstwą styropianu. W jej wnętrzu stabilną temperaturę (ok. 18°C), niezależną od temperatury otoczenia, zapewniają automatycznie działające układy podgrzewania aluminiowego cylindra osłony oraz podgrzewania i chłodzenia (2 komórki Peltiera) obudowy fotopowielacza.”
    http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=4

    Rating: +10 (from 10 votes)
  • po 6 latach
   Zanieczyszczona woda została ucieczki ponad 6 lat z spędził basenie paliwa Tihange EJ. Jeszcze nikt nie złożył skargę do Federalnej Agencji ds. Kontroli Jądrowej.
   http://www.demotix.com/news/1330065/npp-tihange-nuclear-power-plant-continues-leak-after-6-years

   Rating: -4 (from 10 votes)
  • No ładnie. Zmowa milczenia pęka. Jeszcze całej prawdy nie mówią, a tylko to:
   EDIS Number: NC-20120712-35756-BEL
   Event type: Nuclear Event
   Date/Time: Thursday, 12 July, 2012 at 10:41 (10:41 AM) UTC
   Last update: —
   Cause of event:
   Damage level: Unknown Damage level
   Tyle, że jak to promieniowanie wykryte w Lublinie pochodzi ze zdarzenia belgijskiego, to znaczy że zatajano je co najmniej od kilku dni. Pytanie brzmi, czy od nocy z 9 na 10 lipca, czy może od tej słynnej już zwyżki bizmutowej?

   Rating: +12 (from 12 votes)
   • Moglbys przelozyc to na jezyk zrozumialy dla humanisty? Z gory dziekuje :-)

    Rating: +1 (from 9 votes)
    • Wedle raportu RSOE EDIS doszło dziś do wypadku w belgijskiej elektrowni nuklearnej (Tihange Nuclear Power Station). A portal Demotix podaje, że tam niby skażona woda od 6 lat wyciekała… „Mała” niezgodność.
     Ten wypadek belgijski prawdopodobnie jest przyczyną nagłych wzrostów notowań promieniowania w Lublinie (i wydarzyć się musiał wcześniej niż dziś). Czyli jak z Belgii doszło do Lublina, to przez całą Polskę przejść musiało. A władze milczały…
     Sprawa może być jeszcze grubsza, a belgijski „wyciek” (w podwójnym sensie tego słowa) częścią wielkiej powodzi.

     Rating: +14 (from 14 votes)
     • Dzieki za wyjasnienie, ale mam jeszcze jedno pytanie,czy jest oficjalna strona dot. PL albo Europy ze wskazaniami promieniowania? Szukam, ale jakos nie moge natrafic na taka.

      Rating: -3 (from 9 votes)
      • A jak by była oficjalna (po polsku: urzędowa), to czy byłaby bardziej wiarygodna niż dziennik w publicznej TV?

       Rating: +8 (from 10 votes)
       • jeśli to belgia to można sprawdzić stacje w Niemczech:
        http://odlinfo.bfs.de/
        http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm
        ale tam nic nie widać…
        do zasugerowanych przeze mnie kilka dni temu przyczyn tego stanu rzeczy (wariat z radioakt.,próbkąna dachu,szalony konstruktor „działa neutronowego” ew.opad jakiejś substancji z powietrza dodałbym jedną – jakiś baran nie schował dobrze próbek, jakie tam posiadają albo robią jakieś experymenty – (np.konstruują brudną bombę) i potem jak sobie przewietrzą pomieszczenie to skazone powietrze krązy wokół budynku i pobudza sondę…
        sa wakacje, moze jakiś pracownik robi jakieś badania i promieniuje okolicę
        Albo zakupili jakiśnowy sprzet promieniujacy i wietrzą zapromieniowane pomieszczenia…
        moze coś kombinują z jakimiś akceleratorami…

        Rating: +3 (from 5 votes)
        • Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,….

         Rating: -6 (from 12 votes)
         • Na dole strony masz telefony kontaktowe do właściwych ludzi w Lublinie.
          Nuże do dzieła.I nie pokazuj się bez wyników.Naprawiaczu świata…….

          Rating: -5 (from 11 votes)
          • ZENADA ściemnia typowo.
           Gdy nie ma zagrożeń – sieje strach kara Boga, nabiera na Nubiru i na ElHierro 60 metrów wzwyż.
           A tam gdzie są autentyczne zagrożenia jak od HAARPa, lub teraz wobec odczytów na UMCSie – wciska nam uspakajający niedatowany wywiad sprzed dwóch lat, albo dla zwalenia winy za zamieszanie robi wyrzuty do hjk, że jeszcze nie poszedł i nie sprawdził.
           Zenujący i zakuty wsiadaj na Rosynanta – konia Don Kichota z BydgoManczy i wal w każdy napotkany wiatrak kopią orgonową !
           Przecież wszyscy wiemy, że odczyt był w Lublinie ale skażenie nie było lokalne – teraz Mocniejszy podał namiar na źródło – reaktor w Belgii.
           A były tu komentarze, że skoro Lublin wychwycił, to coś znowu musiało walnąć za wschodnią granicą. To jest znowu robienie fobii anty-rosyjskiej, anty-ukraińskiej i anty-białoruskiej.
           „Coś złego na wschodzie”.
           ===
           Rosynant, Rosa – no to mamy kolejne koneksje rodzinne, hahaha !

           Rating: +4 (from 10 votes)
          • @”Na dole strony masz telefony kontaktowe do właściwych ludzi w Lublinie.”
           podejrzewam,ze ci „właściwi ludzie” sami teraz „maja nieźle w gaciach”, bo po pierwze nie wiedzą, co to było, albo jak wiedzą, to tym bardziej, a po drugie nie wiedzą,co powiedzieć…
           A tu w planach polska el. atomowa, więc kicha na całego…

           Rating: +3 (from 3 votes)
         • Nie „jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.” tylko z tydzień po Fuku bylo zorganizowane OTWARTE spotkanie dla mieszkańców miasta zainteresowanych katastrofą – za szybko i niedokładnie wnioskujesz nie majac wystarczających przesłanek- przejrzyj swój podręcznik do logiki z czasów studiów – na prawie musieliście mieć „logikę praktyczną” np. Ziembińskiego

          Rating: +2 (from 2 votes)
      • Była już chyba przytaczana i jest dosyć znana: http://www.gammavo.dotdenial.org Istotne wskazania poziomu promieniowania gamma z detektorem na południu Polski.

       Rating: +2 (from 2 votes)
       • 13 lipca 2012 at 09:27
        Była znana od wczoraj,od godziny wpisy Piotra,ale Peryskop wolał dalej siac panikę ,i wszystkich uznawać za niewiarygodnych,Ale nic ,przejdzie noc z 13/14 z piątku na sobotę,i będzie nowy wpis ,nikt nikogo nie przeprosi,do następnej podobnej ,czy innej feeri „rzetelności”

        Rating: +2 (from 2 votes)
     • A dlaczego na tej stronie nic nie ma ? http://www.gammavo.dotdenial.org/

      Rating: +2 (from 2 votes)
      • Piotr, nie ma, bo prawdopodobnie jesteśmy oszukiwani.

       Rating: +2 (from 6 votes)
       • @Peryskop, GAMMAVO to projekt prywatny. Jeśli nawet u zwykłych ludzi doszukujesz się rządowego kłamstwa, to kiepsko. Tutaj http://www.dotdenial.org/wpis/iswsp-gammavo/ opis tego projektu. Bardzo pomógł po awarii w Fukushimie. Mnie i moją rodzinę uspokoił. Przedstawia pomiar mocy dawki, czyli REALNY skutek biologiczny promieniowania radioaktywnego.

        Rating: +2 (from 2 votes)
     • Przez rzeszow nie przeszlo tam zydzi czuja sie calkiem dobrze.
      Nie wierzycie ?
      Zapytajcie sie Jozka Bizonia.

      Rating: 0 (from 4 votes)
   • to jest od 1945-ego kolego, tylko że teraz czuć bardziej. po za tym robi się wiekszy syf, gdyż to ma doprowadzić do wiekszego syfu. PSeudofrytki nieogarnaiją systemu który sami stworzyli (co widać po „polskim” Narządzie) i to wszystko rozpełza w klimacie medialnego rozproszenia pierdołami tak by nas utrzymać w hatach ku chwalebnemu wzajemnemu umarciu. Ludziska zaczną wariować, w rożny sposób. Problem tkwi w tym jak rozpoznać takie wariactwo – w samym sobie !!! I nie dać sie zwariować !!!

    Rating: +5 (from 5 votes)
    • Jak zaczniesz nagle łysieć,też przyczyna może być różna.
     Fryzjerzy też kłamią i są w spisku.To też ludobójcy.
     Do czasu aż:”Zmowa milczenia pęka. Jeszcze całej prawdy nie mówią”

     Rating: -6 (from 12 votes)
     • Z tym łysieniem to bym sie wstrzymał – to jest naturalny stan rzeczy, mimo woli. Nazywa sie to TESTOSTERON !!!! Bardzo promierniotwórczy zwiazek miedzy jajem a peniorem !!! Łysienmie nie ma nic tu do rzeczy. Reakcje organizmu są efektem, wszelkie fizyczne pierdoły później. Napromieniowanie ? Mamy to od dawna, problem tkwi tylko w jakich dawkach dozowana jest nam trucizna, a jest wszędzie wokół nas !!! tak że Zeno !!! Tak czy inaczej mamy przejebane, dlatego nie ma co się przejmować jak przyjdzie nam ochota ze sztachetami pójść na WIEJSKĄ po sprawiedliwość. Po osttanich burzach poziom ozonu przy glebie jest tak wysoki że niekt nie zwraca na to uwagi…to jest problem ! A reszta ? Hm….

      Rating: +7 (from 7 votes)
      • faktycznie przejeżdzając rzuciłem okiem na tablice i ozon jest przy górnej granicy…
       jak byłem w Niemczech to ogłaszano alerty ozonowe, ale to aż się czuło w powietrzu taki charakterystyczny zapach…

       Rating: +6 (from 6 votes)
       • To da sie wyczuć, zaopaszek jest podobny do „smrodku ze starej lodówki” ! Nie dość że drażni kinola, to jeszcze rozdrażnia ludzi. Dla osób mieszkających w blokowiskach, jest to temat dosyć drażliwy. Ozon unoszący się na pewnych wysokościach jest cholernie odczuwalny. Jeśli wiesz o tym, jesteś w stanie kontrolować swoje emocje, jeśli nie no to ups….to nie działa pozytywnie na umysł (mózg), a wręcz destruktywnie. Mojżesz to sprawdzić jeśli chcesz. Uczycie „gniota na nosie” to efekt długotrwałego wdychania ozona. Wkurzajace to jest…uwierz….Zeno nie kuma czaczy bo to parterowy kmiotek…hahahaha !!!

        Rating: +6 (from 6 votes)
      • Ale tu pisze na blogu jakiś fryzjer.
       Raz się przyznał,niech się ujawni,
       wtedy będziemy mieli pewność.
       :) :) :) :)

       Rating: -8 (from 14 votes)
       • zamulaj bloga u siebie – sio!

        Rating: +9 (from 13 votes)
       • masz na myśli MNIEM ? bo ja lubie…kosi kosi łąpki…….tak mi zostało po ostatnim wcieleniu….

        Rating: +6 (from 6 votes)
        • Zena- zamulacza :-(
         oporny na wezwania do merytorycznej dyskusji…
         A twoje wpisy zasadniczo są na temat i coś wnoszą… co najmniej trochę humoru ;-)

         Rating: +7 (from 11 votes)
         • dzięki…:-)

          Rating: +5 (from 7 votes)
         • Zena- zamulacza
          oporny na wezwania do merytorycznej dyskusji…
          Zenobiusz on 12 lipca 2012 at 22:32 said:
          Kolejna,moja merytoryczne wypowiedź,
          takie wpisy mają na celu sprowokowanie odpowiedzi,i rozwleczenie wątku tak by był nieczytelny i niezrozumiały dla przypadkowego czytelnika,Klasyczne odwracanie uwagi.Gdy widzę coś takiego na blogu,od razu robię się czujny i szukam co chciano zepchnąć pod dywan.”Czyściciel” więc działa nadal.
          ” popracować jak Zeno nad merytoryką…”
          ten wtręt,ma utrwalać przekonanie ,
          że Zeno to niemerytoryczny mąciciel,
          hjk@ łagodny ,pouczający starszy kolega.

          Rating: -7 (from 11 votes)
          • @”en wtręt,ma utrwalać przekonanie ,że Zeno to niemerytoryczny mąciciel,”
           nie mają nic utrwalac, tylko mają cie wezwać, byś w końcu zaczął MERYTORYCZNIE dyskutowac…
           ale skoro nie potrafisz, wybaczamy, tylko idź już na swojego bloga i tam sobie działaj. Rob tylko pingbacki, to zaciekawieni wejdą i wystarczy…

           Rating: +4 (from 10 votes)
          • Powtórzę więc jak nie dociera.
           Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,uważasz ,że to wpis niemerytoryczny ???Dyskutować to możesz na herbatce u cioci,a jak siejesz strach,i masz możliwość osobistej weryfikacji danych ,to to zrób.Jak był pierwszy sygnał u Marka o Fukushimie,biegałem osobiście po przedszkolach ,rozmawiałem z dyrektorami,i przekonałem ,by dzieci nie bawiły się na powietrzu.Wraz z przyjaciółmi no totalnego zmęczenia chodziliśmy po ulicach i tłumaczyli starszym ludziom ,kobietom z dziećmi na spacerach ,co się dzieje,ba straż miejską i policję przekonywaliśmy do takich prywatnych akcji.Ale podstawą ,były wiarygodne dane a nie takie jaja jakie tu się między innymi z twojej osobistej winy dzieją.

           Rating: -3 (from 11 votes)
         • czy musicie używać zwrotów oporny,nie wiem co za pajac wymyślił aby nie dawać postów chronologicznie,wole robić niż gadać

          Rating: 0 (from 0 votes)
     • Zeno !!! Uważaj na fryzjerów !!! Oni robią RACH CIACH RACH CIACH !!!

      Rating: +3 (from 7 votes)
      • … Rach Ciach i po ptokach :-D
       Tak to poleci ZENADA!
       A teraz leci jako ptasia fluenza

       Rating: +3 (from 9 votes)
     • Fryzjerzy i frajerzy pierwsi lysieja !

      Rating: +1 (from 3 votes)
 30. Podwyższony poziom promieniowania http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0

  Rating: +1 (from 1 vote)
 31. Pingback: Co się dzieje w Lublinie .Nic się nie dzieje. « Zenobiusz’s Blog
 32. Popatrzcie na wykres:
  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0
  Dalej rośnie, znów kilka tysięcy procent i trwa dłużej niż w nocy z 9 na 10…

  Rating: +10 (from 12 votes)
  • http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/13/co-sie-dzieje-w-lublinie-nic-sie-nie-dzieje/
   Tak koniecznie ogłoś,nie ma sensu walczyć ze szczepionkami,umieramy na chorobę popromienną.

   Rating: -9 (from 15 votes)
   • uciekaj na swój blog zamulaczu, albo pisz merytorycznie, tam dezinformuj wywiadem sprzed roku i nie na temat

    Rating: +4 (from 14 votes)
    • Znowu nie wszedłeś na linka,powtarzam,nie jesteś na obozie hjk(hitlerjugend komando)
     Widać ,że lubisz rozkazywać,ale to se ne wrati.W linku pełne tłumaczenie, jak działa sprzęt do pomiaru.HJK@ nie wyjdzie ci sianie paniki wieczorną porą ,jesteś tylko czyścicielem.
     Wyjaśnienie roli „czyściciela” na stronie:
     http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12478

     Rating: -6 (from 14 votes)
     • znam te stronę opis urządzenia – twoje przeklejki nic nie wyjaśniają bo nie rozumiesz podstawowej sprawy, że to nie bizmut a ogólnaliczba zliczeń i ignorujesz fakt, ze podany rozkład widmowy nie odpowiada danym
      a sebecx cie zdemaksował z niestabilną temperaturą…

      Rating: +6 (from 10 votes)
     • Powtórzę więc jak nie dociera,jeszcze raz.
      Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,uważasz ,że to wpis niemerytoryczny ???Dyskutować to możesz na herbatce u cioci,a jak siejesz strach,i masz możliwość osobistej weryfikacji danych ,to to zrób.Jak był pierwszy sygnał u Marka o Fukushimie,biegałem osobiście po przedszkolach ,rozmawiałem z dyrektorami,i przekonałem ,by dzieci nie bawiły się na powietrzu.Wraz z przyjaciółmi no totalnego zmęczenia chodziliśmy po ulicach i tłumaczyli starszym ludziom ,kobietom z dziećmi na spacerach ,co się dzieje,ba straż miejską i policję przekonywaliśmy do takich prywatnych akcji.Ale podstawą ,były wiarygodne dane a nie takie jaja jakie tu się między innymi z twojej osobistej winy dzieją.

      Rating: -3 (from 11 votes)
      • Proszę archiwizować i tę ściemę
       zenora jak stara się na ogłupić marginalizując zagrożenie i zwalając winę na hjk, bo nie poszedł sprawdzić na miejsce.
       SZCZYT BEZCZELNOŚCI !
       Jest coraz bardziej ciekawe czym ZENADA szantażuje Marka, że ten dopuszcza na swoim blogu do tak ewidentnego sabotażu przeciwko Narodowi Polskiemu ?
       Zapewne jakimiś fejkami, bo dał się poznać jako operacyjny dealer w tej branży.

       Rating: +3 (from 11 votes)
       • Zarchiwizowane a jakże na stronie głównej.
        Miałeś nadzieję że Marek usunie wpisy,obnażającą twoje i hjk@ metody ,a tu Marek uczciwy i z charakterem,i zonk
        http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/13/22662/

        Rating: -3 (from 5 votes)
        • Nie przegapcie tej strony,czyta się
         jak kryminał z kluczem.
         http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12640
         ebo3 on 12 lipca 2012 at 18:34 said:
         Powstrzymywałem się…ale nie dałem rady, ale to tylko dlatego, że jesteś toporny jak rozwarty koł rozporowy…nie kołek. Żal mi Cię, bo właśnie za sprawą takich jak Ty, to wszystko jest tak cholernie podzielone. Na pozór oczywiście… Nie myśl sobie Panie pseudo inteligentny, że wszyscy idą za Twoimi „literami” jak stado owiec. Jesteś totalnym „oporniakiem”, skoro nie potrafisz dopasować się do ogółu. Ale przyjdzie czas i na takich jak Ty. Być może potrzebujesz więcej czasu, by móc zrozumieć, że w dupie mają wszyscy te Twoje żałosne wypowiedzi. Panie mądraliński…może spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy w cztery oczy, może wtedy zrozumiesz siłę i determinację Narodu Polskiego. Od samego początku kiedy pojawił się list na blogu ciśniesz bzdety za bzdetami…aż na wymioty zbiera od tych Twoich pierdół. Wykazał byś choć odrobinę dobrych intencji… Wejdź na skypa dodaj mnie do kontaktów, a osobiście wytłumaczę Ci na czym polega Twój problem. Uważam, iż jesteś zwykłym tchórzem schowanym pod tym idiotycznym nickiem. Tylko na tyle Cie stać… A co do budki z piwem…to się na ten temat nawet nie wypowiadaj, bo nawet nie masz pojęcia jak to piwo smakuje. Może po mleko sięgnij, bo chyba tylko do tego dorosłeś…

         Proponuję ignorować komentarze Peryskopa, ponieważ gówno wie o życiu i o piciu piwa…nie wspomnę o jedności, miłości i bezpieczeństwu życia każdego człowieka.
         To był mój ostatni komentarz pod wpisami tego dziwaka.

         Rating: -1 (from 5 votes)
   • Dzisiaj oni chcą przepchnąć tą ustawę szczepionkową?
    Pewno sobie chcą zastępczy temat zrobić.

    Rating: 0 (from 0 votes)
  • cholewka i jest już komunikat PODWYŻSZONY POZIOM PROMIENIOWANIA
   ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy:
   http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1
   dzis i 3 dni temu 1400%, było 2000% – mam zachowane,zresztą marek też wkleił na blogu

   Rating: +10 (from 12 votes)
   • Jesteś z komando w Lublinie.
    Tam niżej masz telefony.
    Wyjaśnij uprzejmie sprawę,
    i zrelacjonuj.

    Rating: -3 (from 13 votes)
    • zadzwoń i mi powiedz, czy nie śpią :-)

     Rating: +3 (from 11 votes)
     • Nie mam zasięgu,niestety.Trzeba ratować ludzkość,co z tego że spią.
      Masz życiową szansę zdemaskowania tych zbrodniarzy.
      Piszesz przecież:
      „cholewka i jest już komunikat PODWYŻSZONY POZIOM PROMIENIOWANIA
      ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy”:
      Zonk….

      Rating: -6 (from 12 votes)
      • tłumaczenie ze nie masz zasiegu jest dobre w górach albo nad morzem, ale neta masz w tych górach ;-)
       to zadzwoń przez skajpa :-)
       jakich zbrodniarzy?!
       elhierrosis paranoica odbija?
       hahahhhahah (@N88)
       żenadka n+1

       Rating: +5 (from 11 votes)
       • Mieszkam w dolinie.Marek może potwierdzić ,odwiedził mnie.
        Poza tym,mam uwierzyć na telefon?
        Trzeba się umówić i jutro z rana osobiście porozmawiać.
        Zobaczyć sprzęt,jak naukowiec z naukowcem,nic na słowo
        Możesz podać linka do strony ,niech wiedzą że cała Polska,
        czeka z drżeniem na wynik rozmów.
        Na pewno potraktują cie poważnie.
        Najlepiej porozmawiaj z Profesorem,możesz się na mnie powołać.
        Daj mu linka na mój blog ,i pozdrów serdecznie..
        Następnie złożyć relację na blogu.
        Nie rozumiem czemu się od tego uchylasz,
        nawet jak jesteś tylko „czyścicielem”
        Kefir ma ze Szczecina jechać,czy ja spod Bydgoszczy.

        A potem jak wrócisz ,wszyscy z ulgą się posmiejemy. :)

        Rating: -4 (from 12 votes)
        • ja już miałem okazję słuchac wystąpienia profesora w sprawie Fukuszimy kilka dni po katastrofie, więc mam swoje zdanie o jego nastawieniach. Nie ciekawi mnie kolejna dawka „informacji”, a tym bardziej od asystentów :-)
         Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą :-)
         Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

         Rating: +3 (from 11 votes)
         • Nie przegap tych danych ,i dość żartów,
          inaczej jesteś skończony pod tym nickiem.
          dr J. Wawryszczuk (aparatura)
          dr R. Zaleski (oprogramowanie)
          +48 81 537 62 25
          Prace mechaniczne:
          Warsztat Mechaniczny IF UMCS
          +48 81 537 62 30
          adres:
          Zakład Metod Jądrowych
          Instytut Fizyki

          Rating: -5 (from 11 votes)
          • @”ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy:
           http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1
           dzis i 3 dni temu 1400%, było 2000% – mam zachowane,zresztą marek też wkleił na blogu”
           To się juz wyjasniło – „spadek” na wykresie dzisiejszym wydarzenia sprzed 4 dni tłumaczy się metodą liczenia odchyleń polegającą na „średnich kroczących” .
           W dniu wystąpieniw „skoku” ponieważ nie bylo wczesniej wielkich wzrostóww zakresie „czynnika x” czyli ogolnej liczby zliczeń wykres pokazał 2000%. Ale w miedzyczasie były skoki,średnia się powiększyła, to relatywny wzrost okazał się juz niższy.
           To dziwna metoda, bo w Niemczech maja „progową”, ale z kolei nie zliczaja wszystkich impulsów detektora, tylko pokazują przekroczenia progowego poziomu promieniowania.
           Jak tak dalej będzie, wykres pokaże brak dalszych relatywnych wzrostów, a nawet spadki, a poziom radiacji będzie wysoki.

           Rating: +2 (from 2 votes)
         • Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
          Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

          Po tej wypowiedzi nie będę miał do ciebie już żadnych pytań.

          Rating: -6 (from 12 votes)
          • najwyższy czas byś je skończył, bo są bez sensu i tylko mącą, jak również powściągnij grafomanie wpisów, które nic MERYTORYCZNIE NIE WNOSZA!
           Nie rozumiesz zdania:
           „ja już miałem okazję słuchac wystąpienia profesora w sprawie Fukuszimy kilka dni po katastrofie, więc mam swoje zdanie o jego nastawieniach. Nie ciekawi mnie kolejna dawka „informacji”, a tym bardziej od asystentów”
           Więc jak ci się nie chce jechać z Bydgoszczy, to wyjdź z rana na górkę, złapiesz zasięg i sam zadzwonisz…

           Rating: +5 (from 13 votes)
         • Z Lublina uspokajają, że wzrosty bizmutu ostatnio biorą się w wyniku spalania węgla i osiadania pierwiastka na aparaturze pomiarowej po deszczu. Nie usłyszałam nic na temat zniekształcań wyników z powodu wysokich temperatur ani na temat tego innego pierwiastka. Nie dogadali szczegółów?

          Rating: +2 (from 6 votes)
          • to ciekawe …a kto ten węgiel spala? .. jest w Lublinie elektrownia węglowa? … a może to w klimatyzacjach latem węglem się pali? … ;)

           Rating: +6 (from 6 votes)
          • Srawdziłem, że liczniki scyntylacyjne z kryształem NaJ(Tl)[jodek sodu aktywowany talem] — czyli takie jak ten Instytutu Fizyki UMCS — posiadają odporność na wysokie temperatury nawet do 120 °C.

           Rating: 0 (from 2 votes)
          • jest elektrociepłownia i paląwęglem, moze dostali jakis wyjątkowo zapromieniowany albo pomieszany ze sproszkowanymi odpadami z elektrowni at. i wszystko leci w powietrze…
           kto wie?

           Rating: +1 (from 1 vote)
         • Jaja z profesorow robicie ?

          Rating: +1 (from 1 vote)
 33.  

  Rating: 0 (from 0 votes)
 34. Kontakt:
  e-mail:
  radioaktywnosc@umcs.lublin.pl
  telefon:
  Kierownik projektu:
  prof. M. Budzyński
  +48 81 537 61 93
  Projekt i wykonanie:
  dr J. Wawryszczuk (aparatura)
  dr R. Zaleski (oprogramowanie)
  +48 81 537 62 25
  Prace mechaniczne:
  Warsztat Mechaniczny IF UMCS
  +48 81 537 62 30
  adres:
  Zakład Metod Jądrowych
  Instytut Fizyki
  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
  pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
  20-031 Lublin
  Dane dla przestraszonych do wiadomości:
  http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12442

  Rating: -4 (from 8 votes)
  • dane z 3 nad ranem na wykresie już „zredukowały” wyskok sprzed 3 dni do ok 1100%, a było 2000%.
   jeszcze kilka dni i okaże się, ze w zasadzie nic się nie stało i na wykresie będziemy miec np. 30% wzrost i mozna „spac spokojnie”…

   Rating: +3 (from 7 votes)
   • http://www.swpc.noaa.gov/today.html
    dzisiaj był rozbłysk na słońcu dośc silny – moze to slonko nas czymś zbombardowało…

    Rating: 0 (from 8 votes)
   • No dobra ja napisałem takie mejla do nich:
    „Witam.
    Mam pytanie odnośnie alertu o ppp który się pojawił na waszej stronie.
    Co to oznacza? Z jakim rodzajem promieniowania mamy do czynienia?
    Czym są te niespotykane dotychczas piki na wykresie?
    Zjawisko owo dyskutujemy na pewnym forum i postanowiłem zasięgnąć opinii ze źródła.
    Informacje o niestabilnej pracy z powodu wysokich temperatur raczej dziś nie pasują … ”
    … zobaczy czy i co napiszą … hehehehe…

    Rating: +3 (from 3 votes)
   • @”jeszcze kilka dni i okaże się, ze w zasadzie nic się nie stało i na wykresie będziemy miec np. 30% wzrost i mozna „spac spokojnie”…”
    to się juz wyjaśniło…:
    http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12825

    Rating: +1 (from 1 vote)
 35. Zanim będą tragiczne dane,od hjk@,ma podane namiary
  zachęcam do lektury strony z której cytat.
  http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/
  bo3 on 13 lipca 2012 at 00:49 said:
  Do Zenobiusza…
  Podzielam Twoją uwagę. Jednak dla mącicieli prześle takie owoż przesłanie: czas wytoczyć działa w zupełnie inną stronę. Problem z jakim się tu sam osobiście zderzyłem, to niestety fakt totalnej ignorancji ludzi z inicjatywą. I jaka by ona nie była, zupełnie świeży na tym blogu z mety jest w stanie rozpoznać prostaka od prostactwa i znaleźć pośród nich prostolinijność. Zapewniam, że między wszystkimi stwierdzeniami jest ogromna przepaść odpowiedniej interpretacji. Zeno w imieniu własnym jak i Adama dziękuję serdecznie za wsparcie… jesteśmy w kontakcie. Dla wszystkich pozostałych wyrażających się chęcią współpracy z Ruchem Obywatelskim manifesto…nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do kontaktu z nami.
  A teraz dla przypomnienia… Po co tu zawitaliśmy?
  By móc Wam wszystkim pokazać, że mimo cholerstwa jakie panuje w tym kraju są tacy, którzy zawalczą o normalność w życiu. Zapraszam Wszystkich, którzy wykażą chęć woli współpracy z Ruchem Obywatelskim manifesto…
  Myśląca…
  Tobie również dziękujemy za wyrazy wsparcia.
  Ogromny szacunek dla dla Was wszystkich normalnie myślących.
  Kochani nie traćmy ze sobą kontaktu…Jakby nie patrzeć troszkę się ich zawiązało.
  Zjednoczeni uderzymy z jeszcze większym hukiem.
  Pozdrawiam serdecznie…
  Ruch Obywatelski manifesto…
  Robert Krzysztof Rus

  Rating: -8 (from 12 votes)
  • Dziękuję .
   Pozdrawiam.

   Rating: -8 (from 14 votes)
   • See You Nara !!!

    Rating: +2 (from 4 votes)
    • :)

     Rating: -7 (from 9 votes)
    • No to zaczyna wychodzić szydełko z woreczka Ruch Obywatelski manifesto…
     Nawołują do jedności, używają pięknych frazesów, a nie potrafią w kilku zdaniach podać swojego stanowiska w sprawie Smoleńska oraz przymusu szczepionkowego.
     Mam wrażenie że to kolejny Ruch kolejnej „Miłości na kredyt” żeby podtrzymać upadającego Rucha Palikota. Bardzo dobrze pasuje do zenory i do „Odzyskać”.
     Kto jeszcze da się tak wyRuchać ?

     Rating: +5 (from 9 votes)
     • Odpowiedz dla Pery@.
      rebo3 on 12 lipca 2012 at 20:32 said:
      Żal jest patrzeć i czytać każdorazowo Twoje „NIE”. Przynajmniej takowo odebrałem dosłownie każdą Twoja wypowiedź w kwestii pojednania, czy ogólnie rzecz biorąc rzucenia jakiegokolwiek pomysłu odnośnie wystąpienia dla wspólnego jednego celu.
      Przykrym jest również fakt, iż każdy z Twoich wejść jest niczym innym jak docinkom, bastowaniem tego co kto napisał. Nie znam Cię drogi człowieku (drogi człowieku czytaj jako szacunek dla każdego życia na ziemi), ale w chwili pojawienia się listu na blogu niczego innego nie robisz jak tylko hamujesz i próbujesz wrzucić to do śmieci. Myślę, że odpowiedź na Twoje zadane pytania moglibyśmy udzielić przy pierwszym spotkaniu jaki można by było zorganizować na neutralnym gruncie „gdzieś w Polsce” Poznali byśmy się bliżej i może było by sympatyczniej.
      A tak wciskasz tu swoje paranormalne podłóg rzeczywistości wywody, które wśród propagatorów przedstawionej listownej treści nie mają prawa bytu i jakiejkolwiek egzystencji.
      Jako Ruch, który wyszedł z inicjatywą, próbujemy pokazać właśnie takim jak Ty, że te biadolenie na blogach, forach jest niczym innym jak rozpoczętą niekończącą się opowieścią…niczym więcej.
      Ruch Obywatelski manifesto…chce spotkania nas wszystkich w jednym miejscu. Może jakiś kongres, tak jak ten ostatnio zorganizowany w Warszawie przez Ruch Społeczny Pokrzywdzeni, lecz Niepokonani…na którym pewnie zresztą nie byłeś.
      Czy to coś wielkiego, zacząć w końcu mówić o konkretnych działaniach i przede wszystkim skupić się na nich…?
      Być może Tobie może sprawić to problem, ponieważ treść Twoja świadczy o Twoim praktycznym asekuranctwie i niczym innym.
      I tak jak napisałem wcześniej: kończę z komentarzami pod Twoim adresem, ponieważ nie było Ci dane zrozumieć naszego przekazu.
      http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12640

      Rating: -2 (from 2 votes)
      • Reply ↓
       Peryskop on 12 lipca 2012 at 22:10 said:
       Rebo2, zaczynam coraz lepiej rozumieć Wasz przekaz.
       Ale wciąż brakuje deklaracji choćby w dwóch istotnych kwestach: Smoleńsk i szczepionki. Na piśmie proszę, tak jak i apel podstawowy, bo przecież trzeba go ubrać w jakiś konkret, żeby był jednoznaczny o jaką jedność nam tym razem chodzi.
       Dwukrotnie cytowałem tu na Monitorze jako wspomnienie z Kongresu Stowarzyszeniowego „Pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”
       z 31 maja 2012 – ciekawą dewizę jak to mamy kulejąc kroczyć ku wolności śladami naszego patriarchy Jakuba, który rzekomo z Bogiem stoczył nocną walkę o wolność – podczas gdy Stary Testament podaje, że pojedynek ten Jakub toczył o przyznanie mu imienia Israel = walczący z Bogiem. Genesis podaje też, że w tym pojedynku Bóg przetrącił Jakubowi „staw biodrowy” oznaczający m.in. układ rozrodczy. Bo coś za coś.
       Więc i tu także się pomyliłeś.
       No ale errare humanum est, z tym że niektórzy bardziej :-D

       Rating: +1 (from 3 votes)
  • A gdzie „prus” ?

   Rating: 0 (from 0 votes)
 36. Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
  Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

  Jeszcze raz by nie zniknęło.Pomiar w Lublinie wykazał skoki zapisu.
  Twierdzi się,że to awaria sprzęty z uwagi na lokalne wahania temperatury.
  Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie,
  i podający się za pracownika UMCS,
  pisze jak wyżej.
  Odsyła mnie do Torunia,bym tam sprawdził awarię Lubelską.
  Czyta mój blog pilnie,cichcem,
  wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,
  nie jeżdżę po terenie.
  Jak nazwać takiego osobnika.
  By było wystarczająco adekwatne.??
  ………….
  Każdy może sam ,określić.

  Rating: -5 (from 13 votes)
  • @”Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie, i podający się za pracownika UMCS,”
   A gdzie się podaję za takowego, jesli mozna wiedzieć?
   @”Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,
   nie jeżdżę po terenie”
   A to juz Twe urojenia po ataku elhierrosis paranoica o jakimś pilnym czytaniu bloga…
   Wchodze tam owszem, czasem masz ciekawe wklejki, ale nie napotkałem na opisy Twych przypadłosci…
   No jaką awarię lubelską?!?!?!?
   ahahahahah
   idź juz spać,naprawdę, to z rana zadzwonisz i cie uspokoją…
   Nie martw się Lublin jest daleko, moze do was tam nie doleci atomowy smog…
   hahahahhaha

   Rating: +6 (from 14 votes)
   • Jeśli chodzi o podwyższony poziom promieniowania to własnie przypomniałam sobie przepowiednie Jackowskiego na ten rok.
    Wspominał, że wiosną czy latem będziemy się bali oddychać, coś bedzie w powietrzu…

    Rating: +6 (from 8 votes)
   • Gdybyś naprawdę obawiał się, że coś złego się dzieje to poszedłbyś sprawdzić. Twoje wypowiedzi mówią same za siebie. Żarty sobie robisz z ludzi, którzy mogą się poważnie wystraszyć.
    Radzisz mi zostać w domu albo pozaklejać okna w razie promieniowania, zabezpieczając dostęp tlenu.
    Ok, posłucham Cię i zostanę w domu.
    Tylko mi najpierw odpowiedz. Jest się czego bać? Powinnam zostać w domu?

    Rating: -4 (from 10 votes)
    • Megi, chyba żartujesz ?
     Przecież hjk już podał nam źródło informacji, linka do monitora skażeń, przypomniał że w takich sytuacjach należy unikać wychodzenia za zewnątrz oraz wyjaśnił że poznał profesora na UMCS od nukleariów.
     Czego jeszcze potrzebujesz ?
     Zenobiust podał nr telefonów więc dlaczego sama nie zadzwonisz ?
     Czy też jesteś w dolinie i nie masz zasięgu ?
     Czy Zeno Ciebie zachęcił, żebyś jeszcze podrążyła ten wątek zwalając winę za wszystko na hjk ?
     Porozmawiaj proszę o tym ze swoim proboszczem i zapytaj czy to jest po chrześcijańsku robić ofiarę z osoby, która podzieliła się z Tobą informacją o zagrożeniach.
     Spójrz na przypadek Mileny 461, która zadziałała pod wpływem podobnej namowy satanisty.
     Milena wciąż nie odpowiada na moje wezwanie do podania tu wszystkich rzekomo kompromitujących mnie informacji, żeby skonfrontować jej zmyślone zarzuty z realiami. Bo nie może pozostać tak jak to ona wykreowała – że rzekomo miałbym „duuuużo stracić” jeśli ona „wygarnie”. A jeśli nie wygrania, to znaczy że dała się podpuścić i teraz jest jej głupio.
     Żeby i Ciebie to nie spotkało.
     Czy nie dostałaś się pod wpływy człowieka fałszywego, który Cię omotał ?
     Wiem że masz zaufanie do swojego proboszcza, więc poproś go o radę i pomoc, bo sprawa wygląda na bardzo poważną.
     Pozdrawiam.

     Rating: 0 (from 14 votes)
    • @Megi .Żyj normalnie ,nie panikuj ,nic się nie wydarzy , no może oprócz wstrząsu sejsmicznego o niekoniecznie dużej sile .Całe to promieniowanie pochodzi z głębi ziemi i jest wynikiem rozszczelnienia calizny gruntu ,napromieniowana może też być woda ale jeśli jesz i pijesz to co wytwarza się na twoim terenie np. województwie ,to nic nie będzie dolegać tobie czy też rodzinie .

     Rating: +2 (from 4 votes)
     • Dzięki Artur. Doceniam troskę. Naprawdę.
      Ja nie panikuję. Zobacz mój wpis wyżej. Chciałam po prostu po raz kolejny przekonać się do czego oprócz pouczeń na każdy temat jest zdolny @hjk.
      Nawet nie odpowiedział. A co byłoby gdybym naprawdę się wystraszyła? On to ma w nosie.
      Jest prawie 17-ta i co zrobili w sprawie szczepień? A taki to był priorytet.

      Rating: -1 (from 5 votes)
      • Ale co ci miałem odpowiedzieć? co wiem to wszystko napisałem, nawet wyjaśniłem jedną sprawę z relatywnym zmniejszaniem się wyskoku sprzed 4 dni.
       dalej nic nie wiemy, wiec trzeba na wszelki wypadek zachować srodki ostroznosci tylko baczyć, by te nam bardziej nie zaszkodziły…

       Rating: +1 (from 1 vote)
      • @Megi.Taka sama sytuacja dotyczy bunkrów do których może ktoś zażądać abyś zeszła ,nie wolno ,ktokolwiek tam zejdzie to zginie ,panika i strach są najgorszymi doradcami .

       Rating: +1 (from 1 vote)
   • Zaraz zaraz, bo to ciekawy trop:
    „Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,nie jeżdżę po terenie”
    W bydgoskiej dolinie coś musiało im się mocno zapalić jeśli ZENADA pieprzy jak poparzony, że aż nie może podróżować.
    A przecież wczoraj wzywał Marka do potwierdzenia lokalizacji, bo jak napisał – jest w drodze z Katowic i chciałby Marka odwiedzić w Krakowie.
    To jeden ślad świadczący, że OSZCZERCA i MANIPULANT jest też KŁAMCĄ.
    A drugi ślad dotyczy poparzonych łapek Myszloncej, która jak sama wyznała nie może pisać polskich znaków z powodu poparzeń.
    Gore !
    Bo wygląda na to że tate z córeczką parzą się na naszych oczach !
    Zaraz będą napaści na mnie, że drwię z nieszczęścia i z bólu.
    Münchausen syndrom epidemia
    bolesne czyni spustoszenia
    w zbożowych kręgach veteranów
    nie tylko tych „88″ z Vietnamu
    ;-)
    To for you,
    Rozalko poparzona.

    Rating: +2 (from 16 votes)
    • Ale wy sie pilnujecie ,lepiej niz czeski wywiad !

     Rating: +3 (from 5 votes)
     • Polak, lepiej pilnuj tam swojego „Dobrego Generała”, co to na skradzionej osobowości stanem wojennym na parę lat zatrzymał polski naród w rozwoju jak w zamrażarce !

      Rating: +1 (from 7 votes)
    • Uległem poparzeniu cztery lata temu,i świetnie wiesz ,że to nie moja córka ,Marek też o tym wie.To co robisz ,nawet nie jest godne komentowania.Nie wmówicie czytelnikom,że to jakaś hasbara zenobiusza ,jedynie przejrzała na oczy.

     Rating: 0 (from 6 votes)
     • Jak Marek wie
      ,miałem spalone ciało na długości 80 cm i szerokości 40 cm,
      leczyłem sięsam ,bo metody „medycyny” dały by w efekcie przykurcze zrostowe i inwalidztwo.
      Nie jestem inwalidą dzięki swojej wiedzy,którą próbuję się ludźmi dzielić na swoim blogu.Kpienie z cudzych cierpień ,inwalidztw (wietnam88),
      poparzonych dłoni Myśląca@ staje się twoim nowym hobby.
      Jesteś odrażający.

       

      Rating: 0 (from 8 votes)
      • Wpadłeś we własne sidła:
       Karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy ! — „Mądrości Talmudu”

       Rating: 0 (from 6 votes)
       • to jak już piszesz o leczeniu oparzeń to daj linka do swgo bloga, moze się komus przyda, kiedy medycyna nie pomoze

        Rating: +2 (from 4 votes)
        • hjk
         rozumiem, ze ta aluzja byla do mnie?
         Ale popieram, bo rzeczywiscie wiedza o domowych sposobach leczenia oparzen jest bezcenna i nigdy nie wiadomo kiedy bedzie przydatna nie tylko dziewczynkom bawiacym sie zapalkami :-)

         Rating: +1 (from 3 votes)
         • My@ląca, źle rozumiesz, jak zwykle.
          To tate zaraz wyżej napisał jak się parzycie:
          zenobiusz on 13 lipca 2012 at 13:16 said:
          „Jak Marek wie ,miałem spalone ciało na długości 80 cm i szerokości 40 cm,
          leczyłem sięsam ,bo metody „medycyny” dały by w efekcie przykurcze zrostowe i inwalidztwo. Nie jestem inwalidą dzięki swojej wiedzy,którą próbuję się ludźmi dzielić na swoim blogu…”
          A tu na czym polegają wasze familijne szalbierstwa Munchausena :
          http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12827

          Rating: 0 (from 4 votes)
          • Oszalales -to jest pewne!
           Pery pozdrawiam cieplutko, moze jutro wroci Ci trzezwosc myslenia :-)

           Rating: +1 (from 5 votes)
          • no dasz tego linka do leczenia oparzeń czy nie?!
           Bo motasz jak nie prymierzając Zeno :-)
           hahahahahah (N88)

           Rating: 0 (from 2 votes)
          • No wlasnie, a ja czekam i czekam na ten link do leczenia oparzen … lapki bola i nadal nie moge uzywac polskich znakow :-)

           Rating: +1 (from 3 votes)
          • ale ja ci już napisałem, bys przeszukała forum szczepienia.org.pl – tam było o oparzeniu i małego dziecka, ale ludzie podawali wiele różnych rad, co nadadzą sie moze i dla dorosłego…
           Nie czytasz porad blogowiczów ?!

           Rating: +1 (from 1 vote)
          • @hjk nie musisz byc tak uszczypliwy,
           Staram sie czytac, ale ostatnio jest tu straszliwy „balagan” i nie przez wszystko da sie przebrnac. Mozliwe, ze cos mi umknelo. Sadzilam, ze moze sa osoby, ktore same przechodzily oparzenie i maja wyprobowane na sobie sposoby i moga je polecic.
           Dziekuje za odeslanie …

           Rating: 0 (from 2 votes)
         • Myśląca on 14 lipca 2012 at 23:06 said:
          No wlasnie, a ja czekam i czekam na ten link do leczenia oparzen … lapki bola i nadal nie moge uzywac polskich znakow
          Patrz poczta kontaktowa na moim blogu,Przestałem rzucać perły przed wieprze,więc tu nic nie wkleje.

          Rating: 0 (from 0 votes)
     • Wpadliście we własne sidła „Dawid”.
      Mądrości Talmudu:
      – Karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy !

      Rating: 0 (from 2 votes)
      • Zenobiusz on 15 lipca 2012 at 00:20 said:
       Totalsky na Problemsky.
       Cyt:
       na koniec: niestety, ponownie dochodzę do wniosku, że Polacy są obecnie w takiej kondycji psycho-emocjonalnej, że żadnej poprawy w tym kraju nie będzie, a będzie jeszcze gorzej, ponieważ w miejsce wspólnoty interesów, współdziałania i minimum poczucia tzw. wspólnego celu i wspólnego dobra (które to cechy mają inne narody, np. holenderski, co miałem okazję zaobserwować podczas wieloletniego pobyt tam), prezentujemy zapiekłość, zacietrzewienie i totalne warcholstwo; zakładam, że ww. są tego narodu, Polskiego Narodu, dość typowymi przykładami (mogę się także i w tym przypadku pomylić, bo – pardon – w rozporki ww. panom nie zaglądałem); sam już nie wiem, co lepsze: pomylić się – no bo to nie Polacy – nie chciałbym, bo to by oznaczało, że infiltracja jest większa, niż można przypuszczać; nie pomylić się – też źle, bo wychodzi na to, że mam racje, co do charakteru Polaków….;
       Diagnoza słuszna ,ale nie do końca.
       Takie wrażenie jest z premedytacją konstruowane ,w internecie,o którym mówi się że jest enklawą, prawdy i wolności.
       Nic bardziej błędnego.
       Dziennikarze mediów oficjalnych,jeszcze mają poczucie wstydu i odpowiedzialności.,
       Tam gdzie jest anonimowość,każdą podłość można popełnić niejako dla sportu,
       w poczuciu kompletnej bezkarności.
       Stąd i poziom dezinformacji,jest tu wyższy,i niejako systemowy.
       Wystarczy przyjrzeć się wczorajszemu alarmowi o skażeniach.
       Przeczytać stronę ,i wyciągnąć wnioski.
       Jedyna droga przed Polakami,o co apeluję regularnie na swoim blogu.
       Lokalne kontakty twarzą w twarz ,z ludźmi do których ma się zaufanie.
       Ilość agentury,a więc i środków zaangażowanych ,w operację
       ubezwłasnowolnienia ludzi ,szukających zmian,pod nazwą internet,
       jest zatrważająca.

       „największym naszym sukcesem,jest uwierzenie przez nich,
       że danie im internetu było naszym największym błędem”
       za
       ……..

       http://www.monitor-polski.pl/wolna-dyskusja-15-14-lipca-2012r/#comment-13455

       Rating: 0 (from 0 votes)
       • @”Wystarczy przyjrzeć się wczorajszemu alarmowi o skażeniach.
        Przeczytać stronę ,i wyciągnąć wnioski.”
        Aby móc wyciągac wnioski trzeba po pierwsze miec przesłanki, a po drugie znać logike ;-)
        No chyba, ze mamy wysysać z palca „wnioski”, to wtedy wystarczy tylko paranoja :-)

        Rating: 0 (from 0 votes)
        • „to wtedy wystarczy tylko paranoja”
         Czy już zakleiłeś się w domu,czy jeszcze nie.
         Jesteś współodpowiedzialny,za sianie paniki,
         w warunkach wojennych,jest za to czapa.
         Słuchaj radia ,żebyś ,
         nie przegapił wiadomości,
         bo kiedyś taka zabawa,
         może cie zaprowadzić
         pod stienku.

         Rating: 0 (from 0 votes)
         • @”Jesteś współodpowiedzialny, za sianie paniki,”
          Juz ci zadałem pytanie gdzie sięję panikę?
          czy ludzie skaczą z okien i biegają jak oszaleli po ulicach pod wpływem „siania paniki”?
          Jedynie Ty bedziesz odpowiedzialny za fałszywe uspokajanie, jesli się okaże, że „jednak coś było”, a mozna było podjąć proste i bezpieczne środki zapobiegawcze.
          Co do warunów wojennych teżpewnie wiesz, co jest za usypianie czujności?

          Rating: 0 (from 0 votes)
    • Oto szalbierstwo ZenoMuchhausena z 11 lipca 2012 wieczorem, który rzekomo : „Ja jestem w Katowicach,i chciałem Cię odwiedzić w Krakowie…”
     oba wpisy:
     zenobiusz on 11 lipca 2012 at 21:38 said:
     monitorpolski on 11 lipca 2012 at 21:28 said:
     „Po powrocie, ok – jadę do Gdańska na spotkanie z ważnymi ludźmi”
     Co to ma wspólnego z telefonem ???
     Ja jestem w Katowicach,i chciałem Cię odwiedzić w Krakowie,
     czyżbyśmy mieli się rozminąć ??

     i to:
     zenobiusz on 13 lipca 2012 at 02:55 said: Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
     Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…
     Jeszcze raz by nie zniknęło.Pomiar w Lublinie wykazał skoki zapisu. Twierdzi się,że to awaria sprzęty z uwagi na lokalne wahania temperatury. Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie, i podający się za pracownika UMCS, pisze jak wyżej. Odsyła mnie do Torunia,bym tam sprawdził awarię Lubelską. Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi, nie jeżdżę po terenie…
     bold by Pery

     Rating: +3 (from 7 votes)
 37. Piotr Bein wycofał się z kampanii MonitoraPolskiego z powodu zniesławień Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga przez Jane Bürgermeister
  http://piotrbein.net/2012/07/13/piotr-bein-wycofal-sie-z-kampanii-monitorapolskiego-z-powodu-znieslawien-alexa-jonesa-i-wolfganga-wodarga-przez-jane-burgermeister-piotr-bein-withdrew-from-a-campaign-due-to-jane-burgermeisters-li/

  Rating: -2 (from 12 votes)
  • DUŻA ULGA !!!
   I nareszcie wiadomo o co chodziło.
   Po trzech latach…

   Rating: -2 (from 18 votes)
  • Najlepiej się poddać! Bejn zrobić swoje Bejn może odejść. Jak śmiesz mówić, że jesteś Polakiem(?) skoro piszesz takie rzeczy. Zajmij się lepiej czymś na poważnie, nakręć filmik, a nie tupasz i krzyczysz, bo Cię pomawiają. Czyżbyś nie umiał się bronić przed atakami? Za słaby chyba jesteś…

   Rating: +2 (from 4 votes)
  • Tchórz
   [IMG]http://i46.tinypic.com/2ic5k4j.jpg[/IMG]

   Rating: +1 (from 3 votes)
   • lol, dziękuję za wypowiedź i rysunek. Une takie są :-D
    Zamiast układać własne słowa zacytuję fragment komentu Marka S. pod jego krótkim artykułem pt: „Pułapka na Rosję”, który zainicjował długą, burzliwą i owocną dyskusję na 718 głosów !
    http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/
    Warto przejrzeć cały ten materiał, bowiem jest to cenna analiza stanu i metod działania agentury.
    Wpis nr 668 dotyczy 3 asów hasbary: Piotra B., Andrzeja S. oraz Sławomira N. vel Kniazia M.
    Na Monitorze mamy rozpracowanego czwartego asa, jest więc KARETA !
    A tu fragment o P.B.
    668 Marek S powiedział/a 2011-09-12 (poniedziałek) @ 16:11:50

    Dlaczego Piotr z grypa666 broni kłamcę i prezentuje kłamstwo na swym blogu?
    Jakże więc dziwna jest reakcja „niejakiego” Piotra z grypy666, który jest przecież osobą inteligentną i potrafi dociec przyczyny konfliktu i określić jednoznacznie gdzie leży wina, jeśli tylko by chciał.
    Najwyraźniej nie chce, lecz stosuje wyimaginowany pretekst, którego nie określił, do uzasadnienia swojego postępowania. Jego reakcja jest tym bardziej dziwna, że zamieścił na swojej stronie tekst Obserwatora, który niby ma przedstawiać rozwój wypadków, lecz w istocie jest kłamliwy. Pomija on wiele faktów, naciąga inne fakty w sposób użyteczny dla Obserwatora, i ma kłamliwą narracją. Nie sprawdzałem wszystkiego ale przypuszczam, że linki tam zawarte, odnoszą się do jego wypowiedzi, w których mówi po prostu nieprawdę.
    Jeśli Piotr z grypa666 chciałby być uczciwy to powinien zamieścić również moje rozległe wyjaśnienie, do którego zamieściłem linki w ad. 576 („Uwagi do zarzutów Obserwatora”). Jeśliby chciał to zrobić, to dla niego mógłbym nawet poprawić ortografię i gramatykę mojej wypowiedzi.
    http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/#comment-111942
    Dziwne jest więc postępowanie Piotra z grypa666, bo jeśli jest osobą ideową i naprawdę walczy z kompleksem jot (jak to określa), to tekst, sam w sobie, jest albo dobry albo zły. Albo odkrywczy i ukazujący zagrożenia, albo nie. Nie ma on bowiem nic wspólnego z zaistniałą sytuacją konfliktu pomiędzy mną a Obserwatorem, tym bardziej że dyskusja toczyła się pod innym tekstem, a mianowicie „Pułapka na Rosję” i dotyczyła właśnie tego tekstu. Jeśli uważał on wcześniej, że tekst jest dobry, jakże więc nagle stał się zły?
    Najwyraźniej Piotr z grypa666 stosuje inną miarę wartości, niż można by przypuszczać, powinno się stosować w pozycji, która jest określana przez jego twórczość i działanie. Według jego oficjalnego stanowiska, chce on mnie ukarać za zachowanie w dyskusji, które w jego pojęciu (rzeczywistym lub fikcyjnym), (a nie moim), jest niedopuszczalne poprzez ograniczenie dystrybucji dobrego tekstu, który nawet nie dotyczy tej dyskusji. W ten sposób, jednak Piotr z grypa666, nieświadomie potwierdza, że nie jest osobą ideową i nie chodzi mu o rzeczywistą walkę z kompleksem jot i zagrożeniami.
    Stosując więc kryteria Piotra z grypa666 można zadać mu pytanie: Dlaczego więc Piotr z grypa666 nie zniszczy np: swojego samochodu, bo pracownik który go wykonał okazał się być hultajem, albo firma która go wykonała popełniła przestępstwo oszukując akcjonariuszy i/lub pracowników? Jeśli jest osobą ideową, to czy wartościowe materiały nie powinien uważać za część czegoś wspólnego, do czego i on pretenduje być częścią? Chyba że nie jest. Nie jest albo osobą ideową, albo, tak naprawdę, nie czuje się częścią rzeczywistej walki z „kompleksem jot”.
    Tak więc, tu nie o to chodzi. Najwyraźniej (niejaki) Piotr z grypa666 uważa działalność informacyjną jako promocję jednostek, a rzekoma ideowość, jest sprawą drugorzędną służącą do wypromowania się na przywódców tego ruchu, który, już wcześniej było wiadomo, nabierze na sile. Tak więc niszcząc dobry tekst, chce ukarać autora i to pod fałszywym pretekstem. Przy okazji promując miernotę z jego manipulacyjnymi i kłamliwymi technikami. Komentarz Piotra z grypa666, jest więc takim swoistym wołaniem do służb ochrony, o spacyfikowanie delikwenta, i w tym samym stylu co zrobiłby TVN z „włamywaczami” do ich posesji.
    Czy jego tekst nie jest takim wysłaniem strażników na „intruza”?
    Piotr z grypa666 zarzuca mi chamstwo i podłość, ale dlaczego nie widzi i nie widział tego chamstwa w zachowaniu Obserwatora, w jego obelgach i prowokacjach? Jeśli Piotr nie zauważył formy z jaką się zwracał do mnie Obserwator to poniżej ma pełną listę. Niech się z nią zapozna.
    Jeśli broni Obserwatora, to znaczy że nie ma nic przeciw takiemu zwracaniu się i do siebie. Niechże więc Piotr z grypa666 włączy komentarze na swoim blogu i pozwoli, a nawet zachęci, komentatorów aby odnosili się do niego takimi zwrotami jak te:
    „żyjący w oparach absurdu”, „mający halucynacje”, „obrażone dziecko”, „ślepiec”, „oszołom”, „bajkopisarz”, „wróżący z fusów”, „szpicel”, „publicysta bez klasy” (choć żadnym publicystą nie jestem), „bez twarzy”, „odwracający uwagę gniotami”, „robiący z Gajówki gnojowisko”, „stosujący chamskie i prymitywne metody dyskusji”, „błazen”, „trzęsący portkami Papkin z „Zemsty”” (choć to on stchórzył), „pętak”, „machający szabelką”, „szczur”, „bezmózgowiec”, „tępak”, „przygłup”, „użyteczny idiota”, „szuja”, „taplający się w szambie”, „niepoważny człowiek”, „grafoman”, „tfurczość Marka S.”, „produkujący gnioty”, „zerowy dyskutant”, „arogant”, „zakochany w swojej nieomylności”, „narcyz”, „nie potrafiący znosić krytyki”, „nawiedzony „katol””, „fanatyk”, „siejący insynuacje i podejrzenia”, „zapominający o ‘wartościach’ chrześcijańskich”, „bez pokory, miłości bliźniego, dążenia do prawdy, do pojednania”, „mający pokraczną i tchórzliwą naturę”, „pętak”, „duszący się we własnym sosie”, „tchórz”, „prymitywny osiłek”, „wyjący pies”, „kundel”, „schowany za plecami”, „klon”, „arogant”, „skowyczący pies”, „błazen”, „bez wyczucia co do istoty judaizmu”, „nie mający szans polemizować z logiką i argumentami”, „matacz”, „będący częścią rozjuszonej sfory”.
    Niech Piotr z grypa666 poda link do dyskusji, w której on był nazywany tymi przymiotnikami i spokojnie prowadził dalej dyskusje jak gdyby nigdy nic? Jeśli nie potrafi, to czemu stosuje inną miarę do siebie i swoich ludzi, a inną do innych? Skoro Piotr z grypa666, podziela pogląd Obserwatora, że autor artykułu ma obowiązek odpowiadać na każde pytanie, (bo jeśli nie, to jest to ostentacyjne lekceważenie), to dlaczego nie włączył komentarzy na swoich blogach i nie odpowiada na każde, nawet najgłupsze pytania?
    Dlaczego więc Piotr z grypa666 akceptuje kłamliwą wersję zdarzeń Obserwatora i promuje to kłamstwo na swojej stronie? Spójrzmy więc na to jak Obserwator przedstawia rozwój wypadków. Obserwator, w swojej przewrotności, nazywa swoje zachowanie i obelgi, w swojej wersji wydarzeń, zamieszczonej przez (niejakiego) Piotra z grypa666 na jego portalu: „wyrażaniem kilku wątpliwości”, „zachowaniem spokoju”, „wyrażaniem kolejnych wątpliwości”, „niepodjęciem polemiki z niepoważnym publicystą”, „umieszczeniem kilku komentarzy”, „krytyką zawartych w tekście stwierdzeń, ale bez ataku ad personam (sic!) samego autora„.
    Najwyraźniej, również dla Piotra z grypa666 nie istotne są fakty lecz haggada.
    Według Obserwatora bieg wypadków (który Piotr z grypa666 zaakceptował) przebiegał zupełnie inaczej. Gdy się czyta jego wersję można pomyśleć, że to była zupełnie inna sytuacja i inny człowiek niż Obserwator. A więc Obserwator pisze w swojej wersji wypadków że:
    1. „Obserwatora kolejny komentarz wolny był od wszelkiej złośliwości.”
    2. „Choć podobno zainsynuowałem, że kierują Obserwatorem złe intencje i ostentacyjnie go lekceważyłem, to Obserwator spokojnie odpowiedział.”
    3. „Na moje chamskie i obraźliwe insynuacje, Obserwator nadal próbował spokojnie i rzeczowo dyskutować.”
    4. „Moją propozycję ugody Obserwator odrzucił.”
    5. „Zaognienie dyskusji było oczywiście głównie za sprawą Marka S.”
    6. „Obserwator był podstępnie atakowany poprzez szuje i insynuatorów, głównie za to, że nie jest katolikiem” (No to jest szczyt przewrotności. Wydawało mi się, że to Obserwator atakował katolików, którzy się bronili. Ale w wersji Obserwatora i Piotra takie szczegóły nie są istotne).
    7. „Z tego powodu rozpoczęła się chamska nagonka na Obserwatora, która wywołała odrazę u Obserwatora, który kilkakrotnie się żegnał z „dyskutantami”, którzy taplali się w urządzonym przez siebie szambie. Nie mógł jednak Obserwator się „pożegnać” bo insynuacje i wyzwiska się nasilały, co powodowało, że on do dyskusji wracał”.
    8. Na obelgi i nazywanie mnie tchórzem przez Obserwatora, napisałem podobno ordynarny komentarz, na który Obserwator odpowiedział krótko i rzeczowo.
    9. Ponieważ nagonka i szczucie na Obserwatora się nasilały, on napisał ostry komentarz nazywający mnie „pętakiem, grafomanem i tchórzem” (a więc sam Obserwator przyznaje, że wywoływał mnie na konfrontację)
    10. W ostatnim komentarzu, Obserwator sugeruje jakoby całe to zamieszanie było spowodowane jedynie troską Obserwatora o czytelników, których uwaga jest odwracana od rzeczywistych zagrożeń wiszących nad Polską i nad światem, przez niepoważnych aspirantów na publicystykę uprawiających „political fiction”, czyli zwykłe wróżenie z fusów.
    Najwyraźniej Piotr z grypa666 stosuje jedną miarę do jednych osób, a inną do innych. Ale zaraz, zaraz… to mi coś przypomina. Różne systemy wartości względem dwóch różnych grup. Może broni Obserwatora, bo się z nim spotkał w jakimś celu. Być może z chęcią ukierunkowania tego ruchu i go zdominowania przez grupę ludzi, z którymi niewątpliwie Piotr z grypa666 czuje się blisko związany i współpracuje, i włączenia do niego Obserwatora. O tym że Piotr z grypa666 współpracuje z różnymi grupami za granicą, można się przekonać, chociażby z faktu, że jego teksty są umieszczanie na amerykańskich alternatywnych portalach, których część przynajmniej, jest kontrolowaną opozycją.
    To prawda, że Piotr z grypa666 zamiesza dużo wartościowych artykułów, a nawet często popierał mnie w moich twierdzeniach. Jednak podstawowa zasada dywersji intelektualnej głosi że: „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.
    Można się zastanawiać, czy tak gwałtowne obecne zachowanie Piotra z grypa666 nie jest tą nadarzającą okazją (rzeczywistą lub sztucznie wykreowaną) do skrytego ataku?
    Komentarz, „Autor dopuścił się karygodnego komentarza, graniczącego z przestępstwem, w polemice nt. swego tekstu.”, (niejakiego) Piotra z grypa666 jest tym bardziej dziwny że wiele takich i podobny komentarzy pojawia się tu i tam na internecie i to bez reakcji Piotra z grypa666.
    Jest to tym bardziej dziwne, że sam Piotr z grypa666 napisał „karygodny komentarz, graniczący z przestępstwem.” pod artykułem zatytułowanym „Program UE: Polska przyjmie imigrantów z Afryki”
    http://marucha.wordpress.com/2010/09/04/program-ue-polska-przyjmie-imigrantow-z-afryki/#comment-56888
    Powiedział tam:
    „niestraszni Żydzi co sie chca wydostac z rasistowkiego Izraela i asymilowac, tylko ci co przyjezdzaja na sajanow i ci co steruja globalnym kompleksem jot;
    z tymi Żydami przez duze Ż poszedlbym konie krasc: http://netureikartapl.republika.pl/”
    W wypowiedzi tej można dopatrzeć się, nie jednej, lecz wielu znamion „graniczących z przestępstwem”. Pomijam już fakt, że Piotr z grypa666 promuje przyjazd Żydów z Izraela do Polski pod pozorami prześladowania przez „rasistowski Izrael” ( choć nie bardzo wiadomo co to jest, i można zakładać że jest to jakiś abstrakcyjny twór, a nie ludzie) i nastawia Polaków pozytywnie do takiej opcji. Jest to „zadziwiająco” zbieżna tendencja z obecnymi dążeniami i działaniami żydów, którzy masowo chcą nabyć Polskie obywatelstwo.
    Przypuszczam, że mogłoby się okazać, że wszyscy żydzi obecnie mieszkający w Izraelu są „ofiarami”, i chcą się wydostać z „rasistowskiego Izraela”. Nawet premier Izraela Nataniahu mógłby twierdzić, że jest „ofiarą” syjonizmu i Teodora Herzla.
    Również nie mogę sobie przypomnieć, aby w przeszłości, w przeciągu 800 lat, jakikolwiek żyd nie przyjechał do Polski jako „ofiara” czegoś tam. Jak to się więc stało, że te „ofiary” zniszczyły Państwo Polskie, i spowodowały intrygi, w których zginęło tak wiele milionów Polaków? Czy mógłby nam to Piotr z grypa66 wyjaśnić? Poza tym, czy mógłby nam wyjaśnić jak odróżnić tych „niestrasznych Żydów” od tych, co „przyjeżdżają na sajanów i tych co sterują globalnym kompleksem jot”? Ja sam nie wiem, czy ja sam dostatecznie dobrze znam siebie samego, jakże więc Piotr z grypa666 tak dobrze zna i potrafi rozróżnić jednych Żydów od innych Żydów? Jest to dla mnie zagadka, i ucieszyłbym się gdyby mi mógł to wyjaśnić Piotr z grypa666.
    Lecz pomińmy to. Piotr z grypa666 pisze że: „z tymi Żydami przez duze Ż poszedlbym konie krasc: http://netureikartapl.republika.pl/”
    Jak już udowodniłem wcześniej, a którą to wypowiedź załączył Pan Kronikarz w ad 439, żydzi z Neturei Karta są talmudystami (a być może również kabalistami) i kontrolowaną opozycją do syjonistów, a mającą odegrać swoją rolę w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tak więc po co promować Polakom taką fałszywą grupę? Piotr z grypa666 pisze że: chce „iść z tymi żydami i kraść konie”. Ponieważ nie umieścił tego w cudzysłowie, należy sądzić że rzeczywiście, chce z tymi żydami, kraść konie, a co jest przestępstwem. Jeśli dobrze pamiętam, brak właśnie cudzysłowu do jednego zdania czy też wyrazu, w książce dr Dariusza Ratajczaka spowodował jego wyrok, co skutkowało utratą pracy i środków do życia, i w konsekwencji „samobójstwo”.
    Tak więc, w wypowiedzi Piotra z grypa666 można dopatrzeć się nie jednego, a wielu znamion przestępstw. Po pierwsze, nawołuje do ściągnięcia do Polski grupy przestępczej, która trudni się kradzeniem koni. Po drugie, sam pragnie uczestniczyć w tym procederze. Ponadto, nawołuje do przyjazdu do Polski osób które, w przeszłości udowodniły że, będą działać na szkodę narodu i państwa Polskiego.
    Jeśli, Piotr z grypa666 jest takim purystą prawnym, to czy przed wydaniem wyroku na innych, i podjęciem działań represyjnych, nie powinien sam siebie osądzić i skazać, a nawet poddać karze?
    Panie Peryskop, Pisze Pan:
    „Czy przestał być Białym Krukiem, czy Plamą?
    Najwyraźniej przestał.
    Ale DLACZEGO?
    ZASTANÓWCIE SIĘ.”
    Sięga Pan głęboko w swoich myślach, i dlatego przypuszczam że jest Pan osobą wyżej wykształconą, przywykłą do ciągłego używania myśli, lub mającą ponadprzeciętne zrozumienie tych spraw, i mógłby Pan być wsparciem intelektualnym dla naszych reprezentantów. Z takich właśnie ludzi powinno się składać zaplecze intelektualne naszych kandydatów. Z osób które poszukują prawdy, dociekają, analizują, wzajemnie współpracują, a nie walczą ze sobą o prymat.
    Czy Pan wie, że każdy reprezentant w Kongresie USA, obojętnie czy demokrat czy republikan, ma przydzieloną osobę z AIPAC, która ma Ph.D., a której zadaniem jest dostarczenie wszelkich informacji których taki Kongresmen potrzebuje w swojej działalności?

    Rating: 0 (from 4 votes)
    • Siatka kapitana Sowy
     Skoro mamy taki piękny przykład operacji dezinformacji smoleńskiej, w której nie wiadomo co jest prawdą, a co jest fałszem, przy użyciu logiki, na drodze żmudnej eliminacji rzeczy niemożliwych, można dojść do jako tako spójnych wniosków.Podobnie należy postąpić w przypadku operacji Palenia Pawła Przywary.
     Jest to albo element osłony dezinformacyjnej operacji smoleńskiej, albo fragment jej wywiadu, a najpewniej jedno i drugie spięte razem w śmiertelnej chwilami walce, jak wskazująprzykłady Wróbla, Szpinety i Petelickiego – wszystko zależy od funkcji i roli, którą się w niej odgrywa. Absolutnym błędem jest podążanie za jarmarcznymi wrzaskami i podniecanie sięodkryciami w rodzaju: FYM jest wariat, od dwóch lat wam to mówię.
     Jeśli dwa lata pracy setek ludzi można przekreślić jednym szmatławym artykulikiem podejrzanej treści i wyjaśnieniem, że to musi być wariat i koniec tematu, nie czytaj dalej, żyjemy w innych wymiarach. To oczywiste, że kombinacja – zarówno aktywna, jak i pasywna w tej rozgrywce jest wielopiętrowa i wielowymiarowa. Chodzi wszak o największą zbrodnię w naszej powojennej historii. Czego się innego spodziewasz, jak nie stada kutych na cztery łapy, superprzebiegłych sukinsynów, zdolnych w ostateczności do wszystkiego, wokół tej sprawy?
     To jasne, że łebscy goście pokroju Pawła Przywary, zabierając się do tematu Smoleńska, nie publikują w internecie swojego profilu na fejzbuku, z numerem telefonu i zdjęciami dzieci. Niemniej, jak tylko zabiorą się na poważnie do tematu, już w tajemny sposób otoczeni są gronem przyjaciół, znajomych. Częśćz nich w oczywisty sposób jest swoja, część wroga. Dobra ochrona, podobnie jak dobry wywiad nie ma napisane na czole pracodawcy i wtapia się w otoczenie. Dopiero po ich działaniach można rozpoznać kto jest kim, jaką pełni rolę. Podobnie z działaniami Przywary. Aby je zinterpretować, trzeba wiedzieć, co robi jego otoczenie. Co prawda nie wiemy wielu rzeczy, ale jużdostatecznie wiele, aby rozpoznać zarysy pewnej siatki.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/

     Rating: -1 (from 3 votes)
    • >lol, dziękuję za wypowiedź i rysunek. Une takie są
     Spoko :D
     >Piotr z grypy666, który jest przecież osobą inteligentną i potrafi dociec przyczyny konfliktu i określić jednoznacznie gdzie leży wina, jeśli tylko by chciał.
     Rozróżnij samą w sobie inteligencję od bycia inteligentnym, bo nawet największy naukowiec (nie obrażając nikogo) może okazać się idiotą.
     >Najwyraźniej nie chce, lecz stosuje wyimaginowany pretekst, którego nie określił, do uzasadnienia swojego postępowania. Jego reakcja jest tym bardziej dziwna, że zamieścił na swojej stronie tekst >Obserwatora, który niby ma przedstawiać rozwój wypadków, lecz w istocie jest kłamliwy. Pomija on wiele faktów, naciąga inne fakty w sposób użyteczny dla Obserwatora, i ma kłamliwą narracją. Nie >sprawdzałem wszystkiego ale przypuszczam, że linki tam zawarte, odnoszą się do jego wypowiedzi, w których mówi po prostu nieprawdę.
     Dawno już to odkryłem. Bein lubi być w centrum zainteresowania. A jak nie jest to zachowuje się jak teraz. Każdy widzi.
     >Jeśli Piotr z grypa666 chciałby być uczciwy to powinien zamieścić również moje rozległe wyjaśnienie, do którego zamieśc>iłem linki w ad. 576 („Uwagi do zarzutów Obserwatora”). Jeśliby chciał to zrobić,
     >to dla niego mógłbym nawet poprawić ortografię i gramatykę mojej wypowiedzi.
     Nie wymagajmy już od niego jakiejkolwiek uczciwości. Nikt nie chce z nim współpracować. Jego zachowanie i brak obycia skłania się ku temu, że nikt za nim nie jest.
     >http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/#comment-111942
     >Dziwne jest więc postępowanie Piotra z grypa666, bo jeśli jest osobą ideową i naprawdę walczy z kompleksem jot (jak to określa), to tekst, sam w sobie, jest albo dobry albo zły. Albo odkrywczy i >ukazujący zagrożenia, albo nie. Nie ma on bowiem nic wspólnego z zaistniałą sytuacją konfliktu pomiędzy mną a Obserwatorem, tym bardziej że dyskusja toczyła się pod innym tekstem, a mianowicie „Pułapka >na Rosję” i dotyczyła właśnie tego tekstu. Jeśli uważał on wcześniej, że tekst jest dobry, jakże więc nagle stał się zły?
     A może to taka choroba dwuafektywność biegunowa?
     >Najwyraźniej Piotr z grypa666 stosuje inną miarę wartości, niż można by przypuszczać, powinno się stosować w pozycji, która jest określana przez jego twórczość i działanie. Według jego oficjalnego >stanowiska, chce on mnie ukarać za zachowanie w dyskusji, które w jego pojęciu (rzeczywistym lub fikcyjnym), (a nie moim), jest niedopuszczalne poprzez ograniczenie dystrybucji dobrego tekstu, który >nawet nie dotyczy tej dyskusji. W ten sposób, jednak Piotr z grypa666, nieświadomie potwierdza, że nie jest osobą ideową i nie chodzi mu o rzeczywistą walkę z kompleksem jot i zagrożeniami.
     On każdego chciałby ukrać w jego chorym mniemaniu, ale nigdy mu się to nie uda. JEST ZDANIA, ŻE GLOBALNE OCIEPLENIE JEST PRAWDĄ, WIĘC JA MU WIERZYĆ ?
     >Stosując więc kryteria Piotra z grypa666 można zadać mu pytanie: Dlaczego więc Piotr z grypa666 nie zniszczy np: swojego samochodu, bo pracownik który go wykonał okazał się być hultajem, albo firma która >go wykonała popełniła przestępstwo oszukując akcjonariuszy i/lub pracowników? Jeśli jest osobą ideową, to czy wartościowe materiały nie powinien uważać za część czegoś wspólnego, do czego i on pretenduje >być częścią? Chyba że nie jest. Nie jest albo osobą ideową, albo, tak naprawdę, nie czuje się częścią rzeczywistej walki z „kompleksem jot”.
     >Tak więc, tu nie o to chodzi. Najwyraźniej (niejaki) Piotr z grypa666 uważa działalność informacyjną jako promocję jednostek, a rzekoma ideowość, jest sprawą drugorzędną służącą do wypromowania się na >przywódców tego ruchu, który, już wcześniej było wiadomo, nabierze na sile. Tak więc niszcząc dobry tekst, chce ukarać autora i to pod fałszywym pretekstem. Przy okazji promując miernotę z jego >manipulacyjnymi i kłamliwymi technikami. Komentarz Piotra z grypa666, jest więc takim swoistym wołaniem do służb ochrony, o spacyfikowanie delikwenta, i w tym samym stylu co zrobiłby TVN z „włamywaczami” >do ich posesji.
     Swój swojego nie zniszczy. Jedna nacja tylko tak ma. Wiadomo która…
     >Piotr z grypa666 zarzuca mi chamstwo i podłość, ale dlaczego nie widzi i nie widział tego chamstwa w zachowaniu Obserwatora, w jego obelgach i prowokacjach? Jeśli Piotr nie zauważył formy z jaką się >zwracał do mnie Obserwator to poniżej ma pełną listę. Niech się z nią zapozna.
     Wiesz, najlepiej to się widzi czyjeś wady, a nie swoje. I POWTARZAM JESZCZE RAZ: REDAKCJA grypa666 ROZPADŁA SIĘ, BO NIKT NIE MÓGŁ Z NIM WYTRZYMAĆ !!!!!!
     >Niechże więc Piotr z grypa666 włączy komentarze na swoim blogu i pozwoli, a nawet zachęci, komentatorów aby odnosili się do niego takimi zwrotami jak te:
     >„żyjący w oparach absurdu”, „mający halucynacje”, „obrażone dziecko”, „ślepiec”, „oszołom”, „bajkopisarz”, „wróżący z fusów”, „szpicel”, „publicysta bez klasy” (choć żadnym publicystą nie jestem), „bez >twarzy”, „odwracający uwagę gniotami”, „robiący z Gajówki gnojowisko”, „stosujący chamskie i prymitywne metody dyskusji”, „błazen”, „trzęsący portkami Papkin z „Zemsty”” (choć to on stchórzył), „pętak”,
     >„machający szabelką”, „szczur”, „bezmózgowiec”, „tępak”, „przygłup”, „użyteczny idiota”, „szuja”, „taplający się w szambie”, „niepoważny człowiek”, „grafoman”, „tfurczość Marka S.”, „produkujący >gnioty”, „zerowy dyskutant”, „arogant”, „zakochany w swojej nieomylności”, „narcyz”, „nie potrafiący znosić krytyki”, „nawiedzony „katol””, „fanatyk”, „siejący insynuacje i podejrzenia”, „zapominający o >‘wartościach’ chrześcijańskich”, „bez pokory, miłości bliźniego, dążenia do prawdy, do pojednania”, „mający pokraczną i tchórzliwą naturę”, „pętak”, „duszący się we własnym sosie”, „tchórz”, „prymitywny >osiłek”, „wyjący pies”, „kundel”, „schowany za plecami”, „klon”, „arogant”, „skowyczący pies”, „błazen”, „bez wyczucia co do istoty judaizmu”, „nie mający szans polemizować z logiką i argumentami”,
     >„matacz”, „będący częścią rozjuszonej sfory”.
     Nie ma to sensu, bo Ci napisze o swojej żonie ciężko chorej. Więc niech zbiera kasę na swoim blogu na leki dla żony, a nie na nowy rower. QWAA! WCIĄŻ POWTARZA, ŻE MA ROWER. A CZY WPŁACIŁ TEN STARY PIERDZIEL CHOCIAŻ ZŁOTÓWKĘ NA BIEDNE DZIECI ????
     >Niech Piotr z grypa666 poda link do dyskusji, w której on był nazywany tymi przymiotnikami i spokojnie prowadził dalej dyskusje jak gdyby nigdy nic? Jeśli nie potrafi, to czemu stosuje inną miarę do ?>siebie i swoich ludzi, a inną do innych? Skoro Piotr z grypa666, podziela pogląd Obserwatora, że autor artykułu ma obowiązek odpowiadać na każde pytanie, (bo jeśli nie, to jest to ostentacyjne >lekceważenie), to dlaczego nie włączył komentarzy na swoich blogach i nie odpowiada na każde, nawet najgłupsze pytania?
     Piotr jest słaby psychicznie i dlatego wyłączył komentarze, bo nie wytrzymał tego co mu ludzie pisali.
     >Dlaczego więc Piotr z grypa666 akceptuje kłamliwą wersję zdarzeń Obserwatora i promuje to kłamstwo na swojej stronie? Spójrzmy więc na to jak Obserwator przedstawia rozwój wypadków. Obserwator, w swojej >przewrotności, nazywa swoje zachowanie i obelgi, w swojej wersji wydarzeń, zamieszczonej przez (niejakiego) Piotra z grypa666 na jego portalu: „wyrażaniem kilku wątpliwości”, „zachowaniem spokoju”,
     >„wyrażaniem kolejnych wątpliwości”, „niepodjęciem polemiki z niepoważnym publicystą”, „umieszczeniem kilku komentarzy”, „krytyką zawartych w tekście stwierdzeń, ale bez ataku ad personam (sic!) samego >autora„. Najwyraźniej, również dla Piotra z grypa666 nie istotne są fakty lecz haggada.
     Bo to kłamca !!!
     >To prawda, że Piotr z grypa666 zamiesza dużo wartościowych artykułów, a nawet często popierał mnie w moich twierdzeniach. Jednak podstawowa zasada dywersji intelektualnej głosi że: „jeżeli nie jest >możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w >ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.
     Artykuły ma fajne, szczególnie te o Illuminatach, ale reszta to jakieś nieporozumienie. BLOG MONITORA POLSKI CZYTA SIĘ ŚWIETNIE !!
     >Można się zastanawiać, czy tak gwałtowne obecne zachowanie Piotra z grypa666 nie jest tą nadarzającą okazją (rzeczywistą lub sztucznie wykreowaną) do skrytego ataku?
     Moim zdanie Piotr to agent na usługach wiadomo kogo…
     >Sięga Pan głęboko w swoich myślach, i dlatego przypuszczam że jest Pan osobą wyżej wykształconą, przywykłą do ciągłego używania myśli, lub mającą ponadprzeciętne zrozumienie tych spraw, i mógłby Pan być >wsparciem intelektualnym dla naszych reprezentantów. Z takich właśnie ludzi powinno się składać zaplecze intelektualne naszych kandydatów. Z osób które poszukują prawdy, dociekają, analizują, wzajemnie >współpracują, a nie walczą ze sobą o prymat.
     No baaa, tacy jak on nie wybaczają, pamiętają i za każdym razem wypominają…
     Aż się dziwie @Peryskopie, że chciało Ci się tyle pisać…
     Tymczasem bywam, bo mi obiad stygnie :P
     inż. LOL :P

     Rating: 0 (from 2 votes)
     • lol, istotne sprostowanie:
      Chyba nie doczytałeś, że autorem powyższego jest Mark S., a nie ja.
      Szczerze mówiąc trochę zazdroszczę wiedzy Markowi S.

      Rating: +3 (from 3 votes)
    • uzyteczne te uboty z peryskopem!
     skoro taki dlugi wywod, to musi byc prawda… kapituluje… zdemaskowaliscie agenta AIPAC na Polin, naczelnego hasbasite Bani Brith W-szawa Polin… ide sie biczowac za brak cudzyslowu… ale po synagodze, dzis mamy sabat
     szalom wojownikom szczeropolskim
     LOL!!!

     Rating: 0 (from 2 votes)
    • WSZYSCY JESTEŚCIE POPIEPRZENI!!!!!!!!

     Vote Saved. New Rating: 0
    • Perry, drogi ty moj Szkopie
     Przeczytalem wyczerpujacy traktat twoj + zwiezly wyrywek z Marka S na dyskusji u Maruchy, gdzie mozna znalezc riposty Andrzeja Szuberta (AS), wiec dla oszczednosci cennego miejsca na Twym Forum nie bede powtarzal kontr.
     AS to moj (asa Grypy666) Koszerny Brat Rytu Szwarcwaldzkiego, jak wszystkim wiadomo od Polaka Polski Walczacej o Polin, Jerzego Ulicznego-Ryka:
     http://piotrbein.net/2012/05/03/i-rozlegl-sie-uliczny-ryk/
     Nr komentu Marka S (668) istotnie moze sugerowac gojowskim laikom, ze dodac nalezy dwu Braci (668 – 666 = 2). Jako naczelny rabin tego Rytu, koryguje wyliczeniee wg naszej Kabaly niedostepnej dla gojow (pozwolenie z AIPAC i Bani Brith nr $@%&#) oraz Wiedzy Pięciotajemnej. Nie kareta wiec tylko pentagon (zloty stan przed hexagonem = 6, x 21.12.2012 (=11) = 66, + 3x2x100 (=600) przecinkow w rozmaitych pozycjach u Marka S = 666 ==> Grypa666 cbdu).
     Ta piątka to:
     – nierozlaczny duet PB + Szubert
     – koszerny choc niekatolicki Brat Rytu Szkockiego, Mariusz MacGrabas (stopien wtajemniczenia 7777777) http://grypa666.wordpress.com/2012/06/04/iii-konferencja-medrcow-antysyjonu-w-szwarcwaldzie/
     – 2 niedawno rozpracowanych przez razwiedke scyropolskich.
     Serio:
     Nie znalazlem w ww. traktacie NIC ws. znieslawien przez Burgermeister w niedawnych filmikach, ani o skutkach na ruch i poparcie polskich spraw przez antysystemowcow za granica.
     Daremnie szukalem tez wyjasnienia przez Glownego Naczelnego Wodza Dyskusji Na MonitorPolski, dlaczego (jak zapytuja slusznie mniej wyedukowani) ustawa o scypionkach mialaby byc ludobojcza. Od poczatku kampanii Marka Podleckiego nie rozumiem, czemu Generalicja Forumowa ani sam GNWDNMP nie wyszukali tej prostej kwestii na necie, ani nie zwrocili sie do unizonych slug Jasnie Panstwu Wiodacym w Kampanii o pokorna pomoc mniej oswieconych — chyba ze jak przystalo na Bialego Crooka (ang. oszusta) pominalem ktoras z niezwykle cennych i tresciwych dyskusji tutaj.

     Rating: -1 (from 1 vote)
   • @ lol „[IMG]”
    tu na tym blogu chyba trza użyć „”

    Vote Saved. New Rating: 1
 38. Panie Marku czy nie posiada tam Pan poczty e-mail?
  http://www.tvn24.pl/hasla-450-tys-uzytkownikow-yahoo-w-rekach-hakerow,264586,s.html

  Rating: +4 (from 4 votes)
 39. Bankowcy za kratkami
  Wielcy bankowcy znowu manipulują stopą procentową naszych pożyczek hipotecznych i kredytów studenckich! Tym razem posunęli się zbyt daleko. Europejski regulator rynków finansowych proponuje nowe prawo, dzięki któremu bankowcy, którzy dopuścili się przestępstw trafiliby do więzienia. Żeby jednak nowe ustawodastwo weszło w życie potrzebne jest wsparcie wielu z nas. Dzięki niemu wspólnie pokonamy lobby bankowe i wprowadzimy faktyczne zmiany — zbierzmy 1 milion podpisów w ciągu następnych 3 dni by poprzeć nowe zmiany:
  Wielkie banki przyłapano na nielegalnych manipulacjach światowymi stopami procentowymi, dzięki którym finansiści okradali miliony ludzi na całym świecie czerpiąc bezpośrednie zyski z ich pożyczek hipotecznych czy kredytów studenckich! Każdego z nas za takie nadużycia spotkałaby kara więzienia, ale bankowcy z Barclays zostali ukarani jedynie grzywną, która i tak nieznacznie nadszarpnie ich bogate kieszenie! Oburzenie na przywileje bankowców rośnie na całym świecie — to dobry moment by przekierować władzę z rąk sektora finansowego na demokratyczne tory.
  Europejski regulator rynków finansowych, Michel Barnier rozpoczął walkę z potężnym lobby bankowym nawołując do zmian, dzięki którym bankowcy, odpowiedzialni za oszustwa na tak wielką skalę trafiliby do więzienia. Jeśli UE uda się wprowadzić te zmiany, odpowiedzialność za takie czyny poniosą również oszuści na całym świecie. Bankowcy lobbują jednak przeciw zmianom, więc by przeforsować konkretne reformy musimy dysponować wsparciem ogromnej liczby obywateli.
  Jeśli 1 milion z nas wesprze Barniera w ciągu najbliższych 3 dni, jego reformy nabiorą ogromnej siły przebicia dzięki której stawimy czoło potężnemu lobby bankowemu i politykom. Kliknij poniżej by podpisać petycję, dzięki której fałszywi bankowcy staną przed wymiarem sprawiedliwości:
  http://www.avaaz.org/pl/bankers_behind_bars_f/
  Nie znamy jeszcze pełnej skali tego skandalu, ale informacje dostępne w tym momencie przerażają: „Kilka” nienazwanych kluczowych banków było w tę sprawę bezpośrednio zamieszanych, na szeroką skalę manipulowano stopą kredytu międzybankowego LIBOR, od której wysokości bezpośrednio uzależnione jest oprocentowanie kredytów udzielanych przez banki klientom, w tym pożyczek hipotecznych. Te manipulacje wpłynęły na zmianę wartości inwestycji na poziomie setek trylionów dolarów. Sam tylko bank Barclays przyznał się do dopuszczenia się tego nadużycia „setki” razy.
  Zbyt długo już potężne banki zastraszają naszych przywódców. Zbyt długo już, bankowcy manipulują naszymi rynkami, dostosowując pole gry do swoich kolejnych podejrzanych gierek, zabezpieczając swoje, często bardzo ryzykowne, decyzje pieniędzmi podatników.
  Cały system jest zmanipulowany, a takie manipulacje to nic innego jak przestępstwo. Czas posadzić przestępców za kratkami. Zainicjujmy te zmiany w Europie — reszta świata dołączy jeśli nam się uda:
  http://www.avaaz.org/pl/bankers_behind_bars_f/
  Wielkie banki nadużywające swojej władzy — to śpiewka ale i zmartwienie kolejnych współczesnych pokoleń. Nie oznacza to jednak, że nie możemy tej sytuacji odmienić. Obecnie dysponujemy ogromną demokratyczną siłą, której nawet najpotężniejsi gracze nie są w stanie zatrzymać. Razem możemy zakończyć „wszechpanowanie” sektora bankowego.
  Z nadzieją,
  Ricken, Iain, Alex, Antonia, Giulia, Luis, oraz cały zespół Avaaz
  Więcej informacji:
  W.Brytania.Parlamentarne śledztwo ws. manipulacji banku Barclays (Gazeta)
  http://wyborcza.pl/1,91446,12059024,W_Brytania_Parlamentarne_sledztwo_ws__manipulacji.html
  Klienci uciekają z dużych banków. „Przez nadużycia w Barclays” (WProst) http://www.wprost.pl/ar/332656/Klienci-uciekaja-z-duzych-bankow-Przez-naduzycia-w-Barclays/
  Afera w banku Barclays i upadek „Steve’a Jobsa bankowości”. „Jeśli piśniesz słówko, to…” (Polska)
  http://www.polskatimes.pl/artykul/613439,afera-w-banku-barclays-i-upadek-steve-a-jobsa-bankowosci,id,t.html?cookie=1

  Rating: +8 (from 8 votes)
  • „Europejski regulator rynków finansowych proponuje nowe prawo, dzięki któremu bankowcy, którzy dopuścili się przestępstw trafiliby do więzienia.”
   To aż trzeba teraz coś EU-regulować, żeby odwrócić de-regulacje i powsadzać kryminalistów za kraty albo poprowadzić pod szubienicę ???

   Rating: +7 (from 7 votes)
   • Czy wyscie na glowy upadli ?
    Bankowcow nie mozna zamknac ,bo skad sadownictwo,prokuratura,policja wezmie pieniadze dla siebie ?
    Z korupcji nie starczy na dostatnie zycie !

    Rating: +5 (from 7 votes)
  • Tłumacz g., fragment z drugiego linka ze strony naszeblogi.pl
   Witamina D ma potencjał, aby zmniejszyć ryzyko zakażeń szpitalnych
   Wysłany 5 lipca 2012 r. o Refusers
   Komentarz MB: Tu jest artykuł medyczny czasopismo, które wymienia witaminy D’s podwyższenie właściwości immunologicznych i nie szczepienia hype. Jak to zwodniczy artykuł zrobić to przez lekarza brygady cenzury mafii? Jak nieodpowiedzialny (zapytaj cenzorzy naczelnego Offit lub Mnookin). Ludzie mogli otrzymać mylne wrażenie, witaminy D, należy przerwać przyjmowanie szczepionek, a my wszyscy umierają pandemii.
   Kontroli Zakażeń Dziś 05 lipca 2012
   Papier niedawno opublikowane w Dermatologia i Endokrynologii ust Youssef et al., 2012) wskazuje, że podniesienie stężenia witaminy D u pacjentów szpitalnych ma potencjał, by znacznie zmniejszyć ryzyko zakażeń szpitalnych. Zakażeń szpitalnych ust HAIs) są główną przyczyną zgonów w USA zdrowia arenie, o łącznej szacunkowej częstości rocznej 1,7 mln przypadków i 100.000 zgonów. HAIs w szpitalach amerykańskich generuje szacowane 28,4 miliardów dolarów na 45000000000 dolarów w nadmiernych kosztów opieki zdrowotnej rocznie. Pacjenci często są niedoborem witaminy D, ponieważ wiele chorób takich jak nowotwory, choroby układu krążenia, infekcje dróg oddechowych są związane z niskim stężeniu witaminy D.
   Zapalenie płuc jest najczęściej HAI, a następnie bakteriemia, zakażenia dróg moczowych, w Zakażenia miejsca operowanego, posocznica, i inne.
   Witamina D odgrywa ważną rolę antybakteryjną. Wśród antybakteryjnych działań jest zmniejszenie miejscowych i ogólnoustrojowych reakcji zapalnych na skutek modulowania odpowiedzi cytokin i zmniejszenia Toll-like aktywacji receptora i stymulując ekspresję silnych peptydów antybakteryjnych, takich jak cathelicidin i ß-defensin 2. Cathelicidins to rodzina peptydów myśl, aby zapewnić naturalną barierę obronną przeciw wielu potencjalnych patogenów bakteryjnych, takich jak Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii, grzybów i prątków, na wielu witrynach wejścia, w tym skóry i błon śluzowych okładzin układu oddechowego i przewodu pokarmowego systemów, jak również niektóre wirusy.
   Jedną z zalet witaminy D w HAIs walki jest to, że wzmacnia wrodzoną odpowiedź immunologiczną, a tym samym przezwyciężyć oporność na antybiotyki wiele bakterii występujących w szpitalach.
   Optymalne stężenie witaminy D są co najmniej 30-40 ng / ml (75-100 nmol / l). Średni biały Amerykanin ma stężenie 26 ng / ml, podczas gdy średnia African-American ma tylko 16 ng / ml. Witamina D stężenia spadły w ciągu ostatnich 20 lat, częściowo z powodu spędzają mniej czasu na świeżym powietrzu. Około połowa z tych, dopuszczone do szpitali mają stężenie poniżej 20 ng / ml, co czyni je bardziej podatnymi na HAIs. Podwyższenie stężenia witaminy D obniży stopy chorób, takich jak różnego rodzaju nowotworów, chorób układu krążenia, złamań szyjki kości udowej i infekcje dróg oddechowych, co zmniejsza tempo hospitalizacji, jak również HAIs raz przyznał.
   W towarzyszącym artykule wstępnym, David McCarthy, MD, przedstawił co szpitale mogą zrobić, aby przezwyciężyć niedobór witaminy D u pacjentów szpitalnych. Wśród tych zaleceń robi duże dawki witaminy D3 (5.000 i 50.000 jm) kapsułki dostępne dla pacjentów.
   W powiązanych papieru w Dermatologia i Endokrynologii ust Bailey et al., 2012), ogłoszono, że Weterani ośrodkach medycznych w południowo-wschodniej Stanów Zjednoczonych, który więcej witaminy D były niższe badania na pacjentów kosztów.

   Rating: +1 (from 1 vote)
  • Przed chwilą w knesejmie m.in. przy głosowaniach o paszach GMO, poseł SLD pytał min.finansów „Czy rząd planuje wprowadzenie podatku katastralnego dla gospodarstw rolniczych?”. Niektórzy z rozbawieniem przyjęli rozwiewającą wszystkie wątpliwości odpowiedź ministra Jacka Vicka „Nie!”. Oni dobrze wiedzą, że kasę będą ściągać gminy i chyba czują się mocni, bo zwyczajnie dobrze się bawią na tych ławach sejmowych.

   Rating: +5 (from 5 votes)
  •  

   Rating: +6 (from 6 votes)
 40. Odpowiedz na list o planowanych szczepieniach z biura Nigela Farage
  Dear Campaigner
  Of all the industrial combines, which are „economic partners” (i.e. partners in crime) of the EU-Commission, none is more powerful than the pharmaceutical corporations.
  The EU, furthermore, is not, and never can be, a democracy. The EU is, and always will be, a dictatorship; and the only way to deal with it is to spurn it and banish it from your country.
  Yours sincerely
  Andrew S. Reed
  Office of Nigel Farage, Brussels

  Rating: +6 (from 6 votes)
 41. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Kr8yydgUPtQ
  Polska zdradzana, rozkradana.
  WAŻNE!!! Senator PO: „Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę…”
  Miejmy nadzieję, że nie stanie mu się nic złego i niema zamiaru popełnić samobójstwa, albo dziwny wypadek…..

  Rating: +6 (from 6 votes)
 42. co sądzicie o chembusterach jest sens robić/kupować(greenharmony)?

  Rating: -3 (from 7 votes)
 43. słony deszcz padłą wczoraj w gorzowie Wlkp. Peryskop niestety nie mam żadnej próbki deszcze mnie dopadł dość daleko od domu i przyszło mi do głowy aby w coś go złapać kurcze zupełnie nie pomyślałam żeby zabezpieczyć odrobinę tej słonej cieczy
  musze być bardziej kumata

  Rating: +2 (from 2 votes)
 44. Czy ktoś ma linka do strony która to pokazywała wszystkie stacje monitorujące promieniowanie w europie na bieżąco?

  Rating: +5 (from 5 votes)
 45. dzięki Lena

  Rating: +2 (from 2 votes)
 46. Pingback: Zenobiusz’s Blog
 47. Pingback: Zmowa milczenia wokół odnotowania wielkiego wzrostu promieniowania w Lublinie « mocniejszy
 48. Bojkot produktów!
  http://www.ekonomia24.pl/artykul/912381.html?print=tak&p=0
  Agros Nova jest czołowy przetwórcą owoców i warzyw w Polsce. Należą do niej marki Łowicz, Fortuna, Tarczyn, Kotlin i Krakus.

  Rating: +3 (from 3 votes)
 49. Trzeba nagłośnić bardziej sprawę i uświadomić ludzi…
   

  Rating: +1 (from 1 vote)
 50. 10 ojro to ja mogę przekazać biednym POLSKIM dzieciom, a nie jakiemuś staremu pierdzielowi.

  Vote Saved. New Rating: 0
 51. Jak na razie,pierwsze rekinki ,które wypłynęły do odpowiedzi,robią wszystko,żeby ten blog pozbawić wiarygodności.Grube ryby i ich niepokojenie,napotyka na zgodną kontrakcję rekinków,które czasem udają barana i owieczką.

  Vote Saved. New Rating: -1
 52. dalem palec w dol dla zachety, oczekuje wyczerpujacej odpowiedzi, do kolekcji

  Rating: -2 (from 6 votes)
 53. Masz jakiś problem z tymi tytułami przed nazwiskiem? To pisz do mnie inż LOL :P

  Rating: -1 (from 7 votes)
 54. A ja dałem Tobie „kciuka” w dół i co? Będziesz płakać i użalać się nad sobą? Weź się chłopie w garść!

  Rating: 0 (from 6 votes)
 55. Niech Ci będzie, że Bein. Zwykła literówka, a Ty już tupiesz i skaczesz niczym dziecko sąsiadów. Oczywiście odcinasz się od ludzi, ale chciałbyś żeby Ci kasę wpłacali. Prawda?! Pamiętam jak wyrywałeś Jane mikrofon z ręki. Przykro było na to patrzeć. Widać jak się zachowuje Polak wobec Polaka. Pełen jadu jesteś. Nikt Ci tego nie powiedział? Oh co za cham ze mnie :( Jednak to prawda, że doktorzy naukowi są jeszcze gorsi od profesorów. A co ja robię nie powinno Cię interesować. Internet daje nieograniczone możliwości, można robić wszystko więc nie tłumacz się, że czegoś tam nie umiesz. Lepiej by brzmiało jakbyś powiedział, że nie masz na to czasu. Nie ma lepszych od Ciebie. Co Ty nie wiedziałeś? :O Jak piszesz „Doktor Magister Inzynier Maciej Pokora aka PerrySzkop!? LOL!!!” ja tam nie mam nic do Peryskopa. Umie się gość zachować godnie i z kultura, a nie zamyka swój folwark i ludzi mu pomocnych umieszcza w dziale „wykluczeni”. Chłopie ogarnij się! Życie jest tak piękne i wspaniałe, a ja mam pamiętać o Twoich urodzinach? A niby czemu? Mam wiele innych obowiązków. Świat nie kręci się wokół Ciebie i zakoduj to sobie w głowie raz na zawsze! Czas Twojego lansowania się powoli się kończy. Prawda jest szczera i okrutna. Są wzloty i upadki…
  inż. LOL :D

  Vote Saved. New Rating: 1
 56. Rating: 0 (from 0 votes)
 57. Pery@Skop
  powiada.
  „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/#comment-49082

  Vote Saved. New Rating: 2
 58. Drogi ty moj skórwielku LOL!!!
  Nie wystarczy niuchnac, liznac szamba Szewczyka Dratewki, trzeba jeszcze zrozumiec co on bajdurzy o mikrofonie Burgermeister… LOL!!!
  Pamiec, rozumowanie, znajomosc tematow i logika szwankuja kundelkowi (podeszly wiek? zwykle kundle sa nadzwyczaj inteligentne), ale sluchaj uwaznie… LOL!!!
  Kasa nie jest dla mnie pejsatego tak wazna jak dla kundla lola pana peryskopa, wiec omawiam na koncu komentu.
  Co do oszczerstwa (nie chamstwo, bo ordynus jedynie ubiera prawde w niegrzeczne formy jezykowe), ze wyrwalem Jane mikrofon, zobaczysz, jak net „daje niegraniczone mozliwosci”. LOL!!!
  Czas mam, wolalbym robic wywiady z soba (no przecie nie z kundlami LOL!!!), ale od dziecka mam awersje do gadzetow (kamera, mikrofon, s/w) i nie stac mnie na sprzet. I tak mi sie komp zacina, jak otworze zbyt wiele linkow.
  ZERO interesuje mnie kim jestes i co robisz — dales wiecej tu do wiadomosci niz cefalka na 20 stron i miska klozetowa pomiesci LOL!!!
  Zakodowalem wg porady, ide krecic swiat wokol mej osi, moze mam szanse podniesc sie… LOL!!!
  —————-
  KASIORKA — Temat obsesyjny religiozno-szczeropolskich (i hasbary antypatriotycznej, nie tylko w Polin; Miloszewicia opluli pomowieniami o mamonie na kontach u banksterow).
  Fundusze sa wazniejsze dla emerytowanego przedwczesnie (moj wybor, dla niezaleznosci dzialania antysystemowego) z minimum swiadczen (rownowartosc socjalu w Kanadzie, wartosc nabywcza jak socjalu w Polin) niz dla np. etatowego dra bio-inzynierii we W-szawie. Tym bardziej ze rowniez z wyboru poswiecilem sie pracy spolecznej zamiast mamonie. Rowno ida od 2009 oba moje blogi, bez wzgl. na to czy datki male czy duze. Konta sprawdzam dopiero po uplywie miesiaca, nie mam czasu podczas. Ale skoro tam tak czesto zagladasz, moze przejmiesz ode mnie obciazenie, niezalezne od wysokosci „obrotow’ tego mego glownego geszeftu obok sprzedazy ksiazki za 150 zl, kubkow i koszulek po 100 zl:
  – ksiegowosc (musze zglaszac do fiskusa w Kanadzie),
  – zapisywanie datkow na blogu,
  – zarzadzanie lokatami datkow na koncie, dla maksymalizacj skromnej sumy,
  – korespondencja z darczyncami,
  – admimistracja datkow na dzialaczy polskich i zagranicznych bedacych w gorszej sytuacji niz moja.
  „Odcieci” kase wplacaja jak 2 lata temu, nieduzo, ale starczy i na wsparcie ‚moich’ Wykluczonych (kreacja i dobor przez Marcina Dobruka, a nie Beina). Datki z defincji od poczatku sa dobrowolne, nikogo nieodcialem, niepobilem, nieznieslawilem za brak datka, tylko za znieslawienia i sam wiesz co jeszcze… Odmawiam przyjmowac od ubogich… wole od nich dobre slowo. Od ciebie ani tego ani kasiory — oj nieladnie, bracie rzekomo Polaku LOL!!!
  Jesli chesz dac, to nie wstydz sie i nie probuj imputowac wstydu Beinowi. Jak pejsatemu przystalo, nie tylko ze sie nie wstydze brac za dobra robote dlaspoleczenstwa polsiego i ludzkosci, ale wrecz wylamuje rece darczyncom, grabiac ich z ich majatkow. Nie pekaj, wplacaj, nikt sie nie dowie, ze taki a taki z ‚prawidlowym’ imieniem i nazwiskiem to parszywa, tchorzliwa szumowina lol z forum MonitorPolski LOL!!!
  PS: zdruzgotales mnie nieuczczeniem urodzin Beina LOL!!!

  Vote Saved. New Rating: -2
 59. Nie udało się póki Piotr Bein ,był w Polsce,przejąć grypa666,to po malutku oswoiło się Marka ,i teraz zgodnie z powyższą zasadą powtóżmy ją :
  jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.
  przejęło się monitor-polcki com.
  Pozostaje pytanie ,w czyim imieniu,
  i na czyjąrzecz,ale czytelnicy mają.
  dość materiału,by sobie na to pytanie odpowiedzieć.

  Rating: +3 (from 7 votes)
 60. Zenujący wstyd i ZENADA !
  Jak zwykle snujesz intrygi, przypisując mi słowa Marka S. o dr Piotrze Beinie i „nurcie” zawarte w poście nr 668 tu:
  http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

  Vote Saved. New Rating: 1
 61. Jeżeli nie zrozumiałeś subtelnej aluzji zawartej,w tym zabiegu formalnym,
  to trudno.Czytelnicy na moim blogu zrozumieją .Tam nie da się zagdakać,
  Może mi powiesz jak podperyskop hjk@ wynoś się na swój blog??

  Nadszyszkownik Kilkujadek by się uśmiał.

  Rating: 0 (from 6 votes)

  Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
  Podpis *
  E-mail *
  Witryna internetowa
  Comment
  Help 
  Notify me of follow-up comments by email.
  Notify me of new posts by email.

 62. Zenujący wstyd i ZENADA !
  Jak zwykle snujesz intrygi, przypisując mi słowa Marka S. o dr Piotrze Beinie zawarte w poście nr 668 tu:
  http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

  Vote Saved. New Rating: 1
 63. Dobrze prawisz @Zenobiusz
  Bein jest nieudolny. Bloga sam by nie założył, więc go przejął od Marka. Bein to stary zgred, pewnie pejsaty agent. Kariera Beina jest zakończona.

  Vote Saved. New Rating: -1
 64. Oooo, jednak lol = peryskop!
  coraz ciekawiej tu w monitorowym szambie
  ps: juz sie wyplakalem i trzymam w garsci, przyrzekam, to bylo ostatni raz…
  LOL!!!!!!!!

  Rating: 0 (from 6 votes)
 65. Grypa666 problem — dobre!
  Konwencja wg nakazu Dra Mgra Inż. Macieja Pokory – nowa instrukcja od dzis? Prosze o formalny requescik.

  Rating: +1 (from 5 votes)
 66. Twoje przyrzeczenia są g666 warte!
  Jakzawsze wyciągasz błędne wnioski. I właśnie z tego wywodzi się twoja zguba.

  Vote Saved. New Rating: 1
 67. Cieszę się niezmiernie Piotrusiu :P

  Vote Saved. New Rating: 1
 68. „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji…
  ———————————————————————-
  To jest cytat,panie doktor-konduktor
  który przytoczyłeś ,ja za tobą .Tekst i ,taktyka znane ci.
  Jeśli gdzieś napisałem ” autorstwa,” niejakiego Pokory
  ,proszę o linka.
  Tak mądrych słów nie jesteś w stanie sklecić.
  Nie jesteś w stanie nawet ich realizować bez kompromitacji.

  „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.
  za:
  Dr.Maciej Pokora.
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/

  Vote Saved. New Rating: -2
 69. lol@
  powiada:
  „Dobrze prawisz @Zenobiusz”
  Skoro nie zrozumiałeś co ja piszę,to może jako inż.
  pozostań przy młotkach,i nieco bardziej złożonych układach.
  Od polityki ,nawet blogowej,trzymaj się z daleka.

  Vote Saved. New Rating: -1
 70. Przecież to ty je wkleiłeś tu nieco wyżej
  ,więc chyba czytałeś ,
  zresztą dodałeś do tego własne wypociny.
  Ja rozumiem sklerozę,
  ale żeby taką wybiórczą. ???

  Vote Saved. New Rating: -3
 71. Przecież to ty je wkleiłeś tu nieco wyżej
  Poprawka
  ” nieco niżej.”
  No i oczywiście oszczerstwo,tekst który ukradłem z Monitora.
  Nie dość że zawsze podaję linka ,to jeszcze ,piszęzgodnie z dobrym obyczajem:
  ze:
  dr.Maciej Pokora.
  Nie znasz takiego obyczaju?
  Tylko zniesławiać umiesz.

  Vote Saved. New Rating: -2
 72. Smutny przypadek.
  A uprzedzałem Pana Józefa.

  Vote Saved. New Rating: 3
 73. do lol 14 lipca 2012 at 00:29

  Vote Saved. New Rating: 1
 74. @grypa666
  Pokazałeś jaki jesteś. Może i się nie lubimy, ale nie obrażamy od S….li
  I kto tu jest chamem? Tak szanujesz bliźniego swego? :)

  Vote Saved. New Rating: 1
 75. powtarzaj ten cytat bardzo czesto, bo właśnie to jest o Tobie, moze to do Ciebie w końcu dotrze – wyciągaczu drzazg z cudzych oczu ;-)

  Vote Saved. New Rating: 3
WordPress theme: Kippis 1.13

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/