Zrzut z MP 15.7.2012: http://www.monitor-polski.pl/zbieramy-dowody-na-proces-przeciwko-ludobojcom-w-rzadzie-i-sejmie-cz-3/

Monitor Polski

Blog Marka – PRAWDA ZWYCIĘŻY

Zbieramy dowody na proces przeciwko ludobójcom w Rządzie i Sejmie cz. 3

>>>Akcja blogerów „STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!”<<<
Zakończmy waśnie i zjednoczmy się – list otwarty >link
Jane Burgermeister o przygotowywanej nowej „pandemii” – wersja polska >link
Prasa mainstreamowa zaczyna reagować: Nasz Dziennik  >link
List dr Andre Kulisza w.s. nowelizacji ustawy o chorobach zakaźnych  >link
Marek Podlecki w AlterNews u Janusza Zagórskiego >link
Dokumenty w.s. ludobójstwa szczepionkowego – >specjalna strona
Skandaliczne zachowanie senatorów – co oni reprezentują?! (komentarz)

Zakończmy waśnie i zjednoczmy się – list otwarty (frag)

Komentarz monitor-polski: List treściowo trochę nie pasuje do naszej akcji, ale będę go trzymał przez dłuższy czas w komunikatach i przypominał we wpisach.
Bardzo mi się podoba chęć uporządkowania relacji pomiędzy Polakami. Powinniśmy po prostu ignorować tych, którzy mącą.
Słomiany zapał lub impuls wściekłości w danej chwili i tyle. Mija następny dzień i wracacie do własnego życia godząc się na coś co jest niezgodne z definicją życia. Zamiast rozwijać się trwamy wszyscy razem w wielkim oceanie długów, w które zostaliśmy wrzuceni przez wymuszoną i chorą ekonomię skrzętnie zaplanowaną przez elity. (…)  WSPÓŁPRACA jest kluczem do zakończenia nowoczesnego typu niewolnictwa. Więzienia, w którym nie widzisz krat i myślisz, że jesteś wolny (…)

Jane Burgermeister o przygotowywanej nowej „pandemii” – wersja polska

Na YouTube zamieściłem w wersji polskojęzycznej program z Jane Burgermeister nagrany pod koniec czerwca w Wiedniu >link

Prasa mainstreamowa zaczyna reagować.

Pierwszy jest Nasz Dziennik. Tym razem prasa katolicka, odpowiednio zareagowała – w przeciwieństwie do tego co było w 2009 roku. Wtedy to apelowaliśmy niemalże bezpośrednio u o. Rydzyka o nagłośnienie przygotowywanego ludobójstwa szczepionkowego. Nie było reakcji, aż do momentu gdy się okazało, że szczepienia nie wypalą, a wcześniej zajęły się tym inne media – NIE Urbana, Angora, TVN i Superstacja. Widać mieli przecieki, że akcja spali na panewce.
Tym razem my mamy przecieki, że ludobójcy staną przed wymiarem sprawiedliwości i poniosią zasłużoną karę za planowaną akcję zniewolenia Polaków.
Bowiem nowelizacja ustawy o chorobach zakaźnych, to nie tyle promocja szczepień, ale próba wprowadzenia NIEWOLNICTWA.
Nie oszukają nas zwodnicze hasła zagrożeń pandemią i jej zapobieganiu. Szczepionki nie są w stanie zwalczyć zmutowane wirusy. Tu chodzi o zmianę systemu demokratycznego, jakim mieni się jeszcze Polska i inne kraje, na nowoczesne niewolnictwo, gdzie przeciętny obywatel nie będzie miał NIC do powiedzenia, gdzie prywatne organizacje będą miały prawo do ingerencji w nasze prywatne życie, a tak naprawdę to likwidację prywatności. To się odbywa na wielu poziomach, nowelizacja ustawy jest jednak pierwszą, jasną dla wszystkich przesłanką, że zaczyna się dziać bardzo źle.
Za tą i podobnymi ustawami w innych krajach, kryje się międzynrodowa mafia, która za wszelką cenę chce wprowadzić tzw. „rząd światowy” z pełną kontrolą nad ludzkością. Gotowe są jż dziesiątki, o ile nie setki tysięcy tzw. „dronów”, czyli bezzałogowych samolotów, które będą mogły obserwować i rejestrować zanczące połacie krajów, ale także zdalnie likwidować opozycję. Testowane są m.in. w Iraku, Afganistanie i Pakistanie. Jeśli sądzisz, że nie zostaną wprowadzone w Europie, to się grubo mylisz.
Jedyna szansa by temu zapobiec to zaczać działać już teraz i to z całą siłą. Na wstępie należy pozakładać pozwy międzynarodowym bandytom, do których zaliczam i „naszych” polityków. Można im dać jeszcze szansę by się wycofali – mogli być le poinformowani przed tym głosowaniem. Ale muszą natychmiast ogłosić to publicznie i przeprosić naród. Muszą się podpisać pod petycją potępiającą tego typu ustawy – jak o znowelizowana chorobach zakanych czy o paszach GMO. Są zresztą i inne, zgodne z ludobójczą Agendą 21 zatwierdzoną przez ONZ, bo przecież tam jest przyczna tego zła.
Cytuję za Naszym Dziennikiem z dnia dzisiejszego:
Przymusowe szczepienia dzieci i dorosłych wprowadza nowelizacja ustaw o zapobieganiu epidemiom oraz o inspekcji sanitarnej. Projekty z niewielkimi poprawkami przekazali do Sejmu senatorowie. Gdy przegłosują je posłowie, ustawy będą czekały tylko na podpis prezydenta. 
Nowe prawo wzbudza wiele kontrowersji dotyczących nie tylko kwestii zdrowotnych, ale również etycznych i prawnych. Okazuje się jednak, że żadnych wątpliwości nie mieli posłowie i senatorowie, którzy w zdecydowanej większości głosowali za tymi ustawami. I stało się to mimo apeli wielu organizacji społecznych krytykujących nowe prawo. W internecie krążą nawet listy protestacyjne, pod którymi zbierane są podpisy obywateli (…)

List dr Andre Kulisza w.s. nowelizacji ustawy o chorobach zakaznych (druk sejmowy 293 i 416)

Na bezprecedensową, neohitlerowską nowelizację ustawy o chorobach zakaźnych zaczynają reagować lekarze. Poniższy list otrzymałem pocztą e-mailową od jednego z korespondentów dr A. Kulisza, H.K.
Szanowny Panie Senatorze,
Nazywam się Andre Alexander Kulisz, mam 67 lat i jestem amerykańskim lekarzem-naturopatą i doktorem nauk fizycznych w dziedzinie zastosowań fizyki w medycynie.  Moja praktyka, między innymi, zajmuje się leczeniem dzieci ze stanow neurotoksycznych, specyficznie poszczepiennych takich jak autyzm czy Asperger’s Syndrome.  W swojej praktyce mam rownież dzieci polskie.
Piszę ten list aby uświadomic Panu, że ustawa o wymuszaniu szczepień na polskim społeczeństwie jest wyniszczająca zdrowie narodu polskiego, jeżeli nie ludobojcza.  Jestem obywatelem amerykańskim urodzonym w Polsce i serce mi sie kraje patrząc na ogrom nieszcześć spowodowanych „nowoczesnymi” szczepionkami.
Ja nie jestem przeciwko szczepieniom.  Ja jestem przeciwko przymusowi szczepień.
Za zajęcie stanowiska, wynikajacego z mojego doświadczenia zostalem okrzyczany oszustem, osmarowany plotkami, i poniżany przez środowisko pro-szczepienne.
Widocznie moja opinia nie jest na rękę tym co zbierają krociowe zyski ze sprzedaży szczepionek i lekarstw leczących niepożądane odczyny poszczepienne.  Z drugiej strony nie odnoszę żadnych korzyści materialnych jeżeli szczepienia staną się wyborem rodzicow.
Proszę Pana o wysluchanie mojej opinii na temat szczepień.  To tylko kilkanaście minut.  Mam nadzieję, że znajdzie Pan te minuty zanim podejmie Pan  bardzo ważną decyzję dla  przyszlości narodu polskiego.
Z powazaniem,
Dr. Andre Alexander Kulisz
Materiały wideo:

**********
Dr. Andre A. Kulisz
PhD, ND(US), DNM(EU), ACN
World-Wide Natural Health Service
+1-210-858-9143, +1-918-398-0252
http://kulisz.com, email@kulisz.com

Marek Podlecki w AlterNews u Janusza Zagórskiego

Janusz Zagórski poprosił mnie wczoraj (10 lipca) o kilka słów n,.t. naszej akcji blogerskiej. Przyznam, że jestem zbulwersowany tą pseudo-nowelizacją do ustawy o chorobach zakaźnych, dlatego rozmowa była dość nerwowa.

Dokumenty  w.s. ludobójstwa szczepionkowego – specjalna strona

Dokumenty w różnych formatach, będą gromadzone na stronie dostępnej bezpośrednio z Menu (w dziale Dokumenty), o linku: http://www.monitor-polski.pl/dokumenty/ludobojstwo-szczepionkowe-dokumenty/

Skandaliczne zachowanie senatorów – co oni reprezentują?!

komentarz z e-maila, nazwisko i imię znane M.P.
Proszę spojrzeć na obrady senatu w sprawie ustawy o chorobach zakaznych:

Chwilę po tym jak zegar w górnym prawym rogu pokazuje 15:24 kamera na chwilę pokazuje salę Senatu.
Skandaliczne ignorowanie przez wiekszosc sanatorow apeli oraz woli spoleczenstwa mówi samo za siebie i pokazuje, czyje interesy ci ludzie – utrzymywani przez polskich podatnikow – naprawde reprezentuja . Trudno o bardziej wymowne swiadectwo pogardy dla polskiego społeczenstwa.
Warto tez zapoznac sie ze stenogramem z ostataniego posiedzenia seantu, gdzie dyskutowano sprawe szczepien.

Oto co powiedzial p. Przemysla Bilinski, Glowny Inspektor sanitarny: ”Czy ustawa wprowadza przymus szczepień? Ustawowy obowiązek poddawania się szczepieniom ochronnym absolutnie nie oznacza przymusowego wykonania szczepienia z zastosowaniem środków przymusu bezpośredniego. Niewykonanie obowiązku szczepienia powoduje, tak jak mówiłem, powstanie konsekwencji prawnych w postaci grzywny. Zgodnie z art. 31 Konstytucji Rzeczypospolitej w demokratycznym państwie konstytucyjne wolności i prawa mogą być ograniczone na drodze ustawy między innymi wtedy, gdy jest to niezbędne dla ochrony zdrowia. Kwestia obowiązku szczepień nie jest określona przepisami ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych, ale reguluje ją ustawa z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji w zakresie, w jakim dotyczy ona obowiązków o charakterze niepieniężnym.”

A wiec jest oczywiste, ze sanepidowi chodzi tylko o pieniadze. Zamozniejsi obywatele beda zmuszani do zaplacenia haraczu, czym unikna poszczepiennego kalectwa lub smierci, a biedniejsi beda wyzyskiwani do eksperymentow medycznych na wielka skale. Kuriozalne jest tez to, ze IIIRP nadal posluguje sie totalitarnym prawodawstwem z glebokiego PRLu.

Ocena artykułu
Rating: 5.7/6 (38 votes cast)

357 thoughts on “Zbieramy dowody na proces przeciwko ludobójcom w Rządzie i Sejmie cz. 3”

  1. Więcej praw dla stróżów nieporządku?
   http://wolnemedia.net/prawo/wiecej-praw-dla-strozow-nieporzadku/
   Szkodliwy podatek coraz bliżej
   http://wolnemedia.net/gospodarka/szkodliwy-podatek-coraz-blizej/

   Rating: +7 (from 7 votes)
   • ZAGROŻENIE SZCZEPIONKOWĄ ZAGŁADĄ BARDZO REALNE
    prof. Maria Majewska
    11 lipca 2012
    Coraz więcej faktów wskazuje, że producenci szczepionek wraz z WHO przygotowują się do przymusowego wyszczepienia miliardów ludzi zabójczymi szczepionkami przeciw ptasiej grypie. Chcą to czynić na podstawie wyssanych z palca teorii i urojeń producentów oraz biurokratów (dla zysków), bez żadnych dowodów istnienia jakiejkolwiek pandemii czy epidemii tej grypy, do której prawdopodobnie nigdy nie dojdzie. Teraz już wiemy, że Polska została wybrana na taki kraj białych ludzi przeznaczonych do tych eksperymentów i prawdopodobnej szczepionkowej zagłady. Pamiętajmy, że właśnie ta szczepionka zabiła parę lat temu kilkunastu bezdomnych Polaków (w Grudziądzu), którym podstępnie ją podano. Sprawę wyciszono, nikt nie odpowiedział za tę zbrodnię. Taki właśnie los przygotowały Polakom polski sejm i senat. Nie można mieć co do tego złudzeń.
    http://www.reuters.com/article/2012/07/11/us-birdflu-pandemic-vaccination-idUSBRE86A06B20120711
    http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

    Rating: +8 (from 8 votes)
    • w tym drugim linku ciekawy artykuł:
     http://therefusers.com/refusers-newsroom/bmj-study-documents-that-dtp-vaccine-kills-gaia-health/
     dokonano studiów tzn. badań w kraju Guinea-Bisseau (na południe od Senegalu) i okazało się że po wczesnej szczepionce umiera 3x wiecej dziewczynek niz bez szczepionki(!!) – chłopców też więcej ale nie aż tylu… I to pomimo tego, ze szczepiono tylko dobrze odzywione dzieci…
     Co do trudności w uzyskaniu pandemii to dowcip polega na tym, zę te wszystkie „zwierzęce grypy” są zawsze dostosowane do natury zwierzęcia, które choruje, co w sumie nie jest dziwne. Skutkiem tego jest trudność czy wrecz niemożność zakażania wirusem innych gatunków, ew. łagodny albo niezauważalny przebieg infekcji.
     I tak jeszcze przed „swiniakiem 2009″ straszono nas „ptaszakiem” chyba w 2004 czy 5r. I co się okazało? wirus ptasi do rozwoju potrzebuje temperatury, jaka zwyczajowo panuje w nozdrzach ptaka, bo tam się poczatkowo namnaża. A jest to ok. 40 st, zaś w mniejszej jest nieczynny albo ginie. Z tej prostej przyczyny dla ludzi jest zupełnie niegroźny, poza przypadkami, gdy ktoś z jakichś powodów ma juz gorączkę zbliżona do 40 st. i znajdzie sie w skupisku zainfeowanych ptaków – kilka takich przypadków faktycznie miało miejsce wśród pracowników ferm kurzych. Wtedy jest on bardzo śmiertelny – umiera blisko połowa chorych.
     Dlatego jest tak „pożądany” dla szaleńczych depopulatorów – ale jak nim zakazić ludzi? – ano właśnie bezpośrednio, jesli nie da się przez powietrze i stąd obawy o szczepienia, jako możliwą drogę jego „podania”.
     W przeciwieństwie do ptasiej „świńska” bardzo łatwo się rozprzestrzenia i infekuje, ale śmiertelność jest znikoma, dużo mniejsza od zwykłej „ludzkiej” grypy…

     Rating: +5 (from 5 votes)
   • Ludzie !
    Ratujcie w Polsce ogrodki dzialkowe !!!
    ZABIERAC WAM BEDA WLASNE POZYWIENIE,POLSKIE WITAMINY.

    Rating: +8 (from 8 votes)
   • zapraszam dziś o godzinie 21,00 na dyskusje w sprawie ważnej i niezbędnej inicjatywy,
    ponad podziałami !!!
    http://miziaforum.wordpress.com/2012/07/12/polska-policja-chce-moc-strzelac-do-dzieci/

    Rating: +2 (from 2 votes)
   • Czy mozna sie zbroic..Mysle ze to lepiej przemowi do tych imitacji ludzkich..A czas nagli

    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Widać że Nasz Dziennik nareszcie złamał zmowę milczenia. Również przemówiła Superstacja:
   Wywiad Macieja Lisowskiego dla SuperStacji w sprawie przymusowych szczepionek
   http://www.youtube.com/watch?v=Baj0I0EQZr8
   0:29 Prof. M.D.Majewska
   To dla Zenującego, który sugeruje, że jej nie ma. Wobec nerwowej reakcji osobnika przykrytego pod nickiem „Zenobiusz” na mój wczorajszy apel – ponawiam prośbę o kopiowanie postów umieszczanych na Monitorze Polskim, bo to będzie udokumentowanie postaw bardzo przydatne gdy nadejdzie pora rozliczeń.

   Rating: +14 (from 22 votes)
    • Peryskop, nie przesadzaj, to jest zwykły blog – każdy ma prawo do opinii. Rozliczenia będą z tymi, którzy wprowadzają bezprawne, ludobójcze ustawy i z wielkimi mediami, które to kryły. Zeno, sądzę, już niedługo dołaczy do nas. Przecież nie będzie występował przeciwko kościołowi katolickiemu.

     Rating: +2 (from 14 votes)
      • Marku nie łudź się.
       Po co wprowadzać w błąd czytelników ?
       Weź proszę pod uwagę te Zenujące akcje:
       – podważanie tez dr Jaśkowskiego;
       – sugerowanie że Jane B. jest satanistką;
       – mistyfikowanie osoby prof. Majewskiej;
       – drwiny wokół swoistej natury wirusów;
       – wyśmiewanie zagrożeń ludobójstwa;
       – próby zamętu i skłócania na Monitorze;
       – prowokacje i lans kloacznego języka;
       – zastraszanie i pogróżki;
       – dystrakcje świętoszkowo-elhierrystyczne;
       – negowanie wiarygodnych danych jak np te:
       ===
       Z archiwum „Fałszywa pandemia 2009″:
       Kolejny dowód, że Swine Flu to produkt przemysłu Public Relations
       Wykres obejmujący wszystkie 50.182.850 zgonów na Ziemi w okresie pierwszych 300 dni 2009 roku:
       http://www.flickr.com/photos/michaelpaukner/4052849920/sizes/l/in/pool-16135094@N00/
       (tłum. skrót i wytłuszczenie pandemia666 30.10.2009)
       Najwyższy słupek po lewej stronie – zgony wskutek chorób krążeniowych 14.750.612
       Czerwony słupek (ledwie widoczny) – zgony wskutek świńskiej grypy razem 5.850
       Sąsiedni słupek – zgony wskutek trądu 5.440

       Rating: +4 (from 20 votes)
      • Marek,nikt ,a zwłaszcza Kościół nie poprze tej akcji,jak będzie prowadzona ,pod hasłami ludobójstwa,i z kneblowaniem zdań odmiennych.
       Piszesz.
       monitorpolski on 11 lipca 2012 at 07:06 said:
       Wiesz co Zeno, jeszcze będzie wiele takich spraw, które ci nie przyjdą do głowy. Wymiana poglądów się skończyła, teraz czas na działanie.
       Już są sprawy które nie przyszły mi do głowy.Poczytaj prace tego Pana.
       http://zenobiusz.files.wordpress.com/2012/07/dscn1710.jpg?w=200&h=300
       Jak nie pamiętasz,kto to, peryskop@ na pewno Ci przypomni.
       Nawet jeśli macie racje,akcja jest źle przygotowana,nie tylko tu na blogu ale od samego początku wystąpienia JB.
       Szkoda ,że się nie skontaktowałeś ,przed rozpoczęciem tego cyrku,zawsze mieliśmy dobry kontakt.

       Rating: -6 (from 16 votes)
        • http://kefir2010.wordpress.com/2012/07/11/orzeczenie-trybunalu-konstytucyjnego-w-sprawie-ogrodkow-dzialkowych-o-co-w-tym-chodzi/
         o co chodzi w orzeczeniu trybunału konstytucyjnego – ogródki działkowe? ważny temat!

         Rating: +3 (from 5 votes)
        • ZENADA: „Szkoda ,że się nie skontaktowałeś ,przed rozpoczęciem tego cyrku,zawsze mieliśmy dobry kontakt.”
         Wielka Szkoda.
         Załuj Zenujący, załuj!
         Dobry kontakt (jednostronnie operacyjny) z Markiem utraciłeś, bo dałeś się wreszcie namierzyć frajerze.
         Dobry agent nie wyłazi z zenory przedwcześnie !!!
         A tobie się coś pokiciało i zawierzyłeś kolegom z DrużynaAAA i 44, że już pora.
         No i dałeś ciała okrytego pancerzem.
         A oni wciąż w ukryciu i tylko się z ciebie śmieją :-D :-D :-D :-D :-D :-D
         Słyszysz ten rechot ?
         Wręcz rozpaczliwym ruchem było rzucenie na gorący front własnej córki Myszlonc że podmiana IP-a was uchroni. Nie uchroni.
         Tamara w samą porę wrzuciła teoretyczny klucz na obnażenie wątku narcystycznego.
         Dla mnie już w okresie nibiriańskim byłeś kandydatem na OTO.
         A teraz mogę tylko ponowić podziękowania dla całej familii za tak klarowne potwierdzenie jak to działa w praktyce. Aby nawet mniej wyrobiony czytelnik mógł poznać podstępne sposoby kontrolowania naszych umysłów.
         Dzięki ZENADA !

         Rating: +1 (from 13 votes)
         • Widzę że nie masz kontaktu z Markiem.
          Zdjęcie Generała nic ci nie mówi.
          Marek przeczytaj trzeci rozdział,
          książki Generała,którą Ci dałem.

          Rating: -4 (from 12 votes)
         • Pery@SKOP
          Burak burakiem byl, jest i na zawsze takim juz pozostanie, a chamstwo jedynie potwierdza wystajaca z butow slome, ktorej nie przykryja zadne erudycyjne sztuczki, ani socjotechniczne zagrywki z peryskopowej chlewni, bo dyskusja z takowym indywiduum, jak Ty -to rzucanie perel przed wieprze!
          Ne margaritas apud poices!

          Rating: -5 (from 17 votes)
         • Peryskop. Możesz się wreszcie zamknąć?!! Mam dość czytania Twoich prywatnych wojen na tym blogu. Masz coś do powiedzenia na dany temat to pisz, ale nie rób dziecinady.

          Rating: +2 (from 6 votes)
        • Oj widzę, że tu się ostro porobiło pod moją nieobecność. Czy się uspokoi jak zaczną łazic po domach? Na razie chyba dzisiaj za mną łazili, widziałem kilka razy te same twarze. Podobne historie miałem 29 lat temu. A niech sobie chodzą, sprawa już się rozeszła – trudno im będzie wprowadzić masowe szczepienia.
         Zeno, ja się przestałem kogokolwiek radzić, posłuchaj albo poczytaj sobie LaRouche’a na temat autorytetów. „Słuchaj się samego siebie, w ten sposób na pewno nie zbłądzisz”. Pandemia 2009 to był nasz instynkt, który nie zawiódł. Teraz trzeba sę ponownie kierować instynktem.
         A dlaczego mamy niby nie nazywać ludobójstwa po imieniu?!
         To z jakiego artykułu można im założyć sprawy, jeśli nie wolno nazywać ludobójstwa ludobójstwem?

         A może właśnie czas zacząć nazywać to co się dzieje po imieniu, bo z bezimiennym czy z anonimem trudno walczyć. To jest naszym zadaniem by wszyscy zaczęli to nazywać po imieniu, definicja jest dostępna, dowody też. Prawda nas wyzwoli, nie kłamstwo. A kłamstwo też może polegac na nie nazywaniu po imieniu.

         Rating: +14 (from 18 votes)
         • „Zeno, ja się przestałem kogokolwiek radzić”
          Tu nie chodzi o rady,choć i to dziwne.
          Mieliśmy kontakt poprzez dwa skypy i telefoniczny ,
          niemal codziennie,ostatnio 5 czerwca.
          Od tego czasu się nie odezwałeś.
          Zamieściłeś materiały JB,na godlikeproduction,gdzie nikt na nie nie zareagował,
          a można innym patentem sprawić by trafiły do ludzi myślących.
          Wiesz chociaż, do prac jakiego Generała cię odsyłam ,
          czy w natłoku zajęć i to ci wypadło z głowy ???

          Rating: -2 (from 12 votes)
          • @biust – powiem ci jak przystało na dobrego psychoterapeutę: przyczyn szukaj w sobie. jak myślisz, dlaczego Marek przestał się do ciebie odzywać? czemu blogerzy i większość komentatorów cię nie znoszą?

           Rating: +3 (from 15 votes)
           • Bo zmuszam do samodzielnego myślenia??

            Rating: -3 (from 15 votes)
            • hahahah ;-)
             no fakt, czasami zmuszasz i podrzucisz coś ciekawego MERYTORYCZNIE, ale wiekszosć to dziwaczne domysły, jakieś pomówienia, podejrzenia i mataczenia…
             @”czemu blogerzy i większość komentatorów cię nie znoszą?”
             Moze to przesada z tym nieznoszeniem,ale pewnych rzeczy mozna miec dość…
             czasem banalnych i dziwacznych, jak kopiowanie całych wielkich fragmentów innych blogów i robienie z tego jakichś rzekomych dowodów…

             Rating: +4 (from 8 votes)
             • Policz merytoryczne posty moje i twoje dzisiaj choćby.

              Rating: -6 (from 8 votes)
              • Nie chce mi się. Wiem, ze zasadniczo staram się pisac merytorycznie, a ty niemerytorycznie,jak to już zostało stwierdzone i byłeś wzywany do merytoryki. I tylko czasami masz przebłyski,jak np. dzisiaj, kiedy już zostaniesz zagoniony w „kozi róg” ;-)

               Rating: -2 (from 2 votes)
          • Poniżej strona ,która walczy atakiem szczepionkowym.
           Mają gotowe materiały dla sądów i polityków,z dowodami.
           Nie znacie tego ??
           5 pdf ów,efekt dobrej roboty.
           Nie wiedzieliście o tym ?
           To już wiecie,ale najlepiej się nie poradzić.
           https://sites.google.com/site/bioterrorbible/free-pdf
           . prosimy o przesłanie Bio-Terror Biblię do organów ścigania, urzędników państwowych i środowisk medycznych. 2. Proszę wydrukować kopię Bio-Terror Biblii jako stałego dostępu do Internetu nie jest gwarantowana.
           3. Proszę przesłać Bio-Terror Biblię na serwerach i potoków na całym świecie w celu uniknięcia ludobójstwa ludzkości.

           Rating: 0 (from 12 votes)
           • Teraz wystarczy zespół tłumacz,nasz lingwista pery@skop,będzie miał pole do popisu,a zresztą nie tylko on zna angielski,no chyba że nie macie czasu.
            Potem już tylko prawnik,wnioski o ściganie,i nacisk licznych blogów.
            Tak to się robi jak nie chce się z premedytacją zaczynać od d…y strony.

            Rating: -3 (from 13 votes)
            • http://www.godlikeproductions.com/forum1/message1869491/pg1
             MASSIVE BIO-TERROR FALSE FLAG IMINENT ?
             Ta strona jest od 15 maja Marku.
             Po co były te ruchy na godlike. jak wystarczyło tu uderzyć ??
             I tak nie mają dużego wsparcia,co wydaje się dość dziwne.
             Akcje rozproszone,są skazane na niepowodzenie.
             50% sukcesu zaś to osobisty przykład dowódcy.

             Rating: -2 (from 10 votes)
             • No to materiał dowodowy już macie ,najlepszy z możliwych.
              Nie znajdziecie lepszego.
              Hjk@ może go rozesłać do senatorów.
              Marek powinien je publikować na blogu
              jak najszybciej,na razie po angielsku,
              zresztą lekarze ,prawnicy, służby znają ten język.
              Tłumaczenia w miarę dokonywania.
              Chyba. że wolicie dalej bić pianę i zbierać skopie bobki. :)

              Rating: -3 (from 13 votes)
              • Zeno, zaraz popatrzymy, co tam jest, czemu do dziś trzymałeś te rewelacje???
               Jest tylko „mały” szkopuł – trzeba to „dostosować” do warunków polskich.
               Tak własnie jak to zrobił @peryskop w pytaniach do min.Kopacz, co nazwałeś półprawdami, czy dr. Jaśkowski pisząc o konkretnych polskich okolicznościach.
               Co widzisz stosownego do naszych warunków, bo to wszystko w wiekszości odnosi się do USA?
               Na razie znalazłem jedną ciekawą sugestię,która i do nas ma zastosowanie-ze mianowicie jak rozkręcą medialną pandemię i w wyniku podanych szczepionek zacznąsię zgony, to przypisze się je wirtualnej pandemii i wtedy ludzie tym chętniej pobiegną po szczepienia…
               I nawet bez Twojego przymusu w ustawie – wiec to absurd, po co on tam w ogóle ma być?

               Rating: +2 (from 6 votes)
              • W zasadzie do naszych celów nadaje się tylko jeden artykuł wprawdzie dosć obszerny (32 str.) z pktu. 36.2, ale sprawy te są również skądinąd znane. Jednak dobre i to, moze się przydać.
               No chyba, ze ktoś widzi tu przydatność innych…

               Rating: +4 (from 4 votes)
          • Od „bydlaka”. I nie mam zamiaru powracać do starych układów, chiciaż nadal cię cenię. Nie nazywa się tak ludzi, którzy mają świetny umysł analityczny i w efekcie jak się okazuje, mają rację co do zdjęcia.
           Wypaliłeś też teraz z atakiem na nasz ruch, co daje dużo do myślenia, szczególnie w kontekście kampanii 2009, gdzie się przdstawiałeś jako przeciwnik szczepień. A tu słyszę teksty rodzaju „niech szczepienie będzie dobrowolne”. Przecież doskonale wiesz, że media kłamią i ludzie są zdezinformowani jeśli chodzi o szkodliwość szczepień. Szczepienia mogą być owsze, dobrowolne, ale gdy będziemy mieć niezależne wieloletnie testy tychże szczepionek, a nie 72 kilo zagęszczonej trucizny, 21 martwych bezdomnch czy 50,000 ofiar szczepień w Niemczech (tyle na razie wyszło).
           Gdybyś zareagował w sposób zmierzający do dyskusji, to by tego nie było.
           Peryskopa też nie popieram w atakach słownych, ale z nim też mam ograniczony kontakt i się go w niczym nie radzę.
           Zastanawiam się czy po takim oświadczeniu przystąpisz również do ataku na mnie?
           Problem jest w tym, że ja się niczego nie boję.

           Rating: +5 (from 13 votes)
           • Napiszę krótko.Podejrzewam ,że nie jesteś Markiem Podleckim ,
            którego znam.
            Zdjęcie było sygnałem ,zrozumiałym tylko dla nas dwóch.Kim jesteś.
            Nie znacie mojego skypa ani jednego ani drugiego, ani telefonu.
            Po tym „bydlaku’Marek był w normalnym kontakcie jeszcze długi czas.
            Gdzie jest prawdziwy Marek Podlecki ????
            Podobny numer był z blogerem FYM em.

            Rating: -4 (from 12 votes)
            • Peryskop@ wiem od Marka,że w Warszawie korzystał z noclegów u ciebie.
             Kiedy ostatnio go fizycznie widziałeś ???

             Rating: -3 (from 9 votes)
             • Czyżbyś się obawiał, że Marka przejęto? Wczoraj był wywiad ze mną u Zagórskiego – link w artykule. Nocleguję w nieco innym towarzystwie, mniej owłosionym… :)

              Rating: +1 (from 11 votes)
              • Nie zareagowałeś na umówiony sygnał,link do zdjęcia w mojej pierwszej wypowiedzi,nie masz mojego telefonu i nie znasz haseł,do jego skypów .Kim jesteś.Gdzie jest Marek.

               Rating: +1 (from 15 votes)
              • wiesz, ja tam wolę, jak kobieta ma trochę włosków tu i uwdzie, ale co kto lubi ;) tylko czasami narzekam, że muszę „po” pluć włosami łonowymi :D

               Rating: -6 (from 10 votes)
             • ZENADA do kwadratu !
              Bo nie przypuszczałem, że jesteś aż tak naiwny żeby wierzyć w haggady
              W haggady typu twój salceson.

              Rating: -1 (from 11 votes)
            • Zeno, uspokój się. Zadzwonię do gościa, coś cwaniaczy. Ja też mam prawo podejrzewać to samo, zdjęcie rozwiało wątpliwości.
             Czyli co? zgrywałeś z tą wspólną walką w 2009 czy nie? Uwierz, czuję się jakby mi ktoś wylał wrzątek na głowę.
             Generałowie nie mogli polecieć tym samolotem. Po prostu nie mogli – i tu się sypie cała sprawa. Przemyśl to. Peryskop ma rację. KC też. Jane też – od razu to mówiła. Sądzę, że nawet jest gorzej. Maltretowali ich jak Kaddafiego, odcinając ciało kawałek po kawałku. Mścili się na Kurtyce, mścili się na Kaczyńskim, jego żonie…
             Wielka akcja medialna z Błasikiem w kabinie… geniusz to opracował. Założenie, że byli w samolocie było już niepotrzebne, skoro Błasik był kabinie. Teraz te zgrywy AM z procesami, to przecież sztuczki false flagowe. Jestem załamany, że nikogo tam nie mamy naszego. Tylko my, blogerzy, co inteligentniejsi, którzy widzmy jak na patelni co się dzieje…

             Rating: +10 (from 16 votes)
             • A nie prościej zadzwonić ,albo na skypie??

              Rating: -3 (from 9 votes)
              • Po powrocie, ok – jadę do Gdańska na spotkanie z ważnymi ludźmi

               Rating: +3 (from 7 votes)
             • „Czyli co? zgrywałeś z tą wspólną walką w 2009″
              Masz ode mnie materiał dowodowy którego szukałeś ,nie doczytałeś.U mnie na blogu już jest.
              http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/11/to-moze-nas-spotkac-trzeba-by-przeczytali-to-lekarze-i-prawnicysprawa-moze-byc-pilna/
              Nawiasem,dostałem maile od ludzi,którzy zastanawiają się, czy w wywiadzie u Zagórskiego to Twój głos.
              Nakręć może krótki filmik z sobą samym i zamieść ,by wszyscy widzieli,że wszystko z tobą OK.

              Rating: 0 (from 6 votes)
              • To samo puszczał Ted Koppel w ABC przed zamachem na WTC, pamiętam jak dziś. Akcja straszenia.
               Teraz jest – szczepcie się, bo idą wirusy. Owszem, mogą coś puścić, ale nie ujdzie im to na sucho. Będzie masakra z nimi jak coś puszczą, duża część służb jest już przeciwko nim. Wyrok w.s. GSK jest tylko ostrzeżeniem, Narkozemu też się dobierają, to też ostrzeżenie. Większa część służb francuskich i włoskich od dawna jest anty-nazi (stąd wypowiedź Cossigi odnośnie 911, uwalenie operacji Gladio itd.)

               Rating: +5 (from 9 votes)
              • Odpowiadasz nie na temat generalnie,
               czemu nie skype,telefon,wpis na moim blogu.
               Jesteś w ogóle w Polsce,
               czy nie piszesz u mnie,
               bo IP z daleka??

               Rating: -3 (from 11 votes)
              • Krótki filmik z samym sobą ,i apelem do wszystkich.

               Rating: 0 (from 8 votes)
              • monitorpolski on 11 lipca 2012 at 21:28 said:
               „Po powrocie, ok – jadę do Gdańska na spotkanie z ważnymi ludźmi”
               Co to ma wspólnego z telefonem ???
               Ja jestem w Katowicach,i chciałem Cię odwiedzić w Krakowie,
               czyżbyśmy mieli się rozminąć ??

               Rating: -4 (from 8 votes)
              • Jest to powód do niepokoju – podobne podejrzenia pisała agentura odnośnie Jane, że ją przejęli, że w ogóle taka osoba nie istniała. Nawet wymazano historię jej zatrudnienia z netu, ale wcześniej udało nam się to ściągnąć. Masz rację, tak się likwiduje człowieka. Przecież istniejemy głównie medialnie, no, chyba że mamy sój program telewizyjny…
               Nie, jeszcze mnie nie podmienili. To będzie zresztą raczej b. trudne, mam bardzo intensywny kontakt z ludźmi.

               Rating: +2 (from 8 votes)
              • Marku, proszę uważaj.
               To może być ZASADZKA !
               Basajewa też na telefon namierzyli.

               ZENADA dostał amoku, bo pierwszy raz w karierze jajakobyłego
               ma do czynienia z facetami, którzy niczego się nie boją
               – a zwłaszcza śmierci :-D
               Dlaczego Houston ma wciąż Zenujący problem z islamistami ?
               Bo oni też niczego się nie boją !
               A to jest wspaniałe uczucie :-D :-D

               Rating: +1 (from 13 votes)
              • Wpis na moim blogu ,
               dałby dowód że piszesz ze swojego krakowskiego IP.

               Rating: -2 (from 8 votes)
              • tak samo mówili wobec mnie, gdy przestałem popierać PiSuar, Rydzola i kościuł. też były insynuacje, że Jarek to nie Jarek, tylko podmieniony typ. i te same osoby – @biust i spułka.

               Rating: -1 (from 7 votes)
             • Dalej odpowiadasz nie na temat.Twoje odpowiedzi na blogu,zawieraja zwrory których Marek nigdy nie użył,
              „nocuję w mniej owłosionym towarzystwie’”
              „oni gówno mają”
              „nie p..dol”
              Jaki problem z telefonem.
              Masz inny i nie ma w pamięci mojego numeru?
              Skyp w Krakowie a Ty w Wiedniu i nie pamiętasz haseł ??

              Rating: -1 (from 15 votes)
            • zenon przestań – stary chwyt jak ci coś nie pasia albo ktoś się wyłamuje z linii
             pamietaja wszyscy – twoje sgestie , ze mizia to już nie mizia , i kefir to też nie kefir ;-)
             stare głupie wstawki – zapraszam dziś na 21 do siebie – ponad podziałami bo ….
             :-) a teraz marek to nie marek :-)
             DAJ SPOKÓJ bo żenua !!

             Rating: +3 (from 5 votes)
         • Nie tak; w 2009 to byla swietna dokumentacja od specjalistow, zebrana przez Jane Burgermeister… Na pewno ‚z instynktu’ wlasnego a tym bardziej czyjegos nie przylecialbym specjalnie na wlasny koszt na kampanie od lipca do konca 2009.
          Tym razem dokumentacja wyplywa z nowelizowanej ustawy, jak zrobilo juz kilku ekspertow, pokazujac sprzecznosc z podstawowym prawem naturalnym, RP i UE.
          Pisalem prywatnie Markowi kilka dni temu, ze trzeba zaczac od konsultacji z mecenasem doswiadczonym w temacie i okolicznosciach pozwu.
          Chyba nie proponujecie bawic sie w prawnikow, do tego kutych na 4 kopyta w miedzynarodowych trybunalach?
          Przypuszczam, ze na poczatek wystarczy do powyzszych dolaczyc wybrane materialy z 2009, obecne wpadki sadowe BigF… i jazda do mecenasa.

          Rating: +1 (from 1 vote)
        • Zenujący, czy ciągle w fejkach robisz ?

         Rating: 0 (from 16 votes)
          • Żarty,na bok.
           Kiedy ostatnio widziałeś Marka,
           kiedy z nim rozmawiałeś telefonicznie.

           Rating: +1 (from 13 votes)
            • Właśnie dojeżdżamy do Genewy.
             Nareszcie !
             I zgadnij po co ?

             Rating: -4 (from 12 votes)
             • To paradne co Pan pisze Panie Peryskopie, zważywszy, że Pan Marek wyraźnie napisał, że wybiera się do Gdańska na spotkanie z WAŻNYMI LUDŹMI :)

              Rating: -1 (from 11 votes)
             • Jakiś czas temu,wyraziłem zdziwienie,ze zmiany
              Peryskopa,z inteligentnego dyskutanta w monstrum.
              Ciekawie się to wpasowuje w wątek.

              Rating: 0 (from 16 votes)
              • Dawno mnie tu nie było, ale masz rację. On kiedyś pisał takie długie, spójne, merytoryczne posty, pamiętasz? A teraz tak jakby trochę … trolluje? No chyba, że się mylę :)

               Rating: +1 (from 13 votes)
               • A ja bym go tak nie gloryfikował.
                Pery zawsze pisał jak potrafił.
                Nawet niektórych drażnił swoim konsekwentnym powtarzaniem prawd oczywistych – jak się okazuje nie dla każdego oczywistych !
                Np Zenowi wytykał tu banialuki nibiruńskie i elhierryzm, Markowi wydłużone czaszki i kości, Fackirowi wybijał z głowy gigantyczne mity o gigantach, a Felicycie starał się otworzyć drugie oczko na Nassima H. buszującego w zbożu kręgowym (Rosie, czy jako poetycko oczytana złapałaś mnie tu za Salingera ?)
                W dodatku kpił sobie z pięknej inscenizacji Apollo na Księżycu picu picu. A także rozsiewał niewiarę w oficjalną wersję 911.
                Więc reasumując, jak można się zachwycać tym co pisał Pery ?
                Był raczej słaby, ledwo ciągnął, i właściwe dopiero od „bydlaka” zrobił wyraźny postęp. A Myszlonce bierze też spory credit za obecną nadwyżkę weny u Peryskopa.
                Tylko z czego nasze biedactfo myszlonce ten credit spłaci ?
                Na tym trzebaby się skoncentro.

                Rating: 0 (from 14 votes)
               • QPery
                jakos jezyk Ci sie placze, czy aby dobrze czujesz sie, czy tylko pofolgowales z napojem wyskokowym? Straszny chaos w tej Twojej wypowiedzi i jakby cien samokrytyki wylanial sie z tych watkow? :-)

                Rating: +4 (from 10 votes)
                • „biedactfo myszlonce ten credit spłaci ?
                 Na tym trzebaby się skoncentro.”
                 On jest zmęczony kolejną nieprzespaną nocą,i jak to bywa,w starszym wieku,jak to się mówi wraca do języka Matki,z dzieciństwa.
                 To nie plączący się język,a tzw.przed wojną żydłaczenie.

                 Rating: -3 (from 9 votes)
                • A jak rozumiec to zdanie: „A Myszlonce bierze też spory credit za obecną nadwyżkę weny u Peryskopa.”?
                 Przeciez to pozbawione jest sensu, nie wspominajac o reszcie :-)
                 Stawiam jednak na promile :-) niz zmeczenie …

                 Rating: -2 (from 8 votes)
                • Być może jedno i drugie ,koniaczek pod wspominki.
                 Kolejna nocka ,
                 ciekawe kiedy zacznie bredzic zupełnie . :)

                 Rating: 0 (from 6 votes)
                • Jak wam wybiłem fortel z malowaniem moich rzekomych zalet w przeszłości i rzekomej degrengolady teraz, to nagle stałem się dla was stary i pijak z poplątanym językiem.
                 Myszlonco, nie opisuj nam tu swego tate że to niby Pery, bo czytelnicy są bystrzejsi niż wam się wydaje :-D
                 Co jeszcze

                 Rating: 0 (from 8 votes)
                • Pery
                 odwal sie od mojego Taty! Na razie prosze!
                 Piszesz od rzeczy i zamiast odpowiedziec na pytanie, to czynisz wycieczki w kierunku, ktory dla Ciebie jest zamkniety. Mam nadzieje, ze zrozumiales. Ja nie czepiam sie Twojej rodziny.

                 Rating: -1 (from 9 votes)
                • Polecam materiał,w tłumaczeniu Macieja Pokory.Wartościowa praca.
                 http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/naukowiec-z-big-pharma-przyznaje-sie-do-sfalszowania-kilkudziesieciu-prac-badawczych-dla-pfizera-i-mercka/
                 Może ty też jak on ,zaczął byś tłumaczyć i na własnym blogu walczy.??
                 Czytelników i dyskutantów na pewno by nie brakło.
                 Skoro chcą nas wymordować każdy blog się liczy,
                 inaczej wyglądasz na dywersanta.

                 Rating: +1 (from 7 votes)
               • @Rosa
                właśnie mnie zainspirowałaś/zainspirowałeś – poklikałem 20 minut na stare posty sprzed mniej więcej roku; kilka refleksji – po pierwsze primo :-) – nie było łatwo znaleźć wypowiedzi @Peryskopa!!! – posty z ostatnich dni kwietnia, maja, czerwca 2011 – i zero wypowiedzi! – teraz jest inaczej, prawda? :-) ; po drugie primo: styl wypowiedzi – jak na poniższych wklejkach można zauważyć, chyba nie tylko ja widzę zasadniczą różnicę, gdy chodzi o dobór słownictwa, no i przede wszystkim – zero epitetów, wręcz mister elegantiorum i lek na całe zło, i siła spokoju i rzeczowych argumentów :-) – był nawet taki passus, że to @navajo poniosło (!!! :-) , a @Peryskop – łagodził, uprzejmie strofował, i nawet zauważył, że @navajo opierniczył ostro kobietę, w związku z czym – p. Peryskop stanął w obronie czci niewieściej (popieram!!);! w związku z tym – moja teoria spiskowo-śmiechowa: w wyniku iluminackiego haarpowania, nastąpił transfer osobowości – navajo wszedł w umysł Peryskopa i na odwrót, i teraz on to nie on, a tamten prawdziwy on – to ten drugi (a Kopernik była kobietą! :-) … ps. @Navajo – ten „naprawdę prawdziwy”: sorki za przywołanie, tak mi się po prostu naklikało, i takie wątki znalazłem – bez obrazy, pliiiz!
                ps 2: te se ne vrati, p. Peryskop, czy może jednak vrati? fajnie by było, gdyby vratiło…..
                peryskop 28 Sierpień 2011 o 7:16 pm
                Oceń wpis
                @Luna, nie siej propagandy, proszę, i weź pod uwagę fakt, że Watykan jest formalnie państwem, a więc korzysta z przywilejów należnych każdemu z państw na Ziemi. Tak się składa, że takiego statusu nie ma żadna z innych religii.
                @PokójWam, dziękuję za ważne przypomnienie dokonań Heleny Bławatskiej. Ezoteryka kusi, bo prozornie służy zjednoczeniu wszystkich ludzi ponad podziałami religijnymi. Też uległem tej idei aż do chwili gdy zorientowałem się, że w istocie jest to sprytna metoda pozbawiania ludzi ich przekonań religijnych, a więc służy ateizacj społeczeństw. A tymczasem jak to przypomina @Monitor i @FAKIR – religie jednak wzmacniają indywidualnie wyznawców i obniżają zagrożenia wynikłe z lekceważenia praw naturalnych oraz wynikających z nicn zasad moralnych.
                A więc w tym kontekście należy uznać ezoterykę i teozofię jako ukryte narzędzia satanizmu.
                peryskop 29 Sierpień 2011 o 12:48 pm
                Oceń wpis
                Wstyd @navajo88!
                Po plugawych przekleństwach widać bezsilność i zaślepienie, a @999AQQ to jest kobieta.
                Jimmy Hendrix przewraca się w grobie ze wstydu za ciebie.
                peryskop 29 Sierpień 2011 o 6:39 pm
                Oceń wpis
                @Apsik, dlaczego nie podałeś źródła?
                http://www.himawanti.eu/fiskalizm.php
                i dlaczego obciąłeś samo zakończenie?
                po słowach: …twór ten jest wyjątkowo antyludzki, zbójecki, a nade wszystko nieopłacalny dla każdego obywatela!
                Walcz, wyślij ten artykuł p/osłom!
                Master L.M.B.
                Tak nie powinno się robić.
                peryskop 29 Sierpień 2011 o 10:30 pm
                Oceń wpis
                @Ania : A w Ameryce ciągle robią się dziurki w ziemi…
                To chyba efekty lokalnego destabilizowania gruntu przy pomocy oddziaływań HAARP.
                Nie tylko w ziemi. Przy okazji rocznicy podpisania w sierpniu 1939 paktu Ribbentrop-Mołotow ambasada USA w Estonii wydała komunikat obwiniający Niemcy i Rosję Sowiecką za wywołanie II WŚ.
                A to jest objaw wyraźnego pogorszenia się relacji z Rosją.
                US blames USSR in WW2 history re-write
                http://rt.com/politics/us-starting-wwii-anniversary-201/
                peryskop 30 Wrzesień 2011 o 1:32 pm
                Oceń wpis
                iHe – Nie płacz po „papierze”, bo tylko skompensowałeś “papierza” z Watykanu – jak ktoś tu wczoraj zatrollował.
                A wątek demontażu Unii ważny i wygląda na to że ten projekt został planowo zawalony zgodnie z ogólnymi planami illuminatów.
                Bo teraz nie przyznając racji Nigelowi Farage który tę destrukcję monitorował od dawna – będą chcieli tego potworka przekonwertować w konstelację pośrednią pod bardziej scentralizowanym przewodnictwem, choć jeszcze bardziej rozmytym niż obecnie.
                To czy Grecja zostanie zbankrutowana, kiedy i na jakich warunkach zależy teraz od banksterii.
                peryskop 30 Wrzesień 2011 o 9:04 pm
                Oceń wpis
                Monitor,
                TVN ma duże kłopoty, bo jest pełną połysku bańką nadmuchaną kredytami nie do spłacenia!
                Czyli skąd my to znamy?
                Więc robią teraz co mogą aby atrakcyjnym wyglądem skusić kolejnych inwestorów. Może bosowie wyczuli trend, że era wciskania kitu medialnego zaczyna się powoli kończyć? Polecam:
                “Goodbye ITI” Z Panamy przez PRL do Polski czyli o Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI)
                Autor Stanislas Balcerac był udziałowcem ITI przez 6 lat, ma więc sporą wiedzę, potrafi kojarzyć rozmaite zjawiska i ciągnie niezły serial ujawniający kulisy naszej “nierzeczywistej” rzeczywistości.
                http://monsieurb.nowyekran.pl

                Rating: +5 (from 5 votes)
              • Niepokojace zmiany Pery@skopa zostaly zauwazone przez wiele osob, ktore o tym pisaly od kilku tygodni. W ciagu ostatnich dni zauwazylam jedynie, ze wpisy Peryskopa i Marka sa bardzo zbiezne w stylu i slownictwie, a niektore zwroty sa identyczne, a nadto czasowo sa wymienne; gdy pisze Marek, to nie ma wpisow Peryskopa i odwrotnie.
               Wlasciwie agresja Marka (?) ujawnila sie wczoraj, kiedy to wkurzylam Peryskopa, bo podjelam Jego gre. Wszystko to wyglada bardzo zastanawiajaco i to slownictwo Marka(?) dzisiaj? Niepodobne do Marka.

               Rating: +4 (from 18 votes)
               • Też zauważyłam tą wymienność Panów Peryskopa i Marka, zauważyłam jeszcze coś, ale tymczasem zachowam to dla siebie :)

                Rating: 0 (from 8 votes)
                • Rosa, a czy zauważyłaś też jak Ci się łapki ładnie zagoiły, że już odzyskałaś polskie znaki ?
                 Brawo !

                 Rating: -1 (from 11 votes)
                • Pery@skop jeszcze nie dostrzegles, ze Rosa i Myslaca to dwie rozne osoby? Nawet nasze wpisy sa czynione w tym samym czasie (niektore oczywiscie). A moje „lapki” oblaza ze skory, ale to nie ma nic wspolnego z pisanymi znakami :-)

                 Rating: +2 (from 10 votes)
                • Peryskopie zacny, ja zawsze używam polskich znaków. I zawsze piszę pod nickiem Rosa. To tyle w temacie dziwnych przekłamań. :)

                 Rating: +1 (from 9 votes)
                • Rosa dziwnie , razem z Mulaca ,koncza zdania usmiechnietymi sloneczkami :)

                 Rating: -1 (from 9 votes)
                • A Ty kwasna Pitolu, czym konczysz?

                 Rating: 0 (from 6 votes)
               • Marek odezwał się na skype

                Rating: 0 (from 8 votes)
               • Myśląca on 12 lipca 2012 at 01:29 said: „…odwal sie od mojego Taty! … Ja nie czepiam sie Twojej rodziny.”
                A po co tate do mnie się przywala ?
                I po co ty się do mnie przywalasz ?
                A niby za co miałabyś się czepiać mojej rodziny ? Czy ktoś z mojej rodziny fałszywie ci imputował, że nazwałaś tu kogoś „idiotką” ?
                Albo wyzwał cię „bydlaku” ???
                Czy nareszcie zaczynasz odczuwać przykre skutki gry rozpętanej tu przez wasz familijny duet ?
                A to może być dopiero początek jeśli chcecie więcej.
                Świetnie cię, narcyzu niewyżyty, rozgryzła Tamara :-D

                Rating: +1 (from 11 votes)
                • On jest nieuleczalny.
                 Proponuje przestać reagować na jego zaczepki.
                 To zaczyna się przeradzać w klasyczne „karmienie trolla”

                 Rating: +2 (from 10 votes)
                • HoHo myśląca trolowała i dostała zakaz karmy a teraz @peryskop …
                 i kto to mówi ;-)

                 Rating: +2 (from 6 votes)
            • Zeno
             Pytanie Pery@SKOPA o Marka to ZLY adres!

             Rating: -7 (from 11 votes)
              • A przecież radziłem, żebyście podciągnęli koordynację w Familii.
               Chyba jednak mamusia miała tu rację:
               wizzgaa on 11 lipca 2012 at 22:08 said: … Przypomnę ci cytat: „MEDYCYNA ZNA PRZERÓŻNE PRZYPADKI”.

               Rating: -1 (from 9 votes)
                • Przestań błazeńsko się
                 kompromitować weź się
                 za tłumaczenia.
                 https://sites.google.com/site/bioterrorbible/free-pdf

                 Rating: 0 (from 8 votes)
                  • Rosa, wiem że jesteś myśląca, bo przejrzałem Twoją poezję. I spokojna konwencja Twojej konwersacji też mi bardziej odpowiada – zapewne nie tylko mi ale i pozostałym czytelnikom. Dziękuję.
                   Podziwiając Twoją subtelność wyrazu zastanawiam się jak zdołałaś uchronić te wartości w domu gdzie surowy ojciec potrafił powiedzieć: „Przestań błazeńsko się kompromitować” albo wręcz krzyknąć „bydlaku”.
                   Czy dostałaś jakąś magiczną szczepionkę na to – oczywiście dobrowolną, bez przymusu jak chce tate, no i chyba bez rtęci ?
                   A może jednak dostałaś z rtęcią ?
                   I dlatego ten wielki spokój ?

                   Rating: -1 (from 11 votes)
                   • UUUPS, Marek help !
                    Nie wiem czy dam radę wyłączyć kursywę

                    Rating: -3 (from 9 votes)
                   • DLACZEGO WSZYSTKIE WPISY sa pisane KURSYWA?
                    Nawet te wczesniejsze?

                    Rating: -2 (from 6 votes)
                   • ja też byłem chowany w „katolickim domu” – co zresztą widać do dziś ;) buhehe

                    Rating: -1 (from 3 votes)

                  

                • Ale po co te argumenty ad personam Peryskopie Szanowny? Po co te nerwy? Tylko spokój nas uratuje, chyba się zgodzisz? Tymczasem dobranoc.

                 Rating: -1 (from 7 votes)

                

              • Ponieważ IP było inne niż zwykle,
               monitorpolskitor-polski
               Sam nick,też nie jest poważnym potraktowaniem sprawy.
               Za takie błędy ,w niedalekiej przyszłości wielu zapłaci życiem.
               Marek zweryfikował się na skypie i telefonicznie.
               Zważywszy, jaka jest sytuacja powinien to zrobić pół doby wcześnej,
               nie mówiąc już o błaznowaniu peryskopa i kefira pod nowym nickiem,Wildstyle Generation 69@
               Z takim podejściem nie wygrywa się żadnej walki.

               Rating: 0 (from 6 votes)
               • bo poprzedni nik mam zabanowany, muwiłem już.

                Rating: 0 (from 2 votes)
               • Tu masz lekturę do poduszki.
                Najnowsze wpisy
                Stop godzeniu w prawa człowieka i pacjenta
                Ludzka i ptasia grypa – nie dajmy się zwariować!
                Analiza: szczepionka przeciwko ptasiej grypie teraz? Więcej niż strzał w ciemno
                To może nas spotkać ,trzeba by przeczytali to lekarze i prawnicy,sprawa może być pilna !!!
                Szczepienia pod przymusem
                Będzie śledztwo ws. niedopełnienia obowiązków przez Ewę Kopacz
                Warunek dalszego uczestnictwa Piotra Beina w kampanii przeciw ludobójczej ustawie o szczepieniach
                Deadly tuberculosis a specter on Europe. A jak jest u nas ???
                Trzy-calowy Bio-Detector szybko skanuje wszystkie bakterie i wirusy, jakie znamy, wszystko na raz
                To ostatnie kilka godzin ,z mojego bloga.

                Rating: +1 (from 5 votes)
               • ufff, a juz się bałem,zePeryskopprzejąłMarka czy tam odwrotnie ;-)

                Rating: +2 (from 8 votes)
                • @”http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/stop-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/”
                 Zeno nie poznaję cię,jeszcze niedawno podsmiewałeś sie z wysyłania majli, a tu masz … ;-)
                 baaaa, jeszcze kilka wpisów wyzej..
                 „jak nie mozesz pokonac przeciwnika to się przyłacz”?
                 Amoze to Ciebie podmienili ???
                 hahahahahah (N88)

                 Rating: 0 (from 8 votes)

              

            

          

        

      

    • Bardzo… wyważony artykuł, ale jest osoba, która prawdopodobnie wie więcej.
     Szczepienia pod przymusem
     http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=1145432

     Rating: +6 (from 6 votes)
      • „Ksiądz dr hab. Piotr Kieniewicz MIC z Katedry Teologii Życia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II również krytykuje przymusowe szczepienia i danie sanepidowi prawa do ich egzekwowania bez wyroku sądu czy nakazu prokuratorskiego. – To skandal, bo te przepisy ograniczają prawa konstytucyjne obywateli. Ustawa odbiera podmiotowość obywatelom. Przecież w szpitalu musimy wyrazić zgodę na każdy zabieg medyczny i pacjent ma prawo takiej zgody nie wyrazić. Jeśli chory nie zgodzi się na zastosowanie procedury ratującej życie, to lekarz nie może tego zrobić – tłumaczy ks. Kieniewicz. Tymczasem ustawy o epidemiach i inspekcji sanitarnej odbierają nam prawo do takiej odmowy. – Jest to więc zapis w swej istocie totalitarny, jako że odbiera obywatelom-pacjentom ich fundamentalne prawo do wyrażenia zgody lub odmowy poddania się leczeniu. Rodzice pozbawieni zostają zaś niezbywalnego prawa do objęcia odpowiedzialnością swoich dzieci – podkreśla ks. dr hab. Piotr Kieniewicz.”
       To cytat z tego artykułu. Jest tam b.ważne stwierdzenie: Ustawa odbiera podmiotowość obywatelom i dalej mamy jego uzasadnienie.
       Jesli tak jest faktycznie (a jest, bo projekt ustawy wg strony sejmowej jest juz prawem, tyle ze jeszcze nieobowiązującym, bo stanie się nim po wypełnieniu procedury zakończonej podpisem prez. i drukiem w dz. ust.), to taka ustawa „z definicji” jest nieważna, bo człowiek – osoba jest na mocy swej godności osobowej podmiotem prawa, a nie jego przedmiotem, bo po prostu nie jest rzeczą.
       Godność osoby to coś, co każdy człowiek ma „w sobie” na mocy tego, kim jest – a wiec osobą – podmiotem rozumnym i wolnym. Ustawa czy przepis negujący realne stany rzeczowe jest po prostu absurdalna i jako taka nieważna, bo prawo nie może być sprzeczne w sobie czy właśnie absurdalne.
       Zaś uchwalający ją posłowie udawadniają tym samym, że są niezdolni do stanowienia rozumnego prawa. Tym samym dają powód albo do jakiegoś odwołania (czy my mamy procedurę impeachmentu analogicznądo USA?), albo do obywatelskiego nieposłuszeństwa, a podobnie w stosunku do wszystkich władz, które beda realizować tego typu (pseudo)”ustawy”.
       To moze być fragment listu do posłó albo jakiegoś uzasadnienia potem w sądzie, gdyby kogoś pozwali.

       Rating: +2 (from 2 votes)

    

  3. @”Widać że Nasz Dziennik nareszcie złamał zmowę milczenia. ”
   eee, w końcu jakoś do nich dotarło albo ludzie zaczęli słać listy i oddelegowali dziennikarza do napisania artykułu ;-)
   Zmowa to jest raczej w przypadku mainstreamu… Tak jak co roku z pielgrzymkami Radia Maryja (ub. wekend), to napuścili Niesiołowskiego, zeby popluł, bo już nie mogli dłużej milczeć..

   Rating: +1 (from 5 votes)
   • No brawo,brawo,nikt jeszcze tego nie podpluwał,
    to nasz dyżurny „katolik” ma okazję zabłysnąć.
    To jeden z najważniejszych faktów dzisiaj,
    a ty musisz go dezawuować.

    Rating: -1 (from 9 votes)
 • STOP podatkowi katastr(of)alnemu!
  Po próbie zniewolenia internautów (ACTA), na szczęście nieudanej, rząd POpaprańców pod kryptonimem „Krajowa Polityka Miejska” podjął teraz próbę wywłaszczenia Polaków. W tym – własnego elektoratu, bo zwolenników PO też to dosięgnie.
  W planie jest projekt założeń tzw. Krajowej Polityki Miejskiej, a w nim cytuję:
  “Zreformowanie systemu podatku od nieruchomości(np. poprzez wprowadzenie podatku od wartości nieruchomości ad walorem lub podatku zależnego pośrednio od wartości nieruchomości poprzez wprowadzenie strefowania maksymalnych stawek podatku, np. w zależności od PKB podregionu NTS-3, wielkości i funkcji miejscowości; wprowadzenie większych stawek podatku od gruntów miejskich nieużytkowanych etc.)”.[1]
  Co to w praktyce oznacza? Wprowadzenie podatku katastralnego, a właściwie KATASTROFALNEGO albo KASTRALNEGO, trafniejsze to nazwy.
  Wyobraźmy sobie, że ustalona zostanie stawka 1% wartości nieruchomości rocznie. Właściciel domku jednorodzinnego wartego dajmy na to 300 000 zł, będzie musiał zapłacić rocznie 3000 zł podatku, zamiast dotychczasowych powiedzmy 300 zł. Będzie regularnie OKRADANY przez państwo tylko za to, że MA DOM, ZA POSIADANIE DACHU NAD GŁOWĄ!!! Trzy tysiące złotych rocznie wrzucone za przeproszeniem do WC (czytaj: za przeproszeniem do kibla). Przepraszam za wulgarność, ale przy tym, co nasze państwo nam daje w zamian za różne podatki, złodziejskiego fiskusa można śmiało porównać do miejsca, gdzie za przeproszeniem król na piechotę chodzi, bo dla podatnika skutek jest taki sam. Ta kasa pójdzie na pensyjki dla starostów, burmistrzów itp., zamiast na coś pożytecznego.
  Posiadanie dużej nieruchomości, np. domku jednorodzinnego w Polsce wcale nie jest oznaką zamożności. Wiele osób średnio „zamożnych”, a nawet biednych, mieszka w takich domkach, bo np. dostali kiedyś w spadku po rodzicach, dziadkach itp. I co mają zrobić? Wyprowadzić się, porzucić, pójść pod most? Wyobraźmy sobie że emerytka, która ma 700 zł emerytury, dla której codziennym problemem jest „na leki, czy na chleb” naraz zostaje obciążona podatkiem 3000 zł rocznie, czyli 250 zł miesięcznie. A więc 1/3 emerytury idzie do kanalizacji, zwanej ładniej fiskusem. Dotychczas ta kanalizacja pochłaniała taką samą kwotę, ale rocznie, co jeszcze było do udźwignięcia, zwłaszcza, ze rozkładali na kwartalne raty. A gdzie inne opłaty – prąd, gaz, woda, telefon itp.? A co będzie, gdy ustalą stawkę 2%???
  Lokatorzy mieszkań czynszowych też dostaną po kieszeni, bo podatkiem zostaną obciążeni także właściciele kamienic, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, a te „odbiją” sobie te koszty podnosząc czynsze. Mało tego – podatek KATASTROFALNY oznacza także podwyżki cen innych towarów i usług od chleba, paliw, przez prąd, gaz, wodę, po samochody, statki i lokomotywy, bo firmy oferujące te towary i usługi również zostaną obciążone tym podatkiem i doliczą go sobie do cen. Obciążone zostaną tym podatkiem również sklepy i hurtownie – i co one zrobią? Podniosą marżę, żeby wyjść na swoje.
  Trzeba temu podatkowi powiedzieć STOP, wyjść na ulicę,tak jak było to w przypadku ACTA, zorganizować strajki i protesty, tam gdzie się da z ul. Wiejską i Pałacem Prezydenckim włącznie i przycisnąć rząd do ściany, żeby się z tego chorego i złodziejskiego pomysłu wycofał. Z ACTA się udało do tego stopnia, że nawet Parlament Europejski nie ratyfikował tej ustawy, z tym też może się udać. W przeciwnym razie będą to RUGI PRUSKIE, A RACZEJ TUSKIE, bo wiele osób będzie pozbywać się swoich domów. Ponadto domy te będą popadały w ruinę, bo ich właściciele nie będą remontować, aby nie podnosić wartości nieruchomości i tym samym podatku. No bo jaki ma sens inwestowanie w dom, aby potem za niego drożej płacić?
  Ponadto wg mnie podatek od nieruchomości jest zupełnie niezrozumiały. Płacimy państwu za WŁASNY DOM CZY MIESZKANIE, za które to państwo otrzymało już podatek w momencie zakupu. A w zamian nic, nawet drogi czy chodnika przy tym domu nie zrobią. Ja się pytam, za co ten podatek się płaci? Co nam państwo za to daje? Wielkie g…, bo nawet ulgi podatkowe od remontów zlikwidowali. To czyste ZŁODZIEJSTWO!!! W spółdzielni mieszkaniowej płacisz wprawdzie czynsz, ale oni w zamian za to np. ocieplą budynek, załatają dziurę w dachu itp. A czy państwo załata dziurę w dachu właścicielowi domu w zamian za zapłacony podatek? Oczywiście nie, bo po co? A przy takim wysokim podatku katastralnym powinno. Podatek od nieruchomości powinien być w ogóle zlikwidowany, nieruchomość jest taką samą własnością, jak samochód, pralka czy lodówka, a od tego podatku się nie płaci. Za np. samochód czy lodówkę podatek został raz zapłacony w momencie zakupu (np. VAT) i fiskus powinien później swoje parszywe łapy trzymać z dala od tego majątku, z nieruchomościami należałoby zrobić to samo, i za przeproszeniem w czterech literach mieć to, co jest w Europie czy na całym świecie.
  Żeby było ciekawiej, faszystowska PO (bo za te wrogie zapędy trudno inaczej ją nazwać) planuje wprowadzić jeszcze jedną „ciekawą” ustawę: komornicy mają otrzymać uprawnienia prokuratora[2]. Bardzo „ciekawie” to wygląda – nie zapłacisz podatku katastralnego to Cię wywalą nie dość że na bruk, to jeszcze zamkną w więzieniu.
  Niedawno w niemieckim Karlsruhe doszło do tragedii – zagrożony eksmisją właściciel domu zastrzelił z broni myśliwskiej komornika ślusarza, sam też padł ofiarą tej strzelaniny[3]. Po wprowadzeniu tego podatku w Polsce tez może dojść do takich tragedii i niestety właściciele nieruchomości będą mieli rację, bo będą stawać w obronie własnego mienia.
  Ponadto jeżeli ten złodziejski podatek od nieruchomości musi być, to jego obecna forma liczona od powierzchni jest sprawiedliwsza i to z dwóch powodów:
  Po pierwsze – jak pisałem – posiadanie nawet dużej nieruchomości nie oznacza zamożności, bo niezamożny właściciel mógł ją dostać w spadku albo w darowiźnie.
  Po drugie – nieruchomość zajmuje jakąś część powierzchni gminy i państwa i państwo g… za przeproszeniem powinno obchodzić, czy stoi tam Pałac Prezydencki czy skład złomu i czy jest to w Warszawie czy w Pcimiu Dolnym – zajmuje toto dajmy na to 500 m2 i za te 500 m2 płacimy i ANI GROSZA WIĘCEJ.
  I przede wszystkim NIE WOLNO SŁUCHAĆ propagandowych farmazonów podawanych przez mainstreamowe media, że podatek katastralny musi być, bo tak jest „w całej Europie” czy „na całym świecie”. Na mnie argumenty typu „cała Europa” czy „cały świat” dawno przestały działać. My jesteśmy Polska, a nie „cały świat” i nie musimy jak małpy przyjmować wszystkiego z tego „całego świata”, bo jak na „całym świecie” zapanuje moda, że ludzie w wieku 40 lat zaczną się wieszać, to co? Mamy też ulec tej modzie??? A jak już powołujemy się na ten „cały świat”, to może najpierw wprowadźmy takie same pensje, zasiłki, świadczenia, jakie są na tym „całym świecie”? Bo od tego trzeba byłoby zacząć, żeby nas Polaków było stać potem na różne podatki.
  I przede wszystkim – przy najbliższych wyborach podziękować Platfusom Obłudnym za rządzenie, bo PO za swoje wrogie zapędy względem Polaków można śmiało porównać z faszystami – gorszej partii nie ma na całym świecie. Niech sobie rządzą, ale kanapą we własnym pokoju grając w pokera i chlejąc wódę, bo tylko w tym są dobrzy.
  Sprawa ACTA jest świetnym przykładem, że W JEDNOŚCI SIŁA i można skutecznie zablokować wprowadzenie niekorzystnych ustaw nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.
  Z podatkiem katastralnym też sobie można w ten sposób poradzić, ale trzeba WYJŚĆ NA ULICE NASZYCH MIAST!!!
  Właśnie, ACTA, a może hakerzy by nam znów pomogli blokując strony rządu i wpisując hasła typu „rząd nas chce okraść kolejnym podatkiem” czy coś w tym stylu? Może niech wszyscy, którzy mają blogi, konta na Facebooku i innych portalach też się włączą w akcję? Skoro udało się z ACTA, skoro mieszkańcom krajów arabskich za pomocą Internetu udało się obalić dyktatorów, to tą sama drogą można obalić podatek katastralny.
  A więc – DO DZIEŁA!!! Blogerzy wszystkich portali – łączcie się!!!
  Autor: Gustlik222
  Źródło: Nowy Ekran

  Rating: +24 (from 24 votes)
  • A wat jest zrozumiały? co już dochód nie był raz opodatkowany? a jeszcze w 1991 było 21% podatku i to było wszystko żadnych watów, ani nawet 60% w cenie paliwa co to miało iśc na drogi.

   Rating: +4 (from 4 votes)
  • aaa to moze dlatego tyle tych banerów wszędzie „sprzedam mieszkanie” – u Was w waszych miejscowościach też siępojawiły? dosłownie tak od 2 mies. to wysyp! Co najmniej jeden na kazdym prawie bloku…

   Rating: +4 (from 4 votes)
 • Bardzo dobrze że Nasz dziennik zareagował, pora na resztę prawicowych mediów i rozgłośni. Olewanie tematu wiąże się ze zgodą na ludobójstwo !
  Bardzo dziękuję też za przetłumaczenie materiału „Jane Burgermeister o przygotowywanej nowej „pandemii””

  Rating: +12 (from 16 votes)
  • ale co to ma za zwiazek z IG farben?
   po prostu rzad stwarza absurdalne warunki i nie ma chetnych wychowawców – jak w np. przedszkolu w 1 grupie z powodu braku dzieci sa niemowleta 1 roczne i dzieci 5 letnie, to kto temu podoła? To jakiś absurd…
   Albo ograniczone sa prawa n-la na rzecz ucznia, to kto to wytrzyma?

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • Skażony koszmar
  Tekst nie jest nowością, ukazał się 10.08.2009 r. w konsekwencji wydarzeń związanych z wybuchem epidemii ptasiej grypy. Autorzy starają się odsłonić w nim mechanizm umyślnego wywołania śmiercionośnej epidemii i stawiają tezę, że była do próba dokonania ludobójstwa. W zeszłym roku, latem, mieliśmy również próbę wywołania paniki na tle „skażonych ogórków”, jeśli jeszcze ktoś to pamięta. Ciekawe jaką sensację zafundują nam w tym roku pejsaci specjaliści od nieprawdo-ku…a-podobnie skutecznych szczepionek na wszystko, za wyjątkiem genetycznie uwarunkowanego gudłajskiego syfa mózgu.
  Tekst jest wart przypomnienia z racji ostatnich kombinacji nad ustawą o zapobieganiu epidemiom oraz ustawą o inspekcji sanitarnej, wprowadzających obowiązkowe szczepienia dla wszystkich. Przypomnijmy, że Sejm przyjął te zmiany przy jednym głosie sprzeciwu. Obecnie „wasi” w większości senatorowie obradują w kahale nad przepchnięciem nowelizacji ustawy przez żydo-Senat. Potem trafi ona do podpisu do Bronka kryjącego się pod pseudonimem „Komorowski”.
  Warto pomyśleć nad tym tekstem z kilku powodów:
  1.narzędzie prawne już będą mieć,
  2.nie ma czegoś takiego jak „Polski” przemysł farmaceutyczny, bo szemrane towarzystwo opyliło go niemal w całości w lepkie łapki reszty współ-przybłędów,
  3.decyzje o tym, co wytwarzane jest w fabrykach leków w judeopolonii zapadają poza jej formalnymi granicami,
  4.w każdej chwili może zostać wywołana panika łże-medialna o wybuchu kolejnej epidemii, nawet nie śmiem zgadywać, jak się ona będzie nazywać,
  5.wdrożony zostanie schemat powszechnych szczepień przeciw albo wyimaginowanemu zagrożeniu albo służący bezpośredniemu zabijaniu przy pomocy zastrzyków.
  Cały artykuł-
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/11/skazony-koszmar-25-2/#more-24390

  Rating: +9 (from 9 votes)
 • http://www.monitor-polski.pl/dokumenty/ludobojstwo-szczepionkowe-dokumenty/
  Co ten groch z kapustą ma wspólnego z dokumentacją pozwów?
  Np. nie napisałem żadnego artykułu na ten temat. A gdyby był, sędzia wyrzuciłby go do kosza, bo nie jestem specjalistą wirusologiem ani wakcynologiem. Podobnie filmik z Walczakową jest luźną opinią, nieudokumentowaną, a list Dra Kulisza nie może konkurować z naukowymi opracowaniami niezależnych (chyba że on stawi się osobiście przed sędzią).
  Czy wiadomo już, jaki będzie pozew, do kogo i co prawnik potrzebuje? Znaczy jest już prawnik (mam nadzieję, że nie Francis Boyle), umowa i fundusze na ten cel? Najpierw to trzeba ustalić… Dokumenty nt. scypionek mają w jednym palcu Prof. Majewska i Dr. Jaśkowski, a w aspekcie prawnym napisali już Lex Nostra i Dr Jaśkowski.

  Rating: +7 (from 7 votes)
 • Zenobiusz już zawija pejsy i szykuje kolejny dezinformacyjny materiał na dziś:-)

  Rating: +8 (from 18 votes)
  • :-) :-)
   no podrzucił wyzej we wpisie „bioterror” i nawet jest tam jeden pdf o szkodliwości szczepionek i ich efektach ubocznych…

   Rating: +3 (from 3 votes)
 • Cisza przed burzą a wnet rozkaz zabrzmi nam,
  Że garstka pójdzie nam w ten bój jak sam przeciw sforze psów
  Dowództwa rozkaz brzmi tak: do walki o kraj!
  Chrzest w boju jeden na czterdziestu
  Sercem spartanie
  Śmierć i chwała żołnierze Polski,
  Męstwa to wzór
  Na czterdziestu jeden i tak poślemy was w krwawy piach.

  Rating: +15 (from 17 votes)
 • Polecam kolejny filmik przed olimpiadą w Londynie:
  „PART III: NEW 9/11 False Flag Around The London Olympic Games Period part 1 of 17 ”
  http://www.youtube.com/watch?v=GyS8xx1SXFw&feature=autoplay&list=PLD4BC18B78A527E59&playnext=8
  Szczególnie ciekawy jest fragment o operacji Blackjack. Blackjack to historyjka, która pojawiła się w gazecie „Telegraph” (http://www.telegraph.co.uk/culture/culturepicturegalleries/4220575/Blackjack.html). Opowiada o planach elity co do wprowadzenia NWO. Oczywiście zastrzegają się, że opowiastka jest fikcją („Blackjack – A slide show story. The events portrayed in this slide show are entirely fictitious”).
  Aby wpowadzić NWO podkładają bomby w 6 wielkich miastach zachodniego świata, a następnie winę zwalają na świat islamski i rozpoczynają WW3. W międzyczasie powstaje Union of North America. W komiksie pokazują przykładowe ID obywatela UNA (tu można zobaczyć: http://www.telegraph.co.uk/culture/4590866/Blackjack-Part-4.html?image=14) – ma wydawałoby się nic nieznaczący napis – „74686973206973206e6f742073696d706c7920656e7465727461696e6d656e74″. Proponuje to wprowadzić do translatora heksadecymalnego (http://hexadecimaltranslator.lutesonline.com/) i zobaczyć co to oznacza. Mnie to rozwaliło…

  Rating: +5 (from 5 votes)
  • W filmie ‚Prometeusz’ jest kwestia że nasi ‚stwórcy’ nas nienawidzą, mamy zakażenie w płynie (?) rozpad dna już na samym początku, już nie mówiąc o makabrycznych zgonach w męczarniach.

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • WAŻNE!!! Senator PO: „Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę…”

  Rating: +16 (from 16 votes)
  • opis to klipa aspartama:
   „Okradanie polskiego przedsiębiorcy…” – prof. Antoni Motyczka, senator PO, przewodniczący senackiej podkomisji Gospodarki Narodowej – szczerze o zamówieniach publicznych.

   Rating: +3 (from 19 votes)
   • @Peryskop on 11 lipca 2012 at 14:10 said: opis to klipa aspartama:
    -nawet w takiej srawie jestes minusowany przez zenade ze ekipa…

    Rating: +7 (from 19 votes)
    • No właśnie Felicyta.
     To daje wiele do myślenia jak ślepo działa jego kolumna :-D

     Rating: +1 (from 17 votes)
     • @Peryskop
      ja akurat nie wiem, kto te minusy wstukał (nie jestem w stanie zweryfikować) ale tu się zgadzam: minusowanie takiego postu to ślepy, owczy pęd (sorry tautologia: jak owczy, to i ślepy);

      Rating: +1 (from 3 votes)
  • Czy pan Senator ogłosił publicznie że nie ma zamiaru popełnić samobójstwa?.
   Lepiej żeby to zrobił bo masoni nie tolerują takich wybryków.
   Prawda jest ich zmorą.
   Walczą z nią do ostatniego p/osła.

   Rating: +9 (from 9 votes)
 • Więcej praw dla stróżów nieporządku?
  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych chce zmian w prawie do użycia broni przez policję. MSW domaga się aby policjanci mieli prawo strzelać do kobiet w widocznej ciąży oraz dzieci poniżej 13 roku życia w sytuacji, gdy dojdzie do “zagrożenia życia lub zdrowia funkcjonariusza lub innej osoby”.
  Jest to próba wprowadzenia przepisów rodem ze Stanów Zjednoczonych, gdzie policjant ma prawo zastrzelić dziecko bez żadnych konsekwencji. Pozwolenie na strzelanie do kobiet w ciąży być może ma być rozszerzeniem praw policjantów dokonujących eksmisji gdzie często przychodzi im ścierać się z całymi rodzinami.
  Zgodnie z projektem MSW policjant nie musi dawać strzału ostrzegawczego. MSW usprawiedliwia się… coraz bardziej wyrafinowanym działaniem grup przestępczych i terrorystycznych.
  Z pewnością strasznym aktem terroru jest protest dzieci przeciwko zamykaniu stołówki szkolnej lub blokada eksmisji przez kobietę w ciąży.
  Jeżeli ta ustawa przejdzie, będziemy mieli do czynienia z falą morderstw, których prokuratura nie będzie uznawała za przestępstwa. Tak jak morderstwo dokonane przez warszawskiego policjanta Artura Brzezińskiego na Maxwellu Itoyi.
  http://wolnemedia.net/prawo/wiecej-praw-dla-strozow-nieporzadku/

  Rating: +6 (from 6 votes)
 • W Polsce nie działa żaden „ruch antyszczepionkowy”
  Jeśli państwo słyszeliście coś o jakichś mitycznych i przerażających „antyszczepionkowcach” terroryzujących Polskę, to znaczy, że ulegli państwo propagandzie w stylu niezapomnianego Radia Erewań.
  Pytanie do Radia Erewań: „Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody”?
  Odpowiedź: „Nie samochody, lecz rowery i nie rozdają, lecz kradną”.
  Dokładnie tak samo wygląda prawda na temat „ruchu antyszczepionkowego”.
  Żadna z osób, z którymi rozmawiałam i które sprzeciwiają się szczepieniu SWOICH dzieci nie jest przeciwna szczepieniom. Za każdym razem słyszałam: „nie sprzeciwiam się szczepieniom! Jeśli ktoś chce, to niech (się) szczepi. Jestem natomiast przeciwko przymusowi szczepień, zwłaszcza tym w pierwszej dobie życia”.
  Osoby te NIE SĄ PRZECIWNE SZCZEPIENIOM, lecz groźnym dla zdrowia i życia KOMPLIKACJOM POSZCZEPIENNYM, które zdarzają się tym częściej i tym są groźniejsze, im więcej szczepionek wstrzykiwanych jest dzieciom.
  Żeby bronić się przed wzruszającą troską nadopiekuńczego państwa przeciwnicy owych przymusowych komplikacji założyli Stowarzyszenie Stop NOP. Co to jest „Stop” nie muszę tłumaczyć. Natomiast być może niektórzy nie wiedzą, że skrót NOP oznacza Nieoczekiwany Odczyn Poszczepienny. Władze medyczne sugerują tym sposobem, że groźne dla zdrowia i życia odczyny występujące zdumiewająco często po szczepieniu są NIEOCZEKIWANE. Co więcej, owe władze życzyłyby sobie, żeby rodzice szczepionych dzieci przyjęli do wiadomości, że pomiędzy załamaniem zdrowia następującym wkrótce po szczepieniu i faktem wstrzyknięcia szczepionki nie zachodzi żaden związek przyczynowo-skutkowy, lecz że jest to przypadkowa korelacja.
  Tak się składa, że rodzicom trudno w to uwierzyć. Przynoszą (na całe szczęście nie wszyscy!) do szczepienia zdrowe i radosne dziecko, a po szczepieniu mają w domu małego kalekę, bardziej schorowanego, niż 80-letni staruszek. Ja się wcale nie dziwię tym ludziom, że się buntują i bronią. To zupełnie naturalny i zdrowy odruch. Dziwiłabym się, gdyby postępowali odwrotnie (bardziej dziwię się tym, którzy nie boją się igieł ani poczynań personelu medycznego).
  Widzimy więc, że mamy tu konflikt interesów. Po jednej stronie tego konfliktu stoi grożący wysokimi grzywnami Sanepid, a po drugiej przerażeni i bezradni rodzice.
  W takim razie na usta ciśnie się pytanie: po czyjej stronie opowiada się polskie prawo? Polskie prawo opowiada się po stronie tych, którzy odmawiają szczepień. Wszystkie sprawy sądowe wytoczone przez Sanepid rodzicom odmawiającym szczepień skończyły się przegraną tej instytucji i wygraną rodziców.
  Oznacza to, że stracono wielkie, społeczne pieniądze, które można było przeznaczyć na jakiś zbożny cel i niepotrzebnie zajęto czas sądom, które i bez tego nie wyrabiają się ze swoimi obowiązkami – jaki w tym sens i logika? Czy to jest postępowanie, które można nazwać RACJONALNYM?
  Tak więc radzę wszystkim agresywnym i inwazyjnym pro-szczepionkowcom, żeby zajęli się swoim życiem i przestali się wpieprzać w cudze. To nie wasza sprawa, jak żyją inni. To nie wasze dzieci i nie wy za nie odpowiadacie. Szczepcie sobie swoje własne, a od cudzych wara.
  Jeśli się boicie to się zabezpieczajcie, ale pozwólcie na niezabezpieczanie się tym, którzy się nie boją. Skoro szczepionki skutecznie chronią wasze dzieci przed zachorowaniem, to przecież nic im nie grozi. Nawet, jeśli cała reszta ludzkości zachoruje i wymrze w straszliwych męczarniach wy i wasze dzieci pozostaniecie zdrowi i szczęśliwi. To logiczne i RACJONALNE, nieprawdaż?
  Autor: Maria Sobolewska
  Źródło: Jestem za, a nawet przeciw

  Rating: +13 (from 13 votes)
  • Pamiętajmy, że kara śmierci za pomocą zastrzyku, to też szczepienie. „Lethal injection”

   Rating: +11 (from 13 votes)
 • Po co Jane Bürgermeister oczernia Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga? Wspomniałem już o zniesławieniu przez nią sojuszników:
  http://piotrbein.net/2012/06/29/oswiadczenie-p-beina-nt-apelu-jane-burgermeister/
  Marek jako producent jest współwinny i odpowiadałby przed sądem za zniesławienie. Doskonale zna działalność Alexa, a pomówienia Jane wzgl. obu osób łatwo zweryfikować — obowiązek reporterów Burgermeister i Podleckiego. Zrobiłem to na kolanie tutaj:
  http://piotrbein.net/2012/07/01/regarding-jane-burgermeisters-recent-statements/
  Nie podoba mi się, jak rozwija się ta kampania. Nie pojdę po trupach absurdalnie oczernionych sojuszników. Jane zrobiła to już w 2009 r. w stosunku do paru osób. Wtedy nie orientowałem się, teraz wiem kto jest kto i nie pozwolę na to. Chcemy walczyć z Wielkim Draństwem, a małego nie umiemy uporządkować!
  Wzywam Marka ponownie, by wyjaśnił tę sprawę. Filmik może istnieć bez zniesławień. Niech je robi Jane na własnym blogu. Nie będę uczestniczył w kampanii, która wykorzystuje dla swego sukcesu szkalujące materiały.
  Formalny protest zamieścilem tutaj:
  http://piotrbein.net/2012/07/11/warunek-dalszego-uczestnictwa-piotra-beina-w-kampanii-przeciw-ludobojczej-ustawie-o-szczepieniach/

  Rating: +2 (from 12 votes)
  • Zamilcz grypo!
   Dałeś się poznać jako przebiegły hasbarczcyk.

   Rating: -2 (from 22 votes)
   • ad. Peryskop 11 lipca 2012 at 14:13
    Nazywam sie Piotr Bein jak wszystkim wiadomo, a ty? gdzie twe zdjecie, cefalka, blog?
    jak równiez wiadomo wszystkim, co najmniej od kampanii swinoka 2009, moim glownym zadaniem jest hasbara i sklocanie Polakow, zeby zrobic kase, zdyskredytowac cennych patriotow jak Perry Szkop i sie dostac na stolek prezia Polin
    LOL
    serio: masz dowody na agenture Alexa i Wolfganga wg zarzutow Jane?
    to dawaj, chetnie wycofam wszystkie moje oswiadczenia w tej sprawie

    Rating: +10 (from 14 votes)
    • Postaram się to zweryfikować z Jane. Ale nie dzisiaj ani nie jutro, anie nawet pojutrze – gdyż wyjeżdżam na kongres Niepokonanych, tym razem nad morze. Będą transmisje!

     Rating: +4 (from 4 votes)
     • ad. monitorpolski 11 lipca 2012 at 23:19
      Marek, rozumiem, masz ważniejsze sprawy niż zniesławienie jakichś tam pionków, którzy i tak oleją Jane i twoje filmiki po tym, co razem „osiągnęliście”.
      Nie mam prolemu z Jane, wbrew twej sugestii. Ona ma problem z uzasadnieniem swych pomówień, nie od dziś. Jak przyznałeś, już podczas nagrywania byłeś świadom przesady Jane. Chodzi o niebagatelne osoby. Czym różni się tu twoje dziennikarstwo i produkcja od załganych merdiów, które zwalczamy? Twój awatar detektywa z lupą jest kpiną. Daję ci znać od paru tygodni, miałeś dość czasu, żeby sprawdzić i naprawić. Szkód łatwo nie odwrócisz, filmik rozszedł się w obu językach. I ty sugerowałeś następnie, żebym zwrócił się do Alexa o poparcie kampanii w Polsce!
      Z materiałów na necie wynika, że twierdzenia Jane nieodpowiadają prawdzie. Próbujesz mimo to usprawiedliwić Jane w innych twych komentach, zamiast sprawdzić podane na tacy weryfikacje. Poza pretensją do fiaska wywiadu z nią u Alexa (a co on o tym?), Jane nie przedstawiła żadnych wiarygodnych uzasadnień. Jeśli Alex odmówił jej pomocy w niebezpieczeństwie, to przede wszystkim to powinna była ujawnić. Może ni ejest pewna, że tak było? Mnie też bzdurnie oczerniła publicznie. Podobnie z Wolfgangiem Wodargiem, a przedtem z innymi.
      Gdybanie, plotki i domysły to nie dowody. Wymieniasz w jej obronie, „proroctwo” Jane (ignoranckiej w polityce Europy Wsch. i Polin) po 10 IV. Ona tego nie przywiozła do Polski, oparła się na spekulacjach krążących w tym czasie, powołała się na swą koleżankę Danusię, jako źródło informacji! 2009 r. spotkaliśmy Danusię, znasz jej mentalność. Agent służb, które planowały lub wykonały 10 IV (tylko oni mogli znać wtedy fakty), nie ujawniałby prawdy w sposób ułatwiający identyfikację gwizdkowego.
      Ww. i poprzednie zniesławienia oraz luki w solidności reporterskiej Jane i jej ignorancja ws. politycznych, ujmują jej działalności przeciw szczepionkom, zasiewają wątpliwości np. u licznych zwolenników Alexa i Jane, w Polsce i globalnie. Nie wyjaśniłeś zniesławienia przed publikacją filmików.
      Masz na forum zwolenników-hipokrytów, a popularność i ich opinie są dla ciebie ważniejsze od prawdy; pozwalasz im zniesławiać i ubliżać mi. Jako jeden z pierwszych poparłem twą akcję 2 blogami, zlinkowałem do materiałów z twego portalu, zamieściłem list do Kopacz od Peryskopa, który teraz mnie opluwa i zniesławia. Nikomu nic podobnego nie zrobiłem na twym forum. Nikt nie ma prawa tego robić, a chrześcijanom nieprzystaje to. A jednak, podobnie jak z filmikiem Jane, przyzwalasz na to, dla pomylonego dobra sprawy i utrzymania popularności forum i portalu. Wolność słowa to nie prawo do zniesławiania! Nie chciałeś upodobnić się do faszystów ani komunistów, a ubrałeś ich neo-liberalne piórka.
      Proszę wykreśl moje poparcie twej kampanii, a gdy Jane poda uzsadnienie wzgl. obu pomówionych i będzie jeszcze miejsce, to mnie dokooptujesz, ale tylko pod warunkiem, że z wolnością słowa połączysz obowiązek poszanowania praw innych.

      Rating: 0 (from 2 votes)
      • Grypa666 on 13 lipca 2012 at 06:14 said: Twój awatar detektywa z lupą jest kpiną
       W taki sposób zachowują się tylko ludzie wiadomej nacji! Idź lepiej plewić ogródek na świeżym powietrzu jak nie masz nic sensownego do powiedzenia !

       Rating: -1 (from 1 vote)
   • Peryskop tez sie poznalem na P. Bein. Dziala jak pejssattty. Wzbudza poczucice winy u innych. Takie jego dzialanie. Pozamykal sie na swoim blogu. Nikt nie chce z nim pracowac, bo wszystko co bys nie zrobil i tak mu nie pasuje. Inaczej jak dziecko – skacze i tupie, bo jest nie po jego mysli.

    Rating: +1 (from 7 votes)
    • lol, niestety nie tylko my to zauważamy.
     A mam też wrażenie że symuluje chorobę.
     Dla szpanu cyklicznie wywala „z hukiem”, kto nie mu bije pokłonów. Także poemat „Skowyt psa poety” najpierw zaliczył do zaszczytnego zbioru „Białych Kruków” aby następnie go wywalić „z hukiem” gdy się zorientował, że Marek S. świetnie opisał tam metody działania frankistowskiej hasbary. Zbyt świetnie. Znasz ten utwór ?
     Z rok temu 666 przyznał, że nic nie słyszał o Edwardzie Bernays’ie.
     Jeśli to prawda, to jak mógł WIARYGODNIE analizować zjawiska ludobójstwa nie znając dzieł autora podstawowego softłeru ?
     W sumie tragiczna postać. Trochę przypomina mi Otto Weiningera z jego mentalną szarpaniną na tle korzenia czosnkowego. Ale Otto nie nurzał się w intrygach, bo miał poczucie honoru.
     Pozdrawiam.

     Rating: +1 (from 7 votes)
     • Nie znam tego utworu, ale znam P. Bein i przejrzałem jego techniki. Ma doktorat – co z tego za granicą o niego dużo łatwiej. Od każdego żąda „cefałki, bloga” ano dlatego, że on pokazał swoją „cefałkę i bloga”. Więc jak tego nie masz to on Cię wyśmieje. W jego mniemaniu jesteś nikim jak tego nie masz. Jeśli nie ma zainteresowania jego osobą chodzi oburzony. Wiele bym mógł napisać, ale co to zmieni? Kiedyś się fajnie czytało grypa666. Zobacz jak to się diametralnie zmieniło. A spróbuj mu nie wpłacić kasy na bloga. To jak wielkie jest jego oburzenie. A co do zenobiusz skupiłby się na ważnych sprawach, a nie wywołuje konflikty wśród użytkowników bloga monitora. Daliby sobie panowie na wstrzymanie, a może któryś z nich jest agentem? Albo i nie, ale uny to muszą mieć radochę, że udało im się pokłócić zenobiusza i P. Beina Swoim znajomym podesłałem do czytania 3 blogi: 1 zenobiusz, 2 grypa666, 3 monitorpolski i ku mojemu (nie)zdziwieniu wybrali 3 opcję, czyli monitorpolski. Ja również i to chyba nie jest przypadek, bo Marek jest „swój chłop” – normalny i umie porozmawiać z każdym, nawet tym, który nie przedstawił swojej „cefałki, bloga, zdjęcia”.
      Pozdrawiam Wszystkich zdrowo myślących! :)

      Rating: +3 (from 7 votes)
   • Dokładnie Peryskop! Płacze jak mu źle. Poddać się najłatwiej. Tylko TCHÓRZ chowa głowę w piasek !

    Rating: -2 (from 2 votes)
   • Muszę powiedzieć, że ten atak na Piotra Beina jest atakiem szczególnie perfidnym.
    Ataki na Piotra nabrały na sile po opublikowaniu przez niego (a tylko on to uczynił pomimo próśb do innych portali)w maju 2010 r. moich prac i dokumentów [w PDF]
    w dziale BIAŁE KRUKI.
    http://grypa666.wordpress.com/biale-kruki/.
    Przez prawie 1,5 roku (aż do chwili uruchomienia mojej witryny) było to jedyne miejsce do ściągania tych moich materiałów – do których mogłem się odwoływać z mego blogu na ProPolonia (o bardzo ograniczonych możliwościach).
    Atak z pomówieniem o „przebiegłego hasbarczyka” idzie pośrednio i na moją osobę, bo podsyłam na grypa666 do zamieszczenia linki do moich artykułów (lub moje komentarze) i są tam zawsze zamieszczane.
    Właśnie przez hasbarę jest szczególnie nielubiana i zwalczana moja strona
    http://jozefbizon.wordpress.com/
    Powinien się Pan wstydzić Panie Macieju za ten Pana atak na Piotra Beina ku chwale wrogów Narodu Polskiego.

    Rating: +3 (from 3 votes)
  • Jako zdaniem Pery@Skop,przywódca grupy hasbarczyków,złożonej z żony ,córki,i dwóch swoich czytelników(to zbrodnia pisywać u mnie),napiszę jedno.
   Nie lubię Piotra,nie mam do niego zaufania,ale nie sposób mu odmówić potężnej pracy którą wykonał.Całkowicie,zgadzam się z jego tu wyrażonymi opiniami.Nie napisał jednego,taki początek,zwiastuje ,jeszcze bardziej opłakany koniec.Być może jest to prowokacja,mająca wypalić zapał,w obliczu rzeczywistego ,śmiertelnego zagrożenia.To jednak wymaga otwartej dyskusji,nie „dytatoreczka Skopa w roli dyrygenta”Nie wiemy gdzie jest prawda,przedzieramy się przez gąszcz dezinformacji,skutecznie atakowani przez agentury wpływu.Pamiętam,że i w 2009 r.doszło do konfliktu między Panami.Widzę że nie był to przypadek.Ten blog ,stracił wielu cennych czytelników,mam nadzieję że przejściowo.Wszystko w rękach Marka.

   Rating: -1 (from 15 votes)
   • Faktycznie cos jest na rzeczy. Jedno, co mnie zdumiali, to fakt, ze jezeli ktos zasygnalizuje cos wartosciowego, to do akcji zaraz wkracza Pery@SKOP, a za nim cala reszta klakierow. Wowczas przeprowadza sie zmasowany atak na taka osobe, celem wyeliminowania jej lub chociaz uciszenia. Wszystko po to, aby PRAWDA nie miala szans na przebicie sie. Pery@SKOP pelni role moderatora-matacza, ktory pilnuje, aby osoby myslace nie zaszczepily myslenia u innych -indywidualnego i oryginalnego myslenia, bo myslenie ma byc zgodne wylacznie z tionami narzucanymi przez trollujacego Pery@SKOPA. Jego nick jest adekwatny do Jego dzialan: SKOPAC wszystkich, ktorzy maja odwage wyrazac poglady zbyt bliskie prawdzie!
    Pery@skopie to TY jestes tym aparatczykiem, trollem, manipulantem, oszczerca i klamca!
    Teraz jestem juz tego pewna, wczesniej mialam jedynie podejrzenia. Ale puscily Ci nerwy i gore wziely emocje i to obnazylo Cie!

    Rating: +2 (from 20 votes)
    • Po owocach was poznaliśmy :-(
     A teraz czekamy na kolejne zapowiadane szumnie kroki w operacji „Odzyskać…”.
     Przecież nikt wam nie przeszkadza tworzyć „gabinetów cieni”, ani wykazów z działalności poszczególnych posłów. To bardzo cenna inicjatywa. Nie ustawajcie.
     Senatorów też nie należy z tej akcji wyłączać, bo mają swój nakrywkowy udział.
     @hjk wiedział co pisze.
     A czyż nikłe jak dotąd zainteresowanie akcją (1+2) nie wynika z roztrwonionego zaufania przez @Zenującego ?
     Oczywiście starasz się z @Myszloncą córeczką zrzucić odpowiedzialność na tych, którzy widzą całą chutzpę z zenory.
     Tylko kogo na ten numer naciągniesz ?
     Dlaczego do „Odzyskać” nie przystąpił twój faworyt @Totalsky ? Pozyskaj go, a on wtedy załatwi że w odzyskiwaniu weźmie udział także @Problemsky.
     Bo @Navajo88 wreszcie się zmiarkował i na niego chyba nie możecie już liczyć.
     No to może @Sully ?
     skalać, zaświnić, hańbić, mazać …
     Wszystko ażeby „odzyskać” według planu:
     Język żydowski oficjalnym językiem urzędowym w Polsce?!

     Rating: -1 (from 19 votes)
   • Tadek (zenobiusz on 11 lipca 2012 at 14:33)
    a ja cie lubie od momentu spotkania w Bydgoszczy jesienia 2009, tylko nienawidze twych fanaberii, bezsensownych podjazdow, manipulacji i bezpodstawnego oczerniania wielu osob (podobnie jak Jane w filmiku);
    popierasz swietny pomysl „sejmu cieni” a w ww. komencie pokazujesz wole dotarcia do prawdy — tylko jak zawsze zbija cie z nog metoda… dlatego ludzie reaguja tak, jak sobie niezyczylbys… kto mieczem wojuje…
    pomyslu nie wystarczy podac — trzeba prowadzic za raczke, najczesciej samemu zakasac rekawy; dyskusje o tym na forach miedzy osobami pod nickami, nieznanymi wzajemnie, oskarzajacymi sie o agenciurstwo, okazuja sie po raz kolejny nieproduktywne, odstraszaja gosci i przyczyniaja sie do sklocania i podzialow miedzy bywalcami… a w skali kraju do dzielenia Narodu wg planu unych;
    blog MonitorPolski stracil wielu czytelnikow i reputacje, a Marcin Dobruk usunal go z listy Wykluczonych, z powodu (na szczescie okazjonalnych):
    – kulejacej obiektywnosci,
    – brukowej sensacyjnosci (wg Marka potrzebnej do poczytnosci, a wg rozumnych dowod oszolomstwa),
    – twoich rozwalanek na forum, z przyzwaleniem przez Marka;
    konflikty z twego powodu zarejestrowalo parokrotnie forum Grypa666 i Pralnia:
    http://grypa666.wordpress.com/2010/06/29/do-zenobiuszowego-szamba/
    http://grypa666.wordpress.com/2010/09/08/wykluczeni/
    http://piotrbein.net/2012/03/27/kisielowy-humor/
    jesli chcesz sie przylozyc do spraw pozytywnie, potrzebujesz pozbyc sie tych nawykow i zachowan… dotychczas alienujesz sie tam, gdzie e-bywasz;
    konca nie wykrakuj, bo nie jestes Prorokiem;
    na koniec — kto prowokuje do czego? wypalic zapal do czego? skutecznego protestu przeciw temu, ze w Polin ma byc ludobojcza ustawa o szczepieniach? mozesz sie nie zgadzac z definicja ludobojstwa w Konwencji Genewskiej, albo widziec Profesor Majewska jako widmo = ale to nie ma znaczenia, tak jak twe brednie i znieslawienia w wielu poprzednich sprawach;

    Rating: +5 (from 9 votes)
   • Całkiem sprytnie to rozgrywacie.
    To się nazywa „rozdzieranie sceny”.
    A teraz etap zabawy w symbiozę.
    Żeby „scena” już całkiem potraciła głowy
    i uwierzyła w Przymierzu Vancourewskiemu, jakoby Jane była pomyloną satanistką !
    Dość chytry fortel, ale już przejrzany.
    Całe szczęście że Marek odzyskuje wzrok !

    Rating: +1 (from 13 votes)
   • Zenujący, a zgadnij proszę
    KOGO TU JESZCZE OBCHODZĄ TWOJE OCENY ?

    Rating: -1 (from 7 votes)
   • @”przywódca grupy hasbarczyków,złożonej z żony ,córki,i dwóch swoich czytelników(to zbrodnia pisywać u mnie)…”
    Trzech czytelników albo masz jesszcze kogoś z rodziny, bo zawsze jest 6 „żelaznych” minusów;-)
    Co do Alexa to jeszcze „ktoś z wielkich” go kwestionował i Marek z takimi wpisami walczył, jak ktoś podzrucał filmy z YT na bloga.

    Rating: -3 (from 9 votes)
    • Piękna logika.
     Zakłada ona że nikomu nie ma prawa podobać się wasza działalność.
     Zaraziłeś się pychą od Pery@szefa,czy tak już masz ??

     Rating: +2 (from 4 votes)
     • Logika juz byla teraz jest rozgardiasz !

      Rating: +3 (from 3 votes)
     • Zakładam, jesli już, że nikomu nie ma prawa się NIE podobać nasza działalność ;-)
      oczywiście ze tak zakładam,przynajmniej jeśli chodzi o wpisy merytoryczne, a tu owe „żelazne 6 minusów” – to absurd ;-)
      Oczywiście pewnym ludziom mogą sie nie podobać sposoby , jakimi poskramiamy twoje nonsensowne niektóre wpisy, ścigamy sekciarzy, hasbarczyków, dezinformatorów, naprostowujemy błądzących, itd.
      Dlatego dają minusy bo im się nie chce pisać i to znak, ze moglibyśmy się bardziej wysilic ;-)

      Rating: -2 (from 2 votes)
      • Dziękuję za kolejny ,ważki wkład ,w dowodzenie ludobójstwa.
       Pański upór i zaangażowanie ,będą dla nas niedoścignionym wzorem.

       Rating: +1 (from 1 vote)
      • , ścigamy sekciarzy, hasbarczyków, dezinformatorów, naprostowujemy błądzących, itd.
       [edytuj]Ha ha ha ha ha ha ha ha!
       Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha? Ha! Ha ha ha ha
       [edytuj]Ha ha ha ha ha ha ha ha!
       Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! Ha ha ha ha ha? Ha! Ha ha ha ha
       http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ha_ha_ha
       Tu link,żeby nie było,że wymyślam.

       Rating: +1 (from 1 vote)
  • Piotr, nic sam nie będę usuwał. Chyba, że będzie taka wola większości.
   Skąd wiesz czy nie ma racji. To jest jej prawo – została potraktowana jak śmieć przez Alexa, ty też byś mówił podobnie.
   Zresztą nazwisko Jane w koalicji było by bardzo przydatne. Masz możliwość wciągnięcia Alexa Jonesa?

   Rating: +2 (from 10 votes)
   • ad. Monitorpolski 11 lipca 2012 at 19:44
    Wciagnac Alexa po tym szkalowaniu z twoja pomoca?! Wolfganga tez? Chyba zartujesz… W zadnej koalicji z toba (a tym bardziej z Jane) nie zycze sobie byc, jesli nie wyjasnicie sprawy znieslawien albo nie odetniesz sie od nich.
    Piszesz po raz kolejny „Skąd wiesz czy nie ma racji. To jest jej prawo…” Weryfikacja pomowien to jest pierwszy obowiazek reportera przed publikacja. Do tego jestes producentem tego filmiku! Zweryfikowalem za ciebie we wpisach u mnie po polsku i angielsku, ignorujesz to. Jesli potrzebujesz glosowania w tej oczywistej kwestii, za ktora jestescie wylacznie odpowiedzialni Jane i ty — to żenada… Robisz brukowca ze swej witryny. Odrzucasz potencjalne poparcie ogromnego grona zwolennikow Alexa (i ideowo spokrewnionych czolowych dzialaczy i publicystow) w Polsce i globalnie.
    Nikt nie ma prawa znieslawiac! Jane nie uzasadnila swych twierdzen nt. tych osob, dowody na necie pokazuja zupelnie co innego.
    To jest ostatnie moje ostrzezenie. Daje ci 24 godziny od stempla niniejszego komentu na twym portalu na oficjalne odciecie sie od tych znieslawien, albo ja odcinam sie od twej inicjatywy.
    Alex rzekomo zignorowal Jane — czy poza jej relacja wiadomo, o co poszlo? Jane nie raz znieksztalcila fakty, zeby oczernic osoby ktorym chciala zaszkodzic niewiadomo czemu, raz nawet w moim przypadku:
    http://piotrbein.net/2009/12/23/ze-swira-czy-z-polecenia/
    Nawet jesli z jakichs powodow Alex nie mial z Jane zapowiedzianego wywiadu, jest to epizod osobny, nie dajacy jej prawa do szkalowania calej dzialanosci Alexa ws. szczepien.

    Rating: +1 (from 7 votes)
    • A gdzie ja się do niej przyłączam w krytyce Alexa? Ona się pod tym podpisuje, a nie ja. Ale ma prawo mówić co uważa za słuszne. Ze Smoleńskiem też z niej się nabijano, i co? Wyczuła od razu co się stało!
     Wiem co z nią próbowali zrobić, wszystko mi dokaldnie opisała – to było robione wg. modelu, tego samego co robią z dr Kękusiem, Gawrońskim, Goczyńskim i na pewno wieloma innymi. Mają opracowany model niszczenia człowieka za pomocą przejętych przez siebie instytucji, za pomocą osób ulokowanych na pewnych stanowiskach – lekarzy, psychiatrów, sędzi, prokuratorów – cała machina.
     Jane liczyła na pomoc Alexa w uratowniu jej życia, gówno. Pomogli ludzie z całkowicie niespodziewanej strony. Ma prawo być wzburzona, ma prawo się wypowiedzieć. I tak została tylk skromna część tego co miała do powiedzenia – z uwagi na ograniczenia czasowe materiału.
     Słyszałeś gdzieś wywiad Alexa z Jane lub Rebeccą Carley? I o ile pamiętam, ty też niedawno Alexa zjechałeś?
     Ja go słucham, niemal codziennie, bardzo cenię, ale pewnych tematów nie dotyka. Tych, które u Ciebie dominują. Czy coś Ci to nie mówi?
     Jeszcze jedno – kiedyś, będąc jeszcze w USA, napisałem maila do Alexa. Od razu mi zawirusowano komputer. Przedwczoraj napisał do mnie jeden czytelnik z Anglii, który spamował linkiem do filmu z Jane różne fora. Przyszła do niego policja z tłumaczem i zastraszyli mu żonę – jest o tym na blogu. Jakby Jane była taka dobra dla globalistów to by tego nie było, Alexa możesz wstawiać gdzie chcesz, nikt się nie czepia.

     Rating: +6 (from 8 votes)
    • Piotr, nie masz racji tyle. To co ona mówi nt. Alexa to jest jej sprawa, nawet jeśli nam się nie podoba. 17 kwietnia 2010 specjalnie przyjechała do Polski by nam powiedzieć, że w Smoleńsku rozbito inny samolot. Wszyscy mówili, że wariatka. Teraz wychodzi na jaw, że miała rację – przynajmniej my to wiemy, po długiej analizie. Nie mogę ingerować w jej tezy, gdyż jestem pętakiem przy niej.
     I nie będę nic prostował – byłem tylko kamerzystą i montażystą. Jeśli ci się nie podoba takie moje podejście do rzeczy to trudno – nie moja wina, że taki jestem i będę. Na tej samej zasadzie toleruję wypowiedzi, które mi się nie podobają. Blokując wolność wypowiedzi wchodzimy w faszyzm czy w komunizm, a przecież nei chcemy być faszystami czy komunistami?
     Czy takie wytłumaczenie ci pasuje?
     Jane nie jest w koalicji i chyba nie będzie, jeśli już to skorzystam z jej kontaktów. Publikacja nagrania z nią po polsku jest moją prywatną inicjatywą, nie ma nic wspólnego z koalicją, której jeszcze nawet nie było. Tak więc nie powinieneś mieć z Jane problemu.

     Rating: +3 (from 5 votes)
     • No własnie,jak ktoś coś głupiego powie w tv czy napisze w gazecie, to skarży się gazete ew. stację tv czy autora?

      Rating: +1 (from 3 votes)
     • To ultimatum żeby ocenzurować Jane jest żałosne !!!
      Przecież ludzie czytują G666 i MP więc dowiedzą się, jak vancourewski szermierz wolności usta klajstruje niczym szpary w swoich oknach po Fuku.
      A Jane ma dużo większą wiedzę m.in. o rozmaitych niuansach zdrowia i jego zagrożeń m.in. ze strony szczepionek. I zamiast korzystać z tej wiedzy to weteran z cefałką postawił na swojego konia i koniecznie chce galopować bez Jane na widnokręgu. Jak na Jeźdźca Apokalipsy to jeszcze za wcześnie na takie galopady.
      A Alex J. to koncesjonowany kondensator. Po pierwsze – nic co mówi nie jest nowe dla znających gdzie szukać.
      Po drugie – rozbijacz. W necie jest klip z jakiejś demonstracji przeciwrządowej w Teksasie, którą rozgonił … Alex J. Widocznie miał zamówienie i zrealizował z wrodzonym tupetem.
      Po trzecie – to komediant, który gra swoja rolę jak w tanim teatrzyku – tu widać w pierwszej minucie jego kunszt:
      The Wages of The Nwo is Death 2/2
      http://www.youtube.com/watch?v=60DqUNDMrw4
      A więc ultimatum to zamówienie, czy osobista obsesja 666, który z dżentelmenami z Neturei Karta zapowiadał konie nam kraść ?
      Namierzony, zato…..

      Rating: +4 (from 8 votes)
      • To wszystko zalezy od domieszki krwi obcej „kto jest lepszy”.
       Czystosc plynie od mamy !
       Ojciec krew brudzi.

       Rating: +2 (from 4 votes)
 • CETA to nowa ACTA, a może nie całkiem nowa?
  CETA to porozumienie zawierające przepisy podobne do ACTA, które ma być zawarte między Unią Europejską a Kanadą. Tak jak przewidzieliśmy, ACTA będzie próbowała wrócić pod inną nazwą. Trzeba jednak wiedzieć, że CETA nie jest nową inicjatywą – prace nad nią trwają od 2009 roku.
  Krótko przed porażką ACTA komisarz Karel de Gucht zapowiedział, że ACTA wróci nawet pomimo porażki w Parlamencie Europejskim. Dziennik Internautów zwracał natomiast uwagę na to, że “powrót ACTA” to nie najgorszy scenariusz. Spodziewaliśmy się raczej, że ktoś spróbuje zrobić nowy dokument podobny do ACTA i znów będzie go przepychał w sekrecie przez różne dziwne procedury, starając się robić wrażenie, że wszystko odbywa się normalnie i demokratycznie.
  Jeden taki dokument już się pojawił i nazywa się CETA, co jest skrótem od Canada – EU Trade Agreement. Mamy zatem coś, czego nazwa sugeruje jakieś nudne porozumienie handlowe między Kanadą i Unią Europejską.
  Na to porozumienie zwrócił uwagę Michael Geist – prawnik, Kanadyjczyk i uważny obserwator inicjatyw takich, jak ACTA. Na swoim blogu opublikował on pochodzące z wycieku dokumenty dotyczące CETA. Porównał również zapisy CETA z zapisami ACTA i trzeba przyznać, że wyglądają one bardzo podobnie.
  Nas szczególnie zainteresowały “internetowe” zapisy CETA. Zobowiązują one strony umowy do przyjęcia procedur związanych z naruszaniem praw autorskich i pokrewnych dotyczących dóbr cyfrowych. Co więcej:
  – CETA zachęca do wspierania “współpracy” w ramach “społeczności biznesowej”, która ma na celu efektywną ochronę praw autorskich (to może być wstęp np. do filtrowania sieci w imię ochrony praw autorskich);
  – CETA przewiduje, że strony mogą stworzyć przepisy ułatwiające identyfikację abonenta usług telekomunikacyjnych na podstawie informacji od posiadaczy praw autorskich. To wszystko przypomina najbardziej kontrowersyjny art. 27 ACTA.
  Pewne informacje o CETA znajdziemy też na stronie Komisji Europejskiej. Wynika z nich, że prace nad CETA prowadzone są od roku 2009. Kolejne rundy negocjacji odbyły się:
  – w Brukseli (styczeń 2010),
  – w Ottawie (kwiecień 2010),
  – w Brukseli (lipiec 2010),
  – w Ottawie (październik 2010),
  – w Brukseli (styczeń 2011),
  – w Ottawie (kwiecień 2011),
  – w Brukseli (lipiec 2011),
  – w Ottawie (październik 2011).
  Po tych rundach negocjacji odbyły się jeszcze mniejsze “sesje robocze”, w czasie których opracowywano pomniejsze kwestie. Negocjacje powinny być zakończone i podsumowane jeszcze w roku 2012.
  Jak widzimy, CETA nie jest inicjatywą zaplanowaną po porażce ACTA. Jest to porozumienie powstające niemal równolegle z ACTA, ale nie możemy powiedzieć, czy np. zapisy dotyczące internetu nie zostały dodane w obliczu możliwej klęski ACTA. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ACTA i CETA pokrywają się w wielu innych miejscach. Po prostu władze UE chciały mieć nie tylko jedno porozumienie tego typu.
  Najbardziej może nas oburzać to, że znów niewiele wiadomo o CETA. Komisja Europejska niby wspomina o porozumieniu na swoich stronach, ale jako człowiek śledzący uważnie poczynania Komisji mogę śmiało powiedzieć, że tą inicjatywą unijna egzekutywa nie bardzo się chwaliła.
  W obliczu upadku ACTA Komisja Europejska powinna powiedzieć: “drodzy obywatele, skoro się nie zgodziliście na ACTA, to my się jeszcze zastanowimy, co z tym CETA”. Tak się jednak nie stało. Komisja Europejska pokazuje, że opinie obywateli UE ma głęboko w… nosie i będzie konsekwentnie realizować swoją własną politykę, niezależną od Parlamentu i tego prostego ludu, który czasem psuje jej “dobre” inicjatywy.
  Inna sprawa, że zarówno UE, jak i Kanada były w “klubie ACTA”. Po co im była jeszcze jedna umowa tego typu?
  Dobrze podsumował do polski prawnik Piotr Waglowski, który również pisze o CETA w swoim serwisie Vagla.pl.
  – A co po zestrzeleniu CETA? Wyłoni się FETA? KRETA? Zdaje się, że ten proces globalnego tworzenia prawa polegać będzie na stałym i spontanicznym proponowaniu stale takich samych rozwiązań z nadzieją, że ktoś wreszcie przepuści strzał. Nie raz przecież się udawało. Tylko wcześniej globalne społeczeństwo nie nazywało się jeszcze “informacyjnym” i ludzie mieli mniej możliwości czytania tego, co 10 minut wcześniej ktoś inny opublikował na innej półkuli – pisze Waglowski w tekście pt. Teraz przyglądamy się CETA.
  No więc my się rzeczywiście będziemy przyglądać i będziemy konsekwentnie czytać to wszystko, co zostanie opublikowane. Najwyraźniej ta zabawa musi jeszcze trochę potrwać, zanim politycy zmienią swoją mentalność, a nie tylko dokumenty oraz ich nazwy.
  Opracowanie: Marcin Maj
  Na podstawie: Michael Geist, KE, Vagla.pl
  Źródło: Dziennik Internautów

  Rating: +11 (from 11 votes)
 • Szczepienia, podatek katastralny, wyprzedaż majątku narodowego, itd. będą nadal przeprowadzane. Krzyk niewiele da. Dopóki Polską rządzić będą komuchy i podłączeni solidaruchy (patrz PO) możemy protestować do woli. Oni mają większość parlamentarną, mają przecież także media. Te ostatnie wielu rodakom mówią jak myśleć (próbowaliście niejednokrotnie znajomych przekonywać do swoich racji – i co? – i nic!). Warto może przyjrzeć się „dziennikarzom” (czytaj: najemnikom), którzy mówią, jak lemingi mają myśleć. Może wreszcie czas pokazywać, kim są w rzeczywistości (Olejnik, Wojewódzki, Miecugow, Pochanke, Figurski et &. Prawda o nich pozwoli na zminimalizowanie propagowanej przez nich manipulacji, a tym samym będzie łatwiejsze dotarcie do rodaków.
  Oto niezły artykuł o synekurach dzieci nomenklatury.
  http://monsieurb.nowyekran.pl/post/67815,synekury-dzieci-nomenklatury

  Rating: +8 (from 10 votes)
  • Sara10@
   pisze:
   „Oni mają większość parlamentarną, mają przecież także media. Te ostatnie wielu rodakom mówią jak myśleć (próbowaliście niejednokrotnie znajomych przekonywać do swoich racji – i co? – i nic!’

   A no właśnie.
   Mimo większości w sejmie,można coś zrobić .Wysiłek powinien być skoncentrowany na poszczególnych posłach.Proponowałem „sejm cieni” mechanizm powodujący,że wszelkie dane o postawie i poglądach posła dostępne bdą w jednym miejscu.Nikt nie podjął inicjatywy.Wszelkie materiały o posłach są rozproszone,a więc trudno dostępne,i nie skuteczne.Gdyby każdy obywatel na jednej stronie miał wszystko ,i posłowie zaczęli by inaczej podchodzić do głosowań.Niestety Pery@Skop,i hjk@ z zespołem ,jeszcze w trakcie tworzenie narzędzia nacisku,zaczęli odwracać uwagę i ośmieszać sens takich działań,
   .
   Ten mechanizm,jest uniwersalny,a wystarczy 460 odważnych ludzi,którzy nawiązali by osobisty kontakt z posłami,uświadomili ich jak działa „sejm cieni”,a za ich plecami była by koalicja blogów.
   Hjk@ kpiarsko zaczął pytać czy uwzględniłem senat.Nie ,to w sejmie decydują się ustawy.
   Wysiłek ma być skondensowany ,precyzyjnie ukierunkowany.

   Rating: +1 (from 13 votes)
   • http://polskaodzysk.wordpress.com/
    Dotychczas zetknąłem się tylko z kpinami,peryskop@,
    dla kogo to ja chcę tą Polskę odzyskiwać.
    Z tego bloga weszło na ten adres 31 osób,nikt się nie odezwał.
    Narzędzie nie jest jeszcze precyzyjne,wymaga dopracowaniem,może innej szaty graficznej,ustalenia kto ma tą stroną administrować,jak ją zabezpieczyć.
    Poza hasłami ,partii ,ulotek itp,nie znam innej.
    Wszystkie działania stowarzyszeń,partii,są rozproszone,i skażone polityką.
    „Sejm cieni”,byłby ponadpartyjny i trudny prawnie do unieszkodliwienia.
    Na razie mam troje kandydatów na osobisty kontakt z posłami,+ dwóch prowokatorów.
    Myślałem ,że tu znajdę wsparcie,a zostałem opluty.
    Blogów są tysiące.Więcej nie będę tu o tym pisał.

    Rating: +2 (from 16 votes)
   • Wobec akcji dezinformacyjnej osobników przykrytych pod nickami „Zenobiusz” i „Myśląca” ponawiam prośbę o kopiowanie ich postów umieszczanych na Monitorze Polskim, bo to będzie udokumentowanie postaw bardzo przydatne gdy nadejdzie pora rozliczeń.
    Dziś na blogu Krzysztofa Cierpisza
    http://gazetawarszawska.com/
    m.in. wypowiedź prof. Majewskiej.
    Jest też przywołane ostrzeżenie:
    „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” (J 8, 44).

    Rating: 0 (from 16 votes)
    • Pery … a Ty jestes jak ten „Swietoszek” Moliera :-)
     „Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni” -caly Pery@SKOP -diabelkowaty TROLL!

     Rating: -1 (from 17 votes)
     • dodam jeszcze, że ten psych (@biust) każdego, kto demaskuje jego antypolską działalność, wyzywa od satanistów. a także inny stek pomyj. w stosownym czasie założymy ci sprawę karną, @biust, jeśli nie zaprzestaniesz.

      Rating: +3 (from 9 votes)
    • ja to kopiuję, od kilku dni już, jak leci. tylko nie chce mi się teraz wracać do starszych tekstów, a jak wiadomo, tam też buszują w nadziei, że mniej czytelników zdemaskuje ich agenturalną, antypolską i ludobójczą działalność.
     w stosownym czasie rozliczymy się z łajdakami i szubrawcami. @biust – opanuj się proszę, bo litości nie będzie!

     Rating: +2 (from 8 votes)
     • Man
      GRUDZIEŃ 25, 2011 @ 10:42 AM
      a ty tu kefir sprawdzasz nastroje, czy co, bo z tego co się orientuję, to jestes stalym bywalcem na monitorpolski?
      kefir2010
      GRUDZIEŃ 26, 2011 @ 11:43 PM
      Kefir,to chyba twoje???nie, nie sprawdzam nastrojów, spokojnie. jestem tam bywalcem (jeszcze) – bo nie zostałem zbanowany. ja stosuję jedną strategię, która się sprawdza – piszę jakiś prowokacyjny, trochę nawet głupawy post, by później w dalszej dyskusji przywalić z grubej rury temu, komu się należy. czyli wiecie komu.

      veteran
      GRUDZIEŃ 28, 2011 @ 5:17 PM
      Wspomniane blogi to blogi agenturalne, obserwuje je juz dlugo. Grozne nazbyt nie sa bo czytelnicy ich to tylko garstka.
      http://zenobiusz.wordpress.com/2012/06/09/rosjanie-w-natarciu/

      Rating: -3 (from 11 votes)
   • @”Niestety Pery@Skop,i hjk@ z zespołem ,jeszcze w trakcie tworzenie narzędzia nacisku,zaczęli odwracać uwagę i ośmieszać sens takich działań”
    Sorry, ale ty pisales wtedy w kontekscie naszej akcji wysyłania listów, a z tego pktu widzenia jest to bez sensu.
    To moze zadziałać w dłuzszym terminie np. przy wyborze następnych posłów – wtedy taka informacja moze być przydatna.
    Niemniej mamy już wyniki głosowania w kilku istotnych sprawach (załóżmy ze głosowanie tego projektu z którym teraz walczymy, to była jakaś pomyłka) i ważnym testem (po uwzględnieniu kampani infoormacyjnej majlami) będzie głosowanie ew. poprawek Senatu i jeszcze (nie wiem czy mozliwe) zgłaszanie własnych, badż wniosek o całkowite odrzucenie tej noweli.
    Po tym wszystkim bardzo łatwo widać juz, „kto jest kto” i wysiłki zapełniania rubryczek z posłami na twej stronce mozemy sobie darować, nieprawdaż?
    lepiej być przygotował na blogu zestawienia z kilku ważnych głosowań, włacznie z tym, ktore będzie w tej sprawie, i „juz jesteśmy w domu” ;-)

    Rating: +2 (from 4 votes)
  • Oni gówno mają Sara. Mają to bo im pozwalamy mieć. Wystarczy powiedzieć dość i znajdą się w zupełnie inej sytuacji, niegodnej pozazdroszczenia. To są psychopaci, bandyci, złodzieje i mordercy. Czy mamy ich dłużej tolerować? Ja uważam, że nie. A nich sobie nas zamykają jak Goczyńskiego, zabijają jak Ratajczaka czy Leppera – każdy taki ruch wywołuje 100-krotnie większy opór. Tak runęly wszystkie reżimy totalitarne, nie zapomnijmy o tym. Dlaczego naród palestyński jeszcze istnieje? Bo walczy.

   Rating: +12 (from 14 votes)
   • ja się niczego nie boję – odnośnie wpisów @peryskop i @biust – wiem, że zajebią mnie np za Smoleńsk (milion odwiedzin na astral projection), za Leppera (z 300.000) i za szczepionki. nie mamy nic do stracenia, system echelon przechwytuje nie tylko maile, ale także wszystko inne.

    Rating: +2 (from 4 votes)
 • Pingback: Peryskop i spółka w akcji, ku pamięci.nim “zarchiwizują”,aby można było zrekonstruować wasz udział gdy przyjdzie pora rozliczeń. « Zenobiusz’s Blog
 • Ważny materiał pokazujący z kim macie naprawdę do czynienia.
  Leo Lyon Zagami, jak twierdzi, pochodzi z rodziny arystokratycznej, których jedna linia ma swoje korzenie we Włoszech a druga w Wielkiej Brytanii. To wg niego pozwoliło mu stosunkowo szybko, mocno awansować w hierarchii wolnomularstwa i Illuminatów. Dzieli się on swoimi materiałami jakie zgromadził, ma cały segregator różnych dokumentów z różnych okazji, sesji i spotkać w lożach masońskich.
  Wywiad z 2008 roku.
  cześć 1 http://www.youtube.com/watch?v=CnJ7LaY8fRs&feature=player_embedded
  cześć 2 http://www.youtube.com/watch?v=ogVQu8PcDXc&feature=player_embedded
  cześć 1 http://www.youtube.com/watch?v=lqYi9z3YHHY&feature=player_embedded
  cześć 2 http://www.youtube.com/watch?v=MZ43Wjfi-zw&feature=player_embedded
  Warto zwrócić uwagę że z tego mówi wydarzyć coś sie ma dopiero po olimpiadzie.

  Rating: +10 (from 12 votes)
  • Efwefwef;czy Twój koment nie kwalifikuje się na wolną dyskusje?
   A poza tym reklamujesz materiał szarlatana i fantasty pokroju Christiana Marka Cleminsona, Alexandera Romanova i Benjamina Fulforda( o tych 2 ostatnich to już chyba nic nie usłyszymy,….hallelujah!!!! Nikt za nimi płakać nie będzie.

   Rating: -2 (from 6 votes)
 • Pis wprowadza Państwo policyjne!
  Pis wprowadza Państwo totalitarne!
  itd itp POwcy kiedyś krzyczeli.
  Pytam się:
  Za czyich rządów jest najwięcej podsłuchów?
  Za czyich rządów dług narodowy jest większy niż za Gierka?(tamten budował,Ci sprzedają,cuda normalnie)
  Kto majstruje non stop aby kastralny wprowadzić?
  Kto dzisiaj okradł działkowców?
  Kto dał pozwolenie mi/policji aby strzelać do dzieci i kobiet w widocznej ciąży?
  Kto tylnymi drzwiami ACTA wprowadzał? (na tym nie koniec)
  Kto wprowadza nakaz przymusowych szczepień zdrowych ludzi?
  I dzisiejsza nowinka telefony na kartę znikają, teraz każdy numer musi mieć własciciela dla lepszej kontroli przez służby( informacja dosłownie tylko na chwile była w mass mediach)
  http://niepoprawni.pl/content/koniec-telefonow-na-karte-sluzby-klada-lape-na-prepaidach
  quo vadis Polsko

  Rating: +18 (from 18 votes)
  • @”I dzisiejsza nowinka telefony na kartę znikają,teraz każdy numer musi mieć własciciela dla lepszej kontroli przez służby( informacja dosłownie tylko na chwile była w mass mediach)”
   to kolejna mrzonka – przyjdzie mafiozo zapłaci bezdomnemu czy studentowi pare zł, ten mu na siebie zarejestruje 10 czy 20 numerów, potem odsprzeda to innemu,itd. itp. i po zawodach – jak cudzoziemcy na podstawionych wykupywali ziemię, kiedy im nie bylo wolno, to jaki problem obejść takie coś?

   Rating: +4 (from 6 votes)
 • __________________________________________
  Stop godzeniu w prawa człowieka i pacjenta
  10/07/2012 — prawdaxlxpl
  ___________________________________________
  Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe szczepienie wszystkich Polaków!
  Rząd zagwarantował firmom farmaceutycznym przymusowe profilaktyczne przyjmowanie leków przez wszystkich Polaków!
  Nie będziesz bezpieczny nawet we własnym domu! Sanepid dał sobie prawo wejścia do mieszkania!
  Nie będziesz mógł odmówić – Sanepid dał sobie prawo do zaszczepienia Cię siłą!
  Nie będziesz mógł się ukryć – Sanepid dał sobie prawo do uzyskania wszystkich informacji o Tobie, łącznie ze znajomymi, podróżami, numerami telefonów i pocztą mailową.
  Służba sanitarna będzie sprawdzać, czy każdy zdrowy Polak przyjmuje profilaktyczne obowiązkowe leki i szczepienia! Zapłacimy za to z naszych podatków!
  Jeśli te leki albo szczepienia Ci zaszkodzą, będziesz musiał sam zaskarżyć firmę farmaceutyczną na drodze cywilnej. Rząd nie przewiduje żadnych odszkodowań!
  Inspekcja Sanitarna będzie mogła przeprowadzać kontrole bez ochrony słusznych interesów podmiotów kontrolowanych!
  To wprowadzanie ACTA tylnymi drzwiami!
  To jest niezgodne z Konstytucją, Prawami Pacjenta, Prawami Człowieka, Traktatem Lizbońskim i ZDROWYM ROZSĄDKIEM!
  Zgadzasz się na to?
  Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z projektem aktu wykonawczego. Druki nr 293, 416.
  http://sejmometr.pl/projekt/298,projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-zapobieganiu-oraz-zwalczaniu-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-oraz-ustawy-o-panstwowej-inspekcji-sanitarnej-z-proj
  Edit: 09.07.2012 Ustawa w tym tygodniu ponownie trafi do Sejmu. Piszcie i dzwońcie do posłów żeby nie dopuścić do wejścia życie prawa, które jest sprzeczne z podstawowymi prawami człowieka i pacjenta!!!
  1. PISZ DO POSŁÓW, MAILE PONIŻEJ
  2. DZWOŃ DO POSŁÓW
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/poslowie.xsp?type=A
  (wybierz daną osobę i opcję “biura poselskie”)
  2. PODPISZ 3 PETYCJE
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
  https://secure.avaaz.org/en/petition/Stop_oligatory_vaccination_the_new_law_in_Poland_and_elswhere/
  http://petycje.pl/7000
  3. ZAPRASZAJ ZNAJOMYCH Z CAŁEGO ŚWIATA do tego wydarzenia https://www.facebook.com/events/473092489387545/
  4. PISZ DO PREZYDENTA
  listy@prezydent.pl
  http://www.prezydent.pl/kontakt/
  https://www.facebook.com/prezydentpl
  6. POINFORMUJ MEDIA
  PRZYKŁADOWA TREŚĆ:
  Szanowni Państwo,
  6 lipca w Senacie poddano głosowaniu ustawę o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416). Projekt ten godzi w prawa człowieka i pacjenta znacznie poszerzając uprawnienia inspekcji sanitarnej, mimo zapowiedzi medialnych nie znosi przymusu szczepienia dzieci, nadal w wielu miastach są nakładane grzywny przymuszające do szczepienia i poprzez znaczne rozszerzenie uprawnień daje inspekcji sanitarnej możliwość nałożenia go również na osoby dorosłe.
  Ponadto zwracam uwagę na inne istotne i kontrowersyjne zmiany proponowane w projekcie:
  1. Zmiana definicji choroby zakaźnej, co budzi obawy rozszerzenia przymusu szczepień o kolejne szczepionki i daje możliwość ogłoszenia epidemii z błahych powodów, a co z tym się wiąże nałożenie przymusu szczepień na wszystkich obywateli (art.2 ust 2).
  2. Określenie obowiązku szczepień ochronnych w art.5 w sposób ogólny, przenosząc go na wszystkich obywateli, a nie tylko dzieci. Intencją tej zmiany jest połączenie przepisów dotyczących stanu epidemii z przepisami ogólnym (art.5 ust.1)
  3. Rezygnacja z refundacji kosztów zgłoszenia niepożądanych odczynów poszczepiennych przez lekarzy (uchylenie art. 21 ust. 9)
  4. Próba zmonopolizowania i ograniczenia dostępu do informacji o zakażeniach, chorobach zakaźnych i niepożądanych odczynach poszczepiennych przez ograniczenie ich rejestracji wyłącznie do systemu sentinel oraz projektowany płatny dostęp do tego systemu, wyłącznie dla niektórych instytucji i po wcześniejszym podpisaniu umowy. Jednak nawet płatny dostęp może być ograniczony gdyż GIS przewiduje rozpatrzenie podania z możliwością odmowy, której przyczyny nie są w projekcie ustawy w żaden sposób określone (art.29a)
  5. Kontrowersyjny temat przymusu bezpośredniego wykonywanego przez pracowników medycznych pod nadzorem lekarza (art.36 ust.2).
  5. Zniesienie uprawnień Ministerstwa Zdrowia do wydawania rozporządzeń dotyczących procedur działania inspekcji sanitarnej.
  6. Rozszerzenie uprawnień Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad realizacją obowiązków przez obywateli. Nadzór ten ma dotyczyć obowiązków zawartych w art. 5 i obejmować również obowiązkowe poddawanie się szczepieniom (bez okreslenia jakim) oraz obowiązkowe profilaktyczne przyjmowanie leków (bez określenia o jakie leki chodzi). Obowiązki te mają dotyczyć wszystkich osób przebywających na terytorium RP, również osób zdrowych, nie wymagających pomocy lekarskiej.
  7. Brak regulacji odnośnie odszkodowań za powikłania poszczepienne.
  Stanowczo protestuję przeciwko wprowadzaniu projektu nowelizacji ustawy, które łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta szczególnie w państwie gdzie nikt nie ponosi odpowiedzialności za powikłania, które wystąpiły po przymusowych szczepieniach. Zwracam Państwa uwagę na dwie petycje dotyczące ww.tematów
  1. http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912
  2. http://petycje.pl/7000
  Proszę o wprowadzenie poprawek lub głosowanie przeciw przyjęciu ustawy.
  Podpis
  ……
  ____________________________
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/07/10/stop-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/
  PS LISTA MAILI na stronie
  ____________________________
  pozdr0

  Rating: +6 (from 6 votes)
 • Ciekawy wpis od proletariusz forum zmianynaziemi
  Myślę, że warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden istotny aspekt dotyczący podatku katastralnego:
  1. brak podatku katastralnego pozwala właścicielom na windowanie cen nieruchomości poprzez ich „przetrzymywanie” – to jest czekanie aż podrożeją (efektywne zmniejszanie podaży). Dzieje się tak, gdyż wzrost wartości nie wpływa w żaden sposób na wysokość obciążenia podatkowego dla właściciela nieruchomości.
  2. wprowadzenie podatku katastralnego automatycznie wpływa na obniżenie wartości nieruchomości, gdyż przestaje się opłacać właścicielom „przetrzymywanie” nieruchomości (nieruchomość zaczyna generować wymierne koszty podatkowe), a tym samym podatek wpływa na zwiększenie podaży przez co i na spadek ceny. Po drugie sam fakt, że od tańszych nieruchomości płacony jest niższy podatek wpływa na tendencję do obniżania wartości nieruchomości po to aby płacić niższy podatek…
  Co wynika z dwóch powyższych aspektów podatku katastralnego ?
  A no to, że przez 20 lat po transformacji gospodarczej ceny nieruchomości były windowane w górę w sposób oderwany od realnej wartości gruntów oraz budynków (bo podatku katastralnego dotąd nie było). W efekcie młodzi ludzie, którzy wchodzili w dorosłe życie, chcąć zakupić mieszkanie, musieli sięgać po kilkudziesięcioletnie kredyty, które banki dość lekko przyznawały na początku poprzedniej dekady co doprowadziło do ogromnego wzrostu wartości nieruchomości w związku z dużym popytem w latach 2007-2008.
  Trzeba pamiętać, że podatek katastralny płaci się od wartości nieruchomości, bez w zględu na to, czy ta nieruchomość ma czystą czy zajętą hipotekę. Tak więc jeżeli ktoś kupił mieszkanie o wartości 350tys. zł biorąc kredyt na 300tys. zł będzie płacić podatek katastralny od pełnej wartości nieruchomości czyli 350tys. zł (choć w rzeczywistości jest właścicielem tylko 1/7 nieruchomości – pozostała część nieruchomości stanowi hipoteczne zabezpieczenie kredytu).
  Jeżeli połączymy powyższe z efektem spadku wartości nieruchomości może się okazać, że bardzo duża grupa ludzi stanie przed faktem posiadania kredytu przewyższającego stanowczo wartość nieruchomości (gdy wartość nieruchomości z 350tys. spadnie do 250tys.) a do tego trzeba będzie płacić dodatkowy podatek od tego, czego w rzeczywistości się nie posiada…
  Krótko mówiąc: piękna pułapka dla wszystkich którzy kupili mieszkania na kredyt…

  Rating: +5 (from 7 votes)
  • windowanie cen nieruchomości to była zmowa banksterów i deweloperów oraz producentów materiałów bud.

   Rating: +6 (from 6 votes)
   • Po to sie ceny podnosi aby potem mozna je bylo obnizac,to bardzo stara zasada,liczy ponad 5 tys.lat – nic nowego.
    Tylko glupcy placa wysokie ceny,zawsze trzeba czekac na obnizki !
    Pomieszczenie na towar ma swoja pojemnosc i wiecej juz do niego nie wcisniesz.
    Podobnie jest z paliwem do samochodow – dotad podnosi sie na nie ceny dopoki jest na paliwo popyt i jest gdzie go wlewac,gdy ten popyt oslabnie i zbiorniki na stacjach paliwowych pelne,wtedy obniza sie ceny ,w hurcie to samo.
    Dlaczego goje tego nie moga zrozumeic ?

    Rating: +2 (from 2 votes)
    • …bo ktoś im nakręca owczy pęd…
     Poza tym mamy do czynienia z inflacją i ceny stale rosną, wiec do pewnego stopnia jest to uzasadnione, by się spieszyć z zakupem pewnych rzeczy. Ale oczywiście mamy pewne fluktuacje cen i mamy okresy jawnego przewartościowania, a potem niedowartościowania…
     Trzeba wyczekać na właściwy moment do zakupu czy sprzedaży, bo to podstawa.

     Rating: 0 (from 0 votes)
 • Milicyjna madonna
  Andrzej Wajda właśnie zakończył zdjęcia do „Wałęsy”.
  Podobno największe poruszenie na planie wywołała scena przewiezienia głównego bohatera z dzieckiem do komisariatu MO. W scenariuszu autorstwa Janusza Głowackiego czytamy: „Milicjantka rozpina mundur. Lech widzi, że ma ogromne piersi, a na szyi medalik z Matką Boską Częstochowską. Milicjantka bierze dziecko na ręce, siada i podaje mu pierś”.
  http://www.bibula.com/?p=58669

  Rating: +4 (from 4 votes)
  • To ewidentna prowokacja Wajdy.Nie przypadkowo ten film niebawem ma wejść na ekrany.Następny powód do konfliktu z katolicką częścią społeczeństwa.Coś na prawdę wisi w powietrzu,coś złowrogiego.Ale nie uda im się .Nie z Polakami.

   Rating: 0 (from 6 votes)
   • i bardzo dobrze, punktować katolicką ciemnotę, która krzywdzi mentalnie młode pokolenie, już o pedofilii, przemocy domowej, alkoholizmie i innej ciemnocie nie wspominając. zdelegalizować katolicką sektę, natychmiast.

    Rating: -7 (from 15 votes)
   • Całkiem sprytnie wskakujesz w cudze portki nibirujczyku stepowy.
    Nie z nami te numery.
    A teraz oburz się !
    Ostro !!

    Rating: +1 (from 11 votes)
  • A czy stawiaja juz Walesie pomniki ?
   Lenin wiecznie zywy.

   Rating: +3 (from 3 votes)
   • Należy założyć fundację „Wałęsa na świętego” i zbierać świadectwa cudów jakich dokonał. Serio.

    Rating: +2 (from 2 votes)
 • Prywatyzacja Lasów Państwowych
  Rząd usilnie poszukuje dodatkowych źródeł dochodu. Ministerstwo środowiska ma w planach zasilenie budżetu środkami z Lasów Państwowych. Rozważana jest również prywatyzacja części Lasów Państwowych. Zyski miałyby przynieść 1,3 miliarda złotych. O ile oddanie w lasów w ręce prywatny to dobry pomysł, nie jest nim już inna propozycja ministerstwa, by zwiększyć wpływy do budżetu – dodatkowe opodatkowanie transakcji drzewem.
  http://www.bibula.com/?p=58639

  Rating: +2 (from 6 votes)
 • Ja także apeluję o zbieranie i archiwizowanie hasbary zenobiusza vel @ biusta. w stosownym czasie zostanie on z tego ostro rozliczony, dosłownie i w przenośni. gdy tylko wychodzi jakaś cenna inicjatywa, to ten popierdolony typ jest przeciw i uprawia swoją antypolską działalność. znienawidzili go chyba wszyscy mający blogi, z monitorem na czele.

  Rating: +1 (from 13 votes)
  • p.s. znam dane osobowe i dokładny adres zamieszkania zenobiusza – piszcie na mój mail rkw34@op.pl

   Rating: -1 (from 11 votes)
   • Tak Kefir,ale ja nie jestem do zastraszenia,ty tak,bo co rusz zmieniasz nicka,a u mnie na blogu ,nawet nie piśniesz.

    Rating: -3 (from 11 votes)
    • Jarek_kefir
     astral-projection.blog.onet.pl/ x
     rkw34@op.pl
     Podnoś dalej wiarygodność tego bloga.
     Dobrze ci idzie.

     Rating: -3 (from 9 votes)
     • za publikację mojego maila z panelu administracyjnego twojego bloga założę ci sprawę karną. administratora proszę o nie usuwanie, będzie to dowodem w sprawie.

      Rating: -2 (from 12 votes)
      • Zakładaj,tylko się pospiesz,
       bo tęsknię za twoim widokiem w prokuraturze.

       Rating: -7 (from 13 votes)
       • jesteś nie do zastraszenia? zaprzeczasz sam sobie. zbanowałeś mnie właśnie za moje pogrużki względem ciebie, a to oznacza, że zesrałeś się w gacie ze strachu. powiedz mi: kogo ty prubujesz oszukać? mnie czy naiwnych czytelników? ja się znam na psychologii, w tym psychologii ewolucyjnej, i mnie w pole nie wyprowadzisz.

        Rating: +4 (from 12 votes)
     • Dzisiaj zaden bloog nie jest wiarygodny ,bo przeciez tworza go ludzie.
      Narody sa wielce ZAKLAMANE i OTUMANIONE !
      Takie czasy nastaly,ze kto lepiej i sprytniej klamie,ten gora !!!
      Powinna byc wprowadzona OLIMPIADA KLAMSTWA.
      Bardzo trzeba uwazac na tych co pieknie mowia/pisza,ci dopiero sa klamcy !

      Rating: 0 (from 2 votes)
    • bo mam bana, antypolski szmaciarzu, aspartamowy guwnojadzie. bo ośmieliłem się krytykować pedofilie i geyostwo księży, a ty możesz tu pisać bezkarnie, pomimo że jesteś profesjonalnym trollem i hasbarystą.
     a twój blog mam w dupie, czytelnicy zorientowali się, że mają do czynienia z typowym, proamerykańskim, filosemickim neokonem (neokonserwatystą) czyli typową, oszołomską konserwą. co, nie możesz sobie już podupczyć bo nie stać cię na wiagrę, to uciekłeś w konserwatyzm? ale to typowe dla starych dziadów i starych bab. w młodzieńczości dupczy się jak krulik na prawo i lewo, a jak się zestarzeje to zabrania młodym i jeszcze przyczepia się do małżeństwa dzieci / wnuków, albo podsrywa w stylu: „przed ślubem to grzech” pfff.
     poza tym, twój blog stał się antypolską kloaką odkąd zacząłeś tam cytować neo-mengelowców typu blog de bart. wiadomo, że blog de bart ma w logo odwrócony pentagram czyli symbol satanizmu, tego jakoś nie widzisz? tępaku. bart jest poza tym fanatycznym zwolennikiem NWO.

     Rating: +5 (from 15 votes)
     • Wiarygodność ,zbierania dowodów wzrasta,
      proporcjonalnie do ilości IP z których tu wchodzisz,
      pisz dalej nie daj się wyprzedzić peryskopowi,
      a z inicjatywy nic nie zostanie.

      Rating: -5 (from 11 votes)
      • jak zwykle, gdy ktoś cię celnie wypunktuje, unikasz odpowiedzi i obsobaczasz współdyskutanta. jakie to typowe.. tfu.
       to typowe zachowanie dla agentury – m.in. unikanie odpowiedzi.

       Rating: +4 (from 14 votes)
       • strzałw 10 ;-)

        Rating: +2 (from 6 votes)
        • Z ty miałem polemizować.Gratuluję.
         „a twój blog mam w dupie, czytelnicy zorientowali się, że mają do czynienia z typowym, proamerykańskim, filosemickim neokonem (neokonserwatystą) czyli typową, oszołomską konserwą. co, nie możesz sobie już podupczyć bo nie stać cię na wiagrę, to uciekłeś w konserwatyzm? ale to typowe dla starych dziadów i starych bab. w młodzieńczości dupczy się jak krulik na prawo i lewo, a jak się zestarzeje to zabrania młodym i jeszcze przyczepia się do małżeństwa dzieci / wnuków, albo podsrywa w stylu: „przed ślubem to grzech” pfff.
         poza tym, twój blog stał się antypolską kloaką odkąd zacząłeś tam cytować neo-mengelowców typu blog de bart. wiadomo, że blog de bart ma w logo odwrócony pentagram czyli symbol satanizmu, tego jakoś nie widzisz? tępaku. bart jest poza tym fanatycznym zwolennikiem NWO.”

         Rating: 0 (from 4 votes)
        • Agenci polityczni nie maja obowiazku odpowiadac ,ich zadaniem jest scigac/naganiac !
         Co innego agenci turystyczni ,ci bardzo duzo musza odpowiadac i opowiadac ,bo z tego jest kasa a potem oglasza sie bankructwo.

         Rating: +1 (from 3 votes)
     • kefir2010
      GRUDZIEŃ 26, 2011 @ 11:43 PM

      nie, nie sprawdzam nastrojów, spokojnie. jestem tam bywalcem (jeszcze) – bo nie zostałem zbanowany. ja stosuję jedną strategię, która się sprawdza – piszę jakiś prowokacyjny, trochę nawet głupawy post, by później w dalszej dyskusji przywalić z grubej rury temu, komu się należy. czyli wiecie komu.

      POzdrawiam cię Kefir2010
      kefir2010
      GRUDZIEŃ 26, 2011 @ 11:43 PM

      nie, nie sprawdzam nastrojów, spokojnie. jestem tam bywalcem (jeszcze) – bo nie zostałem zbanowany. ja stosuję jedną strategię, która się sprawdza – piszę jakiś prowokacyjny, trochę nawet głupawy post, by później w dalszej dyskusji przywalić z grubej rury temu, komu się należy. czyli wiecie komu.

      http://www.monitor-polski.pl/zbieramy-dowody-na-proces-przeciwko-ludobojcom-w-rzadzie-i-sejmie-cz-3/#comment-11851

      Rating: -1 (from 11 votes)
 • Może nie na temat ale muszę się pochwalić że Fakty RMF 24 po kilku moich komentarzach wpisanych przy wieściach politycznych na temat strzelania bez ostrzeżenia do kobiet w ciąży i dzieci zajęło się tą sprawą .

  Rating: +15 (from 15 votes)
  • ARTUR, gratuluję !
   To dobry przykład że stopniowo budzi się SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE :-D

   Rating: +7 (from 13 votes)
   • Budzi się, owszem. Najczęściej w podobny sposób: 6 min 45 sek
    >http://www.youtube.com/watch?v=oCTdv60yhi0&feature=relmfu&lt;

    Rating: +5 (from 7 votes)
    • ORzesz, ale przecież wiesz kto taki obraz społeczeństwa filmuje, nagłaśnia, promuje ?
     Czy nawet Ty ulegasz tej propagandzie ?
     Pozdrawiam.

     Rating: -1 (from 7 votes)
     • Nie ulegam.
      Żadnej propagandzie odkąd połknąłem „czerwoną pigułkę” w postaci szczepionki „przeciw” zwykłej grypie.
      Obraz społeczeństwa taki jak w tym fragmencie to alegoria i powinieneś o tym wiedzieć.
      Jest, jak pisałem niedawno, trochę osób które się budzą ale większość reaguje mentalnie podobnie.
      Przykłady z moich kontaktów z kilku ostatnich dni:
      -”Jak to dobrze że nie wiem za dużo”,
      -”Co ja mogę zrobić. Na nic nie mam wpływu”,
      -”Ty nie siedź tyle w internecie”,
      -”Straszne jest to co piszesz zaczynam się bać o ciebie, dość k…a!!! nie katuj mnie stary tym pseudo katolickim radykalizmem (chodziło o masonerię i jej symbolikę w przemyśle muzycznym. Osoba jest, w pewnym sensie, związana z tym przemysłem) bo mnie to obraża!!! i wk…a!!”
      Znacznie więcej było takich którzy nie zajmują stanowiska w poruszanych kwestiach dotyczących ogólnie NWO.
      Czasem reagują pobudzeniem na info o podatku katastralnym.
      Jest to jednak ledwie „zmarszczka na lustrze wody”.
      Tylko/aż dwie osoby zareagowały pozytywnie:
      -”Na co dzień zupełnie nie mam czasu aby o tym wszystkim myśleć
      więc taka Twoja „działalność” informacyjna jest całkiem potrzebna”,
      -”Ja też nie wierzę że Lepper i Petelicki popełnili samobójstwa.
      Ludzie są dziwnie spokojni. Nie myślą o niczym oprócz codzienności.
      Godzą się na wszystko, to przerażające”.
      Faktycznie … przerażające.

      Rating: +17 (from 17 votes)
      • ORzesz, dzięki za przytoczone opinie.
       A czy nie dostrzegasz związku tego co co teraz ludzie noszą w głowach z wieloletnią pracą kolumny tak teraz aktywnej na tym blogu – głównie dwu-osobowo – ażeby Polakom obrzydzić własny kraj, naród i tradycję, zająć ich pierdułami, wzniecać spory i konflikty, oraz skłaniać do porzucenia wszelkich nadziei na przyszłość ?

       Rating: 0 (from 12 votes)
       • Nie sugeruj odpowiedzi w pytaniu bo to nie jest moja odpowiedź.
        Swoje wiem. Z różnych „kanałów”.
        Jak napisałem … nie ulegam żadnej propagandzie.
        Również Twojej.
        Pozdrawiam

        Rating: +7 (from 9 votes)
   • Przy każdej okazji należy w ogólnodostępnych mediach umieszczać komentarze o szczepionkach ,bezprawiu i żądać od redaktorów rozpropagowania informacji w społeczeństwie .Każdy temat w którym występuje ktoś z rządu lub prezydent powinien mieć komentarze na temat ukrywanej działalności parlamentu przeciw społeczeństwu.Tylko SIŁA i HONOR zaprowadzą sprawiedliwość.

    Rating: +9 (from 9 votes)
  • @ARTUR on 11 lipca 2012 at 16:02 said:
   -podziwiam, pochwalam, pozdrawiam.

   Rating: +7 (from 9 votes)
 • No Kochani widzę że was wszystkich równo porąbalo ,użeracie się jak banda małych dzieci ,wyzywacie się od przeróżnych spziegow dywersantów i tym podobnych ,a w założeniu ten blog miał być bplogiem informacyjnym i uświadamiającym ludziom zagrożenia jakie mogą czekać ludzkośc ,a co mamy ????? kłotnie ,wyzwiska itym podobne rzeczy ! świat powoli acz nieubłagalnie chyli się ku upadkowi moralnemu a wy co użeracie się jak stado głodnych i wścieklych psów ,yakie jest moje zdanie i co z tego że Monitor pisze czasami wartościowe rzeczy jak to wszystko rozmywa sie w waszych kłotniach i sfarach !!!!
  J.M.H

  Rating: +9 (from 21 votes)
  • Dziś znowu ci kazali napluć i zniechęcać ?

   Rating: -2 (from 14 votes)
   • Oj Peryskop Peryskop jesteś nie poprawny ,nic do ciebie nie do ciera !!!! , a ty nadal swoje bo ty jesteś najmądżejszy z inni to są głupcy i agenci ,oraz jakieś wtyczki ,,,, ale kto wie może to ty jesteś tą wtyczką i masz za zadanie rozbic i skłócic ten blog ?????? hahahahahahahahahahahahahahahaha
    J.M.H

    Rating: +8 (from 14 votes)
    • N88, mimo raportowanych kłopotów zdrowotnych miewasz tu czasami dość przytomny ogląd sytuacji.
     Ale czy nie dostrzegasz kto tu podrzuca nibirusko-elhierryzmy, kto nas straszy zagładą Nowego Jorku, kto wrzucał przerobione cytaty z Biblii, i fałszywe niby dowody na odlot z Okęcia rankiem 10.04.2010, kto wyśmiewa HAARP, prof. Majewską, dr Jaśkowskiego, a z Jane Burgermaister robi satanistkę za to, że ostrzega nas przed TOKSYCZNYMI SZCZEPIONKAMI ?
     Jak śmiesz nazywać mnie agentem jeśli konsekwentne demaskuję te wszystkie podstępy jajakobyłego ?
     Czy jesteś w jednym plutonie z Zenującym ?
     Pozdrawiam.

     Rating: -1 (from 3 votes)
  • Wcale nie porabalo ,to ich obowiazki udawac klotnie i czynic mentlik w glowach durnych gojow .
   Podobnie jak w partiach politycznych gdzie wszyscy z tych samych rodow w wyscigu po kase i goje im wierza.
   SZAFA GRA !
   Wesoly autobus jedzie.

   Rating: +1 (from 3 votes)
   • Polak, to ty też jeszcze nie kumasz o co biega w tej szamotaninie prowokowanej przez Zenującego i Myszloncą ?
    Kto chce nam „ukraść zegarek”,
    a kto nie che do tego dopuścić ?

    Rating: -1 (from 3 votes)
  • To bardzo ważna informacja merytoryczna.
   Sąd nakazał prokuraturze.
   To znaczy że mechanizmy prawne,choć ułomne działają,i w sprawie tu poruszanej też ta droga jest możliwa.
   Trzeba jednak dowodów,a nie inwektyw.
   Doniesienie było reakcją chorych i organizacji broniącej praw pacjentów na zalecenia Ministerstwa dotyczące stosowania w terapii przewlekłego wzw typu B lamiwudyny. Według Fundacji “Gwiazda Nadziei” w okresie pięciu lat u 80 proc. leczonych osób powoduje ona nieodwracalny proces mutacji wirusa, prowadzący do znacznego zmniejszenia odpowiedzi na leczenie. Następstwem mutacji wirusa jest także obniżenie skuteczności leczenia wszystkich kolejnych podejmowanych terapii, nawet tych prowadzonych lekami nowej generacji, co może prowadzić do marskości, raka wątroby, a nawet przedwczesnej śmierci.
   (pp)

   Rating: +4 (from 8 votes)
   • Jakby coś zaczynało świtać u zakutego !
    Jeszcze trochę i zrozumiesz że szczepionki są mało skuteczne, bo wirusy wciąż mutują.

    Rating: +4 (from 10 votes)
    • Ja nigdzie nie wypowiadałem się jako zwolennik szczepień przymusowych.Ludzie mają mieć prawo wyboru,i dostęp do pełnej informacji,za i przeciw,czego jesteś oczywistym przeciwnikiem.

     Rating: -4 (from 8 votes)
     • @”Ja nigdzie nie wypowiadałem się jako zwolennik szczepień przymusowych.”
      Ale wypowiadałeś się,ze panstwo takie procedury powinno miecna wypadek np. bioterroru czy epidemii czegośtam. CZyli ze państwomoze być właścicielem „ludzkiego bydła”.ktore w razie czego moze przymusić pejczem do czegostam…

      Rating: +4 (from 6 votes)
    • To moze się w końcu dogadacie, bo mnie szlag trafia, że dyskusja tu przybiera taką formę.

     Rating: +2 (from 14 votes)
     • Monitorze, pozwole sobie przypomniec, ze sam dales przyzwolenie na taki styl dyskusji. Kiedy zwracalam sie z prosba, abys polozyl temu kres odparles, ze nie ponosisz odpowiedzialnosci za komentujacych i istnieje wolnosc slowa.

      Rating: 0 (from 12 votes)
      • Myśląca, nie byłaś na blogu gdy była mowa o wolności słowa. Posłuchaj co miał na ten temat do powiedzenia Frank Zappa.
       Ja osobiście uważam, że wolność słowa powoduje, że niektórzy idą rzygać, ale też jest przyczyną rozwoju ludzkości. Aby móc „panować” na tym blogu, trzeba by postawić granicę – co można, a co nie – pisać.
       Jak zdefiniować taką granicę? Już nie mówię o oczywistych blokadach wulgaryzmów, ale nawet krytyka religii, nie powinna być powodem bana. Robiłem to i jeśli coś takiego znajdę, to nadal będę robił, z uwagi na chrześcijańską większość, włączając i mnie samego, ale nie jest mi to miłe kogoś „wycinać”. Zresztą ostatnio i w tym pofolgowałem, z uwagi na brak czasu. Pomyśl – 50 tysięcy różnych ludzi miesięcznie tu wchodzi, z czego sporo osób komentuje, naprawdę trudno wszystkim dogodzić.
       Jak wszystko dobrze pójdzie, to niedługo wprowadzę nową formę publikacji – zaufani czytelnicy będą mieli możliwość publikacji artykułów w odpowiednich działach. Wymagać to będzie ingerencji informatyka, ale chyba to będzei najlepsze rozwiązanie.

       Rating: -1 (from 9 votes)
       • Monitorze:
        Juz wcoraj zadalam pytanie, czy TY to TY.
        Nie jestem tutaj zbyt dlugo, ale zdazylam zorientowac sie,ze Marek odpowiadal w sposob zdecydowany ale i kulturalny. Stad bardzo zaskoczyly mnie wczorajsze Twoje (?)slowa, bo zabrzmialy inaczej. A zdanie „Myslaca myslalem, ze jestes myslaca” bylo tego kwintesencja. Nadto ten wpis zostal usuniety -zarowno moj, jak i Marka. Dlaczego nie zostal przeniesiony do wolnej dyskusji?
        Zdaje sobie sprawe, czy jest „wolnosc slowa” i jak trudno wyznaczyc granice. Ja jedynie przytoczylam Twoja odpowiedz na moja prosbe o zaprzestanie inwektyw i pomowien. A temu mozna bylo polozyc kres, bo to nie miesci sie w „wolnosci slowa”. Jenakze stalo sie inaczej, przyjelam do wiadomosci -wszak jestem tu jedynie gosciem, a ostatnie slowo nalezy do Gospodarza.

        Rating: -2 (from 12 votes)
        • Masz coś do powiedzenia nt. szczepionek, nowej ustawy, czy ludobójstwa? Tamten wpis zarchiwizowałem gdyż było za dużo śmiecia. Nie jest wykluczone, że i ten zarchiwizuję, wyciągając tylko istotne wpisy.
         Niedługo zaczną chodzić po domach, zalecam mobilizację wewnętrzną i skupienie się na istotnych sprawach. Ja też się nie chcę rozpraszać.

         Rating: +2 (from 12 votes)
         • @Monitor
          Bardzo prosze, skasuj nawet juz teraz! W ramach gloszonej „Wolnosci Slowa”. Tylko dlaczego to kasowanie jest takie wybiorcze? Skad ta agresja? Czy wczoraj wydarzylo sie cos, co Marka zamienilo w Monitora?

          Rating: -4 (from 10 votes)
         • Panie Marku wydaje się, że istnieje dość prosty sposób, żeby uniknąć nachodzenia w domach. Wystarczy im NIE OTWORZYĆ DRZWI. Czy uważa Pan, że te drzwi wyważą? Wiem jedno – spanikowany tłum skutecznie się nie obroni, tylko zatratuje najsłabszych. Dlatego ludzi trzeba informować, ale też uspokajać. Podawać im takie sposoby, na które MAJĄ WPŁYW. A drzwi niech pozostaną zamknięte dla nieznajomych!
          Pozdrawiam

          Rating: +2 (from 8 votes)
          • a jak wprowadzą szwadrony śmierci? Polacy nie mają broni palnej by się bronić.

           Rating: +1 (from 3 votes)
          • Ale mogą mieć jej więcej.Niech wstępują do klubów strzeleckich,myśliwskich,i wszyscy ,wykorzystując istniejące prawo,składają wnioski o pozwolenie na broń,ci zwłaszcza którzy mają ,podstawy,typu firma,mieszkam na odludziu,okradali mnie boję się ,grożą mi …ińcy, ,z..oki,wiele jest możliwych uzasadnień.
           Twój blog mógłby się zająć propagowaniem tego przepisów typów broni,relacji ludzi uzbrojonych.Trzeba wykorzystać prawo na ile się da.Pozostali gazówki,i inne takie .wiatrówki ,wreszcie młodzi sztuki walki.

           Rating: 0 (from 4 votes)
          • @”Czy uważa Pan, że te drzwi wyważą?”
           otworzą dobrym wytrychem, trzeba oglądać filmy szpiegowskie.;-)
           chyba ze się ktoś zabarykaduje, to wyważą albo wysadzą, ew. wejdą przez okno.
           Albo poczekają aż się samemu wyjdzie…
           Jedyna rada to chyba nie być w tym czasie „na miejscu”…
           albo gdy natrafią na zorganizowany opór…
           @”Podawać im takie sposoby, na które MAJĄ WPŁYW.”
           Słuszna uwaga…

           Rating: +3 (from 3 votes)
     • Innej dyskusji nie moze byc przy tylko 2 skladach.
      To tak jak miedzy/w PiS i PO – po „obradach” mile spedza sie czas.
      Cala reszta won !

      Rating: +1 (from 1 vote)
   • coz z tego jak sprawa znajac zycie rozejdzie sie po kosciach!!!

    Rating: +2 (from 2 votes)
 • Nie w temacie, ale warto przeczytać.. Demony się budzą, wróg stoi u bram, a zniewolenie nadchodzi pełną parą:
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Policjanci-chca-otrzymac-uprawnienia-do-strzelania-do-kobiet-w-widocznej-ciazy-i-do-dzieci,wid,14749386,wiadomosc.html?ticaid=1ec99

  Rating: +6 (from 6 votes)
  • taaak,jeszcze tego im brakuje „do szczęścia” – polowań na dzieci i kobiety w ciąży…
   no chyba, ze chodzi o jakieś gangi młodziezowe, bo do 18 lat to przecież dzieci, no ale weźmy np.takie uzbrojone „dzieci” w w. 16-17-18 lat…
   Kobieta w ciąży na czele takiej „bojówki” albo innych „bojowych” kobiet w ciąży, to chyba już szczyty absurdu, jak powyżej a propos wypowiedzi ks.profesora z Naszego Dziennika…
   To już nie „legislacyjna biegunka” jak pisze S.Michalkiewicz… To już Kafka pur

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • panie i panowie czytam wasze wpisy i niewiele z tego rozumiem a właściwie mam wrażenie że istnieją tu tylko przepychanki udawadnianie temu czy tamtemu że jest szpicel szpieg nie przymierzając burak ze słomą w uszach i czytając mogłabym przysięgać że kilka osób czuje bluesa
  a przecież te k…wy żydowskie i rząd zrobią nam kolejną Palestynę bogowie no nie mogę spokojnie na to czekać
  ech mogę i bana dostać ale musiałam się wygadać

  Rating: +13 (from 17 votes)
  • nie dawaj żydów i syjonistów do jednego wora..

   Rating: +9 (from 9 votes)
  • Sowa, masz rację.
   Ale czy czaisz już kto tu co i jak popycha ?

   Rating: +5 (from 17 votes)
  • @Sowa on 11 lipca 2012 at 17:19 said:
   -prawdziwi Polacy dawno wybaczyliby sobie i dzialali dla wspolnego dobra ale nie ci, dla ktorych bylo napisane prawo w Starym Testamencie. Goje nie potrzebuja go.

   Rating: +10 (from 14 votes)
   • Wszyscy chcielibyśmy wybaczać sobie i działać wspólnie dla wspólnego dobra.
    Ale czy problem nie tkwi w tym, że prawdziwi Polacy są tu – we własnym kraju – od dawna infiltrowani przez „prawdziwszych Polaków” ?
    Niech budzi się świadomość kto jest kim :-D

    Rating: +5 (from 15 votes)
  • Po to wszystko jest aby palestynska metoda w Polinie zagrac !

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=e6hffN0LFbs
  Days of destruction…

  Rating: 0 (from 0 votes)
 • Zenada jest jeszcze blog newwordorder.com.pl, pejsaci przyjaciele na pewno cie przyjmą pod skrzydło, nie wiele się tam dzieje po skompromitowaniu admina i moderatorów, masz tam pole do popisu ze swoimi cudami.

  Rating: +5 (from 11 votes)
  • aaa, to coś nowego – ostatnio się coś takiego wydarzyło?
   napisz słów kilka, jak coś więcej wiesz…

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • Pingback: Peryskop i spółka w akcji, ku pamięci.nim “zarchiwizują”,aby można było zrekonstruować wasz udział gdy przyjdzie pora rozliczeń. « Zenobiusz’s Blog
 • jestem Polką moje dzieci również dziadkowie uciekali przed ukraińcami spod Stryja zostawiając tam wszystko i nie zgadzam się aby farbowani „polacy” decydowali co my mamy robić nie zgadzam się aby nas Polaków ganiali jak psy po obcych stronach żeby przeżyć
  wiecie przez kilka miesięcy mieszkałam w niemczech po 4 miesiącach dostałam deprechy jak wróciłam byłam bardzo szczęśliwa
  nie umiem spokojnie siedzieć jak się taka krzywda nam dzieje w stanie wojennym nasza grupa powstała jako jedna z pierwszych i niestety również jako jedna z pierwszych stanęła przed sądem wojskowym wiem że jedność jest podstawą i poczucie wspólnoty

  Rating: +17 (from 17 votes)
  • A kto sie dzisiaj o zgode pyta ?
   Ten lepszy kto silniejszy i zamozniejszy !

   Rating: +3 (from 3 votes)
   • Chyba trzeba tu sobie już przypomnieć czasy stanu wojennego, a jak ktos pamieta to i konspiracji wojennej i powojennej – sytuacja zmusza…
    H.Pająk też tak sugeruje – napisał książkę „Konspirację czas zaczynać”…

    Rating: 0 (from 0 votes)
 • Warto zajrzeć,
  Inżynieria ‘pandemii’
  […] Tajne biologiczne laboratoria doświadczalne, odpowiedzialne za te zbrodnie, są dzisiaj skonsolidowane w NIH, NAIDS, Narodowy Instytut Raka i Ft.Detrick, Maryland. Centrum d/s Kontroli Chorób (CDC) w Atlancie stało się scentralizowanym węzłem tworzenia i propagowania epidemii i pandemii.
  Źródło:
  http://socioecohistory.wordpress.com/2009/08/24/vaccine-induced-disease-epidemic-outbreaks-the-engineering-of-pandemics/
  http://astromaria.wordpress.com/2012/07/11/inzynieria-pandemii/

  Rating: +5 (from 5 votes)
 • Coś na wieczór na przemyślenia, jak illuminati pod zasłoną nazwy Żydów…
  Historia zniewolenia ludzi http://www.youtube.com/watch?v=AkIaUH6wRoc
  Historia zniewolenia ludzi (część 2) http://www.youtube.com/watch?v=gYYkL7DTLD8
  Napisy aktywują się po kliknięciu opcji CC.

  Rating: +6 (from 6 votes)
 • Pingback: To może nas spotkać ,trzeba by przeczytali to lekarze i prawnicy,sprawa może być pilna !!! « Zenobiusz’s Blog
 • Ja też od jakiegoś czasu czytam wasze komentarze i widzę tylko kwasy.. jeden atakuje drugiego i tak na odwrót. Takie mam wrażenie. Kim wy do cholery jesteście? Polakami? Nie czas na przekomarzanie się. Jeżeli kochacie swój kraj, to zjednoczcie się w końcu w jedność i walczcie o dobro, dla samych siebie, dla nas wszystkich. Na dobrą sprawę to nie chodzi tylko o Was i o nas, tu chodzi o nasze dzieci,wnuki. Chcecie żeby dalej żyły w takim kraju, w takim systemie, w takiej opiece zdrowotnej, systemie nauczania, chcecie żeby tacy ludzie jak teraz tworzyli prawo. Ja nie. Jeżeli trzeba będzie to wyjdę na ulicę, będę rozdawał ulotki, uświadamiał ludzi i chociaż w mediach nazywano by mnie psychicznym, to wiem że będę robił to co serce podpowiada mi za słuszne. Nie możemy reagować kłótnią na to co się dzieje. Jeżeli jest kłótnia, to z czasem wyjdzie, kto tu rozlewa kwas, takich ludzi powinno się likwidować( w ogólnym znaczeniu tego słowa). Są ludzie, którzy chcą temu światu pomóc, wystarczy tylko wszystko z rozsądkiem i sprytem poukładać. Czas działać panowie i panie. Ja się zadeklarowałem w poprzednim temacie, że jeżeli powstaną jakieś ulotki, to sam je wydrukuję i będę po ludziach, domach rozdawał. Jestem młody, ale nie głupi. Mógłbym mieć dzieci i chciałbym je mieć, ale nie chcę żeby żyły w takim ścierwie jakie mamy dzisiaj. Za parę dni mam urlop, jeżeli czas mi na to pozwoli, to postaram się i zmontuję kogoś kto pomoże mi w tworzeniu takich ulotek, ogłoszeń, rzeczy które mogą uderzyć do większej grupy ludzi.
  „W dniu mojej śmierci
  gdy moje serce przestanie już bić
  mam nadzieję, że umrę za wiarę, dla której chciałem żyć”
  Pokój dobrym ludziom!

  Rating: +15 (from 17 votes)
  • Jarson, masz dużo racji i czuję, że szlachetność przez Ciebie przemawia.
   Natomiast co do głównej przyczyny sporów, które są plagą nie tylko naszego społeczeństwa, to jak znajdziesz chwilkę skocz proszę i poczytaj o nowej inicjatywie miłości na kredyt.
   Na kredyt zaufania, którego już nie ma i nie będzie:
   http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/

   Rating: +2 (from 4 votes)
  • Nie badz czlowieku naiwny,ze w obecnych czasach nie tylko w Polsce ale i na calym swiecie kogos zjednoczysz – dzis kazdy sobie RZEPE SKROBIE i udaje ,ze nic nie widzi !
   Ludzie maja to na co sobie sami zasluzyli ,bo popelnili grzechy zaniedban – NARODY ZANIEDBALY WSZYSTKO poczawszy od wychowania/wyksztalcenia swych dzieci i kolejnych pokolen,PO ROZTRWONIENIE MAJATKU WLASNEGO I PANSTWOWEGO.
   Zydzi wychowania i nauczania w swych domach i szkolach nie zaniedbuja i dzisiaj sa gora.
   A GOJE DALI SOBIE NAWET NA GARB i DUPE WLEZC OBCYM !!!
   GOJ PRZETRWONIL WSZYSTKO !

   Rating: +1 (from 1 vote)
 • Oficjalna strona CDC , [ centrum kontroli chorob] przy departamencie zdrowia USA.
  Potencjalne zagrozenia poszczepienne. Powtarzam jest to strona oficjalna . To nie zarty . Wystarczy przeczytac co nam i naszym dzieciom proponuja.
  Mowienie o wyborach szczepionkowych jest rownoznaczne z wpuszczeniem wielu rodzin z malymi dziecmi na mine.
  Tym bardziej wiedzac , ze szczepionki [ podobnie jak leki nowej generacji] obecnie produkowane nie przechodza odpowiednich testow i sa wielka niewiadoma , nie powinno sie ich reklamowac jako srodka zapobiegajacego chorobom.
  Nalezy glosno mowic o ich szkodliwosci . A juz ustawy o przymusowym szczepieniu calej populacji kraju sa niedupaszczalne . W czsie akcji szczepionkowych slyszymy , ” sa bezpieczne , sprawdzone” , a potem tragedie rodzin , bo dziecko autystyczne , sparalizowane itd.
  A co jeszcze nam szykuja? Dlaczego szczepionkami zajmuja sie wojskowe komorki tzw zdrowia? Trzeba byc naiwnym lub … zeby opowiadac bajki o bezpiecznych szczepionkach.
  Warto sprawdzic u zrodla ” side effects” . Nie zapominajac , ze szczepionki podobnie jak leki zglobalizowaly sie i kilka tylko firm na swiecie je produkuje. Co w USA to i u nas.
  http://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/side-effects.htm

  Rating: +8 (from 8 votes)
  • Ludzie kompletnie nie rozumieją, że to jest depopulacja. A ci co rozumieją siedzą cicho, sądząc, że im się uda umknąć. Nikomu się nie uda, jak wprowadzą drony. Gwarantuję wam, że jak tak dalej pójdzie, to w ciągu 5 lat będzie przymusowa aborcja powyżej 65 roku życia. Może nawet obniżą granicę. Już dzisiaj są w USA panele śmierci, które decydują o tym kto ma żyć, a kto nie. Już dzisiaj w szpitalach po cichu się wykonuje eutanazję staruszków i ciężko chorych. Ale teraz z tym nazizmem, który jest legalizowany, będzie to oficjalnie w imię ratowania Ziemi i ludzkości.

   Rating: +19 (from 21 votes)
   • masz racje, ludzie kompletnie tego nie rozumieją. dlatego należy się wstrzymać z mówieniem o szczepionkach jako ludobójstwie.

    Rating: 0 (from 2 votes)
    • Wreszcie powiedziałeś coś do rzeczy.Nie ZACZYNAĆ uświadamiania od hasła „ludobójstwo” bo na to reagują ludzie szokiem i natychmiastowym wyparciem.Skuteczniej zacząć od ryzyka wywołanego timerozolem-starym rtęciowym utrwalaczem,od zanieczyszczenia szczepionek i niewystarczajęcego testowania nowych.Stopniowo dodawać ciężaru informacjom.Inna rzecz,że jeśli najgorsza wersja ma nadejść to może zabraknąć czasu na metodyczne działanie.

     Rating: +1 (from 3 votes)
   • To juz wiekszosc ludzi MADRYCH POLAKOW wie co TY MARKU KLADZIESZ LUDZIOM w lepetyny tych ,ktorzy tu zagladaja ale tych jest MINIMUM .
    Cala reszta to juz nie lemingi ale CHOLOTA zerkajaca za telewizora i plota i rozdziawia paje nawet na to jak grat z nieba leci i mowi ze dawniej tez tak bywalo.
    Dzisiaj nikt nie ruszy dupy za swej miedzy nie zapyta chocby soltysa skad te anomalie pogodowe .
    Goje czekaja kiedy z nieba beda dulary leciec ,bo kasza manna jewrokolchozu juz dawno z nieba spadla .
    Do choloty nie z komputerem ,nawet nie z ulotka bo czytac zapomnieli ,dzisiaj do nich trzeba z obrazem ale nie MB Czestochowskiej tylo ze zdjeciami ZAPIJACZONYCH POLAKOW BUMOW,moze w nich rozpoznaja swych synow i braci ,moze tez i cory z niemieckich i francuzkich burdeli – moze wtedy zrozumieja co sie na tym swiecie dzieje !!!
    Dzisiaj tylko OBRAZ i WIDOK moze gojom do mozgownic dojsc .

    Rating: -1 (from 1 vote)
    • Co do szpiali to wyglada to tak:
     przypadek nr 1: „dzień dobry,pogotowie? zle się czuję przyjeżdzajcie. Dolega to i to, itd. – OK a ile ma pani lat? 30.”- pogotowie przyjeżdza za 15 minut i jakoś tam potem „podkręcają” pacjenta.
     przypadek nr 2: „A ile ma pani lat? – 75. OK” pogotowie przyjeżdzą za powiedzmy 55 minut. A potem czekanie 3 godz. na izbie przyjec ażktoś się raczy zainteresować i 4 godz. na wyniki badań. Jak to coś poważnego, to już jest najczęściej za późno… Albo po następnych np. 4-6 godzinach albo po zmianie dyżuru ktoś sobie przypomina,ze trzeba by przejrzeć dokumentację pacjenta, jesli był wczęsniej leczonyi coś zdecydować.I znowu moze być za późno…Itd., itp.
     Albo jest to skrajna nieudolność i nieodpowiedzialność i ten tam „personel” w tego typu „jednostkach medycznych” powinien być rozpędzony na 4 wiatry, albo mają prikaz o nfz-u, ze powyżej np. 65 nie leczymy.Inaczej nie da się wytłumaczyć tego, co się dzieje…
     Taka jest praktyka, oczywiscie nie we wszystkich szpitalach, ale jak chcecie by coś się działo, to na kazdym etapie „leczenia” trzeba do nich z przysłowiową „mordą”, jak „coś idzie nie tak”, bo mozecie stracić starszych bliskich.
     Opowiadał mi kolega lekarz, że sam źle się poczuł na sercu i podobnie został potraktowany – 4 godz. czekania(!) w sąsiednim budynku, bo sam pracował na innym oddziale. Czyli nawet „znajomości” nie pomagają…Moze łąpówki?

     Rating: +2 (from 4 votes)
     • hjk, czy Twój kolega lekarz nie poczuł się źle „na sercu”, bo widzi to co się wyrabia ?
      A potem został potraktowany przez sitwę „w sąsiednim budynku” odpowiednio – tj w kierunku pozbycia się zacofanego nadwrażliwca, bo tylko atmosferę psuje w kombinacie im. dr Mengele ?

      Rating: -1 (from 3 votes)
      • Nie, autentycznie jest przepracowany i potem odkrył w sobie jakieś arytmie czy inne sprawy z nieregularnoscią – ale to całkiem możliwe, bo działał w grupie mającej wywalczyć podwyżki płac. Albo dali mu odczuć, ze „tu oni rządzą”…

       Rating: 0 (from 0 votes)
 • przecież nie chcemy umierać jak potulne baranki ani od sczepionek ani z głodu nieświadomości i poniżenia no kurde nie chcemy również stąd wyjeżdżać nie chcemy żeby nas obdzierano z podstawowych praw no ja nie chcę

  Rating: +6 (from 6 votes)
  • dokłądnie, tylko ze problempolega na tym,iż zdecydowana większość myśli, ze żyje w normalnym państwie,podczas gdy nie jest ono normalne,co do tego nie ma wątpliwości…

   Rating: 0 (from 0 votes)
 • dziś brat mi wysłał linka do trailera gry ,on lubi gry komputerowe
  nie podoba mi się ten że zwiastun http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=21126
  coś jest w nim niepokojącego , albo to moje paranoje
  jest moment 00:6 sekundzie zrzut z joutuba ,nad napisem FEED piramida , symbol masoński obok napis CoRdis DIe oraz odwiedzających 678,546,724.
  te chujki coś kombinują , niema bata.

  Rating: 0 (from 0 votes)
 • Pingback: Warunek dalszego uczestnictwa Piotra Beina w kampanii przeciw ludobójczej ustawie o szczepieniach « Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina
 • „Skandaliczne ignorowanie przez wiekszosc sanatorow apeli oraz woli spoleczenstwa mówi samo za siebie i pokazuje, czyje interesy ci ludzie – utrzymywani przez polskich podatnikow – naprawde reprezentuja . Trudno o bardziej wymowne swiadectwo pogardy dla polskiego społeczenstwa.” bo oni nie są utrzymywani przez nasze polskie społeczeństwo (to im nie wystarcza) więc korzystają jeszcze z okazji i zasilają się na „boku”

  Rating: +3 (from 3 votes)
 • W sprawie stworzenia ulotki z poprzedniego komentarza pragnę dopowiedzieć, że projekt wstawię jeszcze tej nocy.
  Pozdrawiam.

  Rating: +7 (from 7 votes)
  • Czekamy ;)

   Rating: 0 (from 0 votes)
  • Próżny trud. Wiesz co zazwyczaj ludzie robią z ulotkami?

   Rating: -5 (from 7 votes)
  • Extazed
   czekamyy na twą owocną pracę ,sam zacznę koloportować ,od pisania do działania !!!!!!!

   Rating: +3 (from 3 votes)
   • Byle z rozwagą Panowie. Nie należy panikować ludzi. Tylko informować.

    Rating: -5 (from 5 votes)
   • Pozwolę sobie przymomnieć Państwu, tak na wszelki wypadek, wyimek z Kodeksu Etyki Dziennikarskiej dostępnego tu: http://www.sdp.pl/Kodeks-etyki-dziennikarskiej-SDP
    Paragraf III punkt 12 mówi dosłownie: „.Szczególna ostrożność powinna towarzyszyć informowaniu o nowych metodach leczniczych, gdy nie są jeszcze w pełni sprawdzone i mają charakter jedynie eksperymentalny, a wróżby i horoskopy nie mogą być przedstawiane jako wiarygodne informacje czy wskazówki.” – myślę, że ulotka o charakterze informacyjnym dotycząca szczepień, powinna być redagowana w oparciu o etykę dziennikarską. Dla dobra własnego autorów i kolporterów.
    Pozdrawiam i życzę owocnego procesu decyzyjnego, wszak odpowiadamy za treści osobiście wygenerowane. Odpowiadamy za słowa. I za ich możliwe skutki.

    Rating: -4 (from 8 votes)
    • Ciekawe dlaczego tego nie stosują w przypadku szczepionek, których się prawie w ogóle nie testuje!

     Rating: +5 (from 5 votes)
     • Kolejny wyimek (moje ulubione słowo): Par. pkt. 14 Kodeksu Etyki Dziennikarskiej dotyczący prawdy: „Przy ujawnianiu przestępstw i osób podejrzanych o ich dokonanie, należy zachować daleko idącą rozwagę, unikać opisów umożliwiających naśladowanie czynów antyspołecznych, oraz nie przesądzać o winie, zanim sąd nie wyda prawomocnego wyroku.” – i znowu tak na wszelki wypadek. Całość jak zawsze dostępna tu: http://www.sdp.pl/Kodeks-etyki-dziennikarskiej-SDP. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź w sprawie ZAMYKANIA DRZWI :)

      Rating: -4 (from 8 votes)
    • Wy dziennikarze wyjdzcie na ulice,idzcie do ludzi jak red.Mazur z tvn na altanki i zobaczcie co sie tam dzieje,to i hunor sie wam zmieni.
     Powiedzcie ludziom prawde i nie obwijajcie gowno w bawelne dziennikarska.
     Ludzie potrzebuja zywego slowa ale nie za szklanego ekranu .
     Wtedy sami przekonacie sie co sie na tym zaklamanym swiecie dzieje .
     A dzieje sie ,bo to ISTNY BURDEL NA OKRAGLO PRZEZ CALA DOBE !

     Rating: 0 (from 0 votes)
 • Wyrzucają? Ale tak jak napisałem wcześniej. Nawet jak 1/10 to przeczyta i zacznie szukać prawdy, to już jest sukces. Jeden prześle drugiemu, drugi trzeciemu i z jednego robi się kolejnych dziesięciu, a z dziesięciu – stu. Jest szansa, czemu z niej nie skorzystać. Druga rzecz, przecież nie musisz ich rozdawać na ulicy, ja osobiście je podrukuję i przejdę się po moim osiedlu i powrzucam ludziom do skrzynek. Nikt nie będzie wiedział od kogo, a taką ulotkę na pewno więcej ludzi przeczyta. 3 opcja – Facebook i inne portale społecznościowe, przecież są na topie. Z tego też trzeba skorzystać. Ktoś to przeczyta. Jest szansa;) Duża szansa;)

  Rating: +4 (from 4 votes)
  • Chlopie czy babo – ulotka to sobie podetrzyj d… .
   Idz do ludzi ,zbieraj ich ,mow,tlumacz dawaj przyklady z zycia ,na goraco ,zapytaj czego ty zyjacy na wsi IDIOTO nie uprawiasz wlasnej ziemi i nie produkujesz zywnsoci tylko idziesz po trucizne do obcych !
   Powiedz matce i ojcu gdzie i jak sie szlajaja ich dzieci,co ich ucza w szkolach ,jakie to programy nauczania gojom zafundowano.
   Wtedy ludzi przekonasz ,ze masz racje a nie zasrana ulotka,kazda uwazana jako propaganda,ktora na sam jej widok ludzie odwracaja glowy i nie biora,chyba ,ze bedziesz przy tym dwal tez pieniadze to lape wyciagna .
   Ludzie dzisiaj nauczeni sa brac to co mozna zjesc lub cos za to kupic ,propagandy maja PRZESYT !

   Rating: -1 (from 1 vote)
   • @”zapytaj czego ty zyjacy na wsi IDIOTO nie uprawiasz wlasnej ziemi i nie produkujesz zywnsoci tylko idziesz po trucizne do obcych !”
    Bo chce grać taki „idiota” pana z miasta ;-)
    A poza tym mu się „nie opłaca”,skupy opanowane i płacą grosze za produkty.A „panowie” z miasta (którzy wcześniej się przenieśli ze wsi,od niego nie kupują tylko lecą do smarketu po trucizne…
    Zresztą on też produkucje truciznę, bo dziś bez chemii to szczęsliwy traf albo heroizm…
    moze tylko trochę mniejszą…
    Musiałbyś pomieszkać na wsi trochę i poznać wiejskie realia…

    Rating: 0 (from 0 votes)
 • A wiesz, jak ludzie reagują na „łańcuszki” ? :)
  Ps. Jakiej dokładnie treści to by miała być ulotka?

  Rating: -7 (from 9 votes)
 • Osoba o nicku Extazed zadeklarowała, że dzisiaj w nocy rzuci projekt ulotki, to zobaczymy. Jeżeli stwierdzimy, że jest ok, to ok, jeżeli nie to będziemy kombinować dalej. Ja napisałem, jeżeli nikt nic w tej kwestii nie będzie działał, za parę dni zaczyna mi się urlop i będę miał więcej czasu, to sam nad czymś pomyślę. Treść? Na pewno temat, o którym jest teraz głośno: pandemia, szczepionki. Ja bym dodał jeszcze coś od siebie o smoleńsku i illuminati. Na końcu podał linki do tej strony i do grypy666 jako zachęty by tutaj zacząć szukać. A to czy ludzie, którzy tutaj trafią uznają to za fikcję lub prawdę, to już ich sprawa. Żyjesz w wiedzy albo nie wiedzy.
  „Czytaj, ucz się, bez tego jesteś słaby, dzisiaj masz wiedzę albo jesteś sterowany” ;)

  Rating: +3 (from 3 votes)
  • Oprocz szczepionek, smolenska musi pojawic sie taki temat, ktory zainteresuje na pewno wszystkich, ktory bedzie namacalny dla wszystkich i bedzie zahaczal o ich codzienny byt.
   Ja dodalabym temat podatku katastralnego i zwiekszania uprawnien sluzb mundurowych (mozliwosc uzycia broni wobec nwet ciezarnych kobiet i dzieci ponizej 13 rz), ogrodki dzialkowe, czy prywatyzowanie lasow. Najszybciej przemawiaja do wyobrazni przecietnego obywatela te tematy, ktore „siegaja do ich portfela”, bo inne -jak chociaz szczepionki -nie sa przez nich odbierane personalnie, sa dla nich takie „wirtualne”.

   Rating: 0 (from 8 votes)
   • WYPIERDALAĆ MI Z TYM SMOLEŃSKIEM DO K… NĘDZY!!!!!!!
    genetyczne oszołomy z PiSuaru mają poparcie zaledwie 3 – 10% społeczeństwa (bo tylko 50% uczestniczy w wyborach, do tego nastolatki świadome politycznie, które też są częścią społeczeństwa ale nie głosują). no i wszelkie Smoleński, PiSy, prawicowe zezwierzęcenie jest totalnie SKOMPROMITOWANE w społeczeństwie. chyba nie muszę przypominać, jakie żarty podają sobie młodzi ludzie o PiSie, RM i Rydzyku ;)
    działajcie rozważnie, bo tym popier.. Smoleńskiem totalnie skompromitujecie cały temat i wtedy ludzie sami, z wielką chęcią pujdą pod igłę.

    Rating: -5 (from 9 votes)
    • Z kim ty chcesz i komu udowodnic Smolensk ?
     Nie takie szychy chca to zrobic i wychodza na dudtka !
     To co sie stalo juz sie nie odstanie !
     Ty teraz patrz na to aby tobie lba nie urwali .
     Zbieraj sie z madrymi ludzmi ,idz do sal parafialnych czy gminnych na ktore lozyles gdy powstawaly ,radzcie razem wspolnie co nalezy czynic.
     Wezcie z soba soltysa,wojta,proboszcza i otwierajcie ludziom oczy na POSTEPUJACA NIEWOLE POLAKOW.
     Radzcie jak to TSUNAMI NIEWOLNICZE W POLSCE POWSTRZYMAC .
     Jak ci najmniejsi wladcy wam wspolnego zebrania odmowia to wara z nimi slugusami ,OLEJCIE ICH CIEPLYM MOCZEM wybierzcie swoich ,nie SZABESGOJOW,zacznijcie rzadzic od dolu i decydowac to co DLA POLAKOW i POLSKI LEPSZE – czy JEWROKOLCHOZ czy SAMOSTANOWIENIE i SUWERENNOSC .
     Koniec narzekan i kociego miauczenia,koniec jalowych pielgrzymek i przemowien dziadow do obrazu !

     Rating: +2 (from 2 votes)
   • Nie pakujcie w to Smoleńska ani iluminatich,bo pierwsze upolitycznia sprawę drugie lokuje wśród teorii spiskowych.Przymus szczepień ,powinien być jedynym tematem.
    http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/stop-godzeniu-w-prawa-czlowieka-i-pacjenta/
    Tu materiał,przeklejony z cennego komentarza na tym blogu,by nie zginął.
    Zawiera podstawowe treści do informowania ludzi.

    Rating: 0 (from 4 votes)
    • i nie pisać o szczepionkach w kontekście ludobójstwa – też weźcie to pod uwagę. typowy Kowalski popuka się w czoło i z marszu pomyśli „oszołom spiskowy” – ta „szufladka” jest zaprogramowana przez inżynierów społecznych perfekcyjnie.
     trzeba bardzo, ale to bardzo uważać, by nie przedobrzyć i nie zniechęcić zwykłych ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia nawet o 1% spraw, które tu poruszamy. dla zwykłych ludzi wystarczy napisać: „chciwość koncernów i korupcja w parlamencie” – i wtedy to do nich trafi. LUDZIOM NIE JEST POTRZEBNE 100% WIEDZY. ważne, że odpowiedni ludzie są świadomi zagrożeń. a masy się dostosują.

     Rating: +5 (from 5 votes)
     • ludobójstwo moze pojawić się jako opcja na końcu, bo była taka możliwość w 2009 przez zatruty materiał do produkcji szczepionek…

      Rating: 0 (from 0 votes)
 • W sumie masz dużo racji. Zobaczymy co Extazed wymyśli. Potem i my będziemy myśleć jak to dopracować jeżeli będzie taka potrzeba. A tym czasem dobranoc i życzę jutro Wam spokojnego dnia;)

  Rating: +3 (from 3 votes)
 • Sezon grypowy w Australii
  Eksperci ostrzegają, że wirus grypy ma trafić Australia szczególnie trudne w tym sezonie i najgorsze jest jeszcze przed nami.
  Ponad 5000 przypadków potencjalnie śmiertelną H3N2 i szczepów B zostały zarejestrowane w kraju w czerwcu – niemal podwoić liczbę jak w tym samym czasie w ubiegłym roku – z tysiącami innych przypadkach oczekuje się przejść nierozpoznana.
  Do tej pory w tym roku 9034 przypadki grypy zdiagnozowano w całym kraju, z Queensland, Nowej Południowej Walii i południowej Australii dotkniętym najgorsze.
  Queensland miał 2536 zarejestrowanych przypadków grypy, Nowa Południowa Walia 2391 i Australia Południowa 1715 – pogarsza fakt, że 98 procent południowym stanie na przypadki grypy zostały poważniejsze szczep H3N2.
  Inne kraje również „gone wirusową”, ze 979 grypy przypadków zarejestrowanych w Zachodniej Australii, 971 w Victoria, 187 w Terytorium Północnym, 177 w Australijskie Terytorium Stołeczne i 87 w Tasmanii.
  Zgodnie z trans-Tasman Grupy Specjalistów grypy (ISG), hospitalizacji z objawów grypopodobnych wzrosły ponad dwukrotnie z całego narodu.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.dailytelegraph.com.au/news/national/nasty-flu-season-goes-viral/story-fncvk70o-1226423010010&usg=ALkJrhh8hEe3o9QbnGgubElYpCCyB7GSMQ
  Minister Zdrowia Indonezji Champions Graft-Hit ptasiej grypy szczepionki projektu instalacji
  Minister zdrowia Nafsiah Mboi powiedziała, że chce kontynuować budowę fabryki szczepionek ptasiej grypy, mimo zarzutów korupcyjnych wokół projektu.
  Nafsiah powiedziała, że jej głównym zadaniem była ochrona indonezyjskich ludzi z ptasią grypą i roślin oferowanych największą szansę na to. Zakład do tej pory produkowane 5,000 dawkę szczepionki ptasiej grypy.
  „Aby chronić indonezyjskich ludzi podczas pandemii, musimy co najmniej 20 mln sztuk szczepionki. Dlatego musimy kontynuować projekt, ruch również na celu ratowanie aktywów państwa dla dobra ludzi „, powiedział minister podczas spotkania roboczego z Izby Reprezentantów Komisji IX, który nadzoruje sprawy zdrowotne, w poniedziałek.
  Projekt został zatrzymany po Komisja IX przełożone na wydatkowanie budżetu w ubiegłym roku w odpowiedzi na zarzuty korupcyjne. Jednak minister nakazał zakład nadal produkuje szczepionka przeciwko ptasiej grypie.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.thejakartaglobe.com/home/indonesias-health-minister-champions-graft-hit-bird-flu-vaccine-plant-project/529637&usg=ALkJrhjrHxBhF_mEo4x78v4RLR0Vx6oE-A
  Szczepionka przeciwko ptasiej grypie zostanie uruchomiona w 2013 r.
  Makassar, South Sulawesi. Szczepionka że roszczenie urzędnicy mogą zapobiec zamawiającym ptasiej grypy będą produkowane masowo przez państwowego koncernu farmaceutycznego Bio Farma w przyszłym roku.
  „Jestem wdzięczny, że mamy dokonał przełomu,” Badania naukowe i technologia Minister Gusti Muhammad Hatta powiedział w czwartek w Makassar.
  „Zarodniki ptasiej grypy zostały znalezione. Teraz tylko trzeba hodować je i masowej ich produkcji. ”
  Gusti powiedział dziennikarzom, że zarodniki później być na szczepionki, dodając, że ministerstwo było także rozpoczęcie tworzenia szczepionek dla niemowląt i uczniów szkół podstawowych.
  „Wiemy, że każdy rok kupimy przynajmniej pięć do siedmiu milionów szczepionek dla niemowląt z zagranicy, które opróżnić nasze pieniądze, oprócz ponad 12 mln szczepionek dla dzieci w wieku szkolnym. Dlatego będziemy nadal prowadzić badania, abyśmy mogli je produkować w kraju, „Gusti powiedział.
  Szczepionka jest wynikiem 10 lat intensywnych badań, minister dodał. Ministerstwo ma plany wprowadzenia próbkę szczepionki na 10 sierpnia w czasie z 17. Krajowy Dzień Awakening Technologicznego.
  Rząd również utworzyło konsorcjum i szuka w celu opracowania szczepionek WZW typu B i C.
  Gusti dodał, że również nadal wspierać małe i średnie przedsiębiorstwa w celu opracowania szczepionek.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.thejakartaglobe.com/health/bird-flu-vaccine-to-be-rolled-out-in-2013-after-breakthrough/528900&usg=ALkJrhgVhZ3gLXs23rWG9B6W7He0WlSFdQ

  Rating: +4 (from 4 votes)
 • Teraz leci film na PULSIE na temat grypy ptasie przewiezionej z Australii do Kalifornii
  młoda osoba zmarła w samolocie sekcja wykazała spalone płuca.

  Rating: +4 (from 6 votes)
  • Podobne objawy ,były na Ukrainie w 2009.
   To nie była broń chemiczna ,jak pisze Marek.
   Oby to był odosobniony przypadek,
   a nie początek czegoś ,co wtedy im nie wyszło.
   „młoda osoba zmarła w samolocie sekcja wykazała spalone płuca”
   Młoda,i spalone płuca..

   Rating: +1 (from 7 votes)
   • ZENADA, jakbym słuchał w 2009 wrednego nakręcania strachu w guwnym nórcie.
    Dorabiasz na salceson ?
    „Młoda,i spalone płuca..” dobre słowa-klucze do programowania umysłów.
    A może też podasz, jak młode dziewczyny podstępnie skuszone na brodawczaka z igły umierają ze spalonym układem immunologicznym ?
    Nie podasz ?
    Jeśli nie podasz, to potwierdzisz kim jesteś, dla kogo pracujesz, i przeciw komu.

    Rating: -1 (from 11 votes)
   • Panie Zenku to był film z 2007 roku Wirus Zagłady ,a teraz ludzie w Australii chorują.
    No i mieliśmy z tymi płucami w 2009 r.na Ukrainie.Przecież było powiedziane macie wszystko przekazane w filmach.Co ciekawe jeden z pasażerów powiedział ,a teraz zawiozą nas do obozu.
    Przecież były filmy o wybuchu na platformie w zatoce Meksykańskiej i to się stało,o zamachu na WCT było i też się potwierdziło.No i olimpiada się zbliża ,tam się coś szykuje.Artykuł wkleiłem o przygotowaniach w Anglii.Oby się to nie stało.
    „Infectious epidemiolodzy choroby zostały rozkręceniu nadzór ognisko dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata przyjeżdżają do Londynu na Igrzyska Olimpijskie. Niektóre 660.000 gości zagranicznych i 70000 sportowców i personel zstąpi na Londyn do Igrzysk, która odbyła się 27 lipca-August 12.” I mogą ludzi szczepić .Po to jest przygotowanych kilka tysięcy wojska .

    Rating: +5 (from 5 votes)
    • Obyś nie miał racji,ale dalej pozostaje problem ,czy będzie to skojarzenie śmiertelnego wirusa,ze śmiertelna szczepionką,To wariant najbardziej racjonalny.Gdy szczepieni zaczną masowo umierać ,powie się że wirus zmutował ,i jest następna szczepionka,Wtedy ludzie rzucą się pod igłę.Opornych ,czyli świadomych,będzie się wyłapywać i szczepić pod przymusem.Dla tego te setki niemerytorycznych komentarzy zalewające blog ,od paru dni,wołają o pomstę do nieba.Nie ma żadnego sensownego materiału,a akcja zbierania dowodów jest biciem piany.Jeśli to się natychmiast nie skończy ten blog i sam Marek będą niewiarygodni ,coraz bardziej.Dzisiaj wstawiłem ,nie tylko ja trochę istotnych materiałów.Te nie moje wkleiłem na wpisy na moim blogu.Konia z rzędem ,temu kto je znajdzie tutaj,Wszystkie zamiast wywołać dyskusje zostały przykryte bagienkiem ,skod którego sterczy peryskop..

     Rating: +2 (from 2 votes)
 • Pingback: Analiza: szczepionka przeciwko ptasiej grypie teraz? Więcej niż strzał w ciemno « Zenobiusz’s Blog
 • Infectious epidemiolodzy choroby zostały rozkręceniu nadzór ognisko dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata przyjeżdżają do Londynu na Igrzyska Olimpijskie. Niektóre 660.000 gości zagranicznych i 70000 sportowców i personel zstąpi na Londyn do Igrzysk, która odbyła się 27 lipca-August 12.
  Wiedząc będą przynosząc różne i różne błędy z nimi, w Wielkiej Brytanii Zdrowie Protection Agency (HPA), Szwecja bazie Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób, a naukowcy w Toronto jest śledzenie w czasie rzeczywistym, chorób zakaźnych, które posiadają potencjał do ryn igrzysk.
  „Najważniejszą rzeczą jest wiedzieć, co dzieje się na ziemi jak najszybciej, więc jeśli nic niezwykłego nie dzieje, możemy szybko reagować” Brian McCloskey, Olympic ołowiu na HPA, powiedział prasie.
  Kamran Khan, zakaźna choroba lekarz i naukowiec na Uniwersytecie w Toronto, powiedział, że masowe spotkania, takie jak Igrzyska Olimpijskie są unikalne z punktu widzenia zdrowia publicznego, ponieważ gościć „małej społeczności międzynarodowej w bardzo określonej przestrzeni.”
  Na igrzyskach olimpijskich, HPA jest monitorowanie stanu zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii, podczas gdy Europejski CDC dostrzega w nowych chorób na całym świecie.
  Khan i jego zespół, za pomocą systemu on utworzony nazwie Bio.Diaspora, są w stanie przeanalizować ryzyko, jakie się do Londynu z powodu wybuchu w innych częściach świata, patrząc na ruch lotniczy pasażerski do miasta z miejsca niepokoju.
  „Największym problemem jest masa spotkanie przecinających się w czasie z wielkim wybuchu międzynarodowego,” powiedział Khan.
  Stało się to w 2009 roku, kiedy Hajj pielgrzymki do Mekki – największy Coroczne spotkanie masowe na świecie, który co roku przyciąga około 2 milionów muzułmanów spoza Arabii Saudyjskiej – zbiegło się z pojawieniem się tej śmiertelnej pandemii grypy H1N1. Szybka reakcja przez saudyjskie służby zdrowia zmniejszyły grypa na wpływ, i dostarczył plan dla Igrzysk Olimpijskich w Londynie.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://hicprevent.blogs.ahcmedia.com/2012/07/10/london-wary-of-outbreaks-as-olympics-draws-near/&usg=ALkJrhjPDmfMTX3lWPBpQUqzgMlHwwjmLg
  Aktywność wirusa grypy na świecie
  Streszczenie
  W tygodniach 24 i 25 w 2012 r., potwierdzony laboratoryjnie aktywność grypy nadal wzrasta na półkuli południowej z A (H3N2) wirusa dominujący. W północnej półkuli pozostała na niskim poziomie aktywności w ogóle.
  Na półkuli południowej, zwiększona aktywność grypy odnotowano w Australii i Nowej Zelandii z A (H3N2) jako dominującego podtypu obiegową.
  W Afryce, aktywność grypy wzrastała. Ghana i Republice Południowej Afryki boryka się z rosnącymi współpracy obiegu (H3N2) i grypy wirusów B podczas Madagaskar nadal zgłaszają lokalnych ognisk (H3N2). Grypa A (H1N1) pdm09 wirus nadal krąży w Rwandzie na niższym poziomie.
  W Ameryce Środkowej i Południowej, obieg grypy A i B wirusy zostały wykryte. Zwiększona aktywność grypy A (H1N1) pdm09 wirusy i podobne wybuchy odnotowano w Boliwii (Plurinational państwo), Salwadoru i Paragwaju, podczas gdy w Brazylii i Chile wzrosła aktywność (H3N2) i związane z ognisk wykryto. W Ekwadorze grypy B przeważały.
  Na półkuli północnej, sporadycznych przypadków wykrycia grypy A (H1N1) pdm09, A (H3N2) i wirusami B nadal być zgłaszane niskim poziomie, z wyjątkiem Hong Kongu, Chinach, gdzie SAR Niezwykle wysoki poziom A (H3N2) działalność kontynuowana.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=en&tl=pl&twu=1&u=http://www.who.int/influenza/gisrs_laboratory/updates/summaryreport/en/index.html&usg=ALkJrhgQdjzyYIyo5He8FF97JRJnpSpKLQ

  Rating: +4 (from 4 votes)
  • Najciekawszy jest „Olympic ołowiu na HPA” tzn. chyba ten Brian McCloskey który powiedział prasie.
   ALFA szkoda, że nie dodałeś, że to tylko przygotowania do nowej „pandemii” – tym razem opartej na ptaku, bo świnia nie spisała się tak jak zakładali eugenicy.
   Ptak też pokaże im środkowy pazur :-D
   A cykory polecą pod igłę.

   Rating: 0 (from 8 votes)
 • nie wiem czy wiecie, ale ustawa zakaźna dopuszcza także przymus zażywania obowiązkowych (!) leków. będzie to kontrolował sanepid. przykładowo: jeśli zaczniesz rozpowszechniać pod swoim nazwiskiem tzw „teorie spiskowe”, wtedy sanepid kieruje cię do psychiatry – wizyta obowiązkowa. psychiatra, sowicie opłacony, diagnozuje schizofrenię paranoidalną, w karcie chorobowej pisze „myśli samobójcze” i: „może stanowić zagrożenie dla siebie i otoczenia. zleca przymusowe leki, takie jak haloperidol – ekstremalnie silny psychotrop po którym jesteś roślinką i masz parkinsona. informacja rtrafia do sanepidu, który co jakiś czas wzywa cię na badania krwi, by mierzyć poziom psychotropów. jeśli nie stwierdzą poziomu psychotropów, to podają ci w formie depeot – czyli dawka 100 razy (!) większa, ale uwalniająca się w ciągu np 4 tygodni. i od tej pory jesteś przymusowo kłuty co miesiąc. ewentualnie, sanepid oddaje sprawę do sądy, który kieruje na przymusowe leczenie psychiatryczne, a tam załatwią cię sowicie opłaceni lekarze.
  p.s. mnie też próbowali załatwić – dawali mi 600 mg pernazyny na dobę, specyfiku podobnego do haloperidolu. zazwyczaj wystarczają dawki 50 – 200 mg..
  poza tym – gdybym mógł, tu już teraz zrezygnowałbym z przyjmowania leków przeciwdepresyjnych. odstawiłbym to ścierwo w cholerę! ale nie mogę, próbowałem w tym roku – mam zmiany biochemiczne w mózgu (zbyt niski poziom serotoniny – bezsenność, lęki, koszmary senne itp).

  Rating: +5 (from 7 votes)
  • Może mam dla ciebie radę.ale musisz się skonsultować z jakimś zaufanym lekarzem.Spadek poziomu melatoniny a serotonina.Tu może być klucz.Komórki mózgu mają zdolność przejmowania funkcji.Duże dawki melatoniny w dzień jak jest jasno,i szyszynka nie jest aktywowana do wydzielania melatoniny,może wymusiły by zwiększenie wydzielania serotoniny.Melatonina jest bez recepty i w sumie bezpieczna,ale mogła by pogłębić depresje i inne stany zmniejszając wydzielanie w jakiejś fazie ,co mogło by być niebezpieczne.Musiał byś to robić pod kontrolą w zaufanym otoczeniu.
   „Znaczenie ma także światło. Melatonina, czyli produkowany przez szyszynkę hormon regulujący nasz rytm biologiczny, jest pochodną tryptofanu. Kiedy za pomocą narządu wzroku organizm jest informowany o niedoborze światła, wzrasta produkcja melatoniny, robimy się ospali, a tryptofanu zaczyna brakować na produkcję serotoniny.”
   http://info.zdrowie.gazeta.pl/temat/zdrowie/serotonina
   Może na zasadzie mechanizmu ,paradoksu,mózg zaczął by produkować serotoninę.

   Rating: 0 (from 4 votes)
   • nie, nie będzie to niebezpieczne gdybym się na to zdecydował, nie jestem jakimś psychem ani nie mam myśli / tendencji ku samobójstwu. choć w LO planowałem rzucić się pod pociąg, hehe ;)

    Rating: +2 (from 2 votes)
  • A co to qwy nedzy na tych z sanepidu nie znajdziesz POLAKU paly ?
   Przeciez oni zyja obok was, z wami nawet do kosciola pewnie chodza .
   LAC i patrzec na podpuchniete oczy sqwieli

   Rating: +2 (from 2 votes)
 • NUŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA!!! PODAJ DALEJ:
  Na sali, przed rozpoczęciem obrad Komisji Zdrowia 11.07.2012, czas w prawym górnym roku ekranu 13:40:50 Padają słowa: (poseł przy stole głównym do przewodniczącego komisji Bolesława Piechy) – Z tym są jaja B.P.- Czemu z tym są jaja? – W internecie co się dzieje B.P. – Nie, TO SĄ IDIOCI po prostu, projekt tego nie dotyczy ustawy, żadnej poprawki takiej nie było. – Chcą po prostu lobbować swoje interesy przy okazji… B.P. – Nie, to jest ANARCHIZACJA. http://youtu.be/uAFmLIxulJM STOP GODZENIU W PRAWA CZŁOWIEKA I PACJENTA https://www.facebook.com/events/131841330287833/

  Rating: +5 (from 5 votes)
 • @Jarson, Pragnę wesprzeć Cię w projektowaniu ulotki, na tyle na ile mogę
  Na wstępie zaznaczę, że rozumiem motywy uczciwych osób, które odwiedzają blog Marka i bardzo je szanuję, dążenie do prawdy jest rzeczą, która powinna być wypisana w sumieniu / sercu / rozumie / kalendarzu etc. każdego człowieka z zaznaczonym priorytetem. Prawda jest obok wolności cholernie ważna w funkcjonowaniu jakichkolwiek relacji międzyludzkich i bez poszanowania dla prawdy żadna cywilizacja by nie przetrwała, o powstaniu nie wspominając.
  Mówi się, że jesteśmy świadkami upadku cywilizacyjnego i w dużym skrócie napiszę że jest to ściśle związane z upadkiem poszanowania tej nieszczęsnej prawdy.
  Otóż dzisiaj – czyli w naszych czasach, wśród ludzi – tutaj mam na myśli ogół społeczeństwa bez pewnych grup jak np: czytelnicy tego bloga i im podobnych, nikogo już prawda za bardzo nie przekonuje czyt. nie jest chodliwa. Może trochę to pogmatwałem, ale spieszę z wyjaśnieniami.
  Na pierwszym wykładzie z marketingu nauczyłem się, że rozróżniamy jego trzy fazy: (w USA)
  Pierwsza faza, w której w nowym USA był taki popyt na wszystko, że niezależnie co byś produkował, wszystko sprzedasz:)
  Potem mały kryzysik podaż przerosła popyt i wchodzimy w fazę drugą, w której trzeba było doszukiwać się potrzeb rynku i dopasować działalność do popytu.
  I ostatnia (obecna) faza w której tworzy się potrzebę, by ją za$pokoić.
  I tak (w bardzo dużym skrócie) wygląda upadek cywilizacji związany z porzuceniem prawdy, no bo przecież nie jest prawdą, że aby kobieta była szczęśliwą matką kochaną przez swoje pociechy, musi im kupować danio, ale niestety taki był podświadomy przekaz tej reklamy.
  Co gorsza, przekaz tego rodzaju działa bardzo skutecznie i oto nie sprzedaje się dzisiaj jakościowych produktów, tylko się sprzedaje, a co? a kogo to obchodzi, dział marketingu się tym zajmie. Sprzedaż jako taka opiera się w naszych czasach na sugestii i skojarzeniach, nie ma nic prostszego jak wmawiać komuś non stop, że jest gruby, by za chwilę sprzedać mu tabletki odchudzające, ale jest to PODŁE, a jeszcze gorsze, bardziej wyrafinowane k***o, to sprzedać komuś „zdrową” dietę, która oczywiście nie zadziała, wmówić, że słabo się przykładał, a na koniec wcisnąć tabletki odchudzające.
  Powyższy wywód (opisywany setki razy w necie) zamieściłem, by uzmysłowić Tobie Jarson istotę problemu, a problem w tym, że nikt dzisiaj nie kupi prawdy, (ponieważ pisałem ostatnio, że jesteśmy „marginesem”), to napiszę z pełną odpowiedzialnością: NIKT DZISIAJ NIE KUPUJE PRAWDY. Bardzo chciałbym aby ludzie z oburzeniem słuchali tego co chcemy im powiedzieć, aby wydrukowanie ulotki informacyjnej przyniosło pożądany rezultat, ale to nie zadziała (potrzebujemy silnego przekazu). Kiedyś był prosty chłop, który miał swój rozum, dzisiaj jest nowoczesny nietuzinkowy chłopina z cudzym rozumem, ten cudzy rozum mówi do niego językiem sugestii, w taki sposób, że ów chłopina będzie bronił tego „cudzego rozumu” myśląc, że to jego własny, bo przecież kto nie broni swoich własnych przekonań?
  Być może niektórym z czytelników, to co piszę wyda się niepotrzebne, bądź infantylne, podkreślam iż jest to próba spojrzenia na sprawę oczami Kowalskiego. Do takich osób ta ulotka miała by być adresowana.
  Zaznaczam też, że nie namawiam bynajmniej do propagowania nieprawdy, a jedynie do przedstawienia faktów w „poczytny” (dla przeciętnej osoby) sposób.
  Na razie czas na mnie bo rano do pracy, postaram się pomyśleć nad wartościową treścią (wartościową pod kątem przekazu reklamowego)
  Pozdrawiam wszystkich

  Rating: +6 (from 6 votes)
  • Nawet jezeli pewna grupa mialaby wykonac syzyfowa prace, ktora z poczatku nie bedzie przynosic efektow, to wcale nie jest powiedziane , ze posrod tych wszystkich zaprogramowanych umyslow, nie wybije sie pare, ktore beda w stanie cos istotnego tutaj wniesc. Chodzi mi o to, ze z posrod powiedzmy 90% nieswiadomych jest jakis procent tych, ktorzy sie przylacza i zaczna drazyc temat chociazby ze zlosci na to co sie dzisiaj dzieje. Taka osoba moze pociagnac za soba nastepna, ta nastepna kogos innego i jak napisalem, z jednego zrobi sie dziesieciu, z dziesiecu-stu,a ze stu-tysiace. Nie pamietam ktory polityk to powiedzial,ale pare lat temu, moze 2-3 padly z jego ust slowa, ze naszym swiatem rzadzi 2% populacji, tj. ok. 120 000 000 ludzi, nas jest 6 miliardow.
   Wierze w to i bede to podkreslal, ze dzisiejsze czasy, ten syf, ktory sie wlasnie dzieje, jest szansa zeby pociagnac ten lancuszek.

   Rating: +4 (from 4 votes)
 • @DRODZY PANOWIE – LEKCJA DLA WAS. czyli codzienna porcja psychologii ewolucyjnej :D
  Poniższy tekst pochodzi z serwisu ecoego.pl i umieszczam go drugi raz. Nie po to, żeby cokolwiek udowadniać, ale po to, żeby uświadomić buszujących tutaj świętoszków-ortodoksów. A wiem, że tacy czytają ten blog. Artykuł poniżej porusza nieco wyciszone sektory psychologii, tj behawioryzm i psychologię ewolucyjną.
  cytuję: “Dziesiątki tysięcy Polskich domów, skrywa tragedię i wielki osobisty dramat za falbankami truskawkowych firanek. Brak seksu w związku, to najczęstsza przyczyna rozwodów, rozpaczy i tragedii milionów ludzi w Polsce, którzy z różnych powodów, a przewaznie ekonomicznych, są zmuszeni być razem i cierpieć razem gdy nie są spełniane ich podstawowe potrzeby.
  Ale o co chodzi?
  Oto standardowy przypadek – mężczyzna ma duże potrzeby, chciałby kochać się ze swoją żoną codziennie, a żona po urodzeniu dziecka straciła kompletnie na to ochotę. Mąż cierpi bo nie ma zaspokojenia po całym dniu ciężkiej pracy dla rodziny, i nie rozumie tej zmiany, przed ślubem codziennie kilka razy, a po ślubie i dziecku w ogóle – żona cierpi ponieważ mąż przytłoczony cieżarem bezczynnie zalegającego nasienia albo wściekle milczy, albo się awanturuje kiedy ona nie może – ma odruch zwrotny na samą myśl o seksie. Fora internetowe pełne są porad typu “kup jej kwiaty i porozmawiaj”, “odciąż ją w pracy to wtedy gdy odpocznie, wróci jej ochota na kochanie się”, czy “kup jej nowy samochód, futro, pokaż tym że ją kochasz a wtedy na pewno Ci się odwdzięczy ognistym seksem”. Niestety, to nie działa. W tym artykule chciałbym wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, i jak uniknąć tego co statystycznie rzecz ujmując, prawie na pewno Cię spotka i zamieni nie tylko Twoje życie w piekło już tu, na ziemi.
  Chciałbym abyś na początek zrozumiał bardzo ważną sprawę, czyli jak działa biologiczne uwarunkowanie kobiety. Gdy się rodzimy, jesteśmy wyposażani przez naturę w bardzo silne instynkty, na przykład pożądanie seksualne. Gdy byłeś dzieckiem, nikt Ci nie mówił o co chodzi, Twoi zawstydzeni i zażenowani rodzice wciskali Ci bajki o bocianie, od czasu do czasu pomrukując coś o grzechu, wstydzie, upadku moralności, sodomie i gomorze. I mimo tego że nic o tym nie wiesz, gdy piękna, 16 letnia dziewczyna rozbierze się przy Tobie, jak mawia Peja, od razu wiesz co masz zrobić – i gdzie się skierować. Twoja szkolna koleżanka, którą w dzieciństwie namiętnie ciągałeś za warkocze, i podkradałeś jej kanapki z czasem wyrosła z rogowych okularów, aparatu na zęby, i z brzydkiego kaczątka wyrosła piękna łabędzica której obecność sprawia że czujesz się absolutnie wyjątkowo. Jej brzoskwiniowy zapach, gładka skóra, pełne wargi, kuszący chichot, głębia oczu… Wszystko Ci się w niej podoba, czujesz dreszcze w całym ciele, chcesz się popisywać i napinać mięśnie, a nade wszystko pragniesz jedności dusz której nie jesteś w stanie wyartykułować a która objawia się silną erekcją. To jest właśnie nasze uwarunkowanie – nikt Ci nie mówi a Ty wiesz, masz wiedzę z wewnątrz siebie, w genach. Młody ptak wyskakuje z gniazda chociaż nigdy nie fruwał, i gdy spada na dół, piszcząc ze strachu rozpościera skrzydełka i leci. Instynkt, uwarunkowanie, natura. Nie rodzimy się wcale wolni, a jesteśmy pchani w jednym, ściśle okreslonym kierunku. Podoba Ci się kobieta, czemu? skąd się w Tobie wzięły te uczucia, pragnienia, żądze? nie wiesz tego, one po prostu w Tobie są. Możesz to tłumaczyć ideami, teoriami, religiami, i tak ludzie robią, co nie zmienia zasadniczego faktu, że są to wszystko jedynie hipotezy, i nic więcej.
  Zadanie numer jeden…
  Zadaniem numer jeden natury jest przetrwanie ludzkości, jej rozwój. Im więcej ludzi i większy rozwój technologiczny, tym większa szansa przetrwania kataklizmów i chorób. Dlatego też kobieta została tak uwarunkowana, aby jej celem życia było urodzenie i wychowanie dziecka. Z tego względu wyposażyła organizm kobiety w specjalne hormony (między innymi oksytocyna) których działanie polega na odczuwaniu bardzo silnej więzi z dzieckiem. Dlatego też kobiety łzawią i piszczą z tęsknoty gdy widzą dziecko – uruchamia się układ wydzielania dokrewnego, oksytocyna szumi w żyłach, a kobieta czuje wielką potrzebę przytulania i karmienia piersią dziecka. Czemu kobieta płacze i szaleje widząc dziecko? czy to ona o tym decyduje? nie, to jej uwarunkowanie. Identycznie jest u nas, mężczyzn, jednak my spełniamy inne funkcje. Gdy widzisz piękną, zgrabną kobietę, dostajesz erekcji. Masz na to jakiś wpływ? nie, to natura za Ciebie zadecydowała. Jesteśmy tak samo uwarunkowani jak Panie, dlatego też wyśmiewanie się z kobiecych instynktów, jest tak naprawdę wyśmiewaniem się z samego siebie. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, niektórzy dodają że prosto do piekła.
  Nigdy nie byłem dobry z matematyki, pała na pale, z innych przedmiotów też nie byłem orłem, ba! trzeba wiele optymizmu żeby nazwać mnie chociażby gołębiem. Ale to równanie jest niezwykle proste. My mężczyźni potrzebujemy kobiety, a kobieta potrzebuje dziecka. Inaczej – facet czuje silną potrzebę kobiety, przytulania, seksu, rozmowy… to pragnienie jest naturalne, prawda? jasne że tak. Kobieta natomiast czuje nawet nie takie samo, a znaczne większe pragnienie posiadania dziecka. Czy jesteś winny że czujesz chęć na kobietę? nie, tak zostałeś uwarunkowany. To nasza męska rola, pożądać kobiety, przemożna potrzeba – bez kobiety może i jest spokojnie, ale da się wyczuć jakiś brak w naszej męskiej duszy (i bolesne uciskanie tu i ówdzie). Fajnie jest mieć dziewczynę z fajnymi cyckami i tyłkiem, pogadać sobie leżąc w łóżeczku, poprzytulać się, to oczywista oczywistość, niemniej chciałbym byś dokładnie zrozumiał że Twoja potrzeba to nie Twoja zasługa czy wina, dostałeś to rodząc się, a nikt Cię nie pytał o Twoje zdanie. Dostałeś zdaniem jednych prezent, zdaniem innych przekleństwo męskiego rodu a Ty zmienisz zdanie na ten temat jeszcze niejeden raz. Mężczyzna pragnie dziecka, ale na innych zasadach. Kobieta go pragnie bo jest to częścią jej biologii, a mężczyzna pragnie przedłużyć ród, zostawić coś po sobie, ale mimo wszystko to kobieta jest bliżej dziecka bo nosi je w swoim brzuszku, pod serduszkiem. Reasumując kobieta pragnąc dziecka bardziej się kieruje biologią, a mężczyzna potrzebami społecznymi, chociaż te proporcje często ulegają znaczącym wahaniom.
  Żeby ludzkość nie tylko trwała, ale i się rozwijała, natura wyposazyła ludzi w mechanizmy które zapewniają ciągłość ludzkości. Oto te “prezenty”: Mężczyzna dostał penis by zasiewać kiedy i gdzie się da, a kobieta pochwę by przyjąć w siebie nasienie. Ludzie są różni, są tępaki, średniaki i ludzie inteligentni. Największą szansę na przeżycie mają ludzie silni i inteligentni, tak też kobieta na widok bandziora czy pakera czuje że miękną jej kolana. Czy to ona jest winna? nie. Tak samo jak kobiecie zbiera się na płacz gdy widzi niemowlę, jak w Tobie wzbiera pożądania gdy widzisz śliczną dziewczynę, tak w kobiecie rozgrywa się partia hormonalnego pokera gdy widzi silnego mężczyznę. Mężczyzna silny obiecuje swoją męskością i siłą dobre geny, a te spore szanse na to że dziecko kobiety ma większą szansę nie tylko na przeżycie, ale i na szczęście. Wyobraź sobie że nosisz pod sercem dziecko, malutką, bezbronną istotę. Czy nie chcesz dla niej jak najlepiej? jeśli chcesz, musisz wyposażyć je najlepiej jak się da, w zdolności, talenty, odpowiedni, atrakcyjny wygląd – i to gwarantuje silny, inteligentny i bogaty samiec.
  Natura żeby to wszystko się nie rozwaliło, sprytnie sprawiła że kobieta kusi mężczyznę seksem. Seks to zachęta do spłodzenia dziecka, wabik. Ale to nie wszystko – kobieta mając dziecko które przyszło już na świat, musi zapewnić mu pożywienie, mieszkanie i rozwój żeby weszło w świat z możliwie największymi szansami na przeżycie i sukces. Stąd też wzięła się idea małżeństwa którego trwałość miała być strzeżona przysięgą przed Bogiem, a sama przysięga miała sprawiać żeby tatuś nie uciekł do młodszej i atrakcyjniejszej samicy, gdy jego małżonka po porodzie jest obolała i pomarszczona, i z czasem się zestarzeje i straci atrakcyjność. I tu dochodzimy do celu naszej literackiej wędrówki po meandrach kobiecej duszy.
  Poczucie bezpieczeństwa…
  Ludzie już dawno zaobserwowali bardzo ciekawe zjawisko, że w czasie powstania czy wojny, ludzie kopulują ze sobą znacznie częściej niż w czasie pokoju. Oficjalna teoria mówi że natura w ten sposób chce zniwelować straty siły żywej powstałe w czasie wojny, i jest to oczywiście prawdą, niemniej jest w tym twierdzeniu jeszcze inna nauka. Jaka? dopóki kobieta czuje niepokój, ma ochotę na seks który ma przekonać samca do pewnych zobowiązań względem niej. Gdy przestanie czuć niepokój oznacza to że zdobyła poczucie bezpieczeństwa, czyli ślub i zabezpieczenie finansowe, i wtedy potrzeba seksu zanika. Koniec. Na początku jeszcze się zmusza, idzie to wszystko siłą rozpędu, ale z czasem już jej się nie chce, i facet zostaje bez sexu. Podsumujmy – kobieta pragnie poczucia bezpieczeństwa, które da jej możliwość wychowania potomstwa. Daje więc mężczyźnie cudowny seks, i namawia na ślub. Mężczyzna się godzi pod wpływem zakochania i cudownego sexu myśląc że gdy się ożeni, będzie miał co noc takie wspaniałe emocje i przeżycia, co obiecuje mu kobieta. Gdy pod wpływem seksu i zakochania samiec nie stracił jeszcze do końca głowy, i nie chce się zgodzić, kobieta daje mu szlaban na seks z tej rozpaczy “nie chcesz mi się oświadczyć bo mnie nie kochasz”. Z czasem samiec “pęka” i ulega rozradowanej kobiecie oświadczając się jej, a za to ona obficie nagradza go seksem, zupełnie tak samo jak trener nagradza herbatnikami psa, za dobrze wykonane zadanie. Po ślubie i urodzeniu dziecka kobieta ma poczucie bezpieczeństwa, w razie rozwodu dostaje majątek faceta, więc ten nie odejdzie, a gdy jednak ominie wszystkie “pułapki” i odejdzie, to zostawi środki na życie w postaci majątku czy alimentów.
  Niechybnie więc z czasem pojawia się nuda wynikająca z braku wyzwań i celów, oraz brak chęci na seks. I teraz zaczynają się dopiero uruchamiać ciekawe mechanizmy – kobieta nie czuje pożądania do swojego męża, ponieważ wie że ten ją tak czy siak będzie utrzymywał w małżeństwie, a gdy te się zerwie, z alimentów. Stosunek seksualny wtedy jest dla niej nudny, wstrętny, obrzydliwy, natura uznała już że nie ma sensu inwestować w seks energii, ponieważ nastąpiła stabilizacja. Natura naturą, ale jej umysł i wyobraźnia widząc obcego faceta działa, i wtedy czuje podniecenie. Męża którego kocha odpycha w łóżku, obcego męża innej kobiety pożąda. Czemu? seks jest wabikiem by zainteresować sobą mężczyznę, zajść w ciążę i ułożyć sobie z nim życie. Seks powstaje jako reakcja odruchowa na poczucie zagrożenia, dlatego też jeśli nie ożeniłeś się ze swoją dziewczyną, kochacie się codziennie, jest bardzo namiętna i kochana ponieważ czuje się niepewnie, marzy o stabilizacji i ślubie. Używając terminologii wędkarskiej, właśnie jesteś łapany na robaka. Widzisz robaka, masz na niego ochotę, podpływasz… to jest właśnie chodzenie ze sobą. Ślub to zjedzenie robaka, i nagle czujesz że hak wbił się w Twoje usta i zostajesz wyciągnięty do wrogiego Ci środowiska, dusisz się, skaczesz… ale w końcu jest po Tobie, to tylko kwestia czasu gdy lądujesz na patelni. Nowa sytuacja niesie w sobie wiele niewiadomych, wyzwania, zagrożenia a także nagrody. To wszystko sprawia że natura uruchamia procedurę seksu, i kobieta szaleje – w łóżku kolegi z pracy, gdyż niepewność uruchamia w niej seks.
  Wczuj się w swoją dziewczynę. Marzy o ślubie, dzieciach, i poczuciu bezpieczeństwa które daje ślub, czuje w środku wielką potrzebę, płacze na komediach romantycznych gdy widzi siwych jak gołąbki staruszków trzymajacych się za dłonie, widzi wtedy spełnienie swojego biologicznego celu. Pragnie tego stanu bezpieczeństwa, więc natura budzi w niej seks który jest monetą używaną w rozliczeniach z mężczyzną. Ona Ci daje seks, a Ty jej ślub i pewność że jest zabezpieczona gdy będzie mieć dzieci. Gdy zaspokoi to pragnienie, seks który jest wabikiem przeważnie zanika. Skoro jest bezpiecznie, to po co się starać i wydatkować niepotrzebnie energię? pamiętaj że dla natury liczy się przetrwanie ludzkości, a nie Twoje szczęście czy przyjemność. Dni płodne to dni kiedy kobieta ma największą szansę na zajście w ciążę, i wtedy właśnie ma największą ochotę na seks, jak więc widzisz wszystko ma swój cel w organiźmie. Biologicznym sensem życia kobiety jest zdobyć możliwie najlepsze geny, a swój cel osiąga swoją seksualnością. Ty dajesz swoje nasienie, a ona Ci daje rozkosz. Ludzie jednak oszukali naturę, i wymyślili prezerwatywy. Cały system sprawnie działa, ale jednak nie dochodzi do zapłodnienia. Ludzie wychodzą powoli poza swoją biologię, nadal ona nimi kieruje, ale uczymy się wykorzystywać jej siłę ku naszej korzyści. I to jest dobre dla mężczyzn, a niekoniecznie dla Pań, gdyż wiadomo że dla większości kobiet, to zamożny mężczyzna i dziecko z nim jest przepustką do lepszego życia.
  Zwróć uwagę jak kobiety mówią o byciu razem na wieczność, “już zawsze razem” o nigdy nie mającym nastąpić rozstaniu, czy wspólnym życiu i śmierci. Być może uznałeś to za romantyczne bajdurzenie, jednak jest w tym zawarta dla Ciebie istotna informacja. Co oznacza to wiecznie razem? Kobieta dąży do związku, w którym do końca życia będzie razem z kochającym mężczyzną – czyli będzie miała opiekę nad dzieckiem, ochronę, wsparcie. Cały romantyzm to wielka, biologiczna potrzeba poczucia bezpieczeństwa, i żeby je zdobyć i umożliwić powstanie nowego życia, natura sprawia że kobieta staje się seksualna. Gdy zdobędzie pewność, seks zaniknie. Pojawi się rozdrażnienie, lęki, agresja, poczucie braku sensu w życiu. To jest ta słynna piramida potrzeb Masłowa – najpierw kobieta pragnie stabilizacji która jest podstawową potrzebą, a gdy ją osiągnie pragnie czegoś więcej. Nigdy, przenigdy nie wierz kobiecie która mówi że jej jedynym celem jest miłość, kochanie, rodzina. Ona sama tego nie wie czym to wszystko się kończy – ale teraz Ty już wiesz. Nie pozwól by niewiedza zabrała Ci najlepsze lata życia na rozpacz i pijaństwo, bo kobieta odeszła. Kobieta która nie osiągnęła stabilizacji życiowej, gdy mówi Ci że po ślubie nic się nie zmieni, niekoniecznie kłamie. Ona myśli że będzie tak fajnie nadal, ale nie będzie bo jej zachowaniami steruje biologiczny komputer. Zabierze jej odpowiednie hormony, i z seksu nici. Ale skąd ona ma o tym wiedzieć, skoro wiedzę czerpie z filmów i romansów, gdzie realne mechanizmy nie występują? w życiu realnym tak musi się stać, i same kobiety są często tym zaskoczone. Próbują terapii, obwiniają siebie, partnera że stał się nieatrakcyjny… to wszystko nie ma sensu, winna temu wszystkiemu jest nasza biologia, nad którą nie mamy kontroli. Wiele kobiet naprawdę ma dobrą wolę, ale ulegają swojej biologii, podobnie jak i my, mężczyźni.
  “Miś, byłeś za dobry”
  Używając logiki, zastanawiasz się jak to jest możliwe? byłeś dobry, kochany, troskliwy, kupowałeś kwiatki, prezenty, pamiętałeś o rocznicach, zawsze wspierałeś swoją kobietę, byłeś grzeczny dla teściowej, płakałeś razem z nią, i śmiałeś się razem z nią… i nagle rozstanie, zdrada. Pytasz, czemu? i słyszysz że byłeś za dobry – musisz to sobie przetłumaczyć na “miałam stabilizację, straciłam pociąg sekualny, chęć do życia, emocje” krótko mówiąc nie byłeś za dobry, a byłeś nudny. Bycie ideałem dla kobiety sprawia że traci ona motywację do życia, nie musi Cię zmieniać bo jesteś taki jaki ona chce żebyś był… a kobiety lubią zmieniać mężczyznę. I to jest odpowiedź na pytanie, czemu wybrała łachudrę na swojego faceta, a zostawiła Ciebie – łachudrę można próbować zmienić, można walczyć, i przede wszystkim kobieta wtedy czuje ryzyko, brak jej stabilizacji więc w odpowiedzi na ten niepokój, jej organizm dodatkowo ją pobudza seksualnie. Gdy była z Tobą, nie miała tego pobudzenia ponieważ nie musiała o nic walczyć i się starać, gdyż Ty zaspokajałeś jej wszystkie potrzeby. Nigdy nie obwiniaj kobiety która Ci mówi że byłeś za dobry. Obwiniaj biologię, genetykę, to są siły które zabrały Twojej żonie emocje i przyjemne pobudzenie. Możesz też obwiniać swoją nieznajomość praw psychologii, ale od teraz już wiesz o co chodzi, a jeśli nie wiesz, za chwilkę dokładnie przeczytasz “z czym to się je”.
  Czytaj… i ucz się.
  Z tego wszystkiego powinieneś wyciągnąć wnioski, i bardzo bym chciał byś zrozumiał kobietę. Tak samo jak one jesteśmy poddani biologicznym uwarunkowaniom – to nie nasza wina, i nigdy nie potępiaj za to kobiety. Naucz się jej, i wykorzystaj ku obopólnej przyjemności – seks jest wtedy gdy jest niepewność, to reakcja organizmu kobiety a nie wynik jej woli. Jeśli w Twoim małżenstwie brak seksu, a kochasz swoją kobietę i nie chcesz się z nią rozwodzić, masz w sumie tylko trzy wyjścia – ratować się poprzez rozwód i nowy związek, ale tu będzie znowu tak samo po jakimś czasie, znaleźć kochankę i żyć w kłamstwie, niszcząc jej małżeństwo i rujnując być może fajnego faceta, albo sprawić że Twoja kobieta utraci pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wtedy też pojawi się chęć na seks jako instynktowna reakcja organizmu który dąży do stanu równowagi. Żeby tego dokonać, musisz trochę wstrząsnąć nudną rzeczywistością kobiety, zachwiać jej poczuciem stabilizacji. Związki z niegrzecznymi chłopcami, i trwanie przy tych dewiantach to nie ich urok, a niepewność która mocno pobudza kobietę. Owszem, kobieta ma podłe życie z maniakiem który zdradza i pije, a czasem bije, ale za to jaki mają seks… organizm reaguje kompulsywnie, i daje cudowne orgazmy kobiecie by ta uzyskała stabilizację. Ale ponieważ facet jest niegrzeczny, i puszcza się… pobudzenie kobiety może trwać latami.
  Ty ją przekonujesz żeby uciekała od psychopaty, a ona nie chce i daje Ci setki powodów dla których tego nie robi. Wszystkie są nieprawdziwe, a tych realnych nigdy Ci nie zdradzi. Są to – chęć zmiany faceta “na lepsze” czyli kwestie ambicjonalne, pobudzenie seksualne organizmu… Wrażliwemu emocjonalnie Ryśkowi z Klanu Grażynka na pewno nie da od tyłu. Po co? Rysiek zawsze będzie tyrał jak wół na rodzinę, nie postawi się i grzecznie siedzi pod pantoflem. Ani nie pójdzie na wódkę i dziewczynki, ani nie zrobi awantury, nie przyleje żonce… to po co natura ma pobudzać seksualnie organizm Grażynki? jedyną radością w życiu Grażynki jest więc wypłata i podjadanie, więc w krótkim czasie roztyła się jak świnia narzekając że to wina genów, a nie olbrzymich ilości jedzenia. I tak wygląda większość rodzin. Ale wróćmy do tematu – Jak tego dokonać? musisz sam kombinować, ale najlepiej działa strach, czyli kolejka w parku rozrywki, silne emocje, spacer w nocy po nieciekawej okolicy, kobieta od razu się do Ciebie przytula, chociaż może się to dla was źle skończyć… zniknij na całą noc, schlaj się z kolegami, idź samemu na dyskotekę. Będziesz miał awanturę, ciche dni, ale nie daj się oszukać – organizm czuje załamanie sytuacji, pojawi się więc pożądanie. Ja oczywiście mam swoje pomysły, ale z wiadomych względów nie mogę ich opisać. Bogatszy jednak w wiedzę którą Ci podałem, wymyśl sam co możesz zrobić, by pobudzic organizm swojej kobiety tak, by ten w samoobronie zaczął wzbudzać chęć na seks. Możesz też zażartować że wziąłeś wielki kredyt na jej nazwisko i zbankrutowałeś… wygrasz seks, a wybite oko dostaniesz w promocji.” koniec cytatu. źródło: ecoego.pl

  Rating: +2 (from 6 votes)
 • Przy okazji dzisiejszej, bezsennej, i depresyjnej nocy, pomimo zażycia pochodnych metyloksantyn – zastanawia mnie jedno. Otóż kobiety powszechną pogardą darzą wrażliwców, nerdów, prawiczków, gołodupców i inne tego typu przychlasty / ofiary losu. A kochają i przeżywają niesamowite orgazmy z łajdakami, co piją, biją i chodzą na dziwki. Zastanawiam się, jak ten fakt powinny wytłumaczyć behawioryzm i psychologia ewolucyjna, czyli moje ulubione nurty badawcze w psychologii.
  Na myśl przychodzi mi pewna koncepcja. Otóż zobaczcie na pokolenie z 1920 roku a pokolenie dzisiejsze. W 1920 roku, podczas wojny Polsko bolszewickiej, w legionach Piłsudskiego służyły nawet kobiety! To byli prawdziwi spartanie. A dziś? Dziś np w każdej klasie podstawówki / gimnazjum jest tzw „klasowy głupek” którego tłuczą inne bachory. A czasem nawet dwóch. Dzieje się tak dlatego, że mamy coraz więcej szkodliwych szczepionek, szkodliwą żywność GMO, skażenie środowiska, Czarnobyl itp.
  I teraz: tych zimnych drani, władczych mrocznych rycerzy, na widok których kobiety mdleją i mają mokro w majtkach, jest coraz mniej i mniej, z każdym pokoleniem. Kobiety muszą więc rywalizować i odcedzać ziarno od plew. Są więc podświadomie wściekłe np na gołodupców czy facetów co nigdy porządnego bicepsu nie widzieli. Wściekłe o to, że przez nich jest tak mało tych zimnych drani, władczych bydlaków. I dlatego nienawidzą wymoczków, hehe.
  Inna sprawa to coś, co ja nazywam „dywersyfikacją źródeł” bądź „teorią dywersyfikacji źródeł” (c) by Jarek Kefir. Otóż w Polsce – wiadomo, 75% mężczyzn nie ma żadnych szans na założenie rodziny, na kupno mieszkania czy choćby dobrego moto. SĄ GOŁODUPCAMI. Gdyż politycy i NBP sztucznie utrzymują status quo, czyli głodowe pensje. Na wschodzie i w mniejszych miejscowościach ludzie zapierdalają na czarno za 3 zeta za godzinę, bo innej roboty nie ma. I jeszcze się cieszą, że mają pracę.
  I teraz: zauważyliście, że to właśnie w krajach gdzie pensje są bardzo niskie, kobiety mają bardzo wyśrubowane, aż do przesady, wymagania, jeśli chodzi o zasobność portfela partnera? Bardziej, niż w krajach cywilizowanych, gdzie ludzie żyją godnie. Tu też wkracza do głosu psychologia ewolucyjna. Wiadomo – kobiety muszą oddzielić ziarno od plew.
  Dobra, koniec gadki ;)

  Rating: +9 (from 11 votes)
  • Kefir, czyli ta bezsenna nocka nie była bezproduktywna! Coś w tym jest.
   Z tym że za obecne zjawiska nie można winić tylko „szkodliwych szczepionek, szkodliwej żywności GMO, skażenia środowiska, Czarnobyla itp”. Bo tym najważniejszym „itp” są zabiegi kontroli umysłów stosowane powszechnie. Czyli softłer.
   Polecam hasło „Edward Bernays”, pogoogluj a docenisz ten czynnik.
   A na następną bezsenną noc podrzucam Ci wątek „kosmetologiczny”
   – zastanów się proszę, bo masz łeb, te zainteresowania i pewną wiedzę, jaki wpływ na psychikę kobiety ma ciągła konieczność kreowania swego fałszywego wizerunku poprzez stosowanie makijażu
   ? Ja też lubię miłe buzie, zgrabne sylwetki itd. Kto nie lubi ?
   Ale czy słonej ceny za ten komfort i codzienny „rytuał fałszerski” nie płacimy wszyscy – a chyba najbardziej kobiety – uzależnione od wizerunku, który nie jest ich ?
   Pomyśl…
   Bez emocji, bo one przysłaniają.

   Rating: -1 (from 3 votes)
 • @Peryskop
  Ludzie wchodzę i czytam tego bloga od kilku ładnych lat i z dniem dzisiejszym przestaję!
  Nie wiem po ile Wy macie lat, widziałem zdjęcie Marka na necie (jeżeli to on, nie wiem bo szukałem z ciekawości via google), ale wygląda mi na dorosłego faceta i nie wiem w jakim Ty człowieku pod nickiem ” Peryskop” jesteś wieku, ale coś tu nie gra piszecie wydawać by się mogło ładnie, poprawnie gramatycznie a tu nagle takie coś: ” Wręcz rozpaczliwym ruchem było rzucenie na gorący front własnej córki Myszlonc że podmiana IP-a was uchroni. ” Co to ma znaczyć? Myszlonc? Ile Ty człowieku masz lat? Ty umiesz w ogóle po polsku pisać? WTF? Ja stąd się zawijam, bo mi to wszystko na tym blogu śmierdzi. Nara!

  Rating: +10 (from 14 votes)
  • spokojnie, jest tu wrzucana masa sensownego materiału..
   A ja pisze bez polskich znaków wiec muszę potem poprawiać a jak się zagapię to
   – //wyjdzie mi zamiast muszę powiedzmy muśże :)
   – – –
   Oczywiście te walki i wyzwiska kilku samców które i tak pomijam..

   Rating: +5 (from 5 votes)
   • @”Ja stąd się zawijam, bo mi to wszystko na tym blogu śmierdzi. Nara!”
    No to chłopie ci się udało na odchodnym ;-)
    dzięki za dzienną dawkę smiechu :-) :-)

    Rating: +1 (from 5 votes)
  • Marcin25 może i dobrze że spadasz !
   Jeśli jeszcze nie zrozumiałeś o co biega w tej szamotaninie prowokowanej przez Zenującego i córkę Myślącą, której fałszywa erudycja podsunęła mi pomysł na myszlonca.
   Przecież to jest neologizm na zasadzie Bul, Chrabia, Prezydęt czy Szont, na których nieznajomości Myśląca się potknęła na powitanie.
   Więc czy nie jest Mysz@lonca ?
   A Ty jesteś myślący, czy … ?
   Nie ustawaj w poszukiwaniach :-D

   Rating: -1 (from 5 votes)
 • Wlk Brytania – jak usmiercaja pacjentow
  http://www.bibula.com/?p=58683

  Rating: +3 (from 3 votes)
 • Przymusowe szczepienia, Sanepid jak ABW – by żyło się lepiej

  Rating: +4 (from 4 votes)
  • I po co straszysz,czy nie lepiej odrazu dac w pysk ?
   Cholera znalazl sie bokser za monitora .

   Rating: 0 (from 0 votes)
 • Witam
  Czytam, czytam i dochodze do wniosku, że ciągle zastraszacie lud.
  Również nie podoba mi się ta ustawa, że każdy będzie musiał się obowiązkowo poddać szczepieniu. Ale jak sobie wyobrażacie, że będą chodzić po domach ze szczepionką i z policją i na siłę szczepić ? Przecież to niemożliwe żeby do każdego domu zapukali i takie szczepienie wykonali, czasowo jest to nie do wykonania, zeszłoby z tym szczepieniem z pół roku. Wiadomo nadgorliwcy sami by się zgłosili do punktu szczepień, ale pozostałą część ludzi trzeba by było odwiedzać osobiście. ha ha , dobre.
  Ale przypatrzcie się temu, że tą ustawę poparły wszystkie kluby parlamentarne. Przecież każdy poseł jest człowiekiem w miare myślącym , ma rodzinę , dzieci. Myślicie, że jemu nie zależy na życiu swoim i innych ?? Przecież jego te szczepienia również będą dotyczyć. Powinnien również się sprzeciwić jeśli to coś złego.
  Poza tym ile jest innych zasad, które powinno się obowiązkowo stosować, a i tak ludzie nie stosują, tylko omijają przepisy, itp. I z tym szczepieniem będzie podobnie.
  Ciekawi mnie kto będzie płacił za te szczepionki, każdy obywatel? A jak go nie stać to rząd za niego zapłaci? W jaki sposób będą weryfikować czy kogoś stać na szczepionkę czy nie ? Będzie zgłaszał się do Sanepidu, wypełniał tysiące dokumentów, dostarczał zaświadczenień i i tworzyć sie będzie nowa biurokracja.
  Moim zdaniem to ” nie taki diabeł straszny jak go malują”. Co innego Acta które ograniczały wolność osobistą i ludzię postawili się i przeciwstawili się temu. Ale dziwna sprawa, że był to dla nich wyższy priorytet niż swoje zdrowie, jak jest w przypadku ustawy o obowiązkowym szczepieniu.

  Rating: -7 (from 9 votes)
  • Czy zdajesz sobie sprawe co to jest POZORACJA ?
   Wyobrazasz sobie jak dzisiaj gojow sie robi w to co byk pod brzuchem nosi ???
   Wreszcie KTO POLSKA RZADZI ????????????????

   Rating: 0 (from 2 votes)
  • -Witam
   Witam
   -Czytam, czytam i dochodzę do wniosku, że ciągle zastraszacie lud.
   Nie straszymy tylko uświadamiamy. Człowiek wiedzący przestaje się bać albo zachowuje przynajmniej zdolność podejmowania działań nie będąc sparaliżowanym przez zaskakującą sytuację.
   -Również nie podoba mi się ta ustawa, że każdy będzie musiał się obowiązkowo poddać szczepieniu. Ale jak sobie wyobrażacie, że będą chodzić po domach ze szczepionką i z policją i na siłę szczepić ? Przecież to niemożliwe żeby do każdego domu zapukali i takie szczepienie wykonali, czasowo jest to nie do wykonania, zeszłoby z tym szczepieniem z pół roku. Wiadomo nadgorliwcy sami by się zgłosili do punktu szczepień, ale pozostałą część ludzi trzeba by było odwiedzać osobiście. ha ha , dobre.
   Ano, dobre.
   Myślę jednak że w naszych realiach wystarczy wizyta dzielnicowego i większość opornych potupta.
   Policyjne grupy interwencyjne wpadną do najbardziej opornych.
   -Ale przypatrzcie się temu, że tą ustawę poparły wszystkie kluby parlamentarne. Przecież każdy poseł jest człowiekiem w miarę myślącym , ma rodzinę , dzieci. Myślicie, że jemu nie zależy na życiu swoim i innych ?? Przecież jego te szczepienia również będą dotyczyć. Powinien również się sprzeciwić jeśli to coś złego.
   Ze źródeł poselskich w sejmie i europarlamencie wiemy (było już tu podawane) że większość posłów, senatorów nie czyta treści podsuwanych im dokumentów.
   Owszem ci ludzie myślą.
   Są najsprytniejszymi łazikami w kraju bo na tyle otumanili ludzi że wybrano ich na intratne stanowiska państwowe ale wiara w to że są oni tam „pro publico bono” a nie dla własnej korzyści jest naiwna i nie przystaje do rzeczywistości jaką znamy.
   To typ ludzi, nie wszyscy ale większość, o osobowościach narcystycznych.
   Dla bycia w świecie polityki zatwierdzą nawet pakt z diabłem. Nie z wyrachowania. Ze strachu przed utratą łaski. Ci którzy się zbuntowali i nie należą do masonerii jak np. Palikmiot, są już w większości po za sejmem.
   Może jest to obraz zbyt uproszczony ale ogólnie prawdziwy.
   -Poza tym ile jest innych zasad, które powinno się obowiązkowo stosować, a i tak ludzie nie stosują, tylko omijają przepisy, itp. I z tym szczepieniem będzie podobnie.
   Gdyby miało być tak jak do tej pory to nie wprowadzano by tej nowelizacji.
   Oczywiście że mogą to być obostrzenia „potencjalne” ale nie chcę mieć nad sobą potencjalnej gilotyny.
   Tak jak nie chcę płacić niesprawiedliwego podatku katastralnego tylko za to że żyję a ktoś chce bezczelnie mnie okradać w klasycznym pasożytniczym stylu!.
   -Ciekawi mnie kto będzie płacił za te szczepionki, każdy obywatel? A jak go nie stać to rząd za niego zapłaci?
   W jaki sposób będą weryfikować czy kogoś stać na szczepionkę czy nie ? Będzie zgłaszał się do Sanepidu, wypełniał tysiące dokumentów, dostarczał zaświadczeń i tworzyć się będzie nowa biurokracja.
   Możliwe że będą to zaszczepionki „darmowe” czyli z kasy państwa a może z częściową odpłatnością.
   Masa dokumentów … absurdów administracyjnych u nas nie brak.
   To jest ustawa pod lobbing masonów w których rękach są min. koncerny farmaceutyczne.
   Nie dość że chcą zdegenerować nas i nasze potomstwo, wytruć je i nas to jeszcze chcą na tym zarobić krocie!.
   „Hollender” … jak bym Talmud cytował!.
   Moim zdaniem to ”nie taki diabeł straszny jak go malują”. Co innego Acta które ograniczały wolność osobistą i ludzie postawili się i przeciwstawili się temu. Ale dziwna sprawa, że był to dla nich wyższy priorytet niż swoje zdrowie, jak jest w przypadku ustawy o obowiązkowym szczepieniu.
   To będzie jeszcze gorsze ubezwłasnowolnienie niż to wynikające z litery „Acta”. Jeśli wredny kierownik sanepidu uzna że chce cię zaszczepić będziesz mógł jedynie wybrać w który pośladek ci to wstrzykną.
   To ma być wolność?!.
   Priorytet i szybkość wprowadzania są większe bo ustawa musi wejść w życie przed ogłoszeniem nowej „pandemii”.
   Tak jak ustawy o stanie wojennym i zgromadzeniach weszły szybciutko przed Euro.
   Nie wszyscy w sejmie są masonami ale chyba wszyscy na najwyższych stanowiskach kierowniczych w rządzie i w kontrolowanej opozycji (prawdopodobnie bo nie wiem o wszystkich ale o paru wiem).
   Zrozum … to wszystko to nie jest przypadek!.
   Sprawy dzieją się według nie znanego nam w szczegółach planu.
   Z grubsza jest przedstawiony w Protokołach Mędrców Syjonu i na kartach iluminatów.

   Rating: +5 (from 5 votes)
   • Nie straszymy tylko uświadamiamy. Człowiek wiedzący przestaje się bać albo zachowuje przynajmniej zdolność podejmowania działań nie będąc sparaliżowanym przez zaskakującą sytuację.
    Słuchaj, straszycie, straszyliście z Euro, że będą zamachy, zamieszki itp, a tymczasem okres Euro był najprzyjemniejszym okresem w Polsce od dłuższego czasu. Nawet te drobne incydenty z pseudokibicami nie pozwoliły popsuć atmosfery Euro.
    Ano, dobre.
    Myślę jednak że w naszych realiach wystarczy wizyta dzielnicowego i większość opornych potupta.
    Policyjne grupy interwencyjne wpadną do najbardziej opornych.
    Myślisz, że wszystkich odwiedzi dzielnicowy? A ci którzy są w podróży po Polsce lub za granicą też będą ściagać , he he
    Ze źródeł poselskich w sejmie i europarlamencie wiemy (było już tu podawane) że większość posłów, senatorów nie czyta treści podsuwanych im dokumentów.
    Owszem ci ludzie myślą.
    Są najsprytniejszymi łazikami w kraju bo na tyle otumanili ludzi że wybrano ich na intratne stanowiska państwowe ale wiara w to że są oni tam „pro publico bono” a nie dla własnej korzyści jest naiwna i nie przystaje do rzeczywistości jaką znamy.
    To typ ludzi, nie wszyscy ale większość, o osobowościach narcystycznych.
    Dla bycia w świecie polityki zatwierdzą nawet pakt z diabłem. Nie z wyrachowania. Ze strachu przed utratą łaski. Ci którzy się zbuntowali i nie należą do masonerii jak np. Palikmiot, są już w większości po za sejmem.
    Może jest to obraz zbyt uproszczony ale ogólnie prawdziwy.
    To prawda, że nie czytają ustaw dokładnie, myślę że powinni mieć w sejmie takiego reportera, który analizowałby wszystkie ustawy i informował im w kilku zdaniach co podpisują :)
    Tu mogę się z Tobą zgodzić, że za garść srebrników podpiszą wszystko…
    Gdyby miało być tak jak do tej pory to nie wprowadzano by tej nowelizacji.
    Oczywiście że mogą to być obostrzenia „potencjalne” ale nie chcę mieć nad sobą potencjalnej gilotyny.
    Tak jak nie chcę płacić niesprawiedliwego podatku katastralnego tylko za to że żyję a ktoś chce bezczelnie mnie okradać w klasycznym pasożytniczym stylu!.
    Oczywiście, że każdy chciałby czuć się wolny i decydować o sobie i też jestem za tym, również nie podoba mi się ten zapis o obowiązku szczepień. W szpitalu lekarze muszą dostać zgodę od pacjenta na wykonanie niektórych zabiegów.
    Już nie wspomnę o podatku katastralnym, to zwyczajne złodziejstwo
    Moim zdaniem to ”nie taki diabeł straszny jak go malują”. Co innego Acta które ograniczały wolność osobistą i ludzie postawili się i przeciwstawili się temu. Ale dziwna sprawa, że był to dla nich wyższy priorytet niż swoje zdrowie, jak jest w przypadku ustawy o obowiązkowym szczepieniu.
    To będzie jeszcze gorsze ubezwłasnowolnienie niż to wynikające z litery „Acta”. Jeśli wredny kierownik sanepidu uzna że chce cię zaszczepić będziesz mógł jedynie wybrać w który pośladek ci to wstrzykną.
    To ma być wolność?!.
    Priorytet i szybkość wprowadzania są większe bo ustawa musi wejść w życie przed ogłoszeniem nowej „pandemii”.
    Tak jak ustawy o stanie wojennym i zgromadzeniach weszły szybciutko przed Euro.
    Nie wszyscy w sejmie są masonami ale chyba wszyscy na najwyższych stanowiskach kierowniczych w rządzie i w kontrolowanej opozycji (prawdopodobnie bo nie wiem o wszystkich ale o paru wiem).
    Chodziło mi o priorytet ludzi, których bardziej zbulwersowała sprawa Act i zrobili demonstracje, niż praca do 67 roku życia(tu już nikt nie demonstrował, no bo po co, do emerytury młodzi mają jeszcze dużo czasu) i również do szczepień podejdą z rezerwą i nie będą się tak bulwersować. Zobaczą w tej ustawie święty obowiązek, bo skoro wybuchnie pandemia to trzeba wszystkich zaszczepić, żeby niezaszczepieni nie zarażali innych. Takie słowa usłyszałem w moim kręgu znajomych.
    A więc myślę, że nic nie zdoła przeszkodzić w podpisaniu tej ustawy. Niestety…

    Rating: -1 (from 3 votes)
    • horrorek, ORzesz starał się wytłumaczyć Ci ale widać, że argumenty nie docierają.
     Zapraszam na OTO
     (Oddział Trolllski Obserwacyjny)

     Rating: -1 (from 3 votes)
    • @”Zobaczą w tej ustawie święty obowiązek, bo skoro wybuchnie pandemia to trzeba wszystkich zaszczepić, żeby niezaszczepieni nie zarażali innych. Takie słowa usłyszałem w moim kręgu znajomych.”
     Tak, to brdzo czesty „argument” u ludzi z wypalonymi propagandą mózgami. :-(
     Niech zatem sami się zaszczepią, to juz się nie będą bać, by ich ktokolwiek „zaraził”, a resztę niech zostawią w spokoju… ;-)

     Rating: +1 (from 1 vote)
 • Przygotujcie się do wojny i końca świata!
  http://wolnemedia.net/polityka/przygotujcie-sie-do-wojny-i-konca-swiata/
  Wywaleńcy
  Mam mieszkanie własnościowe, ani grosza długu. Właśnie zostaliśmy z niego wyeksmitowani. Na podstawie decyzji sądu sprzed 10 lat. Przyszli zupełnie niespodziewanie, spakowali nasze życie i wywieźli do kanciapy na drugim końcu miasta
  http://wolnemedia.net/gospodarka/wywalency/
  Sanepid będzie szpiegował internautów?
  http://wolnemedia.net/prawo/sanepid-bedzie-szpiegowal-internautow/

  Rating: +3 (from 3 votes)
 • No i co,tak normalnie sie z tym pogodziles ,nikt ci nie pomogl ???
  Co na to rodzina,sasiedzi,parafia,gmina ,przyjaciele ?
  Dalej bedziecie obojetni ?
  Co do wojny to niech nikt nikogo wojna nie straszy ,bo wojny ludzie przezywali i przezyja kazda kolejna ,zas OKUPANCI ZGINA !!!
  Zas strachliwi natychniast wala w pory i nawet niech palcem nie russza,bo wojna trwa.

  Rating: +3 (from 5 votes)
 • Pingback: Zakończmy waśnie i zjednoczmy się « Zenobiusz’s Blog
 • Pingback: Zakończmy waśnie i zjednoczmy się ,dyskusja po rozmydleniu. « Zenobiusz’s Blog
 • Pingback: Piotr Bein wycofał się z kampanii MonitoraPolskiego z powodu zniesławień Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga przez Jane Bürgermeister / Piotr Bein withdrew from a campaign due to Jane Bürgermeister’s libels about Alex Jones and Wolfgang Wodarg &l
 • Pingback: Piotr Bein wycofał się z kampanii MonitoraPolskiego z powodu zniesławień Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga przez Jane Bürgermeister / Piotr Bein withdrew from a campaign due to Jane Bürgermeister’s libels about Alex Jones and Wolfgang Wodarg &l
 • Pingback: Piotr Bein wycofał się z kampanii MonitoraPolskiego z powodu zniesławień Alexa Jonesa i Wolfganga Wodarga przez Jane Bürgermeister / Piotr Bein withdrew from a campaign due to Jane Bürgermeister’s libels about Alex Jones and Wolfgang Wodarg &l


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Podpis *
E-mail *
Witryna internetowa
Comment
Help 
Notify me of follow-up comments by email.
Notify me of new posts by email.

 
 

WordPress theme: Kippis 1.13

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/