Prof. Majewska: Zyski z "pandemicznych" szczepionek

Prof. Majewska email 28.7.2012
W ciagu ostatnich dwóch dekad przemysł farmaceutyczny daleko odszedł od oryginalnego celu  wynajdywania i produkowania nowych użytecznych leków.   Teraz, będąc głównie maszyną marketingową do sprzedawania leków wątpliwej użyteczności, przemysł ten wykorzystuje  swoje bogactwo i siłę  do korumpowania każdej instytucji, która może stać na jego drodze, włącznie z Amerykańskim Kongresem, FDA,  medycznymi centrami akademickimi,  i samą profesją medyczną. 
Oto słowa wypowiedziane przez amerykańską lekarkę,  uprzednią zasłużoną redaktor naczelną bardzo prestiżowego czasopisama medycznego New England Journal of Medicine z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym Harvarda. One najlepiej opisują okoliczności przyjęcia w Polsce totalitarnej ustawy o przymusowych szczepieniach.
Przemysł farmaceutyczny stał się dziś tak pazerny i zdenegenerowany, że uznał, iż nie opłaca się produkować leków dla ludzi naturalnie chorych, bo jest ich zbyt mało. Lepiej  zatruwać szczepionkami ludzi zdrowych i zamieniać ich w chronicznie chorych. A jeśli przy okazji  zabije się miliony, to należy to uznać za koszty biznesowe. Wystarczy zrobić proste obliczenie. Jeśli firma wyprodukuje szczepionkę na wymyśloną pandemię i przekupi  decydentów do ich zakupienia za publiczne pieniądze i do podania ich miliardom ludzi, to zarobi na tym dziesiątki miliardów $. (Np. jeśli sprzeda 5 miliarów  bezużytecznych „pandemicznych” szczepionek po 20$ za sztukę, to  zarobi 100 miliardów).  Nawet jeśli potem zapłaci za te przekręty kary wielkości 5 czy 10 miliarów , to i tak na czysto zostanie jej ok. min. 90 miliardów.   I pomnóżmy to przez dziesiątki różnych szczepionek.  Te gigantyczne zarobki dają temu biznesowi totalitarną władzę nad światem, która może okazać się znacznie bardziej zbrodnicza i ludobójcza niż nazim i stalinizm razem wzięte.  To też w znaczym stopniu tłumaczy przyczyny obecnego kryzysu światowego.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/