Depopulacja żywnością i zyski

Depopulacja żywnością i zyski

Shenali Waduge 6. 7.2012, tłumaczenie Ola Gordon, korekta Piotr Bein
 
Pewna grupa uważa, że przywrócić równowagę na świecie można jedynie przez zmniejszenie populacji. Dlatego przewidują zatruwają naszą żywność, robiąc zyski na swych metodach.
Czy populacja świata naprawdę zwiększa się tak szybko, jak nam przedstawiają? Czy możliwe, że manipulują liczbami? Co naprawdę wiadomo o ONZ-owskim Codex Alimentarius i jak ustanawia się wskazówki powolnego zatruwania nas?
Ile wiemy o niewykrywalnych lub ledwie wykrywalnych interwencjach medycznych, odżywczych i środowiskowych w celu zmniejszenia populacji? Mówi się, że liczy ona 7 mld. Czy możemy zaakceptować te dane? Celem jest zmniejszenie do 500 mln… Ten plan już wprowadzono!
Zaludnienie Zachodu spada tak bardzo, że zagroża bezpieczeństwu. Dlatego oni źli są na imigrantów, których rodzi się więcej i mogą przejąć te narody. Imigranci mają więcej dzieci i ich współczynnik zgonów jest niższy. Ale spójrzmy na dane o aborcji i sprawdźmy ich wiarygodność. Czy to kolejna manipulacja żeby wprowadzić pewne programy i plany działania?
 
Grunty orne a Codex Alimentarius
Kto rządzi żywnością, ten rządzi światem. W 1997 r. na Konferencji Kobiet w Pekinie, szef programu żywnościowego ONZ powiedział, że żywność można wykorzystywać jako broń przeciwko ludziom. To okazuje się prawdą. Globalne korporacje nie chcą, byśmy wiedzieli, co jest w naszej żywności. Stąd głównym celem jest wprowadzanie żywności genetycznie modyfikowanej (GM). Zmieni ona nasze DNA, system biologiczny itd. Kiedy ta dostanie się do naszego organizmu, staniemy się niewolnikami tych, którzy narzucają chemikalia w rolnictwie. Żywność ta nie jest oznaczana, gdyż oni nie chcą ujawnić, co w niej jest.
Starają się nazywać GM żywnością biotechnologiczną, żeby używać tego określenia zamiast organicznej. Ale bio nie ma nic wspólnego z organicznym. Kraje, które próbują oznaczać żywność GM, podlegają naciskom politycznym ze strony USA i sojuszników. To tam jest prawdziwa polityka.
W sumie rośliny GM są porażką. One zagrażają światowym zasobom żywności, są toksyczne dla środowiska i dla ludzi, i nie służą uzasadnionym celom w rolnictwie, poza odaniem kontroli nad żywnością kilku korporacjom.
Na prośbę USA, w 1963 r. WHO i FAO zorganizowały komisję handlu nt. Codex Alimentarius. Codex zawiera zasady i wskazówki odnoszące się do wszystkiego co spożywamy, oprócz farmaceutyków. W 1994 r. Codex zadeklarował, że środki odżywcze to toksyny. Na Konwencji Przeciwko Trwałemu Zanieczyszczaniu Organicznemu (POP) w Sztokholmie (2004), 177 krajów zgodziło się zakazać 12 zanieczyszczaczy, w tym 9 pestycydów (Deildrin, Chlordane, DDT, Dioxin, Endrin, Furan, Heptachlar, Hexachlorbenzine, Mirex, Polychlorinated Biphenyls, Toxophene). Ale wprowadzenie Codex Alimentarius (31.12.2009) oznaczało, że 7 z nich przywrócono do użycia. Niewielu uczestników takich konferencji chce ujawnić prawdę, gdyż są w tym celu korumpowani.
Wg Codexu, każdemu zwierzęciu wykorzystywanemu na mięso lub nabiał należy podawać rekombinowany bydlęcy hormon wzrostu produkcji Monsanto. Zwiększa on produkcję nabiału o 10-15%, ale wywołuje rozmaite nowotwory. Wg Codexu, wszelką żywność trzeba poddawać napromieniowaniu jonizującemu (radiacji).
Wg tych wskazówek obliczono 3 mld zgonów, począwszy od 1 mld zagłodzonych. Kolejne 2 mld zginą od chorób, którym można zapobiec. Tak rozpoczęło się i trwa odliczanie.
Skoro mamy mnóstwo ziemi ornej, po co żywność GM? Mamy tylko 41 mln km kw. ziemii ornej. Po odliczeniu parków przyrody itp., pozostaje 33 mln km kw. na rolnictwo, z czego obecnie wykorzystujemy 16 mln km kw.
Dlaczego więc miliard ludzi jest niedożywionych? Czy problemem nie jest sposób wykorzystywania roli? W USA niszczy się 20-40% produktów rolnych, podobnie w większości krajów zach.
 
Ocieplenie globalne
Chemoślady podobno mają rozwiąać problem ocieplenia, ale w zasadzie powodują one gromadzenie się toksyn w środowisku i w naszych organizmach do takiego stopnia, że stajemy się niepłodni lub szybko podążamy w kierunku śmierci.
Dzieje się tak, że niebo pryskane jest tlenkiem aluminium, tlenkiem strontu i tlenkiem baru – one dają nam choroby, niszczą naturalne życie roślin i bogate ziemie, po to, żeby promować żywność GM. Jest to geoinżynieria przebrana w zwalczanie ocieplenie i część planu depopulacji Kissingera z 1974 r., który doprowadził do kontroli urodzin i eutanazji, eugeniki, Agent Orange, “kreowania” rewolucji, zamachów, kataklizmów, głodu i wojen – za każdym razem, kiedy kraj nie dostosuje się do woli tych, którzy uzurpują rządzenie światem. Oczywiście, głównym celem były kraje III Świata.
Piloci wykonujący chemoślady nie wiedzą, co faktycznie robią. Supermarkety nie wiedzą, że żywność jest napromieniowana. Rolnicy nie wiedzą dlaczego zwierzęta muszą zgodnie z prawem być szczepione. Nawet lekarze aplikujący nam szczepionki nie wiedzą, co w nich jest.
Tylko kilku zada sobie trudu, by to zbadać. Nikt w służbie medycznej też nie wie, co promuje. Byłoby dziwne, gdyby politycy chcieli poznać szczegóły tego, co sie dzieje. Często pieniądz ukrywa prawdę przed opinią publiczną.
 
AIDS
Niewykluczone, że AIDS to sztuczna broń biologiczna, zainicjowana eksperymentami na gejach. AIDS  eksplodował w USA po finansowanym przez rząd eksperymencie ze szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby typu B, z gejami jako królikami doświadczalnymi. Epidemię wywołano przez retrowirus znany pod nazwą HIV i wprowadzonym jako  nowy wirus opryszczki-8. To spowodowało występowanie mięsaka Kaposiego – raka gejów.
Mamy wierzyć, że AIDS jest chorobą czarnego z Afryki, ale dlaczego AIDS wykryto najpierw u białych gejów w Ameryce? Poprzez zapalenie wątroby typu B, HIV umyślnie próbuje zlikwidować społeczność gejowską.
 
Grypa, wirusy…
Czy nowy rodzaj gryp, wirusów, może być nową bronią biologiczną? Lekarze nie wiedzą jak je diagnozować i obwiniają jakiegoś wirusa, czyniąc lekarstwa dużo bardziej niebezpieczne niż infekcje. Zobacz liczbę “zgłaszających się” do szpitali… i kto czerpie zyski z dostarczania “leków”, i jak “bezpieczne” są te “leki”.
Są także dowody, że świńską pandemię wywołał człowiek. Podobno za spisek odpowiada Novartis (największy na świecie producent farmaceutyków, dochód ponad 53 mld $), z amerykańskimi “naukowcami” z Wojskowego Instytutu Patologii. Stworzyli wirusa “nowej grypy” przez “odwrotną inżynierię”, by sprzedać szczepionki Novartis – stwórz popyt i zyskaj na podaży.
Szczepionki faktycznie mają tworzyć złośliwą chorobę wirusową, która jest częścią planu depopulacji. Zastrzeżoną szczepionkę przeciw grypie chroni patent z 2009 r. “Świńska grypa” jest rekombinantem szczepu A ptasiej grypy (H5N1), świńskiej grypy (H1N1) i ludzkiej grypy (H3N2) – ten sam skład zabił miliony ludzi w 1918 r.
Świńską grypę z 2009 r. można nazwać także ptasią grypą, gdyż zawiera H5N1 (ptasia grypa). Szczepienia dla stałej sterylizacji ludności zlecono WHO, oskarżone o nieumyślne wysterylizowanie 3 mln ludzi na Filipinach. Szczepionkę H1N1 miała wywołać stałą bezpłodność – najpierw miały je dostać kobiety ciężarne i dzieci.
Powiązania z organami światowymi wzbogacają firmy farmaceutyczne; 2/3 budżetu WHO pochodzi od międzynarodowych firm farmaceutycznych. Czy zatem może dziwić dlaczego WHO sankcjonuje produkcję i stosowanie szczepionek opracowywanych w tych firmach?
Poszukaj i zobacz jak wirus SV40 pochodzący z martwych małp świadomie wykorzystano w różnych kampaniach szczepionkowych wśród urodzonych w latach 1941 i 1961, uważanych za narażonych na ryzyko zakażenia wirusem SV40, i mających 300% szanse zachorowania na raka.
Wygląda na to, że Wielka Farmacja ma carte blanche na zniszczenie ludności świata, robiąc przy tym ogromne zyski i lokując się wśród zdrajców!
 
Wypowiedzi nt. depopulacji
Naukowiec z teksańskiej Akademii Nauk, dr Eric R. Pianka, w 2006 r. opowiadał się za eksterminacją 90% populacji poprzez przewieziony drogą lotniczą wirus Ebola, ale nakazano utajnić jego przemówienie.
Jeśli miałbym podlegać reinkarnacji, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, żeby mieć wkład w rozwiązaniu problemu przeludnienia – książę Filip dla Deutsche Press Agentur, sierpień 1988.
Były sekretarz stanu, Henry Kissinger, nadal czołowy lider Grupy Bilderberg i jeden z szarych eminencji polityki USA, powiedział wprost: Populację świata należy zredukować o 50%.
Ted Turner wyjaśnił: Całkowita populacja 250-300 milionów, spadek o 95% od obecnego poziomu, byłaby idealna.
Bill Gates kontynuuje przekazywanie milionów dolarów na bardzo ryzykowne projekty geoinżynierii, które oferują rozwiązanie ocieplenia globalnego,
z furią zaatakowane przez ekologów jako potencjalnie stwarzające większe zagrożenie niż sama zmiana klimatu.
W 2010 r. skrytykowano Gatesa za sfinansowanie prób spryskiwania chmur mikroskopijnymi cząsteczkami w celu zwiększenia odbicia światła słonecznego. Ekolodzy uznali eksperyment za “niebezpieczny”: uwalnianie siarki do atmosfery może doprowadzić do kwaśnych deszczów, zubożenia warstwy ozonowej lub zakłóceń meteorologicznych.
Jedyną mądrą metodą sprzeciwu wobec tych manipulacji jest bojkot produktów tych firm i, jeśli możliwe, uprawa we własnym zakresie żywności w przydomowym ogródku, lub w grupach, i handel wymienny, żebyśmy już nie stawali się obiektem trucizn, którymi karmi się nas na siłę.
Idealnie, kraje powinny dbać o swoich rolników dużo lepiej niż teraz, zwłaszcza w krajach III Świata. Małe kraje jak Sri Lanka są lepiej przygotowane do zachowania samowystarczalności w zaopatrzeniu w żywność, nie zezwalając na to, by pochodzące z zagranicy toksyny zatruwały nasze organizmy.
W jakim stopniu zajmujący się rolnictwem są świadomi lub interesują się opracowaniem krajowego planu, to inna kwestia. Ale dla przywódców krajów najważniejsza jest aktywna rola w dbaniu o zdrowie narodu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/