Strasburg potwierdza bezprawny areszt – przedsiębiorca siedzi dalej!

Strasburg potwierdza bezprawny areszt – przedsiębiorca siedzi dalej!

Szanowni Państwo
Przypominam sprawę przedsiębiorcy p. Mariana Wegera, który przebywa w Areszcie Śledczym w Lublinie już 9 ( dziewięć ) lat.
Czynię tak dlatego, iż na naszej stronie interentowej dodaliśmy dalszą część sprawy w postaci nagrania video.

Marian Wegera nikogo nie zabił, nie napadł, nie zgwałcił. Siedzi już 9 lat – “Winą jego”, podobnie jak wielu innych “przedsiębiorców – przestępców”, jest to, że chciał działać w kraju opanowanym przez ponadpartyjne i ponadlokalne sitwy wysoko postawionych ludzi, które zajmowały się i nadal zajmują zabieraniem przedsiębiorcom ich majątków. Kto się sprzeciwił – ginął, “popełniał samobójstwo” lub szedł do aresztu.
“Winą” Mariana jest to, że przyjechał do Warszawy jako “zamożny przedsiębiorca z prowincji”. Można by rzec: sam wlazł myśliwym pod lufę strzelby, a mając na uwadze środowisko ludzi, którzy go zniszczyli – niemal dosłownie wszedł pod lufę strzelby.
“Winą” Mariana jest to, że miał ciężko zarobione pieniądze i plany biznesowe, ale nie miał wiedzy o życiu w tym kraju, nie miał przysłowiowego wujka w SB, policji, sądzie, prokuraturze…
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy m.in. pismo Fundacji LEX NOSTRA do Krzysztofa Wojtaszka – Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie,
materiał video, oraz skan pisma Posła Joachima Brudzińskiego.

Proszę wszystkich o wsparcie sprawy Mariana Wegara poprzez rozpowszechnianie materiału o nim i przesyłaniu pism lub maili do Prezesa Sądu Apelacyjnego w Lublinie wspierających poniższe pismo złożone przez Fundację LEX NOSTRA.
Z poważaniem
Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA
Opis sprawy dostępny jest na stronie Fundacji LEX NOSTRA –

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/