Do Ambasady RP w Belgii ws. Fundacji Keshe

Taki oto email wysłała Ewa do Ambasady RP w Brukseli 18.09.2012 na dwa adresy:
bebruamb2@msz.gov.pl
bruksela.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Do p. Ambasadora RP – pytanie w sprawie Konferencji Keshe

[Przedstawienie się na poczatku]

Niniejszym zwracam sie do Ambasadora RP z uprzejma prosba o udzielenie mi odpowiedzi,czy moj kraj rodzinny byl reprezentowany na  Konferencji Pokoju Światowego,na ktora zostal zaproszony przez  Fundację Keshe (Keshe Foundation Centre w Ninove, Belgia, Ring Oost 14, 9400 Ninove) w dniach: 21.04.12 i  6.09.12.

Jesli odpowiedz jest pozytywna, uprzejmnie prosze o przekazanie mi – chociazby w paru zdaniach – o czym mowilo sie na Konferencji i jak odebrane zostaly przekazane przez M. Keshe tresci.  
Poza tym uprzejmie prosze o odpowiedz, czy strona polska wezmie udzial w programie dydaktycznym Fundacji Keshe w dniu 21 wrzesnia 2012, kiedy to odbedzie sie pierwsza prezentacja Technologii Keshe.
Myślę, że ogromnie ważne jest, by wziąć udział w tym donioslym wydarzeniu, ktorego celem jest przekazanie Narodom Swiata technologii, mogacej uwolnic nasze panstwo (tak jak i wszystkie bez wyjatku kraje swiata) od wszelkich materialnych problemow i uczynienie naszego zycia wolnym od podstawowych potrzeb.
Duzo dowiedzialam sie juz o odkryciach i intencjach Fundacji Keshe i uwazam, ze nie sposob nie byc posrod tych,
co rozumieja wage tych odkryć od samego poczatku.
Potencjalne korzyści z udzialu w Konferencji i wejsciu w posiadanie wiedzy tak rewolucyjnej są bardzo istotne dla nas wszystkich; wiecej  szczegółów można znaleźć na stronie Fundacji : www.keshefoundation.org.
Dziekuje z gory za wszelkie informacje i lacze mile pozdrowienia
………………………..
Od siebie napisałem 21.9.2012:

Przełomowa dla ludzkości wiedza z Fundacji Keshe

Szanowni Państwo
Jestem z wykształcenia inżynierem i naukowcem, prowadzę dwa blogi międzynarodowe. Polscy czytelnicy chcieliby wiedzieć, jak władze RP odnoszą się do doniosłych inicjatyw naukowo-politycznych Fundacji Keshe (Keshe Foundation Centre, Ring Oost 14, 9400 Ninove, Belgia).
Fundacja zaprosiła przedstawicieli RP na Konferencję Pokoju Światowego w dniach 21 kwietnia i  6 września br. oraz na prezentację technologii Keshe w dniu 21 września br.
Czy strona polska wzięła udział w tych wydarzeniach, jak odebrała przekazane treści i co zrobi, by je ewentualnie wdrożyć i kiedy?
Fundacja Keshe ma na celu przekazanie ludzkości technologii zdolnych zaspokoić podstawowe potrzeby (energia, woda pitna, napęd transportowy, żywność) i rozwiązać szereg problemów ekologicznych i zdrowotnych. Szczegóły nt. intencji i odkryć Fundacji Keshe są na stronach www.keshefoundation.org
Potencjalne korzyści z nabycia tej rewolucyjnej wiedzy będą istotne dla przyszłości nie tylko Polaków, ale całej ludzkości.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem,

Dr inż. Piotr Bein
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/