Gazeta Polska bezczelnym plagiatorem

Szukając wiadomości w jęz. polskim o spotkaniu 21.9.2012 w Fundacji Keshe, natknąłem się na teksty w Gazecie Polskiej, zerżnięte z moich blogów, bez odnośnika do moich blogów ani podania tłumacza tekstu z angielskiego. Zeby nie było wątpliwości u czytelnika co do ciężkiej pracy Sz. Redakcji Giepe, na dodatek przypieczętowała ona skradziony mi towar: Copyright © 2012 Gazeta Polska All Rights Reserved.
Nie życzę sobie, żeby to śmietnisko reklam kradło i bez pytania zamieszczało na swój zarobek moje teksty. Niezwykle profesjonalny właściciel Giepe cynicznie zapowiada w O Nas: obiecuję włączyć do współpracy co lepsze pióra blogosfery, żeby się dowartościowali widząc swoje podpisy w profesjonalnych mediach;
Proszę zlikwidować ww. oraz inne moje teksty jeśli ukradliście więcej w przeszłości… albo opatrzyć je należycie w linki i nazwisko tłumacza, zgodnie z cywilizowanymi zasadami dziennikarskimi.
Jeden z ww. tekstów zawiera przesłaną mi korespomdencję od użytkownika moich blogów — czy Giepe ma od tej osoby pozwolenie na publikację?
Jeśli Giepe chce sprawy o plagiat, mój mecenas ucieszy się z następnego zarobku.
Piotr Bein
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com
………………
Motto Giepe

Gazeta Polska
najwięcej info o Polsce i narodzie polskim .‎”Gdy Polacy będa umieć siebie samych cenić w domu, będą ich cenić i za granicą.” — Stanisław Staszic

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/