Już po rewelacji Keshe?

Już po rewelacji?

Piotr Bein 23.9.2012
Pierwsze sprawozdania ze spotkania 21.9.2012 w Fundacji Keshe pozostawiają niesmak. Zapowiadane z wielką pompą, wydarzenie to miało ujawnić ludzkości tzw. wolną energię (domniemana technika kosmiczna Keshe) i ustrojstwo do jej wytwarzania. Tym samym Keshe zblamował się co do in. swych rzekomych wynalazków, opartych na jego domniemanym zgłębieniu tajników pola magneto-grawitacyjnego i plazmy, które dla kluczowych materialnych problemów miały być zbawieniem ludzkości od szpon kliki bankstersko-ludobójczej.
Pozostaje pytanie, jak Iran przechwycił w nieuszkodzonym stanie drona USA z wys. 6 km przy pełnej szybkości maszyny. Czy Iran ma jakąś technikę, która ocali go od bandytyzmu USraela, Izraela i żydo-NATO?
AS: Boję się innej rzeczy – a mianowicie podstępu. Une pozwolą Iranowi na przejęcie paru dronów. Iran się tym pochwali (już to zrobił), aby pokazać, jak wysoką ma technikę. I wtedy une zaatakują własnym dronem własny okręt w zatoce perskiej (nawet nagra ten atak “przypadkowo” una telawiwzornia), ogłoszą jednak, że atak był dziełem Iranu, który wykorzystał przejęty amerykański dron – i pretekst do “ukarania” Iranu mają une jak znalazł.

PB: Zapewne mają scenariuszy fałszywej flagi na pęczki.

†††††††††††††††††††††

REWELACJA na skalę milenijną? Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?

Przekład Piotr Bein, wejdź do wersji angielskiej po grafikę i filmiki
Iran pojmał (4.12.2011) zaawansowany dron wojskowy USA, szpiegujący w strefie zakazu lotów nad terytorium Iranu. Dron nie rozbił się, nie został zestrzelony, tylko bezpiecznie schwytany przez irański pojazd powietrzny, w oparciu o technikę Keshe. Obama poprosił uprzejmie, by Iran oddał drona. Poniżej można przeczytać relacje na Pesn.com, znaleźć odpowiedź od pana Keshe i posłuchać wywiadu z nim parę dni po fakcie, w którym Keshe wyjaśnia, co się stało.
[czytaj dalej…]
††††††††††††††††††††††††††
Adam Golab: Reklama Fundacji Keshe

PB: Koło się zamyka; Fundacja odsyła do swej witryny, a tam nie ma dowodów ani uwiarygodnienia. Jeśli Keshe nie przedstawi należytego dowodu w grudniu br. (następna przełożona w czasie obietnica), jest spalony. Rzadko kto weźmie go po tym poważnie. Najlepsza siupa z perspektywą ciupy będzie, gdy Keshe niedotrzyma depozytodawcom zobowiązania dostaw generatora plazmowego w grudniu br. Przebąkuje, że muszą odebrać towar sami…

Ewa: To co moge (tez czasowo) czytam i wysluchuje i mam wrazenie, ze to wszystko (ta cudowna technologia) jest jak najbardziej realne. W koncu wszyscy wielcy zapowiadali nasze uwolnienie, no i tak sie sklada, ze akurat teraz to wychodzi, pod koniec 2012. Keshe twierdzi, ze jesli rzady nie zechca pokojowo wspolpracowac celem wprowadzenia technologii, bedzie musial ja uwolnic dla wszystkich (co jednak wiaze sie z powaznym ryzykiem jej przesterowania na zlo). No ale jakie ma wyjscie ? Daje na to rzadom panstw 3 miesiace (akurat do grudnia, sic!). Ciekawe czasy , mimo ogromnego wynaturzenia, i mam nadziej, ze dobrze sie wszystko dalej potoczy. Na razie!

Piotr Bein: Keshe wydaje się niedocenia przewrotności i możliwości kompleksu jot. Zrobią wszystko, żeby uziemić program Keshe i wykorzystać technkę dla swej wyłącznej korzyści, preciw ludzkości (przykład z atomistyki).

Marek Podlecki: Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!

PB: Keshe potwierdza mniej wiecej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).
Jeśli Keshe nie jest szarlatanem,  to może mamy milenijny przełom w wiedzy… chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości.

Jeśli Iran wdrożył technikę magnetograwitacyjną Keshe, to wszystkie pociski, okręty, bombowce USraela, żydo-NATO i Izraela są tyle warte co kupa złomu — spoczną na dnach mórz, pustyniach… wraz z załogami głupich gojów co się dali nabrać na żydo-banksterskie bajdury o zagrożeniach od łobuzerskich państw i Al Kaidy, broni masowej zaglady i programu atomowego Iranu.

Nie o program atomowy Iranu chodziło banksterom i ich USraelowi, Izraelowi i Jewrounii, tylko może o zniszczenie rodzącej się w Iranie wolności, z potencjałem na transfer na całą ludzkość, żeby ją uwolnić od banksterstwa. Podobnie zaatakowali Libię i Kadafiego — czyżby obok planów suwerenności żywnościowej, energetycznej i finansowej, Kadafi wdrażał technikę Keshe dla obronności, tylko się spóźnił?

Jeśli Keshe nie bajdurzy, jego technika daje Iranowi (i każdemu narodowi, który zechce współpracować pokojowo) suwerenność:

  • energetyczną: niewyczerpalne źródło energii z generatorów Keshe, niezależne od żydo-banksterskich zabójczych dla zdrowia ropy i gazu oraz atomu;
  • żywnościową: synteza protein z prostych, ogólnie dostępnych związków (np. CO2, CH4) i powietrza.., wolność od GMO produkcji żydo-Monsanto, od HAARPA manipulującego pogodą dla zniszczenia plonów, od żydo-spekulacji i -machinacji zaopatrzeniem w żywność i rolnymi areałami globu;
  • finansową: produkcja złota z czystego powietrza,  jeśli wierzyć prezentacjii Keshe, zamiast długów z Banku Swiatowego, MFW, jewrobanku i lichwy ‘inwestycyjnej’ żydobansterii;
  • zdrowotną: jeśli testy kliniczne na większą skalę potwierdzą — zdolność leczenia polem magnetograwitacyjnym takich chorób masowych jak rak, fibromyalgia, stwardnienie rozsiane, zespół chronicznego zmęczenia… nareszcie upragniona wolność od szarlataństwa Wielkiej Farmacji;
  • ekologiczną: usuwanie z atmosfery, wód (i gleby?) zanieczyszczeń, wyłapywanie gazów cieplarnianych CO2 i CH4 i przetwarzanie ich na proteiny;
  • transportową: uwolnienie od smrodliwego, hałaśliwego napędu spalinowego, opartego o monopol żydo-banksterski w ropie i gazie.

Keshe wydaje się mystyfikować swą technikę. W wykładach i pokazach, jakie oglądałem na youtube, ma wymówkę z ostatniej chwili, żeby nie pokazać pracującego generatora plazmowego. Niby każe chować kamery, a przecie można sfilmować jego towar mikro-kamerą ukrytą np. w okularach czy spince do włosów…

Jego referaty naukowe nie są opublikowane wedle procesu weryfikacji przez innych naukowców, nie można replikować jego procesów ani wniosków, a patenty Keshe są niedostępne, bo nie zapłacił rocznych opłat.

Najbardziej razi mnie materializm tego podobno idealistycznego czlowieka. Podkreśla cenę (wydaje sie mocno wygórowaną w stos. do mocy generatora plazmowego), straszy zwyżką ceny, tłumaczy się potrzebą zbierania środków na edukację narodów, dalsze badania i rozwój produktów. Tak jakby chcial kontrolować każdy krok w przyszłości. A wystarczy podać zasady techniki i inni zrobią to za niego, dając mu jakieś rozsądne honoraria. W żaden sposób nie wymanipuluje on domniemanego wyłącznie pokojowego użycia jego techniki. Natura i historia ludzka jest tego smutnym dowodem. Poza tym nie wiadomo, czy diabelski konkurent nie wymyśli anty-techniki.

Mam też obiekcje co do poglądów Keshe na podobno niezbywalne prawo rządow do podatkowania wsztstkiego, łącznie z produktami i usługami płynącymi z domniemanych odkryć, wynalazków i technik  Keshe. Rządy, przynajmniej w “demokracjach”, są skorumpowane, na sznurku kompleksu jot. Doją z goja podatki na lichwę banksterską, z której kompleks jot finansuje wojny i ludobójstwo. Kto dobrowolnie płaciłby podatki np. złodziejskiemu, ludobójczemu wonTuSSkowiu? Nawet w przypadku uczciwego rządu i przepędzenia pejsatego pasożyta, scyropolscy łobywatele mafijno-bandycko-agenturalni sprzeniewierzą wielką część środków podatkowych w swych przekrętach, nadużyciach i machlojach.

Zakładając, że Keshe rzeczywiście ma obiecywane techniki i domniemane rozwiązania dla ludzkości, przychodzi on za wcześnie — najpierw potrzebujemy odnowy naszej boskiej duchowości, sprzedanej diabłu za komforcik życia. W obecnje sytuacji, jego idee i wynalazki momentalnie przechwyci szatańska część ludzkości (jeśli jeszcze ich nie ma).

Lukas: Witam, chciałem zapytać, czy orientujecie sie, czy Polacy uczestniczyli w spotkaniu Fundacji Keshe o wolnej energii 21 września; proszę o odpowiedź

PB: Wysłaliśmy zapytania do Ambasady RP i MSZ, czekamy na odpowiedzi.

Nie nazywajmy tego wolną energią, bo nie ma takiej — wszystko wymaga nakładu pracy, środków na urządzenia,  eksploatację itp. oraz niestety podatków. Keshe co prezentację podnosi cenę za swój rzekomy reaktor plazmowy do wytwarzania energii. Dotychczas Keshe w swych prezentacjach ani w działalności niewykazał zamiaru darmowego przekazania ludzkości swej techniki i popiera prawo rządów do dojenia podatków od jego odkryć.

Marek Podlecki: Jeszcze nie wiem czy to jest możliwe…. Jeśli tak, to będzie powód do wielkiej radości.

Andrzej Szubert: Albo tym bardziej będzie to powód do zmasowanego ataku rakietowego i bombardowania Iranu.

PB: Dokładnie! Niewiadomo, czy pejsaci nie mają anty-techniki na wynalazki Keshe, skoro tak ochoczo i masowo płyną i lecą na Iran na rzekomą zgubę swą. Poza tym Keshe nie uwiarygodnił się jeszcze ze swymi odkryciami i wynalazkami — patrz mój koment na Grypie666. Więc ostudźmy swe emocje…

Keva9: Wolna energia: Keshe demaskuje wspolczesna “nauke” i zachodni “porzadek” swiata
O krok od WOLNOSCI !!!!

PB: Keshe wygląda tu na chciwego szarlatana

Keva9: Mam do przejrzenia jeszcze duzo matierialow i rownie duzo komentarzy przeroznego typu. Poza tym wszystkim stawiam sobie pytanie: czyzby cala ludzkosc, a zwlaszcza ta “zachodnia”, wyznawala faktycznie jednego boga (tzw. “zlotego cielca”) i posrod tej ludzkosci nie sposob znalezc nikogo, kto chcialby po prostu zyc w spokojnym i cudownym swiecie Natury?

Gdybym to ja miala w rekach [jak Keshe] srodek na przywrocenie pokoju i rownowagi w swiecie, to jak moglabym to przeliczyc na pieniadze? Mogliby mi dawac za ten “moj srodek” gory zlota, ale musialabym zyc pod chemicznym niebem, otoczona bieda i degradacja, postepujaca w wykladniczym tempie. Nigdy bym tego nie zaakceptowala !

Czy taki Keshe (ktory uwazam ze na pewno ma to “cos” – nie wiem tylko czy od razu mogace funkcjonowac na kazdym polu) woli “pieniadze” czy woli inny, bez porownania LEPSZY swiat?

Ja co do wyboru nie mam najmniejszych watpliwosci i w zasadzie tylko to przekonuje mnie o bliskim wyzwoleniu ludzkich mas. Sam Jezus powiedzial, w odniesieniu do “cudow” (cytuje z pamieci): nastana czasy, gdy bedzieci umieli robic to co ja i o wiele wiecej. Serdecznosci

PB: Technokratyczny ‘zbawiciel’ ludzkości Keshe, mimo swej idealistycznej retoryki — wydaje się — kieruje się materializmem, czyli jest od diabła? Zgubiłoby to jego samego, jego domniemane osiągnięcia techniczne, a ludzkości przysporzyłoby kolejne wielkie problemy z porencjalnie dewastującą techniką.

AS (dojczlandia): Przejrzałem kilka portali:
http://nachrichtenagentur.radio-utopie.de/
http://alles-schallundrauch.blogspot.de/
http://www.yoice.net/
Na tym ostatnim portalu jest wejście na całą masę blogów. I wszędzie o owym domniemanym epokowym/milenijnym wydarzeniu i o owym Keshe cisza!

PB: Za to dobrze wypadł w wywiadzie Sterlinga Allana gość imprezy Keshe, niemiecki badacz Konstantin Meyl, który pracuje nad praktycznymi zastosowaniami technik Tesli. Allan jest w miarę obiektywnym  obserwatorem prac Keshe i publicystą tematu. Wielu forumowiczów u Allana rozczarowało się obiecankami-cacankami Keshe.

††††††††††††††††††††††

Zobacz także

Po angielsku, potrzeba przetłumaczyć:

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/