Wrażenia uczestnika Konferencji Keshe z 21.9.2012

KU ROZWADZE GAZETAPOLSKA.COM.PL: Nie zżynajcie bez podania źródła. Nabijacie kabzę z reklam kosztem czyjejś pracy – popatrzcie na swe logo o poszanowaniu Rodaków… Kradniecie tak własność intelektualną od dawna.
……………………….
From: Keva9
Subject: Wrażenia uczestnika Konferencji Keshe z 21.09.2012
To: “Piotr Bein”
Received: Wednesday, September 26, 2012, 5:59 PM

Wrażenia uczestnika Konferencji Keshe z 21.9.2012

Przesyłam Ci opinię jednego z uczestników Konferencji Keshe z 21.09.12, (Włocha, inż. Aerospace )
i pozdrawiam – Ewa
P.S. Kilku Włochów z tej grupy wróciło z materiałem, który przygotowuje i za parę dni będę mogła wiedzieć coś więcej, czym się oczywiście podzielę
W piątek byłem na konferencji , na której głos zabrał Konstantin Meyl i uważam, że była fascynująca. Zapraszam do pogłębienia www.meyl.eu.
Meyl wyjaśnił swoją teorię i jej zastosowanie. Naukowiec ten jest dobrze znanym (w kręgach akademickich) profesorem uniwersytetu. Na podstawie jego teorii i jej praktycznych zastosowań
(skorygowane zostały równania Maxwella, aby były zgodne ze zjawiskami, którym brakuje – od czasów Tesli – jakiegokolwiek teoretycznego opisu), Meyl pracował nie tylko dla przemysłu celem realizacji różnych prywatnych projektów, ale miał też publiczne kontakty z Komisją Europejską (nie pamiętam nazwiska komisarza) jak również z niemieckim ministrem od badań naukowych i wieloma niemieckimi politykami. Kontakty te trwają od około 10 lat!!!
I nic nigdy z tej współpracy (chodzi o bezprzewodową transmisję energii) nie wyszło na jaw !
Niesamowite!  To kolejny i mrożący krew w żyłach dowód na to, że polityka stoi na straży  interesów dużych grup przemysłowych a nie obywateli.
Pomyślcie jeśli dziś mielibyśmy do dyspozycji technologię Meyl w sektorze transportu. Efektywność produkcji energii z paliw kopalnych wzrosłaby do około 70% (spalając ropę w elektrowniach w pobliżu miejsca jej wydobycia), i nie byłaby potrzebna sieć rurociągów, z korzyścią dla środowiska.
Pomijając już fakt, że samochody byłyby wszystkie elektryczne! Nie mogę o tym spokojnie myśleć !
I nie ma tu żadnych kontrargumentów, które by się „trzymały kupy”, bo Meyl sformułował nie tylko teorię, ale również wykazał jej praktyczne działanie.
P.S. Podczas konferencji Meyl powiedział, że Tesla sprzedał swój patent amerykańskiemu rządowi za ogromną sumę  i że armia USA korzysta z tej technologii  już od dawna. Było to dla mnie dużym zaskoczeniem.
(Mehran Tavakoli Keshe  i Konstantin Meyl):
  • Keshe ogłosił, że generatory 5 kW, które zostały zamówione (było do dyspozycji 10 tys. ofert) powinny być dostępne w grudniu;
  • Keshe poinformował, że w dniu 14 grudnia będzie wielkie wydarzenie (na ok. 5000 miejsc), na którym nastąpi pokaz technologii przestrzeni i energetycznej.

Parę słów ode mnie (Ewa): z innych źródeł jest mi wiadomo, że Tesla nie sprzedał niczego, a jedynie zaoferował swoje odkrycia rządowi USA, po czym znaleziono go martwego w jego apartamencie hotelowym, gdzie CIA zgarnęła całość jego dorobku.
……………..
PB: Nie pamiętam detali, ale gdy moderowałem DU-Watch, wypłynęła historia pewnego wynalazcy, którego uny okradli z wynalazku i zabili bodajże. Gość wynalazł reaktor czy coś do neutralizacji, tj. “spalania” nuklearnego wszelkich odpadów atomowych. Z jego wynalazkiem, z cyklu nuklearnego (wydobycie i przeróbka rudy, spożytkowanie cywilne i wojskowe, utylizacja zużytego paliwa i przeterminowanej broni radioaktywnej, składowanie odpadów) nie pozostawałyby żadne izotopy. Jego technika rozwiązywała długoterminową zmorę grożącą ludzkości od odpadów atomowych, obecnie nie do rozwiązania. Dlatego go uny załatwili? Chyba tak, bo w przypadku Tesli też zagrabili wynalazki dla swych celów, zataili przed nami i opracowali techniki na naszą zgubę (np. HAARP… a jakie jeszcze?!).
Wywiad z Meylem jest chyba najlepszym wynikiem spotkania u Keshe 21.9.2012. Ale Meyl mówi, że nie zna ani nie skomentuje teorii ani techniki Keshe, a jego własna jest oparta na Tesli. Ta ostatnia różni się (dla laika jak ja) od keshowskiej.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/