Ahmadinedżad z żydowskimi ortodoksami w Nowym Jorku

Wideo: Ahmadinedżad z żydowskimi ortodoksami w Nowym Jorku

……………….
Marek Podlecki: Patrz jak to zmanipulowali. Tu masz oryginalne nagranie z Neturei Karta – jest sprzed 5 lat! Mam to na blogu.
Piotr Bein: Tytuł na youtube Israeli leaders meet Mahmoud Ahmadinejad in NYC jest idiotyczny.
Z tlumaczenia wypowiedzi sędziwego Rabina (i potakiwania Ahmadinedżada) wynika, że jest to sekta rodzaju Neturei Karta, ortodoksyjnych żydów wiernych Torze. Wyznają oni dogmat, że Zydzi w diasporze mają być lojalni gospodarzom w krajach przebywania i czekać, aż Wszechmogący ześle Mosziacha (Zbawiciela). Sympatyczni pejsaci nie są Izraelczykami, przywódcami religijnymi z Izraela, ani w żaden inny sposób  niereprezentują syjonistów czy ich tworu w okupowanej Palestynie.
Neturei Karta znana jest z anty-syjonistycznych chucp w USA i Izraelu. Brali udział w konferencji kilka lat temu w Teheranie nt. Holo-oszustwa. Byli wtedy dla Ahmadinedżada równie serdeczni.
Polacy scyropolscy powinni nawiązać kontakt z takimi sektami i utrzymywać dobre stosunki. Na pewno ci przywódcy ich nie zlekceważą, bo znają wkład Polaków w podtrzymanie Zydów przy życiu, umożliwienie rozkwitu w Polin (Polska, bezpieczna przystań w jęz. hebrajskim) i ratowanie z Szoa.
Tłumacz żydowski wyjaśnia w filmiku, że sporo przywództwa ortodoksyjnych żydów zginęło w Szoa z rąk syjonistów. Obecnie rządząca niemal wszystkimi Zydami religijnymi i świeckimi oraz znacznie wpływająca na politykę globalnie, międzynarodową sekta lubawiczów ma nazwę ukradzioną wymordowanym w Szoa, ortodoksyjnym żydom z Kresów Polskich.
Podłe stosunki polsko-żydowskie trzeba naprawić jak szybko możliwe. Odpowiedzialni są: szuje-syjoniści w polityce Polin i globalnie, szowinistyczni oszuści akademiccy jak Gross, żydo-polactfo krajowe, szabas-goje polskie na ich usługach itp. margines ludzkości. Na przeszkodzie stoją też  ciemnota i ślepy antysemityzm niektórych Polaków (podobne do niedorzeczności tytułu filmiku). Dla takiego polactfa każdy pejsaty to wróg; nie wiedzą, że sekt w judaizmie jest więcej niż w chrześcijańśtwie, w tym sekta czcząca Jezusa Chrystusa.
Ten stan rzeczy w Polin cieszy syjonistów, których celem jest skłócanie wszystkich, żeby wszystkimi sterować dla korzyści własnych i połączonych z nimi pępowiną żydo-banksterów.
Wraz z postępowymi Zydami jak Jewish Voice for Peace, sekta w filmiku to jeden z najlepszych sojuszników w walce z judeocentryzmem. Głupota i ślepota wielu Polaków przeszkadza jednak w tworzeniu takich sojuszów. Wolą biadolić nad Bani Brith oddział W-szawa niż wziąć się do jednania z kim trzeba.

Stanisław Litwiński: Witam Panie Piotrze! Dziękuję za ostatni materiał jaki Pan przysłał, co mogę powiedzieć od siebie do tego tekstu? Może zacytuję słowa sp. mojego ojca Stanisława – Pamiętaj synu – nawet w narodach takich jak Roja, Niemcy są też ludzie dobrzy i z nimi należy się dogadywać… teraz dodałbym jeszcze do tego spisu dodałbym nawet Izrael.

E. Zinkiewicz: Panie Piotrze, bardzo dziekuję za powyższy tekst. Podzielam Pańskie poglądy w przedmiotowej sprawie.

Marek Podlecki: Chętnie to puszczę, popieram w 100%,. tak tytuł idiotyczny. Oni sa przeciwko Izraelowi!

PB: Puszczaj, komentuj, niech twe forum sie wlaczy = trzeba rozbic monopol unych na info i sojusze polityczne, natychmiast nawiazac kontakt z Neturei Karta w Polin i USA w tym duchu, na świezo po wizycie Ahmadinedżada w Nju Yorku. Czy lokaje kompleksu jot, Komor i wonTuSSk odważą się na wizytę przyjaźni u Neturei Karta w USA, jeśli nie w Polin? Deklarują wszak przyjaźń Zydom! Niech z gęby nie robią przerębli i wyciągną rękę do najbardziej pokrzywdzonych przez syjonistów Zydów! Jeśli nie oni, to my to zrobimy za nich… Będzie wstyd…

Roman Kafel: Ujj rebe Bein.. idz pan sie pojednac z Misrahi…czy Naturei Karta co na jedno wychodzi:-))))sa rebe zobaczysz- jaki wyjdziesz wyje,,,,dnany… Czy sekta??? >…tam same sekty syjonisci tez sekta i komunisci tez sekta..i postepiwi tez sekta…i wszyscy sa lidermi Yisroel:-))  Na cholere Polacy maja sie jednac z ktorakolwiek ze sekt…sam tez maja sekty..a to smolenska, a to postempowom, a to prawicowom poboznao, prawicowom niepoboznom..prawicow2om rodzimowierna..chocoa malo ktory wie o co w tym chodzi..dokladnei jak wsrod Zydow…z tym ze pp plsku..jak narazie.

PB: Gospod Kafel, chodzi o to żeby syjo-sektę i ich domki z kart szlag trafił, a jak kto na tym wyjdzie, to zależy od jego doradników koszernych ;<)  Jak wam koszerni doradzili, żeby się po mordach bić z Mirashi, to barzzo prosię, jest demukracja…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/