ALARM2: Rezultat badań we Francji: Rosja zakazuje GMO, Francja zabiega o zakaz w EU

ALARM2: Rezultat badań we Francji: Rosja zakazuje GMO, Francja zabiega o zakaz w UE

A w Polin, od Komora po prosora, pachołki żydo-Monsanto i in. ludobójców korporacyjnych wpychają to badziewie Polakom! Zabraknie latarni na oświecanie?

Za późno na zakazy! Roundup i toksyny z GMO są już w środowisku i jak każda trucizna mają okres potrzebny do neutralizacji. Nie wiem ile on wynosi lat.  Co gorsze, gatunki GMO już się przyjęły w naturze i będą same się propagować, infektując zdrowe uprawy i wytwarzając ww. toksyny. Swiatowe zapasy pasz i żywności z GMO (mięso mrożone i konserwy, mleko i jaja w proszku itp. są nasycone tym świnstwem, a obecne susze zmuszą narody do spożycia tego. To jest ludobójcza zbrodnia, udany żydo-zamach na całą ludzkość.

“Gratuluję” debilom i kolaborantom zbrodniarzy: Preziowi Polin, sprzedajnym (p)osłom i SSynatorom, prosorom i dziennikurwom za GMO. Za kariery i srebrniki zatruliście Polaków. Nigdy wam nie zapomnimy, a na wybaczenie będziecie musieli cięęęężko zapracować.

Marek Podlecki: Zawiązuje się koalicja, a może i partia. Tego nie można dalej tolerować, to jest ludobójstwo.

PB: Uny przechwyca wszelkie mechanizmy tworzone w ramach przez nich narzuconej demon-kracji. Nie partie wiec ani nastepne kołalicje, tylko to co probuja NSZ: zmilitaryzowac patriotycznie caly NAROD, aresztowac obywatelsko kazdego chwieja przeciw Narodowi i postawic przed trybunalem obywatelskim, a nie skorumpowanym TK czy inną farsą.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/