„Talmudyczna” zagrywka…

„Talmudyczna” zagrywka…

Piotr Bein 30.9.2012
‘Peryskop’ czyli dr mgr inż. Maciej Pokora sugeruje u MonitoraPolskiego (via inny tchórz, anonimowy Marek S.), że Bein to hasbasista, bo rzekomo ukryłem pravdę o ortodoksach-antysyjonistach odnośnie Talmudu.
Ale mamy większy problem niż to, w co wierzą żydzi tacy czy inni. Maciej znów ma pretensje, że nie opublikowałem w dziale Białe kruki i plamy pracy Marka S. pt. Skowyt psa poety i rzekomo nie wyjaśniłem dlaczego.
Marek S. (a za nim Maciej Pokora) przytoczył to, co mu pasowało, żeby oczernić Beina,  za rzekome wykasowanie Skowytu psa Marka S. A czy u mnie serwis wystawowy? Jak kto chce, niech swe ulubione wystawia na własnym blogu. Nie mam większości tego co powinno być, bo trafiam na materiały przypadkiem, a jak się autor okaże draniem, jak Marek S. wobec mego przyjaciela Andrzeja Szuberta, to wyrzucam. Opisałem to zaraz po fakcie: Skowyt wylatuje z hukiem PB: Usunalem Skowyt psa poety niejakiego Marka S., podobno. Autor dopuscil sie karygodnego komentarza, graniczacego z przestepstwem, w polemice nt. swego tekstu. Usunalem wszelkie linki do tego tekstu na moich blogach oraz z pod-strony “Biale kruki i plamy”. Ordnung muss sein, chamstwo i podlosc nie przejda…
Po co po raz n-ty Pokora sugeruje, że była inna przyczyna? To jest podłe oszczerstwo, a mój (podobno) przyjaciel i sojusznik od 2009 r., Marek Podlecki znów toleruje to na swym forum.
Nie mam cioci u pejsatych, ale skoro Marek S. i Maciej P. mają, to zakładam, że przyjęcie Talmudu przez wszystkich żydów jest prawdą przez wu, tym bardziej, że stoi napisane u antyizraelskich ortodoksów. Ale podobno Maciej ani Marek S. nie wierzą pejsatym jak psu! To może być przecie podstęp, szczwana sztuczka koszerna dla naiwnych, emocjonalnych gojów. Czyżby tu obaj Panowie M. zrobili wyjątek, by dowalić Beinowi, którego zwalczają jak wściekłe psy poety?
Z braku wtyczek zakładam, że prawdę piszą na ww. portalach ci ortodoksi również odnośnie ich antysyjonizmu w 3D: dogm, deklaracji i demonstracji w USA i Izraelu. Nie wiem czemu te pejsate antysyjonisty zamiast tego nie otrują kogo czeba – zapytajcie ciocie… może Talmud im zakazuje czy cóś.  A czemu scyropolscy rodzimowierni nie otrują na suchej gałęzi czy nie powieszą polonem kogo trza? — przecie polskie zbiry torturowały, zabijały kogo nie trzeba za żydokomuny, więc ekspertyza jest, jak u pejsatych…
Cytowane przez Marka S. i Macieja P. wyjaśnienie w JewsAgainstZionism, że wszystkie sekty judaizmu, nawet oni, wyznają Talmud, wydaje się kolidować z deklarowanym antysyjonizmem. Neturei Karta pisze:
Potępienie i separacja od wszystkiego, co wiąże się lub jest spokrewnione z tzw. współczesnym “Państwem Izrael”, opiera się na Talmudzie, kluczowej doktrynie Tradycji Ustnej przekazanej Mojżeszowi przez B-ga na Górze Synaj. W Traktacie Kesubos (s. 111a), Talmud uczy, że żydom nie wolno użyć ludzkiej mocy dla ustanowienia państwa żydowskiego przed przyjściem uniwersalnie zaaprobowanego Mosziacha (Mesjasz z Domu Dawida). Stwierdza też, że nie wolno nam buntować się przeciw narodom i że musimy pozostać lojalnymi obywatelami i nie próbować wyjść z wygnania,a na które zawczasu zesłał nas B-g.
Żydom nie wolno dominować, zabijać, szkodzić ani poniżać innych narodów; nie wolno im również mieć cokolwiek do czynienia z działalnością, politycznymi zagrywkami ani wojnami syjonistów.
 
Podobno Maciej P. ma rozum i zna angielski. Więc miast polegać na tfurczości Marka S. niech czyta w Neturei Karta:
Państwo syjonistów zatrudnia grupę naczelnych rabinów i dla klerykalnego wizerunku ozdabia się partiami religinymi. Studiują Torę z komentarzami zmienionymi dla nadania słowom niuansów nacjonalizmu. Nasi rabini proklamowali niezliczoną ilość razy, że nieważne, które osoby czy partie rządzą w państwie syjonistów, gdyż samo założenie i istnienie tegoż trzeba potępić i opłakiwać.
Prawdziwi żydzi pozostają wierni żydowskiej wierze i nie dadzą się zarazić syjonizmem. Są przeciw pozbawianu Arabów ich ziemi i domów. Wg Tory, ziemię tę trzeba zwrócić.
Neturei Karta potępia systematyczne rugowanie prastarych społeczności żydowskich przez syjonistów, jak i rozlew żydowskiej i nie-żydowskiej krwi na rzecz syjonistycznej suwerenności. Neturei Karta jest za pokojowym przejściem z obecnej władzy syjonistów do tworu nie-syjonistycznego.
Wg Prawa Judaizmu, Tora ma ostatnie słowo. Nie ma nic takiego jak większość żydowska, która bylaby żydami z urodzenia i mogłaby w jakikolwiek sposób zmienić Prawo Tory. Faktycznie, nawet największy rabin, czy jak pisze Maimonides “nawet największy prorok” [chodzi właściwie o autentycznego proroka], nie ma żadnego prawa zmienić ani uzupełnić choćby jednej litery Tory.
Rabin Blau stwierził krótko przed śmiercią, że przyjęcie państwa syjonistów na członka ONZ stanowi poważną niesprawiedliwość narodowi żydowskiemu. Neturei Karta ma nadzieję, że ten wielki błąd zostanie naprawiony przy najbliższej okazji. Neturei Karta ubolewa, że państwo syjonistów uzurpowało świętą nazwę Izrael, a syjoniści tak często udają występowanie w imieniu narodu żydowskiego i zabierają prawo działania  w naszym imieniu. Za duchowych przywódców dzisiejszego żydostwa można uważać tylko tych rabinów, na których nie wpłynęła ani nie zaraziła trucizna syjonizmu.
Świat musi wiedzieć, że syjoniści bezprawnie zabrali nazwę Izrael i nie mają prawa występować w imieniu narodu żydowskiego!
 
Czy podobne deklarował jakiś scyropolski, podobno katolicki prezio Polin? Jeśli wierzyć słowu Neturei Karta (a nie mam powodu, żeby niewierzyć), to sprawa jest prosta: jak każda sekta – chrześcijańska, muzułmańska czy judaistyczna – biorą ze swych ksiąg to, co im pasuje do ideologii. A ta nie kolidowała przez tysiące lat z ideologiami chrześcijan czy muzułmanów we wspólnej Palestynie, skąd wywodzą się wierni Neturei Karta. Dopiero syjoniści zrobili ludobójczą jatkę z Palestyny, jeśli nie całego Bliskiego Wschodu i świata.
 
Nieładnie uważać po talmudzku goje = robale do zgniecienia. Nieładnie też wierzyć, że wszyscy Żydzi są winni ukrzyżowania Chrystusa… nawet ci, których ogłupili faryzeusze i ci, co nie chcą dziś mieć nic do czynienia z żydostwem (a sporo ich w Polin, podobno), i ci, co walczą z ukrzyżowywaniem Palestyńczyków. Oni też udają przed emocjonalną naiwną publiką gojowską? Zostawmy osądzanie Wszechmogącemu…
 
Świat jest skomplikowany, co nie wstrzymuje mądrego stratega od sojuszów, by wygrać własną rację narodową. Tak robią mężowie stanu narodów, które nie stoczyły się jak Polin w zniewolenie przez kompleks jot. Natomiast „komplikacje” – kompromitacje i niedorzeczności, jakich narobili sobie Marek S. i Maciej P., klasyfikują ich do lamusa nieudaczników za sprawą polską.
 
Jeśli można, parę pytań do dra mgra inż. Macieja Pokory, proszę o odpowiedź na kontakt blogowy:
–       Czemu od początku naszego kontaktu w redakcji Grypa666 w 2009 r. stwarzasz sztuczne konflikty ze mną?
–       Czemu ostatnio węszysz i podjudzasz przy byle okazji, jakby odprawy za poprzednie cię nic nie nauczyły?
–       Czemu tak cię boli moja przyjaźń z Andrzejem Szubertem, szczutym i prześladowanym przez unych?
–       Robisz dla mosiadu i musisz przynieść trupa Beina?
………………………………….

Mój koment, który wywołał oszczerczą reakcję Macieja P.

Piotr Bein: Tytuł na youtube Israeli leaders meet Mahmoud Ahmadinejad in NYC jest idiotyczny.
Z tlumaczenia wypowiedzi sędziwego Rabina (i potakiwania Ahmadinedżada) wynika, że jest to sekta rodzaju Neturei Karta, ortodoksyjnych żydów wiernych Torze. Wyznają oni dogmat, że Zydzi w diasporze mają być lojalni gospodarzom w krajach przebywania i czekać, aż Wszechmogący ześle Mosziacha (Zbawiciela). Sympatyczni pejsaci nie są Izraelczykami, przywódcami religijnymi z Izraela, ani w żaden inny sposób  niereprezentują syjonistów czy ich tworu w okupowanej Palestynie.
Neturei Karta znana jest z anty-syjonistycznych chucp w USA i Izraelu. Brali udział w konferencji kilka lat temu w Teheranie nt. Holo-oszustwa. Byli wtedy dla Ahmadinedżada równie serdeczni.
Polacy scyropolscy powinni nawiązać kontakt z takimi sektami i utrzymywać dobre stosunki. Na pewno ci przywódcy ich nie zlekceważą, bo znają wkład Polaków w podtrzymanie Zydów przy życiu, umożliwienie rozkwitu w Polin (Polska, bezpieczna przystań w jęz. hebrajskim) i ratowanie z Szoa.
Tłumacz żydowski wyjaśnia w filmiku, że sporo przywództwa ortodoksyjnych żydów zginęło w Szoa z rąk syjonistów. Obecnie rządząca niemal wszystkimi Zydami religijnymi i świeckimi oraz znacznie wpływająca na politykę globalnie, międzynarodową sekta lubawiczów ma nazwę ukradzioną wymordowanym w Szoa, ortodoksyjnym żydom z Kresów Polskich.
Podłe stosunki polsko-żydowskie trzeba naprawić jak szybko możliwe. Odpowiedzialni są: szuje-syjoniści w polityce Polin i globalnie, szowinistyczni oszuści akademiccy jak Gross, żydo-polactfo krajowe, szabas-goje polskie na ich usługach itp. margines ludzkości. Na przeszkodzie stoją też  ciemnota i ślepy antysemityzm niektórych Polaków (podobne do niedorzeczności tytułu filmiku). Dla takiego polactfa każdy pejsaty to wróg; nie wiedzą, że sekt w judaizmie jest więcej niż w chrześcijańśtwie, w tym sekta czcząca Jezusa Chrystusa.
Ten stan rzeczy w Polin cieszy syjonistów, których celem jest skłócanie wszystkich, żeby wszystkimi sterować dla korzyści własnych i połączonych z nimi pępowiną żydo-banksterów.
Wraz z postępowymi Zydami jak Jewish Voice for Peace, sekta w filmiku to jeden z najlepszych sojuszników w walce z judeocentryzmem. Głupota i ślepota wielu Polaków przeszkadza jednak w tworzeniu takich sojuszów. Wolą biadolić nad Bani Brith oddział W-szawa niż wziąć się do jednania z kim trzeba.
………………………………….

Oszczerczy koment Macieja P. u MonitoraPolskiego:

Peryskop 29 września 2012 at 15:13
Świat jest dużo bardziej złożony niż nam się to przedstawia. Widać to np. jeśli po przytoczonej powyżej interpretacji Pana Piotra B. przeczyta się opinie Pana Marka S. zawarte w komentarzach pod jego artykułem „Pułapka na Rosję”
http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

…Zydzi z Neturei Karta „walcza” z syjonizmem kiedy syjonizm nie jest niczym innym niz judaizmem. Wkrotce moze sie okazac ze syjonistow nie ma w Izraelu, oczywiscie po tym jak Izrael stworzy Wielki Izrael.

Neturei Karta to kontrolowana opozycja i granie na uczuciach gojow aby ich rozbroic mentalnie.

Neturei Karta to nie sa zydzi Tory. Tu jest jeszcze jedno oszustwo. To sa Talmudysci. A wiec oni uwazaja gojow za bydlo ktore ma im sluzyc. Na czym polega ich oszustwo? Na tym ze oni uwazaja Talmud za czesc Tory…

…Tutaj jest dowod na to ze zydzi Neturei Karta sa w istocie Talmudystami. Przyznal to jeden z ich wlasnych rabinow.

Jednym z wielu bledow popelnianych nawet przez wysoko wyksztalconych ksiezy katolickich jest przekonanie ze jest czesc zydow ktorzy wierza w Tore albo Stary Testament a wlasciwie jego czesc Pentateuch (piecioksiag). Uwazani sa oni przez Kosciol Katolicki za tzw: „Dobrych zydow”, lub „Prawdziwych zydow”, lub „Prawdziwych zydow Tory”, lub „Neturei Karta”.

Jest to nieprawda. Jak oswiadczyl Hersh Lowenthal na stronie internetowej „True Torah Jews Against Zionism”: „Wszystkie prawa zydowskie dzisiaj sa oparte na Talmudzie, i sa scisle przestrzegane przez zydow”.

http://www.jewsagainstzionism.com/about/visitorcomments/comment_details.cfm?ItemNo=1055

Tzw: „Prawdziwi zydzi Tory” tlumacza ze Talmud jest czescia Tory, i jest spisanym „Przekazem Ustnym” (Oral Law) ktory Mojzesz dal zydom na gorze Synaj. Tora jest natomiast „Przekazem Pisemnym” (Written Law). Zydzi przy tym uwazaja ze Przekaz Pisemny jest tylko zakamuflowana wersja Przekazu Ustnego i sluzy do oglupiania gojow. „Prawdziwi zydzi Tory” uwazaja Talmud za nadrzedny do Pentateuchu, ktory jest jak „woda”, podczas gdy Misna jest jak „wino” a Gemara jest jak „przyprawione wino”. Soferim 13b mowi, „Biblia jest jak woda, Misna jak wino, a Gemara jak wino przyprawione”. Baba Mezia 33a oswiadcza ze, „studiowanie Biblii jest strata czasu.”

Tak wiec udowodnilismy tu ze ci zydzi (Neturei Karta) sa Talmudystami. Powstaje wiec pytanie.

Po co oni staraja sie oszukiwac gojow nawet w takiej sprawie jak to, kim oni sa, jakimi prawami sie kieruja, i jaka wiare wyznaja?

Jesli ich opor jest autentyczny to po co klamia?

Jesli sa oni autentycznie antysyjonistami, to dlaczego w swoim Izraelu nie organizuja antysyjonistycznej rewolucji lub powstania? Dlaczego nie wydaja swoich ulotek i gazetek nawolujacych do zbrojnego oporu syjonistom?

Dlaczego nie buduja barykad?

Jesli sa oni autentycznie antysyjonistyczni to dlaczego nie organizuja zamachow terrorystycznych na przywodcow syjonistycznych?

Dlaczego dotychczas nie otruli (tu maja cala ksiege jak to zrobic aby nie zostawic sladow) lub zabili w jakis inny znany tylko im sposob tych przywodcow syjonistycznych z ktorymi podobno walcza? Przeciez talmudysci w historii gojow stosowali otrucie przywodcow gojowskich bardzo czesto chocby Stefana Batorego.

Dlaczego nie stworzyli organizacji konspiracyjnej ktora by zajmowala sie ta robota? Przeciez nikt nie jest wiekszym konspiratorem niz zydzi.

Dlaczego zamiast tych konkretnych dzialan stoja ci pajace na ulicach miast gojowskich z tablicami i ustawiaja sie do kamer, a ich wlasna kontrolowana opozycja przedstawia ich w alternatywnych mediach jako przywodcow oporu przeciw zdziczeniu zydowskiemu.

Jest tylko jedna odpowiedz na te pytania. Bo oni sa czesci tej samej zydowskiej gry ktora ma za zadanie wprowadzac zamet w szeregi gojow. Oni chca skierowac walke gojow na walke z cieniem (syjonizmem) a nie rzeczywistym wrogiem. Bo jak rozpoznac syjoniste? Jesli walka bedzie z syjonizmem to nagle nie bedzie ani jednego syjonisty.

To tak jak obecnie, zydzi walcza z Nazistami i Polakami. Poniewaz nie wiadomo kto jest nazista wiec cala walka skupia sie na Polakach….

koniec cytatu
===
Więcej autor zawarł w eseju „Skowyt Psa Poety”
http://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-1
http://marucha.wordpress.com/2011/07/27/skowyt-psa-poety-2
http://marucha.wordpress.com/2011/07/28/skowyt-psa-poety-3
http://marucha.wordpress.com/2011/07/30/skowyt-psa-poety-4
http://marucha.wordpress.com/2011/08/04/skowyt-psa-poety-5
http://marucha.wordpress.com/2011/08/07/skowyt-psa-poety-6
UWAGA: Pan Piotr B. zaliczył „Skowyt Psa Poety” do ‚Białych Kruków’, aby następnie „z hukiem” wyrzucić to opracowanie bez podania rzetelnego uzasadnienia obu tych sprzecznych decyzji.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/