Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?

Czy twórca i koordynator Konwentu Narodowego Polski zostanie kolejnym „Antysemitą” III RP?

Wiele wskazuje na to, że TAK !!!
Zadania tego podjęła się organizacja pod nazwą „Otwarta Rzeczpospolita – Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i ksenofobii” z siedzibą w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 16/18 – http://www.otwarta.org
Oficjalną propozycję /doniesienie/ w tej sprawie do Wrocławskiej Prokuratury złożył jej wiceprezes Stefan Cieśla.
Pretekstem do rozpoczęcia całej akcji, poza oczywiście, zyskującym coraz więcej zwolenników, Konwentem Narodowym Polski, okazał się być artykuł, umieszczony na stronie Wrocławskiego Komitetu Patriotycznego, autorstwa Klimona Sołowieckiego – Żydowskie mordy rytualne:
http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/1024-maria-poleca-klimon-solowiecki-%C5%BCydowskie-mordy-rytualne
Decyzję o wszczęciu dochodzenia, jak przystało na najwyższy priorytet nadawany tego typu działaniom, wymierzonym nie tylko w wolność słowa, ale przede wszystkim w Polskich Patriotów, podpisał sam szef Prokuratury Wrocław Stare Miasto.
Rozpoczęte dochodzenie poprzedziło najście mieszkania Pana Marka Delimat przez dwóch nie umundurowanych funkcjonariuszy lokalnej policji w dniu 17 września 2012 roku, którzy pragnęli Go poinformować, że wkrótce będzie przesłuchiwany (sic!).
Wezwanie na przesłuchanie miało formę telefonu z numeru zastrzeżonego – zgodnie z zapewnieniem funkcjonariuszy prowadzących sprawę, są to metody, na które pozwala zaprowadzony po „okrągłym stole” ustrój.
O dalszym przebiegu tej prowokacji, wymierzonej w Konwent Narodowy Polski, będziemy Państwa na bieżąco informować.
Janusz
Wrocławski Komitet Patriotyczny

Post scriptum
Art. 256 paragraf 1 Kodeksu karnego RP stanowi:
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

Poprawiane: czwartek, 04 października 2012 17:27
………………
Wojciech Szeląg (POLSAT NEWS): Zacząłem czytać artykuł p.Klimona Sołowieckiego. Zakończyłem bardzo szybko – nie będę sobie zaśmiecał umysłu tak niedorzecznym bełkotem. Dziwię się, że organizacja, która ma w nazwie Naród i Polskę przyznaje się w ogóle do indywiduum, które wydaje z siebie treści rodem z Mein Kampf i Protokołów Mędrców Syjonu napisanych przecież przez carską ochranę.
Całym sercem wspieram działania mojego Państwa wymierzone w rasistów i wszelkich głosicieli narodowej nienawiści. Nie wiem tylko czy należy ich zamykać w więzieniach czy szpitalach psychiatrycznych. A może najlepiej byłoby ich skazać na roboty publiczne np.porządkowanie miejsc męczeństwa polskich Żydów np. w Treblince… Z poważaniem
Wojciech Szeląg

Piotr Bein: O haniebnym procederze “Otwartej żydopospolitej”.

Pan Szeląg boi się prawdy… odłożył lekturę na samym początku, gdzie przekazano fakty o Talmudzie, patrz np. Judeocentrycy i masowe zbrodnie. Bełkot to słyszymy z merdiów w “Państwie Szeląga”. Zabrali nam państwo, historię, suwerenność, obronność, gospodarkę… skorumpowali religię. Udają świętoszków i cierpiętników (ci zginęli z planu syjonistów w obozach zagłady, przeżyli oprawcy, kolaboranci i sprytni). Obruszają się jak przyzwoitki i z mety niedorzecznie porównują do Mein Kampf pióra agenta syjonizmu, Hitlera (wybranego do nastraszenia Zydów do emigracji do Palestyny) oraz do Protokołów, które jak na podróbkę to genialnie przewidziały przyszłość. Musi co ochrana carska wiecznie żywa a kompleks jot to podróbka przez czekistów z kagiebe… Panie Szeląg, za szeląga nie ma Pan wiedzy ani rozumu. Odsyłam do ‘antysemickiego’ tekstu… Uwaga: wzorzec z Protokołów! :<[  List otwarty do dr Aliny Calej, Zydowski Instytut Historyczny.

Stan: Wylapia was pojedynczo a zlapanych nikt nie bedzie bronil bo Polacy to tchorze, dlatego zyja w niewoli. Nawet w wyborach nie wiedza na kogo glosuja.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/