System zgnił, pokonasz go

System zgnił, pokonasz go

Mike Adams 11.10.2012, przekład-skrót Piotr Bein
Wszystko ustawili: giełdy, wiadomości, żywność, podatki, szkolnictwo, opiekę nad zdrowiem, sport itd. itd. – by cię oszukać, pogrążyć, a w końcu pozbawić potencjału ludzkiego.
Służba chorób rozmyślnie rozdaje raka, utrzymuje cię w chorobach, nabijając kieszenie korporacji kosztem życia ludzkiego.
Finanse, tj. system lichwy i drukowania banknotów, po cichu kradnie ci pieniądze.
Dając ci iluzję wyboru, politykę ustawili paradami klaunów o różnym kolorze skóry, służących temu samemu panu (banksterom).
Żarcie naszpikowali GMO, które truje cię i zanieczyszcza areały rolne i przyrodę dookoła.
Wiadomości to manipulacyjna farsa… system sprawiedliwości jeszcze gorszy: przeciw szarakom, broni wielkie szychy – mega-kryminalistów i zbrodniarzy przeciw ludzkości.
Nauka to nałóka – zdominowana przez forsę reklamową Wielkiej Farmacji, przeżuwająca sfabrykowane badania przez korporacyjne prostytuty, które sprzedały swą duszę za czek. Wiele wysiłku wkładają nałókofcy we wzmacnianie monopolu medycznego poprzez wciskanie zabójczych scypionek przy jednoczesnym poniżaniu roślin leczniczych i zdrowego pokarmu.
Parlamentarzyści to sprzedawczycy. Agencja Żywności i Leków (FDA) pilnuje głównie interesów Monsanto i Wielkiej Farmacji, a nie bezpieczeńśtwa Amerykanów. Departament Rolnictwa (USDA) jest kompletnie w szponach bio-przemysłu i gigantów fabryk mięsa.
Własność „prywatna” jest rządowa. Rząd zbiera niekonstytucyjne podatki od nieruchmości, praktycznie leasing „właściciela” od rządu. Spróbuj niezapłacić podatku, to przyjdą z miejsca z bronią zabrać ci dom.
Skorumpowali nawet wojny! Wszczynają je atakami fałszywej flagi wyreżyserowanymi przez Imperium Ameryka, następnie wszystkie reportaże z wojny kompletnie cenzurują, żeby Amerykanin nie dowiedział się horrendalnej prawdy. Percepcję wojny wysterylizowali, przerobili, zhomogenizowali… jak przetworzone świeże mleko krowie, jakiego nikt nie powinien pić.
Jak to przebić? Nie graj ich gry!
Każdy hazardzista w Vegas wie, że może wygrać jedynie – nie grając..
Nie posyłaj dzieci do rządowych ośrodków indoktrynacji zwanych szkołami publicznymi, tylko ucz je sam w domu.
Nie oglądaj kablowanej propagandy w telewizorni, tylko wyłącz aparat i bierz wiadomości z niezależnego źródła.
Nie bądź ofiarą trucizn GMO, tylko jedz eko-żywność.
Nie scyp się i nie lataj do apteki, tylko przestaw się na dobre odżywianie.
Przestań wkładać wszystkie oszczędności w dolara, zróżnicuj swe portfolio inwestycji na: metale szlachetne, innewaluty, ziemię rolną i in. zasoby prawdziwej wartości.
Niegłosuj na kolejną prezydencką kukłę banksterską – na żadnego prezydenta!  Sam akt głosowania uwiarygadnia skorumpowany system. (Ale nie zapomnij głosować w wyborach lokalnych na znanych ci kandydatów, czy w referandach jak Proposition 37 w Kalifornii.)
Nie da się pokonać ustawionego układu. Po to właśnie go ustawili: żeby nikt ich nie przewyższył. Tak to kasyna obrabiają klientelę. Więc skończ brać udział w ich ustawionej grze!
Poziomy przebudzenia
Twa ścieżka do wolności zaczyna się od rozpoznania, że wszystko jest ustawione przeciw tobie; niezgódź się na samym początku na chorobliwość, zubożenie, ignorancję, stłumienie. Skieruj swe moce i wysiłki do wewnątrz – pytaj siebie samowzmacniająco np. jak mogę zdobyć lepsze info, edukację, nowe umiejętności, jak wyzwolić się ze zniewolenia chorobami? Z czasem twe pytania ewoluują w ogólniejsze: Jak mogę dołożyć się do budowy lepszego świata? Co mogę zrobić dla obrony życia i prawdy?
To są poziomy świadomości i przebudzenia:
Poziom 0 – Zombie. Totalna ignorancja, 90% społeczeństwa. Żadnego pojęcia o tym, co trzeba wiedzieć – pieniądze z powietrza, naturalne leczenie raka, ludobójcze scypionki, telawiwownia a zachowania itd.
Ci ludziowce często są expertami w sporcie i mydlanych serialach w tiwi. Żrą produkty przetworzone, scypią się, grają w loterie, wypełniają religijnie recepty lekarskie, poddają się ałtorytetom, cieszy ich status quo.
Poziom 1 – Obudzony. Osoba zdaje sobie sprawę: Qrczę, żyję w nierealce. Wszędzie mi łgają. Gdzie rzeczywistość? Jak ją rozpoznać? Ludzie zaczynają wtedy zadawać pytania. Czytają składniki na opakowaniach żywności. Nie wierzą swemu lekarzowi. Oglądają filmy dokumentalne zamiast sportu, próbują ocenić info i myśleć racjonalnie. Kwestionują ałtorytety.
Poziom 2 – Poinformowany. Osoba nauczyła się znacznego wolumenu prawdziwej historii i jak świat naprawdę działa. Zna politykę, psychologię, historię świata, ekonomię, naturalne zdrowie, naturę (wody, ekosystemy, gleby itd.), podstawową anatomię, naukę itd. Poniżej 1% populacji jest na poziomie 2, większość to wielcy ignoranci.
Osoba poziomu 3 czyta książki. Bada info alternatywne. Inwestuje w swą samo-edukację. Udziela się społecznie i działa. Próbuje zmienić świat wokół siebie. Dzieli się wiedzą z przyjaciółmi. Stawia wyzwania poglądom i przemyśla swe własne, zdolny do ich adaptacji.
Poziom 3 – Biegły. Rozumie otaczający rzeczywisty świat i umie w nim nawigować, z wielkimi osiągnięciami i wpływem – nowatorzy, twórcy, często komunikatorzy. Celem życia nie sukces finansowy, tylko osiągnięcie właściwego znaczenia w świecie przeważnie zamieszkałym przez zupelnie nieznaczących ludziowców.
Podaje rozwiązania, wymyśla nowe rzeczy. Żadnej telewizji, scypionek, żarcia z kolorowych paczek. Ma perspektywę niezwykle długą, rozumie big picture. Chce pomóc innym. Współczuje ze światem żywym, świadom sieci życia Planety.
Poziom 4 – Oświecony. Tylko osoby z najwyższą dedykacją przebudzeniu duchowemu: przez całe życie modlitwa, medytacja transcendentalna, czy podobna praktyka duchowa. Osoba wycofuje się ze świata materialnego, nie okazuje żadnego zainteresowania kontaktami z osobami na niższym poziomie świadomości. Znacznie mniej niż milion ludzi kiedykolwiek osiągnie ten poziom.
Zdaje sobie sprawę z wielkiej iluzji życia, nieśmiertelnej świadomości i duszy ludzkiej. Wyraża współczucie dla innych, lecz nie interweniuje, nigdy nie próbuje zmienić drugiego, tylko zachęca do rozwoju świadomości. Zna współzależność wszystkich systemów życia. Widzi ludzkie położenie humorystycznie. Zdolny wejść w wyższy stan świadomości. Rzadko dąży do sławy i niezainteresowana bogaceniem się, często porzuca wszelkie posiadłości materialne.
Tylko odrzucając udział w ich grach możesz osiągnąć, co naprawdę warto: Świadomość wysokiego stopnia.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/