Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej

Marek Głogoczowski:  Interesujące zdjęcia, dokumentujące, że nie było żadnego “podstawienia w Smoleńsku szczątków innego samolotu” (hipoteza K. Cierpisza) ani “2 wybuchów w samolocie” (ulubiona hipoteza A. Maciarewicza). Na zdjęciach poniżej widać, że ciała nie zostały porozrywane przez wybuch, część zasadnicza korpusu, przytwierdzona do foteli przetrwała bez większych obrażeń, pourywane są nie przytwierdzone do foteli rece i nogi, wkutek przeciążenia bodajże 15 g w momencie czołowego zderzenia się kadłuba samolotu z ziemią.
A więc zainteresownymi w publikacji tych zdjęć byli wszyscy – i Polacy i Rosjanie – którym agent CIA/MI6 Maciarewicz był/jest nie w smak. Także mnie osobiscie i memu koledze, antykomunistycznemu poecie z Frankfurtu a.M. Stefanowi Kosiewskiemu, który publicznie opublikował poniższe zdjecia:
Poniżej tych makabrycznych zdjęc, wskazanie na fundację WINDSOR dla której pracował antyrosyjski prezydent Lech Kaczyński, obecnie w formie szczątkowej na Wawelu. Jest to udokumentowanie, że obecna wladza w Polsce ma swój, ledwo zakryty korzeń w londyńskim City nawet bardziej niż w Waszyngtonie. Gadanie o zagrożeniu moskiewsko-berlińskim, to odwracanie uwagi od tego, że dwa najistotniejsze polskie ministerstwa, Finansów oraz Spraw Zagranicznych, są obsadzone agentami “nasłanymi” do Polski przez światową oligarchię żydo-anglosaską.
dr Marek Głogoczowski
www.markglogg.eu (teksty 2011+)
oraz/et/and www.zaprasza.net/mglogo
……………..
Piotr Bein: Czy i co experci orzekli po analizie zdjec/zwlok:
– przeciazenie 15g obrywajace konczyny, dla tutka ladujacego przy ok. 250 km/h?
– inne zwloki podobne i mniej wiecej kompletne, z dopasowaniem brakujacych czesci wg DNA?
Jak tlumaczyc:
– brak zdjec z wylotu delegacji
– nielogiczny rozrzut szczatkow samolotu
– slady eksplozji/implozji na szczatkach samolotu
– brak foteli i zwlok na miejscu katastrofy (wg 1-ych swiadkow)
– ciuciubake z czarnymi skrzynkami itd. dowodami rzeczowymi?
– neandertalskie ‘wyjasnienia’ przyczyn juz od 10 IV, zanim zaczelo sie jakiekolwiek sledztwo… powtorzone pi razy drzwi w koncowych raportach
……………………….

Drastyczne zdjecia ofiar katastrofy smolenskiej 20121017 Stefan Kosiewski FO90 Maria Kaczynska Sikorskiemu w poprzek

Escrito por sowa (») 17. 10. en categoría przecieki – sowa, leído: 1464×
basel/cv.jpg

Apeluję do polskich mediów o poczucie przyzwoitości i niepublikowanie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej z obcych portali – napisał na twitterze Radosław Sikorski, który przeszedł w życiu dużo, bo przechodził kolejno z obcych mediów na Zachodzie do Warszawy i swoich z Ruchu Odbudowy Polski Olszewskiego i Maciarewicza z KOR-u, żeby przejść potem do AWS-u Krzaklewskiego i Buzka, z którego przeszedł do PiS-u Kaczyńskich, a na samym końcu bzintweresowność i przyzwoitość nakazały mu przejść do Platformy firmowanej przez Tuska do spółki z przegranym agentem i masonem Olechowskim oraz Piskorskim bredzącym o swoim dochodzeniu do kasy w kasynie.

KACZORY   Kategorie:  | Fascynacja obłędem | RSS

środa, 17 października 2012  Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej 20121017 Stefan Kosiewski FO90 Maria Kaczyńska Sikorskiemu w poprzek
Przyzwoitość nakazała Sikorskiemu przed laty umieszczenie fotki z karabinem na ramieniu na okładce książki, którą miał nadzieję dobrze sprzedać, kiedy startował akurat z fatalnym dla siebie skutkiem na stanowisko Prezydenta RP, a książka była o wojence widzianej oczma młodego brytyjczyka po niedokończonych studiach, parającego się dziennikarką pod okiem agentów CIA, czyli o zabijaniu  miejscowych w Afganistanie.
Polecam kabotyńską fotkę, choć samej książku i przyzwoitki nie polecam.

Lech Kaczyński wykazał się drastycznie w Gruzji odwagą frontalną nie z pistoletem w kieszeni, lecz z wielką nokią w dłoni, przeżytkiem techniki już w tamtych, zamierzchłych czasach, kiedy łączył się z bratem.
Wcześniej wykazał się Lech Kaczyński przyzwoitością w Magdalence w stosunku do wszechmocnych generałów: Kiszczaka i Jaruzelskiego, którzy tam go do czegoś widocznie potrzebowali, bo przecież nie do parady.
W Lizbonie wykazał się za namową brata Premiera Rządu Polski podpisem własnoręcznym Prezydenta RP złożonym pod Traktatem odbierającym Polsce suwerenność i za to został poniesiony przez brata na Wawel.
Fatalna pewność siebie Lecha Kaczyńskiego odebrała rozum za jednym razem kilku prezydentom postsowieckich państw, kiedy – nie wiedząc zupełnie, co jest grane – ulegli chazarskiej pewności siebie w obsadzie tragikomicznej  farsy, by dać się zapakować wszyscy na raz do jednego samolotu, żeby przelecieć się bez potrzeby wspólnie, wysoko nad chmurami, wypić po fikołku/ małpeczce przy okazji w ramach kateringu lotniczego (tysiące buteleczek alkoholu nabywała wtedy w tym celu Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej); na pohybel obcym portalom drastycznie narażał swego ducha i ciało tygodniami odcinając się w zaciszach Pałacu od zgiełku warszawskiej ulicy.
To znowu leciał do Izraela, żeby w Jeruzalem apelować do żydów o spokój i niepanikowanie, bo Wojsko Polskie, jaki by rząd w Polsce nie był, w demokracji zmiany są możliwe – wyjaśniał żydom cierpliwie wątpliwości Lech Kaczyński na załączonym wideo – zawsze będzie walczyć w obronie interesów Izraela.
Lech Kaczynski - zdrada panstwa, kryptosyjonista w Izraelu 02:37

Lech Kaczynski – zdrada panstwa, kryptosyjonista w Izraelu

Von mysowa
Ks. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja wiedział, co robi nazywając Czarownicą małżonkę tegoż Lecha Kaczyńskiego, która wiedziała, co robi spraszając uroczyście na gościnę do Pałacu Prezydenckiego zwolenniczki zabijania polskich dzieci nienarodzonych. Mordowania przyszłych pokoleń Polaków. A to zbrodnia większa od Katynia.
Szambo nie ma godności, ani przyzwoitości, gdyż to są imponderabilia i do nich trzeba mieć serce i wątrobę, jak do: Pana Boga, Narodu Polskiego, Ojczyzny. Konsumpcyjne, postreligijne społeczności państw Unii Europejskiej nie mają Pana Boga wpisanego do Traktatu Lizbońskiego. Do prawidłowego funkcjonowania szamba wystarcza więc sama kiszka stolcowa, którą człowiek świadomy swych potrzeb co jakiś czas opróżnia i spuszcza do szamba z wodą, nieczystości.
Szambo to słowo oznaczające zbiornik na nieczystości, odchody ludzkie, które w starożytnym Rzymie odprowadzał do Tybru podziemny kanał nazwany Cloaca Maxima; widziałem to dzieło cywilizacji rzymskiej, we Frankfurcie też widziałem pod Muzeum Historycznym murowany kanał z czasów średniowiecznych a może też jeszcze i rzymskich.
Szambo określają wymiary: długość, szerokość, głębokość; nie znając źródła, czy też raczej: miejsca wypływu prowokacji kontrolowanej, do której dołączył pospiesznie a młodzieńczo jak jaka Kasia na twitterze, stary wyjadacz polityczny, Radosław Sikorski, nie wyrażamy się jak on półgębkiem o fotografiach zwłok opublikowanych w internecie nie przez obce media, bo jeśli inkryminowany tekst, zapisany znakami graficznymi używanymi m.in. przez język rosyjski, zamieszczono na livejournal.com, to może jednak Minister Spraw Zagranicznych państwa Unii Europejskiej, członka NATO, sojusznika Stanów Zjednoczonych nie powinien zbyt szybko zmieniać – za państwo – sojuszy i mówić zaraz o obcych mediach cenzurując w Polsce wolność przekazywania informacji.
Należy przestrzec młodych dziennikarzy udających się służbowo na fronty wojen całego świata, że pociski na wojnie dosłownie urywają ludziom nogi, że wojna to nie są żarty, lecz zabawa głupiego, który chce osiągnąć swoje cele po trupach.

  Należy zasłonić oczy dzieciom, ażeby nie dźwigały na swych wątłych barkach traumatycznych obciążeń, których mężczyzna sześćdziesięcioletni nie był w stanie unieść bez pomocy prochów; Jarosław Kaczyński niechaj nie patrzy na fotki ciała ukochanego brata i jego małżonki, na których dla przyzwoitości ktoś zasłonił wszak w prosektorium, kwadratem czarnym jak żałobny krawat, genitalia jego brata bliźniaka po tragicznej śmierci w katastrofie powietrznej nad Smoleńskiem. Nie był przystojny człowiek za życia, więc pozbawiony w momencie śmierci rąk i nóg pozostały po człowieku kadłub nie może być ułożony w jednej linii prostej ze złotym kosaćcem dumnie sterczącym z trawy nad rzeką i z jelonkiem wychylającym się spośród zielonych gałęzi na rozświetloną słońcem polanę w środku ciemnego lasu.

Czego Sikorski z doświadczeniem reportera frontowego oczekuje jeszcze od zabitych? Czy chciałby może, aby dostarczyły komuś przeżyć estetycznych strzępy sfotografowanych zwłok ludzkich?
Kwadrat Malewicza nic nikomu wciąż nie da do serca, ani do rozumu bez objaśnień. Omówienia krótkiego chociażby wymagają także trzy fotki przedstawiające po śmierci parę zaniesioną niesłusznie na Wawel, bo niby z jakiej racji i po co? Czy tylko dla skłócenia ze sobą na wieki narodów Rzeczypospolitej Polskiej żyjących ze sobą w zgodzie?

W Muzem zwanym Starą Pinakoteką wisi w Monachium Rubensa “Porwanie córek Leukipossa”, tematyką tego obrazu jest fragment życia bliźniaków: Kastora i Polluxa, zrodzonych z Ledy i Zeusa zamienionego w łabędzia. Czyż nie przemawia do nas patos obnażonych barokowo piersi, dramatyzm rozrzuconych nóg nakrytych listkiem figowym kawałka zakrwawionej szmaty?

Gumowe buty mężczyzny stojącego nad głową zabitej kobiety stanowią doskonały kontrapunkt statyczności w stosunku do heroicznej dynamiki nieżywej postaci. Ale komu o takich rzeczach mówić? Dla kogo dokonywać eksplikacji estetyki fotografii?
Prosty, ukryty żyd/ kryptosyjonista w Polsce dzieli się dzisiaj schizofrenicznie na takiego, który odwraca uwagę Narodu Polskiego od ważniejszej .: Sprawy wpisami na twitterze kierującymi  ludzką ciekawość do nagości sfotografowanych po śmierci ciał, na których nie widać – na dowód – żadnych dziur po kulach pistoletowych! A także na takich dzieli się jak Macierewicz i pozostały przy życiu Kaczyński, którzy do kresu swojego żywota będą żyli podszyci strachem wywołanym chorym gadaniem o krzykach: “Nie dobijajcie nas”!
Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
http://www.spreaker.com/user/mysowa/drastyczne_zdjecia_ofiar_katastrofyfo90
Drastyczne zdjecia ofiar katastrofy Smolenskiej 20121017 Stefan Kosiewski: FO90 Maria Kaczynska Sikorskiemu…
…………………

Kto naprawde nami kreci! WAZNIEJSZE EKSPOZYTURY RZADU SWIATOWEGO W POLSCE (1)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/