22 strony, 8800 słów

Piotr Bein 26.10.2012
22 strony, 8800 słów – tyle zabrało Markowi S (MS) ukryć najważniejsze: dlaczego jego Skowyt psa poety z hukiem wyleciał z Białych kruków i plam.
Tłumaczę więc e-zbirowi MS jak milicjantowi MO:

  1. Na stronie o Geremku proszę znaleźć Skowyt wylatuje z hukiem.
  2. Przeczytać zajawkę: PB: Usunalem Skowyt psa poety niejakiego Marka S., podobno. Autor dopuscil sie karygodnego komentarza, graniczacego z przestepstwem, w polemice nt. swego tekstu. Usunalem wszelkie linki do tego tekstu na moich blogach oraz z pod-strony “Biale kruki i plamy”. Ordnung muss sein, chamstwo i podlosc nie przejda …
  3. Tuż pod, czytać listę zdarzeń, które doprowadziły bandziora do gróźb rękoczynu, zakończonego w odbycie.

Sporządził ją na mą prośbę Andrzej Szubert (AS), zwróciwszy się do mnie nieznajdując e-sprawiedliwości u Maruchy. Listę przeklikałem od A do Z, posurfowałem po ubocznych komentach …i czym prędzej wywaliłem produkt e-oprychy z mych progów – nie za pyskówki AS-MS, nie za obelgę dla mego przyjaciela, tyko za to:

Zarzucasz mi tchórzostwo jak w 265. Załatwmy to jak mężczyźni, jeśli nie jesteś tchórzem, który rżnie klawiaturowego bohatera. Ja się dużo w przeszłości i z przymusu biłem. Takie środowisko. Żadko przegrywałem. Proponuję ci więc abyśmy się spotkali kiedyś jak będę w Polsce. Sam na sam. Jakoś to się ustali żeby tak to zrobić. Zapewniam cię że dostaniesz taki wpierdoł że będziesz sral swoimi zębmi

W swym resume zderzenia z AS i Białymi krukami, MS plami się zwięźle (2071 słów, ok. 5 stron), ale bez wzmianki o ww. bandycko-ordynarnej groźbie. Podsumowuje bieg zdarzeń wg AS, lecz strategicznie wygładza zbójeckie linijki:
8. Na obelgi i nazwyanie mnie tchórzem przez Obserwatora, napisałem podobno ordynarny komentarz, na który Obserwator odpowiedział krótko i rzeczowo.
Ja bym po prostu opuścił gangsterską melinę u Maruchy, a przestępczy kazus e-zbira MS wrzucił do Pralni.
Przy okazji e-łomotu dla AS u Maruchy, dociekliwy Peryskop (dr mgr inż. Maciej Pokora, MP) zapytał enigmatycznie o Skowycie na Grypa666: Czy przestał być Białym Krukiem, czy Plamą? Najwyraźniej przestał. Ale DLACZEGO? ZASTANÓWCIE SIĘ.
1-sze pytanie tylko ja mogę podjąć – ściśle tajne, razwiedka Grypy666 skazała njet razrieszenija! Drugie wyzwanie podjął MS, widocznie węsząc z fusów lewosłynnonadjordańską agenturę. W tym celu znów zwięźle (3568 słów, ok. 8 stron) MS dowodzi czegoś (sorka nie miałem czasu czytać całosci) o blogu Polski.blog.ru, kończąc: W pewnym jednak momencie, chucbiarze naciskają na spust. Spekulowałem dziko, że chodzi o jakichś mosiadowych siepaczy czy sotnie, pozujących na polskich Rosjan ili na abarot.
I tu dociekliwy, dysponujący czasem, PAN-owiec MP przychodzi z pomocą:
Panie Marku, dziękuję i gratuluję. […] Obserwator vel vel [w tym rozmaite nicki durnie przypisywane AS] – grypa666 – polski.blog.ru vel Sławomir Nieciecki vel Kniaź Miaił. Nie wiem jaki kniaź miauczy, ale jedno jest pewne: komenty i wnioski obu panów em nie ustępują niektórym logicznym wygibasom wróżenia z fusów MS. Może MP rewanżuje się za te uprzejmości MS: Muszę przyznać że Pańska wypowiedź, styl pisania, i głębia wypowiedzi wywołała u mnie uczucie uznania. Przypuszczam że na tym forum bywają, a może nawet wypowiadają się ludzie z doktoratami, co można poznać po sposobie myślenia i formułowani myśli. Ludzie ci reprezentują zupełnie inny poziom podchodzenia do spraw.
Celna obserwacja! — zupełnie inny poziom podchodzenia do spraw. MP demonstruje ten “poziom inaczej”, nt. zdemaskowanego Δ: Dzięki chucpie pandemii grypa666 zdobyła zaufanie omotanego narodu i potem już tylko pan Bein rozstawiał jak chciał wyznawców kultu Grypa666. A teraz ujawnił nam Pan m.in. dyskretne wspieranie ściągnięcia tu pod przykrywką Neturei Karta pomocników w celu wspólnego kradzenia nam naszych koni! W tej sytuacji pojawia się retoryczne pytanie o faktyczne znaczenie „666” w nazwie owego bloga?
Na tle całego wydarzenia wdanie się Pana w szamotaninę z Obseratorem było obciążające, ale też niezbędne. Bo bez tego nie byłoby „huku” przy wyrzucania Pańskiego „Skowytu” z katalogu „Białe Kruki i Plamy”, ani skowytów Kniazia z polski.blog.ru w obronie ich Obs-harcownika.
Ciekawe czy ktoś ma tu jeszcze jakieś złudzenia?
No i ciekawe jaki nowy, podobnie sprytny, scenariusz nam zagra zdekonspirowane trio?
Zanim odpowiem, socjoinżynier po uczelniach panie w Polsce, Danii i Kanadzie, na 2 ostatnie pytania, czytelnikowi należy wytłumaczyć Neturei Karta. Nie wydział ekologiczny iluminatów, nawet nie tajny klub starowierców pod Watykanem, tylko, wg MS, żydzi z Neturei Karta, są talmudystami (a być może również kabalistami) i kontrolowną opozycją do syjonistów, a mającą odegrać swoją rolę w bliżej nieokreśłonej przyszłości. Tak więc po co promować Polakom taką fałszywą grupę? Piotr z grypa666 pisze że: chce “iść z tymi żydami i kraść konie”.
Chciałem, ale pedałując przez Janów Podlaski, by ostrzec przed grypą końską, okazało się, że kunie zmieniły już właściciela: wnuczka cara Aleksandra I… przez przekręt Polaków w post-carskiej dyrekcji (źródło: razwiedka grypy666).  :<]
Toteż namierzam kunie canadyjskie; łażą za mną jacyś pejsaci w kapeluszach
Ciekawe czy ktoś ma tu jeszcze jakieś złudzenia? Bo ja nie mam, że mam do czynienia z dwoma oszołomami… czy durniami? Bo takich na agenciurów nie biorą.
Ostatnie pytanie rozwiązali już Panowie Doktor i Bizoń u Monitora i Maruchy: trio Grypa666-AS-Vismaya!
Tak załatwiliśmy niemal 5600 słów MS. Co jest w pozostałych 3200? To samo: nic… Ale nie dla MP; cytuje te gusła niemal w każdej obeldze i oszczerstwie na Beina.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/