Przywrócony film z MARSZU 11.11.2011 – POLIGON DO CWICZEN NA CZAS ZAMORDYZMU

Witam.

Zapraszam uprzejmie do obejrzenia filmu sprzed roku pokazującego wydarzenia na Placu Konstytucji w Warszawie, w dniu 11. listopada 2011 roku.
W tym czasie i miejscu miał się zacząć Marsz Niepodległości 2011, a tymczasem “nasza kochana władza” zadbała o to, by chronić blokadę lewaków ustawionych na trasie marszowej.
Spwrowadzono do Warszawy wielkie siły policyjne jawne i tajne, ustawiono samochody ciężarowe z armatkami wodnymi i pokazano świętującym Polakom “ich miejsce w szeregu”.
Zapewne tak będzie i w tym roku, gdyż w dniu 5. listopada 2012 roku na spotkaniu organizatorów marszów i pikiet stacjonarnych z przestawicielami organów miasta i służb porządkowych, “nasza kochana policja” zaproponowała, aby Marsz Niepodległości 2012 miał swój koniec nie przy pomniku Romana Dmowskiego, ale żeby potem wielotysięczny tłum skierował się w stronę ulicy Agrykola.
Ulica ta jest stroma, wąska, słabo oświetlona i bez uliczek bocznych (skarpa z obydwu stron): czyżby zatem chciano rozprawić się z kim trzeba w ciemnościach?!
Wracając z filmu z zeszłego roku to zniknął on z internetu, wraz z całym moim kontem na youtube, które zostało bezpodstawnie zlikwidowane.
Istniał on jednak w sieci u innego użytkownika youtube (MareczekX5), który wgrał go za moją zgodą.
Tym razem film został ponownie przeze mnie opracowany i jest w jeszcze lepszej jakości (jeśli ktoś chciałby go sobie zgrać, to najlepsza wersja zajmuje 5.867,41 MB pamięci).
Oto namiary filmu:
Pozdrawiam, życząc miłego oglądania.
  Zbigniew Juźków

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/