ALARM: Dane i email Prof. Scherrera zhakowane

ALARM: Dane i email Prof. Scherrera zhakowane

Profesor Christian Scherrer stoi na czele monumentalnego projektu badań porównawczych nad ludobójstwem: International Comparative Genocide Research (ICGR) w Hiroszimskim Instytucie Pokoju na U. Miasta Hiroszima. ICGR udokumentuje w kilku tomach opracowań naukowych ludobójstwo i przemoc masową w XX i XXI w. na wszystkich kontynentach. Następujące książki już wyszły, po sabotażu ich publikacji, który w końcu przezwyciężono:

  • Christian P. Scherrer (ed.) Iraq: Genocide by Sanctions, 2011, Penerbilt U. Sans Malaysia: Pulau Pinano, ISBN 978-983-861-503-7
  • Christian P. Scherrer (ed.) Iraq: Silent Death, 2011, Penerbilt U. Sans Malaysia: Pulau Pinano, ISBN 978-983-861-504-4

Dołożyłem się do ambitnego projektu Prof. Scherrera 4 przyczynkami:

 
Prof. Scherrer napisał mi (23.10.2012) jak znów stracił czas publikacyjny: Mój masowy magazyn plików połączony z biurowym kompem został wypróżniony w celowym ataku: zabrali „tylko“ teksty, żadnej grafiki ani audio. Pliki znikły, wyssane gdzieś tam. Byłem online i zapomniałem odłączyć magazyn masowy. […] Musieli działać szybko. Ukradli/wydobyli wszystkie pliki tekstowe, nawet starawe, ale nie wszystkie ilustracje, być może dlatego, że zamknąłem sesję, lecz nie zauważywszy szkód od razu. Dobiło mnie to dzisiaj. Oczywiście mam kopie plików w 2 in. miejscach, ale nie tu. Dwa mies. Pracy zniszczone! – Jakaś organizacja lub rząd(y) muszą mnie nienawidzieć.
Miałem skończoną w 95% książkę o ludobójstwie w Ruandzie! Żadnego backupu, 6 mies. pracy na nic. Podobnie z I i II tomem serii Ludobójstwo i Masowa Przemoc, już opóźnione kilka lat, a tu dalsza zwłoka.
Dodał (7.11.2012): W dalszym atakują mnie, ukradłszy wszystko. Teraz zhakowali mój email na yahoo. Następnego dnia: Należy ostrzec kogo trzeba, że sprawcy mają do dyspozycji niezwykłe środki. Jasne jest, że to jest robota służb rządu nie-japońskiego.
Cel: Może szukają info o mojej pracy: co robię obecnie, co zamierzam itd.
Ważne: Myślą, że złamią mnie psychicznie, kradnąc mi cały dorobek. Oczywiście mam kopie w kilku miejscach, ale straciłem rzeczy najnowsze.
……………………
PB: Na wszelki wypadek proszę kopiować u siebie ww. moje przyczynki. Żeby uniknąć ataku na kopie, proszę nie powiadamiać mnie o skopiowaniu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/