11.11.2012 [uaktualnienia]

UWAGA: Linki do NowegoEkranu niedziałają wskutek zmian organizacyjnych (czy tylko?) u nich. Wiele materiałow można znaleźć,na necie, wpisując frazy do wyszukiwarki.

Piotr Bein: Łażący Łazarz igra z ogniem

Piotr Bein: Breivicki widziany z Vanqrevu

Piotr Bein: O Marsz i wspólną sprawę: Beina porąbało, u Monitora podlec, a u Maruchy nieruchy

Piotr Bein: Marsz 11.11.2012 widziany z Vanqrevu…

Piotr Bein: Płemieł zwiał przed Małszem do jewło-KoSSowa

B. ważny dokument: Sprawozdanie z Marszu Niepodległości [kopia na PiotrBein blog]

Zawłaszczenia

Prowokacja na forum Kibice.net

PB: Jeśli zrozumiałem,  Głos z Trybun wskazuje na ONR jako faszystów i nawołuje do blokady ich podczas Marszu. W skojarzeniu z Prezesem USOPAL, Panem Kobylańskim, jako też brunatnym. ONR ani Kobylański nie są tacy, natomiast ością w gardle kahałowi, bo kandydatami na przywódców politycznych w walce z kahałem w Polin. Wygląda to na czysto hasbarskie podjudzanie Polaków na patriotycznych rodaków. Wnioskuję więc, że Głos z Trybun to hasbarski dyżurny próbujący prowokacji, podobnie jak bandyci w kominiarkach podczas Marszu. Jego schemat jest prosty: przekształcić pokojowy Marsz na starcia i bójki między Polakami.

Autor: głos z trybun [ 10.11.2012, 15:57 ]
Tytuł: Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012

BLOKADA BĘDZIE !
W związku z brakiem konsensusu w sprawie blokady faszystowskiego marszu postanowiliśmy wspólnie iść w zorganizowanej przez Porozumienie 11 listopada demonstracji. Jednocześnie podtrzymujemy swoje wcześniejsze stanowisko, że demonstracja sama w sobie nie ma sensu. Chyba, że może prowadzić do blokady. Plan jest prosty.
Nadajmy zbliżającej się demonstracji radykalny charakter i doprowadźmy do blokady w momencie w którym trasa demonstracji pokryje się z trasą ONR-owskiego marszu. Nie pozwólmy faszystom przejść Alejami Jerozolimskimi. Pokażmy, że nie ma dla nich miejsca – ani w Warszawie, ani w całej Polsce. Stańmy solidarnie przeciwko Polsce Kobylańskiego, Ziemkiewicza i Pospieszalskiego. Bądźmy zdecydowani i bądźmy stanowczy. Razem powstrzymamy brunatny marsz!


Autor: głos z trybun [ 10.11.2012, 15:58 ]
Tytuł: Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012

Zapomnieli dopisać, że blokować będą ramię w ramię z POlicją 🙂

Artur Zawisza o Ruchu Narodowym

Nowa partia narodowa? – Marian Kowalski odpowiada (2011)

Marian Kowalski, rzecznik ONR, na gorąco po Marszu Niepodległości 2011

Marian Kowalski (2009)

Maciej Kałek opisuje wydarzenia z Marszu Niepodległości

Prezydent Stalowej Woli o działaniach policji z 11 XI 2012 r.

Strona zbiorcza Bandyci w mundurach  [mirror strony]

Prowokacje policji na 11.11.2012 – analiza filmików z internetu

Ogromne siły policyjne wyprowadzone na ulice Warszawy. Demonstracja sił i prowokacja policji cz. I     cz. II

PB: W cz. I widać ogromny wysiłek organizatorów i służby porządkowej Marszu… Brawo!
W cz. II służba nie drużba; po pracowitym dniu, kominiarki w osłonie kosmitów odchodzą na oczach pochodu.

Tak wyglądał Marsz Niepodległości 11.11.2012

Gen. GROMu, Roman Polko: przez policję mogło dojść do tragedii

Bandyci [jest lepszy filmik tej samej grupki, proszę podać link jak kto ma – PB]

III Wrocławski Marsz Patriotów

Poseł Pięta: to była przygotowana prowokacja

widziałem policjantów w kominiarkach biegających za uczestnikami marszu. Jeśli chodzi o postępowanie policji na samym początku manifestacji, to wygląda na to, że była to przygotowana prowokacja […]  zza kordonów policji wybiegła grupa kilkudziesięciu zamaskowanych osobników w kominiarkach, którzy następnie rzucali petardami w uczestników marszu. Byli wyposażeni w pałki teleskopowe, więc ta sytuacja wskazuje na to, że mieliśmy do czynienia z prowokacją – mówi poseł PiS.
– Nasłanie tych kordonów policji, samochodów, które wodą miały zniechęcać  manifestantów do uczestniczenia w marszu. Rozpowszechnianie pogłosek, że organizatorzy rozwiązali marsz – to była informacja, którą usłyszałem od funkcjonariusza dowodzącego akcją na ulicy Marszałkowskiej. […] Widziałem uczestników Marszu Niepodległości, którzy setkami siedzieli na ulicy Marszałkowskiej i nikogo nie atakowali. Naprzeciwko nich stały kordony policji i samochody do rozpędzania manifestacji – mówi Stanisław Pięta, zaprzeczając tym samym oficjalnym doniesieniom, że konfrontację  z policją rozpoczęli uczestnicy marszu.

Wrózka: PRL-owski milicjant Dziewulski zaproszony do telefonicznego komentowania marszu w stacji polsatnews twierdził, że policja ma za zadanie rozwalić na dwie części manifestację i zmusić do ucieczki bocznymi ulicami. Skandaliczne wypowiedzi tego milicjanta skomentował mocno i odważnie w studio zaproszony profesor ale prowadząca rozmowę szybko się z nim pożegnała. Skandal.

Polonus I: […] Refleksja mala mnie naszla po tym marszu niepodleglosci:dobrze,ze krew sie nie polala,ale niedobrze, ze swiat znowu sie niedowie o protescie Polakow,niezadowolonych z rzadu POtluczonych nieudacznikow! Czy rzeczywiscie trzeba az rozlewu krwi,azeby o tym wszyscy mowili?!Moim zdaniem jest teraz robota dla opozycji-zamiescic filmy video na you tube z tlumaczeniem na jezyki obce komentarzy do nich!

Gość: […] I dobrze napisał bloger na NE: potrzeba 2-3 milony z całego kraju twardzieli i dobrze uzbrojonych…. To jedyne wyjscie, bo nas zniewolą do końca. Bedą w biały dzień chodzic i bić.

Pytania: 1. “zadymiarze” pojawili sie akurat tam gdzie policja przygotowała oddział specjalny czękający w przecznicy, no bardzo ciekawe miejsce wybrali…

2. prowokatorzy pojawili sie dokładnie za grupą rekonstrukcyjną, przypadek że idioci (bo atakujący u boku policji) starają się rozbić manifestację właśnie w tym miejscu?
ewidentnie ktoś chciał puścić rekonstruktorów w spokoju, wiadomo że nikt nie kupiłby zadymy zrobionej przez rekonstruktorów.

3. czy policja nagrywała to miejsce, przecież wszystko się dokumentuje i takie miejsca sa obkamerowane. Jeślim się okaże że akurat w tym miejscu policja nie miała kamer to byłoby równie ciekawe, a jeśli miała to chyba rolą policji jest też ustalić sprawców, czekamy na wyniki.

4. trzeba powrócić do funkcjonariusza który atakował w poprzedniej manifestacji, prokuratura wnosi o umorzenie postępowania bo był pod wpływem emocji. To sprawa dla publiczności europejskiej i amerykańskiej.
warto poruszyć w usa temat w kontekście polityki usa wobec Polski. Temat dobry dla republikanów. funkcjonariusz publiczny zawsze odpowiada surowiej! ten akurat miał dbać o porządek i bezpieczeństwo uczestników manifestacji.

Gość: Chcialem obejrzeć “na żywo” z kamer umieszczonych na ulicach miasta. na dzień 11 listopada WYŁĄCZONO wszystkie kamery!

Mam zdjecia prowokatorów: Byłem ciągle z synem przed szykującym się marszem. Szykowali się za kordonami Policji w bocznych Marszałkowskiej. Kiedy ruszył marsz, nagle zza moich pleców grupa prowokatorów wbiegła w samo czoło marszu. Zaczął płonąć samochód, Policja w 10 sekund uformowała kordon i rozdzieliła czoło marszu od reszty uczestników. Zaczęły padać strzały, strzały w strone ludzi, bez powodu, bez przyczyny. Byłem za plecami Policji i fotografowałem ich. Przekażę je niebawem. Głąbom od relacji telewizyjnych i kretyńskich komentarzy na wyborczej polecam kontak z Prokuraturą, Policją i sądownictwem. Najlepiej jako ofary przestępstwa. Niech poczują “państwo prawa” na sobie.

Prowokacja: W mojej ocenie, była to jedna wielka prowokacja. Tusek dał nogę za granicę, jak małolat, który myśli, że ktoś da się nabrać. Jego wizyta zagraniczna u żołnierzy miała sprawiać wrażenie, że on jest daleko, więc nie mógł mieć wpływu.

Oglądałem relację w TVP Info. człowiek, o którym trudno powiedzieć, że jest dziennikarzem ( w mojej ocenie), niejaki PIETRASIK, przeszedł już samego siebie. Przebił czyża, żochowską, a nawet ordyńskiego czy osicę. To, co się działo na wizji, było jednym wuielkim skandalem. Podpułkownik przepiórka z policji wyzywał manifestantów, był chamski, z góry przesądzał o winie. Niejaki melibruda nie był gorszy, mówił o psychpatach. Tym wszystkim cynglom z TVP Info PO-myliła się rola telewizji INFORMACYJNEJ z telewizją szmatławą, której rolą zdaje się być jedynie stronnicza OCEBNA, a nie prezentowanie faktów i informowanie. Może jeszcze nie zdążyli zdjąć materiału z sieci, koniecznie polecam oglądnięcie i ocenę pracy funkcjonariuszy na służbie, tych umundurowanych i tych udekorowanych bronkotylionami. Jeden wielki skandal, prowokacja służb i gliniarzy i znowu kamery telewizji nadawały tylko z jednego miejsca, jakby telewizja była pewna, że pochód nie ruszy dalej. Czas najwyższy zebrać wszystkie dokumenty do kupy i przy pomocy gości z Węgier, których tuskowe służby potraktowały jak przestępców, sprawę trzeba nagłośnić w instytucjach zajmujących się prawami człowieka. Totalitarna władza przegięła. Po raz kolejny zepsuła święto Polakom.

Carcinka: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI czyli neoPRL vs WOLNA POLSKA

Andy-aandy: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI – POLICJANTKI TO NIE SĄ KOBIETY … bo czy prawdziwe kobiety (wszak same są matkami) pozwoliłaby, by do dzieci strzelano.

1normalnyczlowiek: Jak to człowiek uczy się całe życie … Zawsze mi się wydawało, że suki, to policyjne samochody … a tu patrz! I do tego jakie zimne …

Ryszard Walczak, radny powiatu Wołomin

Strzelać do tych z polskimi flagami

Mistrz Joda: Mam propozycje. Wy jako Nowy Ekran na pewno znacie jakiegoś (jakichś) policjantów. Niektórzy pewnie znają tez jakichś policjantów prywatnie. Trzeba im podesłać kilka filmików. nie dużo, 2 albo 3 najbardziej drastyczne w tym rozmowę z Konradem. i Niech oni to rozsyłają po swoich znajomych policjantach, niech to się rozejdzie po całej polskiej policji. Oni na pewno mają swoje sposoby żeby sprawdzić kto był tam gdzie strzelali i wtedy oni będą skończeni bo ci policjanci którzy mają dzieci im żyć nie dadzą, a przynajmniej mam taką nadzieje. Więc niech każdy kto zna jakiegoś policjanta to zrobi może coś to da.
Tegmine: Jestem zdania, ze nasi okupanci są zdecydowanie bardziej cyniczni i znacznie bardziej sprytni. Czyli nie wykluczałbym, że posłuzyli się kondotierami (najemnikami) z bratniego kraju. Czyli rzucono do akcji komando przebierańców-zadymiarzy wyszkolonych do walk ulicznych. I szukaj wiatru w polu. Po fotkach ich sie nie zidentyfikuje, bo nie wiemy czy byli oni np. z Berlina, Frankfurtu , czy moze jeszcze skadś inąd.
Andron: Każdy Policjant ma prawo i obowiązek odmówić wykonania rozkazu! Jeśli ten rozkaz jest sprzeczny z prawem, ze ślubowaniem Policjanta. Policjant może tez poprosić o rozkaz na piśmie. Zatem w tym kontekście nie ma tłumaczenia Policjanta, ze strzelał do niewinnych ludzi, ze kopał bo kazali, że robił prowokacje bo kazali. Każdy taki Policjant, który złamał prawo, musi być wyrzucony z Policji, skazany za przestępstwa, pozbawiony świadczeń emerytalnych za działania sprzeczne z prawem. Wcześniej czy później tak się stanie, tak powinno sie stać. Żadne tłumaczenie, że kazali mi pzrełożeni nie może byc brane pod uwagę! Mogli odmówić łamania prawa. Mogli zrezygnować z pracy w Policji. Bezwzględnie należy im wymierzyć sprawiedliwość, począwszy od generalicji, a skończywszy na zwykłych odpowiedników zomowców.
Night Rat: należy manifestować głośno, jawnie i pokojowo w każdym mieście, przy każdej okazji i pozyskać większość. a zwolennicy prl-bis tez nie są zadowoleni z rządów, patriotów też wszędzie wielu.  zresztą każde miasto powinno przeprowadzić patriotyczne uroczystości, poza jakims drętwym apelem, a jak nie, podlegać krytyce. skoro wolą załatwiać ognie na sylwestra zamiast promować jedno z najważniejszych świąt, nie nadają się, by nie powiedzieć- nie sa polskie.

Marsz rycerzy niepodległości po odzyskanie Polski pokazał, że narodowej dumy nie zmiażdży żadna prowokacja

…Nie boję się nazwać pochodu “Razem dla Niepodległej” marszem partyjnym.  […] Biało-czerwonych flag jak na lekarstwo.  […] Mimo żywej zachęty prof. Nałęcza, by uczynić ze Święta Niepodległości karnawał, nie mogę pozbyć się wrażenia, że towarzyszyłam smutnym ludziom w smutnym pochodzie.
[…] Akcja policji obliczona była na prowokację i szybkie zakończenie Marszu Niepodległości, zanim na dobre ruszy z miejsca. […] Bardzo szybko użyto broni gładkolufowej i gazu łzawiącego […] Wszystko to potęgowało strach, przerażenie i agresję części uczestników marszu. […] Policja zdecydowała o sprowadzeniu armatki wodnej. To był kluczowy moment dla dalszego rozwoju spraw. Gdyby nie stanowczość i determinacja posłów Andrzeja Górskiego i Stanisława Pięty, którzy stanęli na drodze pojazdu, a następnie zdecydowanie wynegocjowali z dowódcą zmianę decyzji, całkiem możliwe, że wszystko skończyłoby się zupełnie inaczej. Rewelacyjna była też postawa organizatorów. Krótkimi, jasnymi i zdecydowanymi komunikatami sprawili, że uczestnicy marszu powstrzymali panikę i stanęli w bezruchu. Dzięki tym działaniom marsz ruszył dalej. […] Przebieg Marszu Niepodległości potwierdził jak bardzo zasadne jest hasło, pod którym szli jego uczestnicy: “Odzyskajmy Polskę!”. Pokazał, że wciąż trzeba walczyć z władzą o prawo do manifestowania swoich przekonań.

PROWOKACJA POLICJI! Z kim i jak walczyła policja? Relacja czytelniczki wPolityce.pl: “Krew ciekła mu z głowy, ale policjant tłukł go pałką dalej”

Avern: Chłopcy we mgle zeszli Agrykolą do lasu… a tam była cała Polska niemal – nawet pominięte w przemowie Świętokrzyskie…

Wniosek o umorzenie sprawy policyjnego bandyty Karola C. przed Marszem był sygnałem dla policyjnych band: Można masakrować uczestników Marszu

Sądy popierają policyjnych bandytów — pobity przez policjanta 11/11/11 idzie do więzienia! Apelacja odrzucona. Umorzono sprawy stu z ‘antify’ niemieckiej, którzy bili się z policją

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI – POSEŁ ARTUR GÓRSKI: TO PROWOKACJA POLICJI, NIE USTAPIE

Posel Artur Górski: Zdejmijcie kominiarki

Bandyckie ataki policji na pokojowy i bezbronny tłum z dziećmi — wymagają poselskiej interpelacji w Sejmie oraz powołania sejmowej komisji ds. działalności policji przed i w czasie Marszu Niepodległości

Reign77: Sprawozdanie z Marszu Niepodległości

…na jego nagraniu widać, jak strzały wykonuje kilka policjantek.. w kierunku grupy kobiet z dziećmi! Wg innego kolegi, nagrane zostały rozkazy policji mówiące ‘uruchomić grupę białostocką’, po których rozróba się zaczęła.

SZUKAM: byłem, widziałem, potwierdzam. Ponad to przy Nowogrodzkiej, podczas śpiewania – na wezwanie p. Kowalskiego – Hymnu Narodowego policja strzelała do śpiewających. Czy potrzebny jakiś komentarz. Słowa uznania i podziękowania dla p. Kowalskiego za przytomność umysłu. Ludzie sprowokowani przez policję lada moment by się ruszyli do przodu. Hymn Narodowy ludzi powstrzymał – policji nie. Ale największe podziękowania p. Kowalskiemu powinni przesłac policjanci z tarczami. Dzięki niemu nadal cieszą się zdrowiem. Było o krok od tragedii. o krok. Kto był w tym miejscu to widział.
Vortex: Niestety tego typu marsze należy dawkować bardzo ostrożnie. To kiepska forma walki z okupacyjnym reżimem. No chyba że jest ocena że możemy pójść na ostrą konfrontację, wtedy już robimy akcje często albo codziennie, zakładając rozkręcenie spirali konfrontacji. Nie zapowiadana, nie pokojowe. Prawda jest taka że na razie nie bardzo wiadomo jak tych skurwysynów ruszyć. To się jutro może zmienić, albo pojutrze. No i tzw. lemingi zidiociałe od siedzenia przed telewizją wciąż nie są gotowe poprzeć poważnej imprezy rozpierdolenia systemu. A robić to z poparciem na poziomie 20 czy 30% to mocny hazard, trochę jednak mało. Bolszewicy owszem mieli dużo mniejsze poparcie gdy robili rewolucję, ale mieli gigantyczne fundusze (fakt mało znany) i zwyczajnie kupowali ludzi, i do propagandy, a nawet do walki.
Czartoryski: po prosto robmy swoje, a sposob sam sie znajdzie. najpierw musi byc potrzeba i determinacja, a tych nam przybywa w miare, gdy przestepcze “elity” grzezna w swoim bagnie i popelniaja wiecej przestepstw wobec narodu polskiego. – i tak miarka sie przebiera, a duch w narodzie rosnie. ich czas juz sie skonczyl i najlepszym dla nich wyjsciem jest zlozenie broni. w koncu wsrod nas sa bezpieczniejsi, niz w rekach swoich “globalnych” mocodawcow. kto sieje wiatr, ten zbiera burze!
Night Rat: a więc wojna- nic nowego. strzelano nie tylko w górę, oddawano salwy do tumu. policja miała okazję wyciągnąć paru zadymiarzy sprzed czoła ale nie chciała choć nie było ryzyka, nastawili się na eskalację- od decyzji użycia siły działali dla zastraszenia siłowego. teraz zacznie sie fabryka zarzutów, dlatego wielu pokrzywdzonych będzie sie ukrywało.
Night Rat: zasięg niebezpieczny pocisków gumowych to 20-50m (to odległość, przy której wyrządzą niebezpieczną krzywdę- przebija skórę lub łamie kości) a tych z gazem 100m, czyli strzela się na większą odległość niż ta niebezpieczna, w teorii strzelby służą do walki do 50m, powyżej nie ma dokładności trafienia (gumowymi ponad pół metra, 84cm), choć policji pozwala się strzelać do tłumu- wtedy celność nie ma wielkiego znaczenia. przy ogniu na wprost tłum był zagrozony ostrzałem a z filmików wynika, że nie celowano dokładnie do pojedyńczych zadymiarzy tylko walono w kierunku by sterroryzować, nie widziałem też wcześniejszej salwy ślepakami w powietrze, na pewno nie była to samoobrona ani wyższa koniecznośc znaczy chciano rozproszyć tłum pod pretekstem że był wielkim zagrożeniem.

To była prowokacja – zdjęcia policjantów

Piotr Mazurek: To już wszyscy wiedzą.Pytanie co teraz zrobic z ta wiedzą?
Paragraf: W tym musi być jakieś drugie dno. Jakie? Na razie nie wiem. Te “błędy” policyjnych prowokatorów są zbyt ostentacyjne. Napis wystaje? Kurtki sobie nie potrafili zapiąć pod szyję? Przecież wiedzieli, że będzie cała masa filmów i zdjęć.  A może rzeczywiście czują się tak pewnie, że im to wisi? Jakby doszło do dużych zamieszek już nikt by tego nie dochodził.

Przemówienie rzecznika ONR

Avern: Polsko! lecz ciebie błyskotkami łudzą.Kowalski i dalsi mówcy przy pomniku Romana Dmowskiego mówili o patriotyzmie, ale zapomnieli chociażby jedno zdanie poświęcić aktualnym wyzwaniom związanym z globalizmem, neoliberalizmem i polityką energetyczną. Wydaje mi się, że chłopcy z ONR i MW powinni się trochę doszkolić na temat wyzwań, jakie rzuca nowoczesny świat. Samym patriotyzmem to nic nie zmienią i nic nie zbudują. Parę z nich wejdzie do parlamentu UE – tak przez nich krytykowanym, na dobrze opłacane funkcje przedstawicielskie – i tak skończy się ich patriotyczny zryw. Tu jest rozwiązanie: AKT WOLI NARODU – Petycja do Narodu Polskiego We własnym interesie.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI – 11.11.2012

Marsz Niepodległości 2012. Byliśmy tylko o krok od wielkiej tragedii

Presstytutki ścierwożydomendiów donoszą: ekstremiści prawicowi… nacjonalistyczni twardzielekibole

…tysiące policji w rynsztunku wzdłuż ulic próbowało zatrzytmać zadymy między grupami prawicowymi, lewicowymi radykałami  i zwolennikami rządu — wszyscy na swój sposób świętujących własnymi pochodami na dzień niepodległości, forsując onkurujące ze sobą wizje, jakiego rodzaju państwem ma być Polska.
Największa gospodarka Europy Wsch., Polska cieszy się okresem pokoju i dobrobytu, niezwykłych dla kraju z tak burzliwą historią. 
Premier Donald Tusk, liberał, zasłużył się wielu Polakom zaprowadzeniem politycznej stabilności. Ale przeważająco katolickie społeczeństwo jest głęboko podzielone w kwestiach jak aborcja, prawa gejów i jak dalece integrować się z UE. 
Przemoc wynikła, gdy demonstrujący zebrali się na wiec prawicowy w cieniu Pałacu Kultury […] Młodzi z twarzami zakrytymi szalikami skandowali nacjonalistyczne slogany i pomstowali na rzekome żydowskie spiski. […] Wielu wyglądało na kiboli, przyciągniętych możliwością bójek. Niektórzy w tłumie rzucali petardy i przedmioty w policję […] Pobiegli na pobliską budowę, wyrwali kawałki betonu do rzucania w policję. Korespondent Reutersa widział, jak policja zareagowała biciem protestujących pałkami, zmuszając ich do rozejścia się. Rzecznik policji Mariusz Sokołowski: “Policja użyła pocisków gumowych, spreju pieprzowego, granatów ogłuszających i pałek”.
Po ok. godz. bójki ustały i prawicowy pochód mógł wyruszyć, z dużym oddziałem policji za nim. Kilka godz. wcześniej, prezydent Bronisław Komorowski zaapelował do uczestników marszu w Warszawie  o mniej spolaryzowane społeczeństwo: “Dziś życie publiczne jest zatrute nadmiernymi kłótniami. Powinniśmy być krytyczni, lecz krytycyzm nie może oznaczać wzajemnego wyniszczania.”
Rok temu, prawicowi demonstranci zaciekle bili się z policją, która próbowała zapobiec atakowi przez nich na kontr-marsz lewicowych radykałów.
PB: Reutersowe redaktory i ich szabas-goje w Polin — na Sybir: Marcin Goettig, Rob Strybel, Christian Lowe, Stephen Powell, Stefan Romanik, Kacper Pempel, Agencja Gazeta, Peter Andrews…

Policyjni prowokatorzy

Policjanci w kominiarkach…       …służbowym szykiem

TV TRWAM: WIELKA PROWOKACJA POLICJI (Marsz Niepodległości 2012)

TheJanek02: Niestety zmiana nazwy z ZOMO na POLICJĘ, nic nie dała, bo bliżej im do Ochrany i KGB. Wyborcy i podatnicy – wywalcie to ścierwo na śmietnik, nadszedł czas! Nie udajcie ślepych i pamiętajcie, że po owocach będziecie poznani!

Niewiadomo8: heh oglądnąłem wiadomości na tvp2 i w telewizji Trwam. Przekaz informacji miażdżąco różny 🙁

Zbiga Brzezinskiego „Odezwa do Polaków” z okazji 22 rocznicy Święta Niepodległości

AS: Brzeziński to podkomendny Rockefellera. Na jego polecenie w 1973 roku założył Zbig banksterską agendę – Komisję Trójstronną. To on ponosi odpowiedzialność za “wojnę w Czeczenii” – on kierował dostawami broni dla czeczeńskich terrorystów. W interesie globalnej sitwy było osłabienie Rosji atakując jej “miękkie podbrzusze” na Kaukazie.
Także on bezpośrednio pomagał w kreowaniu Bin Ladena (agenta CIA) na światowego terrorystę. To było banksterom potrzebne, aby na Bin Ladena zwalić odpowiedzialność za WTC.
Gdyby USA chciała zlikwidować piractwo u wybrzeży Somalii, przy ich możliwościach namierzyliby satelitarnie porty, bazy i skrytki piratów i zbombardowali by te porty i skrytki w ciągu jednej nocy. Tylko że wtedy zabrakłoby pretekstu na utrzymywanie tam militarnej prezencji.
A i firmy ubezpieczeniowe (w łapskach banksterów) na ubezpieczeniach przed piratami zarabiają krocie.
W interesie banksterów jest utrzymywanie niepokoju, strachu, zamętu, lokalnych wojen, konfliktów – a wszystko to zgodnie z planem Rokefellera: Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują nowy porządek świata.”
PB: Patrz Zbig. Facio dalej manipuluje Polakami… Solidarność i JP2, 10 IV i instalacja Komora, teraz odezwa na Swięto Niepodległości. Założę się, że za rusofobią sianą poprzez patriotyczne środowiska Polaków odpowiada Zbig.

Vismaya: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012

11.11.2012 w wersji ścierwomediów

Robert Winnicki vs Andrzej Celiński – Po Marszu Niepodległości 2012

PB: Bandyta Celiński rżnie głupa że nim nie jest…  Andrzej Celiński    –   polonofob, komuch, dywersant, związany z Socjaldemokracją Polską, wcześniej z SLD i Unią Demokratyczną; jako instruktor harcerski blisko współpracował z Antonim Macierewiczem i Piotrem Naimskim;  Był członkiem KOR – żydokomuna-trockiści [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(b), KPZU, KPU(b), KPB(b), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; W latach 1988-1990 był członkiem Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie oraz uczestnikiem obrad Okrągłego Stołu. W latach 1989-1993 był senatorem związanym z Obywatelskim Klubem Parlamentarnym, potem z Unią Demokratyczną. W latach 1993-1994 był wiceprzewodniczącym Unii Demokratycznej.
W 1999 roku związał się z SLD, później został wiceprzewodniczącym partii. Do Sejmu IV kadencji (2001-2005) został wybrany w okręgu wyborczym numer 20 (Warszawa II). Od 19 października 2001 roku do 6 lipca 2002 roku był ministrem kultury w rządzie Leszka Millera. W marcu 2004 wraz z Markiem Borowskim współtworzył partię Socjaldemokracja Polska. W latach 2004-2005 zasiadał w Sejmowej Komisji Śledczej zajmującej się sprawą Orlenu.
23 września 2006 został odznaczony przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W wyborach samorządowych 2006 wybrany na radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego;  zbrodniarz – uczestnik porozumienia ponad głowami narodu polskiego ze zbrodniarzami PZPR i SB  – “okrągły stół”. Więcej o jemu podobnych…

Zdjęcia prowokatorów pod osłoną policji

Marsz Niepodległości 2012 – policja rzuca granatami ogłuszającymi w tłum ludzi

Prowokacja w trakcie Marszu Niepodległości 11.11.2012

Analiza typków 11.11.2012

11.11.2012 — Gdzie policja tam zadymy: Korelacja czy związek przyczynowo-skutkowy?

Dzieci pobite przez policjantów

Ruch Narodowy: Marsz Niepodległości – ostatnie ostrzeżenie

Leszek Bubel: Marsz narodowców czy przefarbowańców?

AS: Ziemkiewicz okazał się kolejnym patriotą Izraela.
PB: Ha! Toć po to giepe i in. żmijówki pozujące na patriotyczne! Macierewicz-Singer oparł nawet na polonijnych Klubach Gazety Polskiej  swe wojaże agenturalne do USraela po pomoc eskimoską w zagmatwaniu ślectfa 10 IV… Rozszerzyłbym jednak po chrześcijańsku definicję Pana Bubla poza ramy plemienno-religijne; do poczetu żmijowców należą m.in.:

 • Ot-warta-kopa Rzydopospolita (delegatura Bani Brith ADL Foxmana na Polin). szczująca na obnażaczy judeocentrycznej perfidii.
 • Redaktor Michałkiewicz, który bez wzgl. na pochodzenie czy lojalność robi dla unych, mozolnie wpychając wszędzie gdzie się da w gawędach (jak standardowe merdia katolicznickie), razwiedkę zimnego czekisty = dysktrakcję dla ludziofcuf od właściwej razwiedki i kahalnej dyspozytorni.
 • Pamięci świętej, wawelskiej i powązkowskiej, izraelo- i USraelo-lubne politykiery — od korników i Blecha Kone, poprzez Bronka naszego po Radka Sikorsky’ego, sumiennego ucznia Zbiga Brzezinsky’ego.
 • Ambasadory i konsule typu Junczyk-Ziomecka.
 • Telawiwowne klauny wojewuckie i powiatowe.
 • Ludobójczolubne brzydackie typki nałukowe wokół służby chorób, spapranej żywności mengelowskiej, aborcji, in vitrio itp. = wykonawcy Generalplan IG Farben endlosung polnische schweine.
 • Obwieszeni szkaplerzami i poobstawiani św. obrazkami, użyteczni scyropolscy i katololiczący idioci (czy tylko?), co dyskredytują patriotów jako żydofilów i żydów, rzucając kłody pod pracę pro publico bono.
 • Zydo-ubecja i szabas-goje w mafii sędziowsko-prokuratorsko-biurokurewskiej systemu bezprawia w Polin.
 • Rzesze tchórzy akademickich i instytucjonalnych (historycy, IPN, edukatorzy).
 • Skorumpowana i agenturalna hierarchia i kler.
 • Rzesze syjo-katolików, dla których nie ma Zbawienia bez istnienia Izraela (np. Prof. Wolniewicz).

Mowa więc nie tylko o żydach i Zydach judeocentrycznych, ale też o milionach scyropolskiego polactfa, które swą miernotą, pazernością i brakiem kręgosłupa ściąga cały Naród na kahalne dno.

Na Święto Niepodległości: Poparcie dla Prezesa USOPAŁ, Jana Kobylańskiego

PB: Szanowny Panie Gen. Grudniewski, Kiedy skończy się włączanie do grona patriotów esbeka Bohdana Szewczyka, ukaranego w Kanadzie za oszustwa? Niedobrze rzutuje to na zdolnosc oceny ludzi i sytuacji przez Pana i środowisko. Czy Pan Prezes Kobylański też jest zauroczony tym esbekiem? Pomylił się w przeszłości co do innych, pora obudzić się… Chyba nie zamierzacie jednoczyć esbeków polonijnych z Narodem?! Pozdrawiam

Zbigniew Juźków:  Może to już mówiono w środkach masowego przekazu, ale dowiedzialem się mailowo, że już do Warszawy na rozróby zdążają bojówki z Austrii, Grecji, Hiszpanii i Niemiec.

AS: Wg niemieckich mediów w Atenach mają miejsce dzisiaj [11.11.2012] potężne demonstracje przed parlamentem. Tak więc przynajmniej “greckie” bojówki potrzebne są u nich na miejscu…
PB: Potraktować ich asymetrycznie, tj. niech się na…ją między sobą, a Polacy np. elegancko spotykają się prywatnie, w kościołach itp…  Absolutnie nie wychodzić w paru czy pojedynkę. Wszystko filmować dyskretnie.
AS: – W propagandzie PiS, Gazety Polskiej i innych żydowskich agend Polską rządzi agentura zimnego czekisty Putina. Czyż nie jest więc dziwne, że ta ruska agentura ściąga bojówkarzy od jej “wrogów” z Unii Jewropejskiej i NATO, a nie z Rosji?
– “Informację” o bojówkarzach ściąganych aż z Grecji czy Hiszpanii uważam za celowo rozpuszczaną dezinformację. Okupant posiada wystarczająco dużo bojówkarzy na miejscu – w Polsce. Ewentualne posiłki z samych tylko Niemiec byłyby wystarczające. Rozpuszczając takie dezinformacje nakręca się jeszcze przed marszem psychozę napięcia i nieuniknionych zadym. A ludzi napiętych, pewnych tego, że do zadym dojdzie, łatwiej jest do nich sprowokować.
Obawiam się, że z zeszłorocznej zadymy organizatorzy marszu nie wyciągnęli żadnej nauczki.
Dwa dni temu Jóźków napisał (m.in) do mnie tak:
Sprowadzono do Warszawy wielkie siły policyjne jawne i tajne, ustawiono samochody ciężarowe z armatkami wodnymi i pokazano świętującym Polakom “ich miejsce w szeregu”. Zapewne tak będzie i w tym roku, gdyż w dniu 5. listopada 2012 roku na spotkaniu organizatorów marszów i pikiet stacjonarnych z przestawicielami organów miasta i służb porządkowych, “nasza kochana policja” zaproponowała, aby Marsz Niepodległości 2012 miał swój koniec nie przy pomniku Romana Dmowskiego, ale żeby potem wielotysięczny tłum skierował się w stronę ulicy Agrykola.
Ulica ta jest stroma, wąska, słabo oświetlona i bez uliczek bocznych (skarpa z obydwu stron): czyżby zatem chciano rozprawić się z kim trzeba w ciemnościach?!
1. Obawaim się, że wśród organizatorów są wtyki okupantów Polski.
2. Marsz ma służyć m.in do kreowania nowych podstawionych liderów na wypadek konieczności wymiany obecnej agenturalnej sitwy rządzącej Polską.
3. Marsz, jeśli już ma się odbyć, koniecznie musi być pod hasłami odzyskania niepodległości (wyjście z Unii Jewropekskiej i NATO).
4. Powinien być zorganizowany w dzień, w południe – gdy jest jasno. A nie wieczorem – po ciemku.
5. Powinien być na placu zwycięstwa (obecnie placu niemieckiego agenta Piłsudskiego) lub pod sejmem. Ewentualnie pod pałacem kultury. Czyli tam, gdzie można utrzymać duży zwarty szyk. Jakikolwiek przemarsz ulicami daje szansą bojówkarzom na wywoływanie w wielu miejscach zadym.
PB: Zapowiedzi zadym moga tez sluzyc rozrzedzeniu szeregow; z Grecji i Hiszpanii = doswiadczone bojowki przeciw wolnosciowcom i patriotom.
AS: Bojówki z Grecji i Hiszpanii mają na okrągło robotę u siebie. Pamiętasz “rodzime” bojówki z mistrzostw Europy? Tych wystarczy…

Jacek Krzystek o zbliżającym się Marszu Niepodległości

Przywrócony film z MARSZU 11.11.2011 – POLIGON DO CWICZEN NA CZAS ZAMORDYZMU

J. Kossecki o Marszu Niepodległości oraz katastrofie demograficznej w kontekście debaty sejmowej

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/