Marsz 11.11.2012 widziany z Vanqrevu…

Marsz 11.11.2012 widziany z Vanqrevu

(jakby powiedział PAN-owiec Pokora)
Piotr Bein 12.11.2012
Znajomi kanadyjcy już w ubr. zwątpili w „moją” wersję Marszu, bo drastycznie różniła się od telewizornej. W tym roku nawet nie próbuję. Sąsiedzi-ludziowce byli latem 2 tyg. w Polin… Duużo się nauczyli o Polsce i Polakach: mili ludzie, ale straszna przeszłość (nie teraźniejszość!)… Byli wstrząśnięci losem Żydów w Auschwitz (ale nie Polaków czy Rosjan tamże!). Wierzą w dobry rząd, bajkę o Bin Ladenie, GMO, scypionki i chemoterapię… a chemoślady nad Vancouverem to normalne chmury i smugi kondensacyjne!
Marsz Niepodległości dowodzi raz jeszcze, że nie ma niepodległości. Kiedy była ostatnio w RP? Na pewno nie za sługusa obcych, Piłsudskiego.
Bezpiecznie oddzielony rozpiętością Canady i Atlantykiem – od ogłuszających petard, gazów łzawiących, armatek wodnych, składanych pałek i gumowych kul –  widzi mi się, że to jakieś jewrORMO patologicznych typków na dragach… Skoordynowane z  autentycznie nienawidzącymi gojów ‘antifami’ mosiadowo-jewrobanksterskimi na delegacji z dojczlandii, Grecji czy gdzie tam aktualnie są na misji, żeby dopadać i katować w zaułkach bezbronnych niewinnych Polaków (nacjonaliści, faszyści).
Waadze Polin muszą mieć na to glejt z Brukseli… inaczej byłby rejwach, skandal i kompromitacja baraku.pl w unii.eu…
Podchody na pochód (kumane nawet przez dzieciarnię) bezczelnie wykonano do sfilmowania i podglądnięcia na ulicy. Jeśli było tylu tajniaków, wg oficjeli, to czemu nie wyłapali prewencyjnie rzekomych kiboli i chuliganów, zanim ci zdołaliby narobić szkody? Czemu niektórzy prowokatorzy wystawili na widok publiczny oznaki przynależności do sił policyjnych? Czemu mundurowi nie pogonili prowokatorów, tylko zaatakowali uczestników Marszu i nielegalnie przerwali go i ogłosili jego zakończenie?
Pytanie więc, czy chodziło o rozwścieczenie demonstrujących, żeby można było pokazać ich atak na policję, zakazać manifestacji w Polin? Czy może gnojki w kominiarkach (także bez) są pewni absolutnej ochrony – przez otaczających mundurowych i system dintojrii (która wessała skatowanego przez mosiadziaków rok temu)? Co by nie było, ich zwierzchnicy wypełniają sumiennie szabas-gojowskie obowiązki wzgl. nieżondu, ci z kolei wzgl. kahału w Polin i globalnego.
Po takich akcjach dochodzą gwiazdki na pagonach… może nawet jaki jenerał w jewrozafajdanym  mundurze. Walcowana pewnie wróci do sojedinnego (Unia Unij) jewropejsato-usraelskiego banku na Hawajach, a TuSSku zarobi na emeryturę, kanaryjską z kolei (im dalej “kibole” tym lepiej matole). Podczas gdy dintojra gnoji Starucha…
WonTuSSkowo i pomorowe komorowo muszą być pewni ochrony przez brukselskich talmudinatów, Zbiga i Sanhedryn, skoro rękoma oprychów w mundurach i bez atakują pokojowy pochód, w tym strzelanie gumą do kobiet i dzieci. Naród im tego nie zapomni… Większość nie reaguje na komorowe kneSSejmowe ustawki GMO i scypień, ale dziecko jako cel policyjny, to niech ręka uschnie. Może o podjudzenie do zrywu chodzi? Który zakończyłby się wiadomo jak dla kogo. Więc przemyślcie, Rodacy, zanim poplanujecie eskalację patriotyzmu…
Oburzają się organizatorzy, posłowie, ksiądz-redaktor, profesorowie i in. w krawatach z doktoratami… Jedni mówią dosadnie, inni oględniej o SS-yństwie waadz… Patrioci narobili zdjęć i filmików, przedstawią dowody, oczekują wyciągnięcia konsekwencji…
Panowie i Panie! Dowody są od dziesiątek lat – i co?! Kahał i podkomendni g…o se z tego robią. Kahał rządzi z cienia od wieków (i nie tylko w Umęczonej), a waadza się wyżywi, scypić się nie musi ani żreć GMO… Nasze ulice, a unych policja, jewrormo i jak trza to i armia jewropejska, drony (co najmniej jeden użyli 11.11.2011 do razwiedki ulicznej), ścierwomedia globalne i drukarnie mamony…
Toteż kochają marsze i demonstracje uliczne! Można nasłać wyćwiczone komanda, a żydomendia na cały świat ogłoszą: Hańba! Chuligani i kibole z kijami bejzbolowymi i petardami w katolickiej Polsce! W sercu cywilizowanej Europy!
Każdy może przyjść w biało-czerwonym szaliku. Można rozładować wentyl niezadowolenia, podstawić marionetki, ośmieszyć i zdyskredytować skutecznych działaczy, kandydatów na liderów oraz autentyczne ugrupowania. (W czym ostatnio celuje także PAN-owiec Pokora z klakierami, nie bardzo wiem po co i dlaczego.)
Na mój vanqrevski (jakby powiedział PAN-owiec) rozum, marsze wzmacniają determinację patriotyczną, ale same w sobie nie pokonają przegniłego systemu. Bo ten proporcjonalnie zwiększa stanowczość uliczną. W ubr. chyłkiem ganiali i katowali biało-czerwonych, w br. też pałowali do krwi po bramach, ale już otwarcie celowali pociskami gumowymi w uczestników marszu — a w przyszłym roku???
Jeśli marsze pociągną na ulice miliony zamiast dziesiątek czy setek tysięcy, uny odpowiedzą proporcjonalnie, może asymetrycznie – spryskają zarazą, ześlą katastrofę pogodową jak Sandy… Środki policyjno-wojskowe, techniczne, legislacyjne (w Unii i w Polin), determinację oraz kasę uny mają na to, a Polin jest pełnej skali doświadczalnym laboratorium globalistów.
Potrzeba więc równolegle do ulic wypracować coś innego. Ale to nie na mój vanqrevski móżdżek – odaję pałeczkę PAN-owcom…
………………………………
AS: Obawiam się, że wśród organizatorów marszu są ewidentne wtyki okupanta. A marsz służy do:
– Kanalizowania niezadowolenia.
– Kreowania nowych, podstawionych liderów na wypadek konieczności wymiany agentury aktualnie rządzącej naszym zniewolonym i szabrowanym na potęgę krajem.
– Podszywania się pod prawicowość i pod ugrupowania “narodowe” sterowanych agenturalnie odprysków ONR-u.
– Dyskredytowania rozsądnych i umiarkowanych ugrupowań narodowych towarzystwem ugrupowań oszołomsko-dezinformacyjnie-agenturalnych.
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/11/nasza-wiara-2/#comment-7025
“11 listopada nie jest dla mnie świętem niepodległości.
Odzyskiwanie niepodległości było procesem trwającym tygodnie. Rada Regencyjna już 7 października 1918 roku ogłosiła niepodległość.
Do roku 1937 PPS obchodziła święto niepodległości 7 listopada.
Dopiero w 1937 roku piłsudczykowska sanacja ustaliła święto niepodległości na dzień 11 listopada. Datę tę wybrano celowo tak, aby kojarzyła się ona z przyjazdem do Polski (10 listopada) z Magdeburga niemieckiego agenta Piłsudskiego i przekazaniem mu 11 listopada władzy wojskowej.

Przede wszystkim zaś w kraju zniewolonym, podporządkowanym Brukseli, Waszyngtonowi, Telawiwowi i banksterskiej sitwie świętowanie niepodległości jest żałosną farsą.
Powinniśmy domagać się odzyskania niepodległości – a nie ją świętować.
Dommagam się wystąpienia Polski z bilderbergowskiej Unii Jewropejskiej!
Domagam się wystąpienia Polski ze zbrodniczego NATO!
Domagam się przywrócenia Polsce Niepodległości!”
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/11/nasza-wiara-2/
Gdyby kogoś interesowało:
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/12/suwerennosc/
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/11/01/zsrr-rosja-usa-banksterzy-prl-komunizm/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/