Skandal banksterski wszechczasów: federalna sprawa o 43 bln $ w sądzie w Nowym Jorku

Skandal banksterski wszechczasów: federalna sprawa o 43 bln $ w sądzie w Nowym Jorku

27.10.2012, przekład Piotr Bein
“…dążąc do audytu Rezerwy Federalnej i audytów wszystkich “programów ratunkowych” przez niezależnego powiernika np. Neila Barofsky’ego, b. inspektora generalnego programu TARP, który stwierdził, że żadnych środków pieniężnych z TARP ani z in. “programów ratunkowych”, wyasygnowanych ze Skarbu Państwa, nigdy nie spłacono, pomimo protestów przez Pozywających ani podobnych protestów przez Prez. Obamę i jego administrację, publicznie w telewizji narodowej i bardziej prywatnie w Kongresie USA.”
“…oskarżenie obejmuje wyłudzanie i pranie pieniędzy…”
Pozew od narodowych właścicieli domów poprzez firmę prawniczą z ograniczoną odpowiedzialnością, Spire Law Group, złożony w Nowym Jorku, skąd “Banksterzy” kontrolują swój schemat wyłudzania 43 bln $ – znany jako największy pozew ws. prania i wyłudzania pieniędzy w historii USA i opiewający na 43 bln $ (43.000.000.000.000 $) wypranych przez “Banksterów” i ich amerykańskich wspólników w wyłudzaniu oraz przedsięwzięcia typu joint venture – wskazuje obecnie na tożsamość kluczowych partnerów “Banksterów” w wyłudzaniu, ulokowanych na najwyższych stanowiskach w rządzie i działających we własnym samointeresie.
W zw. z pozwem federalnym, który wpłynął do Sądu Okręgowego USA w Brooklynie, Nowy Jork (sprawa nr 12-cv-04269-JBW-RML) – obejmującego m.in. wniosek, by Sąd Okręgowy nakazał zwrot wszystkich pożyczek hipotecznych przez “Banksterów” w całym kraju, chyba że i pod warunkiem, że cała suma 43 bln $ zostanie spłacona  powornikowi wyznaczonemu przez sąd – Pozywający ustanawiają istnienie umiejscowienie 43 bln $ wypranych pieniędzy w schemacie wyłudzania z udziałem następujących osób (bez ograniczeń): prokurator generalny działający w ramach osobistych kompetencji, z-ca prokuratora generalnego Tony West, szwagier Oskarżonego prokuratora generalnego Kalifornii Kamali Harrisa (obaj działający w ramach osobistych kompetencji), Jon Corzine (b. gubernator stanu New Jersey), Robert Rubin (b. sekretarz Skarbu USA i Bankster), sekretarz Skarbu USA Timothy Geitner (osobiste kompetencje), Vikram Pandit (niedawno zrezygnował jako zhańbiony przewodniczący rady Citigroup), Valerie Jarrett (starsza doradczyni Białego Domu), Anita Dunn (b. “dyrektor PR” w administracji Obamy), Robert Bauer (mąż Anity Dunn i naczelny doradca prawny kampanii re-elekcji Obamy) oraz sami “Banksterzy” ze swymi stowarzyszonymi i pomocnikami. Wg pozwu, popełniono seryjne złamanie Patriot Act USA, Polityki Embarga przeciw Iranowi i Państwom Wrogim Polityce Zagranicznej USA oraz Prawu o Organizacjach Skorumpowanych i Sprzedajnych Wyłudzaniu (RICO statute), a także innym prawom stanowym i federalnym.
CNBC usunęło artykuł z netu i nie można go znaleźć przez gógle. Dzieci dyrektora CNBC Kevina Krima zamordowano dzień po opublikowaniu wiadomości o pozwie na portalu CNBC. Możliwe, że huragan Sandy miał stworzyć warunki do zniszczenia dowodów w sprawie. Jest poszlaka, że tak się stało przy okazji prewencyjnego wyłączenia prądu przed nadejściem Sandy. To tłumaczyłoby niezwykle strachliwe zapowiedzi i ewakuacje, jak na huragan z wiatrami zaledwie rzędu 130 km/h.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/